Linksafslaan is tegenwoordig levensgevaarlijk in verkeer ZLM schonk Goes laat jubileumcadeau WELDING ENGINEERING CY PVBA 1. vakbekwame electromonteurs 2. bedradingsmonteurs Voor uw familieberichten de PZC B en w Axel willen plastic zakken voon ophalen van huisvui Het zelfbedienïngs- warenhuis agrimarkt voor de Bevelanden EEN JONGEMAN AGRIMARKT NV Van Doornestraat 2 - Goes AANNEMERSBEDRIJF s&msmm* Verbetering Zanddijk tussen station en kern Yerseke j—wseagflgsi? fgjgSg GESLAAGDEN AAN KONINKLIJK TECHNICUM PBNA TE ARNHEM Service niet verminderen Gentse schepen opent expositie te IJzendijke 6 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT DONDERDAG 8 JULI 197| Het behaagde God, na een langdurig lijden, tot Zich te nemen, ons innig geliefd dochtertje, zusje, kleinkind en nichtje ANNEUESJE ,"k Zal eeuwig zingen van Gods goedertieren- heên'. Psalm 89 1. De diepbedroefde ouders, grootouders, ooms en tantes: J. H. Vaders F. A. Vaders-de Jager Michel Familie Vaders Familie De Jager De teraardebestelling zal DV plaatshebben op vrijdag 9 juli a.s., te 14.00 uur, vanuit de con sistoriekamer der geref. gemeente, J. W. Friso- Heden overleed, na een langdurig lijden, onze geliefde zuster, behuwdzuster en tante JOHANNA WISSE Wd. in de ouderdom van 66 jaar en ruim 10 maan den. E. Poppe-Wisse W. Poppe S. Wisse J. Wlsse-de Korte P. Wisse J. Wisse-Matthijsse W. de Korte-Wisse P. de Korte Meliskerke, 7 juli 1971. Condoleantieadres: W. Poppe, Klein Marieker- ke 13. De begrafenis zal plaatshebben zaterdag 10 juli te Meliskerke. Vertrek uit de vergaderzaal der gereformeerde gemeente om 12.00 uur. In plaats van kaarten. Nog onverwachts is van ons heengegaan, mijn innig geliefde man. onze lieve va der, behuwd- en grootvader LEUNIS MAAS in de ouderdom van 72 jaar. Domburg: J. J. Maas-Walkier L. H. Maas Westkapelle: C. Kaland-Maas J. Kaland Souburg: M. A. Tiekstra-Maas D. A. Tiekstra Goes: H. I. Maas S. Maas-Steenhard En kleinkinderen Domburg, 7 juli '71, Beatrixstraat 13. De overledene is op gebaard in de rouw kamer van het Gast huis te Middelburg. Bezoekuren van 17.30- 18.30 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben vrij dag 9 juli 1971, om 12.00 uur, op de be graafplaats te Dom burg. heeft door de groei van het bedrijf plaats voor: in de leeftijd van 15-20 jaar. (Bezit mulodiploma niet vereist, maar strekt tot aanbeveling), die kan worden opgeleid tot verkoper in de afdeling non-food. Deze hoofdafdeling omvat de groepen gereedschappen, tuinartikelen, huishoudelijke artikelen, textiel, speelgoed, enz. Voor de geschikte kandidaat een interessante en boeiende werkkring. Wij zoeken een jongeman die vooruit wil, za kelijke aanleg bezit en in staat is onze klanten op de juiste wijze van dienst te zijn. Schriftelijke sollicitaties te richten aan Agri markt NV, postbus 4, Wemeldinge. Met diep leedwezen geven wij kennis van het plotseling overlijden tengevolge van een nood lottig ongeval, van ons geacht bestuurslid, de heer A. C. DE HOND Wij verliezen in hem een zeer actief bestuurs lid en afgevaardigde in het landelijk bondsbe- stuur. BOVAL afd. Zeeland, voor het bestuur, J. Weststrate, voorzitter. W. v. d. Linde, secretaris. Goes, juli 1971. Heden werd geheel onverwachts, van on ze zijde weggenomen, onze lieve man, va der, behuwd- en grootvader ABRAHAM CORNELIS DE HOND op de leeftijd van 60 jaar en 8 maanden. Tholen: C. de Hond-Schot P. J. Kot-de Hond C. J. Kot J. T. de Hond En kleinkinderen Tholen, 6 Juli 1971, Molenvlietsestraat 36. De begrafenis zal DV plaatshebben zater dag 10 juni op de al gemene begraafplaats te Tholen. Vertrek vanaf het verenigings gebouw, Brugstraat, Tholen, om 2.00 uur. Geen bloemen Onverwachts ging van ons heen, onze lieve broer, zwager en oom LEUNIS MAAS Lzn. LEES DE PZC Op 6 juli 1971 is van ons heengegaan, na een kortstondige ziek te. onze geliefde broe der, zwager en oom ADR IA AN BARENTSEN echtgenoot van E. Barentsen- Jongepier, oud 83 jaar. Middelburg, Jodengang 4. Daar het ons onmogelijk is, door de overstelpende blij ken van medeleven, na het zo plotseling overlijden van mijn geliefde man, onze vader, behuwdvader en opa PI ETER CEVAAL ieder persoonlijk te bedanken, betuigen wij langs deze weg onze welgemeende dank. Inzonderheid aan de doktoren Bloos, Postma, Van Lig- ten en Wolterbeek, alsmede het verplegend personeel van Bethesda. Hartelijk dank aan leiding en personeel gemeentewer ken en plantsoendienst Vlissingen, waar hij vele jaren zo prettig mee heeft samengewerkt en voor hun mooie krans en medeleven in deze droeve dagen. Onze dank gaat in het bijzonder uit naar familie en bu ren voor hun hartelijkheid en behulpzaamheid. Mede namens de kinderen, A. K. Cevaal-Verhoeff. Souburg, juli 1971. Beatrixstraat 6. Heden overleed in het ziekenhuis Lie- vensberg te Bergen op Zoom, onze lieve zuster, schoonzuster en tante, mevrouw MARIA ROTTIER weduwe van P. W. Stoutjesdijk, op de leeftijd van ruim 82 jaar. Fam. Rottier Fam. Stoutjesdijk Stavenisse, 7 juli 1971, Voorstraat 7. Correspondentie adres: A. Stoutjesdijk. Nieuweweg 1, Stavenisse. De begrafenis zal plaatsvinden op za terdag 10 juli 1971, des namiddags om 2 uur, vanuit de consis torie van de Oud-Ge reformeerde Kerk te Stavenisse. Gelegenheid tot con doleren na de begra fenis in de consisto rie. ANTWERPEN, ITALIELEI, 217 - TELEFOON 03 - 335293 en FILIAAL BIJHUIS, MARKENDAALSEWEG 67 - BREDA TELEFOON 01600-41482 vraagt voor onmiddellijke indiensttreding of later voor haar grote bouwobjecten ZEELAND (zwak- en sterkstroom) Goede sociale voorzieningen Persoonlijk aanmelden elke avond na 7 uur bij onze bedrijfs- leider, de heer H. HOOFTMAN, Perzikstraat 27 te Goes. Telefoon 01100-7344 KANTONRECHTER TOT AUTOBESTUURDERS: ARTS HAD I HAAST... MIDDELBURG .Linksafslaan is te-1 genwoordig levensgevaarlijk in het! verkeer.' Dit zei de kantonrechter mr! J. F. C. van Deinse woensdagmorgen! tegen twee autobestuurders die moes-i ten terechtstaan omdat zij deze ge-j vaarlijke manoeuvre hadden uitge voerd en er een botsing op was gevolgd met een inhalende auto. Ook, J. W. moest zich voor dit feit verant-j woorden omdat hij op de Noordweg! te Middelburg linksaf ging terwijl de1 arts B. op weg naar een sterfgeval; hem met zijn auto inhaalde. ,Ik reed met een snelheid van ruim; vijftig kilometer', zei W., ,de ander, reed veel harder want hij maakte een' heel lang remspoor.' In dit geval! kwam ook ter sprake of de richting-1 aanwijzer aan de linkerachterzijde van de auto wel duidelijk zichtbaar was geweest. Volgens de dokter was! dat niet het geval. De officier van justitie mr C. G. S. F. Keijser, merkte op dat B. daar niet had mogen inhalen omdat het bij een kruising was. Hij reed echter al enige tijd links om W. te kunnen inhalen. Mr Keijser was van oordeel dat W. toch onvoorzichtig naar links gegaan is en eiste een boete van ƒ40. De kantonrechter halveerde de eis tot een boete van 20 met de opmerking tot W.: Jk heb de indruk dat u toch niet reed zoals het moest.' De zaak tegen F. H. uit Goes die voor een zelfde geval moest terechtstaan, werd aangehouden om nog enkele ge tuigen te horen. Mevrouw L. R. was bekeurd omdat ze met haar auto op de rijksweg een doorgetrokken witte streep was over gegaan. Ze vertelde het te hebben gezien en toen weer naar rechts ge gaan te zijn. De officier eiste .het vaste tarief' voor deze overtreding: ƒ50 boete. De rechter wilde wel aan nemen dat dit een les voor haar is geweest en legde mevrouw R. een boete van 25 op. G. C. uit Vlissingen was in zijn woon plaats met zijn auto niet gestopt bij een kruispunt met verplichte stop. ,Ik hen heel langzaam opgereden, zoals zo vaak gebeurd. Ik heb de praktijk aangehouden en niet de theorie', was zijn verweer. Zijn hoop op vrijspraak ging in rook op, want de officier eiste 25 boete. De kantonrechter hield rekening met verschillende omstandig heden en maakte er 15 van. De vertegenwoordiger M. J. van I. was uit zijn woonplaats Amsterdam naar Middelburg gekomen om zich te verantwoorden voor het feit dat hij daar met een snelheid van 69 in plaats van ten hoogste 50 kilometer per uur heeft gereden. .Ik zit de hele dag op de weg", vertelde hij. ,dus het kan wel eens voorkomen.' Omdat hij hiervoor al eerder is bekeurd, eiste de officier 75 boete. Uitspraak: 50. Mest Aan N. de L. was ten laste gelegd dat hij in de buurt van Amemuiden mest van zijn kippen had vervoerd waarvan een gedeelte op de weg was gevallen. ,Er is al meer over geklaagd.' hield de rechter hem voor. .Het was een rom mel en het stonk.' Van L. zei. dat hij de op de weg gevallen kippemest zo goed mogelijk had verwijderd. ,Ik reed het op een zaterdag dat was verkeerd want er was een voetbalwed strijd. Tegen de stank kan ik ook niets doen. Ik heb het beste materiaal voor het vervoer,' De officier meende dat er toch wel een vervoermiddel moest zijn waar geen mest uitvalt. Hij eiste ƒ60 boete waarmede de rechter akkoord ging. Mr Van Deinse zei nog tegen Van L., dat er aanhoudend over de erge stank wordt geklaagd. Hij gaf hem de raad niet op deze wijze door te gaan. Dertig gulden boete eiste de officier' tegen C. A. die in Middelburg een bekeuring kreeg omdat het kenteken bewijs van zijn auto (nog) niet op zijn naam stond. Toen de rechter hem vroeg of het nu in orde was, ant woordde A. Jk heb de wagen ver kocht.' J)at was nu ook weer niet nodig,' merkte de kantonrechter op. De officier vertelde echter dat A. al meer boetes heeft betaald voor de bewuste auto. De rechter veroordeelde A. tot een boete van ƒ25, waarbij hij er rekening mee hield dat het voor hem (hij is Turk) wel moeilijk moet zijn om in een vreemd land alles te begrijpen en hij al zoveel ellende met de auto heeft gehad. De Vlissinger A. M„ nog maar enkele dagen in het gelukkige bezit van een rijbewijs, was op de Aagje Deken straat in zijn woonplaats linksaf ge gaan. Dat ging wat hard want de auto maakte een schuiver en botste tegen een geparkeerde auto. Zijn eigen wa gen liep een schade van 125 op. ,U ging dus wel wat schoef door de bocht', oordeelde de kantonrechter die een boete van 75 oplegde conform de eis van de officier. J. D. uit Middelburg had een proces verbaal gekregen omdat hij met zijn Ter verbetering van de Zanddijk !n hoofdzaak voor brommers en fietsers, werd begin vorig jaar door de heer M. Hoogesteger uit Yerseke een actie gevoerd en werd een verzoek met 180 handtekeningen aan het provinciaal bestuur verzonden. Op de drukke en gevaarlijke Zanddijk is namelijk geen fietspad. De heer Hoogesteger ontving nu bericht dat het gedeelte van de Zanddijk gelegen tussen het station Kruiningen-Yerseke en de kern van Yerseke zal verbeterd worden een en ander na de beschik baarstelling van de nodige kredieten door de provinciale staten en ae ko ninklijke goedkeuring.d e voormalige raad van de gemeente Yerseke heeft herhaaldelijk op verbetering aange drongen, maar de uitvoering bleef altijd steken wegens gebrek aan geld. De verbetering zal bestaan uit het aanbrengen van een asfaltlaan over de klinkerverharding, aanbrengen van een fundering en versterking van de kantopsluitingen. Voors zal een paral lelweg worden aangelegd aan de oost zijde van dijk welke bestemd is voor brommers en fietsen. Ook wordt er dan een oplossing verkregen voor de opritten aan de oostzijde. Voor fiet sers die percelen aan de westzijde willen bereiken zullen plaatselijk pa den kt bsü talud worden aangelegd. auto op een kruispunt in de provincie hoofdstad niet voldoende voorrang aan een van rechts komende auto had gegeven zodat de bestuurder daarvan plotseling moest remmen. ,Ik kan het me niet voorstellen, ik weet er niets van', verklaarde D. De officier eiste veertig gulden boete. De kantonrech ter vond dat dit geen erg gevaarlijke gevaarssituatie had veroorzaakt en legde twintig gulden boete op. Ontsmetten L. IV. uit Oostkapelle had in twee weken twee bekeuringen gekregen voor het vervoer van varkens terwijl hij geen bewijs kon tonen dat zijn auto op de voorgeschreven wijze tevo ren was ontsmet. W. betoogde, dat hij de voorschriften zo goed mogelijk heeft nageleefd. Jk heb zelf een veeauto voor het vervoer van de varkens omdat ik geen vreem de veeauto's op mijn erf wil hebben om het besmettingsgevaar zo klein mogelijk te houden. Als ik naar de letters moet handelen, kan ik mijn auto wel elke dag ontsmetten', zei hij. Hij verklaarde er bij, dat er voorheen in Oostkapelle van gemeentewege toe zicht op werd gehouden. Nu, na de herindeling, doet de gemeente Dom burg dat niet. Bij nazien van de betreffende voorschriften vond de of ficier nog een mogelijkheid om ont heffing te krijgen. Als .symbolische straf' eiste hij tweemaal vijf gulden, waarbij de kantonrechter zich aan sloot. Jk raad u wel aan een goede oplossing te zoeken voor deze zaak', voegde hij er aan toe. MOGELIJKHEDEN WORDEN BEKEKEN GOES Aan de gevel van het Stadskantoor aan de ARNHEM Aan het koninklijk Tech- nicum PBNA te Arnhem slaagden de volgende kandidaten: Adspirant bouwkundig opzichter-teke naar: P. J. Huson, Oost-Souburg; R. P. J. Boers, Vlissingen; P. J. Osté, Rit- them; C. Marinissen, Middelburg; F. J. v. d. Neste, Sluis; M. C. Zwemer, Oostkapelle; W. P. Sanderse, Melisker ke; P J. Bebelaar, Vlissingen. Bouwkundig opzichter-tekenaar: M. P. de Ridder. Vlissingen. Burgerbouwkundige: J. Adriaanse, Se- rooskerke. Bouwkundig uitvoerder: P. R. Blaak man, Breskens; J. Brasser, Middel burg. Adspirant bouwkundig tekenaar: P M. de Jonge, Zaamslag. Stedebouwkundig tekenaar: H. J. Meulblok, Wolphaartsdijk; C. I. Lam- pert. Vlissingen. Adspirant waterbouw kundig opzichter-tekenaar: J. de Vis ser, Aagetekerke. Adspirant waterbouwkundig opzichter- tekenaar: R. H. M. Colsen, Sas van Gent. Weg- en waterbouwkundig opzichter: J. J. E. Clemminck, Terneuzen. Betonbouwkundige: F. Gaan, Vlissin gen. Landmeetkundige: L. Dieleman, Mid delburg. Hoger landmeetkundige: F. G. Jong- bloets, Middelburg; J. J. de Fouw, Zoutelande. Machineconstructeur (alg. mach.- en chem. apparatenbouw): J. C. Bakker, Zaamslag. Assistent bedrijfstechnicusi J. Hart man, Middelburg. Assistent calculator: A. P. Cal jouw, Middelburg. Machinetekenaar: J. L. Meijer, Vlissin gen. Scheepstekenaar: L. A. S. A. Lafort, Vlissingen. Staalbouwkundlg tekenaar dynaische staalbouw; H. J. Hofman, Temeuzen. Werkplaatstechniek: J. Westdorp, Vlis singen, C. J. de Coninck, Sas van Gent. Werkmeester (smederij, constructie werkplaats, plaatwerkerijM. J. Ver- berkmoes, Oostburg. Adpstrant elektrotechnisch opzichter (energietechniek): A. Smaardijk, Oost- Souburg. Elektrotechnisch opzichter (energie techniek): J. A. Wisse, Sas van Gent, H. Ovaa, Hoek. Kandidaat technisch chemicus: J. Smit, Terneuzen, E. J. Kristelijn, Mid delburg, J. A. Mout, Oost-Souburg, H. P. Roskam, Vlissingen, A. G. van der Hel, Terneuzen; C. J. van Halst, Hoek; W. J. Hamelink, Terneuzen. Chemisch vakman A: J. Keesom, Terneuzen, M. C. Fondse, Vlissingen, J. C. Arnoudse, Sas van Gent. Bedieningsman procesindustrie: J. Warnink, Philippine. Chemisch Vakman A (Algemene ont wikkeling): E. C. Schoonen, Sas van Gent. Chemisch vakman A (vakkennis): E. Can, Terneuzen; L. A. Luyk, Middel burg. Chemisch vakman B: P. van der Wind, Terneuzen. Toegepaste bedrijfsorganisatie; H, de Pag ter. 0o*t-8ouburg. Oostwal in Goes is plotse ling het gemeenteschild van Goes verschenen. Zonder ruchtbaarheid is het daar opgehangen. Een schild van circa één bij één meter vijf tig in de kleuren blauw, rood en zwart, alles geëmail leerd. Vorige week dinsdag werd het schild aan de ge meente Goes aangeboden door een deputatie van de ZLM. Aan deze korte plechtigheid was geen enkele ruchtbaarheid gege ven, omdat men zich bij de ZLM eigenlijk een klein beetje schaam de voor het hele voorval. Vorig jaar bestond dc ZLM namelijk honderdvijfentwintig jaar en ter gelegenheid daarvan, besloot men bij de landbouwmaatschappij om de gemeente Goes een cadeau te geven. Door allerlei moeilijkhe den werd de datum van de offi ciële aanbieding echter steeds maar weer uitgesteld. Kunste naars, die het wapenschild zou den vervaardigen, werden ziek, kortom het cadeau bleef uit. De ZLM vond echter uiteindelijk toch een kunstenaar, die het schild wilde vervaardigen. Het was de Oosterwijkenaar Henk Potters. Vorige week dinsdag kon het cadeau aan de gemeente Goes, dan toch eindelijk worden aangeboden. Burgemeester mr F. G. A. Huber nam het namens de gemeente in ontvangst en nu hangt het schild, compleet met Beierse motieven en ganzen aan de gevel van het stadskantoor (Foto PZC). AXEL Het college van b en w van Axel wil plastic zakken gaan gebrui ken voor het ophalen van huisvuil. B en w hebben zich al georiënteerd bi.i diverse gemeenten, waar een dergelij ke regeling van kracht is. Het college is tot de conclusie gekomen, dat men dc hele materie nog eens nader moet gaan bestuderen. Zo wil men advies inwinnen over het systeem voor het ophalen van huisvuil in de gemeente Oostburg.' Dit vertelde loco-burgc- meester D. J. Oggel dinsdagmiddag tijdens de wekelijkse persconferentie, na afloop van dc vergadering van b en w. De heer Oggel zei. dat men niet alleen een verandering wil in de wijze waar op het huisvuil wordt opgehaald, ook zullen h en w de regeling voor het grofvuil nog eens nader onder de loep nemen. Momenteel wordt hel. grofvuil éénmaal in de drie maanden opgehaald. De inwoners van Axel kun nen twee keer in de week hun afval voor de deur zetten. .Wanneer men eventueel overgaat op het gebruik van plastic zakken, zal het college al het nodige in het werk stellen om dezelf de service aan de bevolking te kunnen blijven verlenen zoals dit nu gebeurt Loco-burgemeerter Oggel deelde ve der mee. dat Axel een rijksbijdrage krijgt voor sanering van dertig wonin gen aan de Julianastraat. Deze sane ring is een direct gevolg van het saneringsplan ,Oude Wijk'. De heer P. van Hove uit Koewacht is benoemd tot tweede deurwaarder voor het innen van plaatselijke belas tingen. Het Axelse college schuift wet houder J. Dieleman en het PvdA- raadslid K. Hamelink naar voren als gemeentelijk vertegenwoordigers in het bestuur van de sociale werkplaats Hulster Ambacht. De raadsleden zul len in de eerstvolgende raadsvergade ring de Axelse vertegenwoordiger aanwijzen. Wethouder D. J. Oggel is door het college benoemd tot voorzitter van de commissie voor het midden- en klein bedrijf. Wethouder A R. A. IJsebaert is zijn plaatsvervanger. De chef van het bureau algemene zaken zal secre taris zijn van deze nieuwe commissie. B en w dragen de lieren K A. Pol spoel, A. de Waard. J. den Doel en P Dierick voor om namens de gemeente raad in de commissie zitting te ne men. De raad zal twee van haar leden moeten aanwijzen. Het bedrijfsleven heeft inmiddels ook een aantal kandi daten opgegeven: namens het streek centrum Axel: de heren W. S Dieleman, L. Pot, C. W. Klaassen e van den Hout, namens de Wiveko Koewacht: H. Neleman en E. Her man, terwijl de horeca de heren H. P. M. van Glansbeek en G. H. van Genie- ren hebben genoemd. Wethouder J. Dieleman en zijn collega A. R. A. IJsebaert zijn aangewezen als voorzitter en plaatsvervangend voor zitter van de commissie voor huur ders en verhuurders. De chef van de afdeling bedrijven zal het secretariaat op zich nemen. Evenals in de commis sie voor het midden- en kleinbedrijf zullen ook in deze commissie twee raadsleden benoemd moeten worden. B en w stellen de raad voor een keuze te maken uit de heren K. Hamelink. R. S. M. Janssens, J ij en P. Apers. De huurdersvererii .West' heeft de heren A. Runnè' en L. Bickei voorgedragen. De dersvereniging .Oost' noemt de h] A. de Smet en J. Schieman. Des nale Zeeuws-Vlaamse woningbon; eniging wil de directeur Th. P Rooy uit Hulst als vertegenwocri( in da commissie zien. Zwembaden De heer Oggel vertelde dinsdagmk- verder dat de kwaliteit van het», van de zwembaden in Axel en! wacht op 28 en 30 juni is gefc! ,Wi.j hebben juist rapporten bif waarin staat dat bet water au TNO-normcn voldoet.' Met ingang van 9 juli ligt het ont< van het bestemmingsplan .Bebcc Kom Oost' ter visie. In 1966 en! nam de raad voorbereidingsbesl: voor dit bestemmingsplan. Het t, betrekking op het gebied dat in i lijnen wordt begrensd door Gs- vaartstraat. Bastionstraat, de s' lijn, Pitplein, Van Gistellelaan, 0: sestraat. Polenstraat. Evertsens Kanaalkade, Nassaustraat en Markt. In dit ontwerp is onder ande-\ aanleg van een aantal straten geV met de bedoeling het Axelse ces,- te ontsluiten. Het college van b en w hec1 motorcrossclub M. C. A. Axel t0^; ming verleend, om op 7 auguss» het opspuitterrein een motor; voor junioren te organiseren- raadscommissies voor sport en n atie en gemeentebedrijven verg» vrijdagavond 9 juli. De vergader* beginnen om 7 en 8 uur. Maan tb' juli zijn er vergaderingen vit commissie voor strafverordenS- onderwijs, cultuur en jeugdzaka gemeentefinancièn. Deze bijeea sten beginnen respectievelijk I 19.00, 19.30 en 20.30 uur. IJZENDIJKE De heer R VaW ge, schepen van cultuur van (te; Gent, zal zaterdagmiddag om uur. in het cultureel centrum Wj markt te IJzendijke een tentooj ling openen van beelden en teken» van George Minne en schilderij»! Dolf Jaspers. De tentoonstelling» tot en met 12 september. De oper» uren zijn van 10 tot 12 en van u 16 uur op zaterdag en zondag tot 16 uur).

Provinciale Zeeuwse Courant | 1971 | | pagina 22