albert: heijn 'Albert Heijn's eerste zelfbedieningswarenhuis Drogisterij,parfumerie, lederwaren en schoenen, foto en film De afdeling piekfijn verzorgen. Assisteren bij het bestellen. Zorgen dat overal de prijs duidelijk op staat. Confectie, bonneterie, fournituren, foundations Typisch vrouwelijke taken.Zorgen voor een juiste beprijzing. Adviseren van de klant. Meehelpen bij het vaststellen van de bestellingen. Radio en T.V., elektrische apparaten, camping, speelgoed Zorgen voor voldoende voorraad. Juiste be prijzing. Verzorging van de afdeling. Huishoudelijke artikelen,doe-het-zelf, gereedschappen, tuinartikelen Zorg voor de afdeling. Assisteren bij verkoop en bestellingen. Ook hier: juiste beprijzing. Kassa's Een belangrijke funktie. Aardige gastvrouwen die snel en accuraat met de klanten afrekenen. We kunnen caissières zowel als leerling-caissières plaatsen. Levensmiddelen Verzorging van de vakken. Aanvullen met artikelen.Opbouwen van displays. Letten op juiste beprijzing. Groente en fruit Verkoopklaar maken van de artikelen. Zorgen dat ze fris en schoon in de vitrine liggen. Fijne vleeswaren De artikelen fijn in de vitrine presenteren.Verkoop aan de klanten. Snijden van de vleeswaren. Gebak en chocolaterie Verzorging van de vitrine. Het verkopen aan klanten.Zorgen voor op tijd bestellen.Coffee corner Assisteren bij de bediening. Accuraat in het afrekenen. Magazijn Assistentie bij de ont vangst van goederen. Zorgen dat overal de prijs opstaat. Verantwoordelijk voor orde en netheid in het magazijn. Een j onge onderneming zoekt jonge mensen Begin volgend jaar gaat Albert Heijn's eerste zelfbedieningswarenhuis van start. Dat gebeurt in Vlissingen. Daar gaan Nederlanders kennis maken met een heel nieuwe manier van winkelen. Gewoon artikel meepakken en aan de kassa betalen. Of het nu tuinge reedschap, speelgoed, een bloesje, een rookworst of een transistor-radio is. Maar die artikelen moeten er natuurlijk wel fijn bijliggen. Overzichte lijk uitgestald, duidelijk van prijs voor zien en in voldoende hoeveelheid. Daarvoor - en om uiteraard een klant met een vraag te helpen - zoeken wij jonge medewerkers en medewerksters tot 23 jaar. Die helemaal met hun taak vertrouwd worden gemaakt door een eigen opleiding van Albert Heijn. Die, als ze buiten Vlissingen wonen, de reis kosten vergoed krijgen. Die gratis bedrijfs kleding ontvangen van Albert Heijn en die natuurlijk een vijfdaagse werkweek hebben. En die vanaf het eerste moment dat ze bij Albert Heijn binnenstappen (dus ook tijdens de opleiding) goed wor den betaald. Hieronder de afdelingen waar om het gaat, er is keus voldoende. Als je snel bent, kan je de afdeling kiezen die je het beste ligt. Dat de secundaire arbeidsvoorwaarden ook uitstekend zijn, spreekt vanzelf. Er is o.a. ook een moderne, gezellige kantine. Het is fijn werken in zo'n jong bedrijf met andere jonge mensen. En ais het werk je ligt, zit er een prima toekomst in. Want het is niet onmogelijk dat de eerste medewer kers aan Albert Heijn's eerste zclf- bedieningswarenhuis straks zullen uitzwermen over het hele land. Naar de volgende Albert Heijn's zelfbe dieningswarenhuizen. Maar dan, met hun ervaring en routine, na tuurlijk in hogere functies! Belangstelling Alle informatie in de Gemeentelijke Sporthal Pres. Rooseveltlaan, Vlissingen, op vrijdag 23 okt. van 14.00-19.00 uur zaterdag 24 okt. van 9.00-15.00 uur maandag 26 okt. van 14.00-19.00 uur dinsdag 27 okt. van 14.00-19.00 uur Verhinderd? Schrijf dan een briefje aan Albert Heijn N.V., Westzijde 26, Zaandam. Afdeling 637. ch

Provinciale Zeeuwse Courant | 1970 | | pagina 28