meisjes in de elektronica onderofficier Alstublieft mevrouw, hier is uw PZC aSiround telex-operators BATAAFSE INTERNATIONALE PETROLEUM MAATSCHAPPU N.V. expediënt twee analisten Gemeente Rotterdam bij aviolanda woensdrecht „MARIA TERWEEL" huishoudkundige Informatiecoupon 14 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT JANUARI 1070 HOECHST-VLISSINGEN N.V. is een dochteronderneming van Farbwerke Hoechst A.G., een wereldomvattend concern met een perso neelsbezetting van ca. 82.000 man en een werelaomzet van 8 miljard DM in 1968. Het produktiepakket omvat een verscheidenheid aan chemicaliën, n.l. kunstmeststoffen en andere anorga- nica, oplosmiddelen, kleurstoffen, bestrijdingsmiddelen, kunststoffen en pharmaceutische artikelen. Zij bouwt op een groot industrieterrein aan de Sloehaven te Vlissingen-Oost verschillende chemische bedrijven. De eerste fabrieken, een fosfor-, fosforzuur- en een tripolyfosfaatfabriek produceren reeds. De tweede fosforfabriek zal omstreeks de jaarwisseling gereed zijn. Een uitgebreid bouwprogramma is in voorbereiding. Op deze moderne telecommunicatie-afdeling op de 12e verdieping van ons nieuwe kantoorgebouw aan de Oostduinlaan in Den Haag is plaats voor voor de rechtstreekse invoering van telexberichten in een computer, welke onlangs voor de verwerking van het internationale berichtenverkeer in ge bruik is genomen. Hierbij is men verantwoordelijk voor de juiste adresserings codes en tekst, die meestal in het Engels is gesteld, en voor correctie van berichten door middel van commando's aan de computer. Voor deze taken, waarbij grote accuratesse Is vereist, wordt een theoretische en praktische opleiding gegeven. Geboden worden: een prettige werkkring met goede toekomstmogelijkheden in een telex-sectie die een van de modernste ter wereld is een salaris dat aangepast is aan de omvang en verantwoordelijkheid van de functie ft toeslag voor onregelmatige diensten (in het algemeen wordt in deze functie 's nachts en zondags geen dienst gedaan) 6% vakantietoeslag 13e maand salaris ff premie-spaarregeling ff goede sociale voorzieningen ft gelegenheid tot het gebruiken van warme en koude lunches tegen een zeer redelijke vergoeding. Gevraagd worden: Telex-operators (mannelijk of vrouwelijk, leeftijd 21 tot 35 jaar) met enige jaren ervaring en tenminste diploma MULO en handelscorrespondentie En gels of een gelijkwaardige opleiding. Inlichtingen worden gaarne In een persoonlijk onderhoud verstrekt na telefo nische afspraak (070-772447). Schriftelijke sollicitaties te richten onder no. 511/1911 aan Afdeling PNSH, Postbus 162, 's-Gravenhage. In verband met de verdere uitbreiding van onze EXPEDITIE-AFDELING treden wij gaarne In kontakt met een: Wij denken aan een jongeman van 20 tot 23 jaar, met een voltooide MAVO-opleiding, die reeds zijn •mili taire dienstplicht heeft vervuld. Hij dient enige ervaring te hebben op het gebied van de binnenscheepvaart (laden, lossen, overslag), het nationale en internationale wegvervoer en in de be handeling van de daarmee verband houdende douane formaliteiten. Een goede uitdrukkingsvaardigheid 'm de Duitse taal is voor een juiste uitoefening van deze funktie onont beerlijk. Wij bieden modeme arbeidsvoorwaarden, waaronder een 13e maandsalaris en vrij vervoer naar en van het bedrijf. Brieven, vermeldende levensloop, opleiding en erva ring, vergezeld van een recente pasfoto, met in de linkerbovenhoek de letters EXP., binnen 10 dagen te richten aan het Hoofd van de Personeelsdienst van Hoechst-Vlissingen N.V., postbus 65 te Vlissingen. ZUTDER ZIEKENHUIS Het Zuiderziekenhuis vraagt ten behoeve van het Klinisch-Chemisch Laboratorium Bij de bepaling van het salaris (opklimmend tot maximaal f 1.142,- per maand, zonder inhouding van premie a.o.w. a.w.w.) wordt rekening ge houden met elders opgedane ervaring. In evenge noemd bedrag is de salarisverhoging per 1 januari 1970 nog met begrepen. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de medisch directeur, dr. J. Karbaat, Groeneveld 15, telefoon (010) 172940. verpleegtehuis voor chronisch zieken te Goes vraagt een die de leiding op zich zal nemen van het huishoudelijk personeel in dit verpleegtehuis. Inlichtingen worden U graag verstrekt door de directrice, zr. Christino, Kloetingseweg 49 te Goes, tel. (01100) 6878. Sollicitaties te richten aan het bestuur van de stichting Katholieke Verpleegtehuizen Mid den-Zeeland, Oranje Nassaulaan 16 te 's-Hertogenbosch. deel uitmakend van het fokker-concern werken aan kleine series bekabeling voor medische apparatuur, voor verkeerslichten,voor telefooncentrales,voor vliegtuigen, geen lopende band-of massawerk, maar wel verantwoordelijken puur vrouwelijk, dat alles na een goede interne opleiding waarbij het normale loon uitbetaald wordt, maar aviolanda biedt meer: moderne bedrijfskleding - eigen ver voer van en naar het bedrijf - loon volgens cao metaalindustrie - goede soc. voorzieningen - vakantietoelage van 6% - winstuitkering (in 1969 bijna 9%)-gelegenheid tot het volgen van een jongerencursus. informaties?die kunt u verkrij - op werkdagen van 8.00 -16.00 uur ons bedrijf te woensdrecht (tel. 01646-450) u "kunt zich ook persoonlijk aanmelden 's avonds van 19.00 - 20.00 uur bij de heren c. j.de wit, griegstraat 5te halsteren (tel. 01641 - 182) of q. c. a. j. gommers, zandstraat 187 te bergen op zoom (tel. 01640-6264) wij willen u eventueel ook thuis informaties verstrekken, wanneer daar prijs op wordt gesteld, u hoeft alleen maar uw naam, adres en de beschikbare avonden aan ons door te geven woensdrecht Als het je lijkt om jonge kerels moderne technische vakbekwaamheid bij te brengen... Als je zin hebt om leiding te geven in een sportief beroep... Als je houdt van een leven vol actie en afwisseling... Als je beschikt over eigen initiatief,besluitvaardigheid en doorzettings vermogen... Vraag inlichtingen over de opleiding tot bij de Koninklijke landmacht. Voorwaarden voor toelating: 16 t/m 22 jaar, MAVO of MULO-di- ploma, 3 jaar HBS of schakelklasUTSmetgoed gevolg doorlopen hebben, dan wel een getuigschrift voor een gelijkwaardige oplei ding bezitten. Degenen die in het bezitzijn van een getuigschrift LTS of enige klassen voortgezet onderwijs hebben doorlopen, kunnen ook tot deze opleiding worden toegelaten, echter na eerst de schakelklas van 9 maanden te hebben gevolgd. Dan ben je uitermate geschikt om een carrière als onderofficier op te bouwen bij de Koninklijke landmacht. De toekomstige onderofficier ontvangt zijn veelzijdige opleiding aan de Koninklijke Militaire School te Weert. Vanaf de eerste dag verdient hij een goed salaris. Als brief(zonder postzegel)verzenden aan Afdeling Personeels- publiciteit, antwoordnummer 35, Den Haag. Gaarne ontvang ik schriftelijk mondeling thuis*) nadere gegevens. Naam:. Adres:... Woonplaats:... Schoolopl:.... Geb.datum:..., doorhalen wat niet verlangd wordt.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1970 | | pagina 14