„Oranje Boven, leve de Willemien. Wëetunogwel? Begin het jaar goed met een Philips wasautomaat 3e EN VOOR DE SERVICE DIE U VERWACHT Normale prijs 1399,- Premie Uw prijs Normale prijs f 169,- Inruilpremie 25,- U betaalt slechts 144,- Normale prijs 849,- Premie 150,- Uw prijs 699,- Normale prijs 649,- Premie 109,- Uw prijs 549,- Plaatsing en service door onze eigen tech nische dienst, waardoor u verzekerd bent van een goedkope en snelle service. Om onze afname-contracten vol te makenkochten wij een partij wasautomaten en stofzuigers, welke wij u hierdoor voor een bijzonder lage prijs kunnen aanbieden: De bekende Philip» CC 1000, mei de ;Vj hoge centrifugegang, waardoor uw wos- goed er centrifuge-droog uitkomt De nieuwste Philips stofzuiger met nooït-meer-bukken- zuigmond, een reserve reservoir voor 1 jaar gratis stofzakken en een motor van 600 Watt. voor uw oude stofzuiger De nieuwe Philips wasautomaat, met hef goedgekeurde wol-waspro gramma (de enige goedgekeurde) De prachtig uitgevoerde Philips Incli-matic met scheef opgehangen trom mel voor een 20 procent beter waseffect 'W':i V*'" Radio - Elektro - Televisie SCHELDESTRAAT 17 VLISSINGEN - TELEFOON 01184-2965 Verboten, alles was „verboten" in de oorlogsjaren. Zieker bet zingen van misschien simpele, maar fel koningsgezinde liedjes als „Oranje Boven". Maar er is m de hele vaderlandse geschiedenis waarschijnlijk geen periode aan te wijzen waarin heel Nederland meer Oranjegezind was. Op Koninginnedag (toen nog 31 augustus) uitte dat zich in het dragen van oranje bloemetjes in het knoopsgat. En zelfs worteltjes. De Duitsers zagen dat, begrepen 't ook wel, maar konden weinig doen. En op andere dagen luisterde men stiekum naar Radio Oranje. Naar Jetje van Radio Oranje, naar Den Doolaert, naar het wérkelijke nieuws en naar Koningin .Wilhelmina. Van tijd tot tijd richtte zij zich via Radio Oranje tot haar volk. Troostte, bemoedigde, bemoederde. In die dagen verwierf zij haar eretitel Moeder des Vaderlands. Vanuit Londen hield ze de hoop wakker onder het Nederlandse volk. Dat naar haar luisterde op zolders, in kelders, in diepe kasten. Met radiotoestellen die al lang ingeleverd hadden moeten worden. Hopend op een tijd waarin niet alles „verboten" zou zijn. Geschiedenis van de Tweede Wereldoorlog. Als initiatief van onze krant verschijnt binnenkort de „Geschiedenis van de Tweede Wereldoorlog". Een rijk geïllustreerd verslag van alle gebeurtenissen uit de jaren '39-'45. Werkelijk objectief, dank zij de medewerking van historici en militairen van beide zijden. Wekelijkse serie groeit tot imposante boekenrecks. De wijze van uitgeven is ook al uniek. Elke week een afgerond geheel van 32 pagina's. 96 Weken lang. Met als imposant eindresultaat: 6 schitterende boekdelen in een rijke band van rood kunstleer met gouden opdruk. Teken nu in. Grijp nu uw kans op een unieke schat voor uw boekenkast. De prijs? U betaalt slechts 1,25 per week. De schitterende verzamelbanden kosten 5,25 per stuk, terwijl u de eerste zelfs gratis krijgt De manier van betalen is uiterst simpel. Elke maand ontvangt u een acceptgirokaart voor de komende 4 afleveringen. Meteen de bon invullen en opsturen! Gunuzei deze aangrijpende en komplete „Geschiedenis van de Tweede Wereldoorlog" BON Ik abonneer mij op cIe„Geschiedenis van de Tweede Wereldoorlog." Mijn naam is: Adres: Woonplaats: Plandlekening:... Ik betaal per maand. Adresseer de bon en envelop als volgt: Naam dagblad: PZC Antwoordnummer: 2 PlaatsnaamMiddelburg Doe deze bon in een envelop, waar u geen postzegel op hoeft te plakken, deze betalen wij. Een speciale aanbieding van de PZC. ,h blad ij (De u doore |De hi ffipnti volger |den a iPopuh PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT DINSDAG 13 JANUARI 1970

Provinciale Zeeuwse Courant | 1970 | | pagina 12