Vlissingse ziekenhuizen gaan tijdelijk de taken verdelen Discussie kostenverdeling Veerse Meer' - deelnemers Hoe komt de eminent aan z'n klinkende naam7 Het magistrale antwoord vindt o bi| ons. VOORUITLOPEND OP DE FUSIE BETHESDA INTERN EN CHIRURGIE, IN ST-JOSEPH DE REST Nieuwe naam Conclusie nota: juiste verdeelsleu tel bestaat niet NIEUW GEMAAL TE COLIJNSPLAAT OVERGEDRAGEN AAN WATERSCHAP Taluds eilandje in Veerse Meer sterk aangetast Hotel Terminus neemt Slot Ostende ir Goes over B EN W ARNEMUIDEN WILLEM KOOPAVOND OP VRIJDAG lor GEBR. VAN DflMME reserve- schoolschoonmaakster 14 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT WOENSDAG 16 DEC!»» VLISSINGEN De Vlissingse ziekenhuizen Bethesda en Sint- Joseph gaan met ingang van 15 december de taken verdelen: vanaf die datuni zullen in Bethesda alleen de chirurgische en interne be handelingen worden gegeven, in Sint-Joseph kan men dan alleen terecht voor behandeling door de kinderarts, voor verloskundige hulp en voor neurologie-psychiatrie. De verdeling van de afdelingen gaat vooraf aan en betekent een stap nader tot algehele samenvoe ging van de beide ziekenhuizen. De besturen van de vereniging Bethesda en de stichting Sint-Joseph hebben de beslissing tot split sing van de taakvervulling door de ziekenhuizen met namen geno men om de gevolgen van een personeelstekort weg te nemen. De beslissing is genomen in overleg met de directie, de specialisten en het personeel van beide ziekenhuizen. De scheiding van de afdelingen zai geen consequenties met zich brengen voor de patiënten, die op dit moment In één van de ziekenhuizen onder behan deling zijn, althans als die behande ling niet teveel tijd zal vergen. De besturen van de beide ziekenhuizen hebben speciaal de laatste wéken van december gekozen voor de maatrege len omdat in die periode minder pa tiënten worden opgenomen dan nor maal. De gemiddelde verpleegduur in een ziekenhuis is 18 of 19 dagen. De pa tiënten, die in één van de beide zie kenhuizen zijn opgenomen zullen daar ook na 15 december blijven. Liggen zij begin januari nog in het zieken- huis, waar zij werden opgenomen en blijkt het in de praktijk moeilijkhe den op te leveren hen na de scheiding van de taken nog de gewenste behan deling te geven, dan zal met hen worden overlegd over .verhuizing' naar het andere ziekenhuis: naar Be thesda als het gaat om patiënten, die chirurgische of interne behandeling nodig hebben, naar St-Joseph voor behandeling door de kinderarts, voor verloskundige hulp en voor neuro-psy- chiatrie. deling moet worden opgenomen. In de praktijk zal dat bijvoorbeeld betke- nen. dat sclahctoffers van een ver keersongeval naar Bethesda worden gebracht. Tot dusver werd aan «lie patiënten zo mogelijk de keus gelaten of als dat niet mogelijk was werd gekozen voor het dichtsbljzijnde ziekenhuis. De besturen van de kieken- hulzen schrijven In een perscommuni qué over het wegvallen van de keuze mogelijkheid: .Het gecombineerde zie kenhuis dat de naam .Bethesda Sint Joseph ziekenhuis' zal dragen, zal voor iedereen acceptabel moeten zijn.' De besturen wijzen erop, dar met de verdwijning van de keuzemogelijkheid al rekening is gehouden, toen een proctocol van overeenkomst werd on dertekend. waarbij werd besloten tot verregaande samenwerking van de drie Walcherse ziekenhuizen. In dat protocol van overeenkomst werd on- tussen de Vlissingse ziekenhuizen, vooruitlopend op dat ene Walcherse ziekenhuis. De besturen schrijven in het communiqué over het acceptabel maken van de ziekenhuizen voor ie dereen: JDit wil zeggen dat de per soonlijke opvattingen van de individu ele patiënt gerespecteerd zullen wor den. Aan de geestelijke verzorging zal op passende wijze aandacht worden besteed.' Het komt er dus op neer, dat na 15 december de specialisten minder en de geestelijken meer heen en weer| zullen moeten rijden tussen de beide ziekenhuizen. Voorzitter ir J. A. M. Schoonderwoerd van het ziekenhuis Sint Joseph over de maatregel, waar toe nu is besloten: .Het is in het belang van de specialisten, het oerso- IN VERGADERING VAN AANSTAANDE MAANDAG MIDDELBURG Op de vergadering van het algemeen bestuur van het Veerse Meer (aanstaande maandag om tien uur in het provinciehuis) komt de nota aan de orde. waarin hei economisch technologisch instituut en de provinciale planologische dienst een studie hebben gemaakt van de verdeling van de kosten van het recre atieschap Men komt in liet rapport tot de conclusie dat een juiste verdeel sleutel niet bestaat. Een door ieder aanvaard criterium ontbreekt. Ver schillende overwegingen kunnen een rol spelen. Omdat ook beleidsoverwe gingen een rol spelen, hebben de op stellers van deze nota geen keuze gemaakt uit de behandelde alternatie ve verdeelsleutels. Het dagelijks bestuur van het Veerse Meer stelt in een kanttekening bij deze uitspraak voorop, dat het uiterst moeilijk, zo niet onmogelijk is alle aspecten waarmee rekening zou moe ten worden gehouden, ook daadwerke lijk in de verdeelsleutel te verdiscon teren Dit neemt, aldus het dagelijks bestuur, niet weg dat het streven wel degelijk dient te zijn gericht op het bereiken van een zo hoog mogelijke graad van volledigheid. Naar het oor deel van het bestuur is dat niet het geval bij een verdeling van de kosten op basis van het aantal inwoners sec. nog geheel afgezien van het feit dat de uitkomsten daarvan zeker geen haalbare kaart opleveren. Conclusie Na ampele overwegingen is men tot de conclusie gekomen dat onder de huidige omstandigheden de volgende uitgangspunten moeten worden aange houden. Dc gemeenten Arnemuiden, Kortge- ne, Veere en Wissenkerke hebben praktisch een gelijk te stellen belang bij de recreatieve ontwikkeling van liet Veerse-Meergebied. o Een relatie met het aantal inwo ners van de onderscheidene gemeen ten moet tot stand worden gebracht. Deelname van andere gemeenten aan de gemeenschappelijke regeling moet niet relavant worden geacht, nu op goede gronden de bijdrage van de provincie kan worden beschouwd tc zijn verleend voor de recreanten buiten de Veerse-Meergemeenten. Uitgaande van een provinciale bijdra ge van 25 procent resteert voor de gezamenlijke gemeenten een percenta ge van 75 procent. Voor de verdeling van de gelden lijkt het het dagelijks bestuur reëel te komen tot de volgen de opstelling, ervan uitgaande dat de totale kosten kunnen worden opge splitst in 25 procent directie en secreta- riaatskosten en 75 procent aan alge mene kosten. Van de directie en apparaatskosten van 25 procent wordt door de provin- Voorbereidingen duurden ruim vijf jaar Kosten bedroegen ruim 1,5 miljoen COLIJNSPLAAT Dinsdagmiddag is ln Colijnsplaat het nieuwe dieselgc- maal ,De Valle' opgeleverd. Dijkgraaf C. J. Schippers van het waterschap Noord-Bcvcland, het bestuur en de waterschapsambtenaren namen het nieuwe gemaal omstreeks drie uur over van de aannemers. Het gemaal zal een belangrijke taak krijgen na de aanpassirigswerkzaam- heden die zullen volgen op de afslui ting van de Oostcrschelde. De kosten van het gemaal bedragen ongeveer anderhalf miljoen gulden. Het gebouw, dat 8.50 bij 10.30 meter oppervlakte meet, is neergezet door de firma A. Mans en Zn te Melissant. In het gebouw staan twee dieselmoto ren van 85 pk elk en pompen met een Wielercomité gaat ,geld maken' Om ook in 1971 een wielerkoers in Sluiskil te kunnen houden is het wielercomité van plan om begin 1971 enkele kaartavonden te houden, ter wijl men ook denkt aan een rollen- wedstrijd Deze activiteiten moeten re sulteren in een financiële basis, waar op men verder kan bouwen, bijvoor beeld weer via een loterij en verzoe ken om bijdragen aan allerlei instel lingen en personen Het is ieder jaar een zware opgave geweest om de eindjes aan elkaar te knopen en ge zien het feit. dat de KNWU de wed- strijdgelden voor het komende jaar drastisch heeft verhoogd, wordt het voor het comité niet gemakkelij ker. Examen Aan de Zeeuwse leergangen, uitgaande van de christelijke pedagogische aca demie en de rijksopleiding voor on derwijzers te Middelburg slaagde de heer J. Dieleman te Axel voor de akte wiskunde lo na herexamen. capaciteit van 220 m3 per minuut. Deze pompen hebben een opvoerhoog- te van 1.20 meter. Het gemaal zal een bemalingsgebied kunnen verzorgen van 2400 hectare, Dit is gelijk aan éénderde van het totale bemalingsgebied van het water schap Noord-Beveland. Met het nieu we gemaal heeft het waterschap de beschikking over vijf gemalen, vier elektrische en een dieselgemaal. Bij het gemaal hoort een persleiding van ongeveer veertig meter lengte. Bovendien is het uitgerust met een moderne krooshek-reinigingsinstalla tie. Het geheel is een ontwerp van het technische adviesbureau van de Unie van Waterschappen NV in Haarlem. De heer R. Seegers, directielid van de NV, gaf uitleg bij de werking van de dieselmotoren. Hierna begaf men zich naar hotel De Schelde' in Colijn splaat. waar dijkgraaf Schippers zich in een welkomstwoord tot de aanwe zigen, onder wie vertegenwoordigers van de deltadienst, rijkswaterstaat en de ruilverkavelingscommissie, ver heugd toonde met het gereedkomen van het gebouw. ,Na voorbereidingen van ruim vijf jaar mag het resultaat nu best gezien worden', aldus de heer Schippers, die aannemer Mans complimenteerde met de .keurige aflevering'. Na het wel komstwoord van de dijkgraaf bood de heer Seegers namens de Unie van Waterschappen NV aan het water schap een elektrische klok aan. Decoraties voor oudstrijders SLUIS - Voor de leden van het vete renenlegioen Nederland (VLN) wordt woensdag 23 december in ,'t Hof van Brussel' te Sluis een kerstdi ner gehouden. Hieraan vooraf worden dr J. F, J. M. Caspar!, arts te Hulst en ir J. Minckiwicz, voorzitter van de Poolse vereniging van oudstrijders in Nederland gedecoreerd. Namens de confédération Europëene de anciens combattants reikt de voorzitter van het VLN, de majoor b.d. B. H. J. Doppen te Zeist, het zogenaamde Eu- ropakruis uit. cie Zeeland weer 25 procent betaald,j wat neer komt op 6.25 procent. Res teert nog een percentage van 18.75 procent. laatstgenoemd percentage ware volgens het voorstel van het dagelijks bestuur te verdelen op basis van de afgeronde inwonertalier wat respectievelijk neerkomt op 1,4446' procent voor Arnemuiden, 12 436 pro-, cent voor Goes, 1.590 procent voor: Kortgene, 1.832 procent voor Veere en I.446 procent voor de gemeente Wis senkerke. Van de algemene kosten a 75 procent j wordt door de provincie 25 procent of wel 18.75 procent betaald. Blijft over: 56.25 procent. Dit percentage dient volgens het voorstel gelijkelijk door de deelnemende gemeenten te worden gedragen en komt neer op II.25 procent per gemeente. Het bestuur geeft de openbare verga dering in overweging in principe in te stemmen met het aanhouden van deze verdeelsleutel met ingang van een na der te bepalen datum. Men neemt zich voor deze aangelegenheid in heti voorjaar van het volgend jaar op nieuw aan de orde te stellen en wel ter definitieve vaststelling van de in eerste aanleg beoogde principe-uit spraak, waardoor de gelegenheid wezig is om overleg te plegen. MIDDELBURG Het bestuur van de recreatiegemeenschap het Veerse Meer is tot de ontdekking gekomen dat de onverdedigde binnentaluds van het verpozingseilandje .De omloop' na bij de voormalige landbouwhaven .De Piet' op enkele plaatsen sterk zijl, aangetast. Voorts zijn aan de oeverver dediging van de kreken rond het ei land sedert de aanleg geen onder- houds werken meer verricht. De technische adviescommissie heeft nu aan het bestuur over het onder houd van de bestaande oeververdedi ging en het aanbrengen van een verde diging-van de taluds landinwaarts een advies met kostenraming uitgebracht. Hieruit blijkt, dat de totale kosten van de te verrichten werkzaamheden moeten worden geraamd op een be drag van 20.500. De commissie adviseert deze werk zaamheden in fasen te doen uitvoe ren: ln de komende winter dienen de meest bedreigde taluds van een over- verdediging te worden voorzien en de bestaande oeververdedigingen op nieuw onder profiel te worden ge bracht. Met behulp van het werkschip en enkele geleende arbeidskrachten kunnen deze werkzaamheden in eigen beheer onder directie van de provinci ale waterstaat worden uitgevoerd. De kosten van de aangegeven fase wor den geraamd op 6.500. Willem Hielkema gaf twee school- concerten in Goes GOES De bekende pianist Willem Hielkema beeft woensdagmiddag in Goes twee concerten gegeven voor leerlingen van het voortgezet onder wijs. Om hak drie trad Hielkema op voor ruim 225 leerlingen van de vak school voor meisjes Om half vier verzorgde Hielkema een concer* in de ambachtschool aan de Bergwerg Hier waren ruim zeshonderdvijftig leerlin gen aanwezig. Hielkema had zijn pro gramma de titel gegeven .Kennisma king met grote componisten' Beide concerten in Goes werden gegeven in samenwerking met de stichting Het schoolconcert'. Examen Aan de politieschool te Horn behaalde de heer H. Louws te Grijpskerke het politie-diploma A. Als standplaats voor de heer Louws is met ingang van 4 januari 1971, Wouw, district Breda, aangewezen. neel en daardoor ook van de patiën ten De heer A. P Knuyt. secretaris van Bethesda: .We hebben al zo'n regeling voor de weekeinden. De chi- rurgiepatiënten worden in de weekein den al afwisselend in Bethesda en Sint Joseph opgenomen. Dit is een stap verder.' EINDPUNT Begin 1972 zal wat betreft de samen werking van de beide Vlissingse zie kenhuizen het eindpunt worden be reikt. Volgend jaar mei komt de nieuwbouw van Sint Joseph aan de Koudekerkseweg een project van veertien en een half miljoen gulden gereed. Vervolgens zal het oude ge deelte van Bethesda worden gemoder niseerd en in het begin van 1972 wordt de totale samenvoeging een feit. Wat er met de gebouwen van Sint-Joseph zal gebeuren is nog niet bekend. Op de weg naar de fusie is al eerder besloten tot aanstelling van één directie. De concentratie van spe cialisaties wordt nu de volgende stap. Voor het personeel van de beide zie kenhuizen heeft de nu genomen maat- regel ook een .overstapje' tot gevolg, vast vooruitlopend op cie totale reor ganisatie, de heer J. A. Prins, voorzit ter van Bethesda: .Met liet personeel is overeenstemming bereikt. Men stemt hiermee in.' De lieer Schoonder woerd: .Er zal zo snel mogelijk een oplossing worden gezocht voor het probleem, dat de personeelsleden van de heide ziekenhuizen nog niet dezelf de rechtspositie hebben. Juridisch zal dat zo gauw mogelijk afgerond wor den.' GOES De firma F. en A. Schuur- biers, de exploitant van het Goese hotel Terminus neemt per 1 januari 1971 het bekende Goese specialiteiten- restaurant Slot Ostende over. Voorlo pig zal Slot Ostende, dat naast restau rant een zaalverhunrbedrijf is, zoveel mogelijk op dezelfde voet worden voortgezet. Afwisselend zal de zaak worden be heerd door de heer F. Schuurbiers en door zijn zoon A. Schuurbiers, .maari merendeels door mijn zoon', aldus de heer Schuurbiers sr. De huidige kok ran Slot Ostende, H. Polfliet, blijft in dienst. De nieuwe eigenaar wil watj meer gaan doen aan de exploitatie van de zalen. De inrichting van restau rant en bar blijft voorlopig ongewij zigd. De zalenexploitatie was voor Nico van der Wolf, de huidige exploitant van .Slot Ostende één van de redenen om er mee op te houden. Hij is met zijn vrouw Cora in januari 1967 in ,hct Slot' begonnen. Het bedrijf was toen een ouderwets café-billard met zalen- verhuur. In korte tijd is het echtpaar Van der Wolf er in geslaagd om van het café een specialiteiten-restaurant te maken. Met zijn vrouw gaat Van der Wolf binnenkort een nieuw eet huis beginnen .ergens langs het Veer se Meer.' Voorstellen aan de raad Raad komt dinsdag bijeen ARNEMUIDEN Dinsdag komt de gemeenteraad van Arnemuiden bijeen om een beslissing te nemen over een aantal voorstellen van b en w. Onder meer stelt het college voor om de vrijdag tot koopavond aan te wijzen, zodat de winkels dan in plaats van tot zes uur tot negen uur geopend zijn. B en w schrijven: .Aangezien enige winkeliers om een dergelijke koop avond hebben gevraagd, is over deze zaak advies gevraagd aan de kamer van koophandel voor Midden- en Noord-Zeeland te Middelburg. Door de genoemde kamer van koophandel zijn de winkeliers geënquêteerd. De enquê te-kaart werd toegezonden aan 22 ondernemers. Hiervan zijn er 14 vóór een koopavond op vrijdag tot negen uur, zes zijn er tegen, terwijl ook na herhaald verzoek 2 ondernemers niet hebben gereageerd'. B en w stellen verder de toekenning van de uitkering-ineens van 400.- aan het gemeentepersoneel voor. Zes erf pachters willen erfpachtsgrond kopen voor bedragen van ƒ30,- of ƒ6.- per vierkante meter. Het college stelt voor de erfpachts percelen te verkopen. Het college vraagt voorts d,e raad een krediet te verlenen voor het slopen van twee pakhuizen aan de Walstraat en van de panden Westwal 12 en 14. Verder wordt voorgesteld een krediet be schikbaar te stellen voor het bouwrijp maken van het laatste gedeelte van het bestemmingsplan het Foldertje' en de aanbesteding onderhands plaats te doen vinden. De gunning zal dan worden verleend aan de laagste in schrijver. B en w delen mee. dat de totaalcijfers van de begroting voor of indien mogelijk 1 gemaakt worden. Bij n 3 juli 1909 heeft de s muiden zich garant v* een door de stichting v vesting Walcheren aar n 'Cl c ning. groot 5.500.000 r^1"1 van 24 bejaardenwoninge - -01 meente. Nu de eerste coe deze bejaardenwoningen zijn opgeleverd blijken de ia. digde kosten hoger te ltae- SBW zal alsnog een gi den aangetrokken van raad wordt daarom gewvwa garant te stellen voor de b*u rente en aflossing van deze PROMOTIE U R. DE IWELKf IN AMSTERDk TERNEUZEN Aan de n universiteit van Amsterdam i R. de Melker uit Groede, d dag gepromoveerd tot dotke letteren. Dr De Melker, varoi 1] '-JT d leraar Engels verbonden m d» 9'-ni burgse scholengemeenschap Wilhelmina', promoveerde op proefschrift, getiteld. j)e Ei ratuur op school'. Promotor van de Oostbu.7») die in 1930 in Rotterdam verf ren en in 1957 zijn doctoraal - c Engelse taal- en letterkunde w de Amsterdamse gemeeniwj telt, was professor dr H 'f wag, co-referent prof dr J S»s promotie-plechtigheid werd 4: 100 belangstellenden woond. EST tta11 wri Met gTote droefheid geven wij u kennis, dat na een geduldig gedragen lijden, in het ziekenhuis te Oostburg is overleden onze geliefde vader, behuwd- en grootva der. de heer PIETER- BRAKMAN weduwnaar van AI. S. Cysouw Hardenberg: C P Brakman H. Brakman Tukker Peter Groede: P. H. Brakman M. S. C. Brakman van 't Westeinde John Patrick Familie Br akman Familie Cysouw De teraardebestelling zal plaatshebben te Groede, op vrijdag 18 december 1970, om 14 uur vanaf de Franse kerk. In plaats van kaarten Heden overleed in het ziekenhuis te Oostburg, na een ge duldig gedragen lij den, mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder, behuwd- en grootmoeder, mevr. ADRIAN A LEUNTJE RIEM ENS geboren De Jonge, op de leeftijd van ruim 65 jaar. Schoondijke: J. Riemens J. R. Riemens T. Riemens- Riemens Toimy Harry Schoondijke, 15 december 1970 Beatrixstraat 71 De teraardebestelling zal plaatshebben op vrijdag 18 december te Schoondijke. vanaf het herv. jeugdge- bouw. om 15.00 uur. Heden overleed mijn geliefde zwager A. J. BRUGGEMAN in de ouderdom van 88 jaar. Jac. Blok Goes, 14 december 1970. .Rehoboth' In grote verslagenheid vernamen wij het be richt. dat door een noodlottig ongeval is over leden. het lid van ons college van kerkvoogden en notabelen, de heer IZ. CAPPON op de leeftijd van 47 jaar. Zijn grote werklust, ook in het belang van de kerk. zijn vriendschap en belangstelling, zullen wij ons blijven herinneren. Namens het college van kerkvoogden en notabelen der Ned. herv. kerk te Heinkenszand, H. Eversdijk. pres.-kerkvoogd J J. Coppoolse. secretaris km op 66-jarige leeftijd. Oostvoorne: ir A. P. Riemens E. Riemens-de Groot Hoek: P. A. Riemens Schoondijke: S. J. Murre-Riemens J. J. Murre Els Anita Hoek: J. F. Wolfert-Riemens M. Wolfert Jan Hoek, 14 december 1970 Koudepolder D 24 De teraardebestelling zal plaatshebben op don derdag 17 december 1970, om 14.30 uur op de algemene begraafplaats te Hoek, na vooraf gaande rouwdienst in het hervormd kerkcen trum te Hoek. Geen bloemen. Enige en algemene kennisgeving Heden overleed onze lieve rader, behuwd-, groot- en overgrootvader, de heer LEENDERT CORNELIS KOSTER weduwnaar van Jacomina Pieternella Suvaal, eerder weduwnaar van Martha Cornelia Harthoorn, in de ouderdom van ruim 90 jaar. Vlissingen: C. L. Koster C. L. Koster-v. d. Walle A. F. W. van Boven-Koster J. van Boven Aldenhoven: P. Koster (W.-Duitsland) A. Koster-Schmidt Klein- en achterkleinkinderen Middelburg, 15 december 1970. Correspondentieadres: Hendrikstraat 20, Vlissingen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Gasthuis te Middelburg. Bezoekuren dagelijks van 11.00-11.30 uur en van 18.00-18.45 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden, zater dag 19 december 1970, om 12.00 uur op de al gemene begraafplaats to Middelburg. Na afloop van de plechtige teraardebestelling gelegenheid de familie te condoleren in de aula op de begraafplaats. Geen bezoek aan huls. Geen bloemen. Met droefheid geven wij kennis van het plotse ling overlijden, van mijn geliefde man, onze zorgzame vader, behuwd- en grootvader, de heer PIETER IZAAK VAN PUTTEN Hij werd bijna 68 Jaar oud. Breskens: E. van Putten-Smoor Terneuzen: W. J. van Putten S. van Putten-de Kraker Peter Anaa Wim Breskens. 15 december 1970. Van Zuijenstraat 79. De teraardebestelling zal plaatshebben op vrij dag 18 december 1970. om 15.00 uur, op de al gemene begraafplaats te Breskens. Gelegenheid tot condoleren, na afloop van de teraardebestelling, in gebouw ,De Uitkomst', Langeweg. Breskens. Liever geen bezoek aan huis. Enige en algemene kennisgeving Heden overleed, nog onverwachts, tot onze droefheid, onze lieve vader, behuwdvader en opa. de heer NICOLAAS BASTIAANSE drager van de zilveren eremedaille verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau, in de ouderdom van 86 jaar. Huizen (N.-H.): E. Bliek-: P. Bliek Middelburg: P. R. Bastiaanse-Verton en kleinkinderen De teraardebestelling zal plaatsvinden, vrijdag 18 december 1970, om 14.00 uur op de alge- gemene begraafplaats te Middelburg. tÜQli terer nfoun #5 Ook voor hei opmerkelijk geprijsde Solino orgd (al vanaf 995,-) ben! u bij ons welkom. lange Noordstraat 16, Middelburg, telel 3M Paul Krugerstraat 28, Vlissingen Rectificatie Hiermede vervullen wij de droeve plicht ken nis te geven dat na een zeer smartelijk lijden is overleden onze zeer geliefde en zorgzame vader, behuwd-, groot- en overgrootvader in de ouderdom van 89 jaar en 9 maanden. Sterke de Heere ons in dit smartelijk verlies. Kruiningen: B. Nieuwenhuyse C. Nieuwenhuyse-Zweemer Joh. Nieuwenhuyse E. Nieuwenhuyse-van de Velde M. Nieuwenhuyse J. Nieuwenhuyse M. A. Nieuwenhuyse-Vroegop -rseke: J. M. Krijger-Nieuwenhuyse Joz. Krijger Klein- en achterkleinkinderen Huisgenote: J. Vogel Kruiningen, 14 december 1970 De begrafenis zal plaatshebben op donderdag 17 december a.s. des namiddags om 13.00 uur op de algemene begraafplaats te Kruiningen. Vertrek vanuit het jeugdgebouw der geref. kerk te Kruiningen om 12.45 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het jeugdgebouw der gereL kerk van 14 30 tot. 15.00 uur. Liever geen bezoek aan huls. De directeur van gemeentewerken roept sollicitanten op voor de betrekking van j taxi Sollicitanten moeten uereia ziju uw «y r~ te van een schoolschoonmaakster tijde 5 Q de schoonmaakwerkzaamheden aan ee school te verrichten. *MZ Beloning: voor 23-jarigen en ouder/3_ï0 per uur; vakantietoelage 6 pet; de pre aow komt voor rekening van de gem (op het loon wordt dus geen premie de aow ingehouden). Schriftelijke of mondelinge sollieitatks de dienst van Gemeentewerken, 0 schuur 1 te Middelburg, binnen 10 a-w» na verschijning van dit blad. PLAATS UW FAMILIEBERICHTEN IN DE PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT li!

Provinciale Zeeuwse Courant | 1970 | | pagina 16