Zó zet u lekkere koffie! VAN BENTHEM JUTTING Wfeetunogwel? Koffie zetten is een plezierige bezigheid, waarmee u altijd veel waardering oogst bij uw gezin en uw gasten. Maar.dan moet het ook lekkere, verse koffie zijn, met zorg gezet GEMEENTE SINT-PHILIPSLAND. Bestemmingsplan Noord-Oost'. De burgemeester van Slnt- Philipsland maakt bekend dat met Ingang van 2 fe bruari 1970 gedurende één maand ter gemeentesecre tarie voor eenieder ter in zage ligt het besluit van gedeputeerde staten van Zeeland, van 6 januari 1970, no. 1661/313, 4e afdeling R.O. tot gedeeltelijke goed keuring van het door de raad bij besluit van 26 augustus 1969 vastgestelde .bestemmingsplan Noord- Oost'. Zij, die zich tijdig met be zwaren zowel tot de ge meenteraad als tot gedepu teerde staten hebben ge wend, kunnen gedurende de termijn van ter visielegging bij de Kroon beroep instel len. Gelijke bevoegdheid komt toe aan een ieder die bezwa ren heef tegen het ten dele onthouden van goedkeuring door gedeputeerde staten. Sint.Philipsland, 29 jan. "70. De burgemeester voornoemd, G. van Velzen. Te koop om te verplaatsen: HOUTEN WONING woonkamer, 3 slaapkamers, keuken, wc, gang. Te zien bij: P. DE MEIJER Kloosterweg 35 SCHUDDEBEURS Telefoon 01110-3273 algemene en wetenschappelijke boekhandel exposities antiquariaat landkaarten uitgeverij Zojuist ontvangen uit nalatenschap, enige aquarellen en schilderijen van Schütz en Koets. Day! DONDERDAG 29 JANUAPt Maal zelf, direct voor het zetten dan lieeft u het volle profijt van de fijne geur en pittige smaak van versgebrande koffie. Deze electri- sche D.E. wandkoffiemolen is ge schikt voor twee maalgroftensnel- Snelfilter koffie Voor deze zetwijze gebruikt u fijn gemalen koffie (snelfiltermaling). Doe per kop 1 afgestreken eetlepel in het papieren filterzakje en giet zoveel water op, dat de koffie goed bevochtigd is. Water geheel laten door lopen en dan verder steeds in het midden.opgieten. Filter koffie Uit de nieuwe D.E. filterpot kunt u 8 heerlijke, geurigekoppen koffie schenken. Voor deze wijze van koffie zetten maalt u de koffie niet te fijn (standaardmaling). Schenk eerst een klein scheutje op, zodat de koffie kan zwellen. Dan gelijk matig opschenken. Dit unieke, koffiezetapparaat stelt uindegj legenbeidoptwee te zetten: z( filtermethode als volgens de ré gebruikte sneffiltermethode, K apparaat krijgt u voor4000waaid> punten plus f 35.-VraagdeMk aan Douwe Egberts, afd.Gescb ken, postbus 2076 Utrecht FIJNE DESSERT 250 g 2.35 ROOD MERK 250g2.14 PAARS MERK 250 gl.84 Yoor dit nieuwe apparaat moet u rekenen op een levertijd van circa 4 weken, Een speciale aanbieding van de PZC Plotseling waren „ze" er. Gekomen met de grootste armada die een mensenoog ooit zag. Aardige Normandische dorpjes kregen plotseling strategische betekenis. Stranden kregen beroemde codenamen: Utah, Omaha... Rampen, overwinningen, misverstanden, heldendaden... U weet dat als initiatief van onze krant de „Geschiedenis van de Tweede Wereldoorlog" verschenen is. Een indrukwekkend standaardwerk in 96 afleveringen, elk van 32 pagina's. Elk een onderdeel behandelend. Elk toegelicht met foto's, tekeningen, kaarten, diagrammen, historische documenten. U wilde op deze reeks intekenen. Maar u deed bet nog niet. Aarzel nu echter geen moment meer en benut deze kans om zo makkelijk een zo begeerlijk standaardwerk te verwerven. Benut vooral deze kans De „Geschiedenis van de Tweede Wereldoorlog" is geschreven door geschiedkundigen en militaire autoriteiten van „beide" kanten. Objectief. Verantwoord. Maar ook: boeiend als een documentaire. Elke week een nieuwe complete reportage. Dat is het voordeel van deze op leessnelheid afgestemde wijze van publiceren. De prijs van één zo'n boeiende aflevering is slechts 1,25. Onbegrijpelijk eigenlijk voor zulk goed verzorgd drukwerk, met zoveel vierkleuren- illustraties.U kimt het allemaal, heel makkelijk in uw bezit krijgen. Als... u nu de coupon ingevuld aan ons opstuurt. Een standaardwerk voor uw leven Dat is het imposante eindresultaat na 96 leerzame, boeiende weken. Zes dikke boekwerken. In rijke banden van rood kunstleer met goudopdruk. Mooie boeken, maar ook boeken waar u telkens weer een beroep op kunt doen, zonder dat u ooit wordt teleurgesteld. Want deze „Geschiedenis van de Tweede Wereldoorlog" beantwoordt al uw vragen en plaatst ze bovendien in het juiste historische verband. Alweer een goede reden om nu de bon ingevuld aan ons op te sturen. Schitterende verzamelband gratis Als u nu de bon aan ons opstuurt dan doet u verschillende dingen tegelijk. U doet iets waar u Dat is één. U bouwt aan een unieke schat voor? boekenkast. Dat is twee. U vergroot uw kennis van een dramatische periode in de geschiedend is drie. U verdiept uw inzicht in de situatie ine: wereld- nu (in het verleden ligt immers hethedr. Dat is vier. En.u krijgt de eerste verzamelbanj die normaal 5,25 kost, gratis. Dat is vijf. Vijf goede redenen om nu de bon in te vullens: aan ons te zenden. BON Ik abonneer mij op de „Geschiedenis van de Tweede Wereldoorlog" Mijn naam is:... Adres: Woonplaats: Handtekening: Ik betaal per maand. Adresseer de envelop als volgt: Naam dagblad: PZC Antwoordnummer: 2 PlaatsnaamMiddelburg Doe deze bon in een envelop, waar u g#3 postzegel op hoeft te plakken, deze beta!::'

Provinciale Zeeuwse Courant | 1970 | | pagina 8