'De burger mist informatie door besloten raadszittingen' j Ms F. 100 boete voor Belgische student Handtekeningenaktie rond Noordstraat- passage Terneuzen Eerste steen voor het nieuwe bejaardentehuis Colijnsplaat >r Hoe kan dat, aoookm autovakantie en tocti maar 500 km rijden? reisburo müller&co. ZRV-voorzitter P. Brasser neemt afscheid Plattelandsvrouwen in Zeeland pakken 40-jarig jubileum groots aan ART IJSDAG 3 MAART 1971 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 7 ïll (ADVERTENTIE, astellcj at e; ;.rzetv« IS, WÜ in ope leren, idachi egelcj cheps r zal q de 4.- s bei de vee in eet getroï rus:; k d« iepsk VOORJAARSBEURS vakbeurs voor reclame macroshop KON. NED. JAARBEURS UTRECHT 'OPENINGSTIJpEN ALLE BEURZEN! f werkdagen van 9-18 uur, zondag 28 februari van 10-18 uur I voordelige trein-toegangsbiljetten op ca. 170 stations verkrijgbaar.v TIEN ZEEUWS-VLAAMSE RAADSLEDEN WEIGERDEN INFORMELE RAADSBIJEENKOMSTEN TE BEZOEKEN 'y^ERNEUZEN In de afgelopen weken hebben tien raadsleden, 9 mannen en 1 vrouw, in Zeeuwsch- gemeenteraden van Axel, Hulst en Terneuzen, gingen over het concept-voorontwerp streekplan ^Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen'. Alleen in Terneuzen hadden de acht raadsleden succes met hun boycot —iia^n onder-onsjes: de informele zitting werd openbaar. In Axel en Hulst, waar slechts twee raadsle- niet mee wilden doen aan de besloten zittingen, gingen de geplande bijeenkomsten gewoon oor, zij het in beide gevallen met één demonstratief lege zetel. hun acties, al dan niet met succes bekroond, hebben deze raadsleden het instituut van de ,be- raadsvergadering' volop in de belangstelling geplaatst. Volgens de gemeentewet is er aan het gesloten deuren vergaderen helemaal niets fouts: de raad mag ook zelf meebeslissen of men :id wil of niet. Ondanks alle geroep om inspraak en openheid van bestuur, ook van de politici, wordt er nog vrij vaak van artikel 49 van die gemeentewet gebruik gemaakt. hoeft niet eens altijd erg geheimzinnig te gebeuren. Dikwijls vraagt de raadsvoorzitter na af loop van een openbare vergadering ,of de raadsleden nog even willen blijven zitten'. Dat doet men dan welwillend, maar het eerste officiële woord wordt pas weer gesproken als de publieke tribune WEL INFORMEEL ALS HET OVER PERSONEN GAAT lekte-Wanneer er hyper-belangrijke zaken Mn de orde zijn, waar de bevolking nor niets van mag weten, dan wordt de raad vertrouwelijk bijeen geroepen (n ma? zelfs niemand buiten het krin- trar tetje van college, raadsleden en enke- le horere ambtenaren weten dat er besloten vergaderd wordt. Meestal lekken deze zaken wel uit. Enkele :nte voorbeelden daarvan zijn de Du:;: n J recente voorDeeiuen aaarvan ziju ue 'ew> taforme,e bijeenko,mst t1e raa<J Goes, op 18 augustus 1970, over het ïeorganisatierapport van het gemeen telijk apparaat en de twee geheime vergaderingen van de raad Hulst, op 3 en 5 november '70. over het Baalhoek- kanaal, met schepen L. Delwaide van Antwerpen en ir J. Zuurdeeg van rijkswaterstaat. De raad Terneuzen trok op 1 maart '71 ruim 4 uur uit ior een .gedachtenwisseling' over so- al-culturele zaken. it nu toe kwam het vrijwel niet ir dat raadsleden weigerden een loten vergadering bij te wonen. Immers, dat .beslotene' wilde aan het ■raadslidmaatschap nog wel eens een «tra dimensie toevoegen. Er lijkt nu een tendens in andere richting te zijn opgekomen, de ,10 in Zeeuwsch-Vlaan- deren' zijn er een voorbeeld van. Openheid idll I fitnuui Jk weet ook niet waarom het alle- - maal besloten moet, ik begrijp de zin !r! er gewoon niet van', zegt het Hulster 'ld W. P. A. Colsen, die met een lijst in ue raad zit. Afgelopen g vertrok hij aan het eind van de openbare vergadering in Huist. ,Ik kan liet soms niet verdragen, die beslotenheid laadt tegenover de bevol king nog verdenkingen op zich ook.' SS Raadslid Colsen is een fervent voor stander van openheid en inspraak. Toen hij enige tijd geleden zijn intre de deed in de raad Hulst, hield hij een warm pleidooi voor inspraak van de mensen op de publieke tribune. Ook wilde hij openbare commissiever- de bevolking. Zijn betoog vond geen weerklank bij de overige raadsleden: men hoorde collega Col- (ADVERTENTIE) tewer alles over in de Muller Plusgids. Die is speciaal gemaakt voor mensen di« met hun auto op vakantie willen, zonder zelf een paar duizend kilometer te hoeven rijden. Die auto kan per trein of boot mee naar uw vakantiebestemming. Muller regelt veel maar laat u verder piJl-^sturenu met genoegen een gratis Vlissingen, Boulevard de Ruyter 16. Tel. 01184 - 23 22. Ook in Amsterdam, Rotterdam. Den Haag, vnardlngen,Schiptiol en Hillegom iüi!!! bL8n ben'euwd wat Muller voor mijn Jo!0/ ?nlle kan hetekenen. «hd mij enel uw Plusgids. O co aal?RoanK serd zenden in open envelop I l^ uro MüHer Co. I^Antwoordnr. 3711 Amsterdam. W. KES-SPRUIJT sen lichtelijk geamuseerd aan. Hij vroeg toen ook of de raadsleden bij de vergaderingen van b en w aanwe zig konden zijn. Voor de heer Colsen is zijn vertrek uit de raad een princi pe-besluit geweest: hij houdt niet van besloten toestanden, al wil hij een uitzondering maken als er over pe nen gepraat moet worden. D'66-ra lid S. Vlieger uit Terneuzen vertelt altijd een tegenstander te zijn ge weest van informele bijeenkomsten. ,Ik vind dat de burger de informatie onthouden wordt, als je besloten ver gadert. en dat is fout. zeker als het onderwerpen betreft die de gemeente aangaan.' Raadslid Vlieger, nog maar kort in de gemeentelijke politiek, heeft voorstellen om inspraak van de bevolking na afloop van de raadsver gaderingen en om openbare commis sievergaderingen ingediend: de raad Terneuzen zag er met meerderheid van stemmen niets m zitten. Ook de heer Vlieger vindt dat beslotenheid als het over personen gaat gewenst is, .alhoewel dat soms toch ook nog moeilijk is.' Als voorbeeld noemt hij een besloten bijeenkomst van de raad Terneuzen over de reorganisatie van de dienst openbare werken. J)aar worden ook personen genoemd, maar het gaat toch om een totaalbeeld van openbare werken en dan vind ik het eingelijk jammer dat het niet in de openbaarheid komt. Het wordt alle maal onder ons afgedaan, en later wordt de werkelijke reorganisatie ook onder ons afgedaan, want je kimt er in het openbaar niet op terugkomen', meent de heer Vlieger. ,Ik ben in principe voor openbaarheid en denk ook niet dal; ik nog aan besloten bijeenkomsten deelneem.' Netjes .Helemaal niets meer informeel kan natuurlijk nooit', zegt mevrouw W. Kes-Spruijt, PvdA-raadslid in Terneu zen. .Wanneer er over personen ge sproken moet worden, dan ben ik niet voor openbare behandeling.' Dat dan ook de enige uitzondering die mevrouw Kes-Spruijt wil maken. Ver der vindt zij dat alle gemeentelijke vergaderingen (ook die van raadscom missie) best openbaar kunnen zijn. Haar besluit om niet informeel aan een bijeenkomst over het streekplan deel te nemen, is min of meer een principe-besluit geweest. ,Het is ge woon niet netjes als er achter geslo ten deuren over belangrijke zaken gesproken wordt', zegt zij. £)e kiezer heeft er recht op om te weten wat degenen die gekozen zijn, doen.' vrouw Kes-Spruijt vindt het overigens wel moeilijk om nu meteen alle beslo ten vergaderingen te gaan boycotten, van de gemeente in gevaar komt. Zij merkt op dat er momenteel sprake is omdat dan het mee helpen besturen van enige vooruitgang in het streven naar meer openheid, .gelukkig maar', meent het enige vrouwelijke raadslid van de 10 die besloten zittingen niet erg appreciëren. Voor de heer A. Polspoel, raadslid voor Algemeen Belang in Axel, was zijn besluit niet deel te nemen aan een besloten gesprek over het streekplan, geen principebesluit om nu alle informele bijeenkomsten te mijden. Zijn beslis sing handhaaft hij alleen als het bij eenkomsten over het streekplan be treft. Tegen openbare commissie- er. raadsvergaderingen, als het maar niet over personen gaat, heeft hij i enkel bezwaar. ,Wat mij betreft mag dat best', vindt de heer Polspoel. .Dit principe wil ik vergaderingen waar ik mijn standpunt moet bepalen, of waarop over bepaalde punten ge discussieerd moet weden, niet beslo ten hebben', zegt P. J. Huijbrecht, PvdA-raadslid in Terneuzen. Hij is tegen besloten, vrijblijvende bespre- kingen, over onderwerpen die in feite de hele gemeente aangaan. De heer Huijbrecht kan zich wel indenken dat sommige zaken, bijvoorbeeld over be oordeling en aanstelling van personen, niet openbaar zijn. Temeuzens raads lid H. de Vriend (van eenmansfractie T 70-2000), vindt het mijden van de streekplan-bijeenkomst. Jets dat eigen lijk de uitdrukking is van hetgeen we allang wensen: openheid. Het houdt niet in dat per se elke besloten zitting MIDDELBURG De voorzitter \an de Zeeuwse ringrijdersvereniging, de heer Brasser zal op de jaarvergade ring die donderdag 18 maart in .De Brasserie' te Middelburg wordt gehou den, zijn functie officieel overdragen aan de heer Lous. De heer Brasser heeft tijdens een feestavond van de vereniging al offi cieus afscheid genomen, terwijl de heer Lous zijn werk al enige tijd heeft overgenomen. De agenda voor de vergadering, die om 19.30 uur be gint. vermeldt verder huishoudelijke zaken en de bespreking van de wed strijden. KANTONGERECHT TERNEUZEN 25,- VERGOEDING WAS PLEISTER OP DE WOND TERNEUZEN Voor de Belgische student P. P. L. G. en zijn echtgenote, beiden woonachtig in .Axel, had het Terneuzense kantongerecht dinsdag morgen een aardige verrassing in pet to. Als een kleine tegemoetkoming in de boete van 100, kon de echtgenote van de Frans sprekende student vergoeding van 25 in haar tasje steken voor haar optreden als tolk. G. had een dagvaarding in de bus gekregen, omdat hij 30 oktober op de Kanaalkade in Axel met een snelheid van 94 km had gereden. Bovendien INITIATIEF VAN WINKELIERS RUGGESTEUNTJE VOOR HEARING S. VLIEGER zal worden geboycot, er zijn wel eens dingen die niet in de openbaarheid kunnen.' De heer De Vriend is er voorstander van dat er absoluut zo weinig moge lijk via informele weg vergaderd; wordt. .Een klein onderdeeltje van een besloten vergadering kan maken dat er voor het hele onderwerp zwijg plicht wordt opgelegd.' TERNEUZEN' Een aantal Terneu zense middenstanders is dinsdagmid dag begonnen met een handtekeningen actie tegen de voorgenomen ver keersmaatregelen rondom de Noord straat in Terneuzen. Die wijzigingen in de verkeerssituatie zullen nodig zijn, als de bouw van een voetgangers passage in het brede deel van de N'oordstraat doorgaat. De winkeliers in de Vlooswijkstraat, de Nieuwediep- straat en de Lange en Korte Kerk straat zijn van mening dat door de verkeersbeperkingen hun omzet klei- GEBEURTENIS IN KLEINE SNEEUWSTORM IN TEHUIS PLAATS VOOR 99 BEDDEN COLIJNSPLAAT In een klei ne sneeuwstorm heeft de inspec- trice van bejaardenoorden in Zeeland, mejuffrouw W. J. H. Westra, dinsdagochtend in Co lijnsplaat de eerste steen gelegd voor het nieuwe bejaardente huis. Een groot aantal genodig den woonde de officiële gebeur tenis aan de Dokter Maarstraat bij. Na de eerste steenlegging begaven de genodigden zich naar hotel ,De Patrijs' waar ver schillende sprekers de Stichting Noordbevelandse Protestantse Bejaardenzorg feliciteerden met het tot nu toe behaalde resul taat. De bijeenkomst In hotel ,De Patrijs' werd geopend door de voorzitter van de stichting bejaardenzorg, de heer M. Nijsse. HU dankte mejuffrouw Westra voor haar komst. De voorzit- GS willen geen speciaal viaduct voor Eversdijk VLISSINGEN Gedeputeerde staten willen zes weggedeelten in de gemeen ten Kapelle, Goes en Borssele in ver band met de aanleg van rUkswcg 58 aan het verkeer onttrekken. Tegen het onttrekken aan het openbaar verkeer van een gedeelte van de 's-Gravenpol- dersche-Oude Dijk en van een gedeel te van de Noordhoekschewegeling hebben 120 inwoners van het buurt schap Eversdijk onder Kapelle be zwaar gemaakt. Om vanuit Eversdijk de kernen Bieze- linge en Kapelle te bereiken moet na onttrekking van genoemde weggedeel ten een ruim twee kilometer langere afstand worden afgelegd. Hierdoor wordt, aldus dc indieners van bezwaarschrift, het buurtschap Evers dijk ernstig benadeeld. Gs stellen, dat de adressanten bezwaarlijk kun nen stellen, dat door de veroorzaakte nadelen de bouw van een kostbaar viaduct of van een onderdoorgang tussen de op een afstand van 2700 meter reeds aanwezige viaducten ver antwoord is. De vaste statencommis sie voor de waterstaat heeft bezwaar gemaakt tegen de gevolgde procedure, waarbij de staten pas bunnen beslis sen als de weggedeelten reeds aan het verkeer zijn onttrokken. Gs zeggen in dit verband toe, dat in volgende voor komende gevallen de commissie zo snel mogelijk zal worden ingelicht. ter wees op de lange voorbereidings periode, die de totstandkoming van het nieuwe bejaardentehuis heeft ge vergd. ,We zijn ruim zes jaar met de voor bereidingen bezig geweest. Eind vorig jaar werd deze periode afgesloten, toen de eerste paal werd geslagen en nu zijn dan de eerste resultaten zicht baar'. aldus de voorzitter, die dank uitbracht aan het adres van het pro vinciaal- en gemeentebestuur. Mejuffrouw Westra toonde zich ver heugd met de eer die haar te beurt was gevallen om de eerste steen te mogen leggen. Zij sprak haar bewon dering uit voor de moed en aanpak van het bestuur. De inspectrice me moreerde dat sinds 1916 Colijnsplaat diaconaal is ingesteld. Toen werd be gonnen met de bouw van het huidige bejaardentehuis .Rustoord', dat bin nenkort dus vervangen zal worden door het nieuwe tehuis. Namens het provinciaal diaconaat in Zeeland sprak ds Strating. .Kwalita tief is met de bouw van dit moderne tehuis de samenleving in bredere op- Op de foto: De inspectrice van bejaar denoorden in Zeeland, mejuffrouw W. J. H. Westra, legt de eerste steen voor het nieuwe bejaardentehuis van Co lijnsplaat. Rechts de voorzitter van de Stichting Bejaardenzorg, de heer M. Nijsse. Foto PZC) zet verantwoordelijk. Dat is een ge lukkige zaak, maar ongetwijfeld is de hele opzet een zware last op de schou ders van het stichtingsbestuur. Er zullen zeker zorgen komen', aldus ds Strating, die verder meende dat Noord-Beveland met dit nieuwe tehuis zal gaan behoren tot de gebieden met de beste bejaardenvoorzieningen in ons land. Burgemeester P. J. Evers bracht feli citaties over namens het gemeentebe stuur van Kortgene. Hij was verheugd met de resultaten en sprak de hoop uit dat het bejaardentehuis in een be hoefte zal voorzien. Ds Eijtsma uit Middelburg (die een half jaar geleden uit Colijnsplaat ver trok) was erg verheugd met de tot nu toe bereikte resultaten. Als uitgangs punt voor de bouw van het tehuis noemde ds Eijtsma de regels die in de inscriptie van de eerste steen van de bejaardenwoningen in Colijnsplaat staan: .Waar liefde woont, gebiedt den Heer de zegen.' Het nieuwe bejaardentehuis in Colijns plaat moet volgens plan in het voor jaar van 1972 worden opgeleverd. Er is plaats voor in totaal 99 bedden, waarvan 78 voor patiënten en 15 voor meerverzorging van behoevenden. Er zijn drie vleugels met respectievelijk een, twee en drie bouwlagen. Het cen trale gedeelte bestaat uit 4 bouwlagen. Het complex wordt gebouwd door het aannemersbedrijf Heboma-Peters NV uit Souburg ner dreigt te worden, omdat er min der bezoekers langs hun panden zul len komen. Tijdens een protestvergadering in café JDe Vriendschap' in Terneuzen, be zocht door zo'n 16 verontruste mid denstanders, heeft men besloten om ook de bewoners van particuliere hui zen rondom de Noordstraat te vragen om een .protest-handtekening'. Vrijdag zullen de middenstanders, die vorige week een brief aan de gemeen teraad schreven, tijdens een hoorzit ting met het Terneuzense college van b en w en de raadsleden hun klachten naar voren kunnen brengen. Ook zal men zich duidelijk op de hoogte kun nen stellen van de verkeersmaatrege len die in voorbereiding zUn. Die hearing wordt overigens gehouden op voorstel van de gemeenteraad, die vorige week donderdag naar aanlei ding van de protestbrief besloot om eerst de klagende winkeliers eens te horen, alvorens een beslissing over de passagebouw te nemen. Woordvoerder J. Riemens vertelde dat men zoveel mogelijk handtekeningen wil inzamelen om aan de verlangens kracht bij te zetten. Die handteknin- genlijsten zullen vrijdag, of misschien eerder aan b en w worden overhan digd. Zoals bekend willen de winkeliers on der meer dat het verkeer vanaf Axelse Dam naar de Lange Kerkstraat volledig gehandhaafd blijft, evenals dat van de Vlooswijkstraat naar de Axelse Dam en terug. Men vreest bovendien dat door de aanleg van een passage, het verkeer door het ver smallen van de rijweg aan het begin van de Vlooswijkstraat, ernstig zal worden belemmerd. Ook wil men voorkomen dat door wijziging van het wegprofiel van de Vlooswijkstraat, het voetpad wordt versmald. Jaarvergadering NCRV-Zeeland MIDDELBURG Dezer dagen hield de afdeling Zeeland van de Nederland se christelijke reis-vereniging haar jaarvergadering in Middelburg. De bijeenkomst stond onder leiding van de heer P. A. Trimpe. De secreta ris van de vereniging, de heer J. v. d. Velde, gaf een overzicht van de activi teiten in het afgelopen verenigings jaar. Daaruit bleek dat men regelma tig excursies en dagtochten maakt naar binnen- en buitenland. Het aantal leden van de vereniging steeg van naar 809. Na de pauze hield de heer P. Taekema uit Den Haag een lezing over Polen, waarbij dia's vertoond werden '.an Warschau, Krakau en het Ta' -a-gebergte. was hij niet in het bezit van een rijbewijs. Om enige clementie te be pleiten had hij vrouw en kind mee naar de Terneuzense rechtszaal ge troond. Mevrouw G.: .Mijn man stu deert nog. Ik zal de boete moeten betalen.' De auto waarin de verdachte had gereden was het eigendom van zijn vriend. ,Ik had hem schoon ge maakt en 'de hem weer terug bren gen', zo vertelde hij. De officier van justitie mr C. G. F. S. Keijser noemde het feit dat de echtgenote van de studerende Belg de boete moet beta len niet doorslaggevend. .Dat komt echt wel meer voor.' Hij etste een boete van twee maal 100 100 voor de snelheidsovertreding en 100 voor het rijden zonder rijbewijs). De kan tonrechter mr C. M. van Hees maakte er twee maal 50 van. De Terneuzen- zense automobilist Van L. werd na een eis van 60 tot een boete van vijf tientjes veroordeeld. Op 6 september van het vorig jaar verleende hij geen voorrang aan de 18-jarige bromfietser Ch. V. eveneens uit Terneuzen, waar door een aanrijding volgde. De brom fietser reed op de Axelsestraat (voor- rangsweg) Van L. kwam uit de Kerk hoflaan. Mr G. Tichelman, die do verdachte vertegenwoordigde, was van mening dat de bromfietser te snel had gereden. Hij vond dat de verdach te geen schuld ten laste kon worden gelegd en vroeg ontslag van rechtsver volging. Zowel V. als zijn duo-passa gier J. S. uit Terneuzen ontkenden harder dan dertig kilometer te hebben gereden. De Terneuzense Journalist G. van B. werd vrijgesproken, nadat de officier van justitie 50 tegen hem had geëist. Van B. moest zich verantwoorden om dat zijn auto op 17 september betrok ken was geweest bij een nogal ernstig ongeval werd ingesteld, bleek dat de dorpe. De wagen werd bestuurd door zijn zoon R. van B. De auto raakte ln een slip en werd geheel vernield. Uit een onderzoek dat drie dagen na het ongeval werd ingesteld, bleek aat de rechtervoorband van de auto van Van B. bijna helemaal versleten was. Pas een maand later kreeg de verdachte te horen, dat er proces-verbaal tegen hem zou worden opgemaakt. De ver dachte: J3e auto was inmiddels naar de sloop gebracht. De band was er ook niet meer. Ik heb dus niet kun nen controleren of die Inderdaad ver sleten was.' De officier meende dat uit het proces-verbaal duidelijk naar voren kwam dat Van B. schuld h*d en eiste vijf tientjes boete. Mr Van Hees deelde deze mening echter niet. Omdat de gewraakte band verdwenen was, kon hij zich er ook niet van overtuigen, dat deze inderdaad versle ten was en sprak Van B. vrij. G. F. van de L. uit Antwerpen werd bU verstek conform de eis tot ƒ25 boete veroordeeld Op de kruising van de Absdaalseweg en rijksweg 61 bij Hulst had hij geen gevolg gegeven aan een stopbord. C. de B. uit Axel hoorde ƒ55 tegen zich eisen. Op 15 januari had hij binnen de bebouwde kom van Zaamslag met een snelheid van 72 kilometer per uur gereden. De kantonrechter dee*3 er een tientje af. De Belg J. D. reed in Zaamslag 100 km. Mr Van Hees veroordeelde hem tot 60. De eis luidde 125. J. M. E. uit Westdorpe kreeg 30. Bij controle op 14 januari bleken zijn koplampen niet goed te zijn afgesteld. Eenzelfde boete kreeg G. van L. uit Terneuzen. 18 januari reed hij op de Axelsestraat te Terneuzen met een snelheid van ongeveer 67 kilometer. GOES In het kader van het veer tigjarige jubileum van de afdeling Zeeland van de Nederlandse bond van plattelandsvrouwen wordt op 5 en 6 mei in de Wandelkerk in Goes de landelijke handwerktentoonstelling ge houden Ruim duizend bekroonde wer ken worden er tentoongesteld. De openingstijden zijn: op vijf mei van half elf tot zes uur en van zeven tot negen uur; op zes mei van tien uur tot zes uur. Op zes mei wordt in ,De Prins van Oranje' in Goes een feestelijke bijeen komst gehouden. Voor die gelegenheid is mevrouw Renes-van Geer uit Tho- len nu bezig met de samenstelling van JCaleidscoop van veertig jaar vrou wenleven'. Tijdens de ochtendbijeen komst op zes mei zal dit werk door een cabaretgroep bestaande uit ThooF se leden van de afdeling Zeeland op gevoerd worden. Het middagprogram ma staat nog niet helemaal vast. Hier over volgen binnenkort nadere mede delingen. Na afloop van het officiële programma volgt een gezellig samen zijn met kaas en wijn. Om de kosten te kunnen dekken heeft het afdelings bestuur besloten om enkele winkeltjes in te richten, waarin eigen gemaakte produkten zullen worden verkocht. Deze winkeltjes krijgen ook een plaatsje in .De Prins van Oranje'. Albert Heijn in Scheldestraat VUesincfen sluit VLISSINGEN De vestiging van Albert Heijn in de Scheldestraat in Vlissingen zal op zaterdag 20 maart worden gesloten Dit in verband met de opening op 24 maart van het Miro- zelfbedieningswarenhuis aan de Gilde» weg. Wat de bestemming van de ruim twee jaar oude supermarkt (opper vlakte in totaal 700 m2, v-aarvan 433 m2 verkoopruimte) zal worden is nog niet bekend, In ieder geval zal Albert Heijn dit pand niet meer gebruiken als verkoopruimte.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1971 | | pagina 7