Werkgroep bestudeert Duits- Russisch niet aanvalsverdrag Minimumloon wordt f157,50 SS Militairen mogen later opstaan 2,98 6,80 3,80 Echtpaar ontvoerde kinderen uit tehuis Thailand schoorvoetend Cambodja in SOLEX RUIMING BIJ DE KLERK 3 INGESTELD NA GESPREK SCHEEL-GROMYKO Actiecomité ,E8' stuurt ministers rouwbrieven Vergunningen voor vissen Hollandsch Diep HH DE KLERK HUISVESTING ENIG BELETSEL VOOR TERUGKEER NAAR OUDERS WOENSDAG 29 JULI 1970 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ADVERTENTIE MOSKOU (DPA) - De West- duitse minister van buitenlandse uiten, Walter Scheel, en zijn Rus sische' ambtgenoot Andrei Gromy- jto hebben dinsdagochtend in Mos kou een half uur gesproken over hun voorgenomen overeenkomst over een wederzijds afzien van het gehruik van geweld. Daarna bood Gromyko Scheel een lunch aan. de eerse maal werd achter ge- deuren concreet gesproken over GOOR (GPD) Als gevolg op de al «voerde «olies (zwarte .vlaggen en doodskoppen langs en op do E-8) heeft het actie comité tracé L-8 16 rouw brieven naar allo ministers gestuurd. Od de brieven staat alleen een gedeelte uit het Onze Vader- .Leidt ons met m de verzoeking, maar verlos ons van den boze' (vrachtauto's) De brief is onder tekend door het actïecomié Goor Even eens heeft het comité naar de 8 ver voersorganisaties in Nederland en de ANWB brieven verstuurd waarin word' gewaarschuwd voor een eventuele blok. kade van de rijksweg. een tekst voor het verdrag nadat de ministers maandag bij de opening van de onderhandelingen verklaringen had den afgelegd. Over het verloop van de vergadering i<* "niets bekend gemaakt. Werkgroep stellen voor de Destudening van de problematiek van het West.Duits- Russisch niet-aanvalsverdrag. groep staat onder leiding van staats secretaris Paul Prank en de Russische delegatieleider is de Duitslandkenner Valentin Falin. De commissie is dins- dagmiddag meteen haar werkzaamheden Cromiko dtoj.gmorgen besloten een be!"™!- Het gesprek onder vier ogen gemeenschappelijke werkgroep in te ;verd sevoerd op voorstel van Scheel. f hoewel voor dinsdag aanvankelijk geen zitting op het programma stond. Vol gens de Westdultse regeringswoordvoer der Von Wechmar is het onderhoud .intensief en zakelijk' geweest. Alle Vliegbasis Twenthe verwacht 60.000 gasten op open dag ENSCHEDE (GPD) Vliegbasis Twenthe verwacht vrijdag 60.000 gasten. De open dag op de vlieg basis Twenthe aanstaande vrij dag lijkt een van de drukst be. zochte gebeurtenissen te worden die ooit in 'Jit gebied is gehouden Op grond van soortgelijke erva ringen op andere bases en gezien het feit dat er vier jaar geleden ook al zo'n 30.00 bezoekers op de toenmalige Twentse open dag waren, venvacht men er nu wel vijftig- tot zestigduizend. Hoogtepunt van de dag is onge twijfeld een -how van het Engelse stuntteam ,The Red Arrows' dat bestaat uit een formatie van ne gen GNAT-vliegtuigen. BUFFET JUFFROUW MET BROODMES DOODGESTOKEN AMSTERDAM (GPD) De 23-jarige mejuffrouw I. Logger nit de hoofdstad is gisteravond om acht uur met een broodmes doodgestoken door haar vroe gere vriend, de 38-jarige M. R. M. Vanuit een cafetaria heeft de man de politie ge beld en heeft op het bureau een beken tenis afgelegd. M. had enige keren een verhouding gehad met mejuffrouw Logger, die in een café aan de Frederik Hendrikstraat in oud west aan het buffet werkte. Even zovele malen was die verhouding verbroken, ook nadat zij een kind van de man verwacht te. De man wilde de verhouding voort zetten maar toen het meisje daartoe niet over te halen was, bedreigde hij haar enige keren. (Slot van pag. 1) het minimumloon en de verlaging van de leeftijd met een jaar betekent voor het bedrijfsleven een kostenstijging van 0 5 tot 3 procent Vooral met veel jeug. dgc werknemers en veal vrouwlijk per soneel zullen hiervan de lasten ernstig voelen. De verwantschap die er tussen net minimumloon e® de bijstandsuitkerin gen bestaat zal voor het rijk een ho gere uitgave van ongeveer 12 miljoen Rijksdaalder Een poging van de socialisten om het bedrag een rijksdaalder per week hoger te krijgen en de leeftijd van 23 verder omlaag mislukte dinsdag in een extra vergadering van de tweede kamer. Een ruime m eerder - heli van de runn honderd kamer leden, ie ofwel hun vakantie vroeg- hadden afgebroken, dan wel| haar hadden afgebroken wees am- dementen van deze strekking van de PvdA af. Br was slechts steun van de dut eüc bedrag dat (ADVERTENTIE) Solex Flash: ronduit een knappe verschijning moet" stijging en niet de sluitpost infflatoiebestaiijding mag zijn. Uiterste Voordat minister Rooivink uiteen kon zetten dat dit het uiterste is waartoe men op dit moment kan gaan, verde digde AR-kamerlid Boersma mede na mens KVP en OHU het standpunt van de regering. De heer Boersma waar schuwde ervoor deze zaaik mist alleen gevoelsmatig te beoordelen. Dan is een bedrag dat enkele tientallen guldens hoger liigit waamsdhiijnliijk nog te la meende hij. Wat een verlaging van leeftijd betreft, meent hij dat er niet vooruitgelopen moet worden op beraad over cao's tussen werkgevers en werk nemers. D® regering mag met het vast stellen van een minimumloon in dit op zicht niet voorop lopen. De heer Boer sma toonde zich tevreden over de ver hoging van het minimumloon in deze regeringsperiode van 120 tot 157,50. Minister Rooivink zette heel uitvoerig uiteen dat thans tot het uiterste is ge gaan. Het nog meer verhogen van het bedrag kan het gehele sociaal-econo misch stelsel aan het wankelen bren gen. Bovendien kam de werkgelegenheid er ernstig schade van ondervinden, om dat tall van bedrijven met veel jeu; en vrouwelijk personeel in moei! ijl den kan komen. Hij zegde toe. dat deze zaken voorzichtig zullen worden bena derd en verwierf daarmee ook de steun van de WD voor zijn wetsontwerp. De liberale woordvoerder Rietkerk tilde namelijk nogal zwaar aan de gevolgen die de verhoging van het minimumloon voor 'het bedrijfsleven kon hebben. f m. Zowel knap van binnen, knap van buiten als knap snel. De krach tige motor la voor geen kleintje vervaard. Die haalt de 40 per uur wet gemak. Zonder schakelen. Alleen starten, gas geven en flit send wegwezen. Vorstelijk weg wezen mogen we wel zeggen. Het 1-veers zweefzadel zorgt voor een comfortabele zit, de verende voorvork voor een comfortabele rit Prije van deze auto op 2 wie len, cardanaandrijving, schijfrem- reen en turbinekoellng inbegre pen, zegge en schrijve ƒ479,—. Motie De kamer verwierp tenslotte een motie van de socialist Van Dier, waarin deze vroeg de uitkering volgens de arbeids ongeschiktheidswet en de werkloosheids wet zodanig op te trekken dat deze in feite nooit lager zijn dan het minimum loon. Minister Rooivink en met hem de meerderheid van de kamer kon de ge volgen daarvan nu niet overzien. We) toonde de minister zich bereid om even tueel de sociale verzekeringsraad en dt SER nog eens te laten bekijken of het minnmumdagdoon, dat de basis voor de ze Uitkering is, verhoogd kan worden. zestal amendementen van de zijde de oppositie werd met ruime meer derheid verworpen. Een amendement de heer Boersma (ar) om voortaan de drie jaar het aan de loonindex ge koppelde minimumloon extra te bekijken en eventueel te verhogen (te beginnen in 1973) werd met grote meerderheid vaard. kwesties, die niet een verdrag hangen, zouden ter sprake zij bracht. Concreet Tijden een lunch in de Leninheuvel ve Scheel, dat hij naar Moskou was ge. I van landbouw en visserij heeft ten be komen om .concrete onderhandelingen i hoeve over een verdrag te voeren, en tot een einde te brengei van de sportvissers uit de doeken "Gromiko zei 'te ho-gedaan, welke papieren men wel en niet Dordrecht gaat vrachtwagens /eren DORDRECHT (ANP) Per 1 augus tus zal het in de hele bebouwde kam van Dordrecht verboden zijn vrachtau to's die langer dan zes nieter en hoger dan twee meter zijn, anders dan voor laden en lossen, daar te parkeren. Het gemeentebestuur heeft vijf plaatsen aan gewezen waar dit wel is toegestaan. Man is in Dordrecht tot dit besluut ge komen naar aanleiding van de vele klachten over vrachtwagens, die soms hele weetoemden voor woningen worden geparkeerd. Bovendien 16 overwogen dat geparkeerde vrachtwagens het stads, beeld ontsieren. Overleg met vervoers bedrijven is op niets uitgelopen, omdat van mening waren evenveel recht te hebben als andere WEL REVEILLE OM HALF ZEVEN, MAAR: OEN HAAG (ANP) Vanaf zaterdag 1 augustus worden de militairen van de landmacht, die gehuisvest zijn in kazernes en legerplaatsen, niet meer om half zeven in de ochtend gewekt met het reveillesignaal. In het kader van het streven meer eigen verantwoordelijkheid te geven aan de militairen wordt de vrije reveille ingevoerd. Momenteel is het nog zo, dat na het reveillesignaal ;n de ene kazerne ;en belsignaal, in de andere een grammofoonplaatje met muziek of het oude hoornsignaai de militairen direct moeten opstaan. De tijd tussen reveille en het ochtendappel van acht uur worden dam gevuld met de normale dagelijkse bezigheden als wassen, scheren, kleden, bedop- makem, ontbijten enz. Bij de nieuwe regeling bepaalt elke soldaat hoe laat hij opstaat. Hij dient er evenwel voor te zorgen, dat voor het op acht uur gehandhaafde appel, orde op zaken gesteld is. nodig heeft als men gaat vissen op het HoUmidseii Diep, het Haringvliet en het! Spui, wateren waar sinds kort de bepa lingen voor de binnenvisserij van kracht zijn. Vo r het vossen met één gewone hengel is geen vergunning van de rechdhebben-1 de op het visrecht nodig, aangezien het, hier bevaar- en vüotbane wateren be treft; wel is nodig een bijdrage-bewije. Voor het vissen met ten hoogste twee gewone hengels, de speciale hengel en de peur is naast een kleine visakite het bezit van een vergunning van de recht hebbende op het visrecht verplicht. Voor het vossen op een andene wijze dan met de bovengenoemde vistuigen is het bezit zowel van een grote visakte als van een vengunning van de recht hebbende op het visrecht noodzakelijk. Het vissen gedurende de nacht ('aan één uur na zonsondergang tot één uur voor zonsopgang) blijft in het gebied toege staan. DEN HAAG (GPD) Prins Claus en minister van sociale zaken en volksgezondheid Rooivink hebben gistermorgen in het Johan de Witt huis als eersten één gulden twintig neergeteld voor de serie bijzondere zegels, door de Neder landse hartstichting in samen werking met de PTT uitgegeven. De start van deze speciale postze gelactie werd een sportieve demon stratie: ter illustratie van een door mevr. dr P. G. M. Schrama, hoofd van de bedrijfsgeneeskundi ge dienst van de PTT gehouden inleidmg over bestrijding bewe gingsarmoede', gaven de prins, de minister, directeur generaal van de PTT, de heer H. Reinoud en de ontwerpster van de hart-zegels, mevrouw Marthe Roling een num mertje sprinten weg op een zoge naamde fiets-ergometer, die de ar beidsinspanning van het hart re gistreert. Op de speciale serie zegels (kleu ren: hard-geel, -rose en -groen) is een bloedend hart. afgebeeld dat de vitale betekenis van hart en bloedvaten symboliseert. De post zegels, die verder het opschrift ,uw hart uw leven' dragen, zijn verkrijgbaar in waarden van IS, 25 en AO cent. met toeslagen van respectievelijk 8, 10 en 20 cent. Op de foto: vlnr Marte Roling, Prins Claus en minister Rooivink op de fiefs'. De Klerk gaat nog een hele week door met „weggeef" prijzen op de gordijnafdelinq. Vensterrand Met fraaie kant. In optisch wit. 43 cm hoog. Nu in de opruiming Gordijnvelours Alle rollen velours uit onze collectie, die ook maar het kleinste foutje vertonen, ruimen wij op als B-keus velours. Originele prijzen van J6J30 en2A&Sper meter. Nu al vanaf per meter (120 cm breed). Terlenka voiline Met 3 jaar garantie. Geweldige vitrage, afgewerkt met loodkoord. 150 en 160 cm boog, van .5,90" voor De Klerk ruimt op van 16 juli tot 6 augustus Oude Markt 9, Vlissingen. Filialen in Rotterdam, Den Haag. Utrecht, Hoorn, De Lier Nu met zijn zessen ondergedoken ergens bij Rotterdam ROTTERDAM (GPD) Het Goudse echtpaar Van der Stel heeft uit het kindertehuis Groot Kijkduin te Zandvoort zijn vier kinderen (9, 8, 7 en 6 jaar) ontvoerd. Dc 32-jarige vader, zijn 28-jarige vrouw en de kinderen zijn ondergedoken op een onbekend adres in de om geving van Rotterdam., De heer en mevrouw Van der Stel, wie begin dit jaar de ouderlijke macht tij delijk werd ontzegd, kregen zondagmid- ,g van de directeur van Groot Kijk. un, de heer J. A. van Huis, toestem ming met de kinderen een autoritje in de buurt, van Zandvoort te maken. In de loop van de avond belde de heer Van der Stel het kindertehuis op met de mededeling dat hij en zijn vrouw de kinderen hadden meegenomen en op een geheim adres ondergebracht. Gisterem heeft de Gouwenaar de raad voor de kinderbescherming in Rotter dam telefonisch op de hoogte gesteld. Eind vorig jaar werden de vier kmde- aavtf- *- ren op opgenom mezzo' te Rotterdam nadat tussen man en vrouw ernstige moeilijkeheden waren ontstaan. In februari moesten de ouders, die zich toen alweer met elkaar hadden ver zoend, voor de Rotterdamse kinderrech ter verschijnen, die besliste dat de kin. deren tijdelijk aan de raad van de kin derbescherming zouden worden toegewe zen. Achtergrond van deze uitspraak vormden de omstandigheden waaronder de kinderen werden opgevoed. Zij kre gen een slechte verzorging, onvoldoende te eten en werden regelmatig geslagen. Het gebeurde herhaaldelijk dat de kin deren 's avonds laat nog op straat speelden, terwijl hun ouders aan het feesten waren. De heer Van der Stel werkte in die tijd zelden. Om aan geld te komen bood hij onder meer via advertenties ar beidsbemiddeling nam. Nadat hij de ver goeding hiervoor had geïncasseerd, liet ij nooit meer iets van zich horen. Hij bood tevens tegen financiële vergoeding zijn homofiele kwaliteiten aan. Verzoening Enkele dagen nadat de vrouw vorig haar man met vijf kinderen had ach tergelaten. verdronk het jongste kind (een jongen van 4) in een bad je. Toen de vrouw dit vernam, kwam zij meteen naar huis. Sindsdien zijn de ouders weer bij elkaar. De directeur van het Zandvoortse kin dertehuis zei ons dinsdagmorgen, dal hij in het volste vertrouwen de kinde ren aan het echtpaar had meegegeven voor een autoritje. Het gebeurt regel matig dat ouders hun kinaeren een mid dagje mee op stap mogen nemen. .Onverstandig' De raad voor de kinderbescherming ■indt het onverstandig dat het echt paar de kinderen heeft ontvoerd, voor al nu juist het ogenblik was aange broken waarop zou worden nagegaan wat er verder met de kinderen moest gebeuren. Het was niet uitgesloten dat ae kinderen weer ooroved naar de ou ders zouden gaan- De enige moeilijkheid heid nas dat de heer en mevrouw A an der Stel thans geen woonruimte hebben. Een woordvoerster van de kinder bescherming gaf als commentaar: ,Wij zouden graag willen weten waar het echtpaar Van der Stel nu zit. Dan kun nen wij onderzoeken of er daar redelijke jeliikheden zijn om de kinderen bij ouders te laten. De situatie wordt natuurlijk onhoudbaar, Het zou verstan dig zijn van de heer Van der Stel als hij ons zou opbellen en uitnodigen om eens te komen kijken *2 Mensen X Worden veroordeeld, «ent richten zelf<<U^aPhn ?p de presi" automatisch'ter <wi Vs fog' 01611011 deeld. De ,te worden veroor. voor herh-ilind ^en,ne''jk beducht >«WeKwVwleen on,ftng8 ™s' Mllton obote ivii ldT" ïan President tomatisch wnid. dat de do°dstraf au- staat en de nlL!!or verraad tegen de persoon van de president. Thailand heeft nogal lang do boot afgehouden, maar veel wijst er nu op, dat het regime in Bangkok zich meer met de strijd in Cambodja gaai bemoeien. Sinds begin juni zijn al Thaise vrijwilligers in het buurland actief, er zijn al aan zienlijke voorraden uniformen, schoenen en ande re hulpgoederen de grens overgegaan, acht- tot tienduizend Cambodjaanse rekruten worden in Thailand opgeleid en sinds kort duiken Thaise bommenwerpers lioven Cambodjaans gebied op. Na het bezoek van de Zuidvietnamese vice-pre sident Ngoeyen Cao Ky heeft premier Tlianom Kittikatsjorn van Thailand meegedeeld, dat het goed gaat met de onderhandelingen tussen zijn land, Zuid-Vietnam en Cambodja en dat een de fensie-overeenkomst tassen de drie landen ,tcgen hot opdringend communisme' in het vat zit. In hoeverre dit gaat betekenen, dat Thailand op grote schaal troepen in Cambodja gaat inzetten is voorlopig nog de vraag. Ondanks herhaalde tikatsjorn. dat hij te hulp komt als het bewind- in Pnom Penh, ondanks de toezeggingen van Kit tikatsjorn, dat hij te hulp komt aks het bewin- Lon Nol echt in de knel komt te zitten, zijn ei weinig berichten die duiden op grote activitei ten van het Thaise leger verder dan In het gtrens gebied Van diverse kanten worden daa.r aanme. melijke verklaringen voor gegeven. Volgens Henry Kamm in The New Vork Timer moest de aarzelende houding van Bangkok voor al worden gezocht in de binnenlandse moeilijk heden Thailand heeft lange grenzen en het re gime in Bangkok wordt al jaren, vooral sinds de Amerikanen in het land zo'n overheereende rol spelen, bedreigd door voortdurend sterker wor dende guerrillagroeperingen in het noordoosten en zuiden aan de Maleisische grens. Met zijn nog geen 200.000 man geregelde treepen, waarvan er dan nog 12.000 in Vietnam zitten, heeft het re gime daar toch al nauwelijks vemveer tegen. De Amerikanen maken in Thailand een hele studie van het bestrijden van guerrilla-activiteiten. Zon der die hulp zou de regering al lang het loodje hebben moeten leggen. De verwachting is dan ook, dat Thailand alleen geregelde troepen op Cambodjaans gebied laat opereren als het Cambodjaanse regeringsleger niet tegen de rebellen op kan in de provinces die aan Thailand grenzen. Het merendeel van de troepen is daan-voor aan de oostelijke grens sa mengetrokken. Dit is op grote schaal begin deze maand begonnen, toen Kittikatsjorn alarm sloeg omoat niet minder dan 200,000 strijders van het Zuiclviobnamese bedrijdingsfronit de grens zouden zijn overgetrokken. Hot uitblijven van ook maar een bericht over gevechten op Thais gebied zou erop kunnen wij zen, dat ook die Vietnamese .inval' alleen voor binnenlandse consumptie was bedoeld. Toen Kit tikatsjorn zijn dramatische radio-toespraak hield werd het hier en daar al toevallig genoemd, dal het bcvrijdingsfront oen Invasie op touw ging zetten, juist een dag voordat in het Thaise par lement weinig populaire belastingvoorstellen aar de orde kwamen. Hel leek allemaal weer sterk op hei lieproefde middel (zie de ijver van Sai gon Cambodja binnen te vallen) om de aandach' an binnenlandse strubbelingen af te leiden doo iaar het buitenland tc wijzen. Op dezelfde da; naaktt de regering in Bangkok bovendien he .eend, dat enige .communistische agitators' wa en opgepakt, wat overigens volgens eigen mede (leling al weken eerder zou zijn gebeurd. Behalve de Interne moeilijkheden schijnt ook het vergaande verdrag tussen de Verenigde Staten jn Thailand een spaak ln hot wiel te steken- Amerika levert het land bijna alle wapens en uitrusting die het leger gebruikt. Volgens de over eenkomst mag Thailand dat materiaal alleen ge bruiken voor de verdediging van het eigen grond gebied. Washington doet sinds president Nixon zijn befaamde Guam-doctrine afkondigde (de po litiek die op den duur een algehele terugtrek king van Amerikaanse troepen uit Zuidoost-Azië moet bewerkstelligen) a zijn best alle .bevriende" landen in dc strijd in Indo-China te betrekken. Het valt dan ook niet te verwonderen, dat Washington zelf ook wel wat zou willen veran deren in het verdrag met Thailland. Juristen van de Amerikaanse ministeries van de fensie en buitenlandse zaken zijn daarom, vol gens de goedingevoerde Henry Kamm, druk in de weer uit te zoeken hoe een Thaise interventie in Cambodja kan worden uitgelegd als noodzake lijk voor de verdediging van het eigen grondge bied. In Washington wordt ook gedokterd aan de mogelijkheid alle militaire goederen en wa pens die Thailand in Cambodja zou verliezen door Amerika te laten aanvullen. Ais Thailand in staat zal blijken de noordweste lijke provincies van Cambodja te bezetten (en il'.es wijst erop dat het dat van plan is) dan nog fioert het niet te betekenen dat het land dat in Ie eerste plaats doet om een dam op te werper '.ogen opdringende vijandelijke troepen. 3mda' Bangkok natuurlijk bijzonder goed weet dat de troepen van Noord-Vietnam en het: Zuid Vietnamese bevrijdingsfront weinig belang heb oen bij het openen van nog een front, in Thad and. zal het niet wakker liggen van de dreigins lie van die kant zou komen. Al sinds de middel ïeuwer. maakt Thailand aanspraken op een ge Je el te van de noordwestelijke Cambodjaanse pro vincies. De verhouding tussen beide landen is altijd bijzonder slecht geweest en het zou na ïef zijn te veronderstellen, dat die, nu Sliihanoek Ls afgezet en een anti-communistisch bewind in Pncm Penh zetelt, veel beter is geworden. Even als dat mot Zuid-Vietnam aam de andere kant het geval ls, lijkt het er meer op, dat Thailand op noordwestelijk Cambodja het oog heeft laten val- Proces-verbaal ien om zijn territoriale ambities bot te vieren. Binnen de regering in Bangkok wordt overigens nogal verschillend gedacht over de tegenover Cambodja aan te nemen houding. Vice-premler generaal P ra pas Karoesatien hnd wel oren naar het voorstel van Ky, Pnom Penh te hulp te ko men. Volgens hem was dat wel degelijk noodza kelijk om een uitbreiding van het Indo-Chinese conflict tot zijn land te voorkomen. Minister van buitenlandse zaken Thanat Khomam evenwel; zei, dat Bangkok zich alleen in de strijd zou gooien als dat. .onvermijdelijk' was, het stand- punt dus dat tot nu toe officieel door zijn rege ring is ingenomen. Het tekenen van een defensie-overeenkomst door Zuid-Vietnam, Thailand en Cambodja zou nog neel wat consequenties kunnen hebben. In de eer ste plaats gooit Cambodja daarmee definitief net masker van neutraliteit, dat het ondanks de gang van zaken nog stug voorhoudt, van zich af (om dat te voorkomen heeft Laos al te kennen gegeven niet mee te doen). Thailand zal onge twijfeld te maken krijgen met een nog heviger wordende binnenlandse oppositie. Voor de Verenigde Staten betekent dit verdrag' dat de Amerikaanse plannen tot terugtrekking waarschijnlijk opnieuw een forse dreum krijgen. Washington heeft de afgelopen jaren duidelijk aten blijken, dat het Thailand beschouwt als het oelangrijkste bastion in Zuidoost-Azië, een steun- ount dat beslist niet bij het einde van het con flict op het Indo-Chinese schiereiland zou wor den opgegeven, ondanks het schermen met de Guam-doctrme. [n feite zit Thailand natuurlijk al jaren in de oorlog verwikkeld door de aanwezigheid daar van vele vliegbases vanwaar Amerikaanse bom menwerpers opstijgen op weg naar doelen in Vietnam, Laas en Cambodja, maar als het land! zich helemaal bindt aan de strijd, zal Amerika' mee moeten doen, zo lang Thailand erbij betrok-, ken is- J Het echtpaar heeft met de ontvoering van de kinderen een proces-verbaal ge riskeerd wegens het onttrekken van de kinderen aan hel wettig gezag, dal thans door de kinderbescherming wordt uitgeoefend. Als de ouders blijven wei geren hun onderduikadres bekend te ma ken. komen ze straks óók ui moeilijk heden, als de kinderen naar school moe ten. ADVERTENTIE SPAAR- PLANNEN gewone gemengde verzekering Bij De Waerdye alle rentebaten plus koerswinsten aan de verzekerden, minus voor onze bemoeiingen. Bij Stad Rotterdam Leven alle rente baten boven Vi°/o eveneens. Bij een gemiddelde marktrente van 8®/», of een gemiddeld dividend plus koersstijging van 8op Robeco- aandelen, stijgt, zowel bij Stad Rot terdam Leven als bij de Waerdye, een afgesloten spaarp'an In een onge ëvenaards mogelijkheid van f 50.000.- na 30 jaar tot f 115.000.-: stijging 130*/». Verkoop uitsluitend via assurantie- bemiddelaars. Assurantieconcem Stad Rotterdam anno1720

Provinciale Zeeuwse Courant | 1970 | | pagina 3