Terneuzen straks in teken van handelsbeurs Stihato' Felle kritiek op nieuwe functies Jeugdwerkleider is voor mij een artiest' EXPOSITIE IN COMPLEX VAN 5000 M2 \zemiws OVERHEID MOET INITIATIEVEN NEMEN VOOR ZEEUWS JEUGDWERK Hoofdagent Kootstra 25 jaar bij politie T. KLERK, TERNEUZEN 0p 1 april weg naar Warmond Twee mini- panty's 6 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT DINSDAG 3 MAART 1970 TERNEUZEN Terneuzen staat van donderdag 30 april tot en met donderdag 7 mei in het teken van de Stihato', een beurs voor mid denstand, handel en industrie, die zal worden gehouden in vijf grote tentoonstellingshallen op een ter rein in het nieuwste gedeelte van de stad, Terneuzen-Zuid. Op een oppervlakte van 5000 m2 moeten 100 stands komen, daarnaast is er een afzonderlijke hal waar het amusementsgedeelte zich zal af spelen. Wat dat laatste aangaat: op het pro gramma staan de namen van onder anderen Willy en Willeke Alberti, het trio van Ted de Braak, André van Duijn, Karin Kent en de Bel gische quizleidster Regine Clau- waert. Op een persconferentie in het Terneu- schap van de heer L. C. Hamelink sa men met organisator L. de Groen (tot nu toe goed voor zo'n 40 beurzen door heel Nederland) enkele plannen rond het evenement waarover in het kort al eerder iets is vermeld uit. Het tentoonstellingscomplex komt op een terrein van 7000 m2 tussen rijksweg- Beethovenhof-Alvarezlaan en Bellamy- straat met de ingang aan de Alvarez- laan. ,De Stihato'. aldus de heer Hame link, is een familiebeurs met de nadruk op de handel in de breedste zin van het woord'. Hij kondigde aan dat men van de manifestatie een tweejaarlijkse traditie wil maken en dat er in het bijzonder ook wordt gemikt op pu bliek uit België. De expositie is open van 2 tot 22 uur, daarna begint het amusementsgedeelte. De standhouders komen uit heel Zeeuwsch-Vlaanderen. Volgens de heer De Groen is er momenteel al 1500 m2 standruimte verhuurd. De beurs is voor Terneuzen een nieuwtje ook zondag 3 mei open, maandag 4 mei gaan de deuren in verband met de dodenherdenking dicht. Amusement Op de bijeenkomst presenteerden de .Stihato'-vertegemvoordigers een voorlopig amusementsprogramma. Het ziet er als volgt uit: donderdag 30 april: Karin Kent en het Foks Hu mana Combo, vrijdag 1 mei: André van Duin en een Beiers orkest, 2 mei: beatgroep ,Les Cruches', 3 mei: trio Ted de Braak en het Foks Humana Combo, 5 mei: Beiers orkest, 6 mei: nog geen definitieve opzet, 7 mei: Bei ers orkest, Willy en Willeke Alberti en de pianist Harry van Hoof. Er wordt nog bekeken waar Regine Clauwaert een plaatsje krijgt en voorts onder handelt de .Stihato' met het feestcomi té dat in Terneuzen oranje- en bevrij dingsfeest organiseert over same king bij een speciale kindermiddag. Op de foto: zo zal de toegang van het hallencomplex er uit gaan zien. PvdA-vrouwen in Goes Studiedag over jeugdvormingswerk GOES De overheid heeft een bijzondere taak op het gebied van jeugdwerk. Waar nodig dient de overheid initiatieven te nemen, in samenwerking met de gemeenten Een resolutie met deze strekking heeft het vrouwencontact in de IN ,DE NEDERLANDSE LOODS': LOODS HEEFT GEEN BEHOEFTE AAN LEIDING' VLISSINGEN ,Een loods heeft in de uitvoering van zijn beroep geen behoefte aan leiding, kan ook geen leiding krijgen, omdat hij al leen en zelfstandig werkt, en even tuele moeilijkheden niet kan over dragen aan een meerdere' of .lei der*. Een loods, die in moeilijkhe den geraakt, zal ze zelf moeten op lossen. Wat wij nodig hebben is een administratieve begeleiding aan de wal'. Dit stelt ,De Neder landse Loods' van februari, in een artikel getiteld .Reorganisatie en ontgoocheling'. In dit artikel ondertekend met wordt kritiek geoefend op enkele aspecten van het reorganisatieplan voor de loodsdienst, zoals dat in behande ling is bij de bijzondere commissie voor overleg. De schrijver bekritiseert de in het plan voorgestelde figuur van loods-groeps- chef 'n nieuwe functie tussen loods en commissaris in spottend .Seewebel' genoemd: .Allerlei fraaie functiebeschrij vingen zijn er van deze figuur gege ven, maar het is zonneklaar dat de ge hele groepschef-idee niets anders is dan een kleinmoedige poging om de een beid onder de loodsen (klaarblijkelijk aanwezig geacht door de dienstleiding) te verbreken', aldus de auteur. Hij ver gelijkt de loodsgroepschef met een soort personeelchef, ,die men op de eers'* bladzijde van elk pocketboekje over p? rt soneelsbeleid kan tegenkomen'. .Meestal biïjkt het dan te gaan over bijvoor beeld tweehonderd mensen met een vol komen identieke, absoluut controleerba re taak, waarvan er dan tien voorman moeten worden. Om dit principe op loodsen te willen toepassen is ronduit beledigend'. In vrije tijd Het artikel vervolgt: ,Tot nu toe hebben de loodsen vrijwel alle aan de groeps chef toebedachte taken tot volle tevre denheid verricht, deels In hun vrije tijd, deels in buitengewoon verlof. Al leen beeft tot nu toe nog nooit iemand het onzalige idee gehad dat. zo'n man .hoger' zou moeten zijn dan een volle dig bevoegde loods', aldus het artikel. ,Een van de taken, die de dienstleiding volgens ,De Nederlandse Loods' aan de groepschef heeft toebedacht is nog niet eerder door loodsen verricht: het beoor delen van loodsen. De schrijver noemt dit een aspect van foutieve benadering van het looüsenvak: ,Een loods wordt op een schip ge zet met de opdracht volkomen zelf standig te handelen en wordt daar bij door de dienstleiding geheel aan zijn lot overgelaten. De enige be- oordelingsvorm die de dienstleiding of wie dan ook mag aanleggen is het vervullen van die opdracht Commissarissen In het begin van het artikel trekt de schrijver ook van leer tegen de hedoei- ling van de dienstleiding van het loods wezen de functie van commissarissen nieuwe stijl bij het loodswezen te laten bekleden door loodsen, die de rang van eerste klasse hebben bereikt: .Het enige verschil met Je huidige toe stand zal dan zijn, dat de commissa ris in plaats van nog nooit een schip te hebben beloodst nu lang geleden en waarschijnlijk in een andere standplaats een aantal kleinere schepen zal heb ben beloodst. Of in dit geval een te geringe kennis te prefereren is boven helemaal geen kennis is een vraag, die slechts een filosoof kan beantwoorden, maar dat de kloof tussen dienstver!. ning en loodsen erdoor zal verdwijnen is een ijdele hoop', zo meent de auteur. De oorzaak van de kloof is volgens hem gelegen in het feit dat men de loods enerzijds als een zelfstandig wer kend iemand ziet. maar aan de andere kant als iemand, wiens taak echter moet worden gewaardeerd', om hem dan in- een of andere hiërarchie te persen' en ondergeschikt te maken aan iemand met een vrij eenvoudige administratie ve taak'. Bezwaarschrift In hetzelfde nummer neemt ook de al- Dorrestijn stelling tegen een aantal aspecten van de op handen zijnde reor ganisatie bij het loodswezen. Ook hij huldigt de opvatting dat het nodig is voor de nieuwe commissarissen funo- tie in feite een nautische, beoorde lende en loodstechnischc zaak no dig is in het vak bekwame loodsen aan te stellen met organisatorische be kwaamheden. Als gevolg van een handtekeningenac tie zo meldt hij is een bezwaai) schrift door loodsen, aangesloten bij di verse organisaties, gezonden naar het departement van marine, waarin wordt gesteld, dat zij van mening zijn dat: 1 de huidige commissarissen (niet uit kringen van loodsen afkomstig) met in 'n leidinggevende functie in de opera tionele tak van het loodswezen dienen te worden benoemd. 2 aan de nieuw ln te stellen functie van loods-groepschef het promotleaspect dient te worden ontnomen, waardoor de- Zeeuwse PvdA dinsdag op een bij eenkomst in ,De Prins van Oran je' te Goes aangenomen. De resolutie zal door PvdA-vi. vrijdag tijdens de Zeeuwse welzijnsdag ter discussie worden gesteld. De bijeen komst in Goes had als onderwerp ,het jeugdvormingswerk in Zeeland'. 's-Mor- gens hield de heer J. den Hoedt, secre taris van de Zeeuwse Jeugdraad een in leiding. 's-Middags sprak het hoofd van de afdeling jeugdzaken van de gemeen te Haarlem, de heer A. van Moock. In zijn inleiding ging de heer Den Hoedt onder meer in op de resultaten van een brief over het jeugdwerk, die de PvdA-vrouwen vorig iaar november aan het provinciebestuur hebben ge stuurd. In dit schrijven werd er op ge wezen, dat Schouwen-Duiveland en N.- Beveland op het gebied van jeugdwerk in Zeeland witte plekken zyn. Men drong aan op liet aanstellen van zoge naamde .ambulante jeugdwerkers', die de activiteiten in kleine gemeenschap pen kunnen stimuleren. De heer Den Hoedt sprak de verwachting uit, dat "gedeputeerde staten van Zeeland van- laag (woensdag) gunstig zullen rea geren op de brief en provinciale staten zullen voorstellen een startsubsidie voor het jeugdwerk od Schouwen-Duiveland te geven. De heer Van Moock zei 's middags, dat de grotere gemeenten in Zeeland de Dlicht hebben een ambtenaar te belas ten met jeugdwerkzaken. .Waarom heeft Naarden met 10.000 inwoners een ambtenaar jeugdzaken? Omdat die plaats een kiene burgemeester heeft en een paar kiene raadsleden', zo riep dp Haarlemmer uit. In de discussies, die volgden op de in leidingen van beide sprekers, werd er door een deel der aanwezigen sterk de nadruk op gelegd, dat de overheid ini tiatieven voor het tot stand komen van sen jeugdwerk moet nemen in die iaatsen, waar nog niets gebeurt. Vele dames zagen ook graag, dat het pro vinciaal bestuur de gemeenten in een streek een gemeenschappelijke regeling vqpr het jeugdwerk zouden opleggen. Vanuit die gemeenschappelijke regeling moeten de gemeenten zich dan garant stellen voor de aanloop en exploitatie kosten van het jeugdwerk, tot er een volledige rijkssubsidie komt. De PvdA- vrouwen zullen hun ideeën doorpraten met het gewestelijk PvdA-bestuur en met de fractie in de provinciale staten. Noord singel is tijdelijk afgesloten MIDDELBURG Wegens bestratings- werkzaamheden blijft de Noordsingel van 2 tot en met 27 maart voor alle rij dend verkeer afgesloten. Het verkeer wordt hier omgeleid via de Sportlaan, Laan van iNeuwenhove, Nadorstweg en Winston Churchillaan. MIDDELBURG Ter gelegenheid van het feit dat hjj 25 jaar in over heidsdienst trad. is hoofdagent D. Koot stra gehuldigd tijdens een korpsbijeen- koms'. in de kantine van het Middel burgse politiebureau. Nadat commissaris D. van Ooijen de ju bilaris had toegesproken en hem de ge bruikelijke envelop met inhoud had overhandigd, werden voorts nog geluk wensen aangeboden door hoofdagent J. de Muijnok, namens de sport- en ont spanningsvereniging MPSO en door agent J. Flikweert namens de Algemene Nederlandse Politiebond. Mevrouw Kootstra kreeg bloemen aan geboden. ze functie het karakter van groepsver- tegenwoordiger zal krijgen, hetgeen een waarborg za.l zijn voor een vruchtbare intense samenwerking. Alle organisaties op de centrale van hogere ambtenaren na, hebben het standpunt onder 2 gesteld, overgeno- TERNEUZEN Terwijl een rij kinderen neuzen tegen de ramen wacht om het .Knutselkotje', middenin een van Terneuzens oude wijken, het Java, binnen te kunnen, zegt de heer T. Klerk (50), hoofdleider van de (nieuwe) centrale stichting voor soci aal en cultureel werk: ,Over een paar weken is het voor mij gebeurd. Blij dat ik weg ga? Nee, dat niet. Ik stap het jeugdwerk uit omdat ik bang ben voor een zekere verambtelijking. Voor mij is een jeugdleider in de eerste plaats artiest. Een artiest die omgaat met levend mate riaal. Het .vakmanschap' komt mijns inziens op de tweede plaats. Door de op bouw van de nieuwe stichting wordt de afstand tussen mij als hoofdleider en de kinde ren te groot, te geabstra heerd. Ach. misschien ben ik wel erg ouderwets. Ik heb me altijd een vertegenwoordiger gevoeld van de idealistisch- artistieke stroming, het jeugdwerk in Nederland neigt nu naar de veel koelere, academische aanpak. Dat zit hem ook ingebouwd in de op leiding van de jongere krach ten. Daarom vind ik het ook redelijk dat ik m'n plaats vrijmaak'. Op 1 april vertrekt hij naar War mond om er hoofd te worden van een internaat voor jongeren van 17 tot 21 jaar. Als hoofdleider van de centrale stichting heeft hij er zo'n 450 onder zijn" hoede, straks worden het er 70. ,Het contact is logischerwijze veel di recter, intensiever. Je bent 24 Uur per dag bezig met ze. Nu krijg ik te maken met vrijwilli gers, je kunt niet meer lekker spontaan aanrotzooien. Sommige kinderen ken ik niet eens meer bij naam. Daarom dacht ik: Ik moet uitkijken naar een betrek king die een grete mate van di rect contact met de jeugd met zich meebrengt' De heer Klerk heeft zo'n 5 jaar in Terneuzen gewerkt. Id 1965 kwam hij naar Zeeuwsch-Vlaan deren om er de leiding op zich te nemen van het vormingswerk voor de leerplicht/vrije jeugd. In september '67 hielp hij als vrij williger mee om in Terneuzen de .algemene stichting voor club- en buurthuiswerk' van de grond tc krijgen. .Enorm gewoon, zoals dat liep. We zaten in een paar ou de kotjes in de Dokter Buyze- straat. liet liep meteen uitste kend. In 1967 kreeg hij al6 beroepskracht de leiding van het werk en na de fusie van zijn stichting met de interkerke lijke voor de jeugd- en volwas* senenwerk ging hij onlangs als hoofdleider over naar de nieuwe centrale organisatie, die donder dag officieel wordt geïnstalleerd. ,Ik vertrek niet uit rancune. Niet tegen de nieuwe stichting en niet tegen Terneuzen. Ik maak me ge woon bezorgd over de hele ten dens in het Nederlandse jeugd werk. In de eerste plaats is er een geweldige concentratie aan de gang, waardoor je straks nog uitsluitend bij één instantie kunt solliciteren, in de tweede plaats bestaat er de neiging om alles koel, wetenschappelijk te be kijken. Er wordt gewerkt niet .methodes' en ik vraag me af of daarbij de kinderen wel altijd meespelen. Wij als jeugd werkmen sen kunnen niet eens meer tot zomaar een lekker spontaan ge sprek komen. Er wordt di-ect ge vraagd: is er een thema. De linel moet uitvoerig gerapporteerd worden'. ,Flit>per' De-heel' Klerk (.Flipper' voor do kinderen van Terneuzen) is ver der bang dat een hele grote groen .doodnormale' jongelui in het jeugdwerk niet «f onvoldoende aan bod komt. .Echt waar. we zijn ontzettend bang dat we na ons 25e voor ouderwets worden uitgekreten wanneer we niet on middellijk meeroepen met aller lei harde schreeuwers en die om het hardst aan onze' boezems druk ken. Daarbii geven we ondertus sen blijmoedig nog even onze in tegriteit prijs'. Naar zijn me ning is er ,een enorme groep jeugd' die .verbijsterd naar nieu we idolen zoekt en een duidelijk zicht op de toekomst'. De heer Klerk: .Waar blijven ze. als de discussie wordt bepaald door men sen die er niet op uit zijn om de waarheid aan het licht te bren gen, maar alteen om hum eigen gelijk door vervalsing tot hoogste waarheid te verheffen. Niemand neemt nog de moeite om zich echt ergens voor in te zetten, al ternatieven uit te denken en de stof waarover wordt gepraat te bestuderen. Ook in het jeugd werk zijn we in de periode van de .mental-mïdgets' beland Men sen die, omdat ze toevallig eens een ponulair-wetenschappeliik boekje hebben gelzen of naar de boekje hebben gelezen of naar de vlakkig over allerlei zaken kun nen meekletsen. Ik maa.k me wer kelijk bezorgd over de hele situ atie met het jeugdwerk 'in ons land'. Terwijl hij zit te praten groeit de rij kinderen in het smal le gangetje gestadig aan. .Nog even', roept hij. ,Ik ben straks JEUGDWERKLEIDER KLERK ...naar Warmond... (Foto PZC) Heden overleed te Goes, onze geliefde schoonzuster en tan te C. L. DOELEMAN- DE VRIEZE in de ouderdom van 90 jaar. Fam. C. de Vrieze- Romeyn le kwaliteit voor Heden overleed tot onze diepe droefheid, onze lieve, zorgzame vader, grootvader en zwager JOHAN ADRIAAN DE HAAS wedmvn. van Maria Lippens, op de leeftyd van 72 jaar. 's-Gravenhage: C. W. A. Bevers- de Haas M. Bevers Frans Marianne Njjmegen: A. W. C. Verijzer- de Haas J. J. M. Verijzer Miriam Martin Vlissingen: J. C. Lippens Vlissingen, 28 februari 1970. Singel 138. De teraardebestelling heeft inmiddels in alle stilte plaatsgevonden. Geen bezoek. Na een bezit van slechts een dag werd ons dochtertje en zusje weer van ons weggenomen. C. J. de Klerk L. M. de Klerk- Poppe Janpiet Heieen Middelburg, 3 maart 1970, Mastgatstraat 27. ongeval is, geheel Door een noodlottig onverwachts, van ons heengegaan, onze lie ve man en papa CORNELIS VAN PROOIJEN op de leeftijd van 37 jaar. I. P. van Prooijen- van der Hoek Sandra Vlissingen, 3 maart 1970. Sloewcg 10. De teraardebestelling zal plaatshebben vrij dag 6 maart 1970 om 14.15 uur op de alge mene begraafplaats. Vertrek van huis om 14.00 uur. Door een noodlottig ongeval werd heden van ons weggeno men, onze geliefde schoonzoon, zwager, en oom CORNELIS VAN PROOIJEN echtgenoot van I. P. van Prooijen- vau der Hoek, op de leeftijd van 37 jaar. Uit aller naam, Familie Van der Hoek Na een langdurige ziekte is van ons heengegaan, onze zwager JOHANNES POELMAN in de ouderdom van 67 jaar. Familie Van Sabben Na een kortstondige ziekte is heden van ons heengegaan, on ze lieve, zorgzame vader, behuwd- en grootvader HENDRIK BREEL weduwnaar van Jannetje Nyssen op de leeftijd van 70 jaar. Den Helder: E. A. van Lange- raad-Breel A, van Langeraad Vlissingen: A. F. van Leuver- den-Breel D. van Leuverden En kleinkinderen Vlissingen, 2 maart 1970. v. d. Spieghelstr. 45. De overledene is op gebaard in de rouw kamer van het St- Joseplizieltenhuis. Be zoektijden van 10.30- 11.30 uur en van 16.00-17.00 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden op donderdag 5 maart 1970 om 14.00 uur op de algemene begraaf plaats te Wemeldin- ge. Vertrek v. d. Spie- ghelstraat om 12.45 uur. Geen bloemen. Op 1 maart ging uit ons midden heen, ons beste broer, oom, oudoom en huisge noot. EGBERT ANTON VAN ANDEL Oosterbeek, Overzicht 50: J. G. van Andel Doorn, Rembrandtlaan 22: A. G. van Andel H. M. van Andel- Crommelin Neven en nichten Renkurn: H. N. Baljeu Renkurn, 1 maart 1970. Park .Gelria' 23. De bijzetting in het familiegraf te Gorin- chem zal in stilte plaatsvinden. Heden overleed na een langdurig, geduldig gedragen lijden, onze lieve zuster CATHARINA BOSMAN - PROOS op de leeftijd van ruim 71 jaar. Uit aller naam: .1. Proos. Hiermede vervullen wij de droeve plicht, u in kennis te stellen, dat door een ongeval van ons is weggenomen, onze administratieve kracht F. J. DE JONG op de leeftijd van 24 jaar. Bandenservice C. Rovers 's-Gravenpolder, 1 maart 1970, Goesestraatweg 33. Wij hebben de droeve plicht u in kennis te stellen van het overlijden van ons hooggewaar deerd medebestuurslid, de heer C. J. A. BUKKENS vice-voorzltter van de Kring Middelburg der KVP. Wjj zijn hem grote dank verschuldigd voor z\jn jarenlange bestuurlijke activiteiten en ge denken gaarne zijn eenvoud en oprechtheid. Namens KVP Zeeland: drs W. L. A. Lockefeer, voorzitter, A. L. van Geesbergen, secretaris. Met droefenis geven wij u kennis dat van ons is heengegaan, de heer C. J. A. BUKKENS Onder zijn inspirerende leiding mochten wij medewerken aan de wederopbouw van West- Zeeuwsch-Viaanderen en gestalte geven aan de toekomst van ons gewest. Namens het bestuur Statenlcring Sluis KVP, P. van Rijen, vice-voorzitter Joh. Martens, secretaris P. Erjnwachter, penningmeester. Met leedwezen hebben wij de eer u in kennis te stellen van het overlijden van de heer C. J. A. BUKKENS voorzitter van afd. Sluis van de KVP. Wij zullen zijn leiding node missen en herinne ren dankbaar zijn rechtschapenheid en warme belangstelling voor zijn stad en haar bewo ners. Bestuur afd. Sluis KVP. Zeven weken na het overlijden van haar geliefd kleinzoontje Martin, is na een lang durig, zeer moedig en geduldig gedragen lij den. kalm en zacht, in volle vrede, van ons weggenomen, onze innig geliefde en altijd zorgzame vrouw, moeder en oma CATHARINA BOSMAN geboren Proos, op de leeftijd van 71 jaar. Psalm 103. Nisse: G. Bosman Bennekom: M. C. Nieuwenhuyse - Bosman L. Nieuwenhuijse Peter, Kitty, Gilbert, Marga en Leo Heinkenszand: C. M. de Wilde-Bosman P. de Wilde Nelleke, Giftje en Neré Nisse: W. A. Bosman E. A. Bosman - Karelse Giljo Nisse, 2 maart 1970. Dorpsplein 12. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 6 maart te 14.30 uur vanuit het Dorpshuis te Nisse. Geen bloemen. Met grote droefheid geven wij kennis, dat in ziekenhuis .Bergzicht', zacht en kalm, is over leden, onze lieve, zorgzame vrouw, moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder, mevrouw ANNA VERBURG-DE KORTE echtgenote van J. D. Verburg, op de leeftijd van 73 jaar. Kortgene: J. D. Verburg Middelburg: J. A. Koeman-Verburg P. Koeman Colijnsplaat: A. J. Breure-Verburg H. J. Breure Kortgene: P. J. Verburg N. A. Vcrburg-de Vos Kortgene, 3 maart 1970, Kaaioprit 1. De begrafenis zal plaatshebben op vrijdag 6 maart, des namiddags om 2 uur te Kortgene, vanaf Kaaioprit 1. Het Provinciaal Comité van AR Kiesver. in Zeeland, geeft niet diep leedwezen kennis van het overlijden van de heer ABRAHAM IZAAK CATSMAN gewoond hebbende te Aardenburg. Dankbaar gedenken wij hoe hij gedurende een groot aantal jaren zijn gaven en krachten in dienst van de AR-Partij in Zeeland heeft ge steld. Namens het Prov. Comité: J. A. van Bennekom, voorzitter, A. Meulbroek, secretaris. Middelburg, 3 maai-t 1970. Heden overleed, onze lieve, zorgzame moeder groot- en overgrootmoeder CORNELIA LEVIN A DOELEMAN- DE VRIEZE in de ouderdom van 90 jaar. Kloetinge: M. W. Woutersen-Doeleman J. D. Woutersen Wissenkerke: H. M. Doelemnn-Vogelaar Klein- en achterklein kinderen Goes, 3 maart 1970, Huize Randwijck. De begrafenis zal plaatshebben op vrijdag 6 maart op de begraafplaats te Kloetinge om 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in Randwijck. Correspondentieadres Schalklaan 10, Kloetinge.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1970 | | pagina 24