17 SjaakCruson Tony van Pamelen Willy Baecke PIET PRIEM Jan Comelis van der Hage OVERLEDEN Suzanna Janna DANKBETUIGING IN MEMORIAM Sanny van Vooren -Vermeulen Sanny... van Vooren -Vermeulen COLOFON Familieberichten De seizoenen van het leven voltooid - Jan - Echtgenoot van Jo de Roo f 26 april 2017 Joke en Paul Janneke en Ad Eddie en Eveline Sander en Sandra Klein- en achterkleinkinderen betuigen wij onze oprechte dank. Oostburg, december 2023 Ben van Vooren Jan MeeiïtenA, Zaamslag, december 2023 Ovezande, december 2023 -Sanny- Connie en Gigi Mark en Chantal Correspondentieadres: Tivoliweg 56,4561 HM Hulst Berkel-Enschot: David en Willie van Vöoren-van Stroe t Terneuzen, 8 december 2023 NamensM van Pamelen van Vooren Neven en nichten Onze speciale dank gaat uit naar Diny van Vooren voor alle steun en liefde en naar de medewerkers van Hospice Zeeuws-Vlaanderen. Het afscheid met aansluitend de crematie heeft op vrijdag 15 december in besloten kring plaatsgevonden. Onze liefdevolle echtgenote, moeder, schoonmoeder en oma De tijd heeft mij ingehaald... Wanneer je zo hard strijdt om bij je geliefden te willen blijven, heb je zoveel liefde gegeven wat wij zullen doorgeven Breskens: Ton en Diny van Vooren-de Braai Vrijdag 8 december 2023 is overleden onze schoonzus Erica van Vooren f Ellen van der Hulst-van Vooren Michel van der Hulst Lars Jiph Nova Rafél Thomas Julie Correspondentieadres: Van der Poest Clementstraat 20 A, 4443 AM Nisse Wij willen iedereen bedanken die, op welke wijze dan ook, met ons heeft meegeleefd. De afscheidsbijeenkomst en begrafenis hebben in besloten kring plaatsgevonden. De overweldigende belangstelling, lieve reacties, brieven, kaarten en bloemen, hebben ons goed gedaan na het overlijden van Leu Priem - Boonman Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Nisse, 15 mei 1924 Heinkenszand, 8 december 2023 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma Voor het blijken van medeleven na het overlijden van onze schoonbroer en oom, nonkel TH alia de Pooteï-XUisse - Lena- Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Bep en Jack Tholens-de Pooter Riet en Sjaak f van Biezen-de Pooter Klein- en achterkleinkinderen K. Biervliet, 31 oktober 1949 THag dalena We gaan je missen «gggj Ton en Diny TBl Krijn Dees ZV ZATErDAG 16 DECEMBEr 2023 Sluittijden overlijdensadvertenties Oostburg, december 2023 Axel, december 2023 17-12-2004 17-12-2023 Voor de vele blijken van betrokkenheid na het over lijden van mijn lieve man, onze liefhebbende vader en trotse opa Linda Meertens-Lauret Kinderen en kleinkinderen Dank u voor de troostende woorden, gesproken of geschreven en voor alle andere vormen van medeleven. Zij waren voor ons een grote steun na het overlijden van mijn geliefde man, onze vader, schoonvader opa en overgrootvader Kon je maar vertellen hoe het is daarboven. Of het echt zo mooi is als de mensen hier geloven. Het zou een beetje helpen bij ons gemis. Als we weten dat jij het goed hebt en daar echt een hemel is. Jo Cruson-den Dekker kinderen klein- en achterkleinkinderen Georgette, Monique Chantal, Eddie Jasmijn, Feline, Lotte Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 15.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 14.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. De vele brieven, kaarten, bloemen en warme woorden bij het afscheid van Jan hebben ons diep ontroerd en waren voor ons allen een grote steun. Voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat Jan in zijn leven voor zo velen veel heeft betekend. Daarom willen wij u middels deze advertentie hartelijk bedanken voor al uw medeleven en steun. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 9.30-16.00 uur) U kunt ook zelf uw advertentie opmaken via familieberichten.nl voor plaatsing in de krant en/of via onlinerouwbericht.dpgmedia.nl voor plaatsing op de website van de krant. 30 oktober 1939 13 november 2023 wil ik u, mede namens mijn kinderen en kleinkinderen bedanken voor de kaarten, lieve brieven, bloemen en aanwezigheid. Het is voor ons een grote troost te weten hoe geliefd hij was en hoe hij werd gewaardeerd. Adrie Dees-Scheele Julianastraat 29,4542 BB Hoek

Provinciale Zeeuwse Courant | 1970 | | pagina 130