Britse regering wil geheel nieuw klimaat in bedrijfsleven Diesel GT Uitrusting Leopard met stabilisatoren over aantal maanden Eindstemming over echtscheidingswet 7 Automobilist reed door na aanrijding met twee jongens ofwel: hoe Mercedes u alle komfort geeft plus nog alle diesel voordelen AANTAL MISDRIJVEN IN LAATSTE 8 JAAR ONRUSTBAREND HOOG Jager doodt per ongeluk zijn broer Londense staking gevaar voor de volks-sezondheid Wees maar blij met Jac. Hermans Priissla? in He buurt n DINSDAG 6 OKTOBER 1970 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT UITVOERIGE PLANNEN OM DREIGENDE STAKINGEN TE VOORKOMEN (Van onze correspondent) LONDEN De Britse regering streeft naar het scheppen van een beter klimaat in het Engelse bedrijfsleven. Sommige belangrijke sectoren daarvan, en daardoor de gehele Engelse economie, heb ben ernstig te lijden als gevolg van slechte onderhandelings procedures, verouderde methoden en opvattingen. Overeenkomstig de verkiezingsbelofte heeft de nieuwe conserva tieve regering haar plannen aangekondigd, die ten doel hebben betere industriële verhoudingen te scheppen, in de hoop dat hier door stakingen eerder uitzondering zullen worden dan regel, zo als thans. Het plan zal het grote stuk van het klaterende overwin ningsvuurwerk vormen op het congres van de Tory-partij, dat woensdag in Blackpool begint. De voorstellen, die nog steeds een voorlopig discussiekarakter dragen en pas na overleg met de Britse vakcen trale en de werkgeversorganisatie in hun cindvorm zullen worden gegoten, beogen in de eerste plaats de bestaan de in vele opzichten hopeloos verou derde vakbondswetgeving, welke ook schadelijk is voor de bonden zelf. aan te passen aan het huidige tijdgewricht waardoor er althans enige orde zal worden gebracht in de algemene chaos op dit gebied, dat Engeland sinds de oorlog zoveel parten heeft gespeeld. Het plan. de eerste uitvoerige wet op de industriële betrekkingen in de Brit se geschiedenis, is afkomstig van Ro bert Carr. de minister voor werkgele genheid en produktiviteit, die ver klaarde dat zijn voorstellen natuurlijk geen toverformule zijn. die op slag de dingen kunnen veranderen. Er is aan beide zijden van de industrie een nieu we geestesgesteldheid nodig, en daar mee is tijd gemoeid, zeker in een land als Engeland, dat zich, zoals Carr openlijk toegeeft, zo graag aan het verleden vastklampt. Vandaar dat het ook op het gebied van de vakbonds wetgeving achter ligt bij vele andere landen. In een democratisch land wil natuur lijk niemand ook de conservatieven niet het stakingsrecht aantasten. Het uitgangspunt van alle maatrege len is en blijft vrijwillige samenwer king op traditionele gronden. Vandaar dat men bijvoorbeeld wars is van gedwongen arbitrage. Men wil vrijwil ligheid als basis voor de oplossing van conflicten juist een betere kans geven, door deze in een nieuw uitslui tend civiel-rechterlijk kader te plaat- Voorkomen Voorgesteld wordt een nieuw systeem van informele en deskundige indus triële rechtbanken met aan de top een Nationaal Industrieel Scheidsgerecht met dezelfde status als een gerechts hof. Het nieuwe plan, dat in zijn huidige vorm tot nu toe een vrij onschuldig academisch karakter draagt, heeft vooral ten doel stakin gen die kunnen worden verhinderd, tijdig te voorkomen. Daartoe wil men allereerst het vaak stroeve en ontoereikende onderhande lingsapparaat, waarmee vele bonden ritten opgescheept, verbeteren. Alle vakbonden en werkgeversorganisaties moeten zich daarom officieel laten Inschrijven bij een speciale registra tor. een rechterlijke functionaris die ervoor moet zorgen dat de statuten van de bonden en van de werkgevers verenigingen aan bepaalde normen, gebaseerd op het algemeen belang, voldoen en dat die niet worden overtreden. Afkoeling Kern van de anti-stakingsvoorstel- len is. dat na ingrijpen van de minister, het nationaal industriële scheidsgerecht een afkoelingsperio- DEN HAAG (GPD) In het Haagse bos zijn zondag twee schooljongens uit Leidschendam. die samen op een bromfiets reden, in botsing gekomen met een auto. Beide jongens werden gewond naar het ziekenhuis Bronovo gebracht. De automobilist reed, na even stoppen, weer door. Hoewel hij nog lang geen 16 jaar is. bleek de 12-jarige zoon van de familie M. uit de Prins Frederiklaan uit Leid schendam toch een eigen brommer te hebben. Met achterop zijn vriendje Kees O. uit de Prins Johan Willem Frisolaan in Leidschendam reed hij over de wandelpaden van het bos. Op de kruising van een van de wandelpa den en de Leidsestraatweg botste hij tegen een auto bestuurd door de 34-1 jarige J. M. H. uit Wassenaar De automobilist stopte enkele tiental len meters verder, maar reed ook meteen weer door. Eenmaal thuis bel de hij de politie. Het zoontje van de familie M. had een diepe wond in de muis van de linkerhand. De jongen die achterop had gezeten, brak beide benen. Het rechterbeen bleek bij aan komst in het ziekenhuis op verschil lende plaatsen gebroken. De doktoren constateerden ook een hersenschud ding en een hoofdwond. r ADVERTENTIE) Vakbeurs U Transportwerktuigen Dagelijks van 9.30-17.30 uur. Voordelige trein/toegangs biljetten zijn op ruim 170 stations verkrijgbaar. Inlichtingen Koninklijke Nederlandse Jaarbeurs, Jaarbeursplein, Utrecht, tel. 030-914914 de van maximaal zestig dagen kan voorschrijven. Dit geldt ook voor uitsluitingsacties van de zijde van werkgevers. Een ander middel is een geheime schriftelijke stemming onder adspi- rant-stakers. indien het vermoeden be staat dat de grote meerderheid van de arbeiders geen staking wil. Tot nu toe worden zij meestal op massaver gaderingen. waarbij bij handopsteken tot staking wordt besloten, eenvoudig „gesleept of durven zij er niet voor uit te komen dat zij tegen een staking zijn. Minister Carr geeft toe. dat wan neer weken- of maandenlang zonder succes door partijen is onderhandeld en als laatste toevlucht tot staking wordt besloten, een afkoelingsperiode zinloos zou zijn. Maar het kan helpen, zoals in de Verenigde Staten en Cana da is bewezen, wanneer er plotseling een conflict uitbreekt. Overigens gel den al deze maatregelen alleen bij stakingen, die een groot gevaar ople veren voor de Britse nationale econo mie en tot een noodtoestand kunnen leiden. Niet bindend Tijdens de periode waarin de stem ming wordt gehouden, zal er niet mogen worden gestaakt of tot staking opgewekt. Maar het resultaat van de stemming is niet bindend. Hoe deze ook uitvalt, niemand kan gedwongen worden aan het werk te blijven, wan neer er na afloop van de stemming toch zal worden gestaakt. De bedoeling is vooral vakbondslei- Minister antwoordt op vragen: PROMTIE LOOPT NIET SYNCHROON MET DIE VAN DE TANKS DEN HAAG, (ANP) Het zal vermoedelijk nog een aantal maanden duren voor de aan Ne derland geleverde Leopard-tanks met stabilisatie-inrichting zijn uitgerust. Dit komt doordat de produktie van de stabilisatoren niet synchroon loopt met de af levering van deze tanks. Minister W. den Toom van defensie heeft dit maandag geantwoord op schriftelijke vragen van het tweede kamerlid dr Imkamp (d'66). Overi gens deelt de bewindsman het kamer lid mee dat het volstrekt onjuist is te menen dat deze tanks, zonder ge- schutsstabllisatic, in geval van een militair conflict onbruikbaar zouden zijn. Ook zonder stabilisator zouden ze volledig inzetbaar zijn. De huidige generatie tanks is echter gebouwd in overeenstemming met de filosofie dat de tank tot staan ge bracht wordt alvorens een schot met het kanon wordt afgevuurd. De Leo- pard-tank voldoet, niet voorzien van geschutsstabilisatie, wat betreft be weeglijkheid en vuurkracht ten volle aan deze filosofie. gebracht, vanzelfsprekend met over eenkomstige vermindering van de le- verprijs van de tanks zelf. De stabili satoren van het gekozen merk zullen in de tankwerkplaats van de koninklij ke landmacht in de tanks worden ingebouwd. Een procedure, die ook door de Duitse bundeswehr wordt toe gepast voor haar tankbestand. De aparte bestelling is in mei 1970 geplaatst. De kosten (ongeveer ƒ33.000 per stabilisator) zijn verdeeld over de begroting 1970, 1971 en 1972, aldus minister Den Toom. ders te weerhouden om tijdig tot staking aan te sporen. De bonden, maar niet de leiders individueel kun nen door het industrieel scheidsge recht bij overtreding van uitspraken in kort geding financieel worden be-1 boet en ook uit het vakbondsregister worden geschrapt, wanneer functiona rissen herhaaldelijk wilde stakingen, die schadelijk zijn voor de nationale economie, zouden forceren. Een derge lijke bond kan dan geen aanspraak meer maken op zijn specifieke wette lijke bescherming. De voorstellen beogen verder aan moediging van collectieve arbeidso vereenkomsten, welke echter alleen wettelijk bindend zullen zijn wan neer beide partijen daarin toestem men. In bepaalde gevallen kan de rechtbank ze echter bindend verkla ren. Ook bevatten zij maatregelen tegen onredelijk ontslag dat vaak de oorzaak van stakingen is. Vergemakkelijken Een grote rol in het algemene verzoe ningsproces zal de reeds bestaande commissie voor industriële betrekkin gen vormen, wier taak zal worden vergemakkelijkt omdat in de wet re gels zullen worden neergelegd voor hetgeen in het bedrijfsleven als rede lijk en onrec' lijk is te beschouwen. De commissie helpt bonden en werk gevers al enige jaren om zo goed mogelijk samen te werken. Er zal verder een einde worden gemaakt aan de zogenaamde .Closed shop', het ver bod om arbeiders aan te stellen die geen lid zijn van een bond. terwijl aan de andere kant werkgevers niet langer mogen weigeren een vakbond te erkennen. Minister Carr, die wegens E door stakingen zo gehavende naam in de wereld het belangrijk genoeg vond om de buitenlandse pers afzonderlijk in te lichten, legde er de nadruk op dat de Britse regering in een indus triële samenleving, die steeds meer wordt overheerst door machtige orga nisaties en groepen, vooral de be scherming op het oog heeft van de fundamentele vrijheden van de indivi duele employé's. ROTTERDAM: Gedeelte van het etage-kruispunt Kleinpolderplein. ■waarvan de Jly-over Oost' op 8 ok tober in gebruik zal worden geno men. Het gehele project, onder deel van de ruit rond Rotterdam, moet medio 1971 gereed zijn. Ook rijdend De uitrusting met een stabilisator ver groot echter de vuurmogelijkheid in die zin, dat een doel ook rijdend kan worden waargenomen en beter in het vizier kan worden gehouden, w door sneller na het tot stilstand ko men van de tank het schot kan wor den afgevuurd. In veel gevallen kan met een gestabiliseerd kanon boven dien met enige kans op succes vanuit een rijdende tank worden geschoten. Om die redenen wordt uitrusting van de tanks met een stabilisatie-inrich ting van belang geacht, wat altijd de bedoeling is geweest. Op het ogenblik dat Nederland tot bestelling van de tanks voor de konin klijke landmacht besloot, waren voor de Leopard twee types stabilisatoren, als later aan te brengen hulpmiddel, in ontwikkeling. Uiteraard is bij het plaatsen van de bestelling bedongen dat voor de aan Nederland te leveren tanks dan ook, zodra uit de t ontwikkelingen kon worden gekozen, stabilisatoren zouden worden bij- of nageleverd. Keuze Beide types in ontwikkeling waren i van Amerikaanse makelij en de keuzei er uit was in alle opzichten vrij. Na vergelijkende proeven, gehouden zo-j dra beide types beschikbaar waren, is! gekozen voor de stabilisator van het| type Honeywell. Dit type wordt beter geacht dan het andere, terwijl dc prijs van beide gelijk is. Beide types zouden via de Kraus- Maffei-fabrieken, die de Leopard as sembleren, kunnen worden geleverd. Om financieel-technische redenen is' de bestelorder voor de stabilisatoren' echter buiten de totale Leopard-order AARDAPPELEN GOEDKOPER DEN HAAG (ANP) Aardappelen zijn, blijkens door het prodnktschap voor aardappelen gepubliceerde cij fers, een flink stuk goedkoper gewor den. Tussen 27 augustus en 24 septem ber daalde in Amsterdam dc gemid delde consumentenprijs voor Bintjes van 45 tot 35 cent, voor Eigenheimers van 58 tot 49 cent per kilo. In Den Haag voor Bintjes van 44 tot 31 cent, voor Eigenheimers van 53 tot 43 cent. Op grond van de groothandelaarsprij- zen van de laatste weken ligt volgens het produktschapssecretariaat een ver dere daling min of meer voor de hand. Dc gemiddelde noteringen op de Rotterdamse aardappelbeurs daalden tussen 7 en 28 september voor Bintjes van 45 mm en groter van ƒ12,75 tot 11,50, voor Bintjes van 50 mm en groter van 14,00 tot 11.50, voor Eigenheimers van ƒ24.00 tot ƒ22,50, alles per honderd kg. Na meer dan een jaar met goede tot hoge prijzen is nu een prijspeil bereikt dat niet meer dan matig genoemd kan wor den, vindt het produktschapssecretari aat. (ADVERTENTIE) Wat u beslist eens moet doen is Mercedes-Benz allure, dat mag u dit: proefrijden in een Mercedes gerust Diesel „Grand Tourisme" 200 D of 220 D. En dan verrast con stateren hoe verbluffend soepel die unieke Mercedes dieselmotor draait, hoe weinig brandstof daar voor nodig is, hoe enorm comfor tabel zo'n diesel wel is. Daar hebt u een auto aan,waarmee u zonder noemenswaardige onkosten 5 jaar aaneen 40.000 km per jaar rijdt... en iedere kilometer zo'n 3,5 ct op brandstof bespaart. Zóveel diesel zuinigheid, gekoppeld aan pure noemen... Wanneer komt u? Mercedes-Benz diesels omwille van comfortabele zuinigheid N.V. GARAGE VAN OEVEREN, Goes, Couwervestraat 51, tel. 01100-6100 GARAGE MONA, Middelburg, St Janstraat 20-22, tel.01180-5251 AUTOMATISCHE FOTO'S VAN ZONDAARS OP NS-OVERWEGEN UTRECHT (ANP) De kantonrech ter in Utrecht heeft maandagmiddag vijf automobilisten die allen op 13 maart van dit jaar zijn doorgereden terwijl het rode licht van een spoor wegovergang met automatische halve overwegbomen in Utrecht al was gonnen te knipperen, veroordeeld veertig gulden boete. De officier had vijfenzeventig gulden geëist. Alle overtreders zijn betrapt met be hulp van een automatische camera, die in werking treed drie seconden nadat het licht met knipperen begint en vervolgens elke halve seconde een opname maakt. Dit gaat zo door tot de lichten weer doven. Op die manier kan niet alleen worden geconstateerd of automobilisten doorrijden als dat nog niet onmogelijk wordt gemaakt door de gesloten halve overwegbo men. maar ook of er .gezigzagd' wordt (via de andere weghelft om de gesloten bomen heenrijden). Kantonrechter mr E. Spanjaard was van mening dat het apparaat als be wijsmiddel in het proces verbaal aan vaardbaar is. De marge van drie se conden achtte hij voldoende, omdat men dan bij een snelheid van vijftig kilometer per uur nog 42 meter heeft om te reageren. De NS zullen aan de hand van de uitspraak besluiten of men doorgaat met deze methode. JANIS JOPLIN OVERLEDEN HOLLYWOOD (RTR) De Ameri kaanse roek-zangeres Janis Joplin is zondagavond in haar appartement in Hollywood dood aangetroffen. De doodsoorzaak staat nog niet definitief vast, maar de politie zei dat zij ver moedelijk een te grote dosis verdo vende middelen had ingenomen. De 27-jarige Janis Joplin zong haar rock- en bluesnummers vaak met een fles whisky in haar hand. Zij kreeg bekendheid als lid van de 3ig Bro thers and the holding company'-groep en zij was één van de bekendstte gasten op het Woodstock-rockfestival de afgelopen zomer. Het is de tweede populaire ster die binnen enkele weken op jeugdige leef tijd is gestorven. Op 18 september overleed Jimi Hendrix op 27-jarige leeftijd in Londen na het innemen van een te grote dosis verdovende midde len. Nederlands juristenblad: politie moet dringend versterkt worden DEN HAAG (ANP) De afgelopen acht jaar is het aantal verkeers- en vermogensmisdrijven in Nederland sterk toege nomen. Dit signaleert prof mr J. M. van Bemmelen in het Nederlands juristenblad. Hij trekt hieruit de conclusie dat de politiekorpsen zo spoedig mogelijk nog meer versterkt moe ten worden. Uit de kerncijfers van de criminele politiële statistiek blijkt dat het aan tal misdrijven ter kennis gekomen van politie en koninklijke marechaus see sedert 1962 met circa 50 procent is gestegen (per 100.000 personen uit de Nederlandse bevolking namen de misdrijven van 1211 tot 1841 toe). In die periode zijn de misdrijven tegen de wegenverkeerswet vrijwel ver dubbeld (van 131 tot 256), maar de toeneming wordt voornamelijk door die in de vermogensmisdrijven veroorzaakt (838 tot 1320). Vooral de laatste drie jaren is de stijging verontrustend, aldus de hoogleraar. Ook de overtredingen vertonen sinds 1962 een stijging van 50 procent (van 10.616 per 100.000 van de bevolking tot 14.568). Hier nemen de overtredin gen tegen de wegenverkeerswet de voornaamste plaats in (9308 tot 13.858). Betogen voor het Witte Huis beperkt WASHINGTON (AP) Vanaf 31 ok- tober aanstaande mogen niet meer dan 100 mensen tegelijk voor het Witte Huis betogen. De maatregel is volgens het ministerie van binnenland se zaken genomen in het belang van de veiligheid van de president. Het Witte Huis ligt slechts een 60 meter van de straat af, en de kans tot uitbreken van geweld op straat is altijd aanwezig, aldus het ministerie. Samenscholingen aan de overkant van de straat, in het Lafayette Park, moe ten beperkt blijven tot 500 personen In beide gevallen moeten personen hun voornemen tot betogen 48 uur van tevoren meedelen aan de autori teiten. ALPHEN (ANP) Naar eerst thans is bekend geworden is de 15-jarige Jan van Zwolgen uit Alphen (Gelder land) zaterdagavond op slag gedood door een schot hagel uit het jachtge weer van zijn 23-jarige broer Henk van Zwolgen. Het dodelijke schot viel in de ouder lijke woning op Moordhuizen Henk, die in zijn vrije tijd jaagde, had het wapen in de bijkeuken geladen wegge zet, en toen hij het 's avonds pakte ging het schot af. Zijn broer die in de deuropening stond werd in het hoofd getroffen en overleed ter plaat- ITALIAANS PARLEMENT VOOR BELANGRIJKE BESLISSING (Van onze correspondent) ROME Deze week stuurt het jonge Italiaanse parlement op wellicht de belangrijkste beslis sing van zijn na afloop van de tweede wereldoorlog begonnen leven aan. Voor vrijdag 9 ok tober staat de afsluitende stem ming over de echtscheidingswet op het programma. Wanneer de wet wordt aangenomen, betekent dat niet alleen dat het Itali aanse burgerlijk recht wordt aange vuld met mogelijkheden die in de rest van West-Europa allang gemeengoed zijn (namelijk die om huwelijken met een totaal uitzichtloze toekomst ontbinden), maar het zou ook een duidelijke overwinning op de verlam mende invloed van de Vaticaanse poli tici zijn, die op alle mogelijke manie ren proberen hun inzichten aan de Italiaanse republiek op te dringen. Deze inzichten stroken veelal niet meer met de eisen van een moderne staat en ze veroorzaken daarom in Italië onnodige spanning en onrust. Voor en tegen Tegen dc echtscheidingswet is sterkste partij in het land, namelijk die der christen-democraten. Zij be vindt zich in liet twijfelachtige gezel schap van de fascisten en het handje vol overgebleven monarchisten. De an dere partijen verklaarden zich vóór de wet; het zijn de communisten, de socialisten, de sociaal-democraten, de republikeinen en de liberalen Eind vorige week ging nog onver wacht de gongslag voor de laatste ronde in de echtscheidingsstrijd. De christen-democraten hadden namelijk een laatste mogelijkheid bedacht om het wetsontwerp de jungle van de parlementaire archieven in te sturen, door voor te stellen niet over te gaan tot de stemming van ieder artikel afzonderlijk in de echtscheidingswet. Wanneer dit voorstel was aangeno men zou het ontwerp pas weer over een half jaar ter sprake kunnen wor den gebracht. In zo'n lange periode dreigt in Italië altijd het gevaar van een kabinetscrisis en van nieuwe ver kiezingen. In dat laatste geval had de wet helemaal van voren af aan behan deld dienen te worden. Dit gevaar dreigde nog in juli na de val van het kabinet-Rumor. Minimaal Bij de onverwachte stemming, die af gelopen vrijdag nodig was over het voorstel van christen-democraten en hun aanhang, bleek hoe minimaal klein de winstmarge van de voorstan ders van de wet komende vrijdag zal zijn. Het christen-democratische voor stel werd namelijk maar met 155 tegen 153 stemmen van de hand gewe zen. Dit betekent dat er in het kamp van de echtscheidingsvoorstanders op het ogenblik deserteurs zijn opge staan, want men rekende op een meerderheid van 8 stemmen. Wie zijn deze deserteurs? De vraag houdt de Romeinse politici en de pers natuur lijk heftig bezig. Als deze week bij de stemmingen over de artikelen afzonderlijk ook maar één van de stemmingen ten gunste van de tegenstanders van de wet uitvalt, moet ze worden terugver wezen naar de kamer van afgevaar digden, die haar al eerder had aange nomen. Ook dan is het leed voo voorstanders van de echtscheiding niet te overzien ONDERZOEK GELAST: NA ONTSLAG UIT ZIEKENHUIS OVERLEDEN EINDHOVEN (ANP) De officier van justitie in Eindhoven zal een onder zoek instellen naar de doodsoorzaak van de 19-jarige H. van Mol uit Veld hoven, die zondagmiddag plotseling in Eindhoven is overleden, vermoedelijk aan de gevolgen van een eerder opge lopen verkeersongeluk. Er zal sectie op het lijk worden verricht. Op 19 september jongstleden kwamen in Eindhoven een bestel- en een perso nenauto met elkaar in botsing. De vier inzittenden van de laatstgenoem de auto raakten gewond. Het echtpaar Van Mol moest in een ziekenhuis worden opgenomen. Op 22 september overleed de 21-jarige mevrouw M. van Mol-de Geus aan haar verwondingen. Op 2 oktober werd de heer De Geus uit het ziekenhuis ontslagen, waarna hij zijn intrek nam bij zijn ouders in Eindhoven. Daar is hij zondag overle den LONDEN (RTR) In Londen wordt gevreesd dat de staking van bet per soneel van de pompstations voor ri oolwater, gecombineerd met de sta king van het gemeentereinigingsperso- neel. gevaar zal opleveren voor de volksgezondheid. De pompstations worden sinds een week door vrijwilli gers bediend, maar het rioolwater wordt nu maar gedeeltelijk gezuiverd de Theems ingepompt. Een functionaris van de Londense ge meentewerken heeft verklaard dat de levens van vele mensen in gevaar worden gebracht als de pompstations ook maar een half uur buiten werking zouden zijn. De op eenhoping van huisvuil in de straten, en de sterke vervuiling van de Theems door de lozing van ongezuiverd rioolwater zouden een rattenplaag of het uitbre ken van ziekten als tyfus tot gevolg kunnen hebben Op post Iedereen zal deze week op zijn post moeten zijn in de senaat. De chris ten-democraten worden er namelijk van beschuldigd dat ze van plan zijn de ex-president van de republiek. Segni, de senaat binnen te dragen. Segni moest het presidentschap inder tijd opgeven tengevolge van een her senbloeding. Iedere ex-president is au tomatisch lid van 'de senaat. Ook zou de senaatsvoorzitter, Fanfani. van plan zijn zijn stem uit te brengen. Wat. in strijd is met de constitutie, want de voorzitter van de senaat stemt niet. Of deze beschuldigingen op waarheid berusten dient te worden afgewacht. (ADVERTENTIE) Wat je koopt is goed, echt goed. U kunt er van verzekerd zijn, dat we achter de kwaliteit staan. We zijn ook niet kinderachtig, want als er onverhoopt iets niet helemaal naar de zin is, krijgt u onvoorwaardelijk uw geld terug.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1970 | | pagina 7