NieuwbouwZonneveld' bereikte hoogste punt .noordzeeboulevard' onder de hamer, stukje oud-vlissingen wordt geveild Extra subsidie van twee ton voor Hulster gemeenschapscentrum ii' T*y-" S fimi a li 54f I .If I! 1» fiii lit! 1 MM BOUW MOGELIJK NAJAAR 1971 BOUW COMPLEX VORDERT SNEL Storm hield huis op Schouwen Plan voor derde wereldwinkel' in Middelburg Gasmaatschappij in kantoor PZEM VERKOOP IS DONDERDAG EEN FEIT L 1 4 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT DINSDAG 6 OKTOBER 1970 OOSTKAPELLE De nieuw bouw van het zeehospitium Zonneveld te Oostkapelle be reikte gisteren, maandag, het hoogste punt. Het betreft het zusterhuis, waar een grote bantam-kraan maandagmiddag een dakrand op zijn plaats bracht, als sluitstuk van een stelsel van sierbetonnen gevel elementen, die samen met allu- miniumbekledingplaten de ge vel gaan vormen. Het is de eerste keer dat Pitbeton NV te Middelburg sierelementen, van uit gewassen berggrint en hoogovenee- ment, maakte en monteerde. Voor het architectenbureau Rothuizen en 't Hooft te Goes was de combinatie sierbeton met alluminium eveneens een primeur. De aannemer die de bouwplannen uitvoert is de heer W. F. Christiaansen uit Vlissingen. De hoogte van het uit vier bouwlagen bestaande zusterhuis bedraagt 13 me ter 57. Er komen 64 zusterkamers in. Daarnaast verrijzen drie pavilioens waarin plaats komt voor 96 kinderen, die intern op Zonneveld verblijven.. Van de drie paviljoens zijn er twee glas en waterdicht, één is er volledig! gestukadoord, terwijl bij het derde paviljoen, waarvan de bouw het minst gevorderd is, de dakbalklaag is aange bracht. Voor de verbindende ruimten tussen de paviljoens is de fundering gestort. Het is de bedoeling dat het geheel, zusterhuis en paviljoens, eind januari gereed komt. Het zusterhuis komt begin november uit de steigers. Een en ander vormt de eerste fase van de nieuwbouwplannen van Zonne veld. De tweede fase van het bouw plan betreft de bouw van een school, die op de open plek voor de pavil joens een plaats krijgt en waarin ruimte is voor ongeveer honderd kin deren. De derde fase is de afbraak van het huidige Zonneveld, waarna op dezelfde plaats een nieuwe therapieaf deling zal verrijzen. Een vleugel van net oude gebouw blijft overigens staan en wordt verbouwd. De foto toont het plaatsen van een stuk dak rand op de top van het zusterhuis. (Foto PZC). BURGHSLUIS De storm van het afgelopen weekeinde was er de oor zaak van, dat bij Burghsluis een paar ankerdraden afknapten van één der zuigers die zijn ingezet bij de aanleg van een tweede eiland in de monding van de Oosterschelde. Een sleepboot haalde de bemanning van boord en verankerde de zuiger. Het tweede eiland, dat bestaat uit opgeperst zand werd door wind en water aanzienlijk aangevreten. Ook de duinenrijen tussen Middenpad en Ver klikker en Westerschouwen hadden de te lijden van de storm. Er werd hier en daar een flinke duinafslag gecon stateerd. MIDDELBURG Er zijn plannen in Middelburg voor een .derde wereld winkel'. De initiatieven biertoe gaan uit van onder andere leden van de projectgroep Rijn-Schelde-Delta (stu denten Delft), kweekscholieren en het Zeeuws Aluminiumcomité alsmede geestverwanten uit het kerkelijk werk. Als alles doorgaat wordt de derde wereldwinkel gevestigd in het pand Gortstraat 46 waarin projectgroep Rijn-Schelde-Delta huist. Het aantal derde wereldwinkels in ons land is inmiddels al tot enkele tientallen gestegen en er is een lande lijke stichting in het leven geroepen waarvan het secretariaat is gevestigd bij de Sjaloomgroep in Odijk. De derde wereldwinkels moeten mede bij dragen aan een kosmopolitieke menta- liteits- en structuurwijziging. Er wor den uitsluitend produkten verkocht uit de derde wereld, de ontwikkelings landen, zoals rietsuiker, chocola of cacaopoeder, rijst en gebruiksvoor werpen die in Afrikaanse, Aziatische of Zuidamerikaanse landen zijn ver vaardigd. Daarnaast zijn de derde we reldwinkels vooral actie- en informa tiecentrum. Tal van nationale organi saties, zoals de Novib, de Ned. organi satie voor internationale bijstand, leg gen veel belangstelling aan de dag voor de derde wereldwinkels. Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van ons zoontje en broertje FRANK CORNELIS. C. J. Bouwens P. C. Bouwens-Steketee Paul Tijdelijk: kraamafdeling ziekenhuis Bergzicht, Goes. WACHTEN OP GOEDKEURING PROVINCIE HULST Het ministerie van cultuur, recreatie en maatschap pelijk werk heeft in het kader van het hijzonder regionaal wel zijnsbeleid een extra subsidie van tweehonderdduizend gulden ter beschikking gesteld voor de houw van het sociaal cultureel centrum in Hulst. Het centrum is geprojecteerd aan de Hulster sporthal J)e Dullaert'. Directeur A. van Leuven van de Stich ting Gemeenschapswerk, is erg blij met het .meevallertje' uit de pot regi onaal welzijnsbeleid. Verrassend nieuws is de toekenning van de twee ton echter niet, omdat de stichting gemeenschapswerk hierover zelf enige adviezen heeft mogen uitbrengen. Wel plezierig is dat bij het becijferen van de stichtings- en inrichtingskosten geen rekening is gehouden met het extra bedrag, hetgeen uiteraard een aanzienlijke verlichting geeft. De tota le kosten van het project waren ge raamd op anderhalf miljoen gulden. De vraag wanneer nu met de bouw van het gemeenschapscentrum kan worden begonnen, moet de heer Van Leuven met enige reserve beantwoor den: .Laten we een gokje doen, als het fiat van gedeputeerde staten bin nen afzienbare tijd binnen komt, dan kan er misschien in het vroege najaar (september) van 1971 begonnen wor den.' Hij wijst er in dit verband op dat ,het een aanzienlijk project is en het moet bouwkundig nog allemaal worden uitgewerkt.' De sleutelpositie wordt momenteel ingenomen door ge deputeerde staten. Dit college moet het raadsbesluit van de gemeente Hulst van 27 augustus 1970 goedkeu ren. In dit besluit werd door de raad financiële steun toegezegd voor het centrum. Overigens is men in Hulst niet al te bezorgd dat gs de gevraagde goedkeuring niet zullen geven. Men is zowel op ministerieel als op provinci aal niveau blij met de Hulster plan nen en initiatieven. Als de goedkeu ring er is, kunnen de volgende stap pen worden ondernomen: het officieel aanvragen van de rijkssubsidie van 25 pet in de stichtings- en inrichtingskos ten. De gemeente Hulst zal ongeveer de helft voor haar rekening nemen, terwijl het resterende vierde deel via particulieren en een speciale ,pot' van de provincie zal moeten komen. De realisering van de plannen van de Stichting Gemeenschapswerk, die op 1 oktober 1968 startte, zijn in ieder geval weer in een verder stadium gekomen. Deze stichting een zoge naamd territoriaal samenwerkingsop- bouworgaan beeft het bouwen van een sociaal-cultureel centrum als een aspect dat hoge prioriteit als studie en werkproject verdient, op de agen da gezet. Het complex moet een ont moetingscentrum voor mensen en ac tiviteiten worden, zodat het in het vervolg wordt aangeduid als .gemeen schapscentrum.' De heer Van Leuven vertelde dat het centrum een functie krijgt voor die activiteiten welke niet in de bestaande dorpshuizen kunnen plaatsvinden. .Geen concurrentie dus, maar een aan vulling,' aldus de heer Van Leuven. Naast de Stichting Gemeenschaps werk, zullen ook het centrum voor maatschappelijk werk in Hulst, de bibliotheek en het Zeeuws instituut! voor kunstzinnige vorming onderdak krijgen in het gebouw. Directeur Van Leuven zei dat het aantal functies die in het gebouw vervuld worden nu wel definitief vaststaan, maar over een aantal detailzaken moet nog worden overlegd. Door het samengaan van de Zeeuwse Gasmaatschappij met de PZEM, heeft! eerstgenoemde ook in Hulst haar in trek genomen in het kantoor van de! PZEM. De verbruikers kunnen nu ook terecht op het adres Schuttershof 7| voor zowel gas-perikelen als voor elektriciteitszaken. Een en ander was, het gevolg, dat het gaskantoor niet permanent bezet was en dit de servi ce niet ten goede kwam, hetgeen men nu hoopt te verbeteren. Wij hopen met onze ouders, groot- en over grootouders A. H. H. DAANE op donderdag 8 okto ber 1970 hun 50-jarig huwelijk te gedenken. Hun dankbare kinde ren, klein- en achter kleinkinderen. Middelburg, Jodengang 54. Receptie van 17.00 tot 18.00 uur in de Getui- geniskerk, Adr. Lauwe- reyszstraat, MTjurg. EXAMENS Aan de rijksuniversiteit te Utrecht slaagde voor het kandidaatsexamen psychologie mejuffrouw J. A, Colijn, voorheen wonende te Vlissingen. Aan de opleidingsschool van het korps rijkspolitie slaagde jongstleden 21 sep tember de heer S. A. Bil, afkomstig uit Ouwerkerk. Met ingang van 1 ok-; tober is hij benoemd tot wachtmees ter der rijkspolitie te Kortgene. In Den Haag slaagde voor het exa-, men logopedie de heer R. A. P.i d'Hondt uit Hulst. Aan de economische hogeschool te Rotterdam slaagde voor het kandi daatsexamen economie de heer P. J. Versluijs te Middelburg. VOORTAAN GAAN DE BELGISCHE LOODSEN ER ONDER ZEIL' Heden is, zacht en kalm, van ons heen gegaan, mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en grootmoe der JACOBA VERHAGE, echtgenote van Willem Wisse, op de leeftijd van bijna 70 jaar. Luttelgeest: W. Wisse Luttelgeest: L. Wisse K. J. Wisse- van den Dorpel Dronten: W. Langebeeke- Luttelgeest, 2 okt. *70 Luttelgeesterweg 20a De begrafenis is be paald op woensdag 7 oktober 1970, n.m. 2 uur op de alg. be graafplaats te Em- meloord, vanuit de aula aldaar. Een ieder die de overledene de laatste eer wenst te bewij zen, wordt verzocht om 1.30 uur in de aula aanwezig te zijn. VLISSINGEN Ten overstaan van notaris De Groot te Rotter dam wordt donderdag de zaak beklonken. Dan passeert de ac te, inhoudende de- verkoop van het hotel .Noordzeeboulevard' aan de Boulevard De Ruyter te Vlissingen aan het Belgisch Loodswezen, in casu de Belgi sche Staat. Het gehele pand, met inbegrip van de inventaris van de logiesruimten, wordt van de huidige eigenaar van het hotel, de heer P. J. Smits (49) overgenomen. Het Belgisch Loodswezen zal het pand in de eerste plaats gebruiken als logïesruimte voor loodsen. Om die reden zijn de slaapkamers geheel in tact gelaten. De rest van hei inventa ris zal maandag 12 oktober op een openbare verkoping in de kantine van de sporthal aan de man worden ge bracht. Over het plan van de gemeen te om het terras en het café-gedeelte van het hotel op dit markante punt te "Vlissingen voor toeristen en anderen1 te behouden, zegt wethouder I. Filius dat er nog steeds .niets definitiefs' is beslist. Hij heeft nog hoop, daar het antwoord van Belgische zijde zowel ,Ja' als ,nee' kan zijn. De catalogus voor de openbare verkoping vermeldt evenwel, naast onder andere de gehele inventaris van het café, ook als num mer 181 .verplaatsbaar betonnen ter ras beslaande uit 20 beton-elemcnten van 3.80 x 1 meter en 12 windscher men metaal-glas'. Sinds 15 september is het uit het begin van deze eeuw stammende hotel .Noordzeeboulevard' definitief geslo ten. Het is de heer Smits wel aan het hart gegaan, maar een samenloop van omstandigheden heeft hem er toe ge bracht om het hotel van de hand te doen. Het was aanvankelijk de bedoe ling dat de zoon Smits te zijner tijd het hotel zou overnemen. Deze heeft een opleiding gehad aan de hogere hotelschool te Den Haag. Hij kwam evenwel tot de ontdekking dat hij er méér in zag zich verder in het hotel vak te gaan bekwamen in Amerika. In 1963 onderging de heer Smits een zware rugoperatie, wat tot gevolg had: dat hij het zware werk meestal j trad hij bovendien zelf op als chef kok niet goed meer aan kon. Toen dan het Belgisch Loodswezen interes se in het pand bleek te hebben, kwam de zaak aan het rollen. In mei begon nen de onderhandelingen, die nu don derdag besloten zullen worden met de ondertekening van het koopcontract. Moeilijk De heer Smits kon er zelf aanvanke lijk moeilijk toe besluiten om op het aanbod in te gaan. HIJ had immers sinds 1947 het hotel geleid, dat boven dien van 1922 tot 1932 eigendom van zijn grootvader was geweest, die on der andere ook de voormalige hoiels .Zeeland' (waar de heer Smits gebo ren is) en Albion' (aan de Konings weg) in Vlissingen onder zijn hoede had. De huisvriend en makelaar van de heer Smits, de heer J. A. Letzer, kon hem er evenwel van doordringen dat hij deze kans niet voorbij mocht laten gaan. De bedrijfsresultaten van het hotel waren de laatste tijd wel niet al te best, maar dat is volgens de heer Smits geen aanleiding geweest om uit het hotelbedrljf te stappen. Andere gegadigden dan het Belgisch Loodswe zen zijn er niet geweest, terwijl het nog de vraag zou zijn of anderen even veel of meer zouden hebben be taald. Het bedrag dat hij voor het hotel krijgt, wi! de heer Smits niet noemen, maar hij kan wel onthullen dat het voldoende is om niet meer te hoeven werken. Dat ben ik trouwens niet van plan, daar voel ik mij nog veel te jong voor', zegt hij. Het eerst komende jaar zal hij echter alleen besteden aan de dingen waar hij in de ruim 23 jaar dat hij hotel .Noordzee- boulevard' leidde niet aan toe is geko men. In de eerste plaats kunnen de heer Smits en zijn vrouw nu meer aandacht besteden aan het huiselijk leven, terwijl de heer Smits zich er nu al op verheugd om de komende zomer ook eens aan het strand te kunnen liggen of met de boot te kunnen gaan varen. Herinneringen In zijn huiskamer aan de Coosje Bus- kenstraat, vanwaar men in drie rich tingen over de zee en de boulevard kan uitkijken, haalt de heer Smits! herinneringen op uit ruim 23 .jaar .Noordzeeboulevard'. Er komen oude foto's en gastenboeken aan te pas. Toen hij het hotel in 1947 kocht, zag het er lelijk toegetakeld uit. In de oorlog hadden de Duitsers het .gevor derd' en op het dak had afweerge schut gestaan. Kort na de oorlog was de marine er nog enige tijd in gehuis vest. In april 1947 kon de heer Smits begonnen met restaurant, café en ter ras. Langzaam maar zeker werd de zaak daarna verder verbouwd en op geknapt, tot dat het hotel in 19501 weer geheel in bedrijf was. Er waren toen 60 bedden. Voor de oorlog waren dat er 24. De heer Smits schat dat hij m in totaal ongeveer 40.000 gasten heeft gehad. Daar lopen, zo blijkt uit de gastenboeken, nogal wat bekende na men tussendoor, vooral in de artisten- sector: Cees de Lange, Lex Goudsmit, Alex de Haas, Johnny Holshuijsen, Heintje Davids, Tom Erich en Her- bert Joeks. Daarnaast noemt de heer Smits nog de naam van de voormali ge president-directeur van de NS, de heer ir F. O. den Hollander. Prinses Armgard heeft eens, in-cognito, in het hotel de maaltijd gebruikt. Ook de handtekeningen van enkele bekende] dammers duiken uit het gastenboek] op: Baba Sy. Koeperman en Kaplan, j Wijzend op een tekening in het gas-! tenboek vertelt de heer Smits: Die is gemaakt door een meneer die wist! dat hij nog maar enkele dagen te leven had en die dagen kwam hij bij mij doorbrengen'. Behalve deze gas tenboeken vol herinneringen bevindt zich in de kamer van de heer Smits ook een grote kast met hotelzilver, pronkstukken uit de tijd van zijn grootvader. Zijn grootmoeder had die kast aan hem overgedaan omdat hij de enige kleinzoon was die in het hotelvak was gebleven. En nu, gaat hij weer een baan zoeken in het hotelvak? .Nooit', Is het resolu te antwoord van de heer Smits, die zich ruim 23 jaar ploeteren maar al te goed herinnert, hoewel hij het werk altijd met plezier heeft gedaan. Hij ls al het ware met hotels opge groeid. In hotel .Zeeland' (tegenover het station) geboren, bekwaamde hij zich later in het vak in hotel Door- werth' in Doorwerth-Iieelsum, in hotel .Parkhotel' in Velp, in hotel .Royal' in Arnhem en in hotel .Plasmolen' in Mook. In dat laatste hotel was hij met zijn 20 jaar de jongste ober kelner van Nederland. In het zomerseizoen telde hotel Noordzeeboulevard' 30 personeelsle den. De vaste kern, die zomer en winter bleef, bestond uit 12 personen. Daar de opheffing van het hotel toen reeds werd voorzien, werd het perso neel voor het zomerseizoen dit jaar aangesteld tot 15 september. De vaste kern krijgt het volledige loon uitbe taald tot 1 april 1971, ook als ze inmiddels al een andere baan hebben gevonden. De bond van werknemers noemde dit een schitterende oplos sing. Tot deze vaste kern behoorde onder anderen de man van de techni sche dienst, die ruim twintig jaar voor het hotel heeft gewerkt, terwijl de chef-kelner reeds 17 jaar spijzen en dranken serveerde. Heden behaagde het de Heere, van onze zijde weg te nemen, door een droevig on geval, ons innig ge liefd zoontje, broer tje en kleinzoontje JAN KEES op de leeftijd van 10 jaar. Psalm 103: 8 berijmd. M. L. Kole-de Vos oma De Vos Kloetinge, 5 oktober 1970 Kon, Julianastraat 12 De begrafenis zal D.V. plaatshebben op vrijdag 9 oktober om 14.00 uur op de alge mene begraafplaats te Goes. Gelegenheid tot con doleren na de begra fenis in de vergader zaal van de Geref. Gemeente. Geen bloemen. Voor de hartelijke bewijzen van deelneming die we mochten ontvangen na het overlijden van ons geliefd zoontje en broertje PIETERTJE betuigen wij langs deze weg aan allen onze oprechte dank. A. Pieterse J. Pieterse-Cornelisse Bram Middelburg, oktober 1970. Veerseweg 211. Verkoping Na hel personeel verdwijnt op dag 12 oktober ook de inventaris van het hotel, wanneer ten overstaan van de gerechtsdeurwaarders M. Loeve en M. L. van Dijke op die dag om half tien de openbare verkoping begint in de kantine van dc sporthal. De in de catalogus omschreven goederen kun nen bezichtigd worden in het hotel op vrijdag 9 oktober van 14 tot 17 uur, op zaterdag 10 oktober van 10 tot 12 j uur en op de dag van de verkoping van 8.30 tot 9.15 uur. Wat er allemaal te koop wordt aange boden is niet gering, want de lijst telt maar liefst 731 nummers. Daaronder bevinden zich bijvoorbeeld ook twee schilderijen, die ieder zo'n 2000 a 3000 gulden waard zijn. Er is voor elck wat wils. Wat dacht men van een Thoolse bruidskrans of een zware leestafel met acht clubs of een volau tomatische ijsblokjesmachine of do zen kerstversiering. Lekkerbekken kunnen er ook terecht: doos met blik jes witte muscaatdrulven. blikjes ma kreel en kreeft, potjes schilpadsoep, om maar wat te noemen. Keukengerij is er ook te kust en te keur: koeke- pannen, vleespannen, sauslepels, cake- blikken. Glazen staan er eveneens op de lijst, in alle maten en soorten, terwijl ook voor de inhoud kan wor den gezorgd, want de catalogus ver meldt dozijnen dozen met flessen wijn. En voor wie zich voorlopig geen zorgen over ladders wil maken staat er een doos met 79 paar nylonkousen gereed. De catalogus: een droge, emotieloze opsomming van wat eens het inventa ris van een hotel was. Zomer 1971 lopen de toeristen er aan voorbij. Er slapen loodsen. (Foto PZC). Voor de vele bewijzen van deelneming, die wij moch ten ontvangen na het over lijden van onze lieve vader en grootvader zeggen wij allen hartelijk dank. In het bijzonder de arts T. F. v. d. Werff voor alles wat hij voor vader en ons gedaan heeft. Familie De Witte Goes, oktober 1970, Zuidvlietstraat 37. J. de la Hayze arts woensdag aanstaande afwezig FAMILIE BERICHTEN IN DE PZC Heden overleed tot onze diepe droefheid, zacht en kalm, na een geduldig gedragen lijden, onze geliefde, zorgzame moeder, behuwd- en groot moeder CORNELIA DE VISSER weduwe van Jacob Adriaanse in de ouderdom van 77 jaar. Zoutelande: K. Maljaars-Adrlaanse A. Maljaars E. Adriaanse-Adriaanse J. Adriaanse J. Koppejan-Adriaanse H. Koppejan en kleinkinderen Zoutelande, 5 oktober 1970 Houtenburg 11 De teraardebestelling zal plaatshebben D.V., donderdag 8 oktober a.s. op de algemene be graafplaats te Zoutelande. Vertrek vanaf het verenigingsgebouw Middendorp om 12.00 uur. Geen bloemen. In volle vrede is na een kort ziekbed heen gegaan, mijn geliefde man, onze lieve vader, behuwd- en grootvader JAN STEUTEL in de ouderdom van 81 jaar. Uit aller naam: G. Steutel-Schrijver Zierikzee, 4 oktober 1970 De Jongestraat 33 De teraardebestelling zal plaatsvinden donder dag 8 oktober op de algemene begraafplaats te Zierikzee des namiddags 14.15 uur vanaf het Ned. herv. verenigingsgebouw, 't Vrije 2. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in genoemd gebouw tot 15.30 uur. Liever geen bezoek aan huis. Heden overleed op de gezegende leeftijd van ruim 85 jaar onze geliefde vader, behuwd-, groot- en overgrootvader LUDOVICUS FRANCISCUS BERKMAN weduwnaar van Janna Dieleman Terneuzen: J. van der Hooft-Berkman F. van der Hooft Vlissingen: J. Hamelink-Berkman Terneuzen: M. de Visser-Berkman R. de Visser M. M. Slot R. Slot Middelburg: L. F. Berkman M. M. Berkman-Bakker Axel, 4 oktober 1970 De Vurssche' Condoleantie-adres: Kastanjelaan 128 De teraardebestelling zal plaatshebben woens dag 7 oktober 1970 op de Zuiderbegraafplaats te .Terneuzen des namiddags 2 uur, na vooraf gaande rouwdienst in de Goede Herderkerk, aanvang 1.15 uur. Enige en algemene kennisgeving. Tot onze grote droefheid overleed in het Dia- conessenziekenhuis te Utrecht, onze lieve zus ter, behuwdzuster, tante en oud-tante, mevrouw M. S. J. RUIJSSENAERS-STURM op de leeftijd van 89 jaar. Oostburg: C. J. Mijs-Sturm J. Mijs 's-Gravenhage: R. F. Sturm E. M. Sturm-Madjera Maren: F. Sturm G. A. Sturm-van den Berg Neven en nichten Driebergen, 3 oktober 1970 ,De Beukenhorst' 78 Correspondentie-adres: mevr. C. J. Mijs-Sturm, P. C. Hennequinstraat 2, Oostburg De crematie zal plaatshebben op donderdag 8 oktober 1970 in het crematorium te Velsen, na aankomst van trein 12.55, halte Westerveld. Vertrek van het uitvaartcentrum De Alge- meene', Cordesstraat/hoek Traay te Drieber gen om 11.00 uur. Na een zorgzaam en moedig leven, waarin zij ons dankbaar en gelukkig heeft gemaakt, is mijn lieve JO, onze lieve mama JOHANNA MARIA LEMAIRE-VAN HOUTE, rustig ingeslapen. H. H. R. Lemaire Emst Roel Olga Hilda Deze kennisgeving wordt u mede gedaan uit naam van: Cadzand: J. van Houte-van Cruijningen Zaandam: J. Lemaire-Dens Arnhem: M. J. Lako-van Houte J. Lako En kinderen. Den Helder: S. J. J. J. Lemaire J. Lemaire-Wilson En kinderen. Heemstede: F. I. L. Kee-Lemaire P. Kee En kinderen. Verdere familieleden. Arnhem, 4 oktober 1970. Orchislaan 34. De crematie zal plaatshebben donderdag 8 oktober 1970 om 9.35 uur in aula 2 van het crematorium te Dieren. Vertrek vanaf Rens- senstraat 12 om 8.50 uur. Voor belangstel lenden vertrekt om 9.20 uur een bus van het GTW-station te Dieren, via het station-NS naar het crematorium. Thuis liever geen bezoek. Geen bloemen. In de zekere verwachting van de weder komst van Christus is op 78-jarige leeftijd overleden, mijn zorgzame man en onze zorg dragende vader, behuwdvader, groot- en over grootvader, de heer JACOBUS JANSEN Kapelle (Z.-Bev.): C. P. Jansen-Hollemans Muiden: G. Jansen C. Jansen-Tijms Amsterdam: N. M. Jansen Oost-Souburg: W. F. G. Jansen Scheven in gen: M. Jansen TT'"°cht: J. H. F. Jansen J. J. Jansen-Pieterse Kleinkinderen en achterkleinkind. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis te Middelburg. Bezoekuren dagelijks van 11.00-11.30 uur en van 18.00-18.45 uur. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 9 oktober 1970 om 14.00 uur op de algemene be graafplaats te Middelburg. Vooraf vindt een rouwdienst plaats voor de familie en belangstellenden in de Getuigenis- kerk aan de Adr. Lauwereyszstraat, die aan vangt om 13.00 uur en geleid zal worden door de weleerwaarde heer ds J. Bosman, gere formeerd predikant te Eindhoven. Na afloop van de plechtige teraardebestelling, gelegenheid de familie te condoleren in de auia op de begraafplaats. Liever geen bezoek aan huis.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1970 | | pagina 4