Goese Groene Kruis stuurt kaartjes terug Zeeuwse politie voelt zich best Vliegclub wil motorvliegtuig Gerestaureerd Vischmarktgebouw te Middelburg wordt maandag opgeleverd Volkssterrenwacht exposeert in stadhuis van Middelburg Aardgas ontsnapt in aantal rioolputten binnenstad M'burg 2 VERONTRUSTING BIJ DE LEDEN RIJKSPOLITIE KLOOSTER- ZANDE HOUDT KWARTET INBREKERS AAN ALMANAK Volop verse uien in politiebureau BEHUIZING AAN HERENGRACHT VOLDOET NIET Kettingbotsing bij zebrapad: zeer veel schade WINTERSPORT HERSTELWERK AL BEGONNEN VOOR LESSEN, SLEPEN, RONDVLUCHTEN EN MÉÉR VLIEGWERK EXPLOITATIE NOG NIET ROND AUTO RIJDT OP MANNEN IN: 2 ZWAAR GEWONDEN Maatregelen OW-plannen? Even bellen! Hollestelle nv 01100-6995 Opgravingen PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 10 OKTOBER 1970 STRIJD OM LEDEN EN VERSCHIL LEND GEKLEDE WIJKVERPLEEGSTERS' GOES Het bestuur van de af deling Goes van het Groene Kruis is van mening dat de cir culaire, die men deze week aan de leden heeft toegezonden, .on gelukkig' is opgesteld. In de cir culaire deelde men de leden mee dat een fusie met de afde ling Kloetinge wordt overwogen om zodoende te komen tot een volledige hulpverlening mét wijkverpleegsters. Tot nu toe beschikte het Goese Groene Kruis slechts over een maga zijn. Voor hulp van de wijkver pleegsters was men aangewezen op het Oranje-Groene Kruis. Volgens de voorzitter van het Goese Groene Kruis, de heer N. J. Taillie. is in de circulaire nagelaten te vermel den dat ook het Oranje Groene Kruis blijft doorgaan met het verstrekken van de volledige hulp. ,Doot het weglaten van deze informa tie is bij de leden misschien de in druk gewekt dat beide verenigingen zijn samengegaan, terwijl dit niet het geval is', aldus de heer Taillie tijdens een gesprek dat vrijdagmiddag plaats vond tussen vertegenwoordigers van zowel Groene Kruis als Oranje/Groe ne Kruis. Naast de heer Taillie waren aanwezig de heren J. de Reus. secreta ris van het Groene Kruis. K. T. Bak ker en P. H. Nienhuis. respectievelijk voorzitter en secretaris van het Oran je/Groene Kruis. Bij de circulaire van het Groene, Kruis was een antwoordkaart bijge voegd, waarop men kon vermelden of men, in geval van fusie met Kloetinge, zijn lidmaatschap wenste te continueren. Daar er nu echter bij vele mensen een misverstand is ontstaan wil men de ontvangen kaartjes aan de inzenders terugstu ren, vergezeld van een blanco kaart-; je. De heer Tail ie: .We laten de mensen nu dus weer een keuze! maken: ofwel Groene Kruis, ófwel Oranje/Groene Kruis'. heeft laten leiden door een minder-1 heid in de vereniging. Hij noemde het groepje mensen dat het initiatief nami tot een fusie met Kloetinge niet re-; presentatief daar hier slechts sprake! was van vijfentwintig mensen. De heer Taillie: .Toen wij van een aantal mensen te horen kregen dat, men voorstelde samen te gaan met Kloetinge, omzodoende te komen tot de aanstelling van wijkverpleegsters, hebben wij een ledenvergadering uit geschreven. Deze ledenvergadering nam het voorstel tot fusie aan en er werd een commissie benoemd. Dezej commissie, met twee vertegenwoordi- gers van zowel Kloetinge als Goes.! heeft een rapport samengesteld en ook de circulaire aan de leden. Wan neer de antwoorden van de leden in; de vorm van de kaartjes bij ons! binnen waren, lag het in de bedoeling, om een ledenvergadering in Kloetinge en Goes te laten beslissen of de fusie in de praktijk moest worden gebracht of niet'. mogelijke fusie is dat wij geen ge bruik meer wensen te maken van het Groene Kruis-magazijn. Met ingang van 1 januari gaan wij op dit gebied samenwerken met het Wit/Gele Kruis. .De aardigheid is er voor ons af'. KLOOSTERZANDE De rijkspolitie van Kioosterzande heeft gisteren, vrij dag, een bekentenis .afgedwongen' van enkele jongelui die verschillende in braken op luin geweten hebben. Het zijn de 16-jarige W. N., de 22-jarige E. de B. en de 20-jarige D. N.. allen uit Kioosterzande en de 16-jarige uit Axel. men onzinnig is om te fuseren met de! De jongelui hebben onlangs ook een afdeling Kloetinge. omdat men dam ongewenst bezoek gebracht aan de twee kruisverenigingen met verpleeg-; lagere school te Stoppeldijk, waar één sters en met magazijn in een stadl van hen door een onderwijzer werd krijgt. De heer Bakker: .Wij hebben! gesignaleerd. Dat leidde tot de aan- het al zo vaak gezegd, dat wij voor- houding en de bekentenissen van het Onzin De heer Bakker meent dat het volko-i stander zijn van een overkoepelende stichting waarin zowel Groene Kruis als Wit-Gele en Oranje-Groene Kruis zijn vertegenwoordigd en samenwer ken met een adres en een verzorgings apparaat. In Heinkenszand bijvoor beeld functioneert zo'n stichting erg goed'. Volgens de heer Bakker is deze op te richten stichting door de berich ten over fusie tussen Kloetinte en Goes volledig van de kaart geveegd. .Nu krijgen we een strijd om leden en om de wijkverpleegsters. Het is toch gek dat er twee verschillend geklede wijkverpleegsters in Goes rondlopen, dat wil de bevolking niet. Het is namelijk in het belang van de bevolking dat er zoveel mo gelijk wordt gecoördineerd. Door de acties van het Groene Kruis worden de grenzen nog veel meer geaccentueerd, de samenwerking is dus nog veel verder weg', èldus de heer Bakker. iertal. Zij hebben in de afgelopen tijd verschillende diefstallen gepleegd waarbij de buit onder anderen be stond uit kippen, hout en kabels. De dingen die zij ontvreemdden werden meestal voor eigen gebruik aange wend. De politie heeft proces-verbaal opgemaakt. MIDDELBURG Maandag wordt het nieuw gerestau reerde vismarktgebouwtje te Middelburg opgeleverd. Het aannemingsbedrijf J. Mesu en zn te Sint Laurens heeft er een mooi stukje restaura tie van gemaakt. Het geheel mag er dan ook best wezen. Men heeft een serie hardste nen pilaren uit België laten komen, die thans het fraaie, met leien bedekte dak stut ten. Het uitbouwtje in het midden van het gebouw heeft koperen platen als dakbe dekking, die te zijner tijd groen zullen uitslaan. De bij het gebouwtje beho rende hekken zijn zwart ge lakt. Men heeft ongeveer zes maanden aan de restauratie gewerkt. Het werk heeft on geveer 120.000 gulden ge kost. (foto PZC). Efficiënt Verontrust De heer Bakker meent dat het Oran je/Groene Kruis Sn de circulaire volle dig genegeerd is. De heer Nienhuis vulde aan dat de mensen verontrust zijn over de situatie. ,In de circulaire zag men nergens iets staan over het Oranje/Groene Kruis en dus vroeg men zich af: Wat gebeurt er. bestaat het niet meer?', aldus de heer Nien huis. De heer Nienhuis is ook van mening dat het Groene Kruis-bestuur zich! De heer Taillie acht een samenwu. king tussen de drie kruisverenigingen in Goes helemaal niet van de baan. .Wanneer wij volkomen gelijke part ners zijn (en daarmee zijn wij als Groene Kruis op dit moment met een mogelijke fusie echt op weg) dan kan er efficiënt worden samengewerkt. De heer Nienhuis meent dat volkomen gelijke partners niet samen behoeven te werken. ,Nee, wij zien die eventuele fusie duidelijk als een manier om af te komen van samenwerking met ons. Momenteel is een samenwerking even goed mogelijk, wij zijn nu toch nog steeds gelijk. Wij hebben verpleeg sters en jullie een magazijn en we missen beide iets!! De heer Bakker: ,Het gevolg van de (Slot van pagina 1) Hoofdagent J. W. Reeders van Goese gemeentepolitie vindt ook, dat gen en geen rekening houden met del er in Zeeland makkelijker te werken aard en gezindheid van de bevolking, valt dan in de grote steden. ,Ik heb in Maar hier is geen reden tot onrust.'Rotterdam gediend maar je kunt dat Wachtmeester eerste klas J. Struyk van de politie in Zierikzee voelt zich in het algemeen genomen prima in de Zeeuwse samenleving. Hij meent, dat er meer begrip gekweekt moet wor den bij de bevolking. ,We moeten daar zelf aan meewerken door contac ten te leggen. Er moet goede voorlich ting zijn,' aldus de heer Struyk, die een tekort aan mensen meldt. De zware en onregelmatige diensten waarmee een politieman te maken heeft, horen naar de mening van de Zierikzeese wachtmeester nu eenmaal hij het vak. .Dat weet je van tevoren.' Over zijn ervaringen in de Schouwse Westhoek zegt de heer Struyk: ,In de zomermaanden in Westerschouwen zie je. dat de gemoedelijke tijd voorbij gaat. Alles verandert. De politie moet mee veranderen.' Majoor P. H. Borra van de rijkspoli tie in Zeeland vindt werken bij de politie in Zeeland een plezierige aan gelegenheid. ,Je hebt onprettige kan ten. die een beroep nu eenmaal mee brengen, maar ais de po itie oyeral zo werken als hier dan zou je er wel voor tekenen. De politie In Zeeland geniet het vertrouwen san de bevol king. In grote trekken is men gezags getrouw. De jeugd is wel eens roerig, maar dat is bij de jeugd van alle tijden zo.' met vergelijken met de situatie hier.' De heer Reeders meent dat er in Zeeland niet direct sprake is van on rust bij de politie, .maar je vraagt je wel af waar we naar toe gaan en waar de grenzen liggen'. Opperwacht meester M. Plezier van de rijkspolitie in Krabbendijke: ,Ik heb helemaal geen klagen. Op het platteland is het goed werken voor een politieman.' De mening van acht politiemensen in Zee land is, dat er in deze provincie geen sprake hoeft te zijn van ongerustheid bij de politie. leeuwse Trimmen Daar het trimmen thans .in' is en wij niet voor achterlijk willen worden versleten, hebben wij eni ge maanden geleden een trainings pak aangeschaft, afgezet met fraaie biezen, waar een marine officier nog van zou opkijken. Tot het trimmen zelf hebben we het nog niet kunnen brengen. De ze alom aanbevolen vorm van fit zien te blijven is niet van geva ren ontbloot, zo mochten we ver nemen van een Middelburgs meis je. dat elke avond zo rond achten in gestrekte draf de bolwerken neemt om vervolgens met een veelbelovend looppasje langs de mngels het circuit weer te slui ten. Zij heeft op haar avondlijke trimtochten al diverse keren aan biedingen gekregen van automo bilisten. die haar graag een lift wilden bezorgen. Het meisje heeft echter categorisch gewei gerd op deze verzoeken in te gaan. Zij heeft zo haar eigen ideeën over conditietrainin gen. MIDDELBURG In een auto van de Middelburgse gemeentepolitie is gisteren, vrijdagavond, een qua omvang eii gewicht uniek gevon den voorwerp naar het bureau overgebracht. Het waren vijf zak ken uien. die kort na wen uur werden gevonden bij de Poelen- daelebrug. De zakken moeten daar van een vrachtwagen of trekker combinatie gevallen zijn. De uien liggen nu in het bureau le wachten VAN 5 TOT EN MET 11 NOVEMBER MIDDELBURG Het gaat de Stichting Volkssterrenwacht Middelburg bijzonder goed: het aantal medewerkers is de laatste maanden belangrijk uitgebreid, het niveau van het instrumenta rium opgevoerd, drie van de kernmedewerkers slaagden voor een belangrijk examen en de stichting verzorgde een eerste, met veel kennis en liefde tot de astronomie samengestelde uit gave, Algemene wenken voor waarnemers', speciaal gericht op beginnende amateurs. Een direct uitvloeisel van de opgaan de lijn in het werk van de Volksster renwacht is een tentoonstelling, die 5 tot en met 11 november in de Vlees hal van het Middelburgse stadhuis wordt gehouden. Op deze expositie zal men kennis kunnen nemen van met werk van de Volkssterrenwacht en zullen onder meer twee Newton-telescopen worden opgesteld, die onlangs in Amerika VLISSINGEN Bij een botsing tus sen drie personenauto's bij een zebra pad in de Vlissingse Paul Krugerstraat ontstond vrijdagmorgen omstreeks kwart voor elf zeer veel materiële scha de. Twee wagens moesten worden weg gesleept. Het ongeluk ontstond toen een voet- gangster het zebrapad overstak. Een in de richting van de Keersluis rijdende auto. bestuurd door J. A. uit Dordrecht stopte voor haar en de daarachter rij dende wagen met G. A. van A. uit Hal steren aan het stuur, eveneens. De ach ter van A. rijdende automobilist P. C. van D. kon echter niet tijdig meer rem men en botste met flinke vaart tegen de achterzijde van van Van A's wagen, die op z'n beurt weer tegen die van A. schoot. De auto's van Van A. uit Hal steren en Van D. uit Rotterdam waren zo zwaar beschadigd dat ze moesten worden weggesleept. Ook de wagen van A. uit Dordrecht liep flinke schade op. werden aangekocht Op deze expositie- zal continu een verslag te horen zijnj van de eerste landing van mensen op; de maan de vlucht van de Apollo -111 waarvan bandopnamen zijn gemaakt.! Andere voor insiders spectaculaire za ken zijn op deze tentoonstelling tijd seinen van de atoomklok in Genève en een bandje, waarop kosmische is geregistreerd. De expositie voorts onder meer worden opgeluis terd met fotodocumentatie óver vrij wel alle astronomische onderwerpen. De baten van deze expositie de toegangsprijs werd laag gehouden, 1,00 is geheel bestemd voor het verder optrekken van het peil van het instrumentarium van de Middelburgse Volkssterrenwacht. ;en (ADVERTENTIE) gelegenheid informaties in te win 's zaterdagsmiddags van twee uur tot half vijf en als regel ook op vrijdag avond van half acht tot negen uur in de naar men hoopt tijdelijke onderkomen aan de Herengracht, de voormalige chr. kweekschool. Deze behuizing temidden van de be bouwing en ongunstig gelegen voor 't doen van waarnemingen, voldoet niet erg, weshalve andere mogelijk heden worden bestudeerd, waarover de Volkssterrenwacht besprekingen voert met het gemeentebestuur en het ministerie van crm. GENIET MEER VAN DE Speciaal assortiment in ski's, ski schoenen. aprèsskischoenen, panta lons, ANBA-jacks, SPRINT-jacks (Bleyle). Segeersstraat 24 Middelburg, tel.4210. Straling' Recentelijk zijn daarin reeds verbete-; ringen aangebracht. Dit maakte hetj onder meer mogelijk een begin tei maken met het meten van kosmische stralingen, het continu registreren vanj de radio-actieve straling uit het heelal. Een opmerkelijk succesje, dat daarbij! werd geboekt is de constatering, dat; de straling afhankelijk is van de' stand van de zon. De Middelburgse, Volkssterrenwacht geeft de gegevens van deze registratie door aan de radio sterrenwacht in Dwingeloo, waar ze via een computer worden verwerkt. Andere activiteiten van dit moment zijn waarnemingen van veranderlijke sterren, waarbij de helderheid elektro nisch wordt gemeten. Men richt zich voorts op de waarneming van meteo ren. waarbij veel fotografische experi menten worden uitgevoerd, die zich behalve op de techniek van de opna me ook op de chemie van het afwer kingsproces richten, een .verkenning' van ontwikkelaars en papiersoorten. Voor deze opnamen stelt men thans twee grote kijkers af. waarvan er één met een camera is uitgerust. Met behulp van de andere kijker, gemon teerd op hetzelfde statief, wordt de baan van het te fotograferen hemel lichaam gevolgd. Drie mensen van de kerngroep van de Middelburgse Volkssterrenwacht slaagden dit jaar voor het examen assistent, de heeren P. de Regt, P. Wijkhuis en R. P. de Bruijne. Het eigen blad ,De Radiant', een twee maandelijkse uitgave, kreeg onlangs een nieuw uiterlijk en maakt, gemeten naar de kleine kring van medewer kers, een bijzonder verzorgde indruk. Die .kleine kring' breidt zich overigens steeds uit en omvat thans reeds twin tig mensen. Half november, begin de cember houdt de Volkssterrenwacht weer openbare avonden, waarop be langstellenden voorlichting en een in druk krijgen van de waarnemingen, die buiten worden gedaan. Half no vember start ook weer een cursus sterrenkunde voor beginners en een; assistentencursus voor gevorderden: voor beide cursussen wordt één avond van half acht tot negen uur in dien bestaat er voor belangstellenden OORZAKEN: HOGERE DRUK EN TRILLINGEN MIDDELBURG Bij een inge steld onderzoek, door het V.E.G. -Gasinstituut is in Middelburg in een groot aantal rioolputten aardgas in uiteenlopende con centraties aangetroffen. Deze putten met aardgas werden veel al aangetroffen in straten, waar in zich gietijzeren gasbuizen en een gemetseld rioleringsstelsel bevonden. De gaslekken zijn ver oorzaakt door de overgang van stadsgas op aardgas, door uitdro ging in de touwverbindingen in de gietijzeren leidingen, door het drogere aardgas, en de hogere distributiedruk van het nieuwe gas. In een schrijven aan de raad. waarin dit wordt meegedeeld, wijzen h en w er voorts op, dat gasleidingen ook beschadigd kunnen zijn door trillingen MIDDELBURG De Vliegclub Midden Zeeland wil overgaan tot de aanschaf van een kleiji motor vliegtuig. Belangrijkste struikel blok vormt nog het verkrijgen van een sluitende begroting voor een dergelijk toestel. De club wil het vliegtuig op de eerste plaats gebruiken voor lesvluchten en voorts onder meer voor het op slepen van zweefvliegtuigen en het maken van rondvluchten met leden en introducées. Voor wat betreft het type wordt voor lopig gedacht aan een eenmotorige Cessna 172 Reims Rocket. Met dit toestel en voorts een Cessna 421 wer den vrijdagmiddag vanaf het. vliegveld Midden Zeeland een aantal demon stratievluchten gemaakt waaraan door een twintigtal leden van de vliegclub werd deelgenomen. In het algemeen toonde men zich zeer tevreden over de kwaliteit van de toestellen. Tijdens een bijeenkomst, vrijdaga vond in ,De Eendracht' te Middel burg wees voorzitter A. R. de Muynck op nog een belangrijk feit voor de ontwikkeling van de sport- luchtvaart in dit deel van Zeeland, namelijk het begin van de bouw, maandag 12 oktober, van een eigen hangar voor de club. In deze han gar zullen de twee zweefvliegtuigen van de club de lier en de veldau-j die in de meeste gevallen pas dit Jaar to's onderdak vinden. Voorts zal ook nog het zakenvliegtuig PH-PLK,! eigendom van één van de leden,! hierin kunnen worden gestald Brevetten De heer De Muynck herinnerde er) voorts nog eens aan. dat in de vlieg club Midden Zeeland de activiteiten van de voormalige Walcherse Zweef- hun luchtdoop ondergingen, zweefvliegbrevet worden uitgereikt. Uit de mededelingen van de heer De Muynck bleek voorts, dat voor wat betreft de motorvliegopleiding, thans hoofdzakelijk wordt gelest op een Cessna van King Air Service te Seppe Elk weekeinde worden tien tot vijf tien lesuren aan leden van de vlieg club Midden Zeeland besteed. Een tweetal leden van de club, in oplei- vliegclub en de Zeeuwse Vereniging I ding, vliegen thans reeds solo. Tijdens voor Luchtvaart zijn gebundeld. Sinds' de bijeenkomst van vrijdagavond begin mei van dit jaar wordt, het zweefvliegen boven Midden Zeeland beoefend terwijl ha de opening van het vliegveld, begin juni, ook de oplei ding op lichte motorvliegtuigen werd gestart. Met de twee zweefvliegtuigen, waar van één geleend van de KNVvi,, wer den dit jaar reeds ruim zestienhon derd starts gemaakt. Aldus konden reeds aan in totaal zestien personen,' op plaatsen met een slecht wegdek, als gevolg van het steeds toenegiende ver keer. Reeds tijdens het onderzoek is met liet herstel van de gaslekken be gonnen. Onder meer door het aan brengen van zogenaamde lekbeugels zijn de betrokken rioolputten ai ge-' heel of vrijwel gasvrij gemaakt. Men hoopt de werkzaamheden eind 1971 ge- te hebben. PHILIPPINE Bij een ernstif verkeersongeval te Philippine zijn vrijdagavond twee mensen levensgevaarlijk gewond geraakt. Het ongeval gebeurde toen een automobilist op de twee mannen die een tractor aan het repare ren waren, inreed. De monteur P. W. uit Philippine was bezig de lichten van een tractor met aanhangwagen van E. van G. uit Boek- houte (B.) te repareren. De automobi list J. H. E. uit Sas van Gent die de stil staande tractor wilde passeren moest daarbij remmen voor een tegenligger. Wegens het gladde wegdek het had geregend begon hij te slippen en reed op de beide mannen in. Dr Jongs- ma uit Hoek, die eerste hulp verleen de, liet belde mannen. Van G. en W, in zorgwekkende toestand overbren gen naar het ziekenhuis te Sluiskil. B en w delen voorts mede dat een groot aantal rioolputten thans maan delijks door gemeentebedrijven op de aanwezigheid van aardgas worden ge controleerd, teneinde tijdig maatrege len te kunnen nemen bij het ontstaan van lekken. Het VEG adviseerde on der meer'de volgende maatregelen: Het gehele rioleringsstelsel aard- gasvrij maken; het plaatsen van ontluchtingspunten en het uitvoeren van regelmatige controles; alle touwverbindingen in de gie tijzeren leidingen. die dicht bij een gemetseld riool liggen gasdicht ma ken. Deze en andere werkzaamheden wor den. zo schrijven b en w systematisch uitgevoerd. Het werk wordt uitge voerd door twee ploegen werknemers van een op dit gebied gespecialiseerde aannemer, terwijl bovendien zoveel mogelijk gemeentelijk personeel; wordt ingezet. Meegedeeld wordt ook.' dat de betrokken gemetselde riolen, grotendeels liggen in gedeelten van de! binnenstad, waarvoor saneringsplan-I nen zijn vastgesteld. De vervanging van deze dus nog functionerende lei dingen wordt daarom bepaald door de volgorde van het saneringsplan. Dit jaar is de riolering in de Lazarijstrant en in de Sint-Jorisstraat vernieuwd. Ook de riolering in de Spanjaard- straat wordt vervangen. ADVERTENTIE ZAAGMOLENSTRAAT 1, GOES kwamen ook nog een aantal onder werpen zoals landingsgelden en verde ling van de lesvliegtijden aan de orde. Het tweede deel van de avond be stond uit een filmprogramma, dat werd verzorgd door King Air Services en Cessna Brussels. Deze interessante films hadden onder meer betrekking op de opleiding tot vlieger op lichte vliegtuigen. Het college constateert voorts, dat de slechte bestrating in belangrijke mate kan zijn veroorzaakt door opgravin gen voor aanleg van elektriciteits- en PTT-kabels, riool-, gas- en waterlei dingbuizen en aansluitingen alsmede herstellingen daaraan Daarom wordt reeds veel aandacht besteed aan de noodzaak, aldus b en w, dat voordat een straat door gemeentewerken wordt gereconstrueerd, door gemeen tebedrijven het gehele leidingstelse wordt nagelopen en zodanige maatre gelen worden genomen, dat korte tijd later de straat niet opnieuw moet worden opengebroken voor leidingher stel. De kosten van de door gmeentebedrij- ven te verrichten werkzaamheden worden tot en niet december 1971 geraamd op .'500.0(111 gulden. Omdat eerder verleende kredieten voor onder meer uitbreiding en vernieuwing het gasleidingnet hier niet toereikend zijn, wordt de raad verzocht om ak koord te gaan met een aanvullend 8 115.000 OOSTELIJKE WIND Wolkenvelden, maar op de meeste plaat sen droog. Overwegend matige ooste lijke wind. Middagtemperaturen om streeks 15 graden. Meer bewolking, voornamelijk drooi en ongeveer normale temperaturen. Weersvooruitzichten in cijfers gemid deld over Nederland. Voor zondag; aantal uren zon: 1 tot 7; min. temp: omstreeks normaal; max. temp.: streeks normaal; kans op een droge periode van minstens 12 uur: 95 pro cent; kans op een geheel droog et maal: 80 procent. Voor maandag: aantal uren zon: 0 tot 6: min. temp: van ongeveer normaal tot 4 gradffl boven normaal; max temp omstreeks normaal; kans op een droge penode van miastens 12 uur: 90 procent; kans op een geheel droog etmaal; 70 pr» een: Normalen voor 8 tot 12 oktober: 11 oktober Zon op Maan op ZON EN MAAN onder 17-55 onder 01,59 12 oktober Zon op Maan pp ZON EN MAAN onder I7ü onder 03$

Provinciale Zeeuwse Courant | 1970 | | pagina 2