M boek der boeken dj<§ yjjM 79,50 R00VERS elke week in kleur verzamelwerk in 96 afleveringen jonge mensen Algemene Bank Nederland De Bijbel in 1970 Rijk verzamelwerk in kleur Nu kennismaken voor 75 cent WEER GEOPEND BOEKHOUDER Huisvuilophaaldienst 's-Heer-Arendskerke c.a. Suikerpatiënten Kerstkransjes Extra: proza en poëzie Deskundige toelichting Nog een extra: het Bijbelverhaal voor Kinderen KERSTVIERING 1970 50 t/m 100 m2 PAKHUISRUIMTE Zo ziet u maar weer, geen ander reclame medium wordt zo Intensief gelezen, als de krant. Logisch want die kunt u niet missen, geen dag. Iedereen een krediet tot 3000 zonder borg di rect te verkrijgen voor aanschaf van meubelen en woningtextiel Ook zij die gaan trouwen en ai len die dringend meube len willen kopen Vraagt gratis folder met uitvoe rige inlichtingen hij post bus 1083, Rotterdam SKULTUNA KOOKSET 3 kookpannen, steelpan en koekepan IJZERHANDEL L. Delft 31 - Middelburg Afvalwaterleiding Kanaalzone Zeeuwsch-Vlaanderen De voorzitter van de afval waterleiding maakt bierbij bekend, dat >p maandag 21 december 1970, des voor middags om tien uur in het gemeentehuis te Terneuzen een openbare vergadering van de raad van bestivi- zal worden gehouden. Terneuzen, 16 december 1970 De voorzitter, D. J. Oggel Gevraagd JONGEDAME 16-19 jr voor eenv. admin. werkz. Ervaring niet ver eist. Zeer geschikt voor vlot winkelmeisje of zij die kantoorwerk am biëren. Brieven onder nr. A 367, bureau P.Z.C., Coes. WOENSDAG ló DEOvsj, Op onze kantoren In Vllsslngen hebben wij plaats voor met H B S.- HAVO- of MAVO-opleiding. die na een inwerkperiode aangesteld worden in verantwoorde^ functies. Leeftijd: tussen 20 - 30 jaar. Naast een goed salaris bieden wij 6°.'0 vakantietoejlH tantième plus de mogelijkheid deel te nemen aan een huw*! Iijksspaarregeling en de studiekostenvergoeding. Heb je interesse? Schrijf dan een briefje aan de directis kantoor Vlissingen, Coosje Buskenstraat 141 of maak tele fonisch een afspraak onder nummer (01184) 5151, volop parkeerruimte De Bijbel, het Boek van wijsheid en avon tuur. Ontroerend, aangrijpend, eeuwen oud en altijd nieuw. Uitspraken bij een recente opiniepeiling: „Je hoeft niet gelovig te zijn om belang stelling te hebben voor de Bijbel." „De Bijbel Gods Woord „Ik weet zo weinig van de Bijbel en dat vind ik een gemis." Voor alle mensen van vandaag en morgen verschijnt er dezer dagen een nieuwe, eigentijdse uitgave van diezelfde Bijbel. Een opzienbarend initiatief van drie grote uitgeverijen -De Geïllustreerde Pers N. V., N.V. Uitgeverij Spaarnestad en Neder landse Rotogravure Maatschappij N.V. - in samenwerking met Nederlandse Bijbel instellingen. Deze nieuwe Bijbeluitgave verschijnt als een prachtig verzamelwerk: 96 weekaf- leveringen van 36 kleurige pagina's elk. Natuurlijk staat de onverkorte Bijbeltekst - in de vertalingen van het Nederlandsch Bijbelgenootschap en de Katholieke Bij belstichting - centraal. Maar dit verzamel werk van de Bijbel biedt nog zoveel meer Maak eerst kennis met de eerste afleve ring van het nieuwe verzamelwerk De Bijbel en beslis pas daarna over een abon nement. De afleveringen kosten 1.50 per week - uitsluitend bij abonnement ver krijgbaar-, maar het kennismakingsnum mer wordt beschikbaar gesteld voor de helft: 75 cent. Invullen en opsturen van de bon is vol doende voor kennismaking met een kost baar boekenbezit, dat geleidelijk en be taalbaar wordt opgebouwd. Deze klant vanu leest per dag gemiddeld drie kwartie" in de krant, blijkt uit het Nationaal Dagblad Onderzoek. aan de Seisweg te Middel burg is m.i.v. 21 dec. 1970 In ons bedrijf is plaats voor een Steeds meer dieet- variatie voor u, ook tijdens de feestdagen. Extra feestelijk is een fles suikervrije Itiiein- wijn, maar ook voor een glas bowl hebben wij Hollandse en G'a- lifornische vruchten. Naturel vruchtensap- pen en speciale tonic. I De pittige drank van deze tijd Ja, ook kransjes van chocolade. speciaal voor u. Ringers kwa liteit, in doosjes en zakjes van 100 gram Prijs 1,95. Een pret tige afwisseling en als geschenk een smake lijke verrassing. Na tuurlijk voor Zeeland alleen bij uw specia list! afbeeldingen van op de Bijbel geïnspireer de schilderijen, tekeningen, etsen, kaarten - Bij bel voorstellingen van overal en alle tijden. Ook recente foto's van heilige ste den en plaatsen. Al die kleurrijke afleve ringen worden gebundeld in zeven witte verzamelbanden met gouden belettering. door kennen: ds.J.J.Buskes, prof.dr. J.C.Hoekendijk, ds. S.J.Ridderbos, prof. dr.R.Schippers, prof. dr. Nic.J.Tromp, prof. dr. W. C. van Unnik, kardinaal J. G. M. Willebrands, Gerard Wijdeveld en vele anderen Elke week extraeen prachtige kunst- druk-reproduktie van een schilderij,een gravure, een tekening - vanzelfsprekend inkleur. Daarbij gedichten en proza van beroemde schrijvers en dichters. Deze aparte sector wordt bijeengebracht in een speciale band. In elke weekaflevering toelichtingen com- menlaarvanmensendiedeBijbcldooren - ?--sr "0 Wekelijks ook: een Bijbelfragment, spe ciaal voor kinderen naverteld door Bertus Aafjes, rabbijn J. Soetendorp, en andere bekende auteurs. Met prachtige illustra ties van de Bergense tekenaar Kees de Kort. Siuur mij aflevering 1 van verzamelwerk voor de kennismakingsprijsvan 75 cent. via Geïllustreerde Pers-wederverkoper (Margriet) via Spaamestad-wederverkoper (Libelle) via Rotogravure-wederverkoper (Eva)* ♦één hokje zwart maken naam straat plaats In open envelop zonder postzegel sturen naar .Antwoord nummer 321, Haarlem. Komt allen tezamen, bejaarden (65+) en alleenstaanden van Middelburg, om gezamenlijk het kerstfeest te vieren In de schouwburg aan het Molenwater, op j maandagavond 21 december 1970, aanvang I 19.00 uur. Kerstspel, zang, muziek, tamboerijn, declamatie en voor allen een kerstverrassing. Voorziet u nog tijdig van een toegangsbewijs (koste loos). te verkrijgen bij de officieren en heilssoldaten van het. Leger des Heils te Middelburg. Onze gedachten gaan uit naar een jonge man. die de militaire dienstplicht heeft vervuld en in het bezit is van of verge vorderd is met de studie voor het prak tijkdiploma boekhouden. De bedoeling is. dat hij na een inwerk- periode de gehele administratie zelf standig gaat voeren. Na gebleken geschiktheid volgt opname in het bedrijfspensioenfonds. Voor een ambitieus persoon ligt hier de mogelijkheid zich een zeer aantrekke lijke levenspositie op te bouwen. Brieven met. uitvoerige inlichtingen, betreffende oplei ding, huidige en vorige werkkringen enzalsmede op gave van verlangd aanvangssalaris onder letter T 7, bureau PZC, Vlissingen. De huisvuilophaaldienst 's-Heer-Arends kerke c.a. maakt bekend, dat op de vrij dagen 25 december en 1 januari 1971 de gehele dag en op donderdag 31 dec. 1970 des middags GEEN HUISVUIL zal worden opgehaald. Te koop of te huur gevraagd in Goes of directe omgeving. Brieven onder no. A 368. bureau P.Z.C., Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 1970 | | pagina 12