Zeehengelaars hadden een redelijke vangst ■MBAsa Uitslagen WALCHEREN Ds Verseput nam afscheid hervormd Vlissingen D'66 geen steun VCP-kandidaten wethouderszetels in Terneuzen DINSDAG 3T MAART 1970 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 5 WEDSTRIJD HV .VLISSINGEN' - -- P DEELNEMERS: 540 BUIT: 1800 VISSEN VLISSINGEN Onder tamelijk on gunstige omstandigheden werd op twee de paasdag op het strand tussen Vlis singen en Kaap Duin de achtste inter nationale zeehengelwedstrijd van de hen gelsportvereniging Vlissingen' gehou- ADVERTENTIE Voor onkele centen méér per glas geniet U van de aller beste Hollandse cognac, DeKuypei Vieux, met de originele uit Frank rijk geïmporteerde brandy. DINSDAG 31 MAART I HANSWEERT Kermis. I MIDDELBURG Zuiderbaken, 20.30 uur: vergadering wijkvereniging Zuid. Schouwburg, 20.30 uur: popmanifesta tie Jeugd en Muziek. Nieuwe kerk, 20 uur: orgelconcert door Dirk Zwart. OOSTKAPELLE Vanaf 14 uur: ba zaar muziekvereniging Crescendo. RILLAND-BATH Dorpshuis, 19.30 uur: ledenvergadering muziekvereniging Zcclandia. MIDDELBURG Rijksarchief Zee- j land. Sint-Pieterstraat 38, 9.30-12.30 en I 13.30-17.30 uur: tentoonstelling .Bladzij den uit Veere's verleden'. I WESTDORPE Galerie Troutzerte, 9- 1S uur: tentoonstelling werken Paul Ci troen. BERGEN OP ZOOM Roxy, 20 uur: Help ik ben nog maagd, 18 jaar. GOES Grand, 20 uur: Rififi onder gangsters, 18 jaar. MIDDELBURG City, 20 uur: Chitty Chitty Bang Bang, 14 jaar. OOSTBURG Ledel, 20 uur: Vakan tieperikelen met gevolgen, alle leeftij den. TKRNEUZËN Luxor, 20 uur: Mayer - ling, 14 jaar. OPGAVEN VOOR OF INLICHTINGEN OVBft] OEZE RUBRIEKi G. VAN OORSCHOT P/A PZC - VlISSINGEN - TEL 01114-5144 mm den. De burgemeester van Vlissingen, drs D. Roemers, die op het eind van de middag in het Scheldekwartier de ere prijzen uitreikte, had aanvankelijk be grepen dat de vissers met dit slechte weer juist tevreden zouden zijn, maar de voorzitter van de hv .Vlissingen', de heer J. N. Ceolen, had hem nit de droom geholpen. Weliswaar is het voor de hengelaars gunstig wanneer het wat koud is bij warm weer komt de vis niet zo dicht bij de kust), maar het weer van maandag was nu ook niet ideaal. Vooral de sterke wind gooide nogal wat roet in het eten, want daar het een zeewind was. werd het voor de dames en de jeugdige hengelaars erg moeilijk om ae lijn ver uit te gooien, terwijl men er juist het meest mee gebaat is om over de branding heen te komen. Toch vingen de 540 deelnemers, onder wie ook een groot aantal Belgen, geza menlijk toch nog zo'n 1700 a 1800 vis sen. Dit is overigens wel iets minder dan er op de wedstrijd van vorig jaar werd gevangen. De zwaarste vis die maandag uit de zee werd getrokken, zal zo rond de 350 gram hebben gewo gen. Er werd tweede paasdag gevist tussen elf en twee uur. In het Scheldekwartier reikte burge meester Roemers op het eind van de middag de ereprijzen uit. Er waren zes bekers te verdelen. De eerste prijs ging naar de heer C. Riemens uit Cadzand, die in totaal 1970 punten behaalde. Deze beker was beschikbaar gesteld door de gemeente. De tweede prijs werd behaald Joor de heer H. Jonckheym uit Klooster- zande met 1710 punten^ derde werd de heer R. Dentandt uit Oostende (B.) met 1550 punten, en vierde de heer R. Waes uit Sluiskil met 1370 punten. De overige twee bekers gingen naar de eerste buitenlandse dame, mevrouw De Suy Julien uit Blankenberghe, die 290 punten had behaald, en naar de eerste Nederlandse dame, mevrouw Le Poeter uit Kapelle, die het tot 455 punten bracht. De laatste vijf bekers waren be schikbaar gesteld door winkels en be drijven. Behalve deze bekers vielen er nog vele kostbare gebruiksvoorwerpen te verdelen onder de prijswinnaars, zoalr een ijskast, een haardroogkap, een sche merlamp enzovoorts, enzovoorts. De eerste twintig in rangschikking wa ren: 1. C. Riemens, Cadzand, 1970 pun ten; 2. H. Jonckheym, Kloosterzande, 1710 punten: 3. R. Dentandt, Oostende, 1550 punten; 4. R. van Waes, Sluiskil, 1370 punten; 5. V. de Meester, Zeebrug- W. Maes, Oostende, 1105 punten; 10. L. J. Overbeeke, Cadzand, 920 punten; 11. Van Meeners-Daniel, Gent, 910 punten; 12. P. Riemens, Cadzand. 850 punten; 13. M. de Buck, Heist, 840 punten; 14. A. Strijfsteen, Brugge, 840 punten; 15. K. Snijders, Roosendaal, 825 "punten; 16. De Julien, Blankenberghe, <80 punten; 17. W. de Cuyper, Terneuzen. 770 pun ten; 18. V. Moerkerke Henri, Oostende, 770 punten; 19. Willy Desmedt, Oost ende, 720 punten; 20. R. Smit, Sluiskil, 675 punten. VLISSINGEN Op eerste paasdag 'nam drs L. M. Verseput in de Sint-Ja- cobskerk te Vlissingen afscheid als pre dikant van de Nederlands hervormde gemeente te Vlissingen. In tegenstelling met het jarenlange gebruik van een avonddienst te 5 uur, begon deze goed bezochte samenkomst om 7 uur. Mede werking werd verleend door de heer P. Broerse als organist, het hervormde kerkkoor uit Vlissingen en het gerefor meerde kerkkoor uit Souburg, onder di rigent Bart Leynse. Het koororgel werd bespeeld door Marianne Leynse, terwijl de lieer J. Mondeel de solo's voor zijn rekening nam. Vele predikanten uit de ring Vlissingen waren tegenwoordig en ook waren er de leiders van vele andere kerkgenootschappen aanwezig. Ds Ver seput is namelijk verscheidene jaren voorzitter geweest van de Vlissingse raad van kerken. Als zodanig is hjj nu opgevolgd door ds H. Groeneveld, geref. predikant. De scheidende leraar had tot tekst Lucas 24 16, 31, 32: het verhaal van die Emmaüsgangers, die onveerwacht de opgestane Jezus ontmoetten, zonder Hem eerst te herkennen, door hun twij- ingeloof. dienst was er een aparte af- scheidsgelegenheid in het wijkgebouw 't Anker. Hier werden ds en mev-.l, Ver seput toegesproken door ds F. Klooster man, namens de ring; ds H. Groeneveld namens de Vlissingse raad van kerken: de heer Jacobse vanwege wijkkerkeraad III en ds Y. v. d. Schoot, die nu consu lent wordt, namens de centrale kerke- raad. Aan- en verkoop van gronden VLISSINGEN B en w van Vlissin gen hebben de raad voorgesteld plm 1396 m2 aan de Weststraat voor 29,S0 per m2 of totaal 41.600.80 te verkopen aan het algemeen mijnwerkersfonds voor de bouw van garages. Voorts aan de fa. H. H. de Klerk en zn. 308 m2 aan de Noordstraat-Kerkstraat voor de prijs van 166,50 per m2, totaal ƒ51.282 voor de bouw van een woon- en winkel end. /an de heer M. Aamoutse te Koudeker- ke willen b en w 42030 m2 grond aan de Koudekerkseweg aankopen voor 135.158, ter uitvoering van het be stemmingsplan Noord. Aan de pachter L. Aamoutse zal voor voortijdige pacht- "ing een vergoeding van ƒ21.662 worden verleend. In het bestem mingsplan Zeewijksingel te Souburg willen b en w van de heer N. van Eenen- naam een perceel grond met daarop staande woning Padweg 61 aankopen, van de heer P. Platschórre een perceel grond met woning Padweg 90 en van dc heer A. C. Haeck een perceel grond met wachthuisje aan de Vlismgsestraat. Radio-optreden zangvereniging In het kader van een landelijke radio- competitie van de NCR Vonder het mot to .tijd vrij voor muziek in vrije tijd' zal op donderdag 2 april aanstaande optreden de christelijk gemengde zang vereniging .Een in geest en streven' uit Serooskerke (W) onder leiding van di rigent Jac. Suurmond. Het programma vermeldt werken van da Palestrina, Ai- ehinger, Brakman en Nauta. De uitzen ding is te beluisteren op Hilversum 2 's middags om 6 uur. Centrale verwarming in 150 woningen Het bestuur van de r-k-woningbouw- verenlging ,Sint Willibrord' te Mis singen wil een centrale verwarmings installatie aanleggen in door deze ver eniging geëxploiteerde woningen. Uit een enquête onder de bewoners van complexen, waarin geen centrale ver warmingsinstallatie is aangelegd, Ls gebleken, dat ongeveer honderd be woners prijs stellen op een dergelijke verwarming. De vereniging is er in geslaagd voor de aanleg een geldlening te krijgen van 400.000 waarvoor garantiestel ling door de gemeente vereist is. B en w stellen de raad voor een derge lijke garantie te verlenen. De voor de bewoners uit de aanleg voortvloeiende lasten zijn door de vereniging bere kend op gemiddeld 31 per maand. Ook de vereniging tot Verbetering van de Volkshuisvesting te Vlissingen en omliggende gemeenten wil centrale verwarming aanleggen in een een aantal woningen. Een vijftigtal bewoners van huizen van de vereniging hebben ver zocht tot de aanleg van een centrale verwanmingsinstallatie over te gaan. Hiervoor wil de vereniging een geld lening sluiten van 200.000,-. B en w stellen de raad voor ook voor deze lening een garantie te verlenen. De lasten voor de bewoners zijn bekend op gemiddeld 40,-. B en w akkoord met koopavond op 8 mei in Vlissingen VLISSINGEN Als de raad met eeu desbetreffend voorstel van b en w akkoord gaat, krijgt Vlissingen op 8 mei een koopavond. Alle winkels in de gemeente zullen dan tot 12 uur 's nachts open mogen zijn. B en w doen hun voorstel naar aan leiding van een verzoek van Albert Heijn NV en de Vlisingse Midden- standscentrale en van de Raad vooi het Grootwinkelbedrijf kring Walche ren. Het verzoek is gedaan omdat in de maanden april en mei een aantal nationale en christelijke feestdagen op werkdagen vallende de meeste winkels op die dagen gesloten zijn. B en w van Vlisingen delen de raad verder mee, dat het college van b en w van Middelburg, dat zoals is gebleken tijdens de op 24 maart jongstleden gehouden .dubbelstadsbespreking' ook een dergelijk verzoek heeft ont vangen, een soortgelijk voorstel aan de raad van Middelburg zal doen. NIEUW- EN ST.-JOOSLAND Ledenwerving door volksonderwijs Volksonderwijs is de naam van de ver eniging die de belangen van het open baar onderwijs, dus ook die van de ,Van Randwljckschool' in Nieuw- en Sint- Joosland behartigt. De afdeling Nieuw en Sint-Joosland heeft de afgelopen commissie, volksonderwijs, schoolfonds, onder de ouders van leerlingen van deze school. Er werden 16 nieuwe leden in- feschreven, zodat het totaal aantal le en nu 55 bedraagt. Alle leden van VOO ontvangen de schoolkrant. Allen blijven dan via deze krant op de hoogte van de te houden activiteiten. TERNEUZEN D'66 zal de kandidaat- wethouders van de Verenigde Christe lijke Partijen in Terneuzen niet steunen. Dit besluit is vrijdagavond gevallen op een vergadering van de werkgroep D'66 voor de gemeenteraad vai. Terneuzen., Als motivering voor de beslissing geven de democraten op, dat de VCP nog steeds geen namen van kandidaten voor de wethouderszetels hebben bekendgemaakt terwijl er ook onzekerheid bestaat over het beleid dat er gevoerd gaat worden. De PvdA-kandidaten zijn intussen wel bekend. Het gaat om de heren P. J Huijbrecht en H. J. Balk. Volgens de werkgroep van D'66 mikken de VCP op twee of drie wethouderszetels en wan neer de andere twee dan mogelijk naar da PvdA gaan moet het zo vinden de leden voor de kiezer een onduidelijke zaak zijn. Volgens D'66 is het goed mo gelijk dat er een .verdeeld' college wordt geschapen, waarin de stem van de bur gemeester beslissend zal zijn. D'66 had zich zo blijkt uit een communiqué dat over deze zaak is uitgegeven an ders opgesteld, als de VCP de wethou ders-kandidaten had bekendgemaakt en er meer duidelijk zou zijn geworden over het te voeren beleid. Naar de mening van de werkgroep heeft de kiezer duide lijk gekozen voor een andere aanpak. .Immers bij de verkiezingen heeft de VCP duidelijk stemmen verloren. Deze stemmen zijn voor een groot gedeelte gegaan naar D'66, T 70-2000, BP en PPR. Ook de PvdA heeft dank zij haar progressievere kandidaten stemmen winst geboekt.' De leden van de werk groep van D'66 zijn dan ook van oor deel dat de VCP-kandidaten bereid moe ten zijn tot het voeren van een ander beleid. .Nu de KVP, de AR en de CHU één partij vormen, namelijk de Verenig de Christelijke Partijen hoeft er ook in de VCP geen verdeelsleutel te zijn.' D'66 juicht het toe, dat de partijen het sys teem van een besloten vergadering rond het verdelen van de wethouderszetels hebben afgewezen. Schip vlucht met zware slagzij in haven Vlissingen VLISSINGEN Het Zweedse 9024 ton metende motorschip .Portland' dat met een lading stukgoed van Göteborg naar Buenos Aires op weg was, is zondag morgen de haven van Vlissingen binnen gelopen met 12 graden bakboordslagzij. De .Portland' kwam vrijdagavond in de storm die toen over de Noordzee woed de. De lading ging aan het schuiven en werd zwaar beschadigd. In de haven van Vlissingen wordt nu opnieuw gestuwd en vastgezet. Kennismakings bijeenkomst nieuwe kleuterschool De nieuwe - de openb berg" aan de hoek Savornin Lohman- laan - De Kempenaerstraat in Paau wenburg in Vlissingen hield dezer da gen een kennismakingsbijeenkomst voor de ouders van de kleuters. Op aantrekkelijke wijze had de hoofd leidster, mej. E. v. d. Eyck, een deel van het werk van de kleuters uitge stald. Ook het materiaal in de kasten mocht worden bekeken. Tevens werden tijdens deze bijeenkomst de leden van de oudercommissie gekozen, te weten de dames M. van Broekhoven-Mijnsbergen, S. Cornelis-Werner, J. A. Grotendorst- de Lange en M. F. Meyjes-de Zwaan en de heer H. W. Stapelkamp. Van onze adverteerders Garage Paauwenburg hield met Pasen een Audi-show' VLISSINGEN. Met de paasdagen heeft garage .Paauwenburg' uit Vlissin gen een Audi-show gehouden in haar bedrijf aan de Gerbrandystraat. Op deze show waren alle modellen van de Aodi (60, 60L, 60 variant, 75 L, 75 variant, super 90, 100. 100 S en de 100 LS) verte genwoordigd. Al deze modellen voldoen aan de Ameri kaanse veiligheidseisen. Dat wil zeggen dat deze auto's een onvervormbare car- rosseriekooi hebben. Hierdoor kan bij i aanrijding het personengedeelte nooit elkaar worden gedrukt. Verder zijn deze auto's voorzien van een indrukbare stuurkolom. Alle scherpe delen zijn be veiligd. Een gescheiden remsysteem be vordert de veiligheid van deze wagens nog meer. Voor deze tentoonstelling be stond veel belangstelling. Christelijke school hield ouderavond De christelijke lagere school te Ame- muiden hield dezer dagen haar jaarlijk se ouderavond in een lokaal van de school. Nadat de voorzitter, de heer J. K. Steketee, de vele aanwezigen wel kom had geheten, brachten de leerlin gen een amusementsprogramma, dat be stond uit onder meer blokfluitspel, zang en samenspraak. Ook de ouders voerden enkele samen spraken uit, zij het in wedstrijdver band. De eerste prijs ging naar me vrouw Davidse-de Hamer. Uit het verslag van het hoofd der school, de heer G. J. Los, bleek dat de school momenteel wordt bezocht door 199 kin deren. De heer Los gaat binnenkort de school verlaten. Hij is benoemd aan de school voor langzaamlerende kinderen te Vlaardingen. In totaal is de heer Los vier jaar aan de christelijke school te Arnemuiden verbonden geweest. Bijeenkomsten Delta-West' De afdeling Vlissingen-Souburg filatelistenvereniging .Delta-West' komt donderdag 2 april bijeen in .Het Anker' te Vlissingen. De vergadering begint om half acht. Ook de bijeenkomst op don- WESTKAPELLE Rheumacollecte De collecte ten bate van het Rheuma- fonds heeft te Westkapelle 1085,60 op gebracht. Damesvoetbal De damesvoetbalclub ,De Noorvrou wen' speelden een vriendschappelijks wedstrijd tegen de voetballende da mes van Zoutelande. De dames uit Zoutelande moesten in de Noorvrou wen hun meerdere erkennen. Zij kre gen geen kans om ook maar één doel punt te maken. Voor de Noorvrouwen scoorden Janny Slabber, eenmaal, Mar- ta Adriaanse, eenmaal, Lien Water man eenmaal en Rie Hoogesteger 2 doelpunten. De uitslag was dus 5-0 voor de Noor- Heden overleed onze zwager, de heer P. A. BUTLER echtgenoot van E. J. Njjsse in de ouderdom van 74 jaar. Namens de familie, M. A. Nijsse Slotstraat 7L Heden overleed, in het ziekenhuis .Lievens- berg' te Bergen op Zoom, onze lieve, zorgzame man, vader en grootvader CORNELIS MURRE op de leeftijd van bij na 71 jaar. Poortvliet: J. Murre-Rosmolen Rotterdam J. J. Corbeau- Murre R. L. Corbeau Armand Poortvliet: J. J. de Graaf- Murre J. D. de Graaf Poortvliet, 26 mrt '70 Schoolstraat 31 De begrafenis zal plaatsvinden op he den, dinsdag 31 maart 1970, om 14 uur, op de algemene be graafplaats te Poort vliet. MIDDELBURG Judo-drumband op Vijvervreugd' Dezer dagen trad de jeugddrumband van ■de Eerste Middelburgse Judoschool op voor de gehandicapten in de gymzaal van Vijvervreugd. De majorettes traden afwisselend op in hun rode pakjes en ~;ele jurkjes. len en ander was bij wijze van proef georganiseerd door de verpleger, de heer Behr. De directrice van Vijvervreugd was zeer tevreden over de positieve reacties bij de verpleegden. Het bedrag van 30 dat als vergoeding aan de judoschool zou worden uitgekeerd, is door het be- stut"- geschonken aan de gehandicapten. Vergaderingen Delta-West' De afdeling Middelburg van filateMsten- vereniging Delta-West' vergadert don derdag 16 april en donderdag 21 mei in ,De Schakel' te Middelburg. Beide bij eenkomsten beginnen om 20 uur. NCVB-bij eenkomst pen. Mevrouw Maquelin-Kruizinga uit Vlissingen vertelde een paasverhaal en declameerde enige paasgedichten. Ook vertelde ze een en ander over het ont staan van allerlei paasgebruiken. Op de bijeenkomst zong het NCVB-koor, on der leiding van mevrouw Jongstra-Kou- selman. Op 21 april komt de NCVB weer bijelkaar. Ds" Kalf uit Benneborek houdt dan een lezing over .Vijand op pantoffels'. SEROOSKERKE (W.) VVV SEROOSKERKE HAD GOED SEIZOEN ke (W) in de bovenzaal enigingsgebouw haar jaarvergadering, waarvoor slechts een geringe belang stelling bestond. Het verslag van de secretaresse, mevr. P. Kuiper-Hakkert, vermeldde een goed seizoen met een top voor juli en begin augustus. Het voor lopig aantal overnachtingen bedroeg in 1969 30.499. Het ledental bleef onge wijzigd en bedraagt 75. Een voor de eer ste maal in actie zijnde evenementen- waarvoor goede belangstelling iestond. Van de zijde van de badgas ten was hiervoor veel waardering. Er werd gevraagd om vooral kinderpro gramma's te brengen. Het bestuur heeft verband met een mogelijke fusie. Daar er nog geen positief resultaat was verkregen, kon dan ook nog geen beslis sing worden genomen. Bij de bestuurs verkiezing was aftredend de secreta resse, mevr. Kuiper-Hakkert. De voor zitter deelde mede dat juist op de van deze vergadering bericht was binnen gekomen, dat de heer en mevrouw Kui per een aanstelling hadden gekregen op een recreatiegebied te Stellendam, zo dat zij deze gemeente gaan verlaten. Hij dankte mevrouw Kuiper voor de zeer goede wijze waarop zij het secretariaat nad geleid en bood haar de bekende en- lïjke gedeelte vertoonde het bestuurslid, de heer S. F. Koole, fraaie kleurendia's van België, Duitsland en de eigen om geving. ARNEMUIDEN Paasmiddag NCVB De NCVB afdeling Arnemuiden hield dezer dagen haar paasmiddag met de bejaarden en belangstellenden. De pre sidente zuster N. van Donk, opende deze middag door het laten zingen van psalm 22 13 en 14 waarna geoed volgde. De schriftlezing .was Matth. 28 1-10. Na een welkomstwoord aan allen, zong het koortje onder leiding van de heer H. de Ridder vier lij densliederen. Vervolgens hield ds J. Post de paasmeditatie. Na de pauze volgde declamatie van mevrouw Ver- bree. Het koortje zong nog twee paas- liederen waarna tot slot psalm 150 werd gezongen. Ds Post eindigde deze druk bezochte paasmiddag met dank gebed. NCVB bijeen De NCVB afdeling Oostkapelle kwam in vergadering bijeen onder leiding van mevrouw Van 't Veer. Na schriftlezing en declamatie hield ds Uk el uit Vrouwen polder een lijdensmeditatie. De volgende vergadering, waarvoor ook alle bejaar den worden uitgenodigd is bepaald op 14 april a.s. De heer Jobse zal dan dia's vertonen over Australië. Met droefheid geven wij kennis van ons le venloos geboren zoon tje. P. E. M. Bal D. A. Bal-Valkier Vlissingen, 27 maart 1970. v. d. Brugghen- straat 23. Op het feest van Pa sen hebben wij, na een langdurige ziekte, aan Hem af moeten staan, ons lieve klein kind en nichtje, GERREE OELE ,Ik wandel in het licht met Jezus, het donk're dal ligt ach ter mij en 'k weet mij in Zijn trouw gebor gen, welk een liefde volle vriend is Hij'. Oma. Van Zweden Ooms en tantes Nichtjes en neefjes Heden is van ons heengegaan, na een langdurig lijden, ons innig geliefd klein dochtertje en nichtje, GERREE OELE op de leeftijd van 11 jaar. Yerseke: J. L. Oele G. Oele-Moelker Vlissingen: J. W. van der Linde C. C. van der Linde-Oele Ans Hans Karin Heden is geheel on verwacht van ons heengegaan mijn ge liefde man en onze zorgzame vader, be- huwdvader en opa CORNELIS VAN BELZEN echtgenoot van Pïeternella Poppe op de leeftijd van 52 jaar. P. van Belzen- Poppe Kinderen en kleinkinderen Vlissingen, 29 maart 1970. Ravensteinplein 40. De teraardebestelling zal plaatshebben op woensdag 1 april 1970. Vertrek Ra vensteinplein om 12.00 uur. Met diep leedwezen geven wij kennis van het plotseling over lijden van onze ge liefde broeder en zwager, de heer CORNELIS VAN BELZEN op de leeftijd van 52 jaar. Tilburg: Wed. J. van Belzen- van Belzen Arnemuiden: J. van Belzen- de Nooijer Joh. van Belzen- de Ridder J. van Belzen- de Nooijer Met droefheid geven wij kennis van het plotseling overlijden van onze lieve schoonzoon, zwager en oom CORNELIS VAN BELZEN echtgenoot van Pïeternella Poppe op de leeftijd van 52 jaar. Wed. J. Poppe- de Nooijer J. Poppe KL C. M. Poppe- Boer G. Boer-Poppe J. J. Boer En kinderen Heden overleed, nog onverwacht, onze lie ve, zorgzame moeder MARIA TANNETJE DOBBELAERE geb. Kanse op de leeftijd van 79 jaar. G. W. Dobbelaere KL Dobbelaere- Breederland Schoondljke, 30 maart 1970. Weststraat li- De crematie zal plaatshebben donder dag 2 april 1970 om 11.00 uur in het cre matorium te Rotter dam aan de Maeter- linckweg 10L Met droefheid geven wij kennis, dat na een langdurige ziekte, van onze zijde is weggeno men, ons lief dochtertje en zusje, GERRIE op de jeugdige leeftijd van 11 Jaar. .Zijn wil Is wijs en heilig'. J. Oele I. C. Oele-van Zweden Marjolein - Yerseke, 29 maart 1970. Kerkhoekstraat 55. De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 1 april, op de algemene begraafplaats te Yerse ke, om 13.00 uur. vanuit het verenigingsge bouw ,De Haven'. Dreef 4. Heden is. geheel onverwachts, overleden, mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma KORNELIA WONDERGEM geb. Leinsc op de leeftijd van 62 jaar. Goes: J. Wondergem A. Wondergem P. M. A. Wondergem-Cobben Kloetinge: W. P. Wondergem A. J. KI. Wondergem- Buysrogge En kleinkinderen De teraardebestelling zal plaatsvinden op woensdag 1 april 1970 om 11.00 uur op de al gemene begraafplaats te Goes. Condoleantieadres: Binnenhof 5, Kloetinge. Na een langdurig lijden is heden van ons heen gegaan, mijn innig geliefde man en onze lieve schoonzoon, broer, zwager en oom MAARTEN VAN DER PLAS echtgenoot van Pieternella Maria Cardon op de leeftijd van 67 jaar. .Veilig in Jezus armen' Als in Nood gezeten' ,God verlaat ons niet' Uit aller naam: P. M- van der Plas-Cardon. Vlissingen, 28 maart 1970. Paul Krugerstraat 107. De overledene ls opgebaard in de rouwkamer van het St-Josepiiziekenhuis. Bezoektijden van 10.30-11.30 uur en van 16.00-17.00 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben op woensdag 1 april a.s. Om 14.10 uur zal er een korte rouwdienst wor den gehouden in de rouwkamer van het zie kenhuis. Vertrek vanaf de rouwkamer om 14.30 uur. Heden is, na een geduldig gedragen lijden, van mij heengegaan, mijn lieve, zorgzame man CORNELIS MARINES PAAUWE op de leeftijd van 72 jaar. W. Paauwe-Kopmels. De teraardebestelling zal plaatshebben op woensdag 1 april des namiddags 15.45 uur op de algemene begraafplaats. Vertrek vanaf het wijkgebouw van het Oranje Groene Kruis, Bonedrjkestraat 155 te 15.40 uur. Liever geen bezoek. Heden overleed mijn geliefde man, onze lieve vader en opa PIETER A BUTLER op de leeftijd van 74 jaar. 's-Heer-Arendskerke: E. J. Butler-Nijsse Middelburg: L. F. Bliek-Butler A. A. Bliek Lia en Cees Piet Els 's-Heer-Arendskerke: J. Butler J. S. Butler-Sinke Elly Lenny Peter 's-Heer-Arendskerke, 28 maart 1970. Wissekerkeweg L De begrafenis zal plaatshebben op woensdag 1 april, des namiddags om 2 uur, op de alge mene begraafplaats te 's-Heer-Arendskerke. Liever geen bezoek. Enige en algemene kennisgeving. Op 25 maart is plotseling overleden onze lieve vrouw, moeder, grootmoeder, overgrootmoeder en zuster FLORENTINE HENRIETTE RENS in de ouderdom van 81 jaar. Epe (Gld.): J. Vriesendorp van Renesse Arnhem: G. F. Vriesendorn-Delhez J. J. Vriesenaom De Meern: W. C. Vriesenöorp- Fransen vsn de Putte R. Vriesendorp 's-H.-H.'kinderen G. M. G. Fransen van de Putte-V riesendorp L D. Fransen van ae Putte Enschede: M. M. van den Berg van SaDaroea-Rens R. P. J. van den Berg van SaDaroea Klein- en achterklein kinderen Epe, maart 1970 .De Wildernis', Sürengenweg 7 De begrafenis heeft in alle stilte plaatsge- gevonden op de algemene begraafplaats te Dordrecht. Heden overleed, tot onze diepe droefheid, onze geliefde moeder, behuwd-, groot- en overgroot moeder, PIETERNELLA MARIA WATTEL weduwe van S. van Keulen, in de ouderdom van 85 jaar. Uit aller naam: J. van Keulen. De begrafenis zal DV plaatsvinden op woens dag 1 april om 12.15 uur op de begraafplaats te Meliskerke. Vetrek uit het geref. jeugdgebouw om 12.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop der plechtigheid in genoemd gebouw.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1970 | | pagina 5