massee goes T VERTEGENWOORDIGER a) onderhouds- bankwerkers b) lassers 1 «f M.T.S. (U.T.S.|-ers instrumentatietechnicus ervaren instrumentatie- technici/vaklieden umF LUESGOIM HERCULES NV medewerkers voor pakhuis en expeditie onderhouds monteurs PERSONEEL 4 2 JONGE MEDEWERKERS een MANNELIJKE KRACHT Toekomst waar groei in zit HOECHST-VLISSINGEN N.V PECHINEY NEDERLAND N.V. produktie personeel enkele inrichtings assistentes 30 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 7 NOVEMBER 1970 Hercules NV is een chemische Industrie. Het hoofdkantoor ven Hercules NV. de Nederlandse vestiging van Hercules Incorporated. U.S.A.. is m Den Haag gevestigd. Produktiebedrijven bevinden zich in Middelburg, weer DMT - grondstof voor polyestervezels en films - wordt geproduceerd, en in Zw/jndrecht. waar de fabrikage van kunstharsen, celluloseprodukten an paplerchemicaliön plaatsvindt. Voor ons modern bedrijf te Middelburg zoeken wij Wij bieden afwisselend werk, bestaande uit de afpak, opslag en verzending van het eindprodukt. De werkzaamheden worden verricht in dagdienst Ervaring in het bedienen van een heftruck strekt tot aanbeveling. Belangstelling? Schrijf dan een bondige brief aan Hercules NV, Postbus 81, Middelburg. Telefoon (01180) 7551. vraagt voor spoedige indiensttreding een voor haar afdeling gashaarden en sanitair' Onze gedachten gaan uit naar een ervaren buitendienstman, die be schikt over voldoende kennis van bo venstaande artikelgroepen. Bij voor keur goed ingevoerd en woonachtig in Zuidwest-Nederland. Uw schriftelijke sollicitatie zullen wij gaarne ontvangen vóór 12 november aanstaande. NV Koninklijke Handelmij WED. J. C. MASSEE ZN Dam 2-4, Goes jr groep f pechiney Vp PECHINEY NEDERLAND N.V. zoekt voor haar Aluminiumfabrlek aan de Sloehaven te Vlissingen-Oost: Leeftijd20-50 jaar Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten met een ruime ervaring bij een onderhoudsdienst van een groot bedrijf. Aantrekkelijke mogelijkheden voor een ieder die in een nieuw bedrijf zijn carrière wil opbouwen. Op korte termijn zijn huisvestingsmogelijk heden aanwezig Hebt U belangstelling voor deze functie, dan ontvangen wij gaarne Uw sollicitatie onder no. E13, afdeling Personeelszaken: Péchiney Nederland N.V., Postbus 49, Vlissingen. Ver. Ned. Confectiebedrijven NV VENECO Molenwater 85-87 te Middelburg - Postbus 10 vraagt voor haar bedrijf te MIDDELBURG voor de snijzaal en foumiturenmagazijn. Dit is leuk werk indien je belangstelling uitgaat naar de nieuwe mode; voor het stoffenmagazijn, lielst in het bezit van een rijbewijs BE. Komt u eens kijken of belt u eens (01180) 2545 en vraagt u naar de heer De Kam, die u alles over ons bedrijf wil en kan vertellen. U kunt hem ook 's avonds thuis bezoeken. Adres: Waalstraat 35, Middelburg. Hoechst betekent chemie. Het aandeel van de chemie in het dagelijks leven wordt steeds groter. Hoechst groeit dan ook. Dat betekent goede kansen voor ieder die er werkt. Hoechst-Vlissingen N.V. is een dochteronderneming van Hoechst uit Frankfurt, een bedrijl met meer dan 200 vestigingen verspreid over de hele wereld. Aan de Sloehaven in Vlissingen wordt nu gebouwd een derde fosforfabriek en een Trevira- grondstolfenfabriek. Daarvoor hebben we ervaren, vakbekwame mensen nodig. Als gevolg hiervan zoeken wij voor het onderhoud van en reparaties aan de bestaande mechanische apparatuur. Opleiding: LTS-diploma, aangevuld met een Bemetelopleiding machinebankwerker Enige jaren ervaring in de chemische industrie is gewenst, doch niet noodzakelijk. (autogeen en elektrisch) voor het lassen van leidingwerk uit normaal- en roestvrijstaal. Opleiding: LTS-diploma. aangevuld met een NVL- of gelijk waardige opleiding in tenminste één der lasrichtingen. Ervaring in de chemische industrie en enige ervaring met argon-arc-lassen is gewenst, doch niet noodzakelijk. Leeftijd voor beide functies vanaf 23 jaar. Bij Hoechst profiteert u van gunstige arbeidsvoorwaarden: 6.4% vakantietoeslag, een dertiende maand salaris, een gunstige bedrijfsspaarregeling, goede pensioenverzekering en vrij vervoer naar en van het werk. U kunt een brief schrijven aan het hoofd personeelsdienst van Hoechst-Vlissingen N.V., Postbus 65 te Vlissingen. Als u liever telefonisch een afspraak maakt, kan dat dagelijks tussen 9 en 10 uur 's morgens. Vraagt u dan naar de heer J. W. Bachotner, telefoon 01184 - 51 70, toestel 144. HUIZE "DE STERRE" TE SLUISKIL (Z.-VL.) is een sinds enkele jaren bestaande zwakzinnigeninlichting waar mo menteel in een tijdelijke, maar mo derne behuizing 125 patiënten zijn opgenomen. Plannen voor nieuwbouw, waarbij in eerste in stantie wordt gedacht aan een uit breiding tot 250 plaatsen, zijn in studie genomen Wij zoeken op korte termijn een hoofd van de verpleegkundige dienst (mnl. of vrl.) Voor deze verantwoordelijke en veel omvattende taak is vereist een ruime ervaring in de verpleging en liefst ook ervaring in de begeleiding van zwakzinnigen. Voorts leiding gevende en organisatorische capa citeiten. Diploma's van een hogere ver pleegstersopleiding of het getuig schrift van een voortgezette oplei ding strekken tot aanbeveling. Zonodig wordt gelegenheid gege ven een voortgezette opleiding te volgen. Het salaris zal worden vastgesteld op grond van leeftijd en ervaring Er zijn goede huisvestingsmogelijk heden. ook voor gehuwden. Voor informatie kan men zich wen den tot de geneesheer-directeur, aan wie men ook de sollicitatie kan richten. Tel. (01157) 651 zoekt voor haar Alumtniumfabriek aan de Sloehaven Ie VBssingeo- Oost: voor de diverse afdelingen. bi dagdienst en twee ploegendienst te zijner tijd is plaatsing m volcontinudienst mogelijk. Leeftijd20-50 jaar. Onze belangstelling gaat uit naar kandidaten die reeds enige jaren ervaring bij een industriële onderneming hebben opgedaan, tnear ook ongeschoolden komen in aanmerking. Wij bieden aantrekkelijke kansen aan hen die trij een nieuw bedrijf een goede carrière willen opbouwen. contactavonden Nader informatie over de mogelijkheden bij ons bedrijf worden u gaarne verstrekt op onze contactavonden. U bent van harte welkom in Wolphaartsdijk op dinsdagavond 10 november van 7 tot 8 tHir in hotel-café "Ossewaarde", Lepelstraat 9. Heinkenszand op vrijdagavond 13 november van 7 tot 8 uur in hotel-café "de Taverne", Dorpsstraat 82. Indien U belangstelling hebt voor bovengenoemde funktie, dan zien wij gaarne Uw sollicitatie tegemoet onder no. F4, afdeling Perso neelszaken. U kunt zich eveneens dagelijks van 9-12 uur en 14-16 uur persoonlijk aanmelden op ons hoofdkantoor aan de Europaweg, Sloehaven te Vlissingen-Oost. Péchiney Nederland N.V., Postbus 49, Vlissingen. Wescon N.V. heeft als werkterrein: het bouwen van installaties voor de chemische en petro chemische industrie het onderhouden van bestaande installaties het leggen van pijpleidingen het bouwen van meet- en regelstations het installeren, inregelen, onderhouden en repareren van instrumentatiesystemen. In Nederland is Wescon met circa 2000 werknemers op een groot aantal bouw plaatsen werkzaam. In het buitenland worden regelmatig grote projecten uit gevoerd, in het algemeen onder verantwoordelijkheid van het hoofdkantoor en onder directe leiding van een grotendeels Nederlandse staf. Daarnaast wordt steun verleend aan projecten, die door onze dochterondernemingen In Australië, het Caraïbische gebied, Iran, Koeweit en Duitsland worden uitgevoerd. In verband met de uitbreiding van onze instrumentatiedienst zoeken wij contact met „DEN BERG" internaat voor zwakzinnige kinderen te Goes vraagt voor zo spoedig mogelijk voor de centrale keuken. Inlichtingen en aanmelding bij de direktrice, zr. Theodosia, 's-Heer Hendrikskinderenstraat 42 te Goes, telefoon (01100) 6840. (WTB en E) die zullen worden opgeleid tot Deze cursus is gericht op het opstellen, ijken, in bedrijf stellen en inregelen van instrumenten alsmede het opsporen en opheffen van storingen in regelkringen, zoals deze voorkomen bij olieraffinaderijen, elektrische centrales en chemische fabrieken in binnen- en buitenland. Gedurende deze cursus welke begin 1971 zal aanvangen wordt volledig salaris betaald. Bovendien zijn er directe plaatsingsmogelijkheden voor die direct op één onzer bouwplaatsen in Nederland en na gebleken geschiktheid ook in het buitenland kunnen worden ingeschakeld. Sollicitaties met vermelding van opleiding en ervaring worden gaarne tegemoet gezien. Adres: Wescon N.V., Afdeling Personeelszaken, Julianaparklaan 2, Utrecht.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1970 | | pagina 30