16 mm jonge medewerkers landmeten en kaarttekenen 16 ervaren bovenwerkers en montagewerkers 20 PERSONEEL 4 gediplomeerde ziekenverzorgsters de rijksoverheid vraagt GEMEENTE REIMERSWAAL a. adjunct-commies b. adjunct-commies of adjunct-commies-A DE VRIES R0BBE GO N.V. COMMERCIËLE MEDEWERKER BADEXPLOITATIE ERVAREN BOUWKUNDIG OPZICHTER Verspil geen kostbare vrije dag. Bij Philips kunt u ook 's avonds solliciteren en inlichtingen vragen en... vlakbij u in de buurt Vakman, niet-vakman PHILIPS PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 2 MEI 1970 fcgirni«CO [pace EG ffltrcU ijCCEDgyamgOj:| *irtftï^<>fifitntrt<UrfrgiaÉkiiÉIÉÉfr Het beddenhuis van het St. Joanna- Ziekenhuis is één van de uiterlijke tekenen dat er wordt gewerkt aan vernieuwing en modernisering. Dat wij erin zijn geslaagd om de plezierige sfeer van „het oude" te bewaren is ook van belang voor de die wij een aantrekkelijke werkkring kunnen bieden. Dat „aantrekkelijk" is bij ons ziekenhuis aanwezig, maar ook in Goes, een plaats die prettig wonen, goede verbin dingen en de nabijheid van vele recreatiemogelijkheden combineert. Wij hebben overigens goede huisvestingsmogelijkheden, zowel intern als extern. Als U meer wil weten: onze adjunct-directrice ver strekt graag alle inlichtingen. Zij is telefonisch bereikbaar onder no. (01100) 5510. Direct solliciteren Uw brieven kunt U richten aan de directie. KLOETINGSEWEG 47, GOES voor het Ministerie van.Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. de Directie van de Volkshuisvesting en de Bouwnijverheid in de provincie Zeeland medewerker post- en archiefzaken voe. nr. 0»19A>111 Vereist: ten minste enkele jaren MUtO/MAVO-opleiding. Leeftijd vanaf 16 jaar. Standplaats Middelburg. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f877,- per maand. Sollicitaties zenden aan bovengenoemde Directie, Seissingel 4, Middelburg. AOW-premie voor Rijksrekening. De salarissen zijn exclusief 6% vakantie uitkering i Gaarne ontvang ik van u een sollicitatieformulier en gegevens over i bedrijf omdat ik in aanmerking wil komen voor de aangeboden functie I van te Naam - I Adres Woonplaats Geboortedatum Aan de gemeentelijke middelbare handels avondschool wordt met ingang van het cursusjaar 1970 -1971 gevraagd a. leraar Duits 8 uur per week) b. leraar Engels (vermoedelijk 4 uur per week) c. leraar Nederlands (vermoedelijk 2 uur per week) Voor deze functies is het bezit van een middelbare bevoegdheid gewenst. Inlichtingen bij de directeur der school (telefoon 01184-2978). Sollicitaties binnen 8 dagen na het ver schijnen van dit blad, te richten aan burge meester en wethouders van Vlissingen, Stadhuisplein 2, Vlissingen, p/a afdeling onderwijs en personeelszaken. Burgemeester en wethouders van Reimerswaal roepen sollicitanten op voor de betrekking van: op de afdeling bedrijfsboekhouding. Vereist wordt het praktrjkdiploma boekhouden en stu derend voor het diploma M.B.A. op de afdeling financiën, onderwijs en personeelszaken. Salarisgrenzen: adjunct-commies van 877 tot 1072 per maand adjunct-commies A van 1006 tot 1202 per maand De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepas sing. Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de burgemeester van Reimerswaal te Kruiningen. OVHHHn GORINCHEM mmÊÊÊÊÊÊm Is een onderneming in de metaalverwerkende industrie waar ca. 3000 personen een dagtaak vinden bij het construeren en vervaardigen van: grote en kleine constructiewerken, bruggen; stalen en non-ferro ramen, deuren en glasgevels; plaatstalen radiotoren. DE AFDELING BUITENMONTAGE STAALCONSTRUCTIES vraagt voor grote montagewerken op Tholen en Zuid-Beveland-Sloegebied, met name op het gebied van zware staalconstructies: Lonen volgens CAO-metaalindustrie Werkpremie en koffiegeld Reisurenvergoeding Reisgeldvergoeding, volgens tarief openbaar vervoer Gratis werkkleding Gegadigden voor het werk .Bruggenbouw te Tholen' kunnen zich voor nadere informatie ook melden bij onze hoofdmonteur op het werk. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Buitenmontage van De Vries Robbé Co NV te Gorinchem of vul onderstaande coupon in, sluit hem in een envelop, waarop vermeld: Afdeling Buitenmontage Antwoordmachtiging 52 Gorinchem (een postzegel is dus niet nodig). INVESTORS OVERSEAS SERVICES één van 's werelds meest succesvolle finan ciële organisaties zoekt een Bij voorkeur zal deze nieuwe medewerker nu met succes elders werkzaam zijn. Hij wil beter en sneller carrière maken en is bereid daarvoor zijri initiatief, enthousias me en doortastendheid geheel in te zetten. Hij is dynamisch en wil zo snel mogelijk supervisor en/of manager worden. Hy weet ook dat ,veel verdienen' betekent zélf ver dienen. Zijn toekomstige werkzaamheden liggen op het terrein van financiële- en beleg gingsadviezen, waarvoor een volledige op leiding wordt gegeven. Voor diegene die na een inwerkperiode in derdaad blijkt te beschikken over de juiste capaciteiten, staat de weg open naar een carrière met een hoog inkomen en buiten gewone winstdeling, die voor de juiste man een zelfstandige levenstaak kan betekenen. Als dit u interesseert, schrijf ons dan voor een vertrouwelijk onderhoud. Investors Overseas Services, afdeling personeelsza ken, Karnemelkstraat Ij, Breda. Burgemeester en wethouders van Vlissin gen maken bekend, dat de opening van het gemeentelijk badbedrijf is bepaald op za terdag, 16 mei 1970. Vanaf 6 mei tot en met 15 mei op iedere werkdag tot 15.00 uur bestaat er gelegen heid tot het afhalen van seizoenreductiekaarten ad 10,- voor volwassenen en kunnen door belang hebbenden gezinscabines worden aange vraagd op het stadhuis, ten kantore van de gemeente-ontvanger. Vlissingen, 29 april 1970. INGENIEURSBUREAU VOOR ARCHITECTUUR EN STEDEBOUW F. SCHELLEKENS, medewerker ir J. Calis, b.i. I's-Hertogenbosch, Eemweg 3, tel. 04100-35175-40879 iGoes, v. d. Spiegelstraat 34, tel. 01100 - 6541 Berllcum, Hoogstraat 101, tel. 04103-321 Sollicitaties kunnen zowel telefonisch als schriftelijk geschieden aan het bureau te 's-Hertogenbosch. We weten, dat het voor veel mensen gewoon moeilijk is overdag tijd vrij te maken om ergens anders eens hun licht op te steken over werk en salaris. Philips houdt daar rekening mee en daarom kunt u bij ons óók terecht elke dinsdagavond voor sollicitatie of alles wat u weten wilt over werk en salaris en mogelijkheden die Philips u kan bieden, zowel in dag- als in ploegendienst We nodigen u gaarne uit er eens met ons over te komen praten op een van de hieronder genoemde adressen. Graag vertellen we iedere dinsdagavond, behalve 5 mei, alles wat u wilt weten. Plaats: Rilland-Bath Krabbendijke Kruiningen Kapeile Goes Lewedorp Ovezande Wemeldinge Hotel-Café-Rest. 't Wapen van Rilland De Koophandel De Korenbeurs De Zwaan De Landbouw De Goede Verwachting Verbeek Smits Adres: Hoofdweg 40 Dorpsstraat 82 Markt 6 Kerkplein 47 Markt 38 Dijkstraat 2 Kerkplein 1 van - tot: 18.45-19.15 u. 19.30-20.00 u. 20.15-20.45 u. 19.30-20.00 u. 20.15-20.45 u. 19.00-19.30 u. 19.45-20.15 u. Wilhelminastraat 90 18.45-19.15 u. Onze afdeling Personeelzaken te Roosendaal staat verder dagelijks voor u open van 8.00-12.00 uur en van 13.30-17.00 uur en bovendien dinsdagsavonds van 18.00-19.15 uur. Kom gerust eens binnenlopen. U bent van harte welkom. Ons adres: Personeelzaken, Zwaanhoefstraat 2, Roosendaal, tel. 01650 - 35920 en vraag naar de heer Vergouwen. Vindt u het prettiger toch eerst te schrijven of bellen om een af spraak te maken voor een tijd die u het beste schikt, dan kan dat natuurlijk. N.V. Philips' Gloeilampenfabrieken, Roosendaal De Rijkswaterstaat vraagt t.b.v. de Meetkundige Dienst te Goes die In de gelegenheid worden gesteld een 2-jarige basisvakopleiding te volgen op het gebied van Schriftelijke sollicitaties onder vac. nr. 0-4357/0111 zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. AOW-premie voor Rijks rekening. De salarissen zijn exclusief 6% vakantieuitkering. welke opleiding een theoretische en praktische scholing omvat en volledig In diensttijd wordt gegeven. Zij is afgestemd op de toepassing van moderne middelen, methoden en technieken. Vereist: tenminste diploma MULO-B of MAVO-4 met wiskunde. Leeftijd: 17 t/m 20 jaar. Het salaris tijdens de opleiding is afhankelijk van de leeftijd en bedraagt per maand voor een 17-jarige f 377,- 19-jarige f 452,- 18-jarige f412,- 20-jarige f 502,- Daarna worden de salarissen jaarlijks verhoogd. Zij die de opleiding met voldoend resultaat hebben voltooid worden aangesteld als adjunct-cartograaf. Het bij deze rang behorend salaris bedraagt per maand voor een 19-Jarlge f 635,- 21 -jarige f 707,- 20-jarige f 67122-jarige f 779,- Plaatsing is mogelijk zowel in de binnen- als in de buitendienst b.v. bij de afdelingen kaartering, fotogrammetrie [luchtkaartering], rekenen, terreinmeten. Na ca. 5 6 jaren dienst als adjunct-cartograaf kan benoeming volgen tot cartograaf op een min. salaris van f 974 - per maand. Het aan deze rang verbonden max. salaris bedraagt f 1 202,- per maand. Verdere promotiemogelijkheden aanwezig. Voor ongehuwden is vergoeding van reiskosten onder bepaalde voorwaarden mogelijk, terwijl tevens eventueel een tegemoetkoming in de pensionkosten kan worden verleend van max. f 125,- per maand. Ook zij die binnenkort hun schoolopleiding voltooien kunnen reeds nu solliciteren. Voor inlichtingen: Het Hoofd van de Meetkundige Dienst, J. P. Coenstraat 9, Goes, tel. 01100-5933.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1970 | | pagina 20