Bouw nood-raadhuis voor Westerschouwen Wethouder I. Filius reageert op interview De nieuwe deodorant Sportif vanBoldoot maakt van een 4 RAAD IN PRINCIPE VOOR BOUW Openbare en bijzondere school onder één dak Inspraak Inas-examens te Zierikzee Examens Tegen vervuiling lucht, water en natuur DUITSE MILITAIRE WAGEN VELDE VERKEERSLICHTEN KRUININGEN geslaagd? X) ByQ S T E pastilles-een geslaagd geschenk PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT DINSDAG 16 JUNI 1970 ter dekking van de aanloopkosten van strandreddingsbrigade. Om de voor. malige kleuterschool in Haamstede, di" op dit moment wordt gebruikt a. noodpostkantoor, geschikt te maken als moratorium, werd een bedrag van 1150 WESTERSCHOUWEN B en w van Westerschouwen zullen een plan laten uitwerken voor de bouw van een school, waarin zowel de christelijke lagere school van Haamstede als de gecombineerde open bare school voor basisonderwijs in Burgh en Haamstede kunnen wor den ondergebracht. Gekoppeld aan dat plan wil men bezien hoe een noodgemeentehuis kan worden neergezet bij de Beatrixschool in Haamstede, die als de nieuwe school er staat een nieuwe be stemming zal moeten krijgen. De raad ging maandagavond in prin cipe akkoord met de plannen voor de twee scholen onder één dak in Haamstede-Zuid-West en voor het noodgemeentehuis. Men deed dat met enig voorbehoud. Zo vonden de lieren M. J. Steur en B. J. Kloosterman (beiden vvd) en A. D, Dn. lebout (pc), dnt een noodgemeentehuis bij de Beatrixschool niet zo gunstig zou liggen. Burgemeester H. P. Ever- wijn zette uiteen, dat de christelijke school voor basisonderwijs hard aan een nieuw gebouw toe is. Bovendien zijn de openbare scholen van Burgh en Haamstede gecombineerd. De lagere klassen zitten in Burgh en de hogere in Haamstede. Men zou die twee openbare scholen m een gebouw moeten onderbrengen. Nu heeft het gemeentebestuur overeenstem ming bereikt met het bestuur van de christelijk nationale school, om samen te gaan bouwen. De heer Everwijn wees erop, dat wil men voor die scho len onder een dak een urgentieverkla- ring krijgen er een bestemming moet zijn voor een van de twee leegkomen de openbare scholen. En het college was van mening, dat een noodgemeente huis de oplossing zou zijn. Westerschou wen heeft een te klein gemeentehuis. Een nieuw zou volgens burgemeester Everwijn rond de een en een kwartmii. joen gulden gaan kosten en het col lege was, met het oog op een moge lijke herindeling van gemeenten op Schouwen-Duiveland in de verdere toe komst, van mening, dat men een zo groot bedrag niet moet uitgeven voor een nieuw gemeentehuis. Bovendien beschikt de gemeente Westerschouwen over weinig financiën en veel andere plannen. B en w stelden dan ook voor in principe te besluiten een prefab gebouw neer te zetten bij de Beatrix- school. waarbij dat schoolgebouw dan ook dienst zou kunnen doen als noodge meentehuis. De heer J. C. Hendrikse hpvda) toonde enige reserve tegen over de plannen, die het college maandag ontvouwde. Hij wilde er nog eens over nadenken, hij wilde inspraak geven aan de ouders van de leerlingen en hij wilde afwachten of binnenkort niet meer bekend wordt over een nieuwe fi nanciële regeling voor het onderwijs. gevoteerd. De raad nam een voorberei- dingsbeslui.t voor de natuurgebieden. De heer Hendrikse wilde aanvankelijk nog even wachten met het nemen van zo n besluit, maar burgemeester Everwijn maakte duidelijk dat men voor augustus een voorbereidingsbesluit moet hebben, dat overigens moet worden gevolgd door een bestemmingsplan, waar over de raad nog moet beschikken. In de rondvraag uitte de heer J. Padmos (pc) zijn ongenoegen over ilannen van hel waterschap om ïampweg te verbreden. Hij meei dat dat niet nutig is, omdat men dan bij Rcnesse een flessehals krijgt hij voelde meer voor verbreding de Helleweg. De heer Steur stelde, dat moet worden gestreefd naar meer over leg tussen gemeentehst uur en water. Wijkvereniging Goes-Zuid krijgt Spar-noodwinkel GOES De wijkvereniging Goes Zuid krijgt de beschikking over de noodwin- kei van de Spar. De leden van de wijk vereniging zullen het houten gebouw zelf moeten opbouwen en inrichten. Vanavond dinsdag belegt de vere. niging een vergadering in de kantine van de veiling en dan zal de bouw van het wijkcentrum één van de punten van bespreking zijn. Verder zullen onder meer bestuursverkiezingen worden ge houden. De bijeenkomst van vanavond begint om 8 uur. KLUISDEUR WEERSTOND INBREKERS éTERNECZEN lil de nacht van dag op maandag hebben inbrekers poging gedaan de kluisdeur van de Mid- denstandsbank in de Terneuzense Nieuwstraat open te branden. Het bleef bij een poging, want. de gepantserde deur bleek in ieder opzicht tegen de snij- apparatuur bestand. Dc schade bleef be perkt tot een oppervlakkige brandsnee. De daders verschaften zich toegang tot het bankgebouw via de achterdeur. Be halve deze deur forceerden ze ook de deur naar de kelder, waar zich de kluis bevindt. Volgens de politie hebben de inbrekers al snel ingezien dat het on mogelijk was de kluis zelf te kraken. Ze verdwenen zonder een spoor achter te laten. Ook de snijbrander werd weer meegenomen. Burgemeester Everwijn stelde dat b en w wei voor inspraak voelen, maar hij vond het te ver gaan om bijvoorbeeld een hoorzitting te organiseren voor de ouders van de leerlingen van de scho len. Hij wees erop, dat op een ouder avond al over de plannen is gepraat en dat men dus op de hoogte is. De financiële veranderingen zullen naar de mening van burgemeester Bverwijn niet van principiële aard zijn, maar betrek king hebben op bijvoorbeeld doeluitke ringen. De raad voteerde maandag een krediet van ƒ10.000 voor verbetering van he: parkeerterrein ,De Punt' te Wester schouwen. Het terrein zal de eerste zeven jaar niet nodig zijn voor werk zaamheden van de Deltadienst van rijks-! Aan de rijks universiteit te Utrecht waterstaat. slaagde voor het kandidaatsexamen Een bedrag van ƒ2.000 werd gevoteerd tandarts C. J. Dekker te Goes. EINDEXAMEN JANSENIUS SCHOLENGEMEENSCHAP HULST Aan de Jansenius scholen gemeenschap te Hulst slaagden voor het eindexamen hbs-b: Th. Audenaerd. Over slag; F. van den Bogaert, Hulst; R. de Bruijne, Nieuw-Namon; J. van Dam me, Kui taart; H. Dewachter, Hulst; W. Ducheine, Lamswaarde; n. assaert, Hulst; P. de Guohteneire Westdorpe; A. Gijsel, Sluiskil; R. van Heijster Sluis, kil; I. Hillaert, Hulst; B. van Him- schoot Westdorpe; N. d'Hondt, Hulst; J. van Jole, Kloosterzande; F. Meche. linck, Westdorpe; P. Moorthamer, Axel; F. Ramondt, Sluiskil; K. Schillemans, Huist; G. de Schrijver, Hulst; F. de Smit, Hulst; A. Sponselee Stoppeldijk; A. Vercauteren, Hulst; Th. de Vries, Philippine; F. de Waal, walsoorden. Afgewezen: 3 kandidaten. Teruggetrok ken: 1 kandidaat. Afgelopen week zijn aan de huishoud school .Prinses Juliana' te Zierikzee de mondelinge examens voor inrichtings assistente afgenomen. Achtenveertig leerlingen werden aan deze proef on derworpen, waarvan er 46 met goed ge volg hun examen hebben afgelegd. Als rijksgecommiteerden waren aanwe zig mevrouw W. M. Blauwhof-var Scheijndel uit Tilburg en mevrouw W. Okkerse-Hoogerbrugge uit Delft. Ver schillende meisjes hebben gesolliciteerd en reeds een passende werkkring ge vonden. Hieruit blijkt dat de vraag naar gediplomeerde Inassen groot is. De uitreiking van de diploma's vond laats in de school. Mejuffrouw Van iere. directrice der school feliciteerde e geslaagden en wees d? leerlingen op de belangrijke taken, die ze in de maatschappij gaan vervullen. Namens de gècommiteerden sprak me vrouw Okkerse enkele woorden, waarbij ze de leerlingen eveneens feliciteerde met het behaalde succes. Een der Inasleer- lingen bedankte daarna namens allen de directrice en docenten, onder aan bieding van een prachtige schemerlamp. Verschillende leerlingen hebben hun be roepskeuze reeds gemaakt en wel als volgt: 20 verpleegsters. 2 kinderver zorgsters, 2 kinderbescherming, 7 kraam verzorgsters, 1 dierenverzorgster, 2 zwakzinnigenverzorgsters, 1 ass. huis houding, 2 ziekenverzorgsters. 1 tand artsassistente, 1 schoonheidsspecialiste, 1 dogela, 1 assistente administratie, 1 naar kunstzinnige richting, de anderen zijn nog onbekend. Van de geslaagden waren er 15 met een zeer goede stage en 30 met een goede stage. Voor het Inas-eindexamen zijn geslaagd de dames: N. den Boer, J. Geluk, S. Hage, A, v. d. Hoek. T. Meerdink, L Moermond, D. van Oeveren, L. Plaating, M. Steutel. C. v. d Welle en S. v. d. Werf, allen Zierikzee, M. Bakker, C. Glerum, en J. Steur, allen Burgh, I. v. d. Berg, E. Bolkenbaas. J. v. d. Hou ten, M. Smits en L. Stouten, allen Kerk- werve. C. Landegent, M. van Pesch er. D. Stoel allen Haamstede; R- de Jonge M. van Leeuwen en I. Rijnberg, allen Brouwershaven. L. de Keijzer, Schudde- beurs. I. Kurvink, Noordgouwe. C. Heij- boer. Dreischor. N. Heijboer, M. Flik- weert, N. Flikweer en N. van Klinken allen te Nieuwerkerk, A. v. d. Houten, Zonnemaire. K. v. d. Bos, Oosterland. W. Verwijs. Bruinisse. M. Bijl, Duiven- dijke. A. van Dommelen. Smt-Philips- land. N. Bakker, T. Hameete, J. van Nieuwenhuizen, allen Dirkslaad- D. Buth, J. Lokker. A. v. d. Velde en N. de Groot allen Middelharnis. J. Leij- dens, MeLissant. F. Kakebeeke, Wol- phaartsdijk. (ADVERTENTIE) Goese brandweer in actie tegen kleine vuurtjes GOES De Goese brandweer is maan dag in het begin van de avond twee maal uitgerukt voor nietige vuurtjes. Eerst stond er een populier in brand aan de Nachtegaallaan en later was er een bermbrandje aan de Rondweg. In beide gevallen was de brand snel gedoofd- Vermoedelijk hebben kinderen de vuur tjes aangestoken. In het bericht over de examens lande lijk instructeur met specialisatie binnen water van de Koninklijke Nederlandse Bond tot redding van drenkelingen, PZC van gisteren, is een fout geslopen.' Van de 80 personen, die zich opgaven voor dit landelijk examen, slaagden er 40. Er kregen 18 personen een herexa men; 21 werden afgewezen. De vier ge slaagden uit Zeeland werden opgeleid door de heer G. J. de Rooij uit Vlissin- gen. Voor het eindexamen gymnasium.B slaagde aan het Coornjieit lyceum te Haarlem Gert Butijn, eerder leerling van het Goese lyceum. In Utrecht slaagde mevrouw A. Valke- Zwietering uit Sint-Jansteen voor het examen van de kadercursus voor EHBO. KRUININGEN Een Duitse militai re vrachtwagen heeft maandagmor gen vroeg bij Kruiningen aan één kant van de weg de verkeerslichten geveld. De wagen reed tegen een zwa re mast en haalde het hele portaal, waaraan de verkeerslichten zijn be vestigd, omlaag. De chauffeur, W. L., (lie in Budel is gelegerd, werd ernstig aan het oog gewond. Hij werd naar het Goese ziekenhuis Sint-Joan- na gebracht. Later op de dag is hij per ambulance naar Duitsland ver voerd om in een ziekenhuis in Ko blenz of Keulen te worden behan deld. De wagen, die was volgepakt met radiomateriaal reed als negende in een colonne van 43 militaire vracht wagens. die vanuit de richting Ber gen op Zoom kwamen, op weg naar een oefening, die in Haamstede moest worden gehouden. Bij Krabbendijke nad de colonne een rustpauze een half uur gehouden en men reed daarna omstreeks zeven uur met ma tige snelheid naar schatting 45 kilometer pea- uur verder. De radiowagen raakte door nog on bekende oorzaak van de weg, velde een mast van het verkeerslicht en raakte verder een lichtmast, een paal met een knipperlicht en een aantal bermplanken. De ravage was groot. Naar schat ting is er voor omstreeks ƒ6.000 schade ontstaan. Ook de radiowagen werd zeer zwaar beschadigd. De Kruiningse politie heeft het ver keer 's morgens vroeg over één baan geleid en alle 'verkeerslichten op het kruispunt werden uitgeschakeld. Vandaag dinsdag aan het eind van de dag zal de verkeerslichtinstal- latie waarschijnlijk weer gerepareerd zijn. Op de foto: de gevelde verkeers lichten in de middenberm. (Foto PZC). Naar aanleiding van het inter- - view met mevrouw J. H. Stik- kelorum-Vervooren, secretares se van de Vereniging voor Mi lieuhygiëne Zeeland, over de strijd tegen vervuiling van lucht, water en natuur, gepubli ceerd in de PCZ-zaterdagkrant van 13 juni jl, heeft wethouder I. Filius van Vlissingen in een uitvoerig schrijven aan me vrouw Stikkelorum, gereageerd op de door haar aan zijn adres gerichte opmerkingen. Een copy van deze brief zond de heer Fi lius aan onze redactie, met het verzoek een en ander in de PZC te willen publiceren. Aan dit verzoek voldoen wij hierbij. .Geadhte Mevrouw. In de Provinciale Zeeuwse Courant van zaterdag 13 juni wordt een in terview met u weergegeven, waarin u onder andere een deel aanhaalt van hetgeen ik in een radiodiscus sie heb gezegd- In de eerste plaats mag ik er op wij zen, dat ik niets beweerd heb in dit stukje, maar een vraag heb voorge legd. In de tweede plaats zou het mijns inziens juister zijn, waneer u een dergelijk stukje laat in het verband waarin het is gezegd. Als ik mij goed herinner (lk heb het niet meer op de band staan), gaat aan dit stukje van mij vooraf een opmerking van een gespreks partner, welke zich beklaagt over het feit. dat men niet de gehele bevol king heeft géhoord om een asbest- fafonek in Vlissingen-Oost af te wij. zen; en dat men ook niet de gehele bevolking heeft gehoord om de ves tiging van een aluminiumfabriek toe te laten. Daarop heb ik de opmerking ge. maakt; Ik ben wel heel erg nieuwsgierig volgens welke methode en ik vraag mij af hoe dat moet Wanneer het kon zou ik er voor stander van zijn. maar naar mijn mening kan het niet en is het ook niet eerlijk dergeiijke vragen te la ten beslissen door burgers, die niet het geheel kunnen overzien (en hier. toe reken ik ook mijzelf). U zegt terecht: .Tussen al die za ken; natuurbescherming, milieuhy giëne, overbevolking, mechanisatie, werkgelegenheid enz ligt een ver band, het is een groot complex van problemen. En daar moeten wij al. lemaal bij betrokken zijn. wethouder, huisvrouw, bakker of slager' Alleen daar moeten wij niet bij be trokken z;jn. daar zijn wij bij be trokken. Maar er is wel erg veel stu die voor nodig om tot enig inzicht :n deze samenhang te komen. Daar om heb ik laten uitkomen, dat mo gelijk een groep intellectuelen (maar dan wel gespecialiseerde deskundi gen) tot bepaalde conclusies kan ko men, maar dat het teveel gevraagd is, dat iedere burger hierover een oordeel kan hebben, dat op grondi ge studie berust. Daarmee bedoel ik niet ook maar iets te willen afdoen aan de waarde •an de huisvrouw, de bakker of de slager, zoals de welwillende lezer zal hebben begrepen. Bovenstaande geldt uiteraard ook voor mij. (Als u vraagt wie :s die meneer Filius wel?). Daar. om doe ik hetzelfde als u doet, vol gens het interview. Ik ga af op het oordeel van deskundigen. Maar dan wel van deskundigen op diverse ge bieden. Wanneer deze deskundigen in dracht van de regering studies heb ben verricht over ruimtelijke orde ning. werkgelegenheid, milieuhygië. ne enz en tot de conclusie komen, dat de Westerschelde-oevers een bij drage kunnen en moeten leveren aan de door de regering en liet parlement gestelde doelen onder andere moge. jke spreiding van bevolking enz, enz; dan voel ik mij niet gerechtigd op grond va>n intuïtie of rekening houdend met slechts één aspect van het geheel, te zeggen dat dit niet moet gebeuren. Ik verheug 'mij er dan wel over, dat tegelijk met het aanwijzen van in- we natuurgebieden en recreatiegebie. den. Ik denk hierbij aan het Veerse Meer ca en aan het toekomstige Gr<- velingenbekken. Overigens vraag ik mij af, of mijn opvattingen op het terrein van milieuhygiëne vee) -* wijken van de uwe Mijn opvatting is: a. Dat lozen van verontreinigd ter op rivieren en op zee, zo spoedig mogelijk wettelijk moet worden ver boden. zodat alleen gezuiverd water mag worden geloosd. b. Dat luchtverontreiniging zoveel als maar mogelijk is moet worden tegengegaan. Daarom juich ik toe, hetgeen het ontwerp van wet op de luchtverontreiniging als uitgangs punt neemt, namelijk niet uitgaan van de gedachte hoeveel luchtveront. reiniging nog kan worden toegelaten, maar wat is het maximum dat kan worden tegengegaan. c. Daarom kan ik de vereniging voor milieuhygiëne positief waarderen, zo lang zij op constructieve wijze een bijdrage tracht te leveren inzake de reinheid van het milieu, daarbij kening houdend met het feit, w:j in onze moderne maatschappij zonder industrialisatie niet meer kunnen leven; ook niet in Nederland. Tenslotte ga ik ervan uit, dat het niet uw bedoeling is geweest in het Interview zelf het bewijs te leveren voor uw stelling: ,De mensen kunnen niets meer hebben van elkaar, je bent tegenwoordig al bang een op merking te maken'. Dit is de reactie op uw interview van een inwoner van Vlissingen, wet. houder, vader van kinderen die ovei 10-15 jaar volwassen zijn en waar- hij hoopt dat ze dan in een pret. sfeer en omgeving kunnen le en werken in ons land of ei ders in de wereld. tige Met vriendelijke groeten, I. Filius' Alle warme en hartverwarmende mensen, hij is er! Uw eigen overtuigende deodorant! Sportief geurend. Koel. Veilig. In groene verpakking. Met ingebouwde zekerheid voor urenlange frisheid. Juist in de heetste uren van uw leven. Een levensblije deodorant BOL-DOOT deodorant sportif Net als de blauwe en rose Boldoot deodorants verkrijgbaar in spray, rolleren stick. Avondvierdaagse in Zierikzee ZIERIKZEE Ongeveer 1250 wande laars zijn maandagavond van start ge gaan in de 25ste Zierikzeese Avondvier daagse. Op deze eerste avond wandelde men in de richting Ouwerkerk. De jong- sten moesten 8 kilometer lopen, terwijl de ouderen 15 kilometer onder de voet zolen door moesten laten gaan. Er wa ren geen uitvallers. Om de kans op ongelukken zo klein mo- fel ijk te houden, ,vas ook de afdeling ierikzee van het Verbond voor Veilig Verkeer bij de organisatie betrokken. Met behulp van verkeersbrlgadiertjes werden de kruispunten afgezet. Auto uit de bocht bij Zierikzee ZIERIKZEE Maandagmiddag om on geveer half vijf is een auto, bestuurd door de 21-jarige P. uit Serooskerke (S) met grote snelheid uit een bocht gevlo. gen van de provinciale weg, nabij het aanjaagstatiion van de waterleiding bij Zierikzee- Na een inhaalmanoevre schrok de bestuurder zo dat hij met zijn wagen de berm inschoot. De auto belandde over de kop in de sloot. P. werd uit de wagen geslingerd en licht gewond. Na behande ling door dokter W. Bontkes - kon hij huiswaarts keren. De auto werd totaal vernield. Met vreugde en dankbaar heid geven wij kennis van de geboorte van ons doch tertje en zusje MAATJE Wij noemen haar MATHILDE W. Spruyt P. Spruyt - Joziasse Anita en Martin Middelburg, 12 juni-1970 Noordweg 314 Op 13 juni is plotse ling overleden in Moer», Duitsland, on ze geliefde zoon, broe der, behuwdbroeder en oom GERARD DE SMIT op de leeftijd van 48 jaar. Uit aller naam, zijn bedroefde ouders, P. de Smit L. M. de Smit- Abrahamse Mulo examens te Goes GOES Voor de op 13 juni te Goes gehouden laatste examens voor het di ploma mulo-a, slaagden onderstaande leerlingen: de dames H. Schutte. D. Dou- men, J. Eienbaas (m), C. Bareman lm), allen te Temeuzen; C. van der K:eft. Sas van Gent; J. Schreuder (m). Goes, M. v. d. Hoek (m), MiddenschouwenE. Loogwijk (im), Axel en de heren J. J. Pauw, G. Simons, L. v. d. Vaart, J. Faas (m,) A. Timmer (m) allen te Terneu- zen; R. Gmben, Biervliet; A. Koster, Hoek; J, Otto (m), Kapelle; S. Jansen Zierikzee; J. Goossen (m.) Axel; S. Le. westein (m), Goes; C. Mol (m). Lewc- dorp en J. Poortvliet (m.) Goes De leerlingen achter wiens naam een (m) is veJmeid, beihaalden tevens het mid denstandsdiploma. Er werden 3 kandi daten afgewezen. Tot onze droefheid overleed heden, geheel on verwachts. mijn lieve man, mijn zorgzame va der en mijn behuwdvader JAN BAURDOUX echtgenoot van Antonetta Jobse, In de ouderdom van 80 jaar. Middelburg: A. Baurdoux-Jobse Deventer: N. Smith-Baurdoux L. J. Smith Middelburg, 14 juni 1970, Lombardstraat 8. De teraardebestelling zal plaatshebben donder dag 18 juni, op de algemene begraafplaats te Middelburg om 12.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in de aula van de begraafplaats. Liever geen bezoek aan huis. Heden overleed na een geduldig gedragen lij den. meermalen gesterkt door de H. Sacramen ten der zieken op de leeftijd van 85 jaar onze geliefde vader, behuwd- en grootvader, de heer LAURENTIUS DE WINTER, weduwnaar van mevrouw Kiazina Boonman. Buitenpost (Friesland): D. L. de Winter K. de Winter-Vermuë en kinderen Ens (N.O.P.): P- J- van den Dries C. van den Dries- de Winter en kinderen Ovezande: L. D. de Winter A. L. F. de Winter- van RoycD en kinderen Ovezande, 15 juni 1970. De plechtige uitvaartdienst zal plaatshebben op donderdag 18 juni om 10 00 uur in de kerk van Onze Lieve Vrouw ten Hemelopneming te Ovezande, waarna de begrafenis op het r-k kerkhof aldaar. Rozenkransgebed woensdag om 19.30 uur in de parochiekerk te Ovezande. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het St-Joannaziekenhuis te Goes. Zij, die bij vergetelheid geen uitnodiging heb ben ontvangen, gelieven deze als zodanig te beschouwen. Heden overleed, tot onze diepe droefheid, na een kortstondig, doch moedig gedragen lijden, mijn lieve, zorgzame vrouw, mevrouw LEIJNTJE ADRIAN.A POLDERDIJK VAN DER PLANK op de leeftijd van 57 jaar. J. A. Polderdijk Middelburg. 15 juni 1970 Herengracht 104 De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 18 juni op de algemene begraafplaats te Mid delburg. De rouwdienst vindt plaats In de aula van de begraafplaats, aanvang 2 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula. De overledene ligt opgebaard in het Gasthuis, bezoekuren tussen 10 en 11 uur en 18 en 19 uur. Geen bezoek aan huis. Wegens sterfgeval GESLOTEN donderdag 18 juni 1970 SCHOENHANDEL ALLEWIJN ADVERTENTIE Plaats uw familieberichten in de PZC Heden overleed, na een langdurig en moe dig lijden, mijn lieve man en onze zorgza me vader en opa in de ouderdom van 82 jaar. Uit aller naam, A. Rijkers- de Visser Oost-Souburg, 15 juni 1970 Kromwegesingel 28 De teraardebestelling zal plaatshebben op donderdag 18 juni '70, 'om 14.00 uur, op de begraafplaats te Oost- Souburg. Vertrek vanaf het sterfhuis om 13.45 u. Heden overleed, tot onze diepe droefheid, na een kortstondig, doch moedig gedragen lijden, onze lieve zuster, schoonzuster, tante en oud tante, op de leeftijd van 57 jaar. Middelburg: P. P. van der Plank N. Ch. Allewjjn - van der Plank J. Allewijn Jolanda Annemieke W. A. A. de Vlieger - Schrier D. C. de Vlieger Marja Middelburg, 15 juni 1970 Heden overleed, tot onze diepe droefheid, na een kortstondig, doch moedig gedragen lijden, onze geliefde schoondochter, schoonzuster en tante, mevrouw LEIJNTJE ADRIANA POLDERDIJK- VAN DER PLANK op de leeftijd van 57 jaar. Souburg: P. Polderdijk-Dommisse A. J. Polderdijk L. Polderdijk C. Polderdijk - Nieuwenhuijse Rens Souburg, 15 juni 1970 Heden overleed, tot onze diepe droefheid, onze lieve nicht, mevrouw LEIJNTJE ADRIANA POLDERDIJK- VAN DER PLANK op de leeftijd van 57 jaar. Vught: E. van der Plank - Geldof Oostkapelle: N. van Loo-van der Plank Den Haag: M. van der Plank - Rijke Rotterdam: Chr. Boekhoud - van der Plank Neven en nichten Oostkapelle, 15 juni 1970 Tot onze diiepe droefheid overleed heden, onze lieve nicht, mevrouw L. A. POLDERDIJK geboren Van der Plank, o de leeftyd van 57 jaar. Middelburg: M. C. de Pagter - Schelfhou Middelburg: J. de Pagter - de Lange Apeldoorn: G. van Griethuyzen iergen op Zoom: P. E. Sakko-de Pagter J. A- Dourleyn Nichten en neven Middelburg, 15 juni 1970

Provinciale Zeeuwse Courant | 1970 | | pagina 4