CZAV-directeur Alink werd ridder in de orde van N.O. Vanaf 15 januari hulpcentrum Noord en Midden-Zeeland Kachelpijp' als kunstwerk i s Fiets Sombere geluiden over fruitteelt Zeven douane posten in Zeeland worden in april opgeheven Belgisch motorschip liep bij Hansweert aan de grond BEWOONSTER BLUST ZELF BEGIN BRAND Motorschip ,Astre' vast op strekdam bij Wemeldinge Benoeming A. HUISVUIL B. GROFVUIL PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT WOENSDAG 23 DECEMBER B. W. ALINK WERD 35 JAAR GELEDEN JAKENVOERDER' DIRECTEUR GING OP DE FIETS DE BOER AF GOES Tijdens de leden,faarvcrgude- ring van de CZAV, dinsdagochtend in ,l)e Prins van Oranje' in Goes, is de directeur van de coöperatieve handels organisatie, de heer B. W. Alink, on derscheiden met het ridderschap in de orde van Oranje Nassau. Burgemees ter H. G. van Suijlekom speldde de directeur de bij deze onderscheiding behorende versierselen op. De heer Alink was op 1 december vijfendertig jaar in dienst van de CZAV. Eind 1935 verhuisde hij uit Markelo naar Zee land om er .zakenvoerder' van de CZAV te worden. De heer Alink is zevenenvijftig jaar. Burgemeester Van Suijlekom stond er in zijn toespraak tot de jubilaris bij st.il ,hoe merkwaardig de toekenning van deze onderscheiding eigenlijk in zijn werk is gegaan.' .Door een kleine organisatorische fout kon u op een ochtend in de krant lezen dat u be noemd was tot ridder. Het lag name lijk in de bedoeling deze vergadering eerder dan op 22 december te houden en daarom kwam de publikatie van uw onderscheiding reeds op vier de cember in de openbaarheid. Ik kan me zo voorstellen dat je, zo'n bericht gelezen hebbende, opstaat, in de spie gel kijkt en bij jezelf denkt: Daar staat een ridder.' De burgemeester van Kapelle meende dat een paard een belangrijk hulpmiddel is voor een ridder. ,U ging echter nimmer op het paard naar het werk. maar u sprong op de fiets en reed zo het halve eiland over. de kost verdienend voor de zaak Burgemeester Van Suijlekom roemde de grote werklust en energie, die de heer Alink iedere dag weer aan de dag legde. Jk zal u niet te veel in het zonnetje zetten, want ik weet dat u dat liever niet hebt. maar toch moet ik zeggen hoezeer ik het bewonder dat u steeds weer doorging, zonder ophouden. U bent het kernpunt van de hele CZAV. Uiteraard zou u niet in staat geweest zijn van de CZAV te maken tot wat het nu is zonder mede werkers, maar het is toch uiteindelijk de leiding die het hem doet', aldus de burgemeester, die de jubilerende di recteur ook in het maatschappelijk leven een belangrijk figuur noem de .Naast uw werk als directeur ging uw aandacht, en interesse ook uit naar alle maatschappelijke aspecten zowel in als rond Kapelle. Uw lidmaatschap van de Kamer van Koophandel en uw verschillende fimcties in oudercom missies vormen daar het overtuigend bewijs van. Ook uw werk als lid van de noodraad, te Wemeldinge. net na de oorlog, karakteriseert, u'. Burgemeester Van Suijlekom bleef stilstaan bij de groei, die de CZAV heeft doorgemaakt na de komst van de heer Alink. .Het is toch opmerke lijk te zien hoe het silhouet van We meldinge bepaald wordt door op de eerste plaats de CZAV-graansilo, een silhouet van werkzaam zijn, van le ven.' De Kapelse burgemeester sprak de wens uit dat de heer Alink, met aan zijn zijde zijn vrouw In goede gezondheid zijn werk als directe kunnen blijven vervullen. .Wanneer u zestig jaar wordt, wilt u uit het bedrijf stappen. Het zal een moeilijke stap voor u zijn. maar het feit dat u een bloeiend bedrijf achter laat zal u toch zeker prettig stem men'. zo besloot, de burgemeester. Hierna speldde hij de heer Alink de onderscheiding op. De voorzitter van de CZAV. de heer P. J. Lindenbergh, sprak de wens uit dat de heer Alink de ridderorde in goede gezondheid zal kunnen dragen. .Wij weten hoe u zich nu voelt. Het liefst zou u nu waarschijnlijk hebben dat wij gewoon verder zouden gaan met onze vergadering, maar dat kan nu eens niet', aldus de voorzitter, die zei dat de orde niet alleen een eer is voor de heer Alink, maar ook voor de hele CZAV reden is om een klein beetje trots te zijn. De heer Lindenberg ging terug naar de benoeming van de heer Alink in 1935. J)e CZAV was toen een instel ling zonder bezittingen en zonder schulden. Het bestuur zag mogelijkhe den om de onderneming te ontplooien en daarom was een .zakenvoerder' onontbeerlijk. In Markelo had u alles al goed georganiseerd en hier kreeg u een braakliggend gebied te bewerken met een allesomvattende taak. maar .indien nodig kon u rekenen op hulp', zo werd u toen meegedeeld. Waar schijnlijk zijn 't juist die pionierswerk zaamheden. die het werk voor u zo aantrekkelijk hebben gemaakt Voorzitter Lindenbergh omschreef nogmaals de uitvoerige taak die de heer Alink als zakenvoerder te vervul len kreeg. ,0p de fiets bestreek u een werkterrein dat begon bij Wolphaarts. dijk en eindigde bij Woensdrecht. En terwijl u met een boer zat te praten over de voordelen van werken met de CZAV, repareerde tl de naaimachine van de boerin', aldus de heer Linden bergh, die meende dat het werk de heer Alink gewoon doorgaat. .Vandaag staan wij bij uw jubileum stil, maar morgen gaat uw en ons werk weer gewoon door.' De CZAV- voorzitter overhandigde de heer Alink een exemplaar van de Kroniek van Smallegange en voor mevrouw Alink was er een bloemenmand. Namens de directiegroep van de CE- BECO bood de inspecteur, de heer J. H. Blank, zijn gelukwensen aan. Me vrouw Alink overhandigde hij een bloemstuk. Namens de Koninklijke Maatschap tussen eigenaren van gron den in de Wilhelmina- en Oost-Beve- landpolder bood ir J. Minderhoud ge lukwensen aan. Hij noemde de heer Alink .een strijder met open vizier, die altijd eerlijk is.' Af en toe denk ik KAPELLE .De prijzen die de fruit telers het afgelopen seizoen voor hun appelen en peren hebben gekregen, zijn lager geweest dan ooit tevoren. Op vele bedrijven zijn dan ook zware i verliezen geleden'. Dit zei voorzitter L. C. Oele vrijdagavond op de druk be zochte ziektcbestrijdingsavond van de afdeling Kapelle van de Nederlandse fruittelersorganisatie en de vereniging van oud-leerlingen van tuinbouwinter- cursussen. die gehouden werd in de VLÏSSINGEN Volgens de nog voorlopige plannen van het minis terie van financiën worden de posten voor douane en accijnzen Breskens, Hulst, Sas van Gent, Sluis, Axel, Eede en Hansweert per 1 april opgeheven voor wat de douane en accijnzen werkzaamheden betref l. De werk zaamheden van Hansweert zullen wor den overgenomen door bet kantoor Vlissingen en de werkzaamheden van de andere posten moeten door het kantoor Teraeuzcn worden overgeno men. Bij de op te heffen posten zijn momenteel nog 130 mensen werk zaam. Voordat de reorganisatieplannen door gang vinden verwacht men dat een aantal van deze beambten op .natuur lijke wijze' zullen zijn afgevloeid. De anderen zullen voor zover mogelijk wordep ondergebracht bij de posten Vlissingen en Terneuzen. Voor de overigen worden plaatsen gezocht bij de posten in de zuidelijke provinciën. HANSWEERT Dinsdagmiddag is I Ka,lc,Ie- I schip /Valetta' Volgens de heer Oele werden m de: Hanseeert klelnfruitteelt iets betere resultaten geboekt. Ondanks al dit sombere zag hij toch als noodzaak, dat er een goede ziektebestrijding moet blijven. Over deze noodzaak en een verant woorde ziektebestrijding sprak ook de heer H. J. Mandersloot die de resulta ten en de opgedane ervaringen in 1970 bij het rijkstuinbouwconsulentschap nader uiteenzette. Daarbij adviseerde de heer Mandersloot bij het gebruik van de chemische bestrijdingsmidde len grote voorzichtigheid te betrach ten en er toch vooral niet te gemak kelijk over heen te wandelen. Op de inleiding van de heer Mandersloot volgde een drukke bespreking. i de huitenhavei gTond gelo-1 pen. Op eigen kracht wist het schip vlot te| komen en voer de Oostsluis binnen, waar men. nadat hel eenmaal ge meerd lag, tot de ontdekking kwam dat het vaartuig in zinkende toestand kwam te verkeren. Als gevolg van het vastgelopen was het motorschip lek ge stoten. De ijlings te hulp geschoten bergingsvaartuigen .Haai', .Inktvis' en Jan van Gent' wisten de .Valetta' door pompen boven water te houden. Na een noodreparatie te hebben aan gebracht kon het vaartuig, dat met kunstmest van Belgie op weg was| naar Duitsland, de reis voortzet ten. De burgemeester van Kapelle. H. G. van Suijlekom. speldt de CZAV-dtrec- teur B. W. Alink de koninklijke onder scheiding op. Rechts mevrouw Alink (Foto PZC/. echt dat agri een afkorting is voor: Alink geeft richting en instructie.' De heer Minderhoud bood de heer Alink namens de Koninklijke Maatschap .Het overzicht van vijftig jaar Neder lands cabaret' van Wim lbo aan. Me vrouw Alink kreeg ook van hem een bloemetje. De heer Alink nomede in zijn dank woord de onderscheiding een onder scheiding voor de hele CZAV. De di recteur vertelde dat hij vele reacties hervormde kerk te Westkapelle een op het bericht van zijn onderscheiding kerstnachtdienst gehouden waaraan heeft gekregen. .Dat heeft zowel mijn het kerkkoor en de bazuinblazers van vrouw als mij erg goed gedaan'. ,En ,OKK' medewerking verlenen. De morgen gaan we gewoon verder met dienst begint om kwart voor ons werk', aldus de heer Alink. elf. MIDDELBl RG De bewoonster van het perceel Bogardstraat 23, mevrouw M. J. V. te Middelburg lieert vrijdag middag de tegenwoordigheid van geest gehad om een begin van brand in haar woning eigenhandig te blus sen. Mevrouw V, deed dat met een aantal emmers water. Toen de brandweer ter plaatse kwam, waren de laatste vlammen al gedoofd. Uit een onderzoek kwam vast te staan, dat de brand moet zijn ont staan door kortsluiting in een contact- doos. Mevrouw V had daarin kort tevoren de stekker van de kerstboom verlichting gestoken Door de brand werd schade veroorzaakt aan de wand- betimmering, behang, plafond en vloer bedekking. WEMELDINGE Het Belgische mo torschip .Astre', dat is geladen met mais, liep dinsdag bij het binnenvaren van de haven van Wemeldinge op een strekdam. Het vaartuig was onderweg van Rotterdam naar België. De lekka ge die de .Astra' had gekregen wercl door het bergingsbedrijf Polderman dichtgelast. NIEUWJAARSRECEPTIE COMMISSARIS DER KONINGIN MIDDELBURG De commissai der koningin in Zeeland, mr J. van Aartsen, en mevrouw C. van Aartsen- Stap houden de nieuwjaarsreceptie op zaterdag 9 januari van 4 tot 6 uur. De ontvangst vindt plaats in de staten zaal te Middelburg. Kerstnachtdienst Donderdag wordt in IN POLITIEBUREAU GOES ALARMNUMMER DAG EN NACHT: 01100-4444 VLISSINGEN Met ingang van vrij dag 15 januari zal liet hulpcentrum voor Noord- en Midden-Zeeland in werking treden. Dit centrum geves tigd in het politiebureau te Goes is bedoeld voor Zuid- en Noord-Beve land. Walcheren. Tholen. Sint-Philips- land en Schouwen-Duiveland. Deze in werkingtreding betekent, dat In de ge hele provincie Zeeland 2 centra zul len functioneren. Zoals bekend startte op 1 januari van dit jaar een Zeeuws- Vlaams hulpcentrum in bet politiebu reau van Terneuzen. Het Goese centrum is dag en nacht bereikbaar voor een ieder, die hulp nodig heeft, ongeacht in wat voor vorm of van welke aard. Het telefoon nummer is voorlopig 01100-4444. Op 7 juli 1969 begon een commissie op initiatief van commissaris der ko ningin in Zeeland, mr J. van Aartsen, met de voorbereidingen voor het hulp centrum voor Noord- en Midden-Zee land. Het centrum kan, aldus een perscommuniqué van het provinciaal bestuur, worden gezien als een belang rijke stap op de weg naar een alge hele coördinatie en integratie van hulpverlening aan de .burger in nood', die op een gegeven moment hulp be hoeft voor zichzelf of anderen. Het hulpcentrum in Goes beschikt over drie inkomende netlijnen en twee uitgaande lijnen voor hulpacties. Omdat alle meldingen met een band recorder worden vastgelegd (mét de tijd van ontvangst) kan achteraf wor den nagegaan hoe een bepaalde mel ding precies luidde. Het hulpcentrum heeft voorts de beschikking over een uitgebreide documentatie van allerlei mogelijkheden tot hulpverlening zowel in als buiten de regio. Het is de bedoeling de hulpcentra ook een func tie te geven bij het melden van geval len van luchtverontreiniging en derge lijke. In sommige gevallen zal de dienst doende medewerker bij een melding aanwijzingen geven omtrent hetgeen moet gebeuren. Voorts zal hij, afhan kelijk van de aard van de alarmmel ding, het hulpapparaat in, werking stellen. Folders DRS M. BEINEMA: ,ALS WERK IN EEN STROMING ACCEPTABEL LIJKT, ADVISEER JE POSITIEF GEEN COMMENTAAR VAN GEMEENTE MIDDELBURG In de vergade ring van de Middelburgse raad is maandag een als .witgeschilderde kachelpijp' aaugeduid kunstwerk in opspraak gebracht, dat is inge zonden in het kader van de con- l ra-prestatieregeling beeldende kunstenaars. B en w van Middel burg hebben bet werk aangc kocht, op advies van door de gemeente in bet leven geroepen commissie voor deze zaken. De gemeente zou er een bedrag var ongeveer ƒ1500 voor hebben be taald. Een bevestiging daarover was niet te krijgen. Het CH-raaaslid H. Harrewijn bracht .de pijp' ter sprake in de Middelburgse raad, in het raam ran een aantal vragen rond het 'unctioneren van de contrapresta tie in het algemeen. Wethouder J A. van Bennekom reageerde op de opmerkingen, maar liet weten dat het college op de zaak moge lijk nog nader schriftelijk zal terugkomen. In de commissie officieel: de adviescommissie regeling comple mentaire arbeidsvoorziening voor beeldende kunstenaars hebben nu zitting de heren N. van de Boezem uit Middelburg, R. Jas pers uit IJzendijke en J. Haas uit Vlissingen als kunstenaars, de he ren drs M. Beinema uit Middel burg, A. L. Oosthoek uit Vlissin gen en A. Mes uit Middelburg als deskundigfen. Voorzitter is wet houder J. A. van Bennekom, ter wijl de commissie voorts enkele ambtenaren uit de sociale sector telt. Met name de drie kunste naars en de dne deskundigen dragen zorg voor de adviezen over de aankoop van kunstwer ken in het kader van de contra prestatieregeling beeldende kun srenaars en adviseren ook ten aanzien van de prijs. Het in de bewuste vergadering ter sprake gebrachte werk wordt gevormd door twee uit karton opgetrokken buizen, met aan één pijp een korte dwarsverbinding waardoor het betrokken deel iets van een kachelpijp heeft. Drs M. Beinema, lid van de adviescom missie, in een reactie: Je taxeert een werk op wat je vermoedt, dat het op de martk waard zou zijn. Dat is natuurlijk betrekkelijk subjectief. Maar men moet voor opstellen, dat de leden er niet zitten om hun liefhebberijen uit te voeren. Je hebt te maken met bepaalde stromingen in de kunst en als een werk ten aanzien van één van die stromingen accepta bel lijkt, dan adviseer -je positief. Je moet de inzendingen los van je eigen voorkeur bekijken. Wat nu een kachelpijp wordt ge noemd dergelijke dingen ko men in bepaalde stromingen voor, worden geëxposeerd of ver kocht.' pen, zou hij in een andere rege ling (bijstandswet) vallen. Het is goed mogelijk, dat hij dan in die dertien weken een paar honderd gulden minder krijgt, maar zo'n benadering legt toch een wat an der accent.' Wethouder J A van Bennekom wilde in dit stadium geen nadere reactie geven: ,Ik geloof niet, dat het juist is als ik nu nader op de zaak zou ingaan. De kwestie is in de raad aan de orde gekomen, zolang er in de raad geen afron ding is geweest, wil ik er het zwijgen toe doen', zo zei hij. Bekort Bijstand Hoewel hij het zich niet precies herinnert, acht drs Beinema het goed mogelijk, dat voor liet be trokken werk een bedrag van 1500 is geadviseerd. Hij bena drukt: ,Men moet zich wel reali seren, dat een dergelijk bedrag geldt voor een periode van 13 weken, voor er ander werk kan worden ingezonden. Als men van een kunstenaar niets zou aanko In de rondvraag van de vergade ring van de Middelburgse raad werd de heer Harrewijn in zijn beschouwing over het onderwerp bekort, omdat burgemeester drs P. A. Wolters hem vroeg exacte vragen te stellen. Hij bepleitte onder meer het aankoopbeleid volgens de contra-prestatierege ling sterker in de openbaarheid te brengen door tentoonstellingen van de aankopen te houden en wilde weten wat het college er van denkt in een vacature in de commissie iemand te benoemen .uit de culturele sector, bij voor Op de foto een deel van de kunstwerkendie na aankoop door de gemeente Middelburg in een van de vertrekken van het stadhuis zijn verzameld, waaron der het als .witbeschilderde ka chelpijp' aangeduide werk. (Foto PZC). keur iemand met bestuurlijke of politieke verantwoording.' De heer Harrewijn had er voorts op willen attenderen, dat het er t.a.v. de aangeboden kunstwerken praktisch op neerkomt, ,dat de drie vertegenwoordigers van de kunstenaarsorganisaties (soms zelf belanghebbende of nauw ver want aan belanghebbende) de ar tistieke waarde bepalen'. .Slechts drie leden deskundigen kunnen hierop invloed uitoefenen, omdat zij geacht kunnen worden arti stiek inzicht te hebben.' In zijn betoog had het raadslid er verder nog op willen wijzen, dat namens de gemeente twee leden in de commissie zitten, dat het zaak is zoveel mogelijk leden met artis tiek inzicht zitting te geven en dat hij het gewenst acht dat de vertegenwoordiging van deskundi gen en kunstenaars een optimale inbreng van meerdere stromingen (zowel traditioneel als modem) waarborgt. In de weck van 11 tot 15 januari zal op alle 67.000 adressen In Noord- en Midden-Zeeland een folder worden be zorgd, waarin op overzichtelijke wijze het centrum wordt geïntroduceerd. Voorts zal door middel van affiches de aandacht op het hulpcentrum wor den gevestigd. In afwachting van een nadere formele regeling zullen de kosten van het hulpcentrum in Goes worden gefinan cierd ria de begroting van de dienst Bescherming Bevolking. Met de huidi ge opzet zijn de kosten betrekkelijk gering: van de gemeenten vergt het het eerste jaar een bedrag van vijf cent per inwoner. Vrijwel alle ge meenten in Midden- en Noord-Zeeland hebben positief gereageerd op het ver zoek van het provinciaal bestuur om een bijdrage. Alarmnummer Het telefoonnummer 01100-4444 zal over enkele jaren wellicht reeds wor den vervangen door het landelijke alarmnummer 0011. In Tilburg wordt momenteel een proef met dit (gratis) nummer genomen en binnenkort zal een dergelijke proef starten in Breda en omstreken, inclusief Tholen en Sint-Philipsland. Technisch bezien is er op dit ogenblik slechts één 0011- centrale mogelijk per district, terwijl Zeeland met. uitzondering van Tho len en Sint-Philipsland één district vormt. Met het oog op de specifieke problematiek van de hulpverlening op Examen f— Ds P. C. Meijer, gereformeerd a kant te Oost- en West-Souburg, si aan de Johannes Calvijn Stlchts Kamperland voor het doctoraal men theologie. Zijn scriptie behandelde een yöl kende studie van de sociale ethi« Brillenburg Wurth en bij Kuiter, name zoals deze geleerd wos beider Inaugurele oraties. GOES De heer J -Schippe Mijnsherenland is per 1 januari benoemd tot chef van het fc personeelszaken ter provincialen van Utrecht. De heer Schipper" vroeger woonachtig in Kloetlngtj voetbalde in Goes I. Tholen en Sint-Philipsland heel; commissaris der koningin een werkgroep ingesteld. In a van de resultaten van deze v zijn ook Tholen en Sint-Phili^ aangewezen op het hulpcentra Gc-ss, dit om te voorkomen, d tische hulpverlening in die i zou worden gestoord door verbind; technische of bestuurlijk-organist 0"! sche moeilijkheden. Volgende stappen om te komen i een algehele coördinatie en integ van de hulpverlening van de tl weer en van het ambulancewera oprichting van een districts-ga^C wi heidsdienst, de coördinatie of het mengaan van de verschillende verleningsdiensten en het van een regionale vredesrampea ling. d< De commissies, die de hulpcenta »w Goes en Terneuzen voorbereid m hebben inmiddels van de commas tele der koningin het verzoek ontvao td, ,1 deze zaken in studie te nemen, Dt ij oi bij dient ook te worden bekekee hoeverre bestaande wetten de o> uitbouw van de hulpverleningso.t 'vi saties in de weg staan. De mia van binnenlandse zaken heelt i reeds bereid verklaard voor i nodig de totstandkoming te be? ren van een wet, die afwijkingi bepaalde regio's van bestaande *i mogelijk zou maken. GEMEENTE MIDDELBURG De directeur van de gemeentelijke reini gingsdienst maakt bekend, dat het huis- en grofvuil in de gemeente Middelburg vol gens de in de huis aan huis verspreide fol der, met ingang van 4 januari 1971 op de volgende dagen wordt opgehaald. MA AND AG WIJK: 1. Dauwendaele -f- Zuid, begrensd door Oude Vlissingseweg, Segeerssingel, Kruitmolenlaan, Torenweg en Spinhuis- weg. 2. Stromenwijk -{- gedeelte 't Zand, be grensd door Nieuwe Vlissingseweg, Abeelseweg, Koudekerkseweg, Poelen- daeleweg en Poelendaelesingel. 3. Gedeelte 't Zand, plan Breeweg, Grif fioen, begrensd door Koudekerkseweg, Poelendaeleweg, Vlissingsesingel, Lan- gevielesingel, Seissingel, Sandberglaan, Seisweg, Laurens Stommesweg, Kruis weg. 4. Sint-Laurens. DINSDAGWIJK: dinsdagochtendsde gehele stad binnen de vesten met uitzondering van de wijk, begrensd door Dam noordzijde, Neder- straat, Veerse bolwerk, Molenwater, Zuidsingel, St-Jorisstraat, St-Pieter- straat, Damplein. Dinsdagsmiddags: het gedeelte van de binnenstad, waarin 's ochtends niet wordt opgehaald, zoals hierboven ge noemd. Verder plan Klarenbeek en Nieuw Middelburg tussen Sandberg laan, Nederstraat, Veerseweg en de Nieuwe Hovenseweg. Nieuw- en Sint Joosland. WOENSDAGWIJK: woensdagsochtends: het gebied buiten de vesten tussen Punt, Nederstraat, Dam- poortweg, met het achterliggende Klein Industrieterrein, de Kanaalweg en de industrieterreinen ten zuiden van het kanaal. Grofvuil wordt opgehaald in de ,maan- dagwijk' vrijdags van elke le en 3e week van de maand. In de ,dinsdagwijk' vrijdags van elke 2e en 4e week van de maand. In de .woensdagwijk' vrijdags van elke 2e en 4e week van de maand. Het huisvuil dat op maandag, dinsdag en woensdag wordt opgehaald, dient te wor den aangeboden in plastic zakken, voor zien van de opdruk Gemeente Middelburg'. Deze zakken zijn verkrijgbaar bij de melk handelaar. Het vuil dat niet in plastic zakken kan wor den verpakt, wordt op de hierboven ge noemde vrijdagen opgehaald. M. do Lange VOIDEMJIAAGTE )-3 - TH. (01)80) 80»* - MIDDELBURG

Provinciale Zeeuwse Courant | 1970 | | pagina 4