zo maar ineens 52 winkels open, 1- Over service gesproken! Gratis kaas uit't vuistje Iberto Pluspunt I: Prijs niet goed... geld terug Alles goed en wel, zeggen de kritische lezers nu, maar prijs niet goed, hoe kan dat eigenlijk Be prijzen bij Miro zijn toch altijd in verhouding tot kwaliteit? Natuurlijk, maar mocht het voorkomen dat u iets bij Miro koopt, en u ziet hetzelfde artikel ergens anders ndg goed koper dan hebben wij u niet beet gehad, maar u ons. Want in zo 'n geval kunt u zeggen: prijs niet goed, geld terug! Weer gelijk, alleen kan zelfs bij het beste merk wel eens een kwaliteitsfoutje insluipen. Geen probleem, want u kunt zich altijd op de Miro Brie-Plus punten-Garantie beroepen: kwaliteit niet goed, geld terug! Pluspunt III: Gebruik niet goed... geld terug. Wat bedoelen jullie daar nou eigenlijk mee, gebruik niet goed, vroeg iemand ons laatst. Nou, heel simpel; stél dat u voor uw dochtertje bij Miro een jumpsuit koopt. Zo maar op de bonnefooi. Thuis blijkt dat het haar een paar maten te groot is. U kunt natuurlijk wachten tot ze gegroeid is, maar dan is zo'h jumpsuit misschien wel uit de mode, dus kunt u be ter teruggaan naar Miro. Want die zegt: gebruik niet goed... geld terug. De echte espresso kop-en-schotel. Bruin geglazuurd van buiten, de binnenzijde crèmekleurig. Normale MIRO-prijs 1,50 Openlngsprijs Als Miro over ser vice praat, bedoelen we dat ook let terlijk. Hebt u vragen of proble men, ga dan naar de Miro in- formatrice. Boet de TV ineens zo raar? Binnen de 24 uur is de monteur erbij. En moet u even bellen? Ga gerust uw gang, want Miro kijkt niet op een tele foontje meer of minder. lige Miro Corner is de koffie de hele dag vers. En het appelgebak ver rukkelijk, en de saucijzébrood- jes heerlijk en... nou ja, als u nu 't water al in dè mond krijgt is dat een reden te meer om 't morgen allemaal eens te komen proeven. U kunt verschillende soorten kaas en lekkere borrel hapjes proeven bij de delicates sen-hoek van de AH-supermart. Alleen mogen we de borrel erbij helaas niet schenken. Maar mis schien kan in dat geval Alberto iets goed maken. Alberto, zo heet de slijterij van het Miro Center. Ook hier het makkelijke zelfbedienings systeem, en een zeer uitgebreid dranken assortiment. En dat alles voor pr ijzen waar u nog 's extra proost tegen zegt.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1971 | | pagina 14