Daarom is er nu een nieuw brood: Kwiek. Val je van af, zonder datje er ook maar een sneetje minder van eet Dik worden is gevaarlijk Kwiek-de lekkere manier om slank te blijven. Wat doen we d'r aan? Rijke smaak Haal Kwiek in huis Energie Wat is Kwiek? Nederland is een van de welvarendste landen van Europa. Feit, waar de meesten van ons eigenlijk niet meer bij stilstaan. Maar wel bij stil zitten. Zittend rijden we naar kantoor, zittend doen we ons werk, zittend kijken we tele visie, zittend zien we hoe de was voor ons gedaan wordt En wat't zo erg maakt: daarbij eten we nog te veel ook. Met alle dikke gevolgen vandien. We zijn niet de eersten die dat zeggen. Laten we dus kort zijn. Een te groot lichaamsgewicht is een Kwiek wordt voor u gebakken door de King Corn Bakkerijen. extra belasting voor hart en bloedvaten. Dat gezellige buikje is dus niet zo gezellig voorde gezondheid. Tot vandaag een moeilijke vraag. Want ons voedsel bestaat voor een groot deel uit koolhydraten: zetmeel en suiker. Er is niet veel nodig om flink aan te komen. De prettigste oplossing zou zijn: voed sel waar je evenveel van kunt eten zonder dikte worden. Dat kan anno 1970. Want nu is er Kwiek. Wat dat betekent hoeven we u nauwelijks te vertellemgezonde bloedvaten! Wie denkt dat Kwiek door al deze plus punten voor de gezondheid niet zou smakenj zoals brood hoort te smaken, ver gist zich. De eiwitten zijn namelijk alle ver kregen uit de tarwekorrel, waardoor Kwiek volgens de mensen die het al gegeten hebben zelfs lekkerder is dan gewoon brood. De eiwitrijke samenstelling van Kwiek brood heeft nog meer prettige gevolgen voor u. Want be halve dat Kwiek u slank houdt, voelt u zich er ook nog extra fit bij. En extra gezond. Bovendien zijn in Kwiek vetten met m ee rvoud ig on ve rza d igde vetzu re n ve rwe rkt. Kwiek is een nieuw brood, ontwikkeld in samenwerking meteen aantal vooraan staande voedseldeskundigen. Bevat veel minder zetmeel en meer eiwitten (gegaran deerd eiwitgehalte 24%). De uitgebalanceerde medisch verant- woorde samenstelling zorgt en/oor dat u er evenveel van kunt eten, zonder ook maar een grammetje aan te komen. winkelprijs 89 cent Een brood dat slank maakt, goed voor de gezondheid is, energie geeft en nog lekker is ook? We kunnen ons voorstellen dat u graag zélf de proef wilt nemen. Haal dus Kwiek in huis. En eet er vooral niette weinig van.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1970 | | pagina 16