Allesbij de Gruyter smaakt beter. Zelfs z'n nieuwe zegeltjes. (Heeftu de smaak al tepakken? Danhoeft u deze advertentie niet meerte lezen.) De Gruyter heeft lekkerste spaarsysteem van Nederland. koffer"Royal" f 49,50,bijpassende reistas f29,50; (met pepermuntsmaakje.) bedrag in zegeltjes te nemen. Is veel voordeliger. Want dan krijgt u niet alleen de 10% waar u recht op had, maar ook nog een keer ruim 6% als uw boekje vol is. Totaal verdiend: 16%! U merkt wel: u gaat er bij die omwisseling echt niet op achteruit. Verder verandert er natuurlijk niets. Uiteraard niet. De Gruyter blijft recht op de prijs af gaan. Met kwaliteit zoals u die bij ons gewend bent. En dat is echt geen loze kreet. Alles bij De Gruyter smaakt nu eenmaal beter, zelfs z'n nieuwe zegeltjes. P.S. Waarschijnlijk wilt u toch nog wel wat meer weten over die omwisseling en 't nieuwe zegeltjessysteem. In elke De Gruyterwinkel ligt dan ook een foldertje voor u klaar met 14 vragen en antwoorden. Pakt u gewoon even mee. De Gruyter heeft een nieuw spaarsysteem. Was er dan iets mis met de oranje kassabonnen? Welnee. Was ook een leuk systeem. En lekker voordelig. Maar wel een hoop rompslomp. Voor u, en voor onzekassières. Daarom hebben we dat systeem nu aanzienlijk versimpeld. En er een zegeltjes systeem van gemaakt. Met een boekje. Werkt zo: Bij een aankoopbedrag van een gulden kunt u een zegel van een dubbeltje kopen. Die zegel plakt u in het De Gruyter's spaar- zegelboekje. Gaan 470 van die zegeltjes in. De eerste 10 zegels zijn voorgedrukt. U hoeft dus maar 240 zegels te plakken om een half boekje vol te krijgen. U kunt dan 25 gulden ineens ontvangen. Maar beter is natuurlijk doorsparen. 't Lekkerste spaarsysteem van Nederland? Is een grapje van De Gruyter. Maar wel een zinnig grapje. Want wat hebben we gedaan? We hebben onze zegeltjes een smaakje gegeven! Een pepermuntsmaakje. Wees eerlijk: is dat een lekkere manier van sparen of niet? Wat moet ik nou met m'n oranje kassabonnen? Maak u geen zorgen. Dat is ook dik voor mekaar. U neemt gewoon alle kassabonnen die u nog heeft liggen, mee naar De Gruyter. Hoeft niet morgen, hoeft niet overmorgen, maar als u 't vóór 1 januari 1972 doet, kan 't in de winkel. Wij gaan er dan eens rustig voor zitten en tellen het hele bedrag op. Of dat bedrag dan hoger of lager dan 250 gulden is, doet er niet toe. U krijgt in ieder geval de bekende 10%. Uitgekeerd in zegels (vast een beginnetje in uw spaarzegelboekje). 't Spaarbedrag kunt u ook in kontanten ontvangen. Maar verstandiger is om 't totale droogmolen f43,-; 280 liter combinatie koel/diep vrieskast f469,-; ookin2201iterf419,-. "President" stoel f 89,-; r% Dan hoeft u nog maar 230 zegels bij te plakken om 50 gulden te ontvangen. Klopt niet, dacht u? Toch wel, want de laatste 20 zegels zijn ook weer voorgedrukt. Da's pure winst. U hoeft dus totaal maar 47 gulden te plakken om 50 gulden te ontvangen. En omdat De Gruyter niet kinderachtig is, geven we u bovendien niet één maar twéé girobestel- kaarten voor de aankoop van Droomwensen. Droomwensen? Jawel. Luxe artikelen, die u eigenlijk altijd al had willen hebben. Om maar een paar voorbeelden te noemen: "President" stoel f89,-; 280 liter combinatie koel/diepvrieskast f469,-; ook in 220 liter f419,-; droogmolen f 43,-; tafelventilator f 34,-; koffer "Royal" f 49,50, bijpassende reistas f 29,50. Alles tegen aantrekkelijke prijzen. U betaalt zo'n droomwens met een girobestelkaart.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1971 | | pagina 32