KANS TOTAL-VESTIGING IN ZEELAND IS GROOT Total-directeur: geen zekerheid Wijziging kruispunt bij Souburgse brug SIE Informatiebureau zeehayengebieden delta van start Ore gewonden op Nwe Vlissingseweg H .lil ,Rond zo'n centrum kun je geen dorpspolitiek bedrijven' 2 Den Uyl (pvda) en Assmann (kvp): ALMANAK Dubbelbaans Geen uitspraak Van der Louw over kamerlidmaatschap BIJ FRONTALE BOTSING GROTERE OMZET VAN ZEEUWSE VEILINGEN DIRECTEUR GEMEENSCHAPSWERK HULST back] PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 21 FEBRUARI 1970 (ADVERTENTIE) VLISSINGEN ,Ik heb opgevangen, dat de kansen, dat de Total- raffinaderij in Zeeland komt vrij groot is. Het is vrijwel zeker dat deze raffinaderij niet in Amsterdam komt', aldus de fractievoorzitter van de Partij van de Arbeid in de tweede kamer drs J. M. den Uyl, na afloop van het werkbezoek, dat een delegatie van de PvdA-tweede- kamerfraetie vrijdag aan Zeeland bracht. De heer W. P. G. Assmann, 'tweede-kamerlid en voor de KVP-fractie deskundige op het gebied van waterstaat en economische zaken, liet zich vrijdagavond op een verkiezingsbijeenkomst van de KVP in Oost burg over de vestiging van Total in het Sloe nog concreter uit. ,Als de besprekingen niet op ondergeschikte punten afspringt dan komt deze belangrijke vestiging zeer binnenkort'. Total was overigens niet de enige gegadigde volgens de heer Assmann. ,In het Sloe komen min stens twee grote vestigingen. De ene is Total en de naam van de an dere industrie wil ik nu nog niet noemen. Want: der Feind hört mit. Hoewel de verhoudingen tussen de partners van de Benelux wel steeds beter worden'. Vlissingen Hoechst. Met liet bestuur van het ha venschap had men over de problemen gesproken. Bij Hoechst werd men door directie en naaste medewerkers ontvangen. De ka merleden werden daar op de hoogte ge steld van de motieven die Hoechst er toe hadden gebracht om zicJi in het Sloe te vestigen en van de ervaringen die men er had opgedaan. De positieve er varingen waren onder meer het vrij ge makkelijk werven van personee (hoofdzakelijk Zeeuwen) en de facili teiten die men geniet. Voor de ontwik keling van het bedrijf ziet men goede groeikansen. Voorts kreeg men een in druk van de wijze waarop het bedrijf zich heeft ingepast in de Nederlandse verhoudingen. De bijeenkomst op het Vlisingse stadhuis werd bijgewoond door raadsleden en wethouders uit Vlis singen en Middelburg. Ook de nieuwe burgemeester van Middelburg, de heer Wolteis, was aanwezig. Overigens verklaarde de directeur van Total in Nederland, drs W. H. Gros kamp uit Den Haag desgevraagd, dat er nog steeds geen beslissing is geno men over de vestiging van een raffina derij door Total. Hij liet weten, dat hij ook nog geen uitspraak kon doen over een bepaalde termijn waarin de beslis sing te verwachten valt. ,We hebben de afgelopen week eerder minder dan meer zekerheid gel-regen over een beslissing', zei hij nog. Verder commentaar wilde de heer Groskamp niét geven. De heer Den Uyl zou de vestiging van een raffinaderij een begrijpelijke ont wikkeling vinden gezien de vestiging van chemische bedrijven bij Terneuzen en Vlissingen. Fruitteelt De delegatie van de PvdA-tweede kamerfractie hield zich vrijdag niet slechts bezig met de industrialisa tie, maar ook met de moeilijkheden in de fruitteelt. Mevrouw Brautigam en de heren Schipper en Posthumus hadden 's ochtends in Kapelle een gesprek met de directie en de voor zitter van de veiling Kapelle-Bieze- linge en met de heren A. P. Suij en N. Filius van het actiecomité voor de fruitteelt. De vertegenwoordigers van het actieco mité wezen op de huns inziens te lage rooipremies, die op 2500 per hectare zouden moeten worden gebracht. De PvdA-kamerleden maakten duidelijk, dat zij minister Lardinois moeilijk kon den aanraden een EEG-regeling te ont duiken. Over de grote grief van het actiecomi té, het feit, dat de fruittelers in Frank rijk belangrijk meer steun ontvangen dan volgens EEG-regelingen is toege staan het ministerie van landbouw heeft deze steun gering genoemd zul len de heren Suij en Filius nadere ge gevens zenden aan de PvdA-kamerfrac- tie. Ook werd besloten de onredelijkheid die schuilt in het verband, dat bestaat tussen leningen via het borgstellings fonds en ondersteuning via de rijksgroe- penregeling ingevolge de bijstandswet nader uit te werken. De PvdA-kamer leden beloofden hierover zo snel moge lijk bericht te doen aan het actiecomi té. Op hun oriëntatietooht door Zeeland werden de fractieleden van de PvdA n de tweede kamer vrijdagavond ont- 'angen door het gemeentebestuur van Vlissingen. Burgemeester 'drs D. Roe mers moest wegens ziekte verstek la ten gaan, zodat zrijn taak werd waarge nomen door loco-burgemeester Ch. J. Gillissen Versdhage. Deze heette me juffrouw Barendreeht en de heren Ne- derhorst, Lems, Posthumus, Schipper en Wierenga welkom en braöht hen de spe ciale groeten van burgemeester Roemers over. De loco-burgemeester sprak de hoop uit dat het havenschap nu einde lijk eens de letters i.o. zou kwijtraken. De heer Nederhorst meende dat het een genoegen moest zijn o-m te werken ia gemeenten waar je nog iets tot stand kunt brengen. De heer Nederiiorst sprak van een .kerngezond gebied met grote mogelijkheden'. Een deel van de PvdA- kamerleden had vrijdagmiddag, na een lunch met het provinoiaail bestuur, een bezoek gebracht aan het Havenschap Vlissingen i.o. en aan de fabrieken van Coördinatie De ontvangst door en het gesprek met gedeputeerde staten vond ingevolge een besluit van het college, achter geslo ten deuren plaats. De conclusie van de heer Den Uyl was, dat het gewenst is binnen afzienbare tijd een coördina tie tot stand te brengen tussen het Sloe en Zeeuwsch-Vlaanderen: ,Uit de ge sprekken bleek me, dat men in Zeeland een beetje geobsedeerd is door de in dustrialisatie. Mijn persoonlijke mening is, dat Zeeland de kans loopt uiteen te groeien. Eenerzijds heb je het ge bied rond de Westerschelde met een groeiende bevolking en anderzyds het noorden, waar de bevolking stationair is. De politieke partijen zullen er goed aan doen hier de nodige aandacht aan te geven/ Uit de verschillende gesprekken was voor de heer Den Uyl de vraag geble ven of Zeeland niet moet proberen een bemiddelende functie te vervullen tussen enerzijds het industriegebied rond de Nieuwe Waterweg en anderzijds het Belgische industriegebied: ,We moeten goed begrijpen dat het leef- en woon klimaat wordt verandert en dan mag de recreatie en de kwaliteit beslist niet worden vergeten. Ik vraag me af of daar wel voldoende zorg voor is.' ADVERTENTIE l'.ïiaKM I g |:14-H4i1 SOLINGEN tafelgerei van topkwaliteit SPECIAALZAAK VAN DER MADEN VLISSINGEN Leeuwse Brand De brcmulicer van Zierikzee is de ze week uitgerukt voor een uit slaande brawl in een geiser. .Woensdagavond' zo schrijft men ons uit Zierikzee, ,werd de brand weer gealarmeerd voor een brand je in een etagewoning aan de De Jonge-straat. Tevoren was de poli tiewagen al gearriveerd en kort daarna rukte brandweer uit en was spoedig op de plaats des on- heils. Er toas al heel watvolk op de been én da mare ging van mond tot mond dat een flinke vlam was waargenomen boven de keukengeiser. Maar de pret werd lelijk bedorven, toen een bewoner van een aangrenzende etagewo ning zich meende met, het geval te moeten bemoeien. De man liep de vwning binnen en draaide de gaskraan dicht. Iedereen, ook de brand/weer, kon daarop inrukken'. T erneuzen De kamerleden die 's middags Zeeuwseh- Vlaanderen bezochten waren mevrouw Brautigam en de heren Den Uyl, Von deling, Van Lier, Oele en Laban. Aller eerst bracht het gezelschap een bezoek aan de waterfabriek van de PZEM, waar PZEM-directeur ir T. Bogerd uitvoe rige informatie verschafte over de mo gelijkheden van het daar toegepaste des- tilatieproces voor de watervoorziening. De heer Bogerd toonde zieb niet opti mistisch over de medewerking van wa- terdistributanten: .Zij zijn niet destil latieminded." Over de mogelijkheid van een waterfa briek iin het Sloe: de vestiging van een raffinadreij daar zal waarschijnlijk de vestiging van een waterfabriek niet rechtvaardigen. Overigens is de kans op een waterfabriek in het Sloe groter dan op transport vanaf de huidige fa briek, dit vanwege de hoge kosten, die zijn verzonden aan het leggen van een zinker door de Westerschelde. Na een bezoek aan de vestiging Dow Chemical ontving het college burgemeester en wethouders het gezel schap. Burgemeester J. C. Aschoff schetste de door het 'gemeentebestuur van Terneuzen gewenste industriële ont wikkeling: chemische industrie ten wes ten, ten oosten (Oseenisse: van Terneu zen. Aan het lcanaal Terneuzen-Gent mogen geen chemiche bedrijven worden gevestigd, aldus de heer Aschoff: ,Zo kunnen we een goed woon- en werk gebied scheppen.' De heer Aschoff legde de nadruk op de door Terneuzen ge wenste uitbreiding van de havencapa citeit tot 60.000-tonners. Een belang rijk deel van het gesprek was gewijd aan de krappe gemeentelijke financiën; ,we hebben essentiële zaken moeten la ten liggen.' OCsT- JSii'&ÜZé TUNNEL VOOR VOETGANGERS EN FIETSERS VLISSINGEN De moeilijke verkeers- situatie bij de brug over het kanaal tussen Oost- en West-Souburg zal binnen afzienbare tijd grondig wor den gewijzigd. Het is namelijk de be doeling dat onder het gevaarlijk over- steekpunt (van het Marnixplein naar tie toegang tot de brug) een tunnel zal worden gebouwd voor voetgan gers en fietsers. Bovendien zal het krulsingsvlak van deze provinciale weg een wijziging ondergaan. iedeputeerde staten van Zeeland hebben een begrotingswijziging voor de pro vinciale wegandienst doen uitgaan, waarin voor deze voorzieningerT een bedrag van 1.350.000 wordt ge vraagd. In dat bedrag zijn begre pen de kosten voor grondaankoop, de algemene kosten van de provinciale waterstaat etcetera. Zoals deze week bij de aanbieding van het structuurplan Lamimerenburg van de gemeente Vlissingen al werd aangekondigd zal de brug tussen Oost- en West-Soubu-rg in de toe komst alleen nog maar een functie krijgen voor voetgangers en fietsers. Dat zal het geval zijn wanneer de nieuwe brug over het kanaal ter hoogte van de Pres. Rooseveltlaan en de PZEM-eentrale een feit is. Een en ander hangt samen met de ver dubbeling van rijbanen op de Nieuwe Vlissingseweg tussen Vlissingen en Middelburg. Het werk voor deze verdubbeling tus sen de Keersluisbrug te Vlissingen en West-Souburg zal op korte termijn worden aangepakt. Bij de Keersluis brug worden op het ogenblik voor zieningen getroffen om de Paul Kru- gerstraat een betere aamsluiting te geven op de toekomstige dubbelbaans weg. Het is de bedoeling dat daar een installatie met verkeerslichten wordt geplaatst. Het rijtje huizen aan de huidige Nieuwe Vlissingseweg bij West-Souburg is langzamerhand geheel aangekocht voor deze wegwerken. Met de sloop van de eerste huizen daar is inmid dels een begin gemaakt. Provinciale waterstaat en b en w Vlissingen overleggen momenteel over de definitieve plannen tot uit voering v-am de voorzieningen tnj het oversteekpunt te West-Souburg. Het is daarom sileohts mogelijk om een voorlopige schets van de toekomstige situaibie te geven. FANTASIEPANTY'S de nieuwe modekleuren en leuke dessins. 5,95 - 6,95 - 7,95 S KOUSENHUIS VlASMASKl J2 WWKUUWi TERNEUZEN De lieer A. van der Louw, vice-voorzitter van de Partij van de Arbeid, Icon vrijdag avond tijdens een verkiezingsbij eenkomst in Terneuzen nog geen uitspraak doen over de mogelijk heid dat hij lid van de tweede ka mer zou worden. Dit in verband met het overlijden van het 1'vdA- tweedc-kameriid Ruygers. De heer Van der Louw deed geen uit spraak om de onjuiste indruk weg te nemen, dat hij druk zou willen uitoefenen op de twee mensen, die voor hem op de lijst staan. ,Ten tweede wil ik nog helemaal niet bij de VARA (hij is perschef bij de VARA, red.) weg en ten derde weet ik nog helemaal niet of het wel verenigbaar is met het lidmaatschap van het partijbe stuur. Dat zou in het partijbe stuur eerst moeten worden door gesproken. Als ik zou moeten kie zen prefereer ik het werk in het partijbestuur boven het kamer lidmaatschap', aldus de heer Van der Louw. (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM Het bureau voor gezamenlijke informatie voor de zeehaven-industriegebieden in zuidwewst-Nederland is op po ten gezet en kan aan het werk. Het zal worden gevestigd in het Poortgebouw van het Rotterdamse havenbedrijf. Het is de be doeling dat het bureau kan beschikken over een voortdurend bijgewerkte documentatie over de diverse haven-industriegebie den in de randstad Holland, in Zeeland en in Noord-Brabant. Eventuele gegadigden voor vestiging van een bedrijf kunnen via het gezamenlijke bureau in contact worden gebracht met de lo cale havenbeheerders. Half vorig jaar besloot het overlegorgaan zeehavenontwikkeling zuidwest- Nederland tot oprichting van .dit bureau, de eerste noodzakelijke stap op de'weg naar verwezenlijking van een meer geïnstitutionaliseerde vorm van samenwerking. Van elk van de partners in "het haverioverleg voor het del tagebied heeft een vertegenwoordiger zitting in het bureau. Voor Rotter dam is dat drs J. M. C. Hagenaar, economisch onderdirecteur van het havenbedrijf (voorzitter), voor Zeeland drs M. C. Verburg, directeur van het ETI en voor Noord-Brabant drs J. W. Kurstjens, eveneens directeur van het ETI. Als gedelegeerde van het bestuur van het overlegorgaan treedt op burgemeester J. C. Aschoff van Terneuzen. Via hem zal het bureau regelmatig rapport uitbrengen aan het bestuur. Geruime tijd is besteed aan het samenstellen van een inventaris van moge lijkheden van zuidwest-Nederland voor vestiging in havenlndustriegebie- den. De procedure zal nu zo zijn dat bedrijven die Interesse hebben meteen een totaal-overzicht van de delta geboden kan worden. Via het bureau kun nen zij dan in contact worden gebracht met de beheerders van de haven gebieden waarheen de belangstelling uitgaat. Er is ook contact met het ministerie van economische zaken. Slachtoffer ongeval Nisse overleden NISSE In het ziekenhuis ,Sint-Joan- na' te Goes is vrijdag de heer J. C. Nijsse uit Oudelande overleden aiyi de gevolgen van een ernstig verkeersonge val dat zich op 5 februari te Nisse voordeed. Het slachtoffer werd na het ongeval onmiddellijk per ambulance naar het ziekenhuis vervoerd. Hij is sedertdien niet meer bij bewustzijn geweest. Bij het ongeval werden ook de bestuur der J. R. uit Ovezande en de mede-in zittende P. van L. uit Driewegen ge wond, zij het slechts licht. Het drietal was in een busje op weg naar het werk, toen de wagen het café 't Olietunnetje als gevolg van de glad heid slipte en een tegen een boom Vloog. Het slachtoffer was 38 jaar en onge huwd. Examen Aan de technische hogeschool ie Eind hoven slaagden de heren A. P. P. J. Stevens uit Hulst en W. L. Uitterhoeve uit Stoppeldijk voor hun examen tech nische natuurkunde. Duitse matroos verdronken BERGEN OP ZOOM (ANP) Don derdagavond is een Duitse matroos, de 21-jarige H. Wolff uit Homburg am Rhein die op het motorschip Wilmar voer, tussen Bruinisse en Steenbergen op de Krammer overboord geslagen en verdronken. Het schip was onderweg naar Dordrecht. De matroos was naar het vooronder ge lopen en moet over één der luiken ge struikeld zijn. Direct na de vermissing werd een onderzoek ingesteld, echter tot op heden zonder resultaat, De rijks politie te water uit Willemstad verricht net onderzoek. De matroos was gehuwd. Fietser geschept door vrachtauto SINT-ANNA T iAND Met een ernstige hoofdwond is vrijdag de heer L. van P. ui t Sint-Ann alan d In het zie/kenhuiis Zeedijk - Veiling-weg te Sint-Annaland kwam Van P. op zijn fiets frontaal in botsing met een tegemoetkomende vrachtauto,bestuurd door E. T. uit Rot terdam. De fietser werd met kracht te gen het wegdek gesmakt. tussen Vlissingen en West-Souburg zijn vrijdagnacht drie mensen min of meer ernstig gewond geraakt. Het zyn de GOES De Zeeuwse groente- en fruitveilingen hebben in 1969 samen een omzet gehad van 39.000.000,-, in 1968 was dat 37.000.000,-. Het waren voor al de uienveilingen van Tholen die hebben gezorgd voor deze omzetstijging. Zo steeg de omzet van de veling Sint- Annaland van 2.959.000,- in 1968 tot 4.368.000,- i-n 1969. die van de vei ling Stavenisse verdubbelde bfjna, namelijk van 894.000,- naar 1.545.000,- Ook Tholen en Sint- Maartensdijk hadden hogere omzet ten, evenals de veiling te Middelburg met 4.285.000,-. De meeste fruitveilingen hadden een la gere omzet. Zo daalde die van de veiling Goes van 9.165.000,- tot 8.865.000,- in 1969, en die van de veiling in Krabbendijke 4.036.000,- tot 3.678.000,-. Terneuzen daalde de omzet van 3.529.000,- tot 3.194.000,-. De om zet van de veiling in Kapelle-Bieze- linge bleef met 10.000.000,- vrijwel gelijk. De omzet van alle Nederland se groen/te- én fruitveiliingen steeg van ƒ1.091.235.000,- in 1968 tol ƒ1.188.444.000,- in 1969. BEHOEFTE BIJ ENQÜETE DUIDELIJK AANGETOOND HULST ,Ik ben bereid dag en nacht over de opzet van dit gebouw te discussiëren. Maar hier wordt niet het be staansrecht, maar slechts- één van de vele functies aan gevochten. En dan nog wel op een manier waarbij de op rechtheid van iedere verdedi ging bij voorbaat in twijfe3 wordt getrokken'. Dat zegt een diep teleurgsetelde direc teur C. van Leuven van de Stichting Gemeenschapswerk Hulst over de wijze, waarop een plaatselijke belangen groep van drie kasteleins het plan voor een sociaal-cultu reel centrum inzet wist te maken van de dorpspolitiek. Wat Van Leuven het meest dwars zit, is dat door de actie de realise ring van een voor Nederland vrij wel uniek multi-purpose gebouw in gevaar is gebracht. Het plan voor een sociaal-cultureel cen- samengebracht, trok landelijk zo veel aandacht dat rijk en provin cie hun bijdrage in de bouwkosten ongewoon vlot reserveerden. ,Ik weet niet of we onder deze om standigheden op die subsidies kun nen blijven rekenen. Er 19 al ge zegd: zie je wel, een dergebjk uniek opgezet project moet je niet in de provincie proberen' aldus Van Leuven. NODIG Van Leuven zegt niet te begrij pen op welke gronden de tegen standers durven te beweren, dat een cultureel centrum in Hulst niet nodig is. Uit een onderzoek bleek, dait van de 207 verenigin gen in het Land van Hulst er 116 een sociaal-cultureel centrum met een regionale functie van groot belang achten. Van de 41 ver enigingen in Hulst zelf verklaren er 24 niet de activiteiten te kun nen ontwikkelen die ze graag wil den bij gebrek aan accommodatie. In totaal 32 verenigingen zeiden de totstandkoming van het centrum voor Hulst van belang te achten. Hoewel het onderzoek werd inge steld door de stichting Zeeland, een dus boven alle plaatselijke partijen staande instelling, wordt de uitslag er van door de tegen standers van het cultureel cen trum aangevochten. Van Leuven: .Als je dit soort onderzoekcijfers in twijfel gaat trekken, valt na tuurlijk iedere discussiebasis weg. Dat is ook het geval met het in het wilde weg noemen van ex ploitatietekorten, die nergens op stoelen. En ik vraag me af met welk recht de tegenstanders be weren, dat Instellingen als de bi bliotheek en het maatschappelijk werk helemaal geen ander onder dak nodig hebben. Waarop is dit soort uitlatingen nou eigenlijk gebaseerd?' CONCURRENT Van Leuven weigert te geloven dat het cultureel centrum een po tentiële concurrent voor de plaat selijke horeca-bedrijven betekent. Er is, zegt hij, in het centrum een buffet geprojecteerd, maar het is nooit de bedoeling geweest iets meer dan koffie en belegde broodjes te serveren. .Dat hebben we in deceember op een bijeem- komst met de voorzitter van de zoeken hoe elders de afspraken waren tussen de horeca en de dorps- en wijkcentra. Daarvan hebben we nooit meer iets ge hoord,' Ook de beschuldiging (van diverse lijsttrekkers) dat het mul tipurpose' project te duur zou zijn, wordt door Van Leuven be streden. Het gebouw kost in to- iaal ruim anderhalf miljoen, maar het dorpshulsgedeelte (grote zaal plus foyer) vergt .slechts' 826.900. Als alle instanties die in het 'gebouw terecht kunnen zelf voor huisvesting hadden moe ten zorgen, was de gemeenschap veel duurder uitgeweest, aldus Van Leuven, die er aan toevoegt dat dat nu juist de reden was dat de plannen bij rijk en provincie zo goed werden ontvangen. Van LeUven durft nog steeds Ja' te zeggen op de vraag, of het Hulsterse- culturele centrum er nog komt.. Wel gelooft hij, dat zijn aanvankelijke voorspelling dat het gebouw er over twee jaar zal staan, te optimistisch was. en haar twee inzittenden, de iicer e vrouw De B. van middelbare leeftijd uit Vlissingen. Ze werden ijlings per ambulance naar het ziekenhuis Beth- esda in Vlissingen overgebracht. Heet ongeluk ontstond, doordat de be stuurder van een open bestelwagen, de heer M. uit Ovezande, naar de lin ker baan van de weg uitweek, juist op het moment dat mevrouw Van D. met haar auto uit de richting West-Souburg naderde. Ontwijken was niet meer mo-> gelijk, zodat de heer M. recht op da personenauto inreed. M. liep b(j het ongeluk slechts de schrik en een winkelhaak in zijn jas op. Uit de verklaring van M.. vernam de Vlis- singse politie, dat hij met de laatsta boot uit Breskens was gekomen en op weg was naar Ovezande. Mevrouw Van D. bracht na een avondje visite het echtpaar De B. weer naar huis terug. De politie heeft nog niet kunnen uit maken hoe het ongeluk is ontstaan. Men denkt aan de mogelijkheid, dat M. plot seling een defecte linker voorband heeft gekregen, omdat die na de botsing lek Op de foto: beide autowrakken. (Foto PZC) Kamerorkest met Janine Dacosta in ,De Halle' te Axel AXEL Dinsdag zal in ,De Halle' te Axel het Nederlands Kamerorkest op treden, met als soliste Janine Dacosta. Het Nederlands Kamerorkest, opge richt in 1955, bestaat uit een vaste kern van ongeveer 25 strijkers en een kla- vecini'Ste. Onder deze musici zijn ver- sohillende bekende instrumentalisten, zoals Thomas Magyar, Piet Lentz, Piet Nijlamd, Joke Vermeulen en Janny van Wering. Sedert de oprichting berust de muzikale leiding bij Szymom Goldberg, die zelf ook vaak als aanvoerder of so list optreedt. Begin 1964 werd de jonge Amerikaan David Zinman benoemd tot vast dirigent van Het Nederlands Ka merorkest, om de concerten te leiden in de periodes waarim Szymon Goldberg in het buitenland verblijft voor eoüo-op- treden met orkest en recitals. (ADVERTENTIE) REFLEX SPECIALIST loto St-Jacobsstraat 27, Vlissingen TIJDELIJK REGEN Overwegend zwaar bewolkt niet tijde lijk regen. Matige tot krachtige zuid westelijke wind. Temperaturen van 4 tot 7 graden. Vooruitzichten voor zondag en maandag, opgesteld door het KNMI op vrijdag om 18.00 uur: Perioden met regen, plaatselijk ook sneeuw en daling van temperatuur met kans op lichte vorst in de nacht. Weersvooruitzichten in cijfers gemid deld over Nederland: ZON EN MAAN 22 februari Zon op Maan op 23 februari Zon op Maan op

Provinciale Zeeuwse Courant | 1970 | | pagina 2