AXEL-TERNEUZEN BLIJFT EEN ERG MOEILIJK TE VOORSPELLEN DERBY... IGEND extï<* George Baker Selection in de lift met Dear Ann Donald van Oss Amsterdam1 Straks eerste in heel Europa ft Volleman (lijst Volleman):iedereen mag zijn zegje doen' LAATSTE KAMPIOENSKANSJE VOOR BRUGGE AANGRIJPENDE FILMBIOGRAFIE VAN ALBERTINE SARAZIN. WESTERNWERK EN MINDERJARIG MEISJE TUSSEN TWEE VUREN VRIJDAG 13 MAART 1970 ZEEUWSCH-VLAANDEREN LAMS WA ARDE De heer G. Volleman (40 jaar), drie kinderen, fruitteler in Lamswaarde (praktijk) leraar aan de middelbare landbouwschool in Hulst, en (ondermeer) voorzitter van de. NCB-kring Hulst, is lijsttrekker van een onafhankelijke lijst die uitsluitend in de kieskring Hulst meedoet aan de komende statenverkiezingen. De enige typische ^treeklijst' en bovendien een, die nummer 13 kreeg toebedeeld, al verbindt de heer Volleman daar geen enkel ongunstig voorteken aan. Hoe is uw lijst ontstaan ,Het idee kwam van de heer Colsen (veearts in Hulst, red.), die heeft gezegd: hier in de streek worden wij gezien de stemmen-inbreng niet in de gs vertegenwoordigd zo als het hoort. De heer Colsen gaat er vanuit, dat dit een aparte streek is die bovendien voor belangrijke ont wikkelingen als het plan Baalhoek en dat voor Ossenisse staat. Ik vraag me af: waar blijft het aantal katho lieke stemmen hier We zouden min stens 6 statenzetels moeten hebben. Waar zijn ze Maar streekvertcgenwoordigers als de heren Loekefeer en Everaert die op de KVP-lijsten staan en de heer De Waal van de Boerenpartij ,Met de Boerenpartij gaan we niet in zee en wat er verder op de KVP- lijst staat... dat is dan de heer Loeke feer en ik geloof niet dat de streek vertrouwen heeft in de heer Loeke feer en de heer Everaert die wordt een beetje gebruikt' door de heer Loekefeer. Vandaar dat we hebben gezegd: we moeten zelf iets doen?' ,Als we beginnen met het Baalhoek- plan: dat gaat zeker door en het plan Ossenisse zal er ook wel doorgeduwd worden. Wij zien overigens graag dat men eerst het Baalhoekplan pakt en Ossenisse laat liggen. Waarom het Baalhoekplan? Daar ligt een maag delijk gebied, daar kan niets kapot gemaakt worden. De grond die vrij komt bij de aanleg van het kanaal is geschikt om er Saeftinge mee op te spuiten. In Ossenisse gaan ze de beste landbouwgrond van Oost- Zeeuwsch-Vlaanderen opofferen aan de industrie, al geloof ik niet dat de boeren dat zo erg vinden: als ze ont eigend worden, worden ze goed be taald. Maar er is nog iets: de westen wind zal de rook van de industrieën over het land verspreiden. Ik geloof dat er nog veel protest zal komen van de mensen die in de zone rondom Ossenisse wonen. Saeftinge heeft die bezwaren niet. Daar liggen de Schel de en verderop de Brabantse bossen ervoor, dat werkt als een filter'. Maar kun je Saeftinge zomaar losla ten nis natuurgebied ,Ik vraag me af: is een vogel meer waard dan een mens? Als ze fabrie ken in Ossenisse zetten en die men sen rondom zitten in de stank, dat geeft niet. Maar ze vinden het wel erg als er vogels verdwijnen. Ik ge loof dat er in Nederland eens een beetje rekening gehouden moet wor den met het feit dat er ook nog men sen zijn'. Wat denkt u over een verdere uit breiding van Dow Chemical en over de risico's van luchtvervuiling en wa tervervuiling in het algemeen ,Als Dow uitbreidt en die fabriek houdt de zaak een beetje schoon, dan vind ik dat helemaal niet erg. Dat is voor mij trouwens ook een voor waarde voor de industrie die in Saef tinge komt, het moet schone industrie zijn. De provincie zal altijd alle eisen die er op dat punt gesteld kunnen worden moeten stellen. Niet van: bouw maar en dan zien we later wel wat het wordt, dan imaalk je je schoor steen maar een stukje hoger. Die eisen moeten ook openbaar worden, evenals de vestigingsvoorwaarden en de industriële energietarieven'. Houdt u, voor de vaste oeververbin ding, vast aan het tracé Kruiningen- Perkpolder Als het niet baver oostelijk komt, dan kan ik er wel akkoord mee gaan. Wat waberstaajtikiundiige bezwaren aangaat: daar kun je je als leek moei lijk in mengen. Dat touwtrekken om zo'n oeververbinding lijkt me een beetje kinderachtig. Maar Kruinin- gen-Perkpolder zou wel ideaal zijn'. Hebt u wensen ten aanzien van de recreatieve voorzieningen hier? .Wanneer de industrie er komt. moet er ook recreatie mogelijk zijn. Ik vind ook, dat mensen die aan de kust verblijven, hier ontspanning moeten kunnen vinden. Persoonlijk ben ik sterk tegen de bouw van casino's langs de kust. Je vervalt dan ook in nachtclubs en dergelijke, daar ben ik nu eenmaal niet voor'. Moot de woningbouw geconcentreerd worden in de steden of de grotere kernen van bepaalde gemeenten of vindt u, dat er ook voor kleinere dorpen een ruime groeikans aanwezig moet zijn ,De dorpen moeten zeker in stand worden gehouden. Er zijn een hele boel mensen die er geen behoefte aan hebben om in de stad of in een grote woonkern te gaan zitten. Dor pen mag je nooit .bevriezen'. Uit praktijkgevallen heb ik geleerd, dat de bevolking dan uitsterft en dat je in de knoei komt met je school en allerlei voorzieningen voor vereni gingen. Als er voorzieningen komen, moeten die zoveel mogelijk worden gespreid over de diverse kernen. En woningbouw zal ar ook moeten plaats vinden'. Wat denkt u over de taak van de provincie bij het scheppen van moge lijkheden voor het bedrijven van cul tuur, sport en jeugdwerk ,De provincie moet ?n de eerste plaats zorgen dat elke streek aan zijn trek ken komt. Ik zou het op prijs stel len als er in ieder dorp een instruc tiebadje was en in de grotere woon kern een behoorlijk verwarmd zwem bad. De grotere plaatsen mogen ge rust een fors sportcomplex hebben, maar ieder dorp moet toch de be schikking krijgen over ten minste een voetbalveld of een speehvei. De cul turele accommodatie zou ik willen concentreren in de grotere plaatsen. Voor je over jeugdwerk gaat praten, zou je eerst eens moeten nagaan wat de jeugd in feite wil. De jongeren wijken duidelijk af van onze genera tie. Ik ben sterk voor inspraak op dat punt. Als het aan ons ligt mag iedereen zijn zegje doen'. JAZZ - RAB - ZANG - BEAT - JAZZ - R&B OOK AL ZIJN KOP EN STAART NOG IN HET GEDING VOETBAL TUSSEN SCHELDE EN GRENS HULST MOET NU WINNEN BRESKENS-GOES GELIJK? PUNTENVERDELING VOOR HOEK? BIERVLIET FAVORIET TEGEN CORN. BOYS Teleurstelling by Vogelwaarde dat met het kleinst mogeljjke verschil van MOC17 verloor. Teleurstelling ook by Sluiskil, dat door de onverwachte ne derlaag tegen Clinge zyn toch al gereduceerde kampioenskans nu helemaal in rook zag opgaan. Vreugde daarentegen bij Terneuzen,. dat door zyn 02- zege op RKVVV en gezien z(jn gunstig slotprogramma wel eens heel veel goed zou kunnen maken voor het Zeeuws-Vlaamse voetbal. Jammer dat veel velden van de zaterdagclubs wegens de sneeuw onbespeelbaar waren, of....... heeft men hier en daar toch een beetje te voorbarig afgelast? Zaterdagvoetbal KNVB 3e Was: In deze klas werd voor de verandering weer maar eens alles afgelast. Dit brengt met zich mee dat er nu voor AZVV weer een thuiswedstrijd tegen Rrllandia op heit programma staat en voor Terneuzense Boys een uitstapje naar Brabant - BVC '54. Misschien dat -AZW met een zeer beschikbare Visser, voor een verrassing kan zor gen, maar erg hoopvol zien we het voor onze zaterdagvoetballers niet in. 4e klas B: Hoek won weliswaar met 5-0 van Qhmslandia, maar had meer moeite met zijn robuuste tegenstan der dan de uitslag doet vermoeden. Gaat Hoek ra Wissenkerke zijn over winningsreeks voortzetten De stug ge Noordbevelanders zijn thuis een moeilijk te kloppen elftai en daarom houden ze het maar op een gelijk- scheidsrechter I'. A. Mulder vindt zondag het jaarlijks weerkerende Zeeuws - Vlaamse toptreffen Axel - Terneuzen plaats. Ditmaal is deze zowel de onderste als de bovensta Elaats van de ranglijst in het geding. >e vorm van het ogenblik In aan merking nemend zouden Lauret c.s. een gemakkelijke overwinning moe ten kunnen behalen, maar Axel - Terneuzen is nu eenmaal Axel Terneuzen en de .kenners' weten wel wat we hiermee willen zeggen. 3e klas D: MOC'17 - HW'24 is weer zo'n echte sleutalwedstrijdWalilen de spelers van trainer Neefs nog meetellen in de race naar de titel, dan moet er beslist gewonnen wor den. Missdhieji hebben de Hulstena ren iets meer geluk dan Vogelwaar de. Laatstgenoemde gaat in Steen met de volle bult strijken en za.1 bo vendien erg belangstellend uiitzien naar ,het grote nieuws' uit Bergen op Zoom. Hontenisse krijgt Steen bergen op bezoek en dat betekent twee punten voor de blaauw-wdtten. Breskens krijgt het thuis tegen Goes heel wat zwaarder en we vermoeden dat de Bressraanders met de halve winst al dük tevreden zijn. 4e klas H: Clinge heeft zich wat uit de slagen gewerkt, maar dat het het bezoekende Noormannen aan de ze gekar gaat binden, geloven we niet. Oostburg speelt in Vlissingen tegen het ook niet bijster sterke Walche ren; toch zit er waarschijnlijk ook deze keer geen winst in voor de West-Zeeuws-Vlamingen. Sluiskil - Koewacht en Biervliet - Corn Boys zijn, behoudens een serie wonderen, overwinningen voor de thuisclubs. Prognoses: Zaterdagvoetbal Afdeling 2e,klas B: Coliinspl. Boys I - Zaam- slag I (2); Kats I - Sluis I (2); Spui I - Oostkapelle I (3); Tern. Boys H- Apollo I (1). 3e klas B: Hoek II - Yerseke II (3); 4e Idas F: Corn Boys IV - AZVV EU (2); Oostburg III - Philippine m (1); Sluis II - Zaamsüag n (3); Tern Boys IV - Hoek Hl (3). Zondagvoetbal KNVB Res. 2e klas C: Axel H - Terneuzen n (3); NAC IV - Breskens n (1). Res. 3e klas C: Alliance H - Axel IH (1); HW '24 H - Steenbergen n (1). Afdeling le klas: DFS I - IJzendijke I (1); Robur I - Aardenburg I (2); Dom burg I - Philippine I (3); Hoofd plaat I - Schoondijke I (3); Lewed. Boys I - Hulsterloo 1(3). Res. le klas: Corn Boys H - Steen H (3); Terneuzen IH - Zeelandia H (2); Oostbung H - Vlissingen IV (2); Vogelwaarde H - Hontenisse H (1). 2e klas A: Terneuzen IV - Noor mannen II (3); Aardenburg H Biervliet H (2); Hulsterloo H - Sluiskil H (3); Philippine H Graauw I (2); Schoondijke H Breskens HI (1). 3e klas A: Corn Boys IH - Axel IV (2); Graauw II - HW IH (2); Koesvacht H - Rn a W II (2); Sluis kil IH - Vogelwaarde Hl (2). 3e Mas B: Breskens IV - Hoofd plaat II (1); Terneuzen V - Zeel. Sport IV (1); Vlissingen V - IJzen dijke H (3); Groede I - Schoondijke Hl (3). Een felle sneeuwstorm was de oor zaak dat zondag in de Belgische com petitie slechts vier wedstrijden door gang vonden, namelijk Racing White- Standaard 0-1, Beveren - Waregem 2-0, Gantoise - Beerschot 1-1 en An- derlecht - Lierse 6-0. Het enige stand- - aard doelpunt scoorde Takac in de 22e mjnuut. Standaard staat nu ze ven punten voor op club Brugge maar heeft twee wedstrijden meer gespeeld. Door het 1-1 gelijk spel tegen Beer schot bleef Gantoise op de derde plaats staan. Beerechot is nu vierde. Om de vierde en vijfde plaats wordt een hardnekkig gevecht gevoerd tus sen Beveren Waes en Anderlecht. An- derlecht schoot weer eens ouderwets uit z'n slof en verpletterde Lierse met niet minder dan 6-0. Vier goals van Devrindt, één van Pol van Himst en één van onze eigen Jan Mulder. De wedstrijden Charleroi - Union, Beringen - Crossing, Luik - Oostende en Brugge - St.-Truiden, werden af gelast. De stand is nu als volgt: St.-Truiden Union FC Luik Oostende Crossing Beringen 6 11 20 32-43 8 9 20 20-29 4 12 18 27-36 6 14 14 20-49 5 15 13 19-48 7 13 13 21-38 Standaard Brugge Gantoise Beerschot Anderlecht Beveren W. Rac. White Waregem Lierse Charleroi 25 18 5 23 15 4 25 14 6 25 11 7 56-20 50-28 43-23 33-22 52-23 35-26 29-33 25 8 8 9 24 30-40 23 7 8 8 22 29-33 24 9 3 12 21 31-36 2 41 E 4 34 5 34 4 7 29 S 7 28 E 7 28 i 25 Voor het komende weekeinde opnieuw een aantal interessante ontmoetingen. In de eerste plaats Standard - Brug ge, die toch wel belangrijker is dan dan men op het eerste gezicht zou de ze wedstrijd zou winnen, dan is er nog van alles mogelijk. Toch geloven we dat de Luikenaren de volle winst thuis zullen houden, Een aardige wed strijd kan ook die tussen Beerschot en Beveren worden. Onze gedachten gaan uit naar een gelijk spel. Gan toise - Lierse en Waregem - Berin gen, zijn de thuisclubs sterk favo riet. Union zal het bezoek van het Brusselse Anderlecht wel met ge mengde gevoelens tegemoet zien. De Brusselaars zijn in elk geval weer favoriet. Charleroi gaat op bezoek bij Oostende en is zeker goed voor de halve winst. Crossing moet op eigen veld aantreden tegen Luik hetgeen ook wel eens op een gelijk spel zou kunnen uitlopen. Tenslotte zal ook de ontmoeting St.-Truiden - Racing White niet ver van een puntenver deling blijven. Voor Oostende. Berin gen en Crossing blijft de lamp voor lopig helrood branden TERNEUZEN Onlangs z(jn er in ons land enkele opvallende boeken verschenen van een schrijfster die in Frankrijk al in brede kring erken ning genoot: Albertine Sarrazin. Ze stierf kortgeleden jong in een Fans ziekenhuis, niaair liet de wereld een paar aangrijpende bekentenissen na. Vóór Albertine Sarrazin onder pressie van haar man tot schrij ven kwam, leidde ze een hoogst on gebruikelijk leven, verbleef enke le keren in gevangenissen, ontsnapte en werkte Ms prostituee. Haar boe ken vormen een weerslag van deze periode. Dit als inleiding bij Sarrazin's ver filmde autobiografie ,1'Astragale' (,Het leven lokt'), die deze week draait in het Terneuzense Luxortihea- ter. Hoofdrollen: Horst Buchholz en Mariene Jobert, regie: Guv Casarrl. De negentienjarige Anne ontsnapt uit de gevangenis. Een jongeman, Julien, neemt haar in zijn auto mee en zorgt omdat hij als oud-ge vangene maar al te goed weet hoe intensief het politi espeurwenk kan zijn dat ze een schuilplaats krijgt. Een kennis van Julien weet het zelfs gedaan te krijgen, dat het meisje, die bij de ontsnapping haar been brak, in een ziekenhuis wordt opgenomen. Julien bezoekt haar niet al te vaak: dat zou voor hem als oud gevangene teveel risico's meebrengen gen. Wanneer ze met behulp van een stok, weer wat kan lopen verhuist ze naar Farij3, naar Dassen-Annie, d.e zelf een man in de gevangenis heeft. La ter, vindt ze onderdak bij een hotel Anne houdt van Julien en wanneer hij weer in de cel terechtkomt, spaart ze voor hem het geJd, dat ze met prostitutie verdient. Als ze bij een politiecontrole uit het hotel moet vrachten, gaat ze bij haar bewonde raar Jean wonen, een wat oudere man Dassen-Annie verduistert haar spaargeld en wanneer ze Julien aan de poort van de wacht ,is die verwonderd. Na een lang gesprek durft hij haar zijn lief de te bekennen. Ze spreken af voor dc volgende dag. Maar dan ontdekt de politie Anne en ze wordt voor de ogen van Julien weggehaald. Toe gang: 18 jaar. Mc Cord, dood of levend', de tweede Temeuzense film, heeft de troebelen rond de bandiet Mc Oord tot onder werp. Die wil zich onder bahande- Wanneer hij zijn amnestiepapieren in zijn zak heeft, wordt hij neergescho ten door premiejagers, die in de ver onderstelling verkeren dat er op zijn hoofd nog steeds een beloning van 10.000 dollar staat. Toegang: 18 jaar. ling van een arts stellen omdat hij kramp in zijn arm heeft. Hij gaat naar het roversnest Escondida, dat ondanks het feit dat er een al gemene amnestie is afgekondigd een blokkade van de eigenwijze she riff Colby lieeft te doorstaan. Mc Cord vecht met de gouverneur van het gebied tegen de roversbende. Nog imeer westernwerk in het Ledel- theater van Oostburg. .Mijn naam is Pecos' heet de rolprent. Pecos is de man die koste wat kost de moord die bendeleider Joe Kline op zijn familie heeft gepleegd wal wreken. Na veel moeite lukt het nog ook. (18 jaar). In de tweede Ooslburgse film .Meis je, minderjarig meisje', gaat de 17- jarige Angela (Helga Anders) eerst een verhouding aan met haar chef en daarna met diens zoon. Die laatste relatie speelt zich overigens af, als papa in de gevangenis zit voor de eerste. Wanneer hij - huis binnenstapt en I moet doen, besluit ze te vertrekken. Vader zal zijn levensdagen geduldig moeten slijten met de huishoudster. (18 jaar). 1 Who'll stop the rain (Creedence Clearwater Revival) 2 Dear Ann (George Baker Selection) 3 Mijn gebed (D. C. Lewis) 4 A song of joy (Miguel Rios) ONZE TOPTIEN 5 Seasons (Earth Fire) 6 Venus (Shocking Blue) 7 Bitter tears (Shuffles) 8 Bridge over troubled water (Simon Garfunkel) 9 Jesos is just allright (Byrds) 10 Room to move (John Mayall) Groep Amsterdam'. Van links naar rechts: Donald van Os solo), Peter x Martin van Os (drums). i Asten (zang), Robert Vervjey (ba-sj en Onze hitlijst wordt nog steeds aangevoerd door Creedence Clearwater Revival en Who'll stop the rain. Dear Ann i/iin l/Hl HLlAr\ van de George Baker Selection klom van 6 naar 2, D. C. ,|\IU KALAHAL/ Lewis handhaafde zich op 3, maar Miguel Rios steeg met A song of joy van 8 naar 4. Voor Earth Fire lijkt het een eind afgelopen. Seasons, vorige week nog 4, staat nu 5. Shocking Blue haalde de buit binnen. De groep kan dus afnokken: eerst 5. nu 6. Weer succes voor de Shuffles. Hun Bitter tears kwam binnen op 7. Een nummer dat net zo lekker in het ge hoor ligt als Cha-la-la, I need you. De nieuwe Simon Garfunkel heet Bridge over troubled water. Binnen op 8. De Byrds handhaafden zich met Jesus is just allright op de 9e plaats, maar John Mayall zakte met Room to move van 2 naar 10. Verdwenen: Our father van Unit Gloria en Temma Har bour, de nieuwe Hopkin. De opera .Xid Kalahad' schreef hij in augustus '69 en hij houdt stijf vol, dat hij al met plannen rondliep vóór de ,Who' met de qua opzet vrijwel identieke pro- duktie .Tommy' de wereld introk. Van .jatwerk' zacht jes gesuggereerd in de pers is volgens Van Os dan ook geen sprake. AMSTERDAM' De splinternieuwe, uit de hoofdstad afkomstige groep .Amsterdam' heeft z'n eigen manier om in de publiciteit te komen. Toen drummer Martin van Os in Goes door een podium zakte eiste .Amsterdam' van de gemeente prompt 4000 schadevergoeding en zoiets is altijd een krantebericht waard. De jongens hebben echter meer pijlen op hun boog. Solo gitarist Donald van Os maakte namelijk de pop-opera ,Kid Kalahad', waarmee .Amsterdam' gedurig volle zalen trekt. De single .Indian Pipe', die twee nummers uit ,Kid Kalahad' bevat, stijgt momenteel zeer snel op de vader landse top 40. Donald van Os tevens leider van .Amsterdam'; ,we hebben nu al aanbiedingen gekregen uit Frankrijk en 'België en ook uit Engeland is er belangstelling. .Indian pipe' is zeer goed ontvangen. We staan straks zonder meer eerste in heel Europa.' Van Os blijkt nogal commercieel ingesteld te zijn. Voor hem gaat het er uitsluitend om, een zo groot mogelijk pu bliek te bereiken. .Amsterdam brengt geen uitgesproken boodschap', zegt hij. ,De muziek is beslist geen under ground. ,Pop' is nog altijd een afkorting van .populair' en succes betekent geld, dat is verdomd belangrijk.' Sprekend over zijn opera, constateert hij dat er in de popmuziek verschuivingen aan de gang zijn van korte naar langere nummers, van dans- naar .luister'-muziek. ,Het betere werk vind je tegenwoordig op de elpee. Als- men daar maar eens van overtuigd wil raken.' ,Kid Kalahad' is het verhaal van een jongen die het op kan toor niet al te best naar zijn zin heeft. Nadat hij de film ,Kid Kalahad' heeft gezien in feite niet meer dan een doodgewone western probeert hij met behulp van on der meer Isd privé-eowboysferen op te roepen. Dat lukt allemaal niet zo best, er volgt een langdurig afbraakpro ces, waaruit zo gaat. dat meer in sprookjes onze held gelouterd tevoorschijn treedt. Ziedaar ook de over eenkomst met .Tommy.' BEWUST Van Os: ,De opera-vorm hebben we bewust gekozen, om dat de opera in de grond eigenlijk een amusementsvorm is. Dat wordt teveel vergeten. De mensen zien de opera als iets zwaars, iets onopruimbaars. We willen het amu sement terugbrengen in de schouwburg.' Over de naam van zijn groep: ,De naam .Amsterdam' is gekozen door een publiciteitsman, met het oog op de in ternationale markt. Amsterdam heeft namelijk anno '70 een zeer goede naam in de wereld. Men accepteert deze naam direct. Ook voor Amerika is zoiets belangrijk. Op het moment richten wij ons voornamelijk op Europa.' .Amsterdam' komt de komende maanden driemaal naar Zeeuwseh-Vlaanderenop 4 april speelt de groep in de Terneuzense ,Image-elub\ 18 mei in .Hofzicht' te IJzen dijke (in samenwerking met de .Zeeuwse Popmij.') en eind april in Sas van Gent. JAZZ - R&B - ZANG - BEAT - JAZZ - R«B VRIJDAG 13 MAART ANTWERPEN Koninklijke Vlaam se opera, 20 uur: Cavalleria Rusticana. Paljas. Koninklijke Nederlandse schouwburg, 20 uur: Niets nieuws onder de zon. Axel De Halle, 14 uur: intro-pro gramma modern toneel. BOSCHKAPELLE Parochiehuls 20 uur: optreden volksdansgroep Hava Naguila. BRESKENS Oranjeplein 14-17 uur, Goedertijt 18-20 uur: bibliobus. GENT KontnMijke opera, 20 uur: Orphee. HULST Boekhandel Van Geyt, 9-12 en 13-18 uur: tentoonstelling werken Tine Aafjes - Wesseling. OOSTBUKG Du Commerce: uitvoe ring rederijkers. Lunchroom Pouwer, 19.30 uur: Wens-in PvdA. Ledel, 14 uur: jeugdvoorstelling Scapino ballet. Ledel, 20 uur: voorstelling door het Scapino ballet. TERNEUZEN Zuidlandtheater, 20 uur: uitvoering muziekkorpsen. WESTDORPE Galerie Troutzaerte, 9-18 uur: tentoonstelling werken Paul Citroen. ZATERDAG 14 MAART ANTWERPEN Koninklijke Vlaam se opera, 20 uur: Romeo en Julia. Koninklijke Nederlandse schouwburg, 20 uur: Niets nieuws onder de zon. AXEL Jeugdhaven, 19-22.30 uur: jongerensoos. CLINGE De Vilder, 20 uur: jaarver gadering fanfare. HULST' Boekhandel Van Geyt, 9-12 en 13-18 uur: tentoonstelling werken Tine Aafjes - Wesseling. Klein Patronaat, 20 uur: toneeluitvoe ring KPJ. OOSTBURG Openbare mulo, 14.45 uur: installatie Stanley welpen. Du Commerce: uitvoering rederijkers. Kerkcentrum, 14.30 uur: verkiezingsbij eenkomst CHU. Ledel, 20 uur: Meisje, minderjarig meis je, 18 jaar. OSSENISSE Parochiehuis, 20 uur: toneelvoorstelling. SCHOONDIJKE Laus Deo. 19.30 uur: jaarvergadering CJP, West - Zeeuwseh - Vlaanderen. SLUISKIL Daliinga: kaarting wie- Iercomité. TERNEUZEN Luxor, 20 uur: McCord, dood of levend, 18 jaar. WESTDORPE Galerie Troutzaerte. 9-18 uur: tentoonstelling werken Paul Citroen. ZONDAG 15 MAART AARDENBURG Sint-Baafskerk, 14.15 uur: Matthaus Passion. ANTWERPEN Koninklijke Vlaam se opera. 14.30 uur: Cavalleria Rusti cana. Paljas: 20 uur: De lustige boer. Koninklijke Nederlandse schouwburg, 15 en 20 uur: Niets nieuws onder de AXEL Jeugdhaven, vanaf 13.45 uur: jongerensoos. GENT Koninklijke opera, 14.30 uur: Orphee. 20 uur: 11 trovatore. OOSTBURG Ledel. 14 en 20 uur: Meisje, minderjarig meisje, 18 jaar. 16.30 uur: Mijn naam is Pecos, 18 jaar. TERNEUZEPi Luxor, 14.30 uur: Het leven lokt, 18 jaar. 17 en 20 uur: McCord, dood of levend, 18 jaar. Gereformeerde kerk Noordstraat, 16.30 uur: optreden kinderkoor uit Genk. WESTDORPE Galerie Troutzaerte, 9-18 uur: tentoonstelling werken Paul Citroen. MAANDAG 16 MAART - AARDENBURG Markt. 14.30-16.30 uur: bibliobus. ANTWERPEN Koninklijke Neder landse schouwburg. 20 uur: Niets nieuws onder de zon. DRAAIBRUG 11.30-11.45 uur: biblio bus. EEDE Dorpsplein, 12-13 uur: biblio bus. HULST Bockhandel Van Geyt. 9-12 en 13-1S uur: tentoonstelling werken Tine Aafjes - Wesseling. OOSTBURG De Eenhoorn, 20 uur: lezing ZVU over verslaving. SINT - KRUIS Achter de'kerk, 13.30- 11 uur: bibliobus. TERNEUZEN Luxor, 20 uur: Het leven lokt, 18 jaar. ZAAMSLAG De Poort: gezellige avond sportvereniging. DINSDAG 17 MAART ANTWERPEN' Koninklijke Vlaam se opera, 20 uur: Aida. HULST Boekhandel Van Geyt, 9-12 en 13-18 uur: tentoonstelling 'werken Tine Aafjes - Wesseling. OOSTBURG Ledel, 20. uur: Myn naam is Pecos, 18 jaar. SCHOONDIJKE Dorpsplein, 14.30- 16.30 uur: bibliobus. TERNEUZEN Luxor, 20 uur: Het leven lokt, IS jaar. WESTDORPE Galerie Troutzaerte 9-18 uur: tentoonstelling werken Paul Citroen. WOENSDAG 18 MAART BRESKENS Oranjeplein, 10-12 uur: bibliobus. HULST Boekhandel Van Geyt. 9-12 en 13-1S uur: tentoonstelling werken Tine Aafjes - Wesseling. SINT-ANNA TER MUIDEN Sint- AnnaDlein, 13-13.30 uur: bibliobus. SLUIS Markt, 14-16.30 uur: bibliobus. TERNEUZEN Zuidlandtheater: song festival voor bejaarden. WESTDORPE Galerie Troutzaerte, 9-18 uur: tentoonstelling werken Paul Citroen. DONDERDAG 19 MAART ANTWERPEN Koninklijke Neder landse schouwburg, 20 uur: Niets nieuws onder de zon. CADZAXD - BAD Eglantierlaan, 14.15-14.45 uur: bibliobus. CADZAND-DORP Markt, 15-16.30 uur: bibliobus. HEDEXESSE 13.45-14 uur: biblio bus. HULST Boekhandel Van Geyt, 9-12 en 13-18 uur: tentoonstelling "werken Tine Aafjes - Wesseling. TERNEUZEN Zuidlandtheater, 15 uur: jeugdconcert door het Amster dams Philharmomsch Orkest. Zuidlandtheater, 19.45 uur: concert door het Amsterdamse Philharmonisch Or kest. WESTDORPE Galerie Troutzaerte. 9-18 uur: tentoonstelling werken Paul Citroen. ZUIDZAXDE Dorpsplein, 12-13.30 uur: bibliobus.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1970 | | pagina 31