in landbouwmechanisatie H. Englebert nv+ Heesters-Roosendaal nv=de Inspan H H. Englebert n.v. te Voorschoten heeft met ingang van heden voor Zuid- en Noord-Beveland, Walcheren, Schouwen-Duiveland de verkoop en service van: international McCormick tractoren en landbouwmachines, A-V-R aardappelrooimachines en andere door haar ingevoerde landbouwmachines, ondergebracht in de nieuwe onderneming: De Inspan Englebert-Heesters n.v. gevestigd te Kloetinge-Goes en Kerkwerve. Heesters-Roosendaal n.v. te Roosendaal heeft met ingang van heden voor Zuid- en Noord-Beveland, Walcheren, Schouwen-Duiveland de verkoop en service van Krone zelflossende wagens-mestverspreiders, opraapwagens en ploegen, Amazone kunstmeststrooiers en zaaimachines, Surge melkmachines en melkleidingsystemen, Tank precisiezaaimachines, Hooiknecht snelhooiers, AR hogedruk membraampompen, alsmede andere door haar gevoerde produkten ondergebracht in de nieuwe onderneming: De Inspan Englebert-Heesters n.v. gevestigd te Kloetinge-Goes en Kerkwerve. De Inspan Englebert-Heesters n.v. te Kloetinge-Goes is tot stand gekomen door een samenwerking van twee prominenten op het gebied van de landbouw mechanisatie. Dit bleek een noodzaak om de steeds sneller voortschrijdende ontwikkelingen in de landbouw niet alleen op de voet te volgen, maar zelfs vóór te blijven. Deze gezamenlijke inspanning heeft nog meer belangrijke gevolgen. Alles voor Uw bedrijf in één hand: Een versterkte servicedienst Uitgebreidere voorlichting Gunstige financieringsadviezen De kortste en dus voordeligste weg De Inspan Englebert-Heesters n.v. een samenwerking waar U goede vruchten van kunt plukken. hoofdvestiging: verder vestiging in: Kloetinge, Goes; Geertseplein 13, telefoon: 01100-6606Kerkwerve; voorheen fa. Slabbekoorn). Kerkweg 14,telefoon: 01110 -3309,

Provinciale Zeeuwse Courant | 1970 | | pagina 32