Nobilia Sie Matic Braat Excellent Heidapal Service- en Technischedienst Voorlichting en Ontwerp Braat Bouwstoffen nv. heeft méér keukens bouwstoffen welke materialen, uit vele landen ter wereld, uw bestaand of nieuw te bouwen huis kunnen verfraaien. Niet alleen de ruim 700 verschillende soorten wand- en vloertegels, de fijne dakvensters, lichtkoepels en wandbekledingen, maar vooral onze aanbouwkeukens hebben wij nu in maart 1971 nog beter en ruimer voor u opgesteld. 5 wereldmerken heeft Braat nu in Goes onder een dak gebracht In dertien grote opstellingen laten wij u zien, welke keuken mogelijkheden er zijn. De allernieuwste snufjes van de Internationale keukenbeurs te Keulen (januari 1971) hebben wij nu reeds in onze showroom opgenomen. Onze showroom is elke dag geopend van 9.00 tot 17.00 uur. Op zaterdag van 10.00 tot 13.00 uur. Mocht u deze tijd niet schikken, dan zullen wij u op een avond gaarne ontvangen. Het grote wereldmerk met een vuurwerk van nieuwe ideeën. Alno is een prachtig voorbeeld van goede vormgeving en moderne rationele keukentechniek. 8 vriendelijke kleuren en 6 houtsoorten geven een keus als nooit tevoren. 3 prijsklassen maken deze keuken voor iedereen bereikbaar. Goes Industriestraat 13 Telefoon 01100-8520' Deze keuken is een bestseller. Achter de kastdeuren gaat de huidige keukentechniek schuil. Tien jaar geleden reeds werd deze keuken het voorbeeld van de moderne keukens. 4 fijne kleuren en 2 houtsoorten bieden u vele mogelijkheden. Een grandioze keuken met 'n bijzonder karakter. Geen overdaad, doch bruikbare keukentechniek bepalen de eenvoud van Nobilia. Gerekend tot de topmerken in Europa met 3 prijsklassen, leverbaar in 5 kleuren, geeft deze keuken voor vele problemen een oplossing. Een héle keuken voor een halve prijs! Een echte kunststof keuken van 250 cm met een servieskast, aanrecht 2 meter, roestvrijstalen aanrechtblad, kwaliteit 18/8, met 2 spoelbakken en daarboven nog 4 kastjes voor slechts f 1270, incl. B.T.W.). Leverbaar uit voorraad met fronten wit en palissander. een keuken alleen al om de prijsklasse begeerd. Gemaakt in een fabriek met 10 jaar keukenervaring. De enige keukenfabriek die alles zelf maakt wat tot de keuken behoort. 8 kleuren, 4 prijsklassen, 3 maten, geven honderden combinatiemogelijkheden. Onze keukenspecialisten, staan dagelijks voor u klaar om u alle mogelijkheden te tonen. Zij ontwerpen voor u de keuken, die past tussen de muren, die voldoet aan de huidige eisen, maar vooral de keuken die past in uw financieel budget. Alle ontwerpen zijn gratis. De moderne aanbouwkeuken is niet langer te vergelijken met het houten keukentje van vroeger. De aanbouwkeuken wordt opgebouwd uit keukenmeubelen en compleet gemaakt met vaak kostbare bladen en ingewikkelde apparaten. Daarom zijn specialisten nodig om deze mooie keukens te installeren. Braat heeft een eigen technische dienst met vakbekwame monteurs. 20 maart 1969 openden wij in Goes de 7e vestiging van Braat Bouwstoffen N.V. In deze 2 jaar is overduidelijk gebleken, dat onze ruime showroom met een bijzonder groot assortiment aan bouwmaterialen voor velen een ware verrassing was. Moest men voorheen o.a. naar Rotterdams Bouwcentrum voor nieuwe impressies, thans blijken wij in vele gevallen aan uw behoeften te voldoen. U, aannemers, architecten en vooral u, particulieren mochten wij reeds voor vele miljoenen guldens aan materialen leveren. Wij zijn u hiervoor bijzonder erkentelijk. Wij willen echter u nog méér bieden. Wij willen u laten zien

Provinciale Zeeuwse Courant | 1971 | | pagina 24