In Wester schouwen gezuiverd rioolwater terug naar de duinen Tërhorst Voortaan samenwerkingsschool christelijk voortgezet onderwijs Zeldenrust-college Terneuzen Instituut van Ingenieurs naar de PZEM-kerncentrale G ALMANAK SPOEDIG FUSIE VERWACHT VAN VEROLME EN RIJN-SCHELDEGROEP PVDA-TERNEUZEN WIL CONTACT MET BELGEN OVER INDUSTRIEËN WEER NIEUWE WINTERMANTELS! Afvalwaterleiding kanaalzone bouwt kantoor bij gemaal ,Westerschelde' MR KEUNING TREEDT AF ALS WETHOUDER VAN PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT DONDERDAG 1? 0EC£w|C| li*- SUGGESTIE WERKGROEP MILIEUBEHEER BRIEF AAN DE GEMEENTERAAD WESTERSCHOUWEN De Werkgroep Milieubeheer van de rijksuniversiteit te Leiden is het niet eens met de grote rioolwa terpersleiding naar de Ooster- schelde, die de gemeente Wes- terschouwen als oplossing heeft gevonden voor de lozing van het rioolwater. Het lijkt de werk groep beter het rioolwater goed te zuiveren en het daarna in het duingebied terug te voeren, zo dat het gebruikt kan worden om de waterhuishouding te ver beteren. Aldus blijkt uit een brief, die de afdeling Waterver ontreiniging van Werkgroep Mi lieubeheer aan de raad van Wes- terschouwen heeft gericht. De werkgroep schrijft er van door drongen te zijn, dat de riolering voor de Westhoek ccn zeer ingewikkelde kwestie is en dat de gemeente Wester- schouwen in een moeilijke positie ver keert. De werkgroep zegt er ook van op de hoogte te zijn, dat deze zaak al lang sleept en dat hierdoor de toeristische ontwikkeling van de Westhoek in de afgelopen jaren geremd is doordat bijvoorbeeld geen goedkeuring verkre gen kon worden voor verschillende uitbreidingsplannen. De werkgroep kan dan ook wel begrip opbrengen voor de door de gemeente gekozen oplossing. Zij is er evenwel van overtuigd, dat aan een aantal aspecten onvoldoende aandacht is be steed. Facetten Naar de mening van de werkgroep verdienen twee facetten een nadere beschouwing. de toenemende wateronttrekking in| het duingebied. De hoeveelheid te pro duceren afvalwater vormt, aldus de werkgroep, ongeveer 57 procent van de beschikbare hoeveelheid regenwater in de Schouwse duinen. Dit betekent vol gens haar, dat door het afvalwater niet terug te voeren naar de duinen sterke verdroging zal optreden. Hieruit zal voortvloeien: dat de biologische en re creatieve waarde van het duingebied sterk zal verminderen; het nodig zal zijn tegen hoge kosten extra drinkwater aan te voeren; de kans op duinverstuiving groter zal worden; er zoutschade aan gewassen zal optre den. De gewijzigde situatie na afsluiting van de Oosterschelde. Rijkswaterstaat is. aldus de werk groep, van plan kostbare installaties in de stroomsluizen van het Volke rak aan te brengen om verontreini ging van het Zeeuwse Meer door voe- dingszouten uit het Rijnwater zoveel mogelijk tegen te gaan. Men acht het daarom zeer onwaarschijnlijk dat de gemeente Westerschouwen na afslui ting van de Oosterschelde nog langer toestemming zal krijgen om afvalwa ter, rijk aan voedingszouten, op het meer te lozen. Zeer waarschijnlijk, aldus de werkgroep, zal een verdere zuivering, waarbij de voedingszouten aan het water onttrokken dienen te worden verplicht worden gesteld. .De investeringen voor het zuiveren van het rioolwater zullen dan dus nog hoger komen te liggen', aldus de werkgroep Andere plannen Predikant H. Visser in Den Haag overleden DEN HAAG Op de leeftijd var bijna 91 jaar is overleden ds H. Vis ser, hervormd predikant te Den Haag. Hendrik Visser werd geboren op 7 februari 1880 te Schoondijke. Hij be gon zijn loopbaan als predikant op 7 januari 1906 te Hoogwoude Vervol gens was hij predikant te Oosthuizen, Heerenveen en Arem. Op 25 januari 1920 deed hij intrede in de gemeente van Terbon, Ds Visser ging op 1 april 1946 met emeritaat waarna hij zich vestigde in Den Haag. Hier heeft hij ongeveer twaalf jaar de afdeling Loosduinen van de vereniging van vrijzinnig hervormden als predikant- vervanger gediend en is vervolgens nog vele jaren voorzitter geweest van deze vereniging. ADVERTENTIE O OMEGA HORLOGES FABEHY DE JON6E/goes -eeuwse Bloemen Vorige week meldden we in dit hoekje, dat verdtcaalde hoogte- zonnestralen er mogelijk voor hebben gezorgd, dat een forsy thia in een Middelburgs achter tuintje op een wel wat ongebrui kelijk tijdstip van het jaar tot volle ontluiking is gekomen. Maar ook op ander plaatsen zien de tuinen er in deze decembermaand opvallend fleu rig uit. Niet alleen de forsythia doet het goed. ook asters, fijn- straal goudsbloemen. Oostindi- sche kers. rozen en chrysanten staan te pronken met trossen knoppen en bloemen. En dal op een tijd. dat er anders al volop geschaatst werd en dat zelfs de eerste sneeuw al werd geruimd. Een plezierig verschijnsel, dat wel. Want wij zien ook liever bloemen in de tuin dan op de ramen. Wanneer men deze aspecten in ogen schouw neemt verdient het volgens tic werkgroep milieubeheer aanbeveling andere plannen nader te bestuderen, zoals liet aanleggen van een aantal middelgrote zuiveringsinstallaties in het duingebied. Dit plan heeft volgens de werkgroep als voordelen, dat het een betere wa terhuishouding in het gebied geeft en dat het onafhankelijk is van liet al dan niet afgesloten zijn van de Oos terschelde. Wat de betere waterhuishouding be treft., merkt de werkgroep op, dat de drinkwatervoorziening van Nederland in de nabije toekomst zeer grote pro blemen met zich mee zal brengen .Steeds meer wordt er naar gestreefd] het afvalwater zodanig te zuiveren, dat het weer voor verschillende doel einden bruikbaar is. Ook het eiland Schouwen-Duiveland zal in de komen de jaren met het drinkwaterprobleem] te kampen krijgen Door het goed gezuiverde afvalwater in het duinge bied terug te voeren zal het. na in de bodem een natuurlijke reiniging te hebben ondergaan, weer als drinkwa ter beschikbaar zijn', zo meent de werkgroep. Daardoor zullen ook door de verbeterde waterhuishouding de bi ologische en recreatieve waarde be houden blijven; de zoutschade aan gewassen niet toenemen en het gevaar voor verstuiving verminderen. De werkgroep Milieubeheer zegt het op prijs te stellen als de raad met deze feiten ernstig rekening zou willen hou den en waar nodig het rioleringsplan zou willen wijzigen. Het zou naar de mening van de werk groep onjuist zijn terwille van een snelle realisering van het project deze aspecten te verwaarlozen. ABONNEMENTSPRIJZEN In verband met de voortgezette kostenstijgingen zijn de Neder landse dagbladen genoodzaakt hun abonnementsprijzen te ver hogen. De minister van econo mische zaken heeft toestem ming voor deze verhoging ver leend. Met tngang van 1 januari 1971 zijn onze abonnementsprij zen als volgt vastgesteld: f 6,15 per maand f 18.15 per kwartaal f 19.15 franco per post Van 'abonnees, die een machti ging hebbben verstrekt tot auto matische periodieke afschrijving van hun abonnementsgeld van hun bank- of girorekening, zul len wij gaarne aannemen, dat zij ermede akkoord gaan. dat bij de eerstvolgende afschrij ving de nieuwe abonnements prijs wordt aangehouden' De directie President-directeur in Verolmenieuws: Cornells Verolme: Uitspraak dubieus en voorbarig' ROTTERDAM (ANP) Volgens de president-directeur van het Verolme- concern, de heer Barend Scheffer, zijn er aanwijzingen die erop duiden dat op betrekkelijk korte termijn een fu sie tot stand zal komen tussen liet Verolme-concern en de Rijn-Schelde- groep. .Benader de zusterpartij' Voorste! voor gewestelijke vergadering TERNEUZEN De PvdA-afdeUng Terneuzen wil dat de Zeeuwse PvdA samen met de Belgische zusterorgani satie in de provincies Antwerpen en Oost- en West-Vlaaanderen gaat optre den tegen milieuvervuilende bedrijven. De afdeling zal daartoe een voorstel indienen op de gewestelijke vergade ring op 16 Janaurl in Goes. Daarin wordt het gewestelijk bestuur opge roepen grenscontacten te leggen. Aan leiding tot de suggestie van de PvdA- Terneuzen, die dinsdagavond werd ge daan op een schaarsbezochte vergade ring in hotel .Des Pays Bas', is de Progil-affaire. Gewestelijk secretaris P A. Roels deed op de bijeenkomst het bestuur de oproep om samen met de afdeling Hoek een intergemeentelijke federatie te vormen ,Dat is nog steeds niet gebeurd, mede om', zo vertelde afde lingsvoorzitter drs A. J. Rekveld, .te voorkomen dat het gescheld tussen wethouder Hol en raadslid Huybrecht voor een breder forum zou plaatsvin den.' Hij beloofde echter dat Hoek nu benaderd zal worden. Kandidaten EXAMENS De heer J. M. Sturm, leraar aan de Prins Willem Alexander MAVO te Vlis- singen, is in Utrecht geslaagd voor het examen Frans MO-A. De vergadering steldt de heer A. P. Schouwenaar uit Wemeldinge kandi daat voor het voorzitterschap van de gewestelijke afdeling. Als secretaris ziet men het liefst de heer Roels uit Sint-Maartensdijk, als penningmeester de heer B. J. Korstanje uit Yerseke en als lid. belast met het onderhouden van contact met de vrouwelijke PvdA- leden mevrouw L. A. Ivens-van der Wiel uit Cadzand. Op de bijeenkomst werden als kandidaat-leden voor het gewestelijk bestuur aangewezen: de dames E. M. Stompff-Magrijn uit Ter- neuzen en Ivens-van der Wiel en de heren P. de Nooijer uit Nieuw- en Sint-Joosland. A. C. van Overbeeke uit Kruiningen, J. Stenvert uit Terneuzen. W. Wisse uit Oost- en West-Souburg. J. J. G. van de Berge uit Middelburg. A. J. Rekveld uit Terneuzen en A. van Beest uit Oostburg. Kandidaten voor' de partijraad zijn de heren Roels. Korstanje. Wisse en H. Roodenburg en mevrouw Ïvens-Van der Wiel. De 6 Terneuzense afgevaardigden naar de gewestelijke vergaderingen werden: mevrouw Stompff en de heren G. L. de Graaf, P. J. Huijbrecht, A. J. Rek- v.eld, H. Roodenburg en H. J. Balk. Als plaatsvervangers wees de vergade ring de dames W. Kes-Spruijt, E. Dooms-Ortelë en A. Bijl-van Donk en de heren J. M. Hamelink. J. Strijbos en J. Kes aan. Deze fnsie zou volgens de heer Schef fer gerealiseerd kunnen worden op voor alle partijen billijke voorwaar den. De president-directeur van het Verolme-concern schrijft dit in het personeelsblad Verolmenieuws. j Scheepsbouwer Cornells Verolme noemt de uitspraak van de president- directeur van het Verolraeconcem MIDDELBURG BORSSELE echter .voorbarig en dubieus gezelschap van bijna 150 leden ,Ik heb versteld gestaan van hetgeen, afdeling voor kerntechniek de heer Scheffer in Verolmenieuws heeft geschreven', aldus de heer Verol me De mededelingen die de heer Scheffer in Verolmenieuws deed, dra gen niet mijn goedkeuring. Uiteinde lijk ben ik president-commissaris en nog steeds eigenaar van het concern', aldus de heer Verolme. Volgens 'de scheepsbouwer kan op het ogenblik onmogelijk worden ver klaard dat er sprake zal zijn van een fusie tussen het Verolme-concern en ran het feit dat de uitlatingen heer Scheffer dubieus en voorbarig zijn. werken we alleen maar onnodig onrust in de hand'. De heer Scheffer schreef in het Verol menieuws verder dat 1970 voor de Verolme-bedrijven een bewogen jaar was. .In januari was ons concern op een dieptepunt in de geschiedenis ge komen. Slechts dank zij de interventie en de steun van de Nederlandse rege ring kon het liquiditeitstekort worden overbrugd', aldus de president-direc teur van Verolme. Hij stelt vast dat de orderportefeuille van het concern thans goed gevuld is met opdrachten. Hij verwacht dat deze nieuwe op drachten ertoe zullen leiden dat de financiële positie van het. concern ver betert. Volgens de heer Scheffer is er weer reden voor vertrouwen op lange re termijn. Dit neemt niet weg dat de scheepsbouw- en reparatie-industrie met de daaraan verwante bedrijfstak ken ook in de toekomst een zekere mate van conjunctuurgevoeligheid zal Koninklijk Instituut van Ingenieurs heeft zich woensdag in samenwerking met het Nederlands Atoomforum be zig gehouden met vooral de techni-| sche aspecten van de in aanbouw juli 1973 zal de PZEM de centrale zijnde kernenergiecentrale van de NV overnemen van de leverancier. PZEM bij Borssele. ruwbouw van de centrale is nu bijna Ir A. Tiktak van do PZEM ra dlpl. M«r *1» volgend Jaar komt het ing. W Aleite van Siemens AG Erlan-I ge hielden 's ochtends in de schouw-! middage ^rïch^ïTet'^ bedrijfskoelwater de Rijn-Scheldegroep. .Over enkele da- Uzoek aan de In Jnbouw zijnde Desgevraagd verklaarde lr Tiktak dat hooit u meer over deze zaak.! centrale. PZEM en overheid een verzekering, aldus-de heer Verolme, die op deze I voor schade aan derden Ingevolge de belofte verder geen commentaar wen- PZEM-directeur ir T. Bogerd vertelde] wet m0eten afsiuiten Het totaal ver ste te geven. Wel zei hij nog: .Afgezien1 in zijn welkomstwoord, dat de specta-i zekerde bedrag is ongeveer een half waarvan 50 miljoen Zeeland mede re danken is aan het v00r rekening van de PZEM komt. gevoerde energiebeleid, dat. door de PZEM in praktijk wordt gebracht. Ir J. K. Rauweraa, voorzitter van de NV Neratoom, die dit welkomstwoord! beantwoordde, stelde dat bij het ge-! zeischap een vrees bestond, namelijk: dat er een hiaat zou komen in del nuclaire activiteit in Nederland. In dit verband bracht hij hulde aan het PZEM-bestuur en wees hij op de mo gelijkheden van méér kernenergiecen trales in Nederland: .Omdat, de bouw van de centrale bij Borssele nog lang! niet is voltooid beschouwen wij dit i bezoek als het eerste gaatje in een knipkaart*. Ir Tiktak memoreerde het. tijdschema van de bouw. die op 1 juni van het vorig jaar startte. In iulil 1972 zullen de eerste splijtstoffen in! het reactorvat worden aangebracht en! uiterlijk juli 1973 zal de PZEM de, centrale overnemen van de leveran cier. De ruwbouw van de centrale is nu bijna klaar en begin volgend jaar blijven houden', aldus de president-, komt. het koelwatersysteem reeds in directeur van Verolme. bedrijf: het heeft een capaciteit van (ADVERTENTIE) BERGEN OP ZOOM Kremerstraat 11-13 NIEUWE VERENIGING PROTESTANTSE EN KATHOLIEKE GROEPERINGEN OPRICHTING BLEEF MAAND LANG GEHEIM TERNEUZEN De christelijke scholengemeenschap ,Zelden- rust-college' te Terneuzen zal worden omgezet in een samen werkingsschool voor het pro testants en rooms-katholiek bij zonder voortgezet onderwijs. Hiervoor is een nieuwe vereni ging gevormd, die onder de naam .vereniging voor christe lijk voorbereidend wetenschap pelijk en algemeen vormend on derwijs in Zeeuwsch-Vlaande ren' zal werken. De nieuwe vorm is het resultaat van een in maart 19B9 begonnen overleg in de .samenwerltingscommissie VWO- HAVO kanaalzone,' die bestond uit katholieke en protestantse voorstan ders van bijzonder voortgezet onder wijs in de kanaalzone. Het doel was om via samenwerking van de beide groeperingen een atheneum in Terneu zen te realiseren, omdat gebleken was dat een afzonderlijke aanvrage, noch T8n protestantse zijde noch van rooms-katholieke zijde, kans van sla gen zou hebben. Het overleg heeft geresulteerd in een gezamenlijke aanvraag tot plaatsing op het scholenplan. Deze aanvraag Is met succes bekroond: op het onlangs ver schenen scholenplan '71-'73 is een bij zonder atheneum in Terneuzen opge nomen. In verband met de tijd die nodig is voor de liquidatie van de stichting waarvan tot nu toe het Zeldenrust- college uitging (cn de tijdsduur voor het aanvragen van koninklijke goed keuring voor de nieuwe vereniging), is als streefdatum van de overdracht bepaald 1 augustus 1971. Voor het cursusjaar 1971-1972 is aan het ministerei van onderwijs al toe stemming gevraagd om de huidige ac commodatie van de scholengemeen schap uit te mogen breiden met zes loslokalen en een tweede gymnastiek-' lokaal. Het nieuwe atheneum zal worden in gebracht in het Zeldenrust-college. zo dat er een scholengemeenschap ont staat voor het mavo, havo en athe neum. De brugklasleerlingen van deze scholengemeenschap zullen na brugjaar gelegenheid krijgen om aan de school een Mavo-3, Mavo-4 en een Havo- of Atheneumdiploma te beha len. Men vindt het geen bezwaar dat aan de nieuwe scholengemeenschap geen gymnasium verbonden is, mede gelet op de toekomstige ontwikkelin gen naar een ongedeeld voortgezet wetenschappelijk onderwijs (VWO), waarbij de opleiding in gymnasium a en b en atheneum a en b opgeheven zal worden. Openbaar Naar eerst thans bekend is geworden, heeft de .samenwerkingscom missie' al op 13 november 1970 een nieuwe ver eniging opgericht, waarvoor een voor lopig bestuur is gekozen. De voorzit ter van het voorlopige bestuur, drs F. M. Berbers, vertelde dat met het openbaar maken van de nieuwe vere niging zo lang gewacht is, omdat de bestuursleden eens wat nader met elk aar kennis moesten maken en ,we moesten ons eerst eens bezinnen hoe we er naar buiten bekendheid aan zouden geven. Bovendien wilden wi.j ook eerst de ouders inlichten, want die maken uiteindelijk de school uit. Wij vonden het niet prettig als de ouders later geïnformeerd zouden worden aan de pers', aldus drs Ber bers. Het ligt in de bedoeling om op een nog uit te schrijven ledenvergadering door en uit de nieuwe leden (ouders) een definitief bestuur te vormen. Uit de statuten van de vereniging blijkt dat als richtsnoer voor het handelen .De Bijbel als Gods woord aanvaard wordt, samengevat in de apostolische geloofsbelijdenis.' De vereniging stelt zich ten doel werkzaam t,c zijn tot de oprichting en instandhouding van een of meer samenwerkingsscholen voor protestants christelijk en rooms-ka tholiek voortgezet onderwijs. Men wil zich daarbij met respect voor ie-1 ders levensovertuiging instellen op de verschillende vormen waarin het christendom binnen het werkgebied ven de vereniging wordt beleefd. TERNEUZEN Het bestuur van de afvalwaterleiding kanaalzone ZeeuwschAlaanderen heeft voor de bouw van een kantoor en archiefruim te aan het gemaal .Westerschelde* (bij de Terneuzense oesterputten) op de begroting voor 1971 een bedrag uitge trokken van 60.000,-. Dit blijkt uit de toelichtingen op de begroting 1971 van de AW'L. De raad van bestuur zal zich tijdens een vergadering, die maandag 21 december om 10.00 uur in het gemeentehuis van Terneuzen gehou den wordt, onder meer bezighouden met het vaststellen van die begroting 1971. De in dat jaar nog uit te geven bedragen voor het treffen van voor zieningen in verband met de bestrij ding van de stankverspreiding in Ter neuzen worden geraamd op 120.000.- (in 1970 150.000,). De gemeente Ter neuzen draagt in de kosten voor de stankbestrijding voor 75 procent bij. de rest is voor de rekening van de AWL. De extra bijdrage van de sa menwerkende gemeenten blijft, even als in 1970, onveranderd gehandhaafd op 6.- per inwoner. Uitgaand van een totaal van 31752 inwoners (Axel, Sas van Gent en Terneuzen). verwacht men een bedrag van ruim 196.500,- te zullen ontvangen. Op de agenda staan verder onder andere het goedkeuren van een in structie voor de Secretaris van de AWL, enkele begrotingswijzigingen over '69 en '70 en het vaststellen van de rekening over 1968. ,V ormingsinsti tuten werkende jongeren' krijgt onderdak in Vlissingen VLISSINGEN De Stichting Vor mingsinstituten voor Werkende Jonge ren in Midden- en Noord-Zeeland krijgt als de raad van Vlissingen met een desbetreffend voorstel van b en w ak koord gaat, de beschikking over een onderkomen in Vlissingen. Do Stich ting zal per 1 januari met haar werk zaamheden aanvangen. Het gaat hier om de panden Ver- kuyl Quakkelaarstraat 11 en 13 te Vlis- - - singen, eigendom van de NV Waterlei- sief de_ mavo-brugklassen, worden be-j dingmaatschappij Zeeland. De water maatschappij had deze panden inder tijd samengevoegd ten behoeve van de huisvesting van de kantoren van de maatschappij. Het bedrijf heeft echter een nieuw kantoor in gebruik genomen aan de President Roosevelt- laan en heeft de oude kantoorruimte aan de gemeente Vlissingen te koop aangeboden. B en w stellen de raad voor de pan den te kopen voor 56.000. Bovendien moeten de door de waterleidingmaat schappij voor de panden gemaakte ma- kelaarskosten worden vergoed. Ten be hoeve van de huisvesting van de Stichting Vormingsinstituten voor Werkende Jongeren in Midden- en Noord-Zeéland zullen een aantal voor zieningen moeten worden getroffen. B en w stellen de raad voor hiervoor een bedrag van 43.500 uit te trekken. ZIERIK7.EE Mr K. A. Kcun»..^ heeft woensdag per brief onWïgWJt^, men als wethouder van ZicriHK. Kcuing is vorige week overgegnn'*^ de Partij van de Arbeid naar D I:v. lc Zijn ontslag als wethouder is een pr volg van deze overstap. Het was mr Keuning bekend, n»r tegenover de PZC verk aard^- jf meerderheid van de Zierifceestff meenteraad hem na zijn party"» ling het vertrouwen als wethouder opzeggen. M„(h. Volgens de enig overgebleven w-.™ der van Zicrikzee, de heer C .du Vaate. is Zierikzee nu wetteluk a stuurbaar. Er is namelijk smds 18 cember ook geen burgemeester n De heer Bij de Vaate heelt voorj dagavond de raao byeen g row enig agendapunt: de verkiezing een wethouder- Het bestuur (tenminste acht, ten! hoogste 16 personen) zal voor de ene helft bestaan uit protestantse en voor de andere helft uit rooms-katholieke vertegenwoordigers. De belangen van de mavo-afdeling van het Zeldenrust- college zullen voorlopig nog worden behartigd door het protestants chris telijk gedeelte van het bestuur. Men is van mening dat de volledige integratie van het mavo-gedeelte een zaak van de daarbij betrokken ouders blijft. Het Zeldenrust-college telt met inbe grip van de dependance van het chris telijk lyceum te Goes, momenteel 503 leerlingen De ze-s brugklassen, inclu- volkt door 166 leerlingen, waarvan 38 rooms-katholiek Van de 40 school verbonden leerkrachten zijn er 11 katholiek Het Zeldenrust-college heeft nu nog de beschikking over 25 leslokalen en een gymnastieklokaal. Het voorlopig bestuur van de vereni-. ging voor christelijk voorbereidend wetenschappelijk en algemeen mend onderwijs in Zeeuwsch-Vlaande- ren wordt gevormd door drs F. Berbers. Sluiskil, voorzitter; H. Groe nenboom. Axel. tweede voorzitter; A. de Ruijter Terneuzen, secretaris; me vrouw M Widdershoven-Scheffers, Sas van Gent. tweede secretaresse; A. den Ouden. Terneuzen. penningmees ter; F. J. M Kosters, Kapelle. tweede penningmeester en als leden mevrouw E. J. F. M. Claes-Nuchelmans. Temeu-; Dronkers. Terneuzen; me- TI.TDEU.IK REGEN Iets hogere middagtemperatnrrn. Vooruitzichten voor vrijdag en Overwegend droog met plaatselijk wSSSS&A* deld over Nederland VoorvflJgK aantal uren zon: 0 tot den|>j. ai van ongeveer normaaltót* ven normaal; max. temp.- •Vjjj» normaal: kans op een1 drogew^ van minstens 12 uur: 9:|PW««'Lrtl op een geheel droog ®t"iaal0 0 Voor zaterdag: aantal uren 4: min. temp: omstreess max. temp.: omstreeks wrawy-K. op een clroge periode van™™ 1 12 mr. 95 procent: kmMM heel droog etiriMl- Normalen voor 1»Jfiwi Den Helder Eelde De Bilt vrouw M. M. Ghuijs-Cornelis, Terneu- Tenslotte wordt de raad voorgesteld I zen; W. G. Simons. Terneuzen; C. H. de panden aan de stichting vormings-l Vlissingen M. Snijders, Sas van Gent en J. A.. instituten te verhuren voor 13.000 per i Vlv Zd Limburg Verlinde, Terneuzen. I jaar, Gem. over Neaerlana

Provinciale Zeeuwse Courant | 1970 | | pagina 2