Tweede serie interessante functies in Albert Heijn's eerste zelfbedieningswarenhuis Vraag dit weekend telefonisch inlichtingen op nummer 010-210774 albert: heijn Radio en televisie specialist Lakschrijver Hobbyspecialist Fotospecialist Elektromonteur Medewerkers veiligheidsdienst Cheffin kassagroep Medewerkers schoonmaakdienst Portiers Begin volgend jaar start Albert Heijn in Vlissingen het eerste warenhuis met zelfbediening. Dat betekent een nieuwe manier van winkelen voor Nederland. Het succesvolle principe van artikel meenemen en aan de kassa betalen, wordt nu ook toegepast op artikelen als koelkasten, radio's, fietsen en foto-apparatuur. Maarook een zelfbedieningswarenhuis kan het niet stellen zonder kundige mensen. Om de klant voor te lichten, service te verlenen, wegwijs te maken. Daarnaast zijn er tal van taken 'voor en achter de schermen' om Albert Heijn's zelfbedieningswarenhuis vlekkeloos te laten functioneren. In onze eerste advertentie vroegen wij een aantal mensen voor leidinggevende functies. Deze zijn nu aangesteld.Maar er zijn meer mensen nodig. Mensen die er vanaf het eerste uur bij willen zijn. Mensen met initiatief, enthousiasme en doorzettingsvermogen die zich helemaal willen wijden aan hun nieu we taak. Om tot de ontdekking te komen dat het goed werken is in een nieuw modern bedrijf. Een vakbekwaam man die ook in de verkoop van radio en televisie ervaring heeft. Daarnaast bekendheid met de verkoop van grote en kleine elektrische apparaten. Een medewerker van 18 a 20 jaar voor het vervaardigen van prijskaarten. Als hij ervaring in het etaleren heeft, zal deze kennis hem prima van pas komen. Kennis op het gebied van technische, elektrische apparaten (boor- en zaagmachines e.d.) en gereedschappen staat voorop. Een echt allround hobbyman die klanten graag deskundig adviseert. Leeftijd ca. 25 jaar. Natuurlijk een man met scherp commercieel inzicht en in het bezit van een vakdiploma fotografie. Deze man moet reparaties kunnen verrichten aan grote en kleine elektrische apparaten. Het VEV-diploma is vereist. Belast met het bewaken en beheren van bezittingen van klanten, goederen van het warenhuis en het warenhuis zelf. Een verantwoordelijke baan voor verantwoordelijke Verantwoordelijk voor het beheer van de kassa's. Verantwoordelijk voor het dienstbetoon aan de klant. Leidinggevende capaciteiten. Prettige omgang met mensen en administratieve feeling. Rustpunt op drukke momenten. Mulo- of gelijkwaardige opleiding. Mensen die er plezier in hebben dat de zaak er punctueel en smetteloos uitziet. Ze zien hun taak verlicht door moderne, mechanische schoonmaakapparatuur. Geen staanders-aan-de-deur, maar service-bewuste medewerkers die maken dat klant en personeel zich bij Albert Heijn's zelfbedieningswarenhuis thuisvoelen. Rijpere leeftijd geen bezwaar. Als u voor een van deze functies belangstelling hebt en aan de eisen voldoet, kunt u zeer snel solliciteren. Hierboven ziet u een telefoonnummer. Als u dit nummer het komende weekend belt, kunt u direkt een afspraak maken voor een gesprek volgende week. U krijgt aan het toestel de heer J. P. Verkuijl. Snel gebeld, snel aangesteld U kunt ook schrijven. Richt uw brief dan aan Albert Heijn N.V. Westzijde 26, Zaandam, afdeling 637. ch

Provinciale Zeeuwse Courant | 1970 | | pagina 28