J Uitwerking 400 gld-akkoord voor middelg™te Rijn-Schelde Waterweggebied Geen_ffjcili;e_itein Terneuzens stadhuis komt nog dit jaar aan de afbouw toe Volstrekt onmogelijk de groei yan de economie nu te stoppen' Zeeland Carnavalsfeest 's-Heerenhoek krijgt nader vorm r BELASTINGEN VOOR HEEL AXEL WORDEN OPNIEUW VASTGESTELD Voorlichtingsavond van b en w Borsele AAMBEIEN NOVEMBER 1970 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT OVEREENSTEMMING BEREIKT DEN HAAG (ANP) Vorige i donderdag is. naar eerst dinsdagavond werd bevestigd tussen de directies tan de tot de RlJn-Schelde-groep beho rende RDM en \MIton-Feijenoord en districtsbestuurders van de werkne mersorganisaties overeenstemming be reikt over uitwerking van het akkoord dat ze zaterdag 29 augustus hadden gesloten over een oplossing van het koppelbazenproblecm. Dat akkoord kwam tot stand, nadat de werkne mers een eerdere, in de nacht van 26 op 27 augustus in Den Haag na afloop van een spoedvergadering van de raad van overleg in de metaalindustrie ge maakte afspraak hadden afgewezen. De overeenstemming over uitwerking van het zgn 400,akkoord maakt ilnds vrijdag onderwerp van bespre Icing uit. Ondernemingsraden hebben er kennis van genomen, vergaderingen van leden en kaderleden van de werk nemersorganisaties zullen nog volgen, die vergaderingen staan los van later in deze week te houden bijeenkom sten met ondememingsraads- en ka derleden over onderhandelingen met directies van bedrijven in de metaalin dustrie om verwerking van de ƒ400,— ln die bedrijven in de cao per 1 •anuari as. Deze onderhandelingen zijn, volgens de werknemersorganisa ties geboden, nu de werkgevers vrij dag jl in de raad van overleg wilden dat het cumulatief effect van een dergelijke verwerking te niet moest worden gedaan. De werknemers kon den, zoals toen is gemeld, dat stand punt niet delen. Het op 29 augustus bereikte akkoord met de genoemde werfdirecties hield in: betaling van ƒ400.bruto over 1970; vaststelling per 1 september U70, van het verschil in beloningsni veau tussen het eigen personeel en het via koppelbazen .ingeleende' perso neel: bij die vaststelling van dat ni veauverschil moest rekening worden gehouden met een marge van tien procent op 1 januari 1971. Tijdens de onderhandelingen in het laatst van augustus besloten de direc ties van alle werven in Rotterdam en omgeving, uiterlijk 31 december 1970 bet inschakelen van koppelbazen te hebben beëindigd. De overeenstemming over uitwerking van het akkoord behelst onder meer voor alle handarbeiders van 23 jaar en ouder verhoging van het Jaarsala ris in 1971 met ƒ400. Verhoogd Bij de RDM en bij De Nieuwe Water weg' zal het salarispeil van handarbei ders van 23 jaar en ouder op 1 jinuari 1971 worden verhoogd met i'i procent. Overeenkomstig de cao In de metaalindustrie zullen de uur- loonschalen per 1 januari 1971 wor den verhoogd met 2,75 procent. Even- 'fHEEREN HOEK In dc muziek- ual van het gebouw .De jeugdhocve, te 's-Heerenhoek hield de carnavals stichting De Koenkelpot' een vergade ring voor he.t ophanden zijnde carna val. Op deze druk bezochte vergadering waren vele vertegenwoordigers van het zaken- en verenigingsleven en de wagenbouwers van 's-Heerenhoek aan wezig. Nadat de voorzitter, de heer A. Rijk de vergadering had geopend en de aanwezigen had verwelkomd werd meteen de agenda vlot afgewerkt. De heer Rijk gaf hierbij een uiteenzetting over het doel van de carnavalsstich ting en een verhandeling over het huishoudelijk reglement. Men zal trachten uit de reeds bestaande vere niging te komen tot organiseren van een carnaval, dat tot doel heeft de carnavalsstemming van 's-Heerenhoek tot het hoogste te stimuleren. Indien de wagenbouwers met de han den in het haar zitten over een carna valsidee kunnen zij te allen tijde een beroep op de stichting doen. dit geldt ook voor de groepen die een bepaald idee willen uitbeelden. Betreffende de Önderoptocht werd vooropgesteld dat dit een zaak van jureren is en men wil stimuleren dat de kinderen ook met hun wagens aan de grote optocht zullen deelnemen. Voor het kindercar naval zullen attracties en prijzen ter beschikking worden gesteld en na de optocht het bekende kinderbal. Op de schooljeugd zal een beroep worden gedaan om zelf een .Kind prins der carnaval' te kiezen. Verder kwamen de s'-Heerenhoekse majoretten ter sprake. Men hoopt spoedig met de training een aanvang te nemen. Men zal con tact opnemen met mej. Pauline Moi- son ten einde wat oudere meisjes aan te trekken voor een opleiding tot dans mariekes.' De jury zal dit jaar bestaan uit de heren P. Vermue. Th. Vreeke, A. Casetta, Van Aart, en De Jager. Deze jury zal punten geven 'oor originaliteit, carnavalesque (dub bele punten), afwerking, actie en alge mene indruk. Tijdens de rondvraag stelde de heer G. Eijssens nog voor om voor de wat oudere 's-Heerenhoe- kenaars een avond te organiseren met een zogenaamde .Weinstube', welk idee veel beival oogstte. Bezoek officieren en onderofficieren aan de Vitrite MIDDELBURG Dinsdag heeft een gezelschap van 25 officieren en onder officieren van het Opleidings Centrum Militaire Administratie en Centraal Be taal Bureau te Middelburg een bezoek gebracht aan de NV De Vitrite Fa briek. De heer K. C. J. van Bennekom, birecteur, verwelkomde de gasten, gaf *n historisch overzicht van het be- brijf en toonde aan de hand van een collectie produkten de ontwikkeling JK) de lampvoet en de gebraiksmoge- UJkheden. De gasten maakten daarna oen rondwandeling door het bedrijf, waarbij vijf Vitrite-functionarissen ;bbr explicatie zorgden. Na de rond leiding keerden de gasten in de kanti ne terug, waar de heer J. J. Claas, onderdirecteur van het bedrijf, een lezing hield over de financiële oeieidsvoering. waarbij onder meer de opbouw van de kostprijs ter sprake swam. Na een geanimeerde discussie dankte kolonel D. H. Overdijking de directie voor de ontvangst. eens overeenkomstig de cao zullen de uurloonschalen worden verhoogd op grond van de Indexering; dlc verho ging zal 2,9 procent bedragen. Bij de bedrijven Wilton-Feijenoord, Waalhaven en Piet Smit zullen de salarissen van handarbeiders van 23 jaar en ouder op 1 januari aanstaan de met drieëneenkwart procent wor den verhoogd. De salarisverhoging bij RDM en Nieuwe Waterweg is iets hoger, omdat vergelijking van de sala riëringen uitwees dat de beloning daar geen gelijke tred had gehouden met die in de andere drie bedrijven van het concern in het gebied var Waterweg. Voor beambten van 23 jaar en ouder zijn, hangende de per 1 januari aan staande ingaande integratie en de uit een daarmee samenhangend onder zoek nog te verwachten gegevens, overeenkomstige slarisverhogingen overeengekomen. De jeugdlonen voor de werknemers beneden 23 jaar worden per 1 decem ber aanstaande al opgetrokken, voor zover werknemers uit die categorie niet in aanmerking zijn gekomen voor de uitkering van 400 zullen ze een jaarperiodiek krijgen. Daarenboven krijgen die jeugdige werknemers van 14 tot en met 22 jaar met ingang van 1 Januari onder meer een. afhankelijk van het bedrijf waar ze werkzaam zijn. slaraisverho- ging die ook voor de ouderen in die bedrijven geldt, dus respectievelijk 4' of 31/4 procent Overeengekomen is verder onder meer dat de tot dusverre geldende, uiteraard variabele, winstdelingsrege- ling wordt afgeschaft en vervangen door een vaste bonusuitkering. Zo is bepaald dat het beclrag dat het vorige jaar aan winstdeling individueel is toegekend met tenminste 200 ver hoogd in 1971 zal worden uitgekeerd en zal worden verwerkt in een vast te stellen percentage bonusuitkering naar rato van het dienstverband. Verder is onder meer overeengeko men de overwerkpercentages voor be paalde uren en voor bepaalde dagen te verhogen. In totaal zijn bij de vijf bedrijven van het concern in het Wa terweggebied ongeveer elfduizend per sonen werkzaam. 'Van onze Haagse redacteur) DEN HAAG Geheel nigra* ver wachting heeft tic tweede kamrr woensdag de motie van de socialist Nederhorst verworpen betreffende het verlenen van financiële faciliteiten aan middelgrote industrieën die zich In Zeeland willen vestigen. De motie werd vorige week bij het debat over de begroting voor economische zaken ingediend naar aanleiding van het schorsen van de Imesterfngspremlere- geling voor Zeeland. Vóór de motie-Nederhorst stemden de fracties van PvdA, D'66, CPN en PPR. De heer Imkamp <d'66) verklaarde! dat zijn fractie de motie steunt, om dat zij de mogelijkheid opent minder vervuilende industrie aan te trekken Bovendien noemde hij het onjuist op grond van een conjuncturele situatie de bestaande faciliteiten op te schor ten. De heer Wiebenga (psp) en me vrouw Veenenedaal-van Meggelen (ds'70) zeiden tegen de motie te zijn omdat voorbij wordt gegaan aan een eventuele extra belasting voor het mi lieu :t:v r. DRS M. C. VERBURG VOOR PVDA MIDDELBURG: REGERING MOET KOMEN MET EEN PROGRAMMA' MIDDELBURG .Het is een vol strekte onmogelijkheid om te zeggen: later, we in het belang van de milieu hygiëne de economische groei van ons land nu maar stop zetten. We moeten die economische groei, die letterlijk in een slechte reuk staat toch bevor deren. Maar we moeten proberen remmen, correcties aan te brengen. Van groot belang is het dat we natio naai uitrekenen hoe zwaar er in het belang van onze leefomgeving aan de rem moet worden getrokken. De eco logie moet een prijs hebben'. Ziedaar een citaat uit het industriedebat dat zich woensdagavond afspeelde bij de afdeling Middelburg van de Partij van de Arbeid in één van de zalen van ,De Gouden Poorte'. Om mee te helpen zoeken naar een antwoord op de vraag: waarheen en tot hoever, in welk tempo met de industrialisatie van het Sloege- bied had men een econoom uit de eigen gelederen als gesprekspartner binnengehaald, drs M. C. Verburg, directeur van het ETI voor Zeeland en lid van de eerste kamer. In de discussie spitsten de Middel burgse socialisten de zaken wel wat toe op de vraag: zijn we met de huidige en aangekondigde vestigingen in het Sloegebied nu aan een afron ding toe of niet? Als dat niet het geval is. wanneer zal er dan een tweede Sloegebied (ten oosten van Borssele) moeten worden aangelegd? Drs Verburg hield in zijn antwoord de boot wat af, maar hij stelde dat de studies die op het ogenblik worden gemaakt naar de toekomstige arbeids markt in Zeeland wel bepalend zullen zijn voor het moment van de beslis sing om aan een tweede Sloegebied te beginnen. Daarbij gaat het er boven dien om wanneer bijvoorbeeld de be volking van Midden-Zeeland zal zijn verdubbeld, hoeveel arbeidsplaatsen er per hectare industrieterrein zullen moeten worden aangehouden, ingecal culeerd wat zich rondom het huidige Sloegebied gaat vestigen aan toelever ingsbedrijven, diensten enzovoorts'. De ETI-directeur noemde het tech nisch mogelijk om in 1975 al met het tweede Sloe te starten, maar hij voor zag dat het met name om andere redenen best nog tot 1985 zou kunnen duren voordat de eerste spa voor de Inrichting van een dergelijk nieuwe industriegebied in de grond zal gaan. ,nee Niet Aan de hand van cijfers uit de nota over de economische groei van het centraal planbureau, met citaten uit het pas verschenen rapport van de Wiardi Beckmanstichting over .econo mische groei en leefbaarheid' en met verkiezingsprogramma's van ook an dere partijen in de hand zette de heer Verburg uiteen dat eigenlijk niemand zonder meer nee zegt tegen een verde re economische groei. .Via een collec tieve wil en een duidelijke wetgeving en vooral met internationale overeen komsten op het gebied van milieuhy giëne zullen we een stuk maatschap pelijke controle moeten uitoefenen op de toepassing van de wetenschap'. Duidelijk liet drs Verburg uitkomen dat bij het bepalen van het tempo en de mate van de economische groei meer rekening zal moeten worden ge houden met zaken als de sociale kos ten van bijvoorbeeld de aanleg van de havenindustrieterreinen, dat duidelijke maximale normen voor de milieube lasting zullen moeten worden gesteld en dat de regionale inspraak bij het nationaal bepalen van de bijdrage, die een gebied aan de landelijke economi sche groei moet leveren, niet verwaar loosd mag worden. Uitgesproken jammer vond drs Ver- burg het dat de regering, met alle gegevens die er nu op tafel liggen, nog steeds geen nationaal economisch programma voor de ontwikkeling van de havengebieden heeft geformuleerd. ,Het wordt hoog tijd dat dit er komt'. Dat kan tenminste eens worden vast gesteld wat er ook in Zeeland van ons wordt verwacht. Zolang dat niet ge beurt gaat elk zeehavengebied maar op eigen gelegenheid verder, blijven ook de gemeenten maar toekomst plannen maken in het wilde weg'. Reactie uit de zaal: .Ik heb wel begre pen dat we er met kreten van welke kant dan ook niet komen. Er zal een flinke documentatie moe ten worden geleverd over alle facto ren die hier meespelen. Vooral v de politieke vertegenwoordigers'. Aanpassing van enkele tarieven Afkopen subsidie Hulster sporthal Andere reactie: ,Met de heer Verburg aan het woord hier wordt de zaak wel alleen economisch benaderd Hij brengt het ecologisch systeem ln het marktsysteem. Moeten we de zaak nu niet ook eens van de andere kant, van de mens uit benaderen'. Antwoord: .Stel dat we van de ene op de andere dag een schone automotor verplicht stellen. Die kost duizend gul den meer dan de huidige automotor. Zo'n ingreep heeft als effect dat veel mensen vooral uit de sector met de kleinere inkomens hun auto zullen moeten opruimen Dat veroor zaakt malaise en politieke onrust. Het gaat namelijk ook m deze dingen vaak om de individuele bereidheid een bijdrage te leveren. Wat we moeten leren is: betalen voor zaken die tot nogtoe gratis zijn geweest, zoals scho ne lucht, schoon water, ruimte en natuur. En tegelijk zullen we ons moeten realiseren dat we meer geld op tafel zullen moeten brengen voor zaken als onderwijs, ontwikkelings hulp. eisen van de vakbonden, uitga ven voor sport en recreatie'. Meer krediet bij volkskredietbank VLISSINGEN Het gemiddelde kre dietbedrag en de omzet van de ge meentelijke volkskredietbank te Vlis-' singen is in 1969 in vergelijking met het jaar daarvoor gestegen. Het totaal van de verstrekte kredieten steeg van 146.122 in 1968 tot 183.375 in 1969 Aldus blijkt uit het jaarverslag van de: bank over 1969. Het aantal kredietne- mers steeg van 227 in 1968 tot 241 in' 1969. Per krediet werd gemiddeld j 761 opgenomen tegen 644 ln1 1968. Nieuw clubhuis voor hondendressuurclub De Clingse hondendressuurclub Sacf- tinge'. die zaterdag een clubkampioen- schap houdt op haar terrein van de waterleidingmij aan de Bisschoppen- dreef te Clinge heeft een nieuw club huis gebouwd. De honden hebben nu een betere verzorging niet alleen tij dens de trainingen, maar ook tijdens de wedstrijden. TERNEUZEN Het nieuwe Terneu zense stadhuis, schepping van archi tect prof. Bakema, krijgt steeds meer reliëf. De Nederlandse AanemlngsmU. die het kapitale werk momenteel met behulp van een 60 bouwvakkers uit voert, denkt nog dit Jaar met de afbouw te kunnen beginnen. Momenteel is men nog steeds doende met de ruwbouw, al het werk dat te maken heeft met beton storten er verwerken Deze ruwbouw, momenteel gevorderd tot en met de vloer van de tweede verdieping, is september vorig jaar begonnen. Als streefdatum voor de oplevering heeft men het oog op eind *71. Foto het stadhuis-in-wording (vanaf de wa tertoren). (Foto PZC). AXEL De gemeenteraad van Axel zal zich tijdens de raadsvergadering van 24 november onder meer bezig houden met het vaststellen van een aantal belast in gverordeningen. In vec- band met de gemeentelijke herinde ling dienen alle gemeentelijke belas tingverordeningen (15) opnieuw te worden vastgesteld. B en w delen de raad mee dat zoveel mogelijk unifor miteit is nagestreefd. Men heeft van dc gelegenheid tevens gebruik ge maakt (mede gelet op het begrotings tekort voor 1971) om voor enkele verordeningen tariefswijzigingen vast te stellen. De tarieven voor de reinigingsrechten, de marktgelden, de rechten voor liet gebruik van de algemene begraaf plaats en de besmettelijke ziektegel- den zijn aangepast aan de trendmatige stijging van lonen en prijzen, dus verhoogd. Voor de classificatie van de personele belasting is de gemeente ingedeeld in de achtste klas. terwijl het getal opcenten is bepaald op 250. B en w schrijven de raad dat de wegenbelasting is aangepast aan de door de minister van binnenlandse zaken vastgestelde normen. Voor de rioolbelasting is een gedifferentieerd tarief ontworpen en in de verordening op de hondenbelasting is het tarief voor een waakhond 20 procent lager gesteld dan voor een .luxe hond.' De belastingverordeningen gelden voor het gehele grondgebied van de ge meente Axel. Gelet op het principebesluit van de raad om ook in Axel een sporthal te bouwen, stellen b en w de raad voor om de subsidie in het exploitatiete kort van de sporthal Den Dullaert' in Hulst af te kopen. De bijdrage in het tekort is een uitvloeisel van een be sluit van de voormalige gemeente Koewacht om gedurende de eerste tien jaar maximaal 32 cent per inwo ner en daarna maximaal 51 cent per inwoner subsidie te verlenen. In over leg met de gemeenten Hulst en Hon- tenisse en het stichtingsbestuur van de Hulster sporthal, willen b en subsidieverplichting afkopen voor een bedrag van 10.829.86. De raad zal voorts beslissen over voorstellen tot wijziging van de tarie ven voor de zwembaden en het ge meentelijk badhuis in Koewacht. B en w menen dat de steeds verder gaande kostenstijgingen zowel voor loon- als materiaalkosten, het noodzakelijk ma ken dat dd entreeprijzen van de zwembaden aangepast worden. Heden overleed, na een langdurige ziekte, onze innig geliefde man, vader en be- huwdvader CORNELIS VAN DEN BERG, echtgenoot van Liselore Maas, geboren te Sas van Gent, op 24 april 1916 en overleden in het Sint-Elisabethzieken- huis te Sluiskil, op 17 november 1970. Uit aller naam, A. van den Berg. Sas van Gent, 17 november 1970. Julianastraat -32. De begrafenis vindt plaats op vrijdag 20 november 1970 te 14.00 uur 's namid dags op de Ned. herv. begraafplaats te Sas van Gent. Bijeen komst bij N-h kerk aan de Oostkade te 13.30 uur. Heden overleed, tot onze droefheid, onze broer, zwager en oom, de heer DINGENIS SCHIPPER op de leeftijd van 63 Goes: A. J. Schipper J. E. N. Schipper- Tholens Kruiningen: M. Pauwe-Schlpper L. Pauwe Kapelle: J. A. Schipper Goes: P. W. Schipper C. Schipper- Siepman Kapelle: N. J. Schipper Kapelle: Th. Schipper C. Schipper-Otte Rotterdam: J. J. Stobbe- Schipper Joh. Stobbe Neven en nichten Heden werd tot onze diepe droefheid, heel on verwachts, uit ons midden weggenomen, mijn innig geliefde vrouw en onze lieve, zorgzame moeder, behuwd- en grootmoeder LENA ADRIAN A KOLE echtgenote van A. van Liere, op de leeftijd van bijna 59 jaar Vlissingen: A. van Liere Slikkerveer: J. van Liere J. van Liere-Huizer Vlissingen: J. Hoorweg-van Liere W. Hoorweg Middelburg: J. van Liere J. van Liere-Zwemer Souburg: A. Ovaa-van Liere A. Ovaa en kleinkinderen. De begrafenis zal DV plaatshebben op maan dag 23 november om 13.30 uur op de Noorder begraafplaats te Vlissingen. Vertrek uit wijk- gebouw 't Anker om 13.00 uur De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het zie kenhuis .Bethesda' te Vlissingen. Geen bloemen. Heden overleed ln het St-Joannazlekenhuis te Goes, tot onze diepe droefheid, geheel onver wachts, onze innig geliefde moeder, behuwd- en grootmoeder CORNELIA SMITS weduwe van D. A. Landheer, op de leeftijd van 78 jaar. Greup: W. M. Blok-Landheer B. Blok Wilhelminadorp (Z): M. C, van Nieuwenhuijzen- Landheer M. van Nieuwenhuijzen En kleinkinderen Mijnsherenland. 17 november 1970, Burg. De Jongplein 11. Condoleantieadres: le Kruisweg 27. Greup. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 20 no vember te 12 DO uur. op de algemene begraaf plaats te Mijnsherenland. Met Ingang van 1 januari 1971 wil het college ook de jaarhuur van diverse sportaccommodaties verhogen. De raad zal tijdens de vergadering van 24 november de begrotingen van de verschillende takken van dienst, het cultureel centrum en de gemeente begroting voor 1971 moeten vaststel len. Tevens zal de raad beslissen op de ingediende subsidieverzoeken. Gelet op het geraamde tekort van ƒ452.000,- over 1971, vraagt het college van Axel om aan de minister van binnenlandse zaken een zo hoog mogelijke aanvul ling uit het gemeentefonds te mogen vragen. BORSELE In .De Jeugdhoeve' te 's Heerenhoek wordt maandag een voor lichtingsbijeenkomst gehouden door b en w van Borsele Op deze avond, die om half acht begint, zullen de inwo ners meer bekend worden gemaakt met de aspecten van de industrialisa tie. waarbij aandacht wordt gschon- ken aan de planologische aspecten, de luchtverontreiniging en de werking van het vergunningenstelsel van de overheid. Sprekers zijn de heer N. J. A. Groen, hoofdinspecteur van de volks gezondheidsdienst en prof ir. W. J. G. van Mourik, hoogleraar in de planolo gie aan de landbouwhogeschool te Wageningen. Heden behaagde het de Here, plotseling van ons weg te ne men, mijn innig ge liefde man en onze zorgzame vader, be huwd- en grootvader DINGENIS SCHIPPER op de leeftijd van 63 jaar en 6 maanden. Biezelinge: M. de Jonge- Schipper G. de Jonge 's-Gravenpolaer: K. Looy-Schipper C. J. Looy Kapelle: L. W. P. Schipper A. E. Schipper- Bronshoff En kleinkinderen Kapelle. 18 november 1970. Vroonlandseweg 15. De begrafenis zal plaatsvinden op za terdag 21 november, op de algemene be graafplaats te Kapel le, vanuit de aula. schrompelen weg Pijn en Jeuk wèg Zwelling verdwijnt De wetenschap heeft thana een helende substantie ont dekt met de verbazingwek kende eigenschap de aambei en eenvoudig te doen weg- drogen - de pijn hondt op, zwelling verdwijnt. Toegepast in SPERTI doet deze weefsel- vernieuwende stof zelfs de meest hardnekkige aambeien ineenschrompelen, zó afdoend dat ze nu geen probleem meer zijn. Sperti Zalf en Zetpillen SPERTI is zacht en desinfec terend - bevat géén verdo vende middelen. Voor snelle, rechtstreekse behandeling van aambeien: SPERTI Zalf f3.90. Zetpillen f5.20. Zeer onverwachts is van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en grootvader HENDERIK KOTEBOOM. Ridder in de Orde van Oranje Nassau. op de leeftijd van bijna 69 jaar. Nieuw-Beerta, 14 november 1970 Hoofdweg 16. I. H. Noteboom-van Delden St.-Annaland: A. C. J. Noteboom A. A Noteboom-Klune Henk Menno Ingeborg rinsterwolde: J. H Noteboom I. Noteboom-v. d. Meer Erik Andrea Irma Groningen: J. P. S. Noteboom A. J. Noteboom-Zijlstra Krista De crematie heeft gisteren te Groningen plaatsgevonden. PLAATS UW FAMILIE BERICHTEN IN DE PZC in de ouderdom van 86 jaar. Vlissingen: M. S van de Berg-de Die Ch. van de Berg Charles J. Kortgene: A. de Die-Töde Pamela Walter Emile Goes: W. M. de GeUeke Goes. 17 november 1970, L. P. van der Spiegelstraat 36. De teraardebestelling zal plaatsvinden op za terdag 21 november 1970 om 11 uur, op de algemene begraafplaats te Goes. Vertrek vanaf L. P. van der Spiegelstraat 36 om 10.45 uur. In plaats van kaarten. Voor de vele blijken van belangstelling tijdens de ziekte en de bewijzen van medeleven na het overlijden van onze geliefde man en zorgzame vader, behuwd-, groot- en overgrootvader, de heer GERARD NEELS, echtgenoot van mevrouw Elisabeth Dieieman. betuigen wij onze oprechte dank. E. Neels-Dieleman Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Terneuzen. november 1970. Vlooswijkstraat 60. CORNELIA WATTEL in de ouderdom van 77 jaar. .'Zal dan gedurig bij U zijn'. Middelburg: W. P. Wattel Amsterdam; M. J. Wattel Middelburg: J. C. Wattel L. Wattel-Tange Nichten en neven De teraardebestelling zal plaatsvinden DV za terdag 21 november 1970. om plm. 12.00 uur. op de algemene begraafplaats te Middelburg Vooraf vindt een rouwdienst plaats voor fa milie en belangstellenden in .Swerf-Rust'. die aanvangt om 11.00 uur en geleid wordt door de weleerwaarde heer ds H. van Benthem. Heden overleed, tot onze diepe droefheid, zacht en kalm. in het ziekenhuis Kt-Joanna' te Goes, onze zuster en behuwdzuster MARIA JOHANNA ARENTS. op de leeftijd van ruim 90 jaar. Middelburg: J. P. Arents-Filius Velsen: A. J. Arents M. C. Arents-van Buu! In kinderen. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 20 november 1970, om 12.00 uur op de algemene begraafplaats te Middelburg. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de teraardebestelling in de aula van de begraaf plaats. Geen bezoek Geen bloemen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1970 | | pagina 9