J)e schoonheid van oude tegels' in de Vleeshal Kandidaten statenverkiezingen Levensschool maakt werkterrein breder 7, Snelle verlichting van pijn in spieren en gewrichten p- m VUUR VERNIELDE BOUWKEETJES TE KAPELLE WOENSDAG 4 FEBRUARI 1970 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT (ADVERTENTIE) miOONSTELLING KUNST IN HET KLEIN' LOOPT NOG TOT 23 FEBRUARI meer over dè goede betrekkingen die Middelburg en de rijksdienst met elkaar onderhouden, daarbij verwij zend naar de succesvolle expositie .Het oog van de meester' in 1968. De heer Van der Weel achtte het van belang dat na een reeks vrij .moderne' tentoonstellingen als die 4 van werken van Picasso, Siegward, Sprotte en .Multipels en objecten', An met Beuys en .Letterlijk en fi- guurlijk* in het vooritzicht, mi een expositie te houden waarbij enige aandacht voor de rijkdom uit vroe ger eeuwen wordt gevraagd. Voor deze eerste, "nog officiële ksii- nismakïng met ,De schoonheid van oude tegels' bestond zeer veel be langstelling. De tentoonstelling, waarop we nog nader willen terugkomen, is dage lijks geopend van twee tot zes, 's za terdags van tien tot zes en 's zon dags van één tot vijf uur. Foto: overzicht van de eerste be zichtiging in de Vleeshal. VAN VIER EEUWEN MIDDELBURG De lieer D. F, Lunslngh-Scheurleer. rijksinspec teur voor roerende monumenten heeft dinsdagmiddag in de hal van liet stadhuis te Middelburg de inleiding xehouden by de expositie .Kunst in het klein, de schoonheid \an oude jtgels' die tot en niet 22 februari li de Vleeshal te zien zal zijn. De heer Lunsingh-Scheurleer gaf etn korte uiteenzetting van de ge- imedenisllju die met de tegel te JBka hebben en noemde met name de Mtvikkelmg van dit decoratie- et gcbruilïsobject in Egypte, Assy- M, Perzië, Mesopotamië onder de Ito, Turkije, Spanje, Italië de zui- uelljke en noordelijke Nederlanden. «Korte aanduiding van de ver- wnlllende verschijningsvormen ver wees de heer Lunsingh-Scheurleer tor de expositie waar het (beknop te) woord van een alleszins uitge breider beeld wordt voorzien. De tentoonstelling, die zeer ruim van Jtot is, heeft betrekking op een fj1™!®1 "er eeuwen. Ze geeft ItttfmV il lustra- wSr'S»'™i,b™,ï?,.i5ildv';° Remmttocl» pijnen, spil." «„.«pijnen „M een ontmoeting „iet ,be- dl" Op véte ZOa verstuikingen, stijve nek on ledematen Z0ro'le mensen. Aldus werden ze ge- dflraX L ÜJS?u'nog niets werkt sneller, niets werkt aangenamer noemd de Amsterdamse weten- «mntjus ie weinig bekende bloei ken- s-HEEREXHOF.K In het gebouw de Jeugdhoeve te "s-Heerenhoek werd voor leden van de NCB door medewer kers van de economische huishoudelij ke- en sociale economische voorlich tingsdienst van de NCB het toneelspel ,Het getij', opgevoerd. Dit stuk werd geschreven door, en stond onder leiding van de heer M. Aarssen. Het eerste be drijf handelde over het gezin Van Voort dat royaal leefde op een gemechani seerd landbouwbedrijf, omdat de vijf kinderen hun loon volledig afgaven en waardoor een gemeenschappelijke pot ontstond. Hel bedrijf is sterk geme chaniseerd en loopt volgens de ouders goed. Zoon Frans denkt daar anders en de vraag blijft wie gelijk heeft. Het tweede bedrijf handelt over het ge zin Van der Pas waarvan de zoon Piet verloofd is met Marietje van Voort. In dit gezin zijn geldzorgen en het be drijf kan daardoor n-.et worden uitge breid. Piet fs echter nogal optimistisch en wil het bedrijf overnemen. De vader van Piet vraagt of het optimisme van Piet bij het ouder worden ook een an dere kijk op de zaak gaat krijgen. Het derde bedrijf speelt vijf jaar later en al spoedig wordl: antwoord gegeven op de voorgaande vragen. Het spel gaf een beeld van het huidige landbouwersle- ven met de daaraan verbanden conse quenties. Er waren ruim 130 belang stellenden, voornamelijk ouders met grotere kinderen. Na afloop van het spel werd gelegenheid gegeven om met de spelers te discussiëren. LCC vergadert in Dordrecht DORDRECHT Het land- en tuinbouw coöperatiecentrum voor zuidwestelijk Nederland houdt maandag 26 februari een ledenvergadering in hotel .Ponsen' te Dordrecht. Na afwerking van het huishoudelijk gedeelte zal de"heet- C. R. Tybout, directeur van de nationale coöperatieve raad in Den Haag, een in leiding houden over het onderwerp .Ac tualiteiten binnen de coöperatie'. De bijeenkomst begint 's middags om twee uur. In alle kieskringen: 1. J. van de Voorde, Sluiskil; 2. T. Fran sen, Terneuzen. In de kieskringen Hulst en Sluis: 3. C. Th. A. van Waterschoot, Oostburg; 4. B. de Keijzer, Clinge; 5. J. A. Backer- ra, Oostburg; 6. A. L. van Antwerpen; 7. C. L. Schoof; 8. C. F. Neve, IJzendijke; 9. F. F. M. Dobbelaer, Sint-Jansteen; 10. G. J. A. M. de Kort, Oostburg; 12. F. Schets, Vlissingen; 13. P. J. van de Waart, 's-Heerenhoek; 14. Th. J. J. Theune, Vlissingen; 15. J. de Koster, Heinkenszand: 16. P. H. van de Ven, Vlissingen: 17. G. van Dijke, 's-Heeren hoek; 18. J. W. Mïchielsen, Vlissingen; 19. A. M. Ducrot, Vlissingen; 20. K van Steenbergen, Ovezande. In de kieskringen Middelburg, Vlissingen, Goes, Tholen en Zierikzee: 3. A. P. de Reijer, Zierikzee: 4. F. Schets, Vlissingen; 5.' P. J. van de Waart, 's- Heerenhoek; 6. Th. J. J. Theune, Vlissin- rï; 7. J. de Koster, Heinkenszand; 8. H. van de Ven, Vlissingen; 9. G. van Dijke, 's-Heerenhoek; 10. J. W. Michiel- zande; 13. C. Th. A. van Waterschoot; B. de Keyzer, Clinge; 15. J. A. kerra, Schoondijke; 16. A. L. van Antwerpen, Terneuzen; IS. C. F. Neve, IJzendijke: 19 F. F. M. Dobbelaer, S!nt- Jansteen; 20. G. J. A. M. de Kort, Oost burg. ADVERTENTIE Dringt direct door tot aan de haard van de pijn OVER BEDRIJFSPOLITIEK T.A.V. ARME LANDEN OPEN GESPREK VAN SHELL NEDERLAND MET ,VERONTRUSTEN' MIDDELBURG Shell Nederland-di recteur mr A. D. Vas Nunes heeft zich dinsdagavond Iaat na een uitvoerig en bewogen debat in Middelburg over de oorlog Nigeria-Biafra en de rol der gro te maatschappijen, zoals Shell, akkoord voor het Zeeuws en samengebracht ,rjj].g ver_ Sts fefroortverpen, Eh« "m ils "Oil 11 Rijkdom lij!? K»rai1 ds Ki m. T ZnU°n Van Mid" «"wi0. mr J. J. van der Weel onder erkt sneller, niets werkt ter verlichting van pijn dan Algesal-balscm. Onmiddellijk in de huid doordringend, werkt Algcsal diep op de weefsels in tol. aan de haard van de pijn (zonder oppervlakkige wanntcsensatie of irritatie van de huid lo veroorzaken) en "doorstraalt" verlichtend weefsels en spieren tot in de gewrichten. Reumatische pijnen en stijfheid maken spoedig plaats voor een durend gevoel van verlichting en welbehagen. Wacht, niet tol de pijn uitbreekt! Zorgt dat U thuis altijd een tube Algesal bij dc hand hebt om zodra het nodig is de pijn te verlichten. ALGESAL bij alle apoth. n Ni Predikaat katholiek' geschrapt L Sj Installatie van een nieuw •j stichtingsbestuur Katholieke t lil'„erker don, KP i'r,'l|,'r' Imsis :l' Rekvci Jt 1,oof (Terneuzen), .Ptneuzen). De r,Nai> 4c Velde "tilen verdeeld. ies zu"en nader! "™»ïen aio SrlïSS "l8 4» SC mSi= 'podelleren naar -vo™ing, het ItttfeK^mÏÏ'vSfe'P'8®. De ding van het werkterrein, zoals dat nu in Zeeuwsch-Vlaanderen gebeurt. De confrontatie met verschillende levens overtuigingen achtte hij een waardevol nieuw vormingselement. Ook de experimenten (in Brabant) om een zekere mate van integratie tot stand te brengen tussen het vormingswerk ran dc levensscholen en het beroepsbegeleidend onderwijs noemde de heer Koopman van Waar de. De vormgeving van het levens- schoolwerk lean rustig ter discussie worden gesteld, zo betoogde hij, als er maar niet getornd wordt aan de identiteit, Na de installatie werd een film ver toond over heit: wet-k van cis levensscho len. Er was verder gelegenheid van na bij kennis tc maken met de praktijk van het wende. 'Iiappeljjke hoofdmedewerker dr Tom de Booy (gemeentcuniversitcit) die het voorstel enige vorm gaf, nadat er uit de zaal om een open gesprek met Shell Ne derland was gevraagd. De mensen, die één dag, waarschijnlijk in het Shellgebouw te Rotterdam zullen spreken met de heer Vas Nunes en en kele van zijn medewerkers, willen graag informatie hebben en een open gesprek over de vraag of de grote ondernemin gen, zoals Shell willen meedenken en meewerken aan structuurveranderingen drog. in de maatschappij. De heer Vas Nunes 1 verklaarde zich ook bereid tot doorlich ten van de doelstellingen van grote be drijven en tot het geven van .pertinente en relevante informatie' over Shell. Hij was wel overtuigd van ,een diep ge worteld wantrouwen' dat in Nederland volgens hem heerst tegen de grote on dernemingen en hun handel en wandel in en met de ontwikkelingslanden. Voor dr De Booy aanleiding om te spreken over ,een gesprek op basis van geaccepteerd wantrouwen'. Het is wel de bedoeling om eerst op papier .enige vragen te la/ten formuleren door de deelnemers aan dit open en informatief gesprek. De heer Vas Nunes (,u hebt u als mens laten zien vanavond' concludeer de De Booy) wilde graag de .veront rusten' aanhoren, die totaal al een groep van zeker twintig mensen om vat. Mr Vas Nunes vreesde voor een oeverloos debat en vroeg om een klei ner aantal, hooguit tien. maar na vooral het vurig pleidooi van dr G. J. Smalleganga, directeur van het pro vinciaal opbouworgaan stichting Zee land voor juist een grote groep, wilde liy ook daarmee instemmen. Tot degenen, die zich voor het gesprek als Individu opgaven behoorden enige studenten aan de gemeente-universiteit te Amsterdam, maar ook dr Smallegan- ge, voorzitter van liet forum op deze discussieavond die in de chr. scholenge meenschap was georganiseerd door de hervormde jeugdraad Middelburg, ir Cornelissen uit Souburg, de heren Adrl Schipper, ambtenaar in Middelburg en P. A. N. Bijl. leraar aldaar, hervormd jeugdwerkleider Fred Bergwerff en jeugdraadvoorzitter drs P. J. Smallegan- ge, eveneens leraar in Zeelands hoofd stad. Mr Vas Nunes was bij het begin van de avond een tien minuten speechje begon nen met een vraag aan één van zijn opponenten, de Utrechtse universiteits medewerker drs A. P. H. van Meurs, om diens relaties niet Shell Oil in de Ver enigde Staten uit de doeken te doen. I-ïet ging daarbij om een aanbod dat deze had ontvangen om als explorafie- jeoloog te komen werken in de VS waarvoor hij wel voelde. De heer Vas Nunes las daarvan zelfs brieven voor. (.Tegen een salaris van vier cijfers in dolars"). Maar de heer Van Meurs bleek inmiddels .moreel geen redenen meer te zien om bij Shell in dienst te treden', waartoe hij was gekomen na studie en informatie over het conflict Nigeria - Bifra en de oliebelangen, zo zei hij. Werkende jeugd praat, Grosheide komt luisteren DEN HAAG (GPD) Geheel in eigen kring maar op kosten van liet mini sterie van onderwijs en wetenschappen confereren werkende jongeren vrijdag en zaterdag in Socstorber'g. Onderwerp van de besprekingen zijn de voorstellen van de departementale commissie Lie- vegoed over de vorming van de leer plicht vrije jeugd en de verlenging van de leerplicht. Staatssecretaris Grosheide komt zater dag de concLusies van de conferentie aanhoren. Hij had de conferentie, be doeld als kans op inspraak, zelf aan gekondigd in de memorie van toelich ting op de Onderwijsbegroting. Zwaardere straf wanenhandel DEN IIAAG (ANP) Bij de tweede kamer is een wetsontwerp ingediend dat beoogt personen die van het vervaardi gen, horstellen of afleveren van vuur wapens een beroep of gewoonte maken, zwaarder, dwz tot maximaal vier jaar gevangenis, te kunnen straffen. Ook aflevering van vuurwapens, onver schillig door wie en voor wolk vuurwa pen, zal voorlaan als een misdrijf wor den beschouwd, dat mot vier jaar ge vangenis kan worden bestraft. De minister verwacht dat binnen afzien bare tijd de wapenwetgeving in de Bene- luxlnnden kan worden geharmoniseerd. Op grondslag van de gemeenschappelijke regels zal in Nederland een ontwerp voor een nieuwe wapenwet worden ingediend. Tn afwachting van deze nieuwe wet lijkt het dc minister gewenst de straffen op illegale vuurwapenhandel te verzwaren A. J. A. Veldkamp, Middelburg; 14. me- rewijn, Middelburg; 11. P. G. Vermalre, vrouw J. M. Bergwerff-van 't Land, Mid-1 Kapelle: 12. H. Eversdijk, Heinkenszand; delburg; 15. G- J. Swiers, Middelburg; 13. mevrouw L van der Plas-l'anjs, 16. mevrouw M. M. Niermans-Gossiie. Zaamsiag; 14. A. Hack, Arnemuiden; 15. Breskena; 17. J. P. C. van Helderen, Vlis- J. R. den Boer, Goes. singen: 18. A. Geerts, Goes; 20. F. A.|ln de kieskring Middelburg: 16. M. L. Bergwerff. Middelburg. Almekinders, Middelburg; 17. S. J. Loua. «nT, I Oostkapelle; 18. mevrouw A. Hooij- LPy I Snoep. Middelburg: 19. J. Cevaal. Seroos- u kerke: 20. W. P. J. Baars, Middelburg. In alle kieskringen: lln de kieskring Vlissingen: 16. L. Wou- W. Loof, Tholen: 2. A. de Visser, ters, Westkapelle: 17^ M. Bode. Vlissin gen; 18. P. Schout, Biggekerke. in de kieskring Hulst: 16. A. van Dijke. Terneuzen: 17. D. J. Dekker, Terneuzen; 18. D. Dekker, Zaamsiag; 19. J. de Pree, aamslag; 20. A. van Hoeve, Sluiskil. In de kieskring Sluis: 3 6. A. A. Verhage, Schoondijke; 17. T. C'. G. Vroegop, Oost burg; 18. S. van Hoeve. Biervliet: 19. P. Oosterling, Breskens: 20. J. P. Vercou- teren, Retranchement. w_ In de kieskring Goes: 16. D. Lodder. Voorbeyteï, Oosterland; 9. H.'Anthonissc Driewegen: 17. C- M. Dagevos, Wemei- Poortvliet; 11 E. Boone. Reimei-swaai; dinge: IS. J. Lako, Kruiningen; 19. J. L. 12. E. Voorhoeve. Middelburg: 13. C de Evc-r.se, Yerseke. Waard jr. Kapelle: PL mevrouw E. J. iuj in de kieskring Zierikzee: 16. mejuf- PM Stenvert, Terneuzen; 3. P. A. Roels, Sint- Maartensdijk: 4. C. Hoek, Goes; 5. A. C. van Overbëeke, Kruiningen; 6, J. J. Ver gouwe, Breslcens; 7. mevrouw C, C. van Zanten-Leysen, Vlissingen; 8 W. Don, Middelburg; 9. E. J. Prins, Goes; 10. J. P. Boersma, Brouwershaven; 11. K. A. Keuning, Zierikzee; 12. R. Hol, Terneu zen; 13. N. Filius, Kortgene, 14. A. J. M. Visser. Middelburg. In de kieskringen Middelburg en Vlis singen: 15. H. Gillissen, Middelburg; 16. mevrouw M. Geerse-van Egdom, Middel burg; 17. A. J. de Koene, Vlissingen: 18. F. D. Verheij, Vlissingen; 19. F. Steu- tel. Middelburg. In de kieskring Goes: 15. mevrouw Vaas- van Oven, Yerseke; 16. A. N. Lam- per, Biezeünge; 17. F. de Roo, Goes; 18. J. J. Jansen, Goes. In de kieskringen Tholen en Zierikzee: 15. C. J. Moerland, Stavenisse; 16. J Pompei', Zierikzee; 17. C. Linders, Zie rikzee; 18. L. Bal, Bruinisse; 19. A. P. van Kessel, Zierikzee. In de kieskringen Hulst en Sluis: 15. P. J. Huijbrecht, Terneuzen; 16. mejuffrouw M. Bos, Schoondijke; 17. I. van Houte, Cadzand; 18. H. Balk, Terneuzen; 19. J. Hamelink, Terneuzen. 't Anker-van Zwaarden, Kapelle; 15 me vrouw M. L. E. Mol-Maesen. Vlissingen; 16. G. Bras, Sint-Maartensdijk; 17. H. A. Reddinglus. Vlissingen 18. Jac. Koie jr, Wemeiainge; mevrouw C. J. van Stel- Nieuwenhuvze, Kapelle; 20. IC Koekoek, Hollandse Veld. In alle kieskringen: 1. W. R. V. Dusar- duijn, Goes; 2. W. L. A. Lockefeer, Huist; 3. A. L. van Geesbergen, Zierikzee; 4. P. J. Everaert, Walsoorden; 5, C. Ver- donck. Nieuwdorp; 6. G. A. Claerjs, Bier vliet; 7. F. Th. G. Cuele naere, Sluis: 8. mevrouw R. J. J. CorneiissenLansu, O.- Souburg; 9. R. Martinet, Heikant; 10. W. H. M. Colsen, Sas van Gent; 11. J. H. Roose, Goes; 12. F. C. M. Thomaes, Hoofdplaat; 13. R. C. E. Barbé, Hoek; 14. P. A. Wilderom. Vlissingen; 15. M. L. M. IJsebaert, Axel: 16. mevrouw Th. M. A. Braat-Voorhuis, Zierikzee; 17. J. Boonman, Wolphaartsdijk18. P. W. W. K. van Rijen, IJzendijke: 19. W. H. A van Alphen, Terneuzen; 20. W. P. Ha- merlinck, Vlissingen. SGP In alle kieskringen: 1. C. Boender, Tholen; 2. A. Maljaars, Goes; 3. R. van Ommeren, Zierikzee; 4. A. j. Schot, Middelburg; 5. f. Dieleman, Terneuzen: 6. L. J. Koopman, Sint- Maartensdijk; 7. J. de Visser, Veere: S. D. J. Tollenaar, Hoek; 9. A. van Klin ken, Nieuwerkerk; 10. L, Gebraad, Sint-' Philipsland; 11. J. Breure, Kortgene; 12. M. van Dijke, Sint-Annaland; 13. M. Dijke, Scherpenisse; 14 G. van der Poel. Middelburg; 15. J. B. de Winter, Yerse ke; 16. J. Pladdet, Zaamsiag; 17. W. van Gilst, Bruinisse; 18. W. Koster, Krabben- dijke: 19. A. Wisse, Domburg; 20. W. F. Sprengelmeijer, Zierikzee. D'66 VROUW STAL VOORRAAD BIJ ELKAAR ALKMAAR (GPD) Toen de uit Enk huizen afkomstige Alida C. O. (44) een jaar geleden voor de politierechter te Hoorn verscheen, verdacht van het ste len van een gouden sieraad uit een winkel, ontkende zij in alle toonaarden, ondanks de pertinente verklaringen van de verkoopster dat niemand anders dan de verdachte met de verdwijning van het sieraad te maken kon hebben w had. De zaak werd toen voor nader onderzoek aangehouden. Het stelen va een pakje roomboter van een mark kraam werd Alida echter noodlottig. Tn haar .woning werd een onvoorstel baar grote hoeveelheid gestolen goede ren aangetroffen, waaronder ook het goxiden sieraad Na een eis van in totaa'l 1.000 gulden boete werd zij thans veroordeeld tot 1500 gulden met bovendien drie maan den voorwaardelijke gevangenisstraf en drie jaar proeftijd. Na de"diefstal van het pakje roomboter op 18 juli kwam het tot een huiszoeking bij Alida. die alleszins de moeite loonde. De politie vond namelijk 490 pakken koffie. 1107 pakjes roomboter, voor het overgrote aeel in staal van bederf, 1350 pakjes margarine, 262 flessen koffiemelk, 377 flacons afwasmiddel, 169 pakken was- poedcr alsmede een hoeveelheid ge bruiksvoorwerpen die zij stal In haar dienstbetrekking. Het gestolen sieraad werd in een bed gevonden en her en der in de kasten verspreid werd in to taal aan geld gevonden: 51.434,33. De werkgever van Alida werd voor de hem ontstolen gebruiksvoorwerpen schadeloos gesteld. Bij de opgelegde straf werden als voorwaarden gesteld dat de verdachte, die de enorme voor raad in een periode van tien jaar bijeen stal. gedurende de proeftijd onder toe zicht van de reclassering zal staan en zich onder behandeling van een psychi ater zal stellen. Voorts zal zij 'geen dienstbetrelcking meer mogen aanvaar den. In alie kieskringen; 1. J. Roodenburg. West-Souburg: 2 Kapenga, Goes; 3. K. C. Schouten, Ter neuzen: 4. E. H. J. de Lyon, Hontenisse; 5. W. J. Wolff, Kapelle; 6. P. B. Ver schuur. Scharendijke; 7. W. Wagenaar, Goes; 8. J. W. Carelse. Bres keus; 9. C. M. Koie. Middelburg; 10. mevrouw L G. E. Wolff-de Boom,; 11. S. Vlieger. Ter neuzen; 12. mevrouw A. C. de Jonge- Leeuwenburgh, 's-Heer-Arendskerke; 13. Zaamsiag: 3. A. de Wolf. Serooskerke j (W.); 4. P. Duvekot, Vrouwenpolder; 5. L. Brandes. Vlissingen. Tn alle kieskringt... 1. H. Koekoek, Bennekom: 2. G. J. J. cie I Waal. Graauw; 3. M. C. Rijk, Borssele; 4. J. Koie, Werneldinge: 5. J. M. H. van de Sande, Vlissingen; 6. G. A. Coppens, Eeae: 7. F. Dekker, Oostkapelle; 8. S.1 ARP burg; 3. C. Balkenende, Biezelinge; 4 D. Geuze, Oostburg; 5. W. Huson, Ter neuzen; 6. I. Filius, Vlissingen; 7. G. M Kerkhof, Middelburg; 8. P. S. Dekker, Zuidzande; 9. P. van der Ende, Vlissin gen; 10. C. A. van Oord, Haamstede; 11. mevrouw F. A. de Lange-Middelkoop, Goes; 12. G. Christiaanse. Terneuzen.- In de kieskring Middelburg: 13. C. Jo- ziasse, Vrouwenpolder; 14. M. Beinema, Middelburg; 15. mevrouw A. E. van Huis-Drijfhamer, Middelburg. In de kieskring Vlis-ingen: 13. B. Koole, Oost-Souburg; 14. J. Kodde, Biggekerke; 15. K. Wouters, Zoutelande. In de kieskring Hulst: 13. J. Scheele, Terneuzen; 14. P. van Hoeve, Axel; J. Dieleman, Hoek. In de kieskring Sluis: 13. G. W. Buijze. Breskens: 14. J. Haak. Aardenburg; 15. J. de Koeijer, Schoondijke. In de kieskring Zierikzee: 13. J. C. J. Spaans, Zierikzee: 14. S. Francke, Kerk- werve; 15. L. bij de Vaate, Bruinisse. In de kieskring Tholen: 13. P. J. Dro ger, Tholen: 14. W. C. van Kempen. Poortvliet; 15. C. van Strien, Sint-Phi- lipsland. In de kieskring Goes: 13. J. C. Fossen, Goes; 14. E. Baerends, 's-Gravenpolder; 15. K. van Oosterom, Kruiningen. CDU In alle kieskringen: 1. J. F. P. Kreugel, Goes: 2. mevrouw N. H. Verwijs-Willem- sen, Zierikzee; 3. W. Hokken. Vlissin gen; 4. M. E. J. van de Plasse, Sluis; o. L. J. Rijnberg, Sint-Annalaad; 6. P. A. J. Standaert, Terneuzen; 7. J. A. B. Westenburger, Domburg. CHU In alle kieskringen: 1. A. J. Kaland, Mid delburg: 2. C^F. van der Peyl. Kloetinge; frouw M. IC Belje, ierikzee: 17. Hoogerhuis. Ren esse: 18. A. Deurloo. Zie rikzee: 19. J. van der Maas. Oosterland; 20. J. J. Dorst, Zierikzee. In de kieskring Tholen: 16, W. IC Quist, Tholen; 17. W.~ L. Bijl, Tholen: 18. A. C. Breure, Sint-Maartensdijk; 19. A. L. G. van Doorn, Scherpenisse; 20. C. van Winkelen, Sint-Annaland. VVD In alle kieskringen: 1. J. F. G. Schlinge- mann. Goes; 2. J. Hoekstra, Oostburg: 3. W. Landheer, Vlissingen; 4. L. M. Moer- mond, Dreischor; 5. L. A. M. Elenbaas, Scherpenisse; 6. mevrouw M. A. van den Boogert-Selhorst, Middelburg. In de kieskring Middelburg: 7. A. Iman- se. Middelburg; 8. mevrouw G. K. Hesse- link-Mondria. Middelburg; 9. H. J. Va der, Middelburg. In de kieskring Vlissingen: 7. G. Hujzin- ga, Vlissingen; S. C. L. Verhoeven, Vlis singen. In de kieskring Goes: 7. H. C. van der Maas, Kats; 8. C. W. C. van Beekom, Goes; 9. mevrouw N. G. Kamps-Visser, Rilland; 10. H. G. Jung, Kloetinge; 11. P. Dekker, Borssele; 12. J. P. Linden- bergh, 's-Heer-Arendskerke: 13. H. C. de Kater, Wissenkerke; 14. P. C. Vette, Yer seke: 15. A. de Jager, Nieuwdorp; 16. F. van Hoorn, Kapelle. In de kieskring Hulst: 7. A. C. S. van Breda Vriesman. Terneuzen; 8. A. H. van der Lee, Axel; 9. L. de Meijer, Sas van Gent: 10. J. D. A. Haak, Axel; 11. H. de Jonge, Terneuzen: 12. J. Vink. Axel. In de kieskring Sluis: 7. Th. P. Cambier, Breskens; 8. A. J. Verstraeten, Oost burg: 9, J. I. Verkrunsse, Schoondijke; 10. mevrouw W. van Veen-Van Loghem. Oostburg; 11. J. Barendregt. Oostburg; 12. P. A. van der Plas, Oostburg. In de kieskring Tholen: 7. A. te Pas, Tholen: 8. M. van Damme, Sint-Maar tensdijk: 9. A. J. Scherpenisse, Sint- Annaland; 10. mevrouw M. J. Renes-Van Geer. Tholen: 11. A. M. van Engelen, Oud-Vossemeer: 12. A. A. Riistenbil, St- PhiliDsland; 13. J. M. van de Houten, Sint-Annaland. In de kieskring Zierikzee; 7. mevrouw E. A. de Kup-Bos. Westerschouwen: 8. E. Wage, Wilhelminadorp; 9. D. de Ko ning. Bruinisse: 30. M. K. Romeiin. Ou- werkerk; 11. M. C. Doeleman. Zierikzee; 12. M. J. Steur. Westerschouwen; 13. G. Timmerman. Zierikzee: 14. H. J. van da Zande. Nieuwerkerk CPN In alle kieskringen: 1. E. G. Pel, Vlis singen; 2. J. de Keijzer, Vlissingen; 3. mevrouw M. L. A. Warman-Moerland. Goes: 4. G. Tolk. Middelburg; 5. C. M. Schillemans, Vlissingen; 6. U. Kremers. IJzendiike: 7. J. F. Adriaansen, Veere: 8. L. de Ruiiter. Vlissingen; 9. mevrouw J. C. Pel-De Ridder. Vlissingen; 10. J. P. de Groot, Souburg: 11. H. W. F. Gimpel. Cadzand; 12. "J. H. W. van Esch. Sou burg. Liisl Volkman In de kieskring Hulst: 1. G. Volleman, 3, J, Prins, Goes; 4. E. Ph. Nieuvvkeik.j La nis waarde: 2. W. P. A. Coisen, Hulst; Poortvliet: 5. H. IJssel, Zierikzee; 6. J. A. Scheele, Groede; 7. P. G. van den Bos- se, Axel; 8. J. L. Osterman, Vlissingen; 9. N. Verboom, Middelburg; 10. H. Har- 3. J. P. M. de Wolf, Hulst: 4. A, J. Roc- tus. Graauw; 5. E. N. J. H. de Rechter. Hulst; 6. mevrouw Neve-Menu, Sint- Jansteen. sN**.; KAPELLE - Dinsdagmorgen om streeks tien uur brak brand uit in een van de twee bouwkeetJes op het terrein van de conserven- fabrielc Coroos te Kapelle. De brandweer, die zeer snel arriveer de kon de keetjes niet redden. Wel slaagde het brandweerkorps er in duizenden viiingkisten, die naast de brandende gebouwtjes stonden opgestapeld niet behulp i on de hoge-dnikspuit te behou den, Oververhitting door een olie- kuch eitje is vermoedelijk de oor zaak van de brand.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1970 | | pagina 7