WIELERCLUB ,THE0 MIDDELKAMP' LOST VOORZITTERSPROBLEEM OP Motorracingteam Zeeland heeft nu eigen circuit TAIMANOV EN UHLMAN HAALDEN FINALE NET AJAX TOONDE ONVERBIDDELLIJK UTRECHTS ZWAKTE AAN: DEFENSIE 10 k, allemaal hetzelfde merk.'t is sterk, allemaal hetzelfde merk. 't is sterk, allemaal hetzelfde Hans van Riet, 22-jarige onderwijzer, volgt Jan van Stee op JEREMIASSE, WIM HENDRIK- SE EN VAN OOSTEN BEDANKTEN ECHTER ONMIDDELLIJK ALS LID Geen ervaring Nutteloos Feijenoord is gewaarschuwd: Ajax scoorde in 3 wedstrijden 20 treffers Verslagen Stemming YEENSTRA VAN GO AHEAD 2x ÏN EIGEN DOEL Tussen Kruiningen en Waarde langs de zeedijk EERSTE RACES ZATERDAG 10 JULI 1971 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT MAANDAG 14 DECTwjg MARSEILLE EN ST-ETIENNE WEER GELIJK KAPELLE Met het oplossen van het ene probleem (in alle bestuursvacatures kon worden voorzien) raakte de Zeeuwse wielerclub ,Theo Middelkamp' gistermiddag tij dens de jaarvergadering in De Caisson te Kapelle prompt verzeild in andere moeilijkheden. De problemen schenen opgelost toen na een zeer verwarde discussie er ten slotte toch vele nieuwe bestuursleden uit de (stem)bus kwamen. Onder die nieuwe bestuursleden was zowaar zelfs een nieuwe voorzitter: de 22-.iarige Gocsenaar Hans van Riet, onderwijzer aan de openbare lagere school in Niéuw- dorp. Maandenlang was tevergeefs gezocht naar een opvolger voor Jan van Stee, die door zijn vertrek naar Uden in Noord-Brabant ,ik ben iedere keer voor een vergadering in Goes vier uur kwijt met reizen') zijn voorzitterschap moest neerleggen. Maar terwijl de jaarvergadering ogenschijnlijk naar een rustig slot kabbelde, namen drie prominente leden impulsief het besluit als lid te bedan ken. De grote meerderheid van de aanwezigen zal het niet eens gemerkt hebben, want zwijgend deelden zij hun besluit aan liet bestuur mee: ieder van hen schreef een kort briefje waarin zij als lid bedankten en leder van hen schoof het onopvallend op de bestuurstafel voor de handen van secretaris Jan Grim- minck uit Goes. Die drie vastbesloten leden: Wim Hen- drikse uit Hulst, bekend ais commen tator bij vrijwel alle Zeeuwse wieler wedstrijden; Wim Jeremiasse uit Hem- kenszand, oud-bestuurslid (secretaris) van Middelkamp en bekend jurylid; en Hans van Oosten, eveneens jurylid, die overigens onlangs van Oostburg ver trokken is naar Pijnacker. waar hij een baan bij de gemeente heeft. Wim Hendrikse schreef in zijn brief onder meer de gang van zaken rond de bestuursverkiezing .onjuist' te achten en stelde in een slotalinea: .Het gebrek aan ervaren bestuursleden kan voor Middelkamp funest zijn'. En Wim Je remiasse stelde in zijn brief o.m.: .Ik meen te moeten betwijfelen of het nieuwe bestuur, hoewel democratisch en reglementair tot stand gekomen, in staat zal zijn de verwachtingen in te lossen'. En tenslotte liet Hans van Oos ten weten tot zijn spijt niet zijn .volle vertrouwen' aan het nieuwe bestuur te kunnen geven. Wim Jeremiasse lichtte zijn besluit na de vergadering nog wat nader toe: .Nog maar een paar jaar geleden za ten er in het bestuur stuk voor stuk mensen die. zo nodig, ieder voorzitter konden zijn. Arjaan de Schipper 'die zich moest terugtrekken omdat hij lid van de sportcommissie van de KNWU werd». Wim Hendrikse, Jan van Stee. Ben Mulder (die nu uit het bestuur moest treden omdat hij districtsconsul van de KNWU is geworden) en ikzelf Maar in het nieuwe bestuur zit er nu niemand meer die op voldoende en-a ring en relaties kan bogen. Hoe moe ten zij contacten leggen? Zij weten nog onvoldoende de weg in de wielersport', aldus Wim Jeremiasse. Arjaan de Schipper had er overigens weinig moeite mee om het snelle besluit van de drie ontslagnemers onmiddellijk te veroordelen- .Daarmee los je geen moeilijkheden op. Dan hadden zij voor het alternatief moeten kiezen en zelf zitting moeten nemen in het bestuur. Het bestuur is jong maar het verdiend vertrouwen te krijgen' Overigens had Arjaan de Schipper voor een niet gering deel zelf de moei lijkheden in het leven geroepen. Aan vankelijk scheen er namelijk een op lossing uit de bus te komen waarmee de drie ontslagnemerj (en vele ande ren) wel vrede hadden kunnen hebben Op een gegeven moment liet Jan van Stee namelijk weten wel bereid te zijn nog een jaar voorzitter te blijven, in dien Hans van Riet tot tweede voor zitter werd benoemd, zodat hij (Van Stee) gedurende die periode Van Riet dan kon inwerken als voorzitter Sportcommissielid De Schipper meen de echter dat Van Stee door een brief van een aantal leden (waarin een hartstochtelijk beroep op Van Stee werd gedaan om s.v.p. nog te blijven» min of meer was gedwongen aan te blijven: Daarmee lossen we het pro bleem niet op', aldus De Schipper. ,Tk zie zo'n inwerkperiode als nutteloos. Dan moeten we Van Riet maar direct als voorzitter benoemen'. Daarmee ging een voor de hand liggende oplos sing (Van Stee nog tijdelijk voorzitter en Van Riet 2e voorzitter, die na een inwerkperiode het voorzitterschap de finitief zou overnemen) van de baan Enkele dagen voor de vergadering (vrijdagavond viel de beslissing tijdens hometrainerswedstrijden in de bar 't Olietunnetje in Ovezande) was Hans van Riet kandidaat gesteld voor het voorzitterschap. De kandidatuur was ondertekend door Ko Blok, Ko Tol- hoek. Wim Westdorp, Kees Priem, Jaap Moclker, Ad Kuzee (de initiatiefne mer), Wim de Wilde, Huijzen sr. Ton- ny Huijzen jr, Ko de Vrieze, Jan Raas. F. Meijaard, Peet Verschure en Piet Rentmeester. Voorzitter Van Stee kon echter ook een brief voorlezen waarin een hartstochte lijk beroep op hem werd gedaan om nog aan te blijven. In die brief werd onder meer gesteld: .Met ons zul je van me ning zijn dat. een sterke man op de voorzittersplaats thans niet gemist kan worden'. Die brief was ondertekend door Jeremiasse. Ponse, Jan Moerdijk. Kees Rentmeester. Kees Priem. Wim Hendrikse. Ben Mulder, Piet Rentmees ter, Arjaan de Schipper en Huijzen sr Men achtte het juist nu noodzakelijk .een sterke man op de voorzitters- plaats' te hebben omdat Theo Middel kamp sterk moet zijn nu er in Zeeuwsch-Vlaanderen aan een wieier club wordt gewerkt. Opvallend was bij dit alles overigens dat enkele leden zowel de kandidaat stelling van Hans van Riet onderteken den als de brie! waarin een beroep op Van Stee werd gedaan. Piet Rentmees ter daarover: Dat kan omdat wij aan de ene kant Van Riet wel als voorzitter willen hebben maar aan de andere kant Van Stee toch niet willen verlie zen Bovendien dacht ik niet aan de mogelijkheid dat Van Stee nog zou willen blijven toen we die kandidatuur van Van Riet ondertekenden*. Verwarring ontstond toen bekend werd dat Hans van Riet alleen .on der bepaalde voorwaarden' voorzit ter wilde worden. .Ik weet dat ik nog te weinig ervaring heb en bo vendien betwijfel ik of ik de capaci teiten wel heb die anderen mij toe dichten', aldus Van Riet, die daar om als voorwaarde stelde dat hij voorlopig ervaren mensen naast zich hield. Van Riet (afkomstig uit Den Haag en zelf 4 jaar coureur ge weest, 2 jaar bij de nieuwelingen en 2 jaar in Zeeland bij de ama teurs .nee. een wedstrijd heb ik nooit gewonnen') zei ook nog nooit eerder in een bestuur zitting te hebben gehad. Arjaan de Schipper liet op dat moment il weten: .Er zijn maar twee mogelijk heden: d'er in of niet d'er in. Een halve voorzitter kiezen we niet'. Wim Hen drikse deed echter het voorstel: JLaat Van Stee nog 1 jaar aanblijven als voorzitter en laten we Van Riet dan benoemen als tweede voorzitter, zodat hij een jaar de tijd heeft zich in te wer ken'. Van Riet liet weten volkomen De scheldende voorzitter Jan van Stee (links) met de nieuwe voorzitter Hans van Riet. Foto PZC). achter dit voorstel te staan. En voor zitter Jan van Stee kondigde aan dan nog wel een jaar aan te willen blijven om Van Riet gelegenheid te geven .stage te lopen'. Ook Van Stee zelf on derstreepte dat ,Theo Middelkamp' juist nu een toonaangevende club moet blijven nu in Zeeuwsch-Vlaanderen ac tiviteiten zijn om tot een grote tweede Zeeuwse wielerclub te komen: ,Wij voe len ons overigens te groot om op de zelfde laakbare wijze leden te ronselen als voor die nieuwe club gebeurd', liet hij nog weten. Ook Piet Rentmeester en Hans van Oosten lieten weten voor het voorstel van Wim Hendrikse te zijn. En Dies Kosten sprak: Deze kans mag je niet laten schieten' beroep op hem werd gedaan zich ge noodzaakt voelt aan te blijven. Peet Verschure stelde dat hij de kandida tuur van Van Riet wel ondertekend had maar dat toen nog niet op de kan didatuur vermeld stond dat Van Riet alleen onder bepaalde voorwaarde voorzitter wilde worden Van Riet: .Nee, dat heb ik er inderdaad later bij geschreven'. Opnieuw verwarring. Maar tenslotte scheen de oplossing Van Stee voorzitter en Van Riet 2e voorzitter er toch te komen. Want en Ben Mulder en Wim Jeremiasse en nu ook Arjaan de Schlppci meenden dat toch maar over het voorstel van het bestuur gestemd moest worden. Ten slotte kwam er toch een andere stem ming uit de bus want én Jan van Stee én Van Riet werden kandidaat gesteld voor de functie van voorzitter. De be doeling was deze: als van Stee gekozen zou worden, zou Van Riet als gewoon bestuurslid toetreden om .het vak te leren'. De realiteit werd anders: Van Riet kreeg 22 stemmen en Van Stee 18. Daarmee was Van Riet dus tot voorzitter gekozen. Het doek scheen gevallen... Maar daarna schreven drie leden de briefjes waarin zij bedankten als lid van .Middelkamp'. De overige bestuursverkiezingen lever den weinig moeilijkheden op. Wim Du bois uit Zuidzande en Piet Vasseur uit Axel werden gekozen tot bestuursleden voor Zeeuwsch-Vlaanderen en Tonny Stroosnijder uit Kruiningen werd op verzoek van de nieuwe voorzitter als actief renner in het bestuur gekozen. Het bestuur ziet er nu als volgt uit: Hans van Riet (voorzitter). Jan Grim- minck (secretaris), Ko van de Velde. Wim Dubois. Mattie Schijf, Rlnus Hoo- gerland. Piet Vasseur, Rinus Platschor- re en Tonny Stroosnijder. Het bestuur zal uit zijn midden een penningmeester aanwijzen. PALMA DE MAJORCA (ANP) De Rus Mark Taimanof en de Oost-Duit ser Wolfgang Uhlmann hebben zich weten te kwalificeren voor het kandi daten schaaktoernooi. Eerder verze kerden de Amerikaan Bobby Fischer, de Westduitser Robert Huebner. de Rus Efim Geiler en de Deen Bent Larsen zizcb van een plaats. De Russen Tigran Petrosjan en Viktor Kortsnoj waren op grond van eerder geleverde prestaties vrijgesteld van het interzo- ne-toernooi en kwamen direct in de kandidatengroep. In de 23e en laatste ronde van het interzonale toernooi brachten Taima nof en Uhlmann het beiden tot een overwinning. De Rus versloeg de Zuid- slaviër Matulovic in 42 zetten en Uhl mann had tegen Naranja uit de Phi- lippijnen 35 zetten nodig. Ovenwinnin gen waren nodig want de achtervol gers Lajos Portisch en Boris Smyslov stonden gereed om van misstappen te profiteren Portisch won van de Mon goliër Ujtumer en Smyslov. die na een zwakke toemooistart formidabel is teruggekomen en zich nog bijns wist te plaatsen, overtroefde de jonge Westduitser Huebner, die zien reeds bevrijd wist van zozrgen. Dt uitslagen van de 23e en laatste ronde zijn: Hort (Tsj) Addison (VS) Filip (Tsj) - Gligoric (ZSl) 'A-'A; Fiseher (VS) - Panno <Arg> 1-0, (Panna kwam niet opdagen): Minic (ZSl) Geiler (Rus) remise: Smyslov (Rus» - Hueb ner (WD1) 1-0; Ivkov (ZSl) Meeking (Bra) remise; Poloegajevski (Fus) Jiminez (Cuba) Va-Va; Larsen (Den Rubinetti (Arg) 1-0; Taimanof (Rus) Matulovic (ZSl) 1-0; Uhlmann :DD1) Naranja (Phi) 1-0; Portisch (Hon) - PARIJS (ANP) De uiidim n jé1'" wedstrijden, zondag gespeeld vo* I ranse profcompetitie, luiden: 11 Metz-Lyon 6-1. Renne^Sochain u w ce-Valenciennes 4-2, Bordeaux W 3-1, Red Star Angouleme 0-fl s>~ bourg-Nantes 2-2. Nlmes-Ange* »|T Etienne-Nancy 4-1. Sedan-AJaccfav Bastia-Reims 0 6. Stand na 19 wedstrijden: 1 26 pnt; 2. St Etienne 26 pnt- 3 ?j^ 23 pnt. 4. Metz 21 pnt; 5 Nantes Ujtumen (Mon) 1-0; Suttles (Oi -Reshevsky (VS) De eindstand is: I Fischer 18.5 punten; I Hufym Geiler en Larsen 15; 5 TaunanotW: Uhlmann 14; 7 Portelsch en Snm£ 13.5; 9 Poloegajevski en Glieoix is i II Mecking, Panno 12,5; 13 Hon 14 Ivkov 10.5; 15 Mlnic en 8utth» w 17 Reshevsky 9.5; 18 Addison en V* lovic 9; 20 Naranja en ÜJtamai Filip 8.5; 23 Rubinetti 6; 24 itu. 5,5. Winnende kolom? Na een pauze waarin orde op zaken werd gesteld kwam het bestuur ten slotte met het voorstel om de sugges tie van Wim Hendrikse in de praktijk te brengen: Van Stee zou dus nog voor lopig voorzitter blijven om Van Riet (2e voorzitter) in te werken Arjaan de Schipper kwam nu met zijn mening dat Van Stee door de brief Uit de jaarverslagen bleek dat de ver eniging in totaal 163 leden telt onder wie 56 licentiehouders. Er zijn 5 ad- spiranten. 17 nieuwelingen, 35 ama teurs en 3 profs. Aftredende penning meester Ben Mulder meldde dat de vereniging In 1970 met een verlies van bijna 1300 gulden heeft gewerkt. Er is echter nog bijna 900 gulden In kas. Overigens heeft de club nog opvallend veel vorderingen: onder meer nog 1040 gulden aan contributies en 290 gulden aan advertenties. Bovendien honoreer den enkele sponsors hun toezeggingen niet. Aan het slot van de vergadering wer den door secretaris Jan Grimminck waarderende woorden gesproken aan het adres van Jan van Stee en Ben Mulder. Hij overhandigde hen geschen kenbonnen. Namens de actieve leden werd het woord gevoerd door Piet Rentmeester tot de twee scheidende bestuursleden. AMSTERDAM: Ajax Utrecht 7-1 (5- 1): 6 Swart, 26 Swart 2-0, 28 Groenen dijk 2-1, 31 Van Dijk 3-1, 38 Cruyff 4-1, 3.9 Cruyff 5-1, 81 Swart 6-1, 87 Cruyff 7-1. Scheidsrechter H. Pijper, 25.000 toeschouwers. Op onverbiddelijke wijze heeft Ajax de zwakke plek in de FC Utrecht aangetoond: de verdediging. Van het begin af draaiden de Amsterdammers zo onweerstaanbaar langs de steeds verder afbrokkelende defensie van de Utrechters, dat die tenslotte met de forse 7-1 nederlaag nog dik tevreden mochten zijn. Want er werden in deze soms te harde wedstrijd veel opgeleg de kansen gemist. Bovendien keurde scheidsrechter Pijper drie treffers van de Amsterdammers af en bombardeer den Keizer en Suurbier paal en lat. De FC Utrecht, in de afgelopen com petitieperiode tot zulke aardige resul taten gekomen dat de Utrechters al de revelatie van dit seizoen genoemd werden, wist geen raad met de geraf fineerde aanvallen van de Amsterdam mers, die blijkens het vervangen van Krol door Dick van Dijk er kennelijk op uit waren de d oe 1 pi n ten regen van de laatste weken te continueren. Vanaf de aftrap lanceerde de thuis club een overweldigend offensief, dat in de zesde minuut het eerste doel punt van de voet van Swart oplever de. Maar als het toen al 2-0 of 3-0 had gestaan zou niemand verwonderd zijn geweest. Want Muhren, Van Dijk (2x) en Neeskens hadden uit passes van meesterarchitect Piet Keizer en de onnavolgbare Johan Cruyff schitteren de kansen gehad maar hadden ge faald. Ajax bleef aandringen en kwam door Swart op 2-0. De hoop bij de FC Utrecht herleefde toen Groenendijk een seconde door bewaker Hulshoff werd losgelaten en 2-1 scoorde. Maar nadat Van Dijk er 3-1 van had ge maakt en Cruyff met twee goals bin nen zestig seconden de marge tot 5-1 had opgevoerd, konden de Utrechters alleen nog maar vechten om de neder laag zo klein mogelijk te houden. Dat probeerden zij door in de rust Groenendijk en Van der Merkt door Theunissen en Hildebrand te vervan gen. Ajax bleef echter ongrijpbaar, had weinig geluk en bepaalde tenslot te door Swart en Cruyff (elk dus een hattrick) de eindstand op 7-1. In de laatste drie weken hebben de Amster dammers liefst twintig doelpunten vergaard: acht tegen AZ'67, vijf tegen Haarlem en nu zeven tegen Utrecht. Daarvan nam Cruyff er alleen al ne gen voor zijn rekening. Feijenoord, volgende week in Rotterdam gastheer voor de Amsterdammers, is gewaar schuwd. DEN HAAG (ANP) Holland Sport- Feijcnoord 2-3 (0-1). 15 Kindval 0-1: 48 Roggeveen 1-1; 62 Hasil 1-2; 67 Roggeveen 2-2; 75 Hasil (strafschop) 2-3. Scheidsrechter: Brouwer, toe schouwers: 20.000. Volgens de traditie heeft Feijenoord spelend zonder Van Duivenbode en Haarlem-AZ '67 1 X HoII. Sp.-Feijenoord 2 X NAC-Go Ahead i X PSV-NEC i X Sparta-ADO 5 X Excelsior-DWS 6 Heerenv.-Den Bosch FSC-Heracles - DFC-Willem 11 X SW-Wageningen Roda JC-Hermes PEC-Eindhoven X Gooiland-Limburgia DEN HAAG (ANP) Zondagarond had zich bij het kantoor vaa de sport- totalisator nog geen deelnemer imp- meld met dertien uitslagen Juist; tr waren wel tien aanmeldingen mrt twaalf goed. De cijfers van de toto van dit einde, nummer 22, zijn: aantal deel nemers 776,062, inleg: 1.685.112, lis prijzen is beschikbaar 758.300 guide. KRUININGEN Voor het eerst zullen In Zeeland officiële motorraces van de KNMV (Koninklijke Nederlandse Mo torvereniging) kunnen worden gehou den. Het actieve Motorracingteam Zee land is er namelijk eindelijk in geslaagd een geschikt circuit te vinden. Dat cir cuit <2300 meter lang) bevindt zich tus sen Kruiningen en Waarde: het ligt even ten oosten van het recreatiegebied Den Inkel en onmiddellijk ten westen van de Westveerpolder. Het circuit loopt grotendeels langs de 8.5 m. hoge zeedijk. Vanaf deze zeedijk (ruimte ge noeg voor vele duizenden toeschou wers) Is het hele circuit te overzien. De gemeente Kruiningen en het water schap de Brede Watering van Zuid-Be veland hebben hun toesteming Inmid dels gegeven. Zaterdagmiddag werd het circuit bovendien goedgekeurd door de heer Ben Majoor, lid van de centrale sportcommissie van de KNMV. Voor het keuren van het circuit was zaterdagmiddag een heel gezelschap naar Kruiningen gekomen. Secretaris Adrie de Jonge van het Motorracing team Zeeland (en voorzitter van de af deling Zeeland van de KNMV) heette Het gezelschap dat zaterdagmiddag op de winderige zeedijk tussen Krui ningen en Waarde aanwezig was bi) de keuring van het circuit voor mo torraces: vlnr adjudant Veldmetjer van de rijkspolitie, technisch ambte naar Swenne van de Brede Watering van Zuid-Beveland. wethouder Nieuwe huijse van de gemeente Reimerswaal, secretaris Adrie de Jonge van het motorracingteam Zeeland, Ben Ma loor van de centrale sportcommissie van de KNMV en penningmeester Op- ree van het motorracingteam. Op de achtergrond een deel van het circuit met enkele motorrijders van het ra- cingteam. Foto PZC). in De Korenbeurs te Kruiningen wel kom de heren Ben Majoor van de KNMV, wethouder J. A. Nieuwehuijse van de gemeente Reimerswaal, J. H. Veldmeijer, groepscommandant van de rijkspolitie te Kruiningen, J. H. Swen ne. technisch ambtenaar van de Brede Watering van Zuid-Beveland en ver schillende leden van het motorracing team. Zo waren Adrie van de Broeke uit St-Laurens, Johan van Liere uit Kapelle, Kees Opree (penningmeester) uit Brouwershaven en Bram Vercoute- ren uit Goes aanwezig. Adrie de Jonge, die het. circuit ontdek te. vertelde nu eindelijk van zijn slape loze nachten af te zijn: ..iet werd bijna een complex voor mij. Het circuit in Excelsior - DWS De Piet bij Wolphaartsdijk ging niet door omdat dit niet mogelijk was in verband met het vliegveld. Ben Majoor keurde het circuit dus goed. maar maakte wel de restrictie dat er eerst alleen wedstrijden voor 50 cc en 125 cc worden gehouden. Eventueel kan later op een ander circuit (dat ten dele door Den Inkel voert) ook een race voor zwaardere motoren worden gehouden. Op zaterdag 10 juli volgend jaar zullen de eerste wedstrijden worden gehou den. Het circuit kreeg ter plaatse de of ficiële naam Reimerswaal-circuit. Moulljn het op Houtnist tegni Hol land Sport moeilijk gehad, hoewel de zege van de Rotetrdammers alleszins verdiend is. Holland Sport toonde ki- rakter in deze ontmoeting door tw« keer na een achterstand terug te ko men. Het was wat triest voor de thuisclub dat een handsbal ran Vin de Bol in bet strafschopgebied *n kwartier voor tijd de aantrekkelijke ontmoeting in het nadeel van Holland Sport besliste. NAC - Go Ahead BREDA NAC - Go Ahead 2-1 '30!. 10 Veenstra (eigen doel) 1-0. 43 Veen- stra (eigen doel) 2-0) 2-0: 48 Verdoek 2-1; 55 Visschers 3-1. Scheidsrechter. Beek; toeschouwers: 5.500. NAC heeft de overwinning op Go AHe ad ruimschoots verdiend, hoewel deze op een nogal wat vreemde manier tot stand is gekomen. De thuisclub (met Delmottespeelde overrompelend, kon dat trouwens doen. omdat Go Ahead een speelwijze demonstreerde, waarbij het eigen doel onvoldoende werd afgeschermd. Door dit open spel van de Deventenaren kon NAC tol een snelle, overtuigende start komen net linksbuiten Ad Brouwers als de groie Haarlem - AZ '67 HAARLEM Haarlem - AZ'67 2 1): 12 Wentink (eigen doel) 01.52 De Jager 0-2; 57 De Goede (strafschopl 2- 1; 75 De Goede 2-2; 80 Scnnvdt 23. scheidsrechter Klopper; toeschouwen 3 500. De toekomst ziet er voor Hsarira. dat zonder de rieke Karei Vesten met 2-3 van AZ'67 verloor. bejaaJd niet rooskleurig uit. Temeer zelfs niet een weinig ïmpoii AZ'67 in staat was tot dne«er de onvolkomenheden in de Haarlemse defensie genadeloos af te straw0- Telstar - Volendam VELSEN Telstar - Votendun M. scheidsrechter Van Ravens; toeschou wers 6.000. A Een taktisch sterk spelend Volendi» heeft verdiend een punt weggeh^J bij Telstar. De ploeg tut Velsen ötó zich aanvallend versterkt door wc Bond op te stellen in pUaw verdediger Driessen. maar dl. öiee* nauwelijks effect te hebben dwna- de spelers op het middenveld faaloH», Omdat Volendam er met bijit^ vee' behoefte aan had in de aatal ie t» werd het geen interessant duel - kwamen aan beide kamen uauwelU kansen, zodat Van der Meeren star) noch Ruiter (Volendam) af druk hebben gehad. ROTTERDAM Excelsior - DWa>0(1; scheidsrechter Corver; toeschouwers Dat DWS het knusse Woudcnste» slechts met ee punt verliet hj®» de Amsterdammers aan zich»" wijten. De Amsterdamse wwrhoeoe. waarin de handige Bonsink all heid kreeg en Seemann vaak men ongedekt op de opereerde, heeft talloze kansen g om de wedstrijd te winnau Dg schoot echter slecht en durfde, het overwicht op het mJdd waar Nuninga en Dijkstra vrijw duels wonnen, nietutt t,.bollen. al in de eerste helft had Exceisv vrijwel niets in te brengen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1970 | | pagina 10