M functionarissen ËÖi leerling- vBrpleeg- kundigen PERSONEEL 4 Algemene Bank Nederland Voor uw familieberichten de PZC 8 ,DE WILBERT' o„min ZIEKENVERZORGENDE Verspil geen kostbare vrije dag. Bij Philips kunt u ook 's avonds solliciteren en inlichtingen vragen en... vlakbij u in de buurt Vakman, niet-vakman PHILIPS (leerling)-bejaardenhelpsters huishoudelijke hulpen administratieve hulp Voor meisjes en jongens die 17 jaar en 7 maanden zijn geweest: flinke arbeidskrachten DE ROOTER - AXEL KORPS RIJKSPOLITIE PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 13 JUNI 1970 De Algemene Bank Nederland vraagt voor haar districten Rotterdam - Zeeland, Amsterdam, Utrecht - Gooi en Eemland, Noord (omvattende de provincies Groningen en Drente) Noord-Brabant consumptieve kredietverlening 'die zullen worden belast met de organisatie van de activiteiten op dit gebied bij de A.B.N.-kantoren in deze districten. Aan actieve krachten in de leeftijd van 25 tot 35 jaar met behoorlijk ontwikkelings niveau en een goed commercieel inzicht, wordt een aantrekkelijke en goed gehonoreerde functie geboden. Schriftelijke sollicitaties te richten aan Personeelzaken/ Hoofdkantoor, Vijzelstraat 20 te Amsterdam, t.a.v. de heer H.G. A. F. Hentenaar, telefoon (020) 229570. gemeenteziekenhuis „zuidwal" 's-gravenhage Bij het ziekenhuis „ZuidwaP kunnen worden geplaatst ter oplei ding voor het diploma A Ziekenverpleging; -1 In de eerste aanschaffing van unïformkleding wordt een ruime tegemoetkoming verleend. 2 x per maand vergoeding van reiskosten naar het ouderlijk huis. Voor aanmelding of aanvraag van een prospectus kunt U zich richten tot de Directrice, Zuster E. M. van Aken, Zuidwal 83, 's-Gravenhage, telefoon 070-18.32.32. Spreekuur van maandag t/m donderdag van 14.00 tot 14.30 uur of na afspraak. Aamrang van de opleidingen: 1 september - 1 december - 1 maart. Dutsr van de opleiding: 3'/2 laan waarin praktijkstages worden afgewisseld met studieweken. Omdat eind 1971 het nieuwe ziekenhuis „Leyenburg" in gebruik zal worden go- nomen, zal het grootste deel van de rw startende opleiding In dat moderne com plex plaatsvinden. Toelatingseisen: Zowel meisjes als jongens zijn welkom, mits zij voldoen aan de volgende eisen: Leeftijd: minstens 17 jaar en 7 maanden. Onderwijs: diploma M.A.V.O. 4, over gangsrapport H A.V.O. 3/4 of daarmee gelijk te stellen onderwijs. Netto aanvangssalaris: f 270,per maand, benevens vrije kost, inwoning, bewassing en genees kundige behandeling óf zfc ƒ415,per maand, indien men er de voorkeur aan geeft bij de ouders (rn Den Haag of directe omgeving) te Onregelmatige diensten worden extra vergoed. Vakantietoelage 6% van het jaarsalaris. 7/ Katwijk a/d Rijn In ons huis, een groot, modern en toch gezellig verpleegtehuis voor bejaarden, begint op 1 september 1970 weer de OPLEIDING tot het wettelijk erkende diploma a groot, modern en toch ember 1970 weer de OPLEI Aan deze cursus, die 2 jaar duurt, kunnen meisjes én jongens deelnemen, die op 1 september minstens 17 jaar oud zijn en de O.V.B. of Inas-opleiding hebben gevolgd of na de lagere school minstens 3 jaar voortgezet onderwijs hebben genoten. (Dis pensatie hiervan is mogelijk) Zolang de opleiding duurt ben je bij ons in loondienst, dat wil zeggen, dat je een aantrekkelijk salaris verdient (aanvang 524,25 bruto per maand plus 14 onregel matigheidstoeslag en 6 vakantietoeslag). 2 x per maand vergoeden wij de reis kosten voor bezoek ouderlijk huis, voor zover deze meer dan 2,50 bedragen, en de eerste aanschaf dienstkleding wordt gratis verstrekt. De lessen worden gegeven tijdens de werkuren. Ook bij ons geldt een 5-daagse werk week van 42% uur. We beschikken over een fijne huisvestingsmogelijkheid. En een prettige bijkomstig heid is nog, dat ons huis dicht bij het strand en de duinen is gelegen. Voel je voor dit mooie beroep, waarin ruime promotiekansen aanwezig zijn, vraag dan eens nadere inlichtingen aan ons hoofd van de opleiding (ook telefonisch 01713 - 16041). We weten, dat het voor veel mensen gewoon moeilijk is overdag tijd vrij te maken om ergens anders eens hun licht op te steken over werk en salaris. Philips houdt daar rekening mee en daarom kunt u bij ons óók terecht elke dinsdagavond voor sollicitatie of alles wat u weten wilt over werk en salaris en mogelijkheden die Philips u kan bieden, zowel in dag- als in ploegendienst. We nodigen u gaarne uit er eens met ons over te komen praten op een van de hieronder genoemde adressen. Graag vertellen we Iedere dinsdagavond alles wat u wilt weten. Plaats: Hotel-Café-Rest. Adres: van - tot: Rilland-Bath 't Wapen van Hoofdweg 40 18.45-19.15 u. Rilland Krabbendijke De Koophandel Dorpsstraat 82 19.30-20.00 u. Kruiningen De Korenbeurs Markt 6 20.15-20.45 u. Kapelle De Zwaan Kerkplein 47 19.30-20.00 u. Goes De Landbouw Markt 38 20.15-20.45 u. Lewedorp De Goede Dijkstraat 2 19.00-19.30 u. Verwachting 19.45-20.15 u. Ovezande Verbeek Kerkplein 1 Wemeldinge Smits Wilhelminastraat 90 18.45-19.15 u. Onze afdeling Personeelzaken te Roosendaal staat verder dagelijks voor u open van 8.00-12.00 uur en van 13.30-17.00 uur en bovendien dinsdagsavonds van 18.00-19.15 uur. Kom gerust eens binnenlopen. U bent van harte welkom. Vindt u het prettiger toch eerst te schrijven of bellen om een af spraak te maken voor een tijd die u het beste schikt, dan kan dat natuurlijk. Ons adres: Personeelzaken, Zwaanhoefstraat 2, Roosendaal, tel. 01650 - 35920 en vraag naar de heer Vergouwen. N.V. Philips' Gloeilampenfabrieken, Roosendaal Voor het bejaardentehuis Jer Schelde' to BRESKENS aan de Ringlaan worden gevraagd f tevens voor beuieriing telefoon (genegen ook eventueel andere werkzaamheden te verrichten). Arbeidsvoorwaarden en salariëring volgens richtlijnen contactcommissie bejaardenhuizen. Informaties en schriftelijke sollicitaties te richten aan de administratie van Ver. Protestantsch Tehuis, Hoog straat 58, Sluis (telefoon 01178-1610). voor verpleegkundige studeren (diploma B)! Direct verdienen Meisjes en jongens met tenminste een ULO-, MAVO- of INAS-diploma - of het diploma van een schriftelijke voor opleiding verpleegkundige - die op 15 augustus a.s. de leeftijd van 17 jaar ©n 7 maanden hebben bereikt, kunnen op die datum deelnemen aan onze cursus, die opleidt voor het diploma Ziekenverpleging B. Jongelui die nog niet de gewenste leeftijd of schoolopleiding hebben, moeten toch maar eens komen praten over de mogelijkheden die wij voor hen hebben I Spreek er thuis eens over. Spreek er ook eens over met ons hoofd van de opleiding. Schrijf een briefje of maak ©en afspraak per telefoon (01608- 3155). Om alles te weten te komen. Over de studie, het beroep en de promotiekansen. En vooral over de goede sfeer in ons ziekenhuis, het prettige wonen en werken PSYCHIATRISCH ZIEKENHUIS ST. ANTONTUS, ETTEN-LEUR (N.Br.) Plaats uw familieberichten in de PZC WIJ VRAGEN voor alle voorkomende werkzaamheden Hoog loon en goede sociale voorzieningen. LOON- EN UITLEENBEDRIJF Wilhelminastraat 67 - AXEL - Telefoon 01156-1643 Nacht, 01.25 uur: een „groeps-surveillance-auto" van de Rijkspolitie rijdt zijn ronde, komt langs een verlaten fabrieks terrein. Verlaten? Nee, toch nietwat moet die auto daar? De mannen van de g.s.a. gaan eens poolshoogte nemen. De motorkap is nog warmSnel gaan zij tot actie over. Even later staan twee inbrekers gevangen in fel schijnwerperlicht Op heterdaad betrapt! Rijkspolitiewerk is boeiend werk voor jonge mannen met improvisatietalent, die houden van din gen zélf doen (en die dat kunnen!), 't Wordt goed betaald: een wachtmeester verdient afhankelijk van zijn leeftijd f 841,- tot f 1,124,per maand. Onderstaande coupon maakt het u makkelijk u bij het Bu reau Werving Korps Rijkspolitie, Postbus 2324, Utrecht, aan te melden of aldaar inlichtingen te vragen over de opleiding tot wachtmeester bij het De éénjarige opleiding aan de school te Horn (L) vangt aan op 1 januari en 1 augustus, op de school te Arnhem op 1 april en 1 oktober. De toelatingseisen zijn: tenminste 1.72 m lang; 17-28 jaar; voor hen die jonger zijn dan 21 jaar is het bezit van een MAVO- diploma of een gelijkwaardige opleiding nodig 16-jarige bezitters van een der ge noemde diploma's kunnen, in afwachting van hun opleiding, administratief tewerk gesteld worden op een districtsbureau, dicht bij hun woonplaats. Overigens gelden voor hen dezelfde toelatingseisen. Thans kunnen ook zij die in het bezit zijn van een diploma 3-jarige MAVO of LEAO, 4-jarige Lagere Landbouwschool of Detailhandel vakschool in aanmerking komen. Ondergetekende, COUPON adres: woonplaats: geboortedatum: inlichtingen omtrent* wenst r2 in aanmerking te komen voor* P'aats'n9 °P de Opleidingsschool van het Korps Rijkspolitie. handtekening: doorhalen wat niet gewenst wordt.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1970 | | pagina 8