Zwendelende zusters brachten idee van tv-serie in praktijk Na de dood van Martin Luther King minder vijandigheid tegenover negers Weer boete voor directeur van stadspostdienst Groter aandeel voor Suriname in buitenlandse betrekkingen RADIOACTIEVE BESMETTING IN AMERIKAANSE STAAT COLORADO Demonstratie bij Wilton-Fijenoord HOOFDROLSPEELSTERS BEGONNEN VOOR ZICHZELF PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT MEVROUW CORETTA KING IN AMSTERDAM: AMSTERDAM (GPD) De moord op Martin Luther King heeft volgens zijn vrouw Coretta Scott King, in de Verenigde Staten tot gevolg gehad dat de scheiding van de rassen wat minder scherp is geworden dan daarvoor. Zij doelde daarbij niet in de eerste plaats op het officiële standpunt maar juist over de houding van de mensen op straat. Zij zijn minder vijandig ge worden, wat nog niet wil zeg gen dat de negers in het zui den van de Verenigde Staten nu volledig zijn geïntegreerd. Zij vertelde woensdagmorgen in het Amstelhotel in Amsterdam dat blanke kinderen naar zwarte kerken gaan, en vaak zijn dat kin deren van wie de ouders meer of minder felle tegenstanders van rassenintegratie zijn of waren. Er bestaat daar in het zuiden nog steeds een scheiding naar ras in de kerken, er zijn kerken waar alleen blanken en andere waar al leen zwarte mensen komen. .Maar het wordt minder, zoals ook de scheiding naar ras en kleur in restaurants, stadsbussen, scholen enz. afneemt,' zei me vrouw King. ,De problemen lig gen op het ogenblik ook niet'meer zo principieel als een jaar of tien geleden, toen het nog ging om de enkele erkenning van de gekleur de mens en de gelijkheid van hun rechten. Nu gaat het meer om de economische gelijkstelling, kwesties als huisvesting, scholen en beter betaald werk. Maar we beseffen dat dit een veel zwaar der probleem is en dat de oplos sing hiervan minder eenvoudig is Italianen .Daarmee wil nog niet gezegd zijn dat ook andere minderheids groepen het beter krijgen. Hoewel zij wel profiteren van onze suc cessen. De Italianen zijn van na ture trots, zij komen nu in bewe ging, maar wij kunnen niet zo verschrikkelijk veel voor ze doen', aldus mevrouw King. .Bovendien verschilt hun historische achter grond van de onze, zoals de onze verschilt van die van andere min derheidsgroepen. De Italianen hebben hun Italiaanse cultuur waarop zij kunnen terugvallen en hetzelfde geldt voor de andere in oorsprong Latijnse groeperingen, zoals Portoricanen. Onze cultuur is die van de Amerikanen, wij zijn er als slaven gekomen, maar onze oorsprong ligt in Afrika.' Wie leidt thans de beweging? Men krijgt hier de indruk dat Ralph Abernathy niet geheel de rol van Martin Luther King heeft overgenomen. Mevrouw King geeft dat toe. al zegt zij niet graag iets in Abernatny's nadeel. Een feit is wel dat hij veel tegen had, en dat daarentegen de men sen behoefte hebben aan een sym bool. Enigszins schoorvoetend be aamt zij dat zij in de praktijk de rol van haar man heeft overgeno men, zij het ten dele. Want zij pretendeert niet die bezieling te kunnen overdragen die van haar man uitging nog er van af gezien dat hij groot aanzien had verwor- Rondreis Amsterdam is het tweede doel van haar reis door Europa, in Londen heeft zij enige lezingen gehouden en is zij ontvangen door premier Wilson. Woensdagmiddag is zij ontvangen door koningin Juliana. Vandaag vertrekt zij naar Stockholm en vandaar gaat het gezelschap naar Bonn, Stutt gart, Milaan, Barcelona en Pa rijs. Op 21 februari is zij terug in New York. Het doel van haar vrijheidscon certen is sympathie te winnen voor de zaak van de beweging. In de landen die ze in Europa bezoekt is de mobilisatie van de bevolking, in Amerika onontbeer lijk, immers niet essentieel om dat het segegratieprobleem daar nauwelijks bestaat. .Vandaag ben ik hier om het werk van mijn man voort te zetten en om zijn boodschap over te brengen', zegt mevrouw King. LEEUWARDEN (ANP) De Leeu warder rechtbank veroordeelde ln ho ger beroep de directeur van de Leeuwar der stadspostdienst, de heer J. A. Seha- lekamp, opnieuw tot een geldboete van 250, wegens het doen ophalen en be zorgen van post, afkomstig van verschil lende bedrijven door meer dan een per soon, en verklaarde hem tevens schul dig aan een tweede ten laste gelegde feit, het doen ophalen van de post van een bedrijf en het bezorgen daar van door dezelfde man. Hiervoor werd hem een boete van f 500 voorwaarde lijk opgelegd, met een proeftijd van twee jaar. De rechtbank overwoog dat de NV Sch lekaimp, waarvan de verdachte de enige directeur is, de middellijke bezorger Is geweest. De veroordeelde nam linrners het initiatief tot deze werkzaamheden en had ook de leiding daarvan. U kunt binnen acht dagen ln cassatie gaan bij de Hoge Raad der Nederlanden, zei de president, mr B. Dorhout. ,Nou meneer, daar zie ik maar van af.' antwoordde de heer Schalekamp, die al voor de uit spraak blijk had gegeven een veroor deling te verwachten. De heer Schale kamp heeft zijn klanten schriftelijk meegedeeld dit hij op grond van het vonnis van de Leeuwarder rechtbank met ingang van 16 februari stopt met het bezorgen van brieven. Alleen de bondsspaarbank blijft bij bedienen. Toch bestaat er een kans dat Leeuwar den weer een stadspostdienst rijk wordt en dat de heer Schalekamp daarbij op nieuw een vinger in de. pap krijgt. Hij deelde namelijk mede dat er overleg gaande is met de commissie centruim- winkeliers om in Leeuwarden te komen tot oprichting van een stichting stads post Leeuwarden, naar het Beverwijkse model. VREES VOOR SABOTAGE OP CURACAO WILLEMSTAD (ANP) Het Antil- tiunse dagblad .Amigoe di Curasao' Ml dinsdag gemold, dat volgens de commissaris van politic in Willemstad ronorgsmaatregelen waren getroffen op grand van een tip, da t in de loop van dt nacht sabotage gepleegd zou worden aan de Koningin Emmabrug (brug over de haveningang te Willemstad). Van- was er een verhoogde svaakzaam ove r het gehele eiland van kracht, aldus de Amigoe di Curasao.' Het blad meldde verder dat de man- «oappei van het Vrijwilligers Korps Ciraja: (VKC) vanaf maandag-avond totdiscbgochtend waren geconsigneerd ook-gapend appel. Het VKC hield <a oxy in het zeil bij twee vitale be- fcjm aan de westelijke zijde van de ;taf, namelijk bij de OGEM en het wa- Ijfcadingbeérljf, dit voor het geval er iüaet de brug zou gebeuren en daar- tode verbinding tussen de twee stads- ia aan weerskanten van het vaar- i Kcr, verbroken zou worden, aldus het i d$>!ia .Amigoe di Curasao.' INBREKER BRACHT WEGGEGOOIDE RING TERUG... HEEMSTEDE (GPD) Onver wacht bezoek kreeg dinsdag een familie in Heemstede. Vorig jaar sneustns werd in hun huis inge broken en wist de politie de da- dtr, in de volksmond bekend als jGerrlt de Stotteraar' aan te hou den. De arrestant, vertelde tijdens bet verhoor dat hij dc broche en »ng, die hij uit het huis had mee genomen, had weggegooid. Ze worden door de politic ook niet teruggevonden. .Na een veroordeling werd Gerrit ep 10 januari in vrijheid gesteld. Kennelijk boordevol met goede voornemens stond hij dinsdag op ne stoep bij de familie uit Heem- brochemet Z^n *lan<^ rin& eD SOESTD1JK Coretta King, we- duwe van de verleden jaar ver- moorde negerleider ds Martin Luther King, heeft als gaste van koningin Juliana op paleis Soest- dijk de lunch gebruikt. Op de fo to: links Coretta King, rechts ko ningin Juliana. PARAMARIBO (ANP Suriname krijgt een groter aandéel in de behar tiging van de buitenlandse betrekkin gen van het koninkrijk. Besprekingen die vorige maand zijn gevoerd, onder andere tussen de Surinaamse premier Sedney en minister Luns, hebben ge leid tot een aantal gemeenschappelijke conclusies die nis idtgangspunt zullen dienen voor liet toekomstig beleid. Deze conclusies voorzien onder meer ln een toeneming van het aantal Swina- mers, gedetacheerd bij de buitenlandse dienst van het koninkrijk. 1. Hot wordt wenselijk geacht binnen afzienbare tijd het aantal uit Suriname afkomstige ambtenaren, gedetacheerd bij de buitenlandse dienst van het ko ninkrijk te vergroten; 2. Tevens wordt het wenselijk geacht de Surinaamse ambtenaren, die gedeta cheerd zijn bij de diplomatieke en con- suliaire posten van het koninkrijk, in dc gelegenheid te stellen om aan de behar tiging van de specifieke Surinaamse be langen meer relief te verlenen; AJs gevolg van het onder 1 en 2 ge stelde zullen in de nabije toekomst maat regelen genomen worden voor de voi ming en opleiding van een Surinaamse ambtenarenlcern voor de buitenlandse dienst. In samenhang hiermee zal het aantaJ diplomatieke en consulaire pos ten waar Surinaamse ambtenaren zul len worden gedetacheerd, nader in ge meenschappelijk verleg worden be paald. Verder zal in Suriname nader overleg plaatsvinden over de eventuele vestiging te Paramaribo van een afde ling ran het ministerie van buitenland se zaken. WASHINGTON (DPA) Geleerden hebben in de Amerikaanse staat Colorado radioactieve besmetting geconstateerd, veroorzaakt door een van de grootste Amerikaanse fabrieken voor kernbommen, die in deze staat gevestigd is. De geleerden troffen .gevaarlijke hoeveelheden' plutonium aan tot op ki lometer van de fabriek. De besmetting zou tot op 13 cm onder de aarde zijn door gedrongen en houdt volgens de geleerden een groot gevaar in voor de bewo ners van het om de fabriek gelegen gebied, ja, zelfs voor Denver, de hoofd stad van Colorado. De Amerikaanse commissie voor kernenergie heeft inmiddels •erklaard dat de besmetting onbetekenend is. ROTTERDAM (ANP) Op (le werf van Wilton-Fijenoord in Schiedam heb ben zich woensdagmiddag wat moeilijk heden voorgedaan toen enkele honder den demonstrerende werknemers de kan tine wilden binnengaan, waar op dat moment een receptie plaatsvond ter ge legenheid van de ingebruikstelling de drijvende kraan .Mammoet'. De ac tie van de arbeiders was ontstaan uit de al geruime tijd in het bedrijf circuleren de geruchten als zou het personeel Wilton-Fijenoord dit uitkering ontvangen. De demonstrerende werknemers droegen een spandoek mee met het opschrift ,Wij eisen onze winstdeling'. Zij slaag den er overigens niet in de kantine bin nen te komen. Via een trap hadden de arbeiders wel bijna de ingang bereikt, maar een suppoost wist juist op tijd de deuren hermetisch af te sluiten. Terwijl binnen de feestelijkheden rond de inge bruikstelling van Wilton-Fijenoord's nieu we kraan voortgingen, werd de demon stratie ontbonden. Een woordvoerder van Wilton-Fijenoord, verklaarde later dat de voorgaande jaren pas in mei medede lingen werden gedaan over eventuele winstuitkeringen. De nieuwe drijvende kraan van Wilton-Fijenoord, die woens dag in gebruik is genomen, kan lasten tot 200 ton hijsen. Het gevaarte kan ingezet worden bij de bouw of repara tie van schepen met elk tonnage. De .Mammoet' heeft vijf miljoen gulden ge kost. COMMISSIE .OORZAAK 30 MEI' HEEFT NOG GEEN CONCLUSIE WILLEMSTAD (.ANP) De voorzit ter van de commissie .oorzaken 30 mei', drs Romer heeft een verklaring uitgegeven naar aanleiding van het be richt, dat minister-president De Jong op een persconferentie had meegedeeld, dat uit het door genoemde comrn" ingestelde onderzoek als voorlopige ning naar voren kwam, dat brede lagen in de Antilliaanse samenleving het ver keerd vinden dat dr E. Jonekheer tot gouverneur zou worden benoemd. Daarin zegt drs Römer, die de verkla ring namens de commissie ondertekent, het te betreuren, ails enig lid van de commissie gemeend heeit, priivé-uüt- spraken te moeten doen over de bevin dingen van de commissie, vooral waar de commissie zelfs geen voorlopige me ning heeft geformuleerd. D.t is onder andere te betreuren, omdat een derge lijke uitspraak van een comimiss.e-lid zou getuigen van weinig egards jegens Antilliaanse regering, die de eom- jder te willen ingaan op de juistheid van !ae inhoud van deze voorbarige uit spraak. dient te worden aangetekend, dat deze houding als zeer laakbaar zoii moeten worden gekwalificeerd. De me dedeling als zou de commissie onder leiding hebben gestaan van jhr mr G. Witsen Elias, is wel apert onjuist en het is voorshands niet duidelijk, waarop deze mededeling is gebaseerd.' ,Uit de woorden van de minister-presi dent is ten onrechte de indruk ontstaan, dat mr Witsen Elias als lid van de com missie enige mening van de commissie heeft gegeven. Mr Witsen Elias heeft zich daar juist met opzet van onthou den. De minister-president heeft edhter het oog gehad op de persoonlijke me ning van de heer' Witsen Elias en is er zich van bewust, dat de commissie nog n mening heeft geformuleerd.' (Van onze correspondent) BONN Net bekomen van de carnavalspret constateren de in woners van Bernkastel met schaamrood op de kaken, dat h"n stad voor heel het land een hron van vermaak is, min of meer op de manier waarop Kö- penick dat indertijd is geweest. In het pittoreske wijnstadje aan de Moesel komt de slag zo mo gelijk nog harder aan, want het was niet eens een martiale fi guur in verblindend kapiteins uniform, waardoor men zich liet misleiden, maar een viertal da mes, dat nota bene als een kwartet zwendelaarsters naam ad gemnakt in een televisie spel. Het viertal zonder twij- e de pofgenieën van deze eeuw kreeg, leende en kocht de af gelopen jaren, praktisch zonder een cent te bezitten, voor zo'n 400.000 mark, en kooplui ver drongen elkaar om in de gunst te komen. In Dortmund staan de tweeling Hil- degart en Liselotte Rebbert (44) en hun zusjes Elisabeth (61) en Wil- helmine (52) sinds dinsdag terecht wegens zwendel, bedrog, naamsver- valsing en andere praktijken, waar van hun .familiebedrijf' zich bedien de. Er zijn meer dan 10" getuigen opgeroepen, onder wie 80 zakenlui die tussen 1964 en februari 1969, toen de .Rebbert-sisters' eindelijk wer den ingerekend, zijn bedrogen. De 118 kantjes tellende aanklacht legt zoveel slimheid en domheid bloot, dat de tweeling tijdens het voorle zen ervan dolle napret had. Hun beide zusters en Hildegarts dochter Brigitte (23), die ook een rolletje speelde, voelen zich niet lekker, en zijn op doktersattest thuisgebleven in Wiesbaden. Het is echter waar schijnlijk dat zij in de loop van het proces voldoende zullen opkikkeren orn naar Dortmund te komen. Men rekent namelijk op een procesduur van ruim een maand. richtsters de hoofdrol vertolkten. Van Dortmund tot Obersdorf hebben kooplui en plaatselijke autoriteiten, die spel van werkelijkheid wisten to scheiden, de zusjes hun vertrouwen geschonken. Maar nergens maakte men het zo bont als in Bernkastel, waar de .Rebbert-sisters' in 1966 hun intrek n De stad Bernkastel had voor 200.000 mark een villa (14 kamers, 1800 vier kante meter woonruimte) te koop aangeboden. De vier vertrouwenwek kende dames kochten die .villa Ida' op de pof. Zij zouden elk ogenblik een erfenis van 350.000 mark ver wachten, terwijl een kredietbank in Mainz een eerste betaling van 155.000 mark ni gelijk zou maken. Die erfenis is er nooit gekomen en de bank ontkende later ooit bereid te zijn geweest dat krediet te ver lenen. Tehuis De zusjes .kochten' echter dat huis en besloten er een tehuis van dames voor te maken, hetgeen een geheel nieuw interieur vereiste. Wel, de za kenlui van Bernkastel verdrongen elkaar voor de deur van .villa ïiia'. Er werden voor 16.000 mark meu bels geleverd; voor meer dan 1000 mark keukengerei, voor 4000 mark vloerbedekking, etc. Leveranciers dongen om de guinst van het viertal dat heel tactisch altijd zo gul was met zijn fooien met levensmiddelen, drank, kleding, elk paar schoenen en 170 eieren. Geld kwam later wel... Er kwam geen geld. Bernkastelers die, wat verlegen met de zaak, ten slotte de hoofden even bij elkaar staken, kwamen tot de ontdekking dat zij samen 50.000 mark te vorde ren hadden. Bernkastel maakte zich zorgen, maar veroorzaakte vanzelf sprekend liever geen schandaal, in februari 1967 vonden de zusjes zelf het gewenst van woonplaats te ver anderen. Onder valse naam betrok ken zij een huis in het Zwarte Woud. Bij het vertrek uit Bernkastel is het .bedrijf' niet opgeheven. Onder valse naam opereerde liet kwartet in verschillende plaatsen, onder an dere in Wiesbaden, waar op verzoek van de officier van justitie in Dort mund tenslotte een eind aan de ko medie werd gemaakt. De .Rèbbert- sisters' rekenen nu, naar zij zeg gen, op vrijspraak. Zij hebben het allemaal niet slecht bedoeld, waren werkelijk van plan dat tehuis voor dames in tc richten en zijn geheel bereid hun schulden te vergoeden. Het geld ontbreekt, maar wie weet hoeveel één van Westduitslands geïllustreerde bladen voor hun verhaal wil bieden Heden is, geheel onver wachts, van ons heen gegaan, onze lieve, zorgzame vader, be huwd- en grootvader WILLY FLORIMOND SCHETS weduwnaar van Cornelia Jacoba Meyer op de leeftijd van 56 jaar. M. C. G. Huiszoon- Schets C. Huiszoon Anneke, Floor, Cokky F. C. Schets M. J. Schets- van Klooster Willy Vlissingen, 10 februari 1970 Berlagestraat 17. Correspondentieadres Cuyperstraat 33. De overledene is opge baard in de rouwkamer van het St-Josephzie- kenhuis. Bezoektijden van 10.30-11.30 uur en van 16.00-17.00 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben op vrijdag 13 februari op de algemene begraaf plaats. Vertrek Berla gestraat 17, des namid dags 1.30 uur. Tot onze diepe droef heid werd plotseling van ons weggenomen onze zeer lieve en zorg zame moeder, groot- en overgrootmoeder, MARIA BRUYNZEEL- K.ARELSE weduwe van P. Bruynzeel, in de ouderdom van 78 jaar. Kruiningen: M. Schrier-Bruynzeel J. L. D. Schrier Koudekerk a,d Rijn: Ludo en Liesbeth Kruiningen: Piet, Saar en Jan-Kees Reinier Marjanne Kruiningen, 10 februari 1970. Hoofdstraat 67. De begrafenis zal plaatshebben op vrijdag 13 februari a.s. des na middags om 13.00 uur op de algemene be graafplaats te Kruinin gen. Vertrek vanuit het jeugdgebouw van de geref. kerk te Kruinin gen om 12.45 uur. Heden is, geheel onver wachts. van ons heen gegaan, onze lieve schoonzoon, zwager en WILLY FLORIMOND SCHETS weduwnaar van Cornelia Jacoba Meijer op de leeftijd van 56 jaar. Uit aller naam, J. Meijer-Dooms. Vlissingen, 10 februari 1970. Kasteelstraat 62. Heden is. na een gedul dig gedragen lijden, van ons heengegaan, onze lieve, zorgzame vrouw, moeder, be huwd- en grootmoeder DINA DE KLERCK geboren De Blaejj, op de leeftjjd van 68 jaar. Souburg: C. J. de Klerck A. H. W. de Klerck- Janse D. J. de Klerck E. de Klerck- de Visser Eist: J. G. de Klerck M. de Klerck-Bets En kleinkinderen Middelburg, 11 februari 1970. Nieuwe Vlissingse- weg 700. De teraardebestelling zal plaatshebben op za terdag 14 februari op de algemene begraaf plaats te Souburg. Ver trek gebouw .Concor dia', Paspoortstraat 28 des voormiddags 10.45 Heden overleed, zacht en kalm, onze geliefde vrouw, moeder, be huwd-, groot- en over grootmoeder, geb. Brasser, op de leeftijd van 78 jaar en 10 maanden. Westkapelle: J. Verstraate J. E. Verstraate J. Verstraate J. Verstraate- Huibregtse 's-Heer-Hendriks- kinderen: A. Dekker- Verstraate J. Dekker Westkapelle: Iz. Verstraate W. Verstraate- Lievense Klein- en achter kleinkinderen De begrafenis zal plaatshebben, zaterdag 14 februari om 12.00 uur, op de algemene begraafplaats te West kapelle. Plaats uw familieberichten in de PZC Zacht en kalm is van ons heengegaan, onze lieve moeder, behuwd- moeder en oma SUSANNA POORTVLIET weduwe van P. Sierevogel, in de ouderdom van 96 jaar. Uit aller naam, M. Sierevogel Vlissingen, 10 febr. 1970 Bejaardencentrum .Ter Reede' Correspondentieadres Koudekerkseweg 164 De teraardebestelling zal plaatshebben zater dag 1.4 februari 1970 op de algemene begraaf plaats. Vertrek van .Ter Reede', om 11.00 uur. Liever geen bezoek. Tandarts H. H. de Vries VRIJDAG SPREEKUUR van 11-12 uur. Heden is, zeer onverwachts, van ons heenge gaan, onze lieve, zorgzame man, vader, be huwd- en grootvader CHARLES PIERRE ADOLF ASPESLAGH rustend chef-loods van het Belgisch Loodswezen op de leeftijd van 65 jaar. Vlissingen: M. P. Aspeslagh-Bosschaart Jambes (België)J. A. Aspeslagh N. A. M. Aspeslagh-Lenaers Carla en Hans Vlissingen, 10 februari 1970. Boulevard de Ruyter 42. De teraardebestelling zal plaatshebben op za terdag 14 februari op de algemene begraaf plaats. Vertrek Boulevard de Ruyter 42. des middags 12.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in de aula van de begraafplaats. Aan huis geen bezoek. Met grote verslagenheid geven wij kennis van het plotseling overlijden van onze me dewerker PIETER VAN DEN ENDE, chef-kok van het Julïanazïekenhuis, Terneuzen. Bestuur en directie van de Stichting Protestantse Ziekenzorg ,Zeeuws-Vlaan- deren'. Terneuzen, 11 februari 1970. Heden is. nog onverwachts, van ons heengegaan, onze lieve moeder, behuwd-, groot- en overgroot moeder NEELTJE JOBSE weduwe van A. J. Barentsen, in de ouderdom van 78 jaar. St-Kruis: A. C. Beun-Barentsen P. Beun IJzendijke: F. Barentsen IJmuiden: N. v. d. Ploeg-Barentsen W. v. d. Ploeg Amsterdam: J. Ruiter-Barentsen H. Ruiter IJzendijke: A. J. Barentsen Kleinkinderen en achter kleinkind IJzendijke, 11 februari 1970 Süjpstraat 9 De teraardebestelling zal DV plaatshebben op za terdag 14 februari, des namiddags om 3.00 uur, op de algemene begraafplaats te IJzendijke. Heden ging. zeer onverwachts, van ons heen onze geliefde tante ADRIANA DEKKER in de ouderdom van 82 jaar. Namens de familie, J. Tramper. Kapelle, 11 februari 1970. Weststraat 1. De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 14 februari om 11.45 uur vanuit de aula op de al gemene begraafplaats te Kapelle. Nog onverwacht is van ons heengegaan, onze lieve vader, behuwd- en grootvader JACOBUS GERARDUS VAN DER STAAL weduwnaar van E. L. A. W. Baels, in leven loods le klas bij het Nederlands Loodswezen, in de ouderdom van ruini 94 jaar. Bunnik: M. J. W. Thomas-van der Staal J. B. Thomas Utrecht: C. A. van der Wal-Thomas U. P. van der Wal Domburg, 11 februari 1970 .Ter Mantelinge' Correspondent ïeadres Laan van Minsweerd 51, Utrecht De teraardebestelling zal plaatshebben maandag 16 februari 1970 om 14.00 uur op de algemene be graafplaats te Vlissingen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1970 | | pagina 9