Waarom kan de ene huisvrouw meer met haar geld doen dan de andere? Of zou iedereen dat kunnen -218 Kopen bij de Spar is sparen bij de koop -99 10 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT DONDERDAG 22 JANUAR11^ Kunt u dezelfde gulden twee keer uitgeven? Dacht u dat een ander dat wel kan.... kom nou. Als goocheltruc misschien wel aardig, maar daar kan een huis vrouw zich niet mee bezighouden. Zo goed mogelijk besteden. En dat kan maai een keer. Daarom neemt zij geen risico's. Zij wil zekerheid. Konstante kwaliteiten. Graag het beste. Haar gezin heeft daar recht op. Daarom gaat zij steeds weer naar de Spar. Voor- S deeltjes? Die zijn er ook elke week weer nieuwe. Een spaarsysteem? en of..., vraag er maar naar.Hoofdzaak is dat alle Spar artikelen-en dat zijn erzo'n 3000- zo extra aantrekkelijk zijn voor de prijs- en kwaliteitsbewuste huisvrouw. Die weet dat zij elke gulden maar een keer kan uitgeven.... net als u. s 8 van de vele aanbiedingen uit de .NU' ven deze week Niet voor niets de grootste van Europa Zulké heerlijke speculaas móet u geproefd hebben. Nu krijgt u ze nog 40 ct. voordeliger ook!. De lek kerste, bros en vers. Dubbelpak 800 gr.van 189 voor Wat de Spar bedoelt met "fijne ham" kunt u zelf ontdekken als u het proeftGekookte gelder- se ham, waar u steeds weer om vraagt. Let op! 500 gr. Nu van 134 voort Waar komt de lekkerste kaas vandaan? Juist Gouda! Wat krijgt u dus bij de Spar? Precies.... overheerlijke volvette jonge goudse kaas. Ge niet ervan. Speciaal NU! 500 gr, van 235 Laat ze maar smullen! Lekkerder betekent niet altijd duurder. U ziet 't weer bij deze hagelslag van de Spar! Zo lekker, en tóch slechts Melk) per 500 gr. Puur4 Sparmargarine. Rood merk. Heerlijk op't brood en fantastisch om mee te braden. Neem daarom een extra pakje! U kunt het best gebruiken. Nu 3 pakjes van 114 Een lekker stevig maal is altijd welkom op kou de dagen. Neem daarom 'n paar blikken heerlijke Spar capucijners (met katenspekeen traktatie) Nu een heel blik van 63 Een smakelijk stukje vlees op tafel is de be kroning van elke maal tijd. De Spar zorgt er wel voor dat u een extraatje kunt nemen. Kijk maar! Schouderkarbonade 500 gram Nü krijgt u bij de Spar de fijnste, de allerbeste bananen - Chiquita'sl- per kilo (Tj)|rj voor maar Ow Mooie bloemkool, per stuk slechts gQ

Provinciale Zeeuwse Courant | 1970 | | pagina 10