Als u Albert Heijn's eerste zellbedieningswarenhuis wilt helpen leiden, draait u dit weekend dit nummer: albert; heijn Begin volgend jaar opent Albert Heijn in Vlissingen het eerste warenhuis met zelfbediening. Een nieuwe manier van winkelen doet zfn intrede in Nederland Het succesvolle principe van artikel meenemen en aan de kassa betalen, wordt nu toegepast voor allerlei artikelen zoals koelkasten, cassetterecorders, fietsen en foto-apparatuur. Maar ook een warenhuis met zelfbediening dient met kundige mensen te worden bevolkt. Om service en leiding te geven. Daarom zoeken wij mensen die er vanaf het eerste uur bij willen zijn. Om hun carrière gelijke tred te laten houden met de groei van het bedrijf. Het dienen typische doe-mensen te zijn die verantwoordelijkheid en eigen initiatief belangrijker vinden dan het klokje van zes of een opgeruimd bureau. En die daarbij beschikken over de capaciteiten om één van nevenstaande functies helemaal waar temaken. Afdelingschefs non foods Afdeling 1 Afdeling 3 Afdeling 2 Afdeling 4 Afdelingschef slijterij Cheffin kassagroep Cheffin coffee-corner en personeelskantine Snel gebeld snel aangesteld 01607-2847 Afdelingschefs voor een viertal afdelingen (zie hieronder). Stuk voor stuk boeiende sleutelfuncties. Hier gaat het om: leiden van een team van medewerkers, verantwoordelijk zijn voor een vlekke loos functioneren van de afdeling, commercieel inzicht hebben en systematisch kunnen werken. Bezit van één of meer van de betreffende vakdiploma's wordt op prijs gesteld. Warenhuis- of branche-ervaring is gewenst. lederwaren en paraplu's schoenen grammofoonplaten en geluidsbanden boeken en tijdschriften schrijfwaren bijouterieën parfumerie en drogisterij kousen cadeau- en rookartikelen foto, film en uurwerken radio, t.v. en elektrische apparaten camping en speelgoed woningtextiel kleine meubelen kleine manufacturen witgoed baby-artikelen b.h.'s en lingerie dames-, heren- en kinderondergoed dames confectie dames bonneterie heren confectie heren bonneterie overhemden huishoudelijke artikelen verlichting doe het zelf, auto- en tuinartikelen fietsen ch Hij is verantwoordelijk voor het beheer van de slijterij. Hij is capabel de omzet te bevorderen en bekend met administratie en wettelijke bepalingen. Slijtersdiploma vereist. Verantwoordelij k voor het beheer van de kassa's. Verantwoordelijk voor het dienstbetoon aan de klant. Leidinggevende capaciteiten. Prettige omgang met mensen en administratieve feeling. Rustpunt op drukke momenten. Mulo- of gelijkwaardige opleiding. Zij geeft leiding aan een wisselende groep medewerkers. Ze heeft een goed begrip van service en kan goed met personeel omgaan. Hierboven ziet u een telefoonnummer. Het is het komende weekend permanent bemand door de heer J. de Groot. U kunt ook de heer A. Szabo bellen onder nummer 01600-41195. Als u belangstelling hebt en aan de voorwaarden voldoet, kunt u een afspraak maken voor een gesprek begin volgende week. Doe-mensen nemen nu snel een beslissing. Hun rechter wijsvinger draait al rond

Provinciale Zeeuwse Courant | 1970 | | pagina 14