Vanavond krijgt u een totaal andere kijk op kopieerapparaten. Brabantse statenleden willen duidelijkheid over Reimerswaal Aandacht voor intermenselijke verhoudingen in opleiding9 Belangrijke order voor ,De Schelde' Weinig lijn in de voorjaarsvakantie 11 CBTB WEST-NEDERLAND MAAKT ZICH ZORGEN OVER FRUITTEELT Technische school handhaafde part time onderwijs GEBRUIK COMPUTER VERGROOT MOGELIJKHEDEN VEEVERBETERING Bedrijven Vanavond komt de'Océ'1100 op TV. Wat gaat u zien? «e oce ZATERDAG 28 FEBRUARI 1970 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT TIEN VRAGEN AAN GS INFORMATIE OVER PLANNING EN BESTUURSLICHAAM DEN BOSCH De Noordbra bantse statenleden F .C. de Jong, G. Brokx en M. C. Herbers willen van gedeputeerde staten van Noord-Brabant duidelijkheid over een aantal onduidelijkheden rond het Reimerswaalplan. Zij vallen in formatie over een bestuurslichaam voor Reimerswaal en over de plan nen voor het gebied. Die wensen worden geformuleerd in een tien tal vragen aan het college. De statenleden vragen gs om te be ginnen welke activiteiten door liet college zijn ontwikkeld ter bevorde ring van de instelling bij wet van een havenschap Reimerswaal, nadat de staten in september 1367 hadden ingestemd met het uitgangspunt dat een havenschap Reimerswaal in het leven diende te worden geroepen, waarin rijk, provincies Noord-Bra bant en Zeeland, en de gemeenten Bergen op Zoom en Reimerswaal een plaats zouden hebben. Zij willen voorts weten of gs de ziens wijze deelt, dat de regering zich in be ginsel heeft verhondeii" door in een brief van mei 1963 aan gs van Zeeland en Noord-Brabant onder meer te berichten: .De regering is in beginspl bereid om aan een op "te richten "publiekrechtelijk lichaam harerzijds medewerking te ver lenen bij de realisering van een ge combineerd zee- en hiTvnenhavencomplex !n het door de afsluiting der zeegaten 'e vormen OosterscheHdehekker, dat door een te graven kanaal door ,Zuid-Beve- 'md met een uitmonding in de nabij heid van Waarde verbinding zal krijgen "iet de Westei'schelde. De uitwerking van het plan in hoofd- "inen zal geschieden door de werkgroep Ontwikkeling Westerscfteldebekken'. De nadere uitwerking zal plaatsvinden door het op te richten publiekrechtelijke li- "ha-, m in nauw overleg met de rijks waterstaat, de provincies Noord-Bra- •"Tit en Zeeland en overige bij het plan betrokken partijen. De medewerking van de regering bestaat voor zover zulks van haar afhangt uit de eerder ge noemde medewerking aan de uitwerking der plannen, uit het openhouden van de mogelijkheid tot realisering dam-van. als mede uit het verlenen van de nodige goedkeuringen, vergunningen en com missies. De uitvoering van het nlan kan, voor zover dit te zijner tijd verantwoord mocht blijken, worden afgestemd op het tijdstip van afsluiting van de Ooster- schelde'. Uitwerking Volgende vragen van de Brabantse statenleden: .Hoever is de werkgroep Ontwikkeling Westerscbeïdebekken' gevorderd mot de uitwerking van het .plan in hoofdlijnen? Omstreeks welke "tijd zal bet plan in hoofdlijnen ge reed zijn? Welke procedure, van be handeling zal dan worden gevolgde De vragenstellers willen weten, welke betekenis moet worden toegekend anti de onlangs door het gemeentebestuur van Bergen op Zoom in de mhliciteit gebrachte n'annen met betrekking tot havenontwikkeling en industrialisatie van bet gebied van Reimerswaal. En zij willen informatie over de taak van de door heide provincies inge stelde werkgroep, die naast de werk groep van rijkswaterstaat de ontwik-1 totstandkoming van een havenschap Re'- keling en de maatregelen voor Rei- merswaal hoogst urgent is geworden in merswual bestudeert. Hoe is dezeverband met dé planologische, technische zijn speciale ambt 1 economische en financiële voorbereiding speeiale werkgroep samengesteld, van het Reimerswaalplan. mede ook zijn speciale ambtenaren met full-lomdat de afdamming van de Oo6ter- tïme taken belast en waar is het schelde naar verwacht:rg in 1978 een bureau van deze speciale werkgroepfeit zal zijn? Hierbij moge worden op- gevestigd?; willen de vragenstellers gemerkt, dat de minister •'■n verkeer weten. jen waterstaat in januari 1969 het ad vies van de raad van de waterstaat ten- zake van het dammentracé aan de beide kamers der staten-gencraal heeft over gelegd en op 19 augustus 1969 naar aan leiding van een artikel van de hand van ir .T. Loeff in een nummer van ,Ons Zeewezen', waarin deze betoogt, dat moet worden afgezien van een afslui ting van de Oosterschelde, op schrifte lijke vragen van het eerste-kamerMd De Geer van Oudegein heeft geantwoord, dat ,het onjuist "zou zijn ook maar een spoor van twijfel telaten bestaan om trent de bedoeling van de regering met betrekking tot de afsluiting van ,De Oosterscihelde'. Tenslotte willen zij weten: ,Is het college ooit van oordeel, dat de vooruitzichten ':en aanzien van de uit voering van het Reimerswaalplan van dominerende invloed zijn bii de beoorde ling van het ontwerp-streekplan West- Bra.bant Welkevooruitzichten zowel in de tijd gerekend als naar de omvang van de uitvoering zijn naar de mening van het college bij de huidige stand van zaken aanwezig? Wil het college zijn antwoord op deze laatste vraag met aanduiding van onzekere factoren grondig en ook eventuele alternatieve vooruitzichten kenbaar maken"' Bij de jongste mondelinge begrotingsbe handeling is van de zijde van gedepu teerde staten letterlijk medegedeeld: de ze commissie bedoeld zal zijn werk groep zal gestalte geven, althans trachten te geven, aan de bestuurlijke aanpak van net toekomstige havenschap Reimerswaal. Wij «uilen, gesteund door uw staten, ons uiterste best doen, zoals trouwens ook in het verleden is gebeurd, met Zeeland een gemeenschappelijke re geling te maken, die klaar is voordat de grote werken tond Reimerswaal zul len aanvangen.' Hoe vallen deze mede delingen van uw college te rijmen met de door de regering.bij bovengenoemde brief dd 9 mei 1963 van de toenmalige minister van verkeer en waterstaat ge dane toezeggingen en met de door pro vinciale staten door instemming met de nota inzake het Reiimerswaalplan getrok ken beleidslijnen Hoe kunnen .de grote werken rond Reimerswaal'aanvangen als er geen bestuurslichaam is, dat in de voorbereiding beheer en beleid voert?; zo wordt" gevraagd. Urgent Verder stellen de statenleden: .Deelt het college het inzicht, dat de Overheidssteun onvoldoende Angst voor Frans j'rkeer IQOSTBURG In een korte paragraaf maakt het jaarverslag van de techni sche school voor West-Zet tewsch-Vlaan- deren te Oostburg melding van het feit, dat men niet heeft kunnen omschakelen naar het systeem eendagsonderwijs. De technische school heeft 'deze vorm niet kunnen waarmaken bij gebrek aan ge noeg leerlingen. Zoals bekend heeft men in Zeeuwsch-VIaanderen door een reor ganisatie het part-time onderwijs omge bogen tot het eendagsonderwijs. De opleiding voor monteur motorvoer tuigen werd daarom geheel In de avond uren gegeven. Ook werden er het afge lopen jaar zoals voorheen lascursussen gegeven in samenwerking met de prak tijkschool voor landbouwtechniek en ar- beidsratlonalisatie te Sohoondijke. De arbeidsinspectie organiseerde voor de leerlingen van de dagschool een senn part-time cursus timmeren en een de monstratie in het veilig weiken met h outbewerkingsmaeh in es. Het jaarverslag maakt ook gewag van een nouveauté, met ingang van het cur susjaar 1969-1970 is een uitleenbibüo- theek van technische boeken voor de leerlingen opengesteld. De bibliotheek die nu nog een geringe omvang heeft, is in de kantine ondergebracht en wordt door één van de leraren beheerd. Teneinde de leerlingen over bepaalde beroepen visueel te informeren, werden verschillende excursies gemaakt. In klas sikaal verband bracht men bezoeken aan de steenfabriek in Aardenburg. ,De Schelde' te Vlissingen, Generaal Motors te Antwerpen .Evoluon' te Eindho ven, de ENCI te Maastricht en aan het militaire vliegveld Gilze-Rijen. fruitmonopolie GOES De Europese fruitteelt is In een lievige doodstrijd gewikkeld. De klemmende vraag doet zich voor, wie deze strjjd zal winne. Is het de Franse fruitteelt en zal onze eigen fruitteelt liet bijltje erby neer moetem leggen? Zal de Nederlandse consument over enkele de Nederlandse consument over enkele jaren geheel overgeleverd zijn aan de Franse fruitteelt, die dan zelf de prijs kan bepalen? Of zal onze regering in zien dat het een landsbelang is, dat de Nederlandse fruitteelt de strijd niet st? Deze vragen formuleerde het bestuur van de CBTB West'-Nederiand op haar laa*st gehouden vergadering. Met grote bezorgdheid nam hef bestuur kennis van de vele maatregelen die de nationale en lokale overheden in Frankrijk nemen om hun fruittelérs te helpen deze strijd te winnen. Schril steken de- door de Nederlandse overheid genomen maatre gelen hier tegen af. "De Nederlandse fruitteelt hoeft de strijd niet te verlie zen, als zij maar op dez-elfde voorwaar de als haar collega's kan produceren, al dus het CBTB-bestuur. Het is daarom zeer te betreuren dat het overleg met de minister over ver der gaande hulp aan de fruitteelt in fei te is vastgelopen. Het bestüur besloot vlade landelijke organisaties ervoor te zorgen, dat de politieke partijen In alle duidelijkheid geconfronteerd wor- Vergadering Zeeuwse melkcontrole ir Inleiding van C. J. Janmaat GOES Sinds de invoering van de computer bij het controleren van de melkproduktie zijn de mogelijkheden voor het onderzoek naar veeverbetering veel groter geworden. Dit bleek vrij dagmorgen duidelijk uit de inleiding, die ir C. .J. Janmaat, adjunct direc teur van de centrale melkeontroledienst hield op do algemene ledenvergadering van de provinciale vereniging voor melkcontrole in Zeeeland. De vergade ring werd gehouden in café ,De Land bouw' te Goes. De computer voor de melkcontrole is vorig jaar augustus in dienst gekomen. Het eerste gevolg van deze automati sering is. zo bleek al eerder uit de mededelingen van het bestuur, dat met ingang van eind mei van dit jaar de melk niet alleen zal worden gecontro leerd op vet- maar ook op eiwitgehal te. Ir Janmaat voorzag, dat op iets langere termijn ook de gezondheids dienst voor dieren door dezelfde com puter zal worden verwerkt. Nog voor dat gebeurt, zullen de kii-vereaiigingen van het apparaat gebruik kunnen ma ken. Volgens ir Janmaat zal ook de registra tie van het Nederlands fokveestamboek in het computerprogramma geïntegreerd kunnen worden. Standaard.produktie Het voordeel voor de veehouders is, dot door het werk van de computer zij meer en sneller informatie kunnen krij gen over de veestapel. Reeds per 1 juni aanstaande zal de veehouder met 8 of meer koeien waarschijnlijk de be schikking kunnen kri>«*on over de zo genaamde .standaardproduktie'. Dit is een zeer waardevol gegeven ter beoordeling van de omstandigheden, waaronder de melkproduktie op het be drijf tot stand is gekomen. De vergadering werd 's morgens om half tien geopend door voorzitter B. Arendse. In een korte terugblik sprak hij zijn tevredenheid uit over de gang van zaken in het afgelopen jaar. Het jaarverslag, de jaarrekening en de be groting werden door de vergadering vastgesteld. De nieuwe ontwerpstatu ten werden, soms na heftige discussie, met algemene stemmen aanvaard. Een voorstel uit de vergadering, om be stuursleden. die één of twee maal her kozen zijn niet meer herkiesbaar te laten zijn. haalde het niet. Slechts 9 van dc 69 stemgerechtigden steunden het plan. Drs H. Ton geboren in Sevooskerke promoveert in A'dam AMSTERDAM Vrijdag 13 maart om half twee vindt in het Woestduincen- trum te Amsterdam de promotie plaats van drs I-I. Ton, geboren te Serooskerke (W). Dé heer Ton is thans wetenschap pelijk medewerker in de sector natuur kunde aan de vrije universiteit te Ara- sterda- Zijn proefschrift Is getiteld: .Lifetimes of excited states in heavy nuslei'. Als promotor zal optreden prof. dr J. Blok. Akkerbouw Sprekend over de akkerbouw conclu deerde het bestuur met vreugde, dat de prijszetting en de. oogstomstandigheden in het afgelopen "seizoen voor deze be drijfstak zeer bemoedigend waren. Een welkome opleving, die echter hoofdza kelijk is ontstaan door misoogsten in andere delen van Eluropa en derhalve geen structurele verbetering van de si tuatie is. Het bestuur was dan ook zeer teleurgesteld over de houding van mi nister Lardinois, del als enige minis ter van landbouw in Brussel voor ver laging van de prijzen was en gelijktij dig ook voor verlaging van de gegaran deerde hoeveelheden en zo volledig ach ter de voorstellen van Mansholt ging staan. derom met nadruk een afbraakpremie te bepleiten voor verouderde glasopstanden. Een wens die reeds vaker is geuit, en volgens de CBTB voor een gezonde ont wikkeling van onze glastuinbouw van eminent belang is. Naar aanleiding van een schrijven van de CBTB kring Walcheren, besteedde het bestuur uitvoerig aandacht aan de financieringsmoeilijkheden in de land bouw. Zij nam er kennis van, dat de ge dachte van de grondbank nog steeds geen vaste gestalte krijgt en besloot wat harder aan deze kar te trekken en hierbij tevens het vraagstuk van pacht te betrekken. Het CBTB-bestuur besloot de jonge toew komstige boeren en tuinders nauwer bij het -landbouwbeleid te betrekken. Zo werd besloten enkele vertegenwoordigers van de jongeren toe te laten in het CBTB-bestuur en hen ooit te betrekken bij het commissiewerk. Verder zal de CBTB medewerking verlenen aan het Stimuleren van gespreksgroepen van jon geren over het landbouwbeleid. Waar het juist de jongeren zijn die later de al of niet .wrange' vruchten van het huidige beleid zullen moeten plukken, wordt een zeer nauwe betrokkenheid van de jon geren noodzak el'ik geacht. Tevens zul- ilen enkele CBTB-bestuursleden zitting nemen in het samenwerkingsorgaan van de 4 provinciale CPJ-organisaties West-Ned'erland. Boekhandelaar J. Kruit overleden Woensdag is op 56-jarige leeftijd over leden de heer J. Kruit, boekhandelaar te Zoutelande. De heer Kruit was ruim dertig jaar agent van de PZC m Zou telande. De begrafenis vindt vandaag, zaterdag, plaats om 14,45 uur op de algemene begraafplaats. Om 13.30 uur is er een rouwdienst in de Nederland se hervormde kerk. Pedagogische academie gaf uitvoering NIEUWE COMMANDANT OCMA - MIDDELBURG: KOLONEL CRENA UITERWIJK DROEG BEVEL OVER MIDDELBURG .Gevoel voor goede maatschappelijke en inter menselijke verhoudingen .zijn, ze ker in de tijd die wij thans beleven, van groot belang voor de leiding van een school als deze'. MIDDELBURG In de Middelburgse schouwburg gaf de pedagogische aca demie de jaarlijkse grote avond. Het feestprogramma was in menu-vorm op gesteld. De eerste gang was een hors d'oeuvre varié, een cabaretoptreden van Peter de Boer en VPim Janse, twee leer lingen van de chr. pedagogische aca demie. Deze jongelui brachten een vlot programma met enkele leuke liedjes en sketches zoals, ,het school dansorbest', waarin vele leerkrachten een instru- -r-, --j i ment werd .aangemeten'. De problemen Dat ZC1 vrijdagmorgen luitenant- rond hdt jakgeid zoals het in de looi> kolonel D. Overdijking, kort nadat der jaren heeft plaatsgevonden, passeer- J den de revue, ook werd hierbij een blik;hij het Commando Over het Oplei- in de toekomst geworpen. De hoofdschotel bestaat uit .Faoist' van dmgscentrum voor de militaire- Marlowe een met ovemve en talent j administratie te Middelburg had door de leerlingen gespeeld stuk. waar-j muuwuuig in vooral de 'hoofdrolspelers Eis Ma-1 overgenomen van kolonel J. Crena rinussen en Ruud Janse, die beiden de TT., T - - - Uiterwijk. Luitenant-kolonel Over- bestonden uit officieren en onderoffi cieren en ander personeel van de staf en de leerlingen van de school. Ook bur- gelijk personeel van de kazerne woon den de commando-overdracht bij. Nadat de scheidende en de nieuwe com mandant, begeleid door lluitenant-kolo- nel Conradi, de troepen hadden geïn specteerd voerde kolonel Crena Uiter wijk als eerste het woord. De kolonel, die zei vooral de aanwezig heid van de inspecteur van de militaire administratie, brigade-generaal J. de Gilde, op hoge prijs te stellen, verklaar de het commando in Middelburg in de afgelopen vijf jaar met gToot genoe gen te hebben gevoerd. Hij zei daar voor vooral dank te zijn verschuldigd aan de officieren en onderofficieren ran de staf, die zo stelde hij, steeds ,-an ijver en kunde hadden blijk gege ven. Faust-figuur speelden, een goede presta tie leverden. De rol van Mestofiles werd op goede wijze vertolkt door Annie Deurloo. De heer M. A. Hage, directeur van de school, dankte de leerlingen voor de geleverde prestatie. De jeugd kan veel meer dan- we eigenlijk verwachten', zo zei de heer Hage, die er tevens aan herinnerde dat dit ongeveer de 50ste keer moest zijn dat de jaarlijkse feest avond is georganiseerd. Namens de com missie van organisatie dankte de heer W. A. L. van Broekhoven in het bij zonder de heren H. W. Schepers en F. Meulmeester, die de regie van Faust hadden verzorgd. Beide heren kregen een cadeaubon aangeboden; voor me vrouw Schepers waren er bloemen. Na afloop was er nog een bal met mu ziek van St.-Giles System. Deze eerste avond trok geen volle zaal, voor de twee de avond, de dag erna, waren alle plaat sen uitverkocht. dijking zei van opvatting te zijn dat zijn voorganger in grote mate over deze goede eigenschappen had beschikt. Kolonel Crena Uiterwijk had eerder verklaard het commando met een ge- rust hart aan zijn opvolger over te dra gen. ,Ik ben blij dat de inspecteur der militaire administratie u voor deze post heeft willen voordragen. Uw en mijn opvattingen over hoe deze school moet worden geleid stemmen in grote lijnen overeen. Wij wisten al wat we aan elk aar hadden'. Aldus kolonel Crena Uiterwijk die eer der met zijn opvolger was begroet door luitenant-kolonel H. G. Conradi. die gis termorgen het bevel voerde over de" op de binnenplaats van de Gen. Maj. Berg- huyskazerne aangetreden troepen, dié VLISSINGEN Naar wordt verwacht zal de NV Kon. Mij. De Schelde in Vlissingen zeer binnenkort een belangrijke order ver werven. ten bedrage van enkele miljoenen guldens, ten behoeve van het ultracentrifugeproject in Almelo. Dé opdracht wordt verstrekt door Uitracentrifuge Nederland NV en omvat cascade-pijpsystemen die de verbindingen vormen van de centrifuges. Bij dit pijpsysteem zijn speciale lastechnieken nodig. Het moet geschikt zijn om onder bijzonder hoge vacuüms te werken. In Almelo zal, zoals men weet, een centrifugefabriek worden gebouwd ter verrijking van uranium volgens het Nederlandse procédc-Kistemaker. De levertijd voor de pijpsystemen is ongeveer negen maanden. In verband met deze opdracht en uitbreiding van de activiteiten overweegt de Schelde een nieuwe fabriek te bouwen naast de apparatenfabriek op het terrein in Vlissingen. jeugd Kolonel Crena Uiterwijk, die z-.ch Ji tot de leerlingen-dienstplich- dorpsraad in 's-Heerenhoek 's-HEERENHOEK In ,De Jeugdhoe- ve te 's-Heerenhoek wordt maandag avond een oprichtingsvergadering gehou den voor een dorpsraad. Het initiatief gaat uit van enkele bewoners; die zo'n raad noodzakelijk vinden in verband met de herindeling van 's-Heerenhoek bij Borssele. Voor deze vergadering worden alle inwoners van '-Heerenhoek uitgenodigd; ook vertegen woordogers van de verschillende organisaties. Deze openbare vergadering begint om acht uur. ting te staan, dat de jeugd be- derd procent achter zijn eerder de ze week in een interview (zie de PZC van 25 februari) geuite opvat tingen te staan, dat de jeugd be slist niet slecht is. ,Er zijn wel een aantal oproerkraaiers, die wel eens een andere indruk proberen te wek ken', aldus de kolonel, die voorts respect toonde voor de inzet van de leerlingen voor de sbudie. Nadat hij nog de luitenant-kolonel Con radi had bedankt, voor de wijze waar op deze het commando in de afgelopen dagen had waargenomen, droeg kolonel Crena Uiterwijk het bevel aan zijn op volger over. Luitenant-kolonel Overdijking, die per 1 maart tot kolonel wordt bevorderd zei het enerzijds als een voorrecht te be schouwen het commando te mogen aan vaarden, doch anderzijds te beseffen, dat het hier geen eenvoudige taak be trof. .Ik zal deze taak alleen goed kun nen uitvoeren indien u mij dezelfde me dewerking zult willen verlenen als waar r mijn voorganger kon bijschikken', is luitenant-kolonel Overdijking, die ervan overtuigd, dat ook in de toe komst de goede naam van het OCMA zal kunnen worden gehandhaafd. Tenslotte verzocht hij nog de leerlingen om, als zij straks in de verschillende onderdelen van de landmacht waren opgenomen, het wapen van de militaire administratie .hoog te houden'. Aan de korte plechtigheid, die rond twaalf uur plaats vond, was geen défilé verbonden. Tijdens een receptie, die van zes uur tot half acht in de officiersmes werd gehouden namen een groot aantal ge nodigden persoonelijk afscheid van de scheidende commandant terwijl tevens de gelegenheid werd benlit om zijn op volger de hand te drukken. (Slot van pagina 1 In de bedrijven ziet men eveneens geen algemeen beeld. Bii continuebe- drijven als Hoeehst Vlissingen en DOW Terneuzen wordt normaal door gewerkt, hoewel uiteraard inciden teel wel snipperdagen worden opge nomen en bij ,De Schelde' Vlissin gen ,The- Vitrite Works' Middelburg en AKF Goes wordt wel op vrijdag 1 mei gewerkt, maar in de week dié dan volgt, tot en met 10 mei ligt het werk stil. Bij de apparaten en ketel fabriek te Goes kwam deze .voorjaarsvakantie' heel democratisch tot stand. Onder het personeel hebben enquêteformu lieren gecirculeerd; de meerderheid sprak zich uit voor het opnemen van drie snipperdagen op 4. 6 en 8 mei, en nadat de zaak in de onder nemingsraad was besproken viel het besluit het bedrijf van 2 tot en met 10 mei stil te leggen. BU ë;n behoeven" te worSen opgenomen, oor een verschuiving van de werk tijdverkorting, die later wordt inge voerd, worden de drie snipperdagen .pijnloos' verrekend. Hoeveel .verdeeldheid' er echter is blijkt bijvoorbeeld uit een vergelijking tussen verschillende provincies. In Zeeland namen gedeputeerde staten het besluit de provinciale diensten de vier dagen niet stil te leggen; de provincie Utrecht doet het wel (het personeel moet daar een be paalde periode een half uur langer werken om de extra vrije dagen te compenseren) en in Limburg heeft het provinciepersoneel twee van de vier dagen vrij. ADVERTENTIE Het elektrostatisch kopieerapparaat, dat snel van alles kopieert (elk formaat, tot en met A 3), dat kinderlijk eenvoudig te bedienen is en slechts in de prijsklasse van een elektrische schrijfmachine valt. Dat apparaat gaat u vanavond om 19.57 (Ned. 1) zien. Wilt u onmiddellijk uitvoerige informatie over de 'Océ' 1100? Bel dan een van onze verkoopkantoren: Amsterdam - 4410 88, Den Bosch - 2 44 61 Den Haag - 5146 61Eindhoven - 2 89 38, Hengelo - 1 05 69, Rotterdam - 14 50 66. Of stuur de bon op naar VAN DER GRINTEN N.V.,Den Bosch. J™ Vul in-knip uit-stuur op. BON voor Informatie over de 'Océ' 1100. Ik wil graag alles weten over de 'Océ' 1100. Firma: I T.a.v. Adres: kopieert in uw voordeel. J VAN DER GRINTEN N.V. Verkoop Nederland, Aartshertogenlaan 151, Den Bosch.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1970 | | pagina 11