Gentse procureur eist 2 jaar en 3 maanden tegen smokkelaar H. Spoedig structuurplan voor gehele gemeente Domburg WEGENS INRIJDEN OP RIJKSWACHTEN JVoef vervolg zaak diefstallen en drankstokerij PRIJZENREGEN VOOR DOMBURG SE SLAGERS Kamervragen over containermonopolie NV Haven van Vlissingen GELD VOOR GR0ENG0RDEL ROND DE ZUID-SLOE-INDUSTRIEËN B en w overtuigd van onhoudbare situatie' voor de sportclubs PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT WOENSDAG 25 NOVEMBER 1970 (Van een onzer verslaggevers) GENT De Sluiskllse smok- kelprins R. R. M. H-, de man die berucht is bij alle douanepos ten in Zeeuwsch-Vlaanderen, die een lange reeks diefstallen zou hebben gepleegd in Belgische plaatsen en die tenslotte in au gustus zou zijn ingereden op en kele rijkswachters, was dinsdag morgen afwezig in de kale zit tingszaal van het Gentse ge rechtshof. Terwijl procureur mr De Smet 2 jaar en 3 maanden onvoorwaardelijk tegen hem eiste wegens het inrijden op een paar politie-beambten zat hij in een cel van het Middel burgse huis van bewaring. H. kan, omdat hij Nederlander is, niet worden uitgeleverd. Wie dinsdagmorgen, via boeien vastge klonken aan een aantal rijkswachters, wèl kwamen opdagen tijdens de zit ting van de 5e kamer van de Gentse correctionele rechtbank: 5 van de 8 leden van de bende, waarmee H. en de Sassenaar W M. sinds februari '69 een forse serie (boter)diefstallen heb ben gepleegd. De groep ook (met uitzondering van 2 wegens .heling' ge dagvaarde boterhandelaren. die niet waren verschenen) rond de klandes- tlene drankstokerij in het Belgische plaatsje Wareghem want daarmee is het allemaal begonnen, vertelde de heer L. Persoons, eerste chef var .bijzondere opsporingsbrigade' Gent. H. en het Belgische bendelid A. T. uit Sint-Jans-Molenbeek ontmoeten elkaar eind '69 ergens in België. De Sluiskil- lenaar laat zich overhalen mee te doen met de drankstokerij, die dan echter nog dermate moeizaam loopt dat er hard geld nodig is om het illegale bedrijf te financieren. H. hij Herindeling Tholen op 1 juli 1971 DEN HAAG Minister Beernink van binnenlandse zaken heeft de tweede kamer voorgesteld, de gemeentelijke herindeling op Tholen op 1 Juli 1971 te laten Ingaan. In het reeds door de tweede en eerste kamer goedgekeurde wetsontwerp wordt gesproken van 1 januari 1971, maar omdat de parlementaire behan deling langer duurde dan was voor zien was het al geruime tijd duidelijk dat deze datum niet meer kon worden gehaald. Bij het voorstel de herinde- lingswet Tholen op dit punt te wijzi gen, is rekening gehouden met het feit dat de procedure voor het kiezen van nieuwe gemeenteraden vier maanden vergt. heeft tenslotte jarenlange smokkel-er- varing. oppert het idee (of laat zich er uiterst makkelijk voor winnen) om de benodigde financien uit de boter- sector te putten. Inbraken Wat zich aanvankelijk laat aanzien als een nogal chaotische actie van diverse groepen wordt in de nacht van 14 op 15 februari een systematische aanval op de Belgische botervoorraden. Cbef Persoons weet het nog allemaal pre cies, vertelt hU president mr Tytgat. In de nacht van 14 op 15 februari verdwijnt er 510 kg boter bij een melkfabriek In het plaatsje Dender- wlndeke, in de nacht van 27 op 28 februari wordt er boter vermist in Volderzeele, 14-15 maart volgt er een inbraak in Wondergem en in de nacht van 19 op 20 maart tenslotte komt een zuivelfabriek ln Hasselt aan de beurt. H. heeft in februari en mei in totaal zo'n 1000 kg boter afgeleverd bij een van de 2 boterhandelaren die terecht staan. Bij dit pakket is ook een stevi ge hoeveelheid boter die werd ont vreemd bij een inbraak in de zuivelfa briek van IJzendijke. Vermoedelijk kreeg de Sluiskillenaar bij de inbra ken waaraan hij niet in alle geval len actief meehielp: soms verzorgde hij alleen de doorverkoop van de produkten duizenden en nog eens duizenden kilo's boter in handen. .Waar ze gebleven zijn: niemand weet het', zei mr Tytgat. In de nacht van 24 op 25 maart wordt er bij suikerfabriek in Zelzate zo'n kleine 5000 kg suiker gestolen. De Gentse rechtbank sprak er dinsdagochtend uitvoerig over. Want T., de man die H. in contact bracht met de groep rond de drankstokerij, ontkent wat hij eer der heeft beweerd, namelijk dat de Sluiskillenaar zakken van 100 kg uit zijn auto zou hebben geladen, de zak ken die in Zelzate werden vermist. .Ik heb alleen zakken van 50 kg gezien', vertelt hij mr Tytgat. er aan toevoe gend tijdens zijn eerste verklaring .kwaad' te zijn geweest op H. onder pressie te hebben gehandeld van de BOB. Het komt de president wat onwaarschijnlijk voor, laat hij ontstemd weten. Van de zakken is nooit iets teruggevonden. T. bevestigt. H. zakken van 50 kg te hebben zien verslepen, maar zegt niet te weten of die van diefstal afkomstig waren. De zaak wordt nog gecompliceerder om dat er voor suikerdiefstal nog een aantal andere Belgen zijn veroor deeld. Auto's NIEUWBOUW GASTHUIS GOES GEGUND GOES Het bestuur van het Gast huis te Goes heeft van het ministerie van volkshuisvesting en ruimtelijke or dening de premiebeschikking ontvan gen voor de bouw van een nieuw ver zorgingstehuis voor bejaarden met 159 beden en 30 twee-persoons flatjes. De bouw is inmiddels gegund aan de laagste inschrijver de firma Dura te Rotterdam. Het nieuwe verzorgingstehuis zal in het centrum van Goes worden ge bouwd op een terrein gelegen tussen de Oostsingel en de Kievitlaan. Nog dit jaar zal met de werkzaamhe den worden begonnen. De bouw zal ongeveer twee jaar in beslag nemen. C.A.J. KUYL ALGEMEEN DIRECTEUR DOW CHEMICAL (NEDERLAND) TERNEUZEN Dc heer C. A. Kuyl is met ingang van 1 november 1970 benoemd tot algemeen directeur van Dow Chemical (Nederland) NV. Dc snelle toename van aanzienlijke Inves teringen in fabrieken en als gevolg hiervan de behoefte aan een cen trale leiding van de activiteiten in Nederland, zijn de voornaamste rede nen voor deze benoeming. De heer Kuyl trad in februari 1968 als administratief directeur bij Dow in dienst en werd op 8 november be noemd tot lid in de raad van beheer van Dow Chemical. Als administratief directeur was hij onder meer verant woordelijk voor de contacten met de rijksoverheid, gemeentelijke autoritei ten en de planning van Dow's bedrijfs ontwikkeling op lange termijn. Mo menteel Is hij belast met de coördina tie van alle activiteiten van de maat schappij en met de externe bet rekkin gen van Dow in Nederland De heer Kuyl, die in 1918 te Vlissingen werd geboren, studeerde aan de technische hogeschool te Delft. Hij was voor zijn lndienstreding bij Dow adjunct-direc teur van Lummus Nederland NV. Duwenexpositie De duivenmaatschapplj .De Zwaluw'' Boter, wellicht suiker en in mei kwa men de forsere diefstallen aan beurt. M. en H. ontvreemden dan auto's ln Gent en Olsene. De auto telefoon uit een van de wagens, die van een arts in Olsene, wordt terugge vonden in het kanaal Gent-Terneuzen, op aanwijzing van een van de bendele den nog wel. De wagens duiken later op: in de garage van T. en in het Brabantse Roosendaal. Het is voorlo pig de laatste tenlastelegging in de eerste zaak, de zaak tegen de groep van de klandestiene stokerij. Als advo caten van de beklaagden schuchtere po gingen doen de schuldvraag en die naar de leidersrol te verleggen naar anderen dan hun cliënten zegt procu reur mr De Smet, die de afgelopen weken 7 brieven van H. heeft gekre gen: ,Voor mij is er geen leider, alle verdachten zijn van hetzelfde be lang.' Later zal hij H. verwijten een .onver woestbare haat' te hebben tegen alles wat met gezag te maken heeft. Dan is intussen de tweede zaak begonnen, die naar aanleiding van het inrijden op drie Belgische rijkswachters die plan nen hadden H. in Everghem aan te houden. Dat gebeurde op 27 augustus. Eén van de agenten stelde zich in burger verdekt op in een wacht huisje van de busdiensten, na een tip dat de Sluiskillenaar zou arriveren. Rond half één die nacht nadert H., die nog een meisje wegbrengt, inder daad. Twee inmiddels opgetrommelde rijkswachters gaan op het kruispunt staan en één van hen geeft de auto. die langzaam rijdt, met een lamp een stopteken. Op dat moment schiet de wagen met volle lichten vooruit: de rijkswachters kunnen nog net opzij springen. Eén schiet, maar dan is het al te laat: de .smokkelprins' draait bliksemsnel en schiet weg in de rich ting van Ertvelde. .Het is goed dat H. rodeorijder is en zo behendig kan manoeuvreren, anders waren er onge lukken gebeurd', zegt mr Tytgat tegen een van de drie rijkswachters. De procureur eiste 2 jaar onvoorwaarde lijk voor bedreiging van de politie ambtenaren. 3 maanden voor .weer spannigheid' bij de poging tot aanhou ding. In beide gevallen gaat het om de maximumstraffen. De Gentse rechtbank zal 8 december de behandeling van dc zaak tegen de groep drankstokers voortzetten, 9 de cember volgt de uitspraak in de zaak tegen H. afzonderlijk. De Sluiskilse verdachte heeft, net als zijn kennis M„ intussen laten weten alles te ont kennen. Al wilde hij wel toegeven wat boter te hebben afgeleverd bij een van de handelaren (Van onze Haagse redacteur) DEN HAAG De kamerleden W. F V. Dusarduijn (kvp) en C. F. van der Peijl (ch) hebben de minister en staatssecretaris van verkeer en water staat schriftelijk gevraagd, of het waar Is dat de NV Haven van Vlissin gen voor wegcontalnervervoer een aparte NV wil stichten, die voor con- tainerleveranties een monopoliepositie zal innemen. Beide kamerleden sugge- ren, dat bij deze aangelegenheid met de belangen van het particuliere be drijfsleven te weinig rekening is ge houden. Bij de bewindslieden wordt verder geïnformeerd of het juist is. dat het aanbod van de coöperatieve vervoers onderneming .Wegtransport' om op basis van een voorlopig contract con tainertransporten te verzorgen werd geweigerd, omdat het uitgangspunt te riskant zou zijn. .Is er bij exploitatie door een op te richten NV sprake van minder risico?', zo willen de vragen stellers weten. Geïnformeerd wordt voorts naar het aandeel van de NV Haven van Vlissingen in de nieuw op te richten NV en naar de reden, dat bij de coöperatie .Wegtransport' slechts globaal geïnformeerd werd naar eventuele belangstelling voor het verzorgen van containervervoer. Van de minister en staatssecreetaris wordt gevraagd om te bevorderen, dat als nog een meer open marktverkenning plaatsvindt teneinde op basis daarvan een beslissing te nemen, die meer rekening houdt met de belangen van het particuliere bedrijfsleven. Jongelui willen helpen planten Opbrengst collecte overgemaakt aan gs Zeeland MIDDELBURG De Middel- burgse jongeren, die de kerk dienst van jongstleden zondag in de Koorkerk hadden voorbe reid rond het thema milieu hygiëne, hebben de helft van de GS WILLEN AANDACHT VOOR FRUITTELERS BIJ OPHEFFING VAN HULPFONDS VLLISSINGEN Gedeputeerde sta ten van Zeeland zijn bereid om de bij- ondere aandacht van de Stichting Hulpfonds Agrarische Noodgevallen te vragen voor de moeilijke positie de fruittelers bij het verlenen van keringen. Gs antwoorden dit op een schriftelijke vraag van uit de provinciale staten naar aanleiding van het voorstel van het college om tot opheffing van provinciaal landbouwfonds over gaan. opbrengst van de in deze dienst gehouden collecte overgemaakt aan gedeputeerde staten voor de eerste aankoop van bomen voor de groengordel rond de indus trieën in het Zuid-Sloe. De collecte in deze dienst, waarin onder meer Bijker's film ,In de ban van het gebeuren' werd vertoond, bracht 45,- op. De andere helft van de collecte is bestemd voor de we reldwinkel in Middelburg. De gift aan gs voor de aankoop van de bomen gaat vergezeld van een schrijven, dat ook is gezonden naar de fracties van de verschillende partijen die in de provinciale staten van Zeeland zijn vertegenwoordigd en naar de deelne mers van het onlangs op Hedenesse gehouden weekeinde, gewijd aan het thema milieuhygiëne. In de brief aan gs zeggen de jongelui onder meer: .Diverse malen wordt bij de discussie over de noodzaak tot aanleg van groengordels tussen luchtvcrontreinigdc industrieën en woongebieden de vraag gesteld wie de kosten moet betalen: de vervuiler of zij die door de verontreinigde lucht wordt bedreigd. Nu vinden wij, dat die discussie niet al te lang moet duren want wél groeit de industrie in onze provincie, maar nog steeds is er geen boom of struik geplant'. De jongelui verklaren tenslotte met planten behulpzaam te willen zijn. De kerkdienst ging uit van de commissie voor diensten door jongeren voorbe reid, van de hervormde gefneente te Middelburg. UTRECHT .Ik ben er een beetje klein van geworden', was gisteravond de reactie van slager J. Hugens (50) uit Domburg, die opnieuw hoge ogen gooit op de Internationale slagersvak- tentoonstelling .Slavakto' in de jaar beurshallen te Utrecht. De kampioen van deze expositie met 1400 deelne mers wordt donderdagavond pas aan gewezen, maar nu al is er een lawine van prijzen neergedaald over de werk stukken van de heer Hugense en zijn twee zoons. Vanaf de openingsdag zijn de twee in gesmolten rundvet uitgevoerde wilde zwijnen (samen wegen ze duizend kg) de grote blikvangers op de tentoon stelling. Deze creaties die met veel zorgen omringd eind vorige week met twee gekoelde vleeswagens van de Zeeuwse vleeshandel naar Utrecht zijn overgebracht, waren al meteen goed voor een ere-prijs met lof van de jury. In de loop van woensdag werd een van de zwijnen ernstig be schadigd omdat de warmte de kop enkele kilo's kleiner had gemaakt. In de afgelopen nacht begon slager Hu gense ijlings met de restauratie van het werkstuk. De zwijnen staan centraal op een plateau, dat verder is opgesierd met werkstukken waaraan het drieman schap Hugense vele uren heeft be steed. Enkele schotels, gegarneerd met vers vlees, van de beide zoons L. C. en C. A. Hugense werden beloond met een eerste prijs. De zonen haal den ook een ereprijs binnen met een oude in 200 kg vet uitgevoerde tekst van Huygens. Verder was er een eer ste prijs voor een kabouterpartij, die eveneens tot het plateau behoorde. Een zeventiende eeuwse arreslee, die was gevuld met hammen en worsten kreeg een ereprijs en alsof dat alles nog niet genoeg was haalde het Dom- burgse drietal met hun worstinzen ding ook nog eens elf eerste prijzen, een tweede en een derde prijs binnen. Donderdagavond zal komen vast te staan of de sinds 1947 aan de interna tionale tentoonstellingen meewerken de slager Hugense definitief in het bezit zal kunnen komen van een wis selbeker. Bij de foto: de twee wilde zwijnen, pronkstukken op de Slavakto te Utrecht. Ds Van Voorthuysen 25 jaar in Breda Donderdag (26 november) is het 25 jaar geleden dat ds. C. E. van Voort huysen zijn intrede deed als predi kant van de hervormde gemeente in Breda. Ds. Van Voorthuysen was van 1941 tot 1945 predikant in Kattendijke. BEGELEIDINGSBRIEF BIJ BEGROTING DOMBURG B en w van Dom burg hebben zich tot doel ge steld in de onlangs begonnen vier jaar durende zittingsperio de van de nieuwe gemeenteraad een structuurplan voor de gehe le gemeente Domburg ter dis cussie en ter vaststelling aan te bieden. De eerste werkzaamhe den hiervoor zijn nu voltooid, zo blijkt uit de begeleidings brief bij de gemeentebegroting Alhoewel het college zich gelukkig ,.nnr ,071 nip Ho cromppntoraAri prijst met de tüdelijke oplossing, ge- voor 1S71, die de 0emeenteraaa 1 vonden voor de lichamelijke opvoe- dinsdagmiddag tijdens een kor-' te raadsvergadering werd aan geboden. problematiek rond de leefbaarheid, verbouwing worden opgenomen. Men het dorp Domburg: .Zonder daar dient echter nog te onderzoeken of over in dit schrijven verder uit te wijden, kunnen wij u meedelen dat' ons college u een voorstel zal doen toekomen hetwelk beoogt, een studie te maken van bedoelde kern. Een studie, waarin ook de verkeerssituatie zal dienen te worden betrokken.' Er dient een bestemmingsplan, aangepast aan de veranderde situatie, vastge steld te worden. De brief rept verder over het bestem mingsplan Roosjesweg, dat nog op goedkeuring wacht en het bestem mingsplan kom-Oostkapelle. dat bin nenkort aan de raad zal worden voor gelegd. Het plan Molenweg baart het college wel enige zorg. Aantrekken van de benodigde grond om dit plan in zijn geheel te kunnen verwezenlij ken, stuit op niet geringe moeilijkhe den. aldus de begeleidingsbrief, waar in b en w .willen trachten enig inzicht te geven in wat naar onze mening in de voor ons liggende vier jaren, zo mogelijk, dient te worden verwezen lijkt.' verbouwing mogelijk en of wenselijk is. B en w willen hierover zo spoedig mogelijk met een voorstel Dorpshuis .Burgemeester en wethouders zijn; stellig voornemens alles in het werk te stellen, aan reeds lang bestaande verlangens hoge prioriteit te verle-j schrijven te Sint Jansteen hield een hoktentokn- ^*bnrie'' """V stelling, waaraan 10 liefhebbers met structuurplan nog wordt op^merkt. 100 duiven deelnamen. De uitslag luid- J?.ak 5 tnt definitieve' de: 1 E. Swinne. 2 G. Durinck. 3 M het mogelijk zal zijn tot definitieve Mattens. 4 R. Durinck. 5 E. Ottjes, 5' vaststelling en aanpassing van de uit-, C. Rottier, 7 A. Meijer, 8 R. Vermorc-j breidingsplannen te komen, leen. In dit verband wijzen b en w op del ding van de jeugd uit het dorp Dom burg, vraagt men zich af. dit in ver band met de plannen tot het stichten van een dorpshuis, wat uiteindelijk de juiste keuze zal zijn. .Ofwel een dorps huis annex gymnastiekzaal, ofwel een gymnastiekzaal afzonderlijk.' Afgezien van de vraag of het wense lijk is, zal ook bezien moeten worden of het financieel haalbaar is een gym nastieklokaal afzonderlijk te stich ten. In het dorp Oostkapelle kan naar de1 mening van b en w voorlopig volstaan worden met een grondige verbouwing van het bestaande verenigingsgebouw. De woning Dorpsstraat 64 zal in dezel Sportvelden Voor de aanleg van sportterreinen wil het college zich richten naar een uit spraak van de raad. Het plan tot aanleg van een sportveld bij Oostka pelle wordt, momenteel uitgewerkt. De grond heeft men reeds in eigendom, de bestemming vormt geen belemme ring. Over grond voor een sportveld in Domburg wordt onderhandeld. Er is reeds een taxatie gemaakt, maar men is nog niet tot overeenstemming gekomen met de eigenaar. .Burgemeester en wethouders zijn vol ledig overtuigd van de onhoudbare situatie voor onze sportverenigingen', zo staat ln de begeleidingsbrief. ,Het stemt dan ook tot voldoening, dat voor dc Domburgse handbalvereniging een voorlopige eenvoudige oplossing ls gevonden.' Bunkers Op korte termijn willen b en w ook komen met een voorstel met betrek king tot de opruiming van de bunkers en de onbewoonbaar verklaarde wo ning naast de rioolwaterzuiveringsin stallatie te Oostkapelle. Tevens be staat dan de gelegenheid een aantrek kelijke oppervlakte bouwgrond creëren. In verband met het overschakelen van emmers op plastic zakken voor het ophalen van het huisvuil zal een gron dige herziening van de verordening op de heffing van reinigingsrechten nood zakelijk zijn. De verordening op rioolbelasting zal eveneens herzien moeten worden. In de begeleidingsbrief wordt tenslot te nog meegedeeld, dat een minder heid in het college van b en w voor stander is van toetreding tot de Raad der Europese gemeenten. Een andere minderheid in het college is van oor del, dat geen subsidie behoort te worden verleend aan verenigingen, die sport en spel op zondag bedrijven. Domburgs begroting voor 1971 heeft de volgende cijfers: gewone dienst inkomsten en uitgaven f3.281.452,55, kapitaaldienst inkomsten ƒ6.601.519,73, uitgaven f 8.806.604,73, een nadelig sla- do derhalve van 2.205.085. Op de gewone dienst is een post onvoorzien geraamd van 8.105,13. In de begelei dingsbrief wordt de bouw van een nieuwe christelijke school ter sprake gebracht, waarover burgemeester F. G. Sprenger nog kon meedelen dat thans de mogelijkheid bestaat hier voor een geldlening af te sluiten. Wet houder A. Don verklaarde te mogen verwachten, dat de financieringsmid delen binnen twee k drie maanden beschikbaar zullen zijn. Het is de bedoeling dat in de volgen de raadsvergadering, op 8 december algemene beschouwingen over de be groting worden gehouden. Burgemees ter Sprenger vroeg de raad vragen schriftelijk in te dienen. In de vergadering van dinsdagmiddag werden de reeds eerder besproken voorbereidingsbesluiten genomen, waardoor het mogelijk wordt bouw vergunningen te verlenen, die niet in strijd zijn met in voorbereiding zijnde bestemmingsplannen. De raad ging ak koord met een voorstel 24.500 uit te trekken voor het aanbrengen van een tegelbestrating en beplanting bij de in aanbouw zijnde bejaardenwoningen Burgemeester Sprenger stelde tenslot te bij het goedkeuren van een voor stel om voor 1971 in kasmiddelen te voorzien met voldoening vast, dat er een rentedaling viel te constateren van één kwart, procent. B en w wer den gemachtigd kasgeldleningen aan te gaan tot een maximum van 500.000. Daar het ons onmogelijk is. ieder persoonlijk te bedan ken voor het grote medele ven en de vele bewijzen van deelneming, ontvangen na het overlijden van mijn geliefde man, en onze ge liefde vader en grootvader JAN LABRÜYÈRE zeggen wij hartelijk dank. inzonderheid dr Menger voor de geneeskundige hulp. Uit aller naam, P. Labruyère-Kerkhove St-Philipsland, 23 nov. 1970, Oostdijk 18. Met grote verslagen heid namen wij ken nis van het overlijden van ons zeergewaar- deerd bestuurslid, mevrouw M. C. J. MEIJAARD- v. d. VREDE Bestuur en leden van de Nederlandse Bond van Platte landsvrouwen, afde ling Kruiningen en omstreken. Heden overleed onze geliefde moeder, be huwd-, groot- en over grootmoeder GEERTJE DEN HOLLANDER wed. van P. Melse in de ouderdom van 96 jaar. Bergen op Zoom: J. J. Melse-Jansen Vrouwenpolder: S. Melse J. C. Melse-Vader A. Melse Klein- en achter kleinkinderen Vrouwenpolder, 24 november 1970. Schoolstraat 29. Corresp.adres: S. Melse, Schoolstraat 3, Vrouwenpolder. De overledene is op gebaard in de rouw kamer van het gast huis te Middelburg, bezoekuren van 10.00 tot 11.00 en van 18.00 tot 19.00 uur. De teraardebestelling zal DV plaatshebben op vrijdag 27 novem ber a.s., om 12 uur. op de begraafplaats te Vrouwenpolder. Vertrek van uit het V erenigingsgebou w om 11.45 uur. Geen bezoek aan huis. Heden ls zacht en kalm overleden mijn lieve vrouw en der kinderen lieve en zorgzame moeder MARIA C. J. v. d. VREDE echtgenote van C. Mcijaard op de leeftijd van 50 jaar. Kruiningen: C. Meijaard Willemstad: L. T. Geusen- Meijaard C. R. Geusen Adriana Jacco Kruiningen. 24 november 1970. Slagveldstraat 48. De teraardebestelling zal plaatshebben op vrijdag 27 november a.s. des namiddags 13.00 uur op de alge mene begraafplaats te Kruiningen. Ver trek uit het jeugdge- bouw van de gerefor meerde kerk te Krui ningen om 12.45 uur. Gelegenheid tot con doleren na de begra fenis om 14,00 uur in het gereformeerd jeugdgebouw. Met droefheid geven wij kennis, dat he den, na een kortston dige ziekte in het zie kenhuis .Bergzicht' te Goes is overleden, onze lieve moeder en grootmoeder SARA LENA BOUTERSE weduwe van Iman Macelys Heljboer, op de leeftijd van 73 jaar. A. P. Heijboer C. H. Heijboer- Verhulst Iman Lieneke en Ad Sari Piet Kamperland, 23 november 1970. Correspondentie adres: Rippolder 1, Kamperland. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van zie kenhuis .Bergzicht'. Bezoekuren van 14.30- 15.30 uur. De begrafenis zal plaatshebben op vrij dag 27 november, des namiddags om 2.00 uur. vanaf het Jhr. mr De Casembroot- huis. Gelegenheid tot con doleren, na afloop van de begrafenis al daar. Heden overleed, in het rusthuis ,Eben Haëzer'. tot onze diepe droefheid, onze geliefde zuster, tante en oudtante, mejuffrouw MARIA WOUTERSE ln de ouderdom van 86 jaar. Uit aller naam: A. Wouterse. Middelburg, 24 november 1970. Rusthuis Hben Haëzer'. Briandlaan 2, Condoleantieadres: Prelaatweg 47, Aagtekerke. De begrafenis zal DV plaatsvinden op zaterdag 28 november, om 11 uur, op de algemene be graafplaats te Middelburg. Vertrek uit .Eben Haëzer' om 10.30 uur. Algemene kennisgeving. Op 20 november overleed in het Academisch ziekenhuis te Leiden ons dochtertje, zusje en kleindochtertje ANNIEK op de leeftijd van 4 jaar. Oostburg: H. L. van Eek M. S. van Eek-Masclée Henk A. Masclée-Luteyn Den Dolden K. van Eek-Allaries Leiden, 24 november 1970. Correspondentieadres: 't Schuttebocht 23. Oostburg. De crematie heeft heden in stilte plaatsgehad. Geen t

Provinciale Zeeuwse Courant | 1970 | | pagina 4