Industrieën mogen in Borsele pas bouwen na hinderwetvergunning ,Manshoit had beter klein kunnen beginnen' IBS® Sa» P. Joosse en M. van Strien afscheid technische school Voor schot in Goese woonwagenkamp 14 weken gevangenis B EN W STREVEN NAAR NIEUWE PROCEDURE Voordelig uit gedurende de feestdagen Weekendretours Avondretour 2+-kaart Mevrouw Hey se zal Zeezwaluw te water laten Stuurman Van Delden komt op verhaal TOT HET MIDDEL IN HET WATER Na periodes van 25 en 20 jaar Voor bedreiging met zware mishandeling Plan voor 60 woningwethuizen in Breskens, Oostburg en IJzendiike kleedt u altijd een klasse beter! 10 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 19 DECEMBER 197jfëtG Antivoorden op de algemene beschouwingen BORSELE Als burgemeester en wethouders van Borsele tijdig een nieu we procedure kunnen vinden, zullen industrieën in Borsele geen paal de grond in mogen slaan voordat zc een hinderwetvergunning hebben. Dit maakte burgemeester G. H. E. M. van Waes vrijdagavond in de tweede begrotingszitting van de gemeenteraad duidelijk. B en w van Borsele zijn volgens de burgemeester al enkele weken bezig een procedure te vinden om ervoor te zorgen dat een hinderwetvergunning is verleend vóór er in Borsele een paal de grond van het industrieterrein Ingaat. De burgemeester maakte deze opmer king naar aanleiding van kritiek van het raadslid A. de Jager (wd) op de gang van zaken van vestiging van in dustrieën in Zeeland. Het raadslid had er bezwaar tegen dat doorgaans mid dels een persconferentie de komst van een nieuw bedrijf wordt aangekondigd, geheel buiten de bemoeienis van de gemeenteraad om. De raad verleent, pas een hinderwetvergunning als het bedrijf al vrijwel in werking is. De eerste grote industrie, die van Bor sele een hinderwetvergunning nodig; heeft, is de Franse raffinaderij Total Burgemeester Van Waes waarschuw de de raad om in kwesties van lucht vervuiling niet teveel onrust te zaai en: ,we moeten deze zaken vanuit de emotionaliteit naar de realiteit halen.' De burgemeester zei, in ant woord op de dinsdag in Borsele ge houden algemene beschouwingen,; dat het college van b en w voorlopig; nog geen behoefte heeft aan de in-1 stelling van een door sommige raads- leden bepleite commissie voor mi-: lieubeheer, zoals de gemeente Vlis-i singen die nu heeft. De burgemeester wil liever eerst de ervaringen van Vlïssingen afwachten. Raadslid De Jager toonde zich later over deze opmerking teleurgesteld. Hij zei te overwegen om samen met ande-' re fracties toch nog te komen met een; voorstel tot instelling van een derge-1 lijke commissie. Ook de vele fractievoorzitters, die zich in hun algemene beschouwingen onge rust hadden getoond over de toekomst van de kernen Nieuwdorp en Borssele. werden door de burgemeester ge-; maand niet teveel paniek te zaaien. ,We moeten nu alles op alles zetten de leefbaarheid en de goede sfeer in die dorpen te behouden,' aldus de burge meester, die bet psychologisch onjuist vond om nu al de indruk te wekken dat zoiets niet zal lukken. De voorlichting zal door de gemeente worden geïntensiveerd. De burgemees ter kondigde aan, dat er een ambte naar speciaal met deze taak is belast. .We moeten nog zoeken naar de juis te vorm'. De burgemeester stelde zich positief op tegen de instelling van dorpsraden, .maar de gemeenteraad bestuurt de gemeente' en .dorpsraden mogen geen klachtenbureaus worden, die probe ren als pressiegroep op te treden'. Het woningbouwprobleem vervult het college .met grote zorg'. Er zijn goede vorderingen gemaakt om in Borsele tot één woningbouwvereniging te ko men. Met de bouw van woningwethui zen vallen niet alle problemen op te lossen, er moet volgens de burge meester ook gebouwd worden in vrije- en premiesector. .Maar dan vormt de financiering weer een probleem'. De heer Van Waes achtte het te vroeg om een uitspraak te doen over de vraag waar het meest gebouwd moet worden. Met de raadsleden was hij het eens over het feit, dat er gr oengordels moe ten komen rond de industrieterreinen. Maar daarvoor moet geld en grond zijn, het is een hele opgave, het zal tijd en zorg vragen'. Er liggen momen teel 15 beroepsschriften uit Borsele bij de Kroon. De beroepen gaan over schadevergoeding van inkomstender ving als gevolg van industriële bestem mingsplannen. Voor loonbedrijven is het aldus de heer Van Waes moei lijk aantoonbaar dat er minder klan ten komen door een bestemmingsplan. De minister van economische zaken eist voor het geven van een vergoe ding. dat het verband tussen de schade en het plan aantoonbaar is. Wethouder A. M. Jansen beloofde de raad begin volgend jaar een rapport over de vuilverwerking in de gemeen te. Veel raadsleden hadden gevraagd om opheffing van een aantal gemeente lijke stortplaatsen. Het ziet er naar uit. dat de belt van Ellewoutsdijk vol gend jaar zal verdwijnen. Nadelen van het opheffen van locale stortplaatsen: zijn volgens de wethouder, dat het! voor de particulier moeilijker wordt grof vuil weg te brengen. Wethouder E. Baerends kondigde aan,; dat er in de gemeente ook plaats moet j zijn voor een instructiezwembad. .Die zaak heeft onze volle aandacht, maar het kan nog wel even duren'. De groot ste zorg van de wethouder op dit mo ment Is dc bouw van een nieuwe gym zaal in Hcinkenszand. De voorbereidingen voor deze bouw draaien reeds in de ambtelijke molens. Hoedekenskerke en Kwadendamme krijgen volgend jaar nog geen sport velden. iets wat met name I. A. van Roijen pvda) teleurstelde. De raad zal, beloofde de heer Baerends, spoe dig nadere voorstellen krijgen over de realisering van een gemeentelijke sportraad. PvdA Borsele neemt beschuldiging aan wethouder terug HEINKENSZAND Raadslid I. A. van Royen (pvda) van Borsele vindt wethouder C. Verdonk niet te lui. Vrij dagavond trok hij aan het begin van de raadsvergadering deze opmerking terug. Tijdens de vorige bijeenkomst dinsdag had de heer Van Royen opgemerkt, dat hij de auto van de wet houder vaak geparkeerd zag voor een .bepaald pand' ergens in de gemeente, terwijl de andere twee wethouders hard zaten te werken. De heer Van Royen meende dat de bedoeling van deze opmerking verkeerd was overge komen. ,Ik aanvaard de excuses van de heer Van Royen zeer gaarne.' zei wet houder Verdonk. Hij beloofde alles te doen om de verhoudingen binnen de raad zo goed mogelijk te houden. Daarvoor had burgemeester Van Waes er al op gewezen, dat de wethouders streven naar een zo gelijkmatig moge lijke werkverdeling. J5e sociale por tefeuille van wethouder Verdonk is nu eenmaal niet zo spectaculair, er moet echter veel werk voor worden verzet'. Vrijwel alle fractievoorzitters toonden zich tevreden met de excuses van de heer Van Royen Minder tevreden was burgemeester Van Waes over het taal gebruik van het socialistische raadslid, die in zijn algemene beschouwing het beeld van onder de gordel had ge bruikt om zijn misnoegen te uiten over de zijns inziens wat beknopte notu len. De burgemeester zei dat in de raadzaal een behoorlijk gebruik van de Nederlandse taal gewenst is. ,Ik hoop, dat iedereen zich daaraan zal houden'. MR SCHLINGEMANN VO OR ZLM-WALCHEREN: MIDDELBURG ,De heer Mansholt had er in zijn streven naar verbetering van de Europe se landbouw beter aan gedaan in het klein te beginnen. Dan zou men in de EEG ook veel eerder bereid zijn tot een gemeenschap pelijk beleid ter zake te komen'- Deskundigen zien de groots op gezette plannen, die dit lid van de Europese commissie heeft gelanceerd, namelijk als een vol slagen theorie'. Aldus betoogde vrijdagmiddag mr J. Schllngemann, lid van gedeputeerde staten van Zeeland, voor leden van de kring Walcheren van de ZLM. die een algemene vergadering hielden in de Brasserie in Middelburg. De heer Schlingeipann stelde ook, dat ,het denken' van de heer Mans- holt te veel voortkwam uit de over weging, dat alles op papier zou kunnen worden geregeld. Te gemak kelijk wordt over het hoofd gezien, dat men hier heeft te maken met miljoenen mensen, me al hun wel en wee, in de landbouw, die in zeer vele gevallen volstrekt niet bereid zullen zijn om hun medewerking aan de plannen te verlenen. Ook de kosten van het plan, die in de vele miljarden lopen, zouden volstrekt onbetaalbaar blijken. Zo zei de gedeputeerde, die ook de tijdsduur van ongeveer tien jaar. waarbinnen één en ander gerealiseerd zou moeten worden, absoluut te kort. achtte. Hij wees in dit verband op gebieden als Bretagne en ook delen van Duitsland, waar de cultuurtechni sche voorwaarden voor dergelijke in grijpende structuurveranderingen bij lange na niet aanwezig waren. Ook vele onderdelen van de plannen zou den politiek onhaalbaar zijn, zoals een opheffingsvergoeding voor Italiaanse bedrijven, terwijl men in dat land zelfs de ouderdomsvoorziening nog niet kent. De heer Schlingemann, die ook op andere aspecten van de Europese landbouw inging, concludeerde dat het EEG-landbouwbeleid op het ogenblik vrijwel leek te zijn vastgelopen. Maar ook buiten de EEG. in bijvoorbeeld landen als Engeland en Denemarken zijn de boeren minstens even ontevre den'. aldus de heer Schlingemann, die overigens de vergadering ook wat op timistischer geluiden kon laten horen. Zo stelde hij dat Nederland in de EEG verreweg nog het beste .uit de bus' kwam. Dat was duidelijk met cijfers aan te tonen. Door de werking van de EEG is ook de produktie van de Nederlandse landbouw hoger dan ooit te voren en kunnen bijvoorbeeld overschotprodukten voor de volle prijs op de Duitse markt worden ver kocht. .Ondanks het huidige minder gunstige tijdperk is de EEG voor Nederland toch een uitermate gunstige zaak'. Zo zei de gedeputeerde, die eerder ook nog was ingegaan op de moeizame gang van zaken met betrekking tot de gemeenschappelijke landbouwprijzen, waarbij het zelfs aan de landbouwor ganisaties in de zes landen nog niet is gelukt om tot een eensluidend advies voor alle produkten te komen. De heer Schlingemann, die er op wees dat de regeringen van de partnerlan- den thans over deze aangelegenheid aan het onderhandelen zijn, zei geen beslissing voor maart van het volgend jaar te verwachten. In een hiernavolgende discussie gin gen de aanwezigen nog op verschillen de aspecten van het landbouwbeleid in. Bolwerken Eerder had de voorzitter van de kring Walcheren, de heer S. de Visser, on omwonden gezegd .dat een niet onaan zienlijk deel van onze boeren en tuin ders het zo niet langer kunnen bol werken'. Weliswaar wijst men dan op eisen van schaalvergroting, om- en overschakeling, specialisatie en me chanisatie, maar wie geeft dc jonge boer. die een bedrijf moet overnemen en zich voor ai deze problemen tege lijk gesteld ziet, het nodige kapitaal en de garantie voor een enigszins rendabele exploitatie? Zo voegde de heer De Visser daaraan nog toe. Hij stelde ook vast, dat de rijksover heid heel wat meer voor de landbouw zou dienen uit te trekken dan de huidige vier procent van de totale begroting. De heer De Visser wees in dit verband voorts nog op het moeiza me overleg dat nodig blijkt om be paalde tegemoetkomingen in de land bouw te realiseren, terwijl men in andere sectoren bijvoorbeeld maar al te snel bereid was om de vierhonderd gulden uit te keren. Ofschoon de Ne derlandse land- en tuinbouw nog harde strijd staat te wachten, i: toch wel degelijk sprake van een toe komst. Zo verzekerde de heer De Visser, die het tenslotte een vereiste noemde dat men .gewapend met zake lijke opvattingen' de eigen organisa ties zou moeten aanzetten tot het bepleiten van alle landbouwpolitieke maatregelen, die voor het moderne landbouwbedrijf onmisbaar zijn. In de rondvraag werd onder r nog de kwestie van de beheersgrens voor de zeewering er sprake ge bracht. Een der aanwezigen stelde dat bij het niet verlenen van de nodige ontheffingen landbouwbe drijven, die deze grens vallen in feite worden .geworgd'. In zijn antwoord zei mr Schlinge mann, dat deze grens in feite was getrokken ter wille van een grotere veiligheid namelijk voor verbete ring en onderhoud van de zeewe ring en dat daarom op niet al teveel .soepelheid' met hetrekking tot ontheffingen voor bedrijfsuit- breidingen enz. behoefde te worden gerekend. Hij wees er ook nog op, dat eventu ele bezwaarschriften bij de gemeen tebesturen thuishoorden, omdat die! tenslotte toch de bestemmingsplan nen moesten vaststellen. Naar aanleiding van enkele opmerkin gen uit de vergadering, verzekerde de' voorzitter nog, dat er voor wat be treft de last van ratten' de vinger aan de pols zou worden gehouden. Op dit moment zag hij geen aanleiding tot het nemen van bestrijdingsmaatrege len. Hl (ADVERTENTIE (prijs dagretour -f f 1.-) vrijdag 25 december heen, zaterdag of zondag terug, vrijdag 1 januari heen, of zondag terug. (prijs van een enkele reis -f één kwartje) ook geldig op de vrijdagen 25 december en 1 januari vanaf 18 uur. nu ook verkrijgbaar op de vrijdagen 25 december en 1 januari. y—v -y voordelig v^r uit met NS DEN HAAG (ANP) Bij de scheeps werf ,Le Comte Holland NV' te Via- nen, zal op woensdag 23 december het laatste van de voor de lienst van het loodswezen in aanbouw zijnde loods- afhaaivaartuig. de Zeezwaluw, te wa ter worden gelaten. Deze tewaterla ting zal worden verricht door me vrouw .1 W. M Heyse-Van Schaageu, echtgenote van de commissaris van het loodswezen te Vlissingen. Deze loodsafhaaivaartuigen De| Alk', Albatros', Jan van Gent, Aal scholver'. .Zeemeeuw' en .Zeezwaluw' geheten zijn geheel uit gewapend (door glas versterkt) polyester ver vaardigd. De schepen zijn ontworpen door de koninklijke marine. De lengte van de vaartuigen bedraagt 23,30 me ter: de breedte 5 35 meter De water- verplaatsing is 31 ton. De voortstu wing geschiedt door middel, van twee dieselmotoren met 'een vermogen van 400 pk elk, die een snelheid leveren van circa 15 mijl per uur. De Zeezwa luw zal worden gebruikt om de loods boten voor Hoek van Holland te voor zien van loodsen, dan wel loodsen vanaf deze loodsboten weer naar de vaste wal te brengen. De loodsafhaai vaartuigen kunnen echter, indien dat nodig mocht zijn, ook worden ingezet om zeeschepen direct te beloodsen. Zoals reeds eerder is gemeld zijn in Hoek van Holiand alle bovengenoem de loodsafhaaivaartuigen in gebruik. Door toevoeging van dit soort sche pen wordt de transportcapactiteit van loodsen van en naar de loodsboten aanzienlijk verhoogd. HOEK VAN HOLLAND VLISSINGEN De 27-jarige Vlissingse tweede stuurman E. van Delden was vrijdag morgen één van de 25 man. die wer den gered, nadat de personeelsboot .Zeearend' tegen het verlengstuk van de Noorderpier bij Hoek van Holland was gevaren en dreigde te zinken. De 25 man, allen opvarenden van de sleephopperzuigers .Geopotes 10, en de .Prins der Nederlanden' werden 's morgens door de personeelsboot aan wal gebracht voor weekendverlof. De .Zeearend' voer evenwel in dichte mist tegen het verlengstuk van de Noorderpier bij Hoek van Holland en- kreeg schade aan de schroef. Onmid-j dellijk trachtten de mannen een zelf-i opblaasbaar rubberbootje te water te iaten, maar bij die poging schuurde het bootje langs de scheepswand van de .Zeearend', waarbij het een lek opliep. De opvarenden, die tot hun middel in! In Middelburg iel water stonden, werden toen gered door de ,Geopotes-10', die in de nabij- ïeid voor anker lag. Alle opvarenden .varen in dienst van de aannemers- ombinatie .Havenmond Hoek van Holland' Oe Vlissinger E. van Delden, gister- niddag in zijn flat alweer op zijn verhaal gekomen: Plotseling voelden we een hevige ichok en voelden we de boot ergens egen varen. De hoofdmotor bleef nog ;ven doordraaien, maar viel al gauw lit. De machinisten schakelden de ïoodaggregaat in zodat via de icheepsradio hulp ingeroepen kon vorden. Toen het rubberbootje lek; .tootte, konden we alleen afwachten. Paniek is niet uitgebroken', aldus de ïeer Van Delden die verder opmerkte] dat er geen gewonden zijn. .Alleen een; paar weekendtassen zijn in de MIDDELBURG In de sfeervol ver sierde kantine van de technische school en dc middelbare school voor] scheepswerktuigkundigen aan het Mo- Ienwater te Middelburg werd vrijdag-; middag afscheid genomen van twee; leerkrachten van deze scholen die bei. den de pensioengerechtigde leeftijd bereikten: de heren M. van Strien enj P. J. Joosse. De lieer Van Strien heeft een dienstverhand van 25 jaar als docent bouwkunde en de heer Joosse is ruim 20 jaar aan de school verbon den als docent natuurkunde en mecha nica. De scheidende leerkrachten, ver gezeld van hun familieleden, werden door het voltallige personeel, velen vergezeld van echtgenote, en door een deputatie van de leerlingen, opge wacht in de geheel bezette zaal. De voorzitter van de personeelscom missie, de heer H. J. Schouwenaar, richtte als eerste het woord tot beide heren. .Het is een ten dele feestelijke gebeurtenis', zo stelde de heer Schou-; wenaar, .want over deze dag van scheiding hangt een toon van wee-; moed. In korte tijd hebben wij van een vijftal leerkrachten die met pensi-i oen gingen afscheid moeten nemen.; Het gezicht van de school, door dit vertrek en de vernieuwingen in het. kader van de mammoetwet, is aan; het veranderen', zo stelde de heerj Schouwenaar, die de beide heren een; welverdiende rust gunde na een ge slaagde arbeidsperiode. Spreker heette voorts de voorzittter van het schoolbe stuur, alsmede vertegenwoordigers uit de bouwwereld en het nijverheidson derwijs welkom. Ir J. J. Ubink, voorzitter van het school bestuur, wees op de goede gezondheid die beide heren genieten en sprak de wens uit dat ze nog lang van hun pensioen mogen genieten. In een persoonlijk woord tot de heer Joosse zei de voorzitter veel waarde ring te hebben voor het werk van deze leraar, die na een periode van vele jaren te hebben gevaren en een moeilijke periode in een Japans inter neringskamp, bij het. niiverheidsonder- wijs is gekomen. Vervolgens richtte de heer Ubbink zich t.ot de heer Van Strien. U hebt op een na het oudste- beroep gekozen het oudste is door de vrouwen opgeëist' zo stelde de spreker. ,U hebt altijd met levend materiaal gewerkt leerlingen en hout en zelf bent u ook uit het goede hout gesneden', prees de school- voorzitter de heer Van Strien. Beide heren werd een geschenk onder cou vert overhandigd. Opvoeden ,Een goede leraar draagt niet alleen kennis over, maar een zeer belangrijk element hierbij is het contact met de leerlingen. Deze opvoedende taak is één van de moeilijkste facetten in de loopbaan van een leraar'. Deze w den werden gesproken door de direc teur der school, dc heer D. Rons die vaststelde dat beide heren zich op bijzondere manier van deze taak heb ben gekweten, hiervoor bent u met lof geslaagd en hebt u een diploma verdiend*, zo besloot hij. Dhr G. d. Ru sprak namens het Perso neel. Ook dhr De Ru sprak over wee moed die dit afscheid meebracht. Met uw vertrek is een eind gekomen aan de oude school', zo stelde de heer De Ru, die voorts wees op de vele veran deringen in het nieuwe schooltijdperk. Namens de leerkrachten kr»j heer Joosse een boormachine a»- i boden en voor de heer Van ssiej a was er een verrekijker. Hur werden in de bloemetjes gezet Wim Vendevielle en Huub Slevjs brachten de dank over van de eedi gen van de betreffende afdelingen i boden hun scheidende leraren eob geschenken aan. Nog verschiüa sprekers namen met lovende woori afscheid van beide heren. Namens stichting vakopleiding, en de eraa commissie hiervan, voerden ce te Goedemondt en Provoost het sra Ook de heer Van Elsakker va stichting leerlingstelsel nam me: a le woorden afscheid. Tevens werd nog afscheid eeao van mejuffrouw A. van Dalen ds school gaat verlaten. Ook voor li was er een attentie. Tot slot sural de heren Van Strien en Joosse a dankwoord. UITSPRAKEN RECHTBANK MIDDELBURG De koopman P. de V. die op 5 oktober in het woonwa genkamp te Goes tijdens een ruzie zijn zwager Van P. bedreigde en toen een schot hagel uit de buks loste, is door de arrondissementsrechtbank te Middelburg veroordeeld tot een gevan genisstraf van veertien weken met| aftrek van voorarrest, waarvan zes weken voorwaardelijk met een proef tijd van twee jaar en toezicht van de r-k reclassering Het inbeslaggenomen geweer werd verbeurd verklaard. De rechtbank deed gisteren uitspraak in de zaak van De V. Bij de behande ling, veertien dagen geleden, achtte de rechtbank reeds termen aanwezig de sinds 9 oktober gedetineerde De V. op vrije voeten te stellen. Tegen de man was zes maanden met aftrek geëist. De officier van justitie had bij de normulering van zijn eis reeds een vraagteken geplaatst bij het primair tenlastegelegde. namelijk dat De V. het schot hagel loste met opzet om te doden of lichamelijk letsel toe te brengen. Het ging er vooral om, of De V, op zijn zwager had gericht of dat hij het schot in de lucht, schuin omhoog, had afgevuurd. Hoewel De V. als stroper-schutter een zekere naam geniet, had hij zijn zwa ger met. het schot hagel niet geraakt. De rechtbank kwam tot een vrij spraak van het primair tenlastegeleg de en veroordeelde De V. voor bedrei ging met zware mishande ling. Voor verschillende diefstallen werd P. C. de D. uit Heemskerk veroordeeld tot dertien weken gevangenisstraf met aftrek en terbeschikkingstelling van le regering Het vonnis was conform de eis van de officier van justitie. De D. die een lang strafblad had, kon in Graauw- en Langendam worden klemgereden door een inwoner van Hulst, wiens portefeuille door De D. was gestolen. In Vaals en in Duits land had De D. auto's gesto len. broken in de winkel .Brammetje Dump' in Middelburg werd veroor deeld tot drie maanden met aftrek Tegen L. was acht maanden geëist, waarvan twee maanden voorwaarde lijk. L. werd door de politie betrapt op het moment, dat hij zijn buit. ter waarde van 1800,- in vijf rugzakken aan een touw naar beneden liet zak ken. De rechtbank bevestigde een vonnis van de kantonrechter te Zierikzee, die de in Brussel wonende Italianen L. J. en C. B had veroordeeld tot een boete van 100,- omdat zij tussen Tholen en Sint-Philipsland buiten het jachtseizoen hadden gejaagd op wa terwild. Het openbaar ministerie had tegen dit vonnis appel aangetekend, omdat naast de boete als bijkomende straf was gevorderd een ontzegging van de bevoegdheid in Nederland te jagen voor de tijd van twee jaar. De rechtbank nam dit echter niet. over. OOSTBURG —De woningbouw»!- ging West-Zeeuwsch-Vlaandereu pat. 3 in Breskens, Oostburg en (tondljta 60 woningwetwoningen bouwen. B ea - w van Oostburg hebben, zo zei tap. meester A. Schipper donderdagavond! in de raad, .goede hoop' dat het bow j volume voor de plannen wordt to strekt. Vanaf l januari krijgt de ningbouwvereniging West-ZeeuwscM Vlaanderen tevens het bejeer over C le woningwetwoningen in de gemesn Oostburg. Een definitief raadsbesluit* is nog niet afgekomen omdat er tta aanzien van de voorwaarden voor; overdracht nog overleg moet volga f tussen gemeente en woningbouw»» niging. AUTOMOBILIST REED DOOR NA AANRIJDING MIDDELBURG Op dc krinstat. Nieuwe Vllssingseweg net Hein- straat heeft zich vrijdagavond een botsing tussen twee personenauto»;! voorgedaan, waarna één van de stuurders zonder zijn identiteit oe kend te maken, doorreed. M. R uit Souburg wilde met zijn au» de Piet Heinstraat inrijden toen ra 1 achteren een andere auto naderde. bestuurder daarvan merkte R.s ar waarschijnlijk te laat op waarna w botsing volgde De °nbekraoe daarop door in de richting KouaesB- Het betrof een Fiat met eenj|§ kleur. De politie verzoekt per^JI die inlichtingen zouden kunnen schaffen, zich met het bureau in - binding te stellen. (ADVERTENTIE) HERENKLEDING Kanaalstraat 55 - Souburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 1970 | | pagina 10