§ARAI$nE cpiari Jrla axi Plan Eerste Nederlandsche ets, die de Eerste Nederlandsche en geven. 10 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT DINSDAG 19 MEI IWq Er wordt aan u getrokken. De laatste tijd duiken allerlei nieuwe verzekeringsvormen op. Overal wordt u een snelle aanwas van uw spaargelden in het vooruitzicht gesteld. Is dat zo vreemd? Welnee. Het is logisch. Want geld is duur tegenwoordig. Het brengt een hoge rente op. Uw verzekerings-premie doet dat dus ook. Verzekerd zijn Is goed. Een verantwoordelijk mens kan er niet buiten. De Eerste Nederlandsche en de Nillmïj vinden dat u daar recht op hebt. Ze geven u daarvoor 3 zekerheden: 1. U bent verzekerd tegen de risico's van overlijden en Invaliditeit Zoals het hoort 2. U bent verzekerd van een gegarandeerd kapttaal aan het eind van de door u voorgenomen spaartermijn. 3. U bent ervan verzekerd (jawel, verzekerd!) dat uw dat heel toepasselijk GARANTIE Plan werd genoemd, kapitaal snel kan groeien. Kijkt u maar. Dat zit 'm in die hoge rente. Die zorgt ervoor, dat uw verzekerd kapitaal alleen maar groter kan worden. NOOIT KLEINER. Daar zijn de nodige garanties voor geschapen. Deze garanties zijn gebundeld in een plan, Het Garantie Plan omringt u met garanties: géén beleggingsrisico's, wél kapitaalaanwas Simpel eigenlijk: u gaat uit van een vaste storting, minstens 25,- per maand, maar 10.000,- kan ook. U maakt van tevoren uit, hoe lang u dat wilt doen. U bent daarin volkomen vrij, mits u tenminste 6 en ten hoogste 30 jaar kiest. Uw vaste storting en de overeengekomen duur zijn bepalend voor het verzekerd kapitaal, waarop u ln elk geval kunt rekenen. Aan het eind van uw spaartermijn of bij eerder overlijden. Over het spaarbedrag, dat In elke door u te betalen premie begrepen Is, wordt u een spaarrente vergoed. Die houdt rechtstreeks verband met de rentestand op het moment van premiebetaling. 4% krijgt u altijd. BIJ een hoger® rentestand krijgt u meer. Hoevéél meer? Wanneer bijvoorbeeld het rendement van staatsleningen 8% Is, dan ligt dit 4% boven de u reeds gegarandeerde rente. Van deze over-rente (4%) behoudt de maatschappij 1/5 deel en u ontvangt 4/5 deel ofwel 3,2%. Uw spaarrente wordt dus 4% 3,2% 7,2%. De bij elk spaarbedrag behorende spaarrente wordt u gedurende 6 jaar onvoorwaardelijk gegarandeerd. Net als bij een spaarcertificaat Aan het eind van uw spaartermijn staan de aldus aangegroeide spaarbedragen belastingvrij tot uw beschikking. En zou u overlijden binnen de spaartermijn: uw erfgenamen ontvangen uw verzekerd kapitaal, dat door die hoge rente Inmiddels aanzienlijk gegroeid zal zijn. En tenslotte: Zou u invalide worden dan betaalt de Maatschappij uw premies door. Uw Garantie-Plan wordt due normaal voltooid. Veiliger kan het nletl Nég meer rente krijgt u met het Maxi Plan. mf Bij dit plan wordt niet 4/5 deel, maar het gehele Staatsleningen- Uw geld kan hier bij hoge rentes nog sneller groeien. BIJ b.v. 8% rendement minus 0,5% op de spaarpremies vergoed. rendement op Staatsleningen ca. 7,5%, dus 0,3% meer dan bij het Garantie Plan. Bovendien zijn ook langere termijnen dan 30 jaar mogelijk. Er Is slechts één voorbehoudals de bedrijfsresultaten van de E.N. en de NlllmIJ Verder is dit plan geheel gelijk aan het Garantie Plan. ooit zouden tegenvallen, zal de zesjarige garantie beperkt worden. Het Maxi Plan is dus de grote broer van het Garantie Plan. Daarom: iets minder garantie, maar vooral bij hoge rente meer groell Uw verzekeringsadviseur weet het. Bel hem. f T Laat hem voorrekenen wat de hoge rentestand voor u betekent. Een rekensommetje waar u van op zult kijken.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1970 | | pagina 10