Wie komt weer op 't nippertje met prijsverlagingen? 'tis elke keer dezelfde... dat is vast van de Spar! Kopen bij de Spar is sparen bij de koop 8 van de vele aanbiedingen uit de .NU" van deze week Elke week hetzelfde liedje. Zetwerk klaar, krant kan gedrukt worden en daar komt de Spar weer met nieuwe voordeelaanbiedingen. En die moeten dan persé nog in de krant. Bij de Spar staan ze erop dat geen huisvrouw haar lage prijzen kans mist. Voordeeltjesvanavond in de krant, morgen in de mand. Van u mevrouw. Geen wonder dat steeds meer huisvrouwen bij de Spar kopen. Wie zeker wil zijn van konstante kwaliteit, maar lage prijzen ook belangrijk vindt (en dat geldt toch voor iedere huisvrouw) die doet er dus verstandig aan, van nu af naar de Spar te gaan. Profiteer er ook van. Geweldige keus, verheugend lage prijsjes voor veel fijne artikelen?..Dat is vast van de Spar. <5 Niet voor niets de grootste van Europa Proef eens zo'n pittig kopje Big Ben thee van de bovenstebeste kwa liteit enelk 2e pakje voor de halve prijs! theebuiltjes van &9 45 pakjes thee van 84 41 Coopvaerders specu laas. Heerlijk gekruid en knappend vers. Een suc cesvolle traktatie. Deze week bij elk pak 400 gr één kilo suiker voor slechts Overheerlijke Spar mar garine. Lekker op de boterham. Voedzaam en gezond. Neem gerust wat meer! Nu extra voordelig. Kijk maar: liefst 3 pakjes Snijworst...voor'n extra fijn belegde boterham. Spar-kwaliteit. De aller beste, altijd de voorde ligste. Proef zelf! Deze week150gram van 108 Lekkerder betekent niet altijd duurder. U ziet 't weer bij deze hagelslag van de Spar.Zo lekkeren tóch slechts per 500 gr. Melk van tB? voor 155 Puur van14?voor135 Wat de Spar bedoelt met fijne slasaus, ont dekt u zelf wanneer u zo'n grote gezinsfles Clifford van 0,75 Itr. in huis haalt. Die grote fles krijgt u deze week van 149 voor 129 Voor groente en fruit bent u bij de Spar't bes te uit. Dagvers, zo uit de tuin, zo op tafel. Verse spinazie per kilo 59 Mooie Golden Delicious 2 kilo in draagtas 109 (Alleen vrijdag en zaterdag) Wanneer u de Spar laat zorgen voor extra mals vers vlees bent u zeker nooit te. duur uit. Deze week heerlijke schou- dercarbonadeper500gr voor slechts 369 (Alleen vrijdag en zaterdag) Deze aanbiedingen zijn niet geldig op het eiland Tholen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1970 | | pagina 20