Borsele bouwt buiten de stimuleringskernen Ere-medaille goud voor N. Willeboordse Veiligheidsmaatregelen voor L gevaarlijke' PSD-transporten PLAN KLEUTERVERVOER AANVAARD RAAD ACHTER GOESE ZIEKENHUISFUSIE CHRISTELIJK JEUGDWERK OPENT OP 13 MAART GEBOUW ,DE ZWAAN' Openbare verk opirtg BERCO GOES TOONDE DE EERSTE HOT-PANTS IN ZEELAND Beveiliging Zorgen over het wegblijven Duitse toeristen Brandwacht COMMISSIE FINANCIËN AKKOORD MET BIBLIOTHEEK IN SPUISTRAAT PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT WOENSDAG 3 MAART ]<n V/OENS HEINKENSZAND De ge meenteraad van Borsele is dins dagavond zonder veel moeite akkoord gegaan met het wo- ningbouwvoorstel van burge meester en wethouders. Om de woorden van burgemeester G. H. E. M. van Waes te gebruiken heeft de gemeente nu gebroken met de gedachte ,dat we alleen in de stimuleringskernen wat willen doeri.' De beide stimuleringskernen. Hein kenszand en 's-Gravenpolder zijn dit jaar dan ook niet ruim in de nieuwe huizen gezet. Het merendeel van de 45 aan de gemeente toegewezen woning wetwoningen gaat naar Borssele (16). Nieuwdorp (10) en Lewedorp (11). Voor Heinkenszand staan er voorlopig acht op het programma, maar het is nog niet zeker, dat ze ook in Hein kenszand zullen worden gebouwd. Mocht het de gemeente namelijk luk ken het toegewezen contingent van 20 bejaardenwoningen te ruilen voor 16 woningwetwoningen, dan zullen deze 16 huizen plus de acht van Heinkens zand terecht komen in de kernen Nisse, Kwadendamme of Hoedekens- kerke. Waar precies zal nog worden bezien, zoals ook nog moet worden bekeken, waar de 20 bejaardenhuizen moeten worden gezet als ze niet ge ruild kunnen worden. B en w willen die 20 dan bij elkaar houden, want het is volgens de burgmeester onaanvaard baar bejaardentehuizen te bouwen zon der verzorgingsmogelijkheid in de buurt en het is niet mogelijk verzor ging te creëren voor een kleinere groep dan 20 bejaardenhuizen. Buiten woningwethuizen krijgt Borse le ook nog 40 corporatiewoningen. Hiervan gaan er 16 naar Heinkens zand, 14 naar 's-Gravenpolder en 10 naar Ovezande. Tevreden De woordvoerders van de meeste fracties waren tevreden met de verde ling. KV P-woordvoerder P. L. Peeters sprak zijn bewondering over het voor stel uit. Hij zei te hopen, dat de bejaardenhui zen geruild kunnen worden voor wo ningwetwoningen, die in het oosten van de gemeente zouden moeten i den gebouwd. Raadslid H. Eversdijk (chu) was blij met de toewijzing van twee aanzienlijke groepen woningen aan de kernen Borssele en Nieuw- dorp. SGP-er J. Bras stelde vast, dat het college de juiste weg is ingesla gen. WD-raadslid A. de Jager vond, dat b en w met definitieve plan nen van de woningbouw in de ge meente het structuurrapport moeten afwachten. Hij vond de opmerking van b en w, dat de woningbouw in de kernen Nieuwdorp en Borssele kan zorgen voor een .verhoogde leefbaar heid' overdreven. De heer De Jager sprak liever van .de leefbaarheid be waren.' Minder gelukkig was de heer I. A. van Rooyen (pvda-ppr). Hij noemde het onjuist, dat er nu in Borssele en Nieuwdorp gebouwd gaat worden. .Dat zijn de twee meest be dreigde kernen, ze zijn overgeleverd aan wat Pechiney de lucht in gaat sturen.' De heer Van Rooyen zou liever afwachten, of het werkelijk zo erg wordt met Pechiney. De huizen zouden dan nu vast gebouwd kunnen worden in Baarland, Hoedekenskerke en 's-Heerenhoek. Veel bijval kregen b en w uit de raad voor hun voorstel met betrekking tot het kleutervervoer. Deze zaak, die vo rig jaar nogal wat stof deed opwaai en. is nu volgens de raad uiterst bevredigend geregeld. B en w zullen ervoor zorgen, dat de kleuters in kernen, waar geen kleuter school is, per taxi naar een naburige school worden gebracht. De ouders beslissen in meerderheid per kern naar welke dichtstbijzijnde plaats de auto gaat rijden. Zij beslissen ook of hun kleuter al dan niet tlissen de middag op school overblijft. Dat kost niets meer of minder. De vergoeding, die de ouders moeten betalen is uni form gesteld op één gulden per kleu ter per week. De regeling geldt niet voor buiten kernen woonachtige kleu ters. ,Een goede regeling', vond raadslid Eversdijk. Zijn collega's De Jager, Van Rooyen en J. A. van de Guchte (ar) lieten zich in dezelfde bewoordin gen uit. Met name de drie eerste raadsleden vroegen en kregen van het college de toezegging, dat de bijdrage van de ouders niet op korte termijn en nooit zonder dat de raad het te horen krijgt zal worden verhoogd. Raadslid Peeters vond deze bijdrage veel te laag. Hij vroeg wat het ver voer de gemeente gaat kosten. Wet houder E. Baerends wist het nog niet precies, maar stelde het bedrag op tussen 5000 en 7000 gulden per jaar. De heer Peeters trok een voorstel, om ook een taxi te laten rijden naar de bijzondere school in Kwadendamme in, toen hij vernam, dat er reeds een taxi rijdt tussen Nisse (zonder school) en Heinkenszand (een bijzon dere en een openbare kleuterschool) De urgentielijst voor de uit te voeren kapitaalswerken werd door de ge meenteraad goedgekeurd. Bovenaan lijst A, werken uit te voeren in sa menwerking met andere gemeenten, staat de aanleg persleiding 's-Graven polder, waarvoor de goedkeuring in middels binnen is. De gemeentelijke lijst wordt met ieders instemming aangevoerd door de bouw van een sportzaal in Heinkenszand. De raadsle den Bras en Van Rooyen noemden nog enkele door de raad goedgekeur de zaken, die niet op de lijst stonden. J>ie kunnen gewoon worden uitge voerd, als de begroting 1971 is g< gekeurd', stelde de burgemeester hen gerust. Ziekenhuizen Evenals b en w slaat de raadsmeer* derheid achter de Integratie van beide Goese ziekenhuizen tot één algemeen Portemonnees uit kleedlokalen te Goes gestolen GOES Bij de gemeentepolitie te Goes is maandagavond aangifte ge daan van de diefstal van een aantal portemonnees uit kleedlokalen in Goes en Koetinge. In Kloetinge had den de daders uit de kleedruimten aan het Westlopark drie portemon nees met inhoud ontvreemd. Uit de kleedruimte van de sportzaal aan de Beukenstraat werd één portemonnee gestolen. De eigenaars werden in to taal 200,- armer. christelijk streekziekenhuis. Voor raadslid De Jager mag het ook een neutraal ziekenhuis worden, maar hij maakte er geen punt van. Tegen het integratieplan was de twee mansfractie van de SGP. Woordvoer der Bras noemde de naam .algemeen christelijk' een karikatuur in het licht van de belijdenis. Hij citeerde een rede van minister Rooi vink, die het bestaansrecht van kleine ziekenhuizen niet wil ontkennen. Voorts was hij van mening, dat de specialisten van de ziekenhuizen (grote voorstanders van de integratie) in him rapporter. teveel de zuiver medische noodzaak en daarnaast volgens het raadslid ook nog wat persoonlijk belang hadden laten meespelen. Een optimaal me disch klimaat leek de heer Bras niet voldoende. .Het moet in twee richtin gen werken, herstel naar lichaam en geest. Een goede medische behande ling in een slecht geestelijk klimaat zou het herstel van een patient kun nen vertragen'. Het raadslid wees er op, dat genezing en kwesties van leven en dood in handen liggen van een hogere macht.' Daar staat niets van in de rapporten.' SOUBURG Het christelijk jeugd werk te Souburg neemt zaterdag 13 niaart officieel het gebouw .De Zwaan' in gebruik. Zoals bekend isl besloten om het gebouw in verband J met de godsdienstige opbouw vanj Souburg in zijn geheel door b en wi aan de vier christelijke organisaties toegewezen, die de ruimte bovendien -o nodig hebben dat geen onderdak meer aan andere organisaties kan worden verleend. De officiële opening krijgt een wat feestelijk karakter, 's Middags wordt van 2 tot 5 uur een fancy-fair voor de jeugd gehouden, terwijl dan ook oude ren welkom zijn om het gebouw te bezichtigen. Zaterdagavond is de eer ste soosavond met een optreden van de groep .Bridge'. TERNEUZEN Notaris K. J. Hoving uit Terneuzen heeft dinsdagmiddag in hotel .Centraal' een huis met erf aan de Vlooswijstraat, het daar achter staande magazijn met erf aan de Nieuwediepstraat en een woonhuis aan de Nieuwstraat in het openbaar verkocht. De drie panden werden voor 15.900 eigendom van de gebroeders De Bruijne uit Terneuzen. TERNEUZEN De heer N. Wille boordse uit Terneuzen is dinsdag on derscheiden met de ere-medaille in goud, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau. De medaille werd hem dinsdagmorgen tijdens een korte bij eenkomst in de raadzaal van het Fleurig modefestijn GOES In eigen salon toonde mode huis Berco te Goes dinsdag haar voor- jaarscoIIectie-1971. De tiener, modebe wuste vrouw en jeugdige oudere vrouw kunnen uit deze collectie een keuze Op de foto: burgemeester J. C. Aschoff speldt de jubilerende heer N. Wille-' boordse de ere-medaille op. maken. Alle mode tendensen 1971 trof men in deze show aan en dat alles voor een zeer betaalbare prijs. Open doekjes kregen de mannequins dan ook genoeg. De primeur voor Zeeland van de hot pants heeft modehuis Berco. Eindelijk konden we er eens een van dichtbij zien op een show. Het was een terra kleurige van jersey met omslagen aan de korte pijpjes. Er op werd een beige colpullover gedragen, waarover een terra camisole-hes van dezelfde stof. Een pittige boefjes-pet gaf dit geheel een extra ondeugend accent. Deze pet, evenals de vele charmante hoeden, wa ren een bijdrage van hoedenmagazijn Everdijk-Schrijvers. De tieners kunnen deze zomer zelf be palen hoe lang ze hun rokken dragen. We zagen voor hen leuke midi-japonnen die gedachten aan de jaren dertig op wierpen, maar ook een pittig linnen minirokje met paarse fantasierand. Voor hen veel broeken, in alle soorten en lengtes, zoals pofbroeken en gau- cho's. Veel applaus verwierf het drie delig paarse ensemble bestaande uit een effen jersey pantalon, waarop een gebloemde tuniek werd gedragen, die een mao-boordje had en driekwart mouw, waaraan een dertig centimeter brede volant was gezet. Een bolero met, Paola-mouw completeerde het ge heel. Bijzonder in de smaak viel ook het harempak van aubergine velours in panter-print. De Jonge, modebewuste vrouw kwam ook apart voor de dag. Beeldig was het Bleyle-pak bestaande uit zwarte pan talon en wit-zwarte tuniek met split ten. Over dit tuniekpak werd een zwar te cape gedragen. Het fel gestreepte midi-strandjurkje in hemdmodel mag niet onvermeld blijven. Jumpsuits met fladderpijpen. japon nen met kopmouwen. volants en pele rines gaven de Berco-collectie een mo- disch aanzien. Er werden ook enige couture modellen getoond uit de boe tiekcollectie van Ladybird, zoals een linnen safariepak van Frans Molenaar. Ook voor de rijpere vrouw was er de nodige uitzoek. Ze kan een keuze ma ken uit een keur van goede mantel pakjes. japonnen en deux-pieces. gro tendeels van Duits fabrikaat. De man nequin, die echt wel maat 46 droeg, toonde aan, dat een broekpak ook voor deze maat geschikt is. De make-up verzorgde firma Liberty. Cees Hoogesteger speelde onder het lopen op het hammondorgel. Het com mentaar bij het geshowde was van Berks jr. Terneuzense stadhuis opgespeld door burgemeester J. C. Aschoff van Ter neuzen. De heer Willeboordse ontving de koninklijke onderscheiding voor het feit dat hij 40 jaar in dienst van Esso Nederland NV, de laatste tijd als districts-chef verkoop voor Zeeland (met uitzondering van Tliolen en St-Phiiipsland). In een kort toespraakje memoreerde burgemeester Aschoff de loopbaan van de jubilerende Terneuzenaar prees hij de werklust en ijver van jubilaris. Bij de plechtigheid in het stadhuis, waren behalve de naaste familieleden van de heer Willeboordse ook aanwezig de heren A. de Ruyter en C. Ulrich, supervisors van Esso Nederland, 's Middags werd in hotel .Rotterdam' de jubileumviering voort gezet in de kring van collega's en bedrijfsleiding. De verkoopleider van Esso Nederland, de heer E. J. van Hilten uit Den Haag hield een toe spraak en overhandigde de heer Wille boordse een geschenk onder couvert. Names de collega's van de jubilaris kwam de heer F. Broers met de bekende .enveloppe met inhoud' voor de heer Willeboordse. Op het eind van de middag werd er een receptie vrienden en relaties gehouden. Tijdens deze drukbezochte bijeenkomst kreeg de jubilerende districtschef een kleu rentelevisietoestel aangeboden. Het feest werd 's avonds in intieme krini voortgezet. De heer Willeboordse is in 1931 als jongste bediende bij Esso in dienst gekomen. Hij had als stand plaatsen onder meer Vlissingen en Goes, maar in 1935 ging hij al i Terneuzen, waar de heer Willeboordse opklom tot districtschef. Hij is verder onder meer tweede secretaris van de afdeling Terneuzen van veilig verkeer. Slot van pagina 1 zen naar de scheepvaartinspectie. Bo vendien is het college van gedeputeer de staten ook op de hoogte van de veiligheidsmaatregelen aan boord van de provinciale boten', zegt de heer Nieuwenhuis. ,De brantlblusmiddclen aan boord van onze boten zijn zeer uitgebreid. Men is in staat verschillende sclieepsafde- lingen vol schuim te spuiten en water, gordijnen aan te leggen', deelt de heer Adriaanscn mee. .Bovendien heeft ons scheepspersoneel minstens eenmaal per maand een brandweeroefening.' De oefeningen, evenals de (geconsta teerde en verholpen) afwijkingen aan het brandweermateriaal worden in de scheepsjournaals genoteerd, zodat de directie op de hoogte kan blijven. ,Tot nu toe is het tweemaal voorgekomen, dat er zeer brandgevoelige maar wél toegelaten stoffen voor vervoer wer den aangeboden. Voor alle zekerheid heeft toen tegelijkertijd met dit trans port geen verder passagiersvervoer plaatsgevonden, en was er extra en speciaal brandblusmateriaal aan boord', aldus de PSD-directie, die mee deelt dat twee .sets' speciaal brand- BONN (GPD) Het Nederland se toeristenbedrijf maakt zich zorgen over de invloed, die de berichten over de vervuiling van het zeewater zullen hebben op de zomerse invasie van Duitse va kantiegasten. Uit het grote aantal aanvragen van reisbureaus zou volgens de Nederlandse centrale voor vreemdelingenverkeer in Keulen kunnen worden afgeleid dat het aantal bezoekers uit de Bondsrepubliek onder normale omstandigheden in de komende zomermaanden wellicht een nieuw record bereikt. De afgelopen dagen zijn echter ook in de Westduitse pers berich ten verschenen met koppen als .Baden in Holland afgeraden'. Gisteravond wijdde het populaire tv-programma JDrehscheibe' een reportage aan het vuile water. Aanleiding waren de verontrus tende gegevens van de consumen tenbond. De later verschenen ge matigder publikaties drongen blijkbaar niet tot de Bondsrepu bliek door. De VW-centrale in Keulen heeft slechts enkele directe reacties ontvangen. Niettemin is contact opgenomen met Nederland om te onderzoeken hoe de schade tot een minimum kan worden be perkt. Gisteren werd met spoed naar de redactie van het pro gramma JDrehscheibe' een af schrift gezonden van de gerust stellende brief» die de regering eergisteren aan de tweede kamer heeft gezonden. De presentator beperkte zich echter in de slotop merking tot het voorlezen van een passage uit die brief, die allerminst de conclusie inhield dat aan de Nederlandse kust nog kan worden gezwommen. Het tv-programma publiceerde onder andere een interview met de directeur van de Scheveningse VVV, die vertelde dat de vervui ling 5 of 6 jaar geleden erger was. Wie echter wenste te zwem men in water, even helder als thuis in de badkuip, zou op een nieuw overdekt zwembad zijn aangewezen. De reporter: ,Zo ver zijn we dus; wie schoon water wenst, moet wachten tot ze een overdekt bad hebben in Scheve- ningen'. blusmateriaal altijd ter beschikking staan voor de beveiliging van dergelij ke uitzonderlijke transporten. Voorts staan er bij iedere overtocht, die een PSD-boot maakt, twee matro zen als brandwacht aan dek. Zij moe ten wel eens optreden, want een enke le keer vat een niet al te beste automotor vlam als deze wordt ge start... ,Onze veiligheidsmaatregelen zijn wer kelijk maximaal. De Vlissingse brand weer heeft onze voorschriften en in structies eens allemaal opgevraagd en is er nooit in ongunstige zin op teruggekomen', aldus de directie, die vervolgt: ,Maar wij zouden ons nog veiliger voelen als ook alle passagiers zich hielden aan he* verbi om aan dek (ook in de op het dek staande auto) niet te roken. Een achteloos wegge worpen sigaret kan de oorzaak zijn van een catastrofe. .Wil men toch roken, dan zijn daarvoor aparte sa lons aan boord van onze schepen." Er is een nieuwe regeling voor het vervoer van gevaarlijke stoffen fc. zicht, een regeling van het mink van verkeer en waterstaat. De scb vaartinspectie kan gezien de u mende hoeveelheid de beves van het vervoer per veerboot gevaarlijke stoffen op de dua.*.' meer aan. 3ij de samenstelW die regeling viel ons op dat er gegaan werd dat een overzetveer verlengstuk van de weg is, 1 de maatregelen van de weg Men had kennelijk aan een open» pontje over één der rivieren tn midden van ons land gedacht wij vonden die nieuwe regeling het vervoer via onze schepen niet ver genoeg gaan. Daar zal e' aan gedaan worden', aldus de dir% van de PSD, die nog eens benat ,Wij nemen de zaak van de veilii hoogst ernstig. We geloven eenj mum aan maatregelen getroffe hebben. Wij voelen ons rustig, kunnen de passagiers ook doen.' dat maximum hoort ook een sk instructie voor de scheepskat voor het geval zich wat na» hoopt ooit een calamiteit j voordoen. De heer en mevrouw DE REGT-STENHUIS en hun zoon Roel, geven met vreugde en dank baarheid kennis van de ge boorte van hun dochtertje en zusje NICOLE MARTINE. Wielrijder door auto gegrepen HEINKENSZAND Bij een ongeval op de weg tussen 's-Heerenhoek en Heinkenszand is dinsdagmiddag om streeks half zes een fietser gewond geraakt. Het ongeval is ontstaan toen de wiel rijder, de heer F. van G. uit Heinkens zand. met zijn fiets in de richting 's- Heerenhoek reed. Een achter hem rijdende personenauto, bestuurd door de heer J. K. uit Nieuwdorp, week uit om de fietser te passeren juist toen Van G. linksaf sloeg. De fietser werd door de auto gegrepen en werd tegen het wegdek gesmakt en liep daarbij een hersenschudding op. Dokter H. P. van Maanen uit Heinkenszand verleen de eerste hulp. In Vlissingen Bij de foto: minishort-ensemble van terrakleurige jersey. Mode nouveauté van de eerste orde. VLISSINGEN De vaste commissie van advies en bijstand voor financiën van de Vlissingse raad heeft zich dins dagavond in principe akkoord ver klaard met het voorstel van burge meester en wethouders om de openba re leeszaal en bibliotheek te huisves ten in één van de nieuwe winkelpan den aan de Spuistraat. Volgens de plannen zou de openbare leeszaal en bibliotheek worden ondergebracht in een deel van de benedenverdieping van het in aanbouw zijnde pand op de hoek Paul Krugerstraat/Badhuisstraat. Het bestuur van de openbare leeszaal heeft echter de voorkeur uitgesproken voor vestiging in de binnenstad, mede met het oog op de aldaar aanwezige par keerruimte en de directe nabijheid van w lnkelbedrijven. De wijziging van de huisvesting van de leeszaal en bibliotheek zal inhouden dat de ruimte aan de Badhuisstraat/ Paul Krugerstraat, waarvoor op 30 ja nuari 1970 een huurgarantie van f 72.000,per jaar is verleend, weer geheel beschikbaar komt. De gemeen te zal de openbare leeszaal en biblio theek, zoals gebruikelijk, om te begin nen toestaan om het pand voor tien jaar te betrekken. Er is nu nog geen bestemming bij de commissie bekend voor het in aanbouw zijnde pand aan de Badhuisstraat, hoewel er onderzoe kingen gaande zijn om er een diensten centrum in onder te brengen. Het voor stel van de heer J. J. Kempe (pvda) om de uiteindelijke huisvesting van de openbare bibliotheek nog aan te hou den, totdat een bestemming voor het nieuwe pand aan de Badhuisstraat be kend zou zijn, werd met, een meerder heid van 1 slem verworpen. Auto in de sloot KOUDEKERKE Op de Wegeling bU het pompstation te Koudekerk'e is dinsdagmiddag een personenauto in de sloot gereden. Door onbekende oorzaak is de auto, bestuurd door F. H. uit Dortmund toen hij in de rich ting Dishoek reed van de weg geraakt. De auto bleef onbeschadigd. Heden behaagde het de Here, ten gevolge van een noodlottig ongeval, van onze zij de weg te nemen, on ze innig geliefde man en vader, behuwd- en grootvader, broeder, behuwdbroeder en oom JAN PI ETER DE HAZE, echtgenoot van S. C. Leendertse, op de leeftijd van 64 jaar. Geersdijk: S. C. de Haze- Leendertse Zonnemaire: M. S. Tanis-de Haze A. A. Tanis Kamperland: C. M. de Bruine- de Haze W. H. de Bruine En kleinkinderen Geersdijk, 2 maart 1971. Provincialeweg 13. De teraardebestelling zal DV plaatshebben op vrijdag 5 maart 1971. des namiddags om 2 uur, te Wissen- kerke. Vertrek vanaf het JJrenthehuis' te Geersdijk. Algemene kennisgeving. Plotseling werd uit ons midden weggeno men onze innig gelief de moeder, behuwd- en grootmoeder, me vrouw SUZANNA DE SMIDT, wed. van J. P. Tellier, op de leeftijd van 66 jaar. Oostburg: I. A. Tellier J. P. Tellier- Herrebout Sandra Jaco mej. J. Boone Oostburg, 2 maart 1971. Zuidzandsestraat 14. De teraardebestelling zal plaatshebben te Oostburg op vrijdag 5 maart 1971, om 15 uur. vanaf Zuidzand sestraat 14. Tot onze droefheid is heden van ons heen gegaan mijn lieve man, onze lieve vader, behuwdvader en opa PIETER WILLEM GEORGE EEKMAN. op de leeftijd van 68 jaar. .Dat hij uit zijn lijden verlost is, is onze troost'. G. P. J. Eekman- De witte J. Bruijnooge- Eekman R. Bruijnooge A. J. Meier-Eekman W. F. Meier G. de Nooijer- Eekman C. de Nooijer P. G. Eekman S. Eekman- Meszaros En kleinkinderen Vlissingen, 2 maart 1971. Parklaan 4 De overledene is op gebaard in de rouw kamer van het zieken huis .Bethesda'. Bezoektijden van 14.30-15.30 uur en van 19.00-19.30 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben op zaterdag 6 maart '71, om 10.30 uur, op de algemene begraaf plaats. Vertrek Parklaan 4 om 10.15 uur. Heden overleed, na een kortstondige zieks onze lieve man en vader HEINRICH DIRK VAN DU IJ NE op de leeftijd van 49 jaar. L. V. M. van Duijne-Geei Esther Judy Dicky Robby Harry Vlissingen. 2 maart 1971. Hercules Segherslaan 3. De overledene is opgebaard in de rouwkarx van het ziekenhuis Bethesda. Bezoekuren lt| 15.30 uur en van 19.00-19.30 uur. De teraardebestelling zal met militair rx betoon plaatshebben zaterdag 6 maart 15?. om 11.30 uur op de algemene begraafplaats. Aan huis geen bezoek Heden overleed, na een kortstondige ziekte, w ze lieve zoon, broer, zwager en oom HEINRICH DIRK VAN DUIJNE op de leeftijd van 49 jaar. Fam. J. Th. van Duijne-Antrag Fam. E. A. van Duijne-Manoch Fam. J. E. van Duijne-Weemeraj Fam. O. B. v. d. Geugten-v. Du ijs Fam. Ph. L. de Burbure-v. Duija Fam. F. R. van Duijne-Vatteroth Nichten en neven Vlissingen. 2 maart 1971. Het afdelingsbestuur en de leden van de deling Middelburg van de koninklijke verte ging van onderofficieren ,Ons Belang", gere met leedwezen kennis van het overlijden t? 2 maart 1971 van de adjudant-onderoffias administrateur II. D. VAN DUIJNE Middelburg, 2 maart 1971. De commandant en overig personeel van het. centraal betaalbureau Kl/Klu geven met ver slagenheid kennis van het overlijden van de adjudant-onderofficier-administrateur H. D. VAN DUIJNE op de leeftijd van 49 jaar. Zijn bereidheid tot samenwerking her denken wij met dankbaarheid. Middelburg, 2 maart 1971. Bestuur en leden van de onderofficiersmes van de Generaal Majoor Berghuijskazerne gt- vén met grote verslagenheid kennis van ha plotseling overlijden van hun vriend en colle ga. de heer H. D. VAN DUIJNE adjudant-onderofficier-administrateur, 1 op de leeftijd van 49 jaar. H. van Winkelhof, voorz. H. H. Kunst, secretaris. Middelburg, 2 maart 1971. Met grote verslagenheid namen wij kennis w het plotseling overlijden, door een noodlotiif) ongeval, van onze werknemer en collega J. P. DE HAZE, wonende te Geersdijk. Wij verliezen in hem een plichtsgetrouw medewerker en een goede collega. Directie en personeel aannemingsbedr i j f .Zeeland' NV, Middelburg. I Heden overleed, onverwacht, zacht en kalm. na een korstondig lijden, mijn lieve vrouw en onze lieve, zorgzame moeder, behuwdmoeder I en oma HENDRIKA JACOBA KRIJGER echtgenote van Jacobus Priester, op de leeftijd van 80 jaar. Middelburg: J. Priester Breskens: P. J. Priester C. P. Priester-Murre Sjaak Adri Peter Maassluis: J. P. Priester P. Priester-Leijs Sjaak Anneke Middelburg, 1 maart 1971. Burggang 2. De overledene ligt opgebaard in het Gasthuis te Middelburg. Bezoekuren van 17.30 tot 18.30 uur. De crematie zal plaatsvinden op vrijdag 3 maart 1971. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen

Provinciale Zeeuwse Courant | 1971 | | pagina 18