meet- en regeltechnicus medewerkers ter opleiding tot bewaarder 16 ló opleiding tot socio-therapeutisch medewerkster 14 PERSONEEL Verspil geen kostbare vrije dag. Bij Philips kunt u ook 's avonds solliciteren en inlichtingen vragen en... vlakbij u in de buurt Vakman, niet-vakman PHILIPS PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 22 AUGUSTUS 1975 Esso Chemie N.V., dochteronderneming van het wereldconcern Standard Oil Company (New Jersey), heeft in het Botiek/Europoortgebied bij Rotterdam twee moderne chemische fabrieken voor de produktie van respectievelijk aromatische koolwaterstoffen en kunstmeststoffen. Beide fabrieken behoren tot-de best geoutilleerde ter wereld en zijn uitgerust met zeer gecompliceerde en technisch verfijnde apparatuur. Ten behoeve van de afdeling instrumentatie van beide fabrieken zoeken wij thans een Onze fabrieken zijn sterk geautomatiseerd en de meet- en regeltechnicus neemt daardoor een centrale positie bij ons In. Met een grote mate van zelfstandigheid zorgt hij voor het preventief onderhoud van onze overwegend electronlsche meet- en regelapparatuur en heft hij eventuele storingen op. Bovendien kan hij in de gelegenheid worden gesteld om te assisteren bij de praktische opleiding van onze leerling-meet- en regeltechnici. Een goede theoretische scholing, gecombineerd met een ruime ervaring, is voor deze functie vereist. Praktische kennis van automatische bedrijfsanalyse-apparatuur strekt tot aanbeveling. Over onze uitstekende arbeidsvoorwaarden willen wij u gaarne mondeling inlichten. Schriftelijke sollicitaties te richten aan Esso Chemie N.V., afdeling Personeelzaken, Postbus 7225, Rotterdam. Voor nadere informatie of het maken van een afspraak kunt u ook telefonisch contact opnemen: 010-161800, toestel 183. Het Ministerie van Justitie vraagt t.b.v. het Gevangeniswezen Het gevangeniswezen is belast met de tenuitvoerlegging van vrijheids straffen. Daarnaast echter schrijft de wet het gevangeniswezen voor, de tijd van de straf dienstbaar te maken aan de voorbereiding van de gedetineerden op hun terugkeer in het maatschappelijke leven. In verband hiermede wordt van de bewaarder een zakelijke, maar ook menselijke omgang met de gedetineerden verwacht, zodat dezen zich openstellen voor verdere hulp. Leeftijd: 25-45 jaar. Vooropleiding: enig voortgezet onderwijs. Aanvangssalaris: van f 743,- tot f 909,-• per maand met een uitloop naar f 974,- per maand. Na voltooiing var» de opleiding is een salaris van maximaal f 1072,- per maand bereikbaar, terwijl verdere promotie mogelijk is. In deze bedragen is niet begrepen de toelage voor onregelmatige dienst welke gemiddeld f 80,- tot f 100,- Inlichtingen over de functie van bewaarder kunt u verkrijgen door onderstaande coupon in te zenden aan het Bureau Voorlichting en Werving Gevangeniswezen en Psychopatenzorg, Pompstationsweg 34 te 's-Gravenhage. De opleiding tot bewaarder wordt per maand bedraagt kosteloos van Rijkswege gegeven. Premie AOW voor Rijksrekening. Ze duurt ongeveer twee jaar en vindt Vakantie-uitkering 6%. plaats in diensttijd. Ondergetekende Naam Straat Woonplaats Opleiding Leeftijd Vacaturenummer 8-4921/0101 zal gaarne Inlichtingen ontvangen over da functie van bewaarder fHandtekenlngJ te Rotterdam, Den Haag, Dordrecht an Utrecht We weten, dat het voor veel mensen gewoon moeilijk is overdag tijd vrij te maken om ergens anders eens hun licht op te steken over werk en salaris. Philips houdt daar rekening mee en daarom kunt u bij ons óók terecht elke dinsdagavond voor sollicitatie of alles wat u weten wilt over werk en salaris en mogelijkheden die Philips u kan bieden, zowel in dag- als in ploegendienst. We nodigen u gaarne uit er eens met ons over te komen praten op een van de hieronder genoemde adressen. Graag vertellen we iedere dinsdagavond alles wat u wil* weten. Plaats: Hotel-Café-Rest. Adres: van - tot: -Rilland-Bath Spido Hoofdweg 33 18.45-19.15». Krabbendijke De Koophandel Dorpsstraat 82 19 30-20.00 u. Krulnlngen De Korenbeurs Markt 6 20.15-20.45». Kapelle De Zwaan Kerkplein 47 19.30-20.00». Goes De Landbouw Markt 38 20.15-20.45». Lewedorp De Goede Dijk8traat 2 19.00-19.30 u. Verwachting Ovezande Verbeek Kerkplein 1 19.45-20.15 u. Wemeldinge Smits Wilhelminastraat 90 18.45-19.15 u. Onze afdeling Personeelzaken te Roosendaal staat verder dagelijks voor u open van 8.00-12.00 uur en van 13.30-17.00 uur en bovendien dinsdagsavonds van 18.00-19.15 uur. Kom gerust eens binnenlopen. U bent van harte welkom. Vindt u het prettiger toch eerst te schrijven of bellen om een af spraak te maken voor een tijd die u het beste schikt, dan kan dat natuurlijk. Ons adres: Personeelzaken, Zwaanhoefstraat 2, Roosendaal, tel. 01650 - 35920 N.V. Philips' Gloeilampenfabrieken, Roosendaal Het Rijksasiel „Veldzicht" te Avereest, waar ter beschikking van de Regering gestelde delinquenten worden verpleegd, vraagt medewerk[st]ers met MULO-opleiding voor de Deze opleiding is een circa 3-jarige part-time opleiding,'die grotendeels in diensttijd wordt gegeven. Ook zij die een A of B verplegings- opleiding hebben genoten, alsmede zij die ervaring hebben op het terrein van de kinderbescherming, maatschap pelijk werk of groepswerk In de ruimste zin, kunnen in aanmerking komen. Leeftijd 25 tot 40 jaar. Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring f 845,- tot f 1202,- per maand. Na de opleiding is een max. salaris van f 1338,- per maand bereikbaar. Promotiemogelijkheden zijn aanwezig. Voor de onregelmatige diensten wordt een toelage gegeven, welke gemiddeld f 70,- per maand bedraagt Premie AOW voor Rijksrekening, vakantie-uitkering 6°/o. inlichtingen over de functie van socio-therapeutisch medewerk[st]er worden gegeven op een voorlichtingsbijeenkomst op 5 september 1970 te Avereest Een uitnodiging voor het bijwonen van deze bijeenkomst kunt u aanvragen door onderstaande coupon te zenden aan het Bureau Voorlichting en Werving, Pompstationsweg 34 te 'a-Gravenhage. Reiskosten openbaar vervoer 2e klasse worden vergoed. De lunch wordt door de inrichting te Avereest aangeboden. Ondergetekende Naam Vac, nr. 9-0126/0101 Opleiding zal gaarne een uitnodiging ontvangen voor de bljeenkomet te Avereest op 5 september 1870. [bandtekening)

Provinciale Zeeuwse Courant | 1970 | | pagina 14