Bevorderingen aan scholengemeenschap Petrus Hondius' Dagrecreatie bij Kwistenburg Geschil over huurprijs van viswater Hulst Belgische dame bekent diefstallen op camping Geen schepen op Veerse Meer-sfrand bij Vrouwenpolder likdoorns HOOVERS Adverteren doet verkopen Lees de PZC PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT WOENSDAG 22 TERNEUZEN Aan de rijksscholen gemeenschap. Petrus Hondius' te Ter- neuzen werden de volgende leerlingen bervorderd. Bevorderd van tolas 1 naar tolas 2: AS, A. Sas van Gent; Berends, M. Ter- neuzen: van de Bogaert, Le St Jan. steen, du Chatenier, Le. Westdorpe; Bhondt, Sa. Sas van Gent: Dieleman, J. TemeuzenVan Eetveldt, Me. Ter neuzen; Elbertse, Ma Terneuzen; Faas, Ja. Terneuzen; Guniter, Ha. Sas van Gent; Hamelrink, Ga.. Terneuzen; Hatne- link. J. Terneuzen; De Hamer, C. Axel; Kooh, L. Terneuzen; Koster, M. Ter neuzen; De Kraker, L. Sas van Gent; Van de Lande, Ja. Terneuzen; Louwer ee, A. Terneuzen; Neyt, P. Sas van Gent; Van Pagee, Ma. Terneuzen; Rie- mens, MN. Sas van Gent; Scheele, Ja. Vogelwaarde; Verhelst, J. Axel: Verstra len, J. Axel; De Waal, A. Terneuzen; Westbroek, Ae, Sas van Gent; Willem- een, A. Terneuzen. Niet bevorderd 2 leeriingen. Klas 1 b: Bakker. Ae. Terneuzen; Boerman, B. Hoek; Donze, Je. Terneuzen; Dorrepaal Ie, Terneuzen; Eggermont, R. Terneu zen; Gal'le, W. Terneuzen; Ten Hagen, Ba. Axel; van de Haurwe, A. Biervliet; van de Hooft, W. Terneuzen; van de Lijetoe, A. Hoek; Maas, A. Temeuzen; Mannaert, Sa. Terneuzen; de Meyer, L. B'vliet; van de Meuten, J. Hoek; Mik kers K. Temeuzen; Ortelee, Sa. Axel; Pagé, E- Bivliet; Rinn, Ja. Axel; Ver aart; J. Temeuzen; Vercruysse, Ma. B. vliet; Verdunnen, Ce. Terneuzen; Ver- noorte. Ca Biervliet; Wolfert, F. Axel. Niet bevorderd 4 leerlingen. Bervorderd van 1 naar 2 (lc) Audenaert, P. Terneuzen; Bauwens, Mn. Sluiskil; Buurama, J. Axel; De Engels man, J. Temeuzen; van Gassen, P. Sluiskil; Hamerlinck, A. Temeuzen; de Hertog, G. Terneuzen; Hoekstra, Se. Temeuzen; Houg, J. Zaamslag; Huy- breohts, P. Terneuzen; Kerctohaert, L. Terneuzen; Michielsen, Mn. Temeuzen; van Mieghem, Ye. Temeuzen; van Pien- broek, M. Temeuzen; Poppe, J. Sluis, kil; Renaud, Da Temeuzen; Soemers, H. Terneuzen; Sprangers, Ca. Temeu zen; van Strien, ld. Temeuzen; van Strien, Ja. Temeuzen; Timmerman, Ca Temeuzen; Weststrarte, Ja. Temeuzen; van 't Westeimide, C. Temeuzen. Niet bevorderd 5 leerlingen. Bevorderd van klas 2 naar 3. A2a Bockstael, Me. Sas van Gent; van Bo ven, A. Terneuzen; Carrière, P. Ter neuzen; Dorrepaal, J. Temeuzen; El bertse, L. Temeuzen; Engel, Mn. Sluis kil; De Feyter, A. Axel; Fieret, H. Temeuzen; 't Gilde, A. Hoek; Haers.P. Philippine; Heijnen, H. Temeuzen; van Hoeve. Ge. Philippine; Keyser, Ye. Ter neuzen; de Kramer. A. Temeuzen; Lau rens, W. Temeuzen; Sameel, Ma. Sas van Gent. Hdet bevorderd 2 leerlingen. Bevorderd van klas 2 naar 3 (A2b): Bliek, Ae. Temeuzen; Li, Aa- Temeu zen; van Meurs, J. Axel; Mevissen, Ye, Temeuzen; de Meyer, R. Terneuzen; de Mul, J. Temeuzen; Paeters, A. Ter neuzen; de Roo, A. Terneuzen; Samoen, A. Temeuzen; van de Veilde, A. Axel; Verbeek, H. Temeuzen; Vers traeten, F. Philippine; Vinke, Ja. Terneuz de Wmckel, R. Temeuzen; Wo Axel. Niet bevorderd 1 leerling. H2a van Avenmaete, R. Sluiskil; Bevers. P. Temeuzen; Bouiterse, P. Temeuzen; Cortjvriiendt, Le. Sluiskil; Cosijn, Ma. Temeuzen; Deuirloo, Ha. Axel; Dlnge- manse, Pa. Temeuzen; Edwards van Muyen, R. Temeuzen; Giele, J. Ter neuzen; Jansen, Pa Terneuzen; Kere- bulök. My. Sas van Gent; de Leege, Ga. Temeuzen; Soethaert, Ae. Sas van Gent; van Tilborg, R. Temeuzen; Pas veer, P. Temeuzen; Vinke, Ke. Ossenis- se; Vleeskens, W. Sluiskil, Wullems, H. SluLEtoü; van Binsberg-en Temeuzen. Niet bevorderd 6 leerlingen. Bevorderd van 2 naar 3 (H2b) Boerbooms, W Terneuzen; van Cadsand, R. Axel; de Feyter, Ja. Temeuzen; de Groene, Ma. Terneuzen; van Hecke, Ma. Sluiskilvan de Hemel, W. Philip pine; Kemper, H. Temeuzen; van Kou- teren, P. Temeuzen; van Kroonwdjk, Aa. Axel; Lantsheer. F. Hoek; de Le. ge, W. Temeuzen; Meerters, M. Hoek; Namninga, J. Sas van Gent; Ramondt, J. Sas van Gent; Rijk, La. Ossenisse van de Sande, Ma. Temeuzen; Scheele, J. Vogelwaarde; Schoof, Eh. Temeuzen; Swaneveldt, Jh. Terneuzen; Veerman, Ae. Terneuzen; Vercouteren, J. Temeu zen; van Wdtsen Ja. Terneuzen. Niet bevorderd 5 leertlngem. Bevorderd van klas 3 naar klas 4 (A3a) de Bokx, Ca. Temeuzen; Breepoel, Ma, Sas van Gent; van de Broetoe, J. Axel; de Coene. P Sas van Gent; Dieleman, Ma. Zaamslag: Fleurbaay. En. Temeu zen; de Groot, La. Terneuzen; Hen driks, A. Terneuzen; Jansen, M. Ter neuzen- Jurriëns, He. Sluiskil; Kabus, J. Axel; Koster, Je. Temeuzen; Lauret, J. Philippine; Maas, Mim. Sa3 van Gent; Rammeloo, F. Philippinede Ridder, P. Boek; Thomaes, H. C. Temeuzen; Zey, Ye, Ca. Temeuzen. Bevorderd van 3 naar 4 (A3b) Altena, P. Temeuzen; Dieleman. Ca. Temeu zen; de Feyter, Pa. Axel; Hamerlmck, J. Terneuzen; Harpe, A. Terneuzen; Her mans, Mm. Temeuzen; Lantsheer, Js. Terneuzen; Lindenbergh, D. Terneuzen; Louwerse, J. Axel; Mes, Aa. Terneuzen; Piessens, W. J. Stoppeldijk; van de Poel, H. Temeuzen; Willem sen, D. Ter neuzen. Niet bevorderd 4 leerlingen. (H3a) Aardewerk. Ae. Terneuzen; Arnold, Aa. Temeuzen; de Bakker, Fa. Temeuzen; Berwald, Ha. Temeuzen; Beun, Ma. Ter neuzen; Bikker, Jr Temeuzen; Boer booms. Eh. Temeuzen; Buys, Eh. Ter neuzen; Coffa, Ie. Temeuzen; Dooren- weerd, Ia. Temeuzen; va.n Eijk, P. Ter. neuzen; Fassaert, Eh. Temeuzen; Fleurbaay. Mn. Temeuzen: Fraanje, La. Temeuzen; Ivens, Ja. Temeuzen; Klerk Aa. Temeuzen; Knegtel, Ge. Temeuzen; Louwiesse, C. Temeuzen; Mevissen, Ma. Temeuzen; de Puitter, Ca. Terneuzen; Rooms, Ga. Hulst; Scheele, Ca, Ja Vo gelwaarde; Scheele. Ma. Sa Sluiskil;! van Urk, Me. Temeuzen; Verbrugge. I Pa Temeuzen; Verstra tem, R. IJzendij- ke; Wisse, Wa. Sa-s v. Gent; De Zeeuw B. Terneuzen; Smolders, Eh. Temeuzen;! Kolijn, Sa. Temeuzen; Wdjnands, Ne. Temeuzen. Niet bevorderd 2 leerlingen. Bevorderd van klas 4 naar klas 5. Bevorderd van 3 naar 4; H3b Cortvriendt, B. SluiskilEskes, D. Ter neuzen; de Graaf, J. Terneuzen; de Groe ne, P. Terneuzen; Heynsdijk, J. Temeu zen; an Hoeve, Me. Temeuzen; van de Hooft, P. Terneuzen; van de Hulst, F. Terneuzen; Koulen, P. Terneuzen; Kosters, P. Kapelle; de Lint, W. Ter neuzen; Mebissen, A. Temeuzen; de Milli- ano, L. Temeuzen; van Overmeure, Aa. Temeuzen; Pioegaert, M. Philippine; Rammeloo. C. Temeuzen; van Rossuun, W. Sas vam Gent; Sameel, W. Sas van Gent; Siereveld, M. Temeuzen; Siere. veld, Pa. Temeuzen; Veerman. A- Ter neuzen; Verbeek, H. J. Temeuzen; Ver schelden, La. Sas van Gent; van de Wee- Ie, J. Temeuzen; van Wolferen. A. Ter neuzen; Kalkman, Ha. Biervliet. Niet bevorderd 5 leerlingen. Bevorderd van tolas 4 naar klas 5: A4A Bolleman, J. Axel; Edwards van Muy en, G. Temeuzen; van de Hauwe, E. Biervliet; Hovestadt. Ga, Terneuzen; Kolijn, J, Temeuzen; van Loo, Aa Ter neuzen; Slabber, Ca. Terneuzen; Ver strakten, Eh. Temeuzen; Vetih, Ma. Ter neuzen; Vioen, G. Axel. Eevorderd van 4 naar 5 Havo 4: Ail. Ea Sas van Gent; Audenaert, Me. Temeuzen; de Bakker, O. Temeuzen; Belaert, O. Temeuzen; Bliek, L. IJzen. diijke; Boon, Ca. Temeuzen; Bogaart, A. Temeuzen; van de Bospoort J. Ter neuzen; van de Brande W. Terneuzen; de Bruiijn. Me Temeuzen; Buysse R. Bosdhkapel'le; Buys T. Koewacht; Cal- bo J. Temeuzen; van Damme R. Koe wacht; Dekker Ca. Zaamslag; Deleman J. Temeuzen; Doetjes H. Terneuzen; Ekkenbus. J. KloosterzanJe; Everaard J. IJzendijke; de Feijter, M. Axel; Franc ken. M. E. Temeuzen; Franckaert, E. C, L. St Jansteen; de Grave G.; de Groff. R- Sas van Gent; Gaunter. Me. Sas vam Gent; Hamelimk. Rl. Temeuzen; Hame- link. M. Terneuzen; Heikens Ra, Temeu zen; Hermans, C. Temeuzen; van Hecke, Ma Temeuzen; van de Hemel Ba Ter neuzen; van de Hemel Ja Temeuzen; Hogendoom, Ha. Axel: Evens L. St Jan- steen; Jansen van Roosendaal Ma Ter. neuzen: de Jonge Eh. Terneuzen; Jur- ry Je. TemeuzenKolijn F. Axel; Kouw ijzer, Ae. Temeuzen; Kouwijzer G. Ter neuzen: Lauret L. Terneuzen; Lips C. L. M. IJzendijke; Lips L. C. M. IJzen- diijke; Mast Aa. Terneuzen; Meyer C. G. Temeuzen; Mink M. Temeuzen; Moens Le Temeuzen; van Muyen, La Temeu zen; Pateer J. L. M. St Jansteen; Pee tere T. St Jansteen; Pioegaert. F. Phi lippine; Poort Wa. Temeuzen; Pot Je. Axel; de Punderd W. H. St Jansteen; Rademakers, J. Ossenisse; van Reonor- tel J. Kuitaart; van Rijsbergen Va Axel; de la Ruelle F. Sluiskil; de Rudjter J. F. Temeuzen; Samderse Sa. Axel; Scheele Oa. Te. Vogelwaarde; Scheffelaar Le. Vilvoorde; Schoon! s C. Sas van Gent; Smet P. St Jansteen; Snoeck H., Ter neuzen; Stuij Sa. Temeuzen; Teeler Aa Temeuzen; van Tilborg J. Temeuzen; Tromp, H. Sas van Gent; Tukker. G. Biervliet: Verbeke J. IJzendijke; Ver. brugge Ma. Hengstdijk; Verlinde H. Temeuzen; Verjaal Ca. Biervliet; Ver. schelling Ma. Terneuzen; de Vos Ma. Temeuzen; yHlertus Ma Hoek; de Waal G. Axel; Wreles, Oa. Axel; van Wiek A. D. Axel; Ysébaert Ie Temeuzen; Yse- baert Pa. Terneuzen: Knegtel L. Ter neuzen; Van Langevelde, M. Axel. Niet bevorderd 26 teerlingen. Bevorderd van 4 naar 5 Gymn 4. Bolamd C. Temeuzen; de Feyter Ka. Axel Kats. Fe, Axel; Korbee, Clue. Terneuzen; Koster Ne. Terneuzen; de Lange G. Ter neuzen; Millenaar Wa Axel; Renaud. Me Le. Temeuzen; Vercouteren W. J. Temeuzen; Vierpoorte, C- Philippine. Niet bevorderd 1 leerling. Bevorderd van 5 naar 6 G5a de Bliek, H. Sas van Gent; de Bodt, Sa Temeuzen: van Pagee Pa. Temeu zen; Room Ja, Temeuzen. Niet bevor derd 1 leerling. Bevorderd van 5 naar 6 GBS van Aken D. Terneuzen; Barrevoets Ca Temeuzen; Duinmk J. Axel; die Feyter J A. Axel; Hovestadt G. Temeuzen; Mikkers Ma. Temeuzen; de Putter Ca Axel; de Puitter C. Axel. Bevorderd van 4 naar A4b Breepoel. H. Sas van Gent; Damen, G. Terneuzen; Haak, A. Sluiskil; Kok, Eh. Sas van Gent; d Ridder, G. Terneuzen; Saman, K. Hoek; Smolders, P. Temeu zen; Vermast, H. Sas van Gent; Visser, J. Terneuzen; Willems, M. Temeuzen. Niet bevorderd 1 leerling. Bevorderd van 2 naar3: Gym. 2: v. Avermate, Le. Sluiskil; Boer. He. Temeuzen; Cohen, J. Temeuzen; Dees, Ma. Temeuzen; v. Dierendonck, Mn. Gent; Fraanje, J. Terneuzen; e, Ne. Temeuzen; v. Meeuwen, D. Hoek; Meyers, Ca. Temeuzen.; Michiel sen, Ca- Temeuzen; Post. He. Terneu zen; Renaud. Ca. Temeuzen: Renaud, Va. Temeuzen; Vermeulen, j. Temeu zen; Verschueren, A. Temeuzen; Ville- rius. Ae. Hoek; v. Pienbroek, Ba, Ter neuzen. Niet bevorderd: 2 leerlingen. Bevorderd van 3 naar 4: G3 Beland, Ta. Temeuzen; Destombes, Sa. Sluiskil; Harpman, Ra. Temeuzen; Ver meulen, G. Temeuzen. Hulst ontving CDU-leden HULST Loco-burgemeestet p van Hulst heeft dinsdagmorgen gemeentehuis een gezelschap li' toeristen ontvangen. Het jrinr JK' kleine 40 leden van de CtlK bach, die per touringcar nr, J" waren van brussel naar Vol» bezoek aan Hulst was gear*»,! door de burgemeester van hn o Mlchelstadt, de .zustergemcenif1 Hulst. Na de ontvangst zorgde storee VVV voor een rondleldlnrtl het stadhuis en langs de wallen. OUD-ADJUDANT M1NDERH0UD DINSDAG OVERLEDEN VLISSINGEN Dinsdag is d,w adjudant van politie J. Minderhoud™ leden in het ziekenhuis BetÜeai hij wegens verwondingen, oimw, tydens een verkeersongeval, wK" pleegd. De heer Minderhoud wert*. .februari 1935 aangesteld als politie. Hij werd op 1 januari 1949 Li derd tot brigadier en op 1 januari W' tot adjudant. Tn elk van deze rat^* i heeft hij bij de gemeentepolitie VlS 'gediend tot 1 juni 1964. Op deze te is hem in verband met het bereikenw de pensioengerechtigde leeftijd een, ontslag verleend. Hij heeft gedurende zijn gehele deal periode deel uitgemaakt van de ik mene dienst. (Slot van pag. 1) jaren 1960-1961, toen de recreatie aan het Veerse Meer nog van de grond moest komen, de toenmalige gemeente Wolphaartsdijk zieli oriën teerde op adv! zen van ir Heidel- berger van de Nederlandse Heide Maatschappij, die betoogde, dat dag recreatie- en verblijfsrecreatïe sterk gescheiden moest blijven. Voor hel verblijf recreatie hebben we toen ge dacht aan het havengebied van Wol phaartsdijk, en alle daarvoor ln aan merking komende gebieden ten oosten daarvan. Schelphoek aan het Veerse Meer en De Piet in het westen zagen wij als mogelijke terreinen voor dag recreatie', aldus de heer J. P. J. Kuis- weinig bezwaren in de bestemming van Kwistenburg tot dagrecreatiege bied. Het gebied zou een aansluiting kuninen zijn op het nabij liggende strand van Katse Veer. Aan de an dere kant wenste de heer Ruisaard wel vast te houden aan op de prak tijk elders stoelende gedachten van scheiding' tussen dagrecreatie en ver blijfsrecreatïe. Landschappelijk was er naar zijn oordeel weinig bezwaar aan te voeren tegen bebouwing van Kwistenburg. omdat het terrein ir een grote bocht van de Veerse Meer- dljk ligt. Kwistenburg is nog maagde lijk gebied, bezocht door water vogels, konijnen en wa.ndela.ars. foto PZC) penningmeester van de watersport vereniging Wolphaartsdijk. ,Van dit principe zijn wij bij onze planning uitgegaan. Het sprak ook de clubs rond de jachthaven en de sportvissershaven aan'. Geschikt De heer Ruisaard achtte desge vraagd he-t terrein bij Kwisten burg met zijn zandige bodem zijn langzaam glooiende oever en slechts zeer geleidelijk dieper wordend wa ter wel geschikt voor dagrecreatie. ,Br hoeft niet zoveel aan fe gebeu ren. Het terrein zal alleen geëgali seerd moeten worden on er zal een dijkovergang moeten komen'. Als wa tersportman zag de heer Ruisaard DEN HAAG Volgende week behan delt de afdeling gesctólen van bestuur Van de raad van staite tnvjdens een open bare zitting een bezwaarschrift van rentmeester J. E. M. Seydiiiitz te Hulst, gericht tegen het besluit van de kamer voor de binnenvi.sserij. Daarbij een huurovereenkomst gesloten voor tijdvak van 1 januari 1970 tot en met 31 december 1975 tussen J. E. M. Seyd iiiitz in zijn hoedanigheid van gemachtig de van mevr. E. J. M. Seydlitz-Baro. nesse van Voortst tot Voorst te Hulst als verhuurder en E. .J Koudljzer te Kuitaart als huurder ter zake van het visrecht van ,De Kleine Vo-gel' te Hon- teniee groot 2.76.35 ha aldus is gewij zigd, aait de huurprijs nader wordt vastgesteld op een bedrag van ƒ200 per jaar. De kamer achtte een huur prijs v-an 350 zoals tussen partijen was overeengekomen, te hoog. De rent meester voert aan. dat de huurder in verband met de ligging van liet vis water geen pootivis behoeft unt te zet ten. Bovendien heeft het water bij sportvissers een uitstekende naam, waardoor het mogelijk is voor de prijs van ƒ15 voor een jaarvergumning reeds aan de huurprijs van ƒ350 te komen. In aanmerking dient te worden geno men, dat de huiurder gedurende 18 ja ren langs steeds dezelfde huurprijs heeft betaald. Daarboven zijn voor de verhuurder de jaarlijkse lasten gestegen, waarvoor om It verzocht het beslunt van de kamer van de binnenvisserij te vernie. tigen en alsnog de door partijen over eengekomen huurprijs goed te keuren. STAVENISSE De rijkspolitie te Stavenisse heeft de Belgische mevrouw G. van M. uit. Antwerpen aangehouden, die ervan verdacht werd in totaal een bedrag van 1070 te hebben ontvreemd. Zij bekende inderdaad meermalen te hebben ingebroken in de woning van het echtpaar Quaak-Hage op hun erf, dat grotendeels all® camping is inge richt. De daderes kon aan de hand van stille getuigen worden opgespoord. Mevrouw van M., die bij haar laa bezoek aan de woning 145 meenam, verbleef op de camping om van de ru9t en stilte te genieten. Haar laatste buit had ze vermoedende dat ze ontdekt zou worden, in brand gestoken, de as in een plastic zakje gedeponeerd en dat in het water van het Keeten geworpen. VROUWENPOLDER Het strand aan het Veerse Meer bij Vrouwenpolder zal dit laar tiidens de bouwvak vakantie niet .bezet' kunnen worden door binnen, vaartschepen: een eedeelte van het strand bij Vrouwenpolder zal met pa len en nvlon draad worden gemar keerd als zwemstrand. Dat wordt mee gedeeld in het jongste nummer van de Veeree Meergids Zoals bekend hadden vakantiegangers vorig jaar hinder van schepen, die tijdelijk op het strand wa ren gezat. In de Veerse Meergids wordt ook mee rt at er toiletben 'comen bij de Veerse Dam bij Vrouwenpolder, waar in het hoogseizoen talrijke auto's worden ge parkeerd. Evenmin is het mogelijk ge bleken een vergunning te krijgen voor de bouw van een paviljoen. ,Het blijft een droevige zaak, dat op een dergelijke punt waar massa's mensen korte of lange tiid vertoeven niet de minste ac commodatie aanwezig is", aldus hoofdre dacteur H. P. Huijsman van de gids in het ioneste nummer. ARNEMUIDEN Dinsdag werd op enlcele Zeeuwse wegen de ver keersenquête uitgezet, die provin ciale waterstaat; in samenwerking Mil andere instituten houdt. Het onderzoek was vorige week dins dag wegens het slechte weer ge staakt. Ook nu werden tal van automobilisten naar hu reinsdoel gevraagd, door studenten van de Vlisstngse hts. Op de foto: het onderzoek bij de parkeerplaats van rijksweg 58 bij Arnemuiden. Foto PZC In plaats van kaarten Met grote vreugde geven wij kennis van de geboorte van onze dochter SYLVIA CHRISTINA MARIA wy noemen haar Sylvia J. en A. Starke. Vlissingen, 19 juli 1970. Verkuyl Quakkelaarstraat 83. Donderdag 23 juli ho pen onze geliefde ouders en grootouders JOH. VAN KEULEN hun 40-jarig huwelp'ks- feest te vieren. Dat zij j nog lang gespaard mo- gen blijven, is de wens j van hun dankbare kin- I deren en kleinkinderen. Middelburg, juli 1970. I Noordweg 353. Gelegenheid tot felici teren zaterdag 25 juli van 15.30 tot 17.00 u ver .gebouw v. Citter- straat, St-Laurens. Vrijdag 24 juli 1970 ho- j pen we ons 40-jarig hu welijk te gedenken. Gelegenheid tot felici teren van 4.00-5.30 uur in het Maarten Luther- huis, Groenewoud 58, j Vlissingen. W. Vos L. Vos-Slabber j Vlissingen, Weatdijkhof 6 Mede namens onze kinderen en kleinkinderen, zeggen wij allen hartelijk dank voor de belangstelling on dervonden bij ons 35-jarig huwelijksfeest. A. de Korte A. de Korte-de Vos Oostkapelle, juli 1970 Duinweg 10 Voor de vele blijken van be langstelling en de bewijzen van medeleven, ons betoond tijdens de verpleging en na het overlijden van onze ge liefde moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder JANNA MEERTENS wed. van Chrisliaan Bakker, Inzonderheid aan de direc trice en verplegend perso neel van het verpleeghuis .Ter Poorte'. Uit aller naam, C. Platteeuw-Bakker Heden overleed tot onze diepe droefheid, zacht en kalm, onze geliefde man, vader, behuwd- en grootva der MARINES ADRIAAN DE JONGE op de leeftijd van 72 jaar. Wolphaartsdijk: A. C. de Jonge- Schouwenaar M. C. Snoep- de Jonge C. Snoep Heinkenszantl C. J. Heiboer de Jonge A. Heljboer Goes: J. Willemse de Jonge N. Willemse En kleinkinderen Wolphaartsdijk, 20 juli 1970. Friesestraat 13. De begrafenis zal plaatshebben op vrij dag 24 juli a.s. des namiddags om 2 uur vanaf Hotel Osse- waarde. Geen bloemen. Mede namens onze kinderen zeggen wij allen hartelijk dank voor de belangstelling ondervonden bij ons 50-ja- rig huwelijksfeest. Ook Sur- i Corda, hartelijk dank voor de aubade gebracht. B. Corbijn C. Corbijn-Versluijs Oostkapelle. Duinweg 41 SNELWEG MET WONDEROLIE Geen omslachtige lik- doornpleisters of gevaar lijk gepeuter jnet scheer mesjes en zo. Aanstippen met. NOXACORN vloei stof is zo eenvoudig, hy giënisch en verantwoord, NOXACORN bevat o.a. verzachtende wonderolie met jodium en een pijr stillend middel. NOXA CORN maakt direct een eind aan de pijn. Eeltplek- ken en eksterogen ver schrompelen met wortel enal. NOXACORN antisep tisch likdoornmiddel. Snel,pijnloos,afdoend.1.85. Hedenmiddag 2.00 uur VARKENSVLEES Oranjeplein, Souburg. Iedereen een krediet tot 3.000,zonder borg direct te verkregen voor aanschaf van meubelen en woningtextiel. Ook zij die gaan trouwen, en al len die dringend meube len willen kopen. Vraag gratis folder met uit voerige inlichtingen bij Postb. 1083, Rotterdam. BK, Lagostina en Skultuna keuken- uitzetten. Ook !os verkrijgbaar. IJZERHANDEL L. Delft 31 - Middelburg Na een moedig en geduldig gedragen lij den, is va.n ons heen gegaan onze lieve, zorgzame zuster, be huwdzuster en tante op de leeftijd van 57 jaar. Haar diepbedroefde familie: J. Versluijs C. M. Versluijs- Hamelink C. Versluijs Vlissingen, 21 juli 1970. Glacisstraat 148. De teraardebestelling zal plaatshebben vrij dag 24 juli 1970 om 14.30 uur op de alge mene begraafplaats. Vertrek van huis om 14.15 uur. Geen bezoek. Heden overleed in het Academisch Ziekenhui! te Utrecht, na een langdurig gedragen lijden, mijn geliefde dochter JACOMlNA PIETERNKLLA LOTJW8 echtgenote van R. M. P. Vos, op de leeftijd van 44 jaar. L. Louws. Condoleantieadres Maasdijk 59, Veen (Noord-Brabant) Souburg, Dljkstraat 7. De teraardebestelling zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Veen op zaterdag 25 juli n.m. 2.30 uur. Bij de veelheid van mijn gedachten in mijn binnenste verkwikten uw vertroostingen mijn ziel. Psalm 9419, Heden nam God plotseling tot Zich onze lieve vader en opa NICOLAAS CORNELIS DEN TOOM ridder in de Orde van Oranje-Nassau, in de leeftijd van 75 jaar. Abcoude: W. den Toom A. den Tom-Naafs Piet Kees Abcoude, 19 juli 1970. Kerkplein 26. Heden nam de Heere, na een kortstondige ziekte uit ons midden weg, onze geliefde en zorgzame vader en grootvader, de heer FRANCOIS MOES weduwnaar van Catlina van Hoeve, op de leeftijd van 77 jaar. Terneuzen: J. Moes Axel: A. de Putter-Moes Joh. de Putter en kinderen. Terneuzen, 20 juli 1970. Willem de Zwijgerlaan 23a. De teraardebestelling zal D.V. plaatshebben donderdag 23 juii des n.m. 2.30 uur, na voor afgaande rouwdienst in de aula van .Bachten Dieke'. aanvang 1.30 uur. Ingang Ferdinand Bolstraat. Algemene kennisgeving. Heden overleed in de Hope des Eeuwigen le vens. onze lieve moeder, groot- en overgroot moeder MAATJE BAKKER geboren Vaane in de ouderdom van 86 jaar. Goes: Th. Bakker C. M. Bakker-van Moolenbroek Kampen: P. J. Bakker C. Bakker-Ooms Uddel: E. M. Bakker J. Bakker-Geluk Klein- en achterkleinkinderen Middelburg, 21 juli 1970. Correspondentieadres: Middelburgsestraat 48, Goes. De begrafenis zal DV plaatsvinden op zaterdag 25 juli op de algemene begraafplaats te Mid delburg om 12.00 uur. Vertrek uit de bovenzaal van de kerk der geref. gemeente aan de Se- geersstraat om 11.30 uur. De overledene ligt opgebaard in het mortua rium van het Gasthuis te Middelburg. Bezoek uren van 10.00 tot 11.00 uur en van 18.00 tot 19.00 uur. Heden bereikte ons het bericht, dat onze oud vertegenwoordiger, de heer JACOBUS PLUYMKRS in de ouderdom van 89 jaar, is overleden, Zijn leeftijd en het feit. dat hij na een 25-jarig dienstverband heeft behoord tot de langs' gepensioneerden in ons bedrijf, geeft ons extri aanleiding even stil te staan bij zijn verscne den. Moge hij rusten in vrede. De Raad van Bestuur van het Erdal-concen te Amersfoort. Amersfoort, 21 juli 1970. Met grote droefheid geef ik kennis, dat nog vr(i plotseling, na een hevig lijden, van mij iF heengegaan, mijn lieve, zorgzame man JOHAN HENDRIK KRISPIJN echtgenoot van P. E. Duynkerke Een ieder die hem gekend heeft, zal begrijp ïoe erg ik hem zal missen. Goes, 21 juli 1970. Kamperfoeliestraat 38, De begrafenis zal plaatshebben op vrijdag 7 juli om 2 uur op de algemene begraafpiw te Goes. De overledene ligt opgebaard in de rouwkarne' van ziekenhuis Bergzicht. Gelegenheid tot zoek dagelijks van 11-12 en van 1-2 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1970 | | pagina 4