Zorg dat u bij de eerste 2000 bent Vanavond geeft Miro een instuif Woensdag 24 maart 10 uur: U krijgt het Miro paspoort naar luilekkerland. Miro's mini quiz Poets zaterdag voorai uw schoenen niet! Mannequins om van te snoepen 52 Zelfbedieningswinkels wel te verstaan. Allemaal onder één dak, en allemaal lieten ze Miro. 't Is een idee van Albert Heyn, en dus kuntuverivachten dat er ook een AH-supermart bij is. Het wordt de grootste van ons land. Er is trouwens aan nog veel meer gedacht: een coffee- corner voor de gezelligheid, een slijterij voor verwende genieters, een tankstation voor zelf-tan- kers en een parkeerterrein voor honderden auto's. Morgen gaat die nieuwe koopwereld, die Miro Center lieet, helemaal voor u open. Hoe vroeger u komt, hoe beter, want de eerste 2000 Miro flaneerpak van heerlijk luchtige katoen. Wat kiest u: wit met een contrastkleur afgezet, of een ruitje met ruches? In 't laatste geval kunt u kiezen uit: rose, bleu. lila en linde. S. en M. Normale MIRO-prijs 17,50 Openingsprijs mirol Vanavond om 19.30 uur gaan de Miro deuren voor u open. 't Wordt een komplete in stuif. Iedereen mag komen, iedereen mag kijken, maar ko pen kan pas de volgende dag. De harmoniekorpsen „Ons Genoegen" en Vlijt en Volharding" nemen de muziek voor hun rekening, en de hos- tessen zorgen voor lekkere hap jes. 't Eerste wat u krijgt, wanneer u bij Miro binnen stapt, is een paspoort. Verlies het niet, want dit paspoort kan waardevol wor den. Als u namelijk een Miro kassa passeert, dus ook de kas sa's van het pompstat ion, de Alberto slijterij en de Miro Cor ner, krygt u een rood stempel in uw paspoort. Als u langs de Albert Heyn kassa komt, krijgt u een blauw stempel. Wanneer er na 6' weken 12 stempels in uw paspoort staan (6 rode en 6 blauwe), krijgt u een verrukkelijke taart kado (winkelwaarde 7,50). Stereo-langspeelplaten, met het beste van o.a. Bert Kaempfert, Bee-Gees, Herb Alpert, The Sandpipers, Oscar- Peterson, Sergio Mendes Brasll 66, Wilson Picket. Normale prijs 21,- MIRO-openingsprijs Er gaan maar eventjes 80 schuimbaden uit zo'n voordelige jerrycan. Kies uw eigen lievelingsgeur: lavendel, appelbloesem of dennen. Normale MIRO-prijs 3,75 Openingsprijs 't Is belangrijk, dat u deze advertent ie goed leest, ivant er kan u morgen een vraag over gesteld worden. Als u 't antwoord weet, krygt u van ons een grote bos voorjaarsbloemen. Iedereen, die een hekel heeft aan schoenen poetsen,kan dit werkje een dag achterwege laten, want dan doen wij het voor u. Of liever: een echte Spaanse schoenpoetster. U vindt liem op zaterdag 27 maart op onze schoenenaf deling. Miro heeft een doorlopen de modeshow. Want onze char mante gastvrouwen shotven namelijk de hele dag kleding, die u ook op onze mode-afde lingen kunt kopen. Maar ze doen meer dan alleen maar „mooi" lopen, want ze clelen ook lekkere feest versnaperingen uit. Dat is dan om het mooie met het lekkere te combineren. klanten krijgen een lekkere doos kersenbonbons mee naar huis. De Miro computer heeft bere kend dat tussen twaalf uur en half één dit aantal bereikt zal zijn. En voor de kinderen is er bij de kassa's en op het parkeer terrein ook nog een leuke ver rassing.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1971 | | pagina 12