Water schapsgeschot op Z-Beveland niet omhoog Bespaar 75 cent nylons Daitfy- KOUS 4 INVESTERINGEN DELTAWERKEN F 1,5 MLN MEER Tijdelijk' STATEN VAN ZEELAND OVER HAVENS EN AFVALWATER Actie voor carillon in Goes: veel geld, maar toch een fiasco Lasten Wegen N1VE-LEDEN KREGEN INFORMATIE OVER 0NDERH0UDSPR0BLEMEN NIEUWE NAAM BOSCHKAPELLE EN STOPPELDIJK Zitting Middelburgse politierechter werd een .onderonsje' Plaats uw familie berichten in de P 2 C op elk 2e paar elke 2e van Elite en Erna PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT VRIJDAG 19 DECEMBER 1969 BEGROTING ,DE BREDE WATERING' GOES Hoewel de uitgaven voor 1970 bij het waterschap ,De bre de watering van Zuid-Beveland' op een aanzienlijk hoger niveau liggen dan die in 1969 behoeft het geschot ditmaal niet omhoog. Er kon namelijk al een hogere raming voor de geschotsopbrengst worden gemaakt, terwijl bovendien reke ning is gehouden met de ver wachte rijksbijdragen in de directe kosten van onderhoud van de hoofdwaterkeringen en van de waterbeheersing. De begroting, sluitend met op de gewone dienst een post onvoorzien van ƒ90.000, komt maandagmiddag 29 decem ber in een vergadering van hoofd ingelanden te Goes in behandeling. Er is bij het opmaken van rle begro ting aan de uitgavenkant een ver schuiving opgetreden van de water beheersing naar de wegen. Voor be heer en onderhoud van wegen moet nu 28 procent van de uitgaven wor den uitgetrokken. De totale, uitgaven en inkomsten op de gewone dienst van het Zuid-Bevelandse waterschap laten een eindcijfer zien van ruim ƒ4.5 miljoen. De kapitaaldienst sluit met een nadelig saldo van ruim ril miljoen. Het ziet er op het ogenblik naar uit dat in de loop van 1970 in de sector deltawerken een verhoging van de investeringen zal optreden tot een bedrag van ƒ1.4 mil joen en bij de overige kapitaalwerken tot 1.2 miljoen. In de toelichting op deze waterschaps begroting wijst het dagelijks bestuur erop dat het ministerie van verkeer en waterstaat voor 1970 een totaalbedrag van 16 miljoen heeft uitgetrokken als een tegemoetkoming aan waterschappen in financiële moeilijkheden. Van dit be drag zal 11 miljoen tot 13 miljoen worden bestemd voor bijdragen in de directe kosten van beheer en onderhoud van de hoofd waterkeringen. Over de de finitieve regeling en verdeling van deze bijzondere rijksbijdrage wordt overleg schappen. .Het streven van de regering is erop gericht', zo schrijft het dagelijks bestuur verder, .de mogelijkheid te ope nen om met ingang van 1 januari 1970 te komen tot intrekking van de wet op de calamiteuze polders in Zeeland'. Ze kerheid of die datum haalbaar zal zijn heeft men bij het waterschap niet. Gaat het inderdaad niet door dan zal uit de reserves een bedrag van 3 miljoen voor uitkeringen op grond van die wet op tafel komen. En dan heeft het rijk nog een bedrag van 3 miljoen tot 5 miljoen achter de hand voor bijdragen in de kosten van waterhuishouding en van overdracht van wegen. Bij de begroting 1970 is een staat ge voegd van de belangrijkste verschillen ten opzichte van vorig jaarstuk. Zo zijn de niet-verhaalbarè personeelslas ten bijna 10.000 hoger. Onder het hoofdstuk waterbeheersing zijn de ka pitaal lasten 28.600 hoger in verband met de uitvoering van de 3e fase van het afwateringsplan Krabbendijke en de le fase van het afwateringsplan Wol- ph aartsdijk. Onder het hoofdstuk wegen moest 11.000 meer worden uitgetrokken onderhoud van quartaire wegen en 31.600 voor overige wegen. De kapi- taallasten onder dit hoofdstuk zijn 84.000 hoger door de verbetering van de weg Kattendijke - Wemeldinge. In het algemeen is voor onderhoud van secundaire, tertiaire wegen en quartaire wegen een uitgaaf geraamd van 290.022. Het gaat hier om een gemid delde van 1100 per kilometer (totaal 255 km). Voor de overige wegen (720 km) wordt ƒ506.083 uitgetrokken, dat igeveer 700 per kilometer. Het dagelijks bestuur van het water schap wjjst er nog op dat de regering de bijdragen in de kosten van water huishouding als een maatregel van tijde lijke. aard beschouwt. ,Bjj de rijksover heid bestaat namelijk de opvatting dat de kosten van de waterhuishouding in beginsel door de waterschappen zelf moeten worden gedragen. In waterschapskringen wordt dit stand punt niet onderschreven. Met een goede waterhuishouding worden niet alleen de belangen gediend van de eigenaren van het onroerend goed. Het gaat hier ook om een algemeen belang. De waterbe heersing vormt een essentieel onderdeel van de zorg voor het milieu. Daarom be hoort de subsidiëring een permanent Op de agenda van de komende verga dering staat nog een voorstel om het da gelijks bestuur te machtigen gronden aan te kopen voor de uitvoering van het wegverbeteringspian-1970, alsmede de gehele oostelijke Nieuwendyk en de zee dijk vanaf de Kaarspolder tot de Post weg. In 1970 moeten volgens het vijfjaren plan voor dit doel worden verbeterd de Bonzijweg, de weg op de oostelijke Nieuwendijk en de weg op de binnen- berm van de Breedschendijk. Er is ver der nog een voorstel om de oostelijke »--• -iwendijk op een hoogte variërend NAP -f 3.50 m tot NAP -4- 3.80 rr te brengen, dit in verband met de aan- van de weg op deze binnendijk. Experimentele jeugddienst met oog op kerst MIDDELBURG Het verslag over de opmerkingen, die gedeputeerde jhr mr T. A. .J. W. Schorer en zijn collega J. M. A. C. van Dongen in de staten van Zeeland hebben gemaakt over de toekomstige industriegebie den in Zeeuwsch-Vlaanderen, de af valwaterleiding Westerschclde en het Overlegorgaan Zuidwest (PZC van gisteren, pagina 4) is b(j de opmaak- afdeling van de krant gedeeltelijk in het ongerede geraakt. Wat er eigen lijk had moeten staan geven wij hier onder opnieuw: .Gedeputeerde Schorer kon de staten nog melden dat het college op 2 juli van dit jaar zijn wensen rondom de aanleg van het Baalhoekplan (Ant werpen - Westerschelde) in een brief aan de regering heeft kenbaar ge maakt. Daarbij is gewezen op ves tigingsfactoren voor industrie, milieu hygiënische vraagstukken en afval waterlozing. De veronderstelling dat het in dit gebied zou gaan om de ontwikkeling van óf het een óf het ander gaat volgens het college niet op. omdat men de mogelijkheden voor een industriegebied bij Ossenis- se veel dichterbij acht dan die voor Saeftinge - Baalhoek. .Allerlei fac toren spelen daarbij een rol', aldus de heer Schorer. ,De onderhandelingen over het Baalhoekplan lopen via bui tenlandse zaken, de verdere haven ontwikkeling van Terneuzen is in het geding en verder is daar het unieke karakter van het Land van Saeftin ge. Een plan tot inpoldering van dit gebied willen we overigens op al zijn merites in de provinciale panologi- sche commissie aan de orde stellen.' OVERLEGORGAAN Gedepuleerden voelen weinig voor suggestie van de CH-fractievoorzil- ter C. F. van der Peijl, om als pro vincie in het uiterste geval maar uil het Overlegorgaan zeehavenontwik keling Zuidwest-Nederland te stap pen, wanneer wensen van deze kant om tot meer openbaarheid van het behandelde in dit gezelschap niet worden ingewilligd. .Beter een ge brekkig orgaan dan niets', aldus jhr Schorer. Hij verzekerde de staten dat het rap port van de commissie-Verburg uit het overlegorgaan, het beleidsadvies daarbij en het minderheidsrapport van Rotterdam zullen worden gepu bliceerd en in de vergadering van het algemeen bestuur aan de orde zullen worden gesteld. Bovendien zullen de Zeeuwse vertegenwoordigers erop aandringen, dat voortaan aan de sta tenleden de stukken van het overleg orgaan zullen worden toegezonden en dat vergaderingen van het alge meen bestuur door diezelfde staten leden kunnen worden bijgewoond. AFVALWATER ,De provincie heeft geen zeggenschap over het lozen van afvalwater in df Westerschelde', zo antwoordde gede puteerde Van Dongen nog op een vraag van statenlid Van der Peijl. .De minister heeft toestemming ge geven tot aanleg van de Brabantse persleiding, maar de provincie hand haaft haar bezwaren'. Ook meende de heer Van Dongen dat men nu nog niet kan waarschuwen tegen oever recreatie onder andere zwemmen aan de Westerschelde, hoewel hij het met de heer J. Stenvert (pvda) eens was dat de mogelijkheid van ge vaar door verontreininging door af valwater bestaat. ,Ook wij zyn niet helemaal ge rust, maar we willen nu nog niet tot de recreatie zeggen: nu moet je nooit meer iets langs de Wes terschelde doen'. GOES De loterij die in Goes door de Goese middenstand centrale op touw is gezet ten bate van een nieuw carillon voor bet Goese stadhuis is een fiasco geworden. Aldus uitlatingen van be stuursleden en leden op de laatste al gemene ledenvergadering van de mid denstandsvereniging .Handelsbelangnen'. De voorzitter A. L. Kampman zei ove rigens blij te zijn dat de Goese midden stand zoveel geld kon reserveren vooi een carillon, en dat dit alles de leefbaar heid van de gemeente Goes ten goede komt. Maa.r hij vertelde ook dat het schaamrood hem vooral op de kaken was komen te staan bij veel klachtenn van klanten. Er was'gebleken dat diverse deelnemers aan de loterij-actie de bonnen onder de toonbank hielden en ze slechts op ver zoek afgaven of de mensen lieten kie zen tussen .normale' zegels en de lote rij bonnen. Als iedereen had meegedaan, zoals men had mee moeten doen, was men drie- maai zoveel loten kwijtgeraakt of hqd men drie auto's uit kunnen loten'. .Nooit van mirjn leven nog eens zo'n loterij', aldus de heer Kampman. De loterij heeft in totaal 25.000 op gebracht. Zestig procent hiervan ia voor net carillon. MIDDELBURG De afdeling Zeeland van het Nederlands instituut voor ef ficiency heeft zich woensdag op een bij eenkomst in de kleine kantine van de NV Vitritefabriek in Middelburg latent! oorlichten over de werkzaamheden van DS J. F. VAN DEN BERG GEESTELIJK VERZORGER .VREDERUST', ZONDAG MET EMERITAAT HALSTEREN De provinciale kerk vergadering van Noord-Brabant en Limburg heeft wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd met in gang van 1 januari 1970 emeritaat verleend aan ds J. F. van den Berg, geestelijk verzorger van het psychia trisch ziekenhuis .Vrederust' te Bergen op Zoom. Ais zodanig is hij predikant voor bijzondere werkzaamheden van de. hervormde gemeenten van Bergen op Zoom, Nieuw-Vossemeer en Halste ren. Ds Van den Berg werd op 7 december 1904 in Sittard in geboren. Hij studeerde enige jaren te Genëve en daarna aan de rijksuniversitiet te Utrecht, waar hij in 1936 zijn kandi daatsexamen theologie en naderhand zijn kerkelijk voorbereidend examen aflegde. Nadat de heer Van den Berg in 1937 was toegelaten tot de evenge- liebediienwng in de Nederlandse Her vormde Kerk en eerst nog enige tijd te Gorssel werkzaam was geweest als hulpprediker werd hij 20 november 1938 bevestigd als predikant van de hervormde gemeente van Noordhom. Op 2 juni 1946 verwisselde.ds Van den Bergh deze gemeente met die vann Bergen op Zoom, waar hij m verband met zijn benoeming tot geestelijk ver zorger van het psychiatrisch ziekenhuis .Vrederust' te Bergen op Zoom was be roepen tot predikant voor bijzondere werkzaamheden. Hij werd er bevestigd door ds J. de Vried, toen emeritus pre dikant te Goes en voorzitter van het bestuur van het psychiatrisch zieken huis .Vrederust. Ds Van den Berg zal zondagmiddag 21 december om half drie in de kerk van .Vrederust' zijn ambtsbediening als dienstdoend pre dikant in de Nederlandse Hervormde Kerk neerleggen en afscheid nemen van .Vrederust'. Ds Van den Berg zal na zijn emeritaat te Bergen op Zoom blijven wonen. de Nederlandse vereniging voor doelma tig onderhoud. Dat gebeurde op een vergadering on der voorzitterschap van de heer J. J. Claas, via een inleiding over het on derwerp' .onderhoud bij middelgrote en kleine bedrijven'. Woordvoerder S. C. Bakker van liet aardgevend bedrijfs economisch bureau S. C. Bakker te Gro ningen vestigde er de aandacht op, dat in het bedrijfsleven over het algemeen het grote belang van het onderwerp wordt onderschat. In vele bedrijven be staat het onderhoud daarin dat men het er maar op aan laat komen. Men blijft net zolang doordraaien tot de zaak stil velt. Opvoering van de aandacht voor het onder houa achtte de heer Bakker gezien tegen de achtergrond van de toe nemende ïmvensteringeii en de gecompli ceerder wordende produfctiemachines een zaak van grote importantie. Dat werd even later nog eens onderstreept in een uiteenzetting van de heen- J. J. IJspesrt, hoofd technische diensten van de ko ninklijke textielfabrieken Nijverdal-Ten Gate te Almelo, tevens voorzitter vann de Nederlandse vereniging voor doel matig onderhoud. Hij meende dat men zich in de toekomst niet meer alleen zal gaan afvragen wat een machine kost. maar ook wat het onderhoud gaat kosten. In de NVDO. wier werkzaam heden op de bijeenkomst van harte werd aanbevolen bij de NIVE-leden, wordemn allerlei facetten, die met het onderhoud te maken hebben nader beli'dht. Dat ge beurt onder meer in diverse studiegroe pen. Ook worden onder auspiciën van de NVDO door het NIVE-cuirsussen ge organiseerd over het onderhoud. En ver der heeft de vereniging een eigen maand blad, dat hoe kan het anders, de titel .onderhoud' heeft meegekregen. Er werd op de bijeenkomst in Middelburg nog niet besloten tot oprichting van een af deling Zeeland. Daarover zal op latere datum een beslissing worden genomen. STOPPELDIJK Boschkapelle ei Stoppeldijk, twee Zeeuwsch-Vlnamse dorpen die in de afgelopen jaren aar elkaar zijn vastgegroeid, krijgen vol gend jaar een nieuwe naam. De gemeen teraad van Vogelwaarde ging akkoord niet het voorstel om het dubbeldorp .Vo gelwaarde' te noemen, zodat de gemeen- tenaam bij de herindeling op 1 april 1970 niet verdwijnt. Het dorp Vogel waarde komt na de herindeling in de E. Schelfhout zei het wd te zijn met de gedachte om de hui- dige gemeentenaam ais dorpsnaam t» laten voortleven, maar hij meende di' de veel oudere namen Boschkapelle Stoppeldijk daar minstens evenveel rechr op hadden. Burgemeester P. J. G. Molt- hoff zei, dat het in de bedoeling ligt ai in de volgende raadsvergadering met voorstellen te komen om de huidige dorpsnamen im straatnamen levend u houden. Het raadslid F. de Bakker drong er bij het college op aan om de naamsverandering toen vooral goed t» regelen met PTT, omdat de plaats Vo gelwaarde anders wel eens een papieren naam zou kunnen blijven. Heden overleed, na een langdurig, gedul dig gedragen lijden, onze geliefde zoon en schoonzoon op de leeftijd van 50 jaar. Heinkenszand: M. Karelse M. Ponse A. Ponse - Karelse MIDDELBURG De politierech- terzitting van donderdagmorgen is een onderonsje geworden. In de raadkamer voor civiele zaken za ten politierechter mr P. van Em- pel, de officier van justitie mr J. L. Andreae, de griffier en de ver dachte en zijn raadsman knus rond een tafel. Met de behandeling de zaak tegen de Amsterdammer J. H. was de zitting weer bekeken. Verder is er niks, want de rest is verbrand', zo zei de politierechter na afloop van de berechting van H. De jongeman moest zich verantwoorden voor een poging tot inbraak in drie kantoorpanden in Terneuzen. Samen met hem had de Amsterdammer J. V. terecht moeten staan, maar die nam toen liy na betrapt to zijn naar het po litiebureau werd overgebracht vlak voor de ingang de benen. En hij is nog steeds voortvluchtig. De zaak tegen H. was enige tijd gele den aangehouden omdat het uitzicht op voldoende opvangmogelijkheden nogal duister was. ,We kunnen hem niet zo maar de woestijn insturen', zei de offi cier bij die gelegenheid. Het wachten was op een rapportage van de zijde van de reclassering. Op de zitting van donderdag werd duidelijk dat de plaat singskansen voor H. gunstig liggen. De zer dagen zou de jongeman al aan het werk kunnen. Raadsman mr. J. E. van Nieveld, voor wie liet kennelijk ook wennen was aan de afwijkende wijze van berechting buiten de rechtzaal, wil de aanvankelijk zittend zijn pleidooi beginnen. De raadsman pleitte voor een zo snel mogelijk ontslag uit het huis van bewaring. Maar de politierechter zag toch nog gevaren in het feit dat H. tijdens de feestdagen aan zijn lot zou worden overgelaten. Daarom achtte mr. Van Empel het wenselijk om de jongeman zolang binnen te houden. De politierechter vonniste dan ook conform de eis van de officier van justitie: vier maanden gevangenisstraf, waarvan 2 maanden voorwaardelijk met aftrek van voorarrest. Als bijzondere voorwaarde geldt dait de Amsterdammer net zolang contact houdt met het Nederlands nootschap voor zolang dit, in rnet de realasseriaigsraad nodig geoordeeld. Enige en kennisgeving Heden overleed plotse ling. tot mijn grote droefheid, mijn geachte huisgenote, mej. PIET ERNELL A- JACOBA HUYBREGTSE op de leeftijd van 63 jaar. T. Simonse Middelburg, 18 december 1969 Nederstraat 12 De begrafenis zal plaatsvinden maandag 22 december 1969 om 12.30 uur op de alge mene begraafplaats te Middelburg. Op 15 december jl is te Middelburg op 68-jari- ge leeftijd overleden, onze lieve zuster, schoonzuster en tante ALIDA JONKER Middelburg, 18 december 1969, correspondentieadres: Pieter de Hooghlaan 8, Baarn. Op verzoek van de overledene heeft de cre matie heden in alle stil te plaatsgevonden. Heden is, na een lang durige ziekte, van ons heengegaan, onze lieve, zorgzame vrouw, moe der, behuwd- en groot moeder SUZANNA VAN SCHEERS geboren Leynse, in de ouderdom van 78 jaar. Vlissingen: D. van Scheers Utrecht: D. C. van Scheers B. van Scheers- van der Geest Vlissingen: S. L. van Scheers En kleinkinderen Vlissingen, 18 december 1969, Verkuyl Quakkelaarstraat 108. De teraardebestelling zal plaatshebben op maandag 22 december. Vertrek van huis des voormiddags 11 uur. JACOBUS LE CLERCQ op de leeftijd van 74 jaar. Vlissingen: F. Dekker Hilversum: E. Dekker-von Stein Vlissingen: P. Visser-Dekker Amsterdam: H. Dekker J. Dekker-Raats Dordrecht: A. Dekker E. Dekker-Gillissen Verschage Neven en nichten Vlissingen, 17 december 1969. ids ge- overleg wordt Heden overleed, tot on ze diepe droefheid, zacht en kalm, onze lieve vader, behuwd-, groot- en overgrootva der JOHANNES VAN HOUTE weduwnaar van >1. C. Kole, in de ouderdom van 80 jaar en 9 maanden. Krabbendijke: C. P. van Houte S. P. van Houte- Clement Middelburg: P. C. van Houte M. van Houte van Boven Rilland-Bath: J. F. Meijer- van Houte J. Meijer Kleinkinderen en achterkleinkind Rilland-Bath; 18 december 1969 Mairestraat 12 De teraardebestelling zal DV plaatshebben op maandag 22 decem ber vanuit ,'t Centrum', Hoofdweg. Vertrek 13.45 uur. Heden overleed, na een langdurig lijden, toch nog plotseling, onze zorgzame man, vader, behuwd- en grootvader, de heer in de ouderdom van 81 jaar en 2 maanden. Arnemuiden: wed. C. Grootjans- Marijs Jan Grootjans Johannis Grootjana Theunis Grootjana A. Grootjans- de Nooijer Hendrik Grootjans Leendert Grootjans En kleinkinderen Arnemuiden, 17 december 1969, Zuidwal 25. De teraardebestelling zal plaatshebben op za terdag 20 december '69 om 12.00 uur. Heden bereikte ons het schokkend bericht, dat dat na een moedig gedragen ziekte van enkele we ken. uit ons midden is weggerukt, onze hoogge achte voorzitter, de heer KO LE CLERCQ op de leeftijd van 74 jaar Zijn grote werklust en ijver voor de Algemene Bond van Bejaarden in zijn algemeenheid, doch voor de afdeling Vlissingen in het bijzonder, is hij temidden van zijn werkzaamheden ons ontvallen. Als mens is hij hiervoor op de voorgrond getreden en zullen dienovereenkomstig zijn verlangens ter nagedachtenis deze in ere blijven herdenken. Namens de Algem. Bond v. Bejaarden, afdeling Vlissingen. Bestuur en leden, secretaris: L. Goedbloed. penningmeester: C. Schwarzwalder. Vlissingen, 18 december 1969. Heden overleed, tot on ze diepe droefheid, na een langdurig, geduldig gedragen lijden, onze geliefde vader, be huwd-, groot- en over grootvader in de ouderdom jaar. Utrecht: E. J. C. Jacobusse- Dieleman Krabbendijke: A. M. Jacobusse A. M. Jacobusse- van Houte Krabbendijke: M. M. Bakker- Jacobusse J. Bakker Klein- en achter kleinkinderen Krabbendijke, 18 december 1969, Noordweg 26. De teraardebestelling zal DV plaatshebben op maandag 22 december, vanuit .Cultureel Cen trum', Noordweg 13. Vertrek om 12.30 uur. Enige en algemene kennisgeving Heden overleed onze lieve zuster, schoonzuster en tante MARIA JOHANNA BOSDIJK weduwe van Jan Boone, in de ouderdom van 78 jaar. Uit aller naam, familie Verijk - Bosdijk familie Boone De teraardebestelling zal plaatshebben maandag 22 december 1969 op de algemene begraafplaats te Middelburg, te 13.30 uur. Heden is van ons heengegaan, onze lieve, zorg zame moeder, behuwd- en grootmoeder CENTINA VAN DEN BROEKE weduwe van Pieter Huibregtsen, in de ouderdom van 88 jaar. Souburg: J. Leef lang- Huibregtsen J. Leeflang Vlissingen: N. van Splunder-Huibregtsen D. P. van Splunder En kleinkinderen Vlissingen, 18 december 1969, Bejaardencentrum ,Ter Reede'. Correspondentieadres: Tulpenlaan 4. De teraardebestelling zal plaatshebben op maan dag 22 december. Vertrek Tulpenlaan 4, 's mid dags 12 uur. Elite een garantie voor topklasse. Elite gebreid van hoog waardige garens, o.m. Enkalon. Elite steeds voorradig in de door u gewenste maat en o'raaglengte. Elite nylons hebben een ingebreide hiel- en teenversterking. Elite pantykousen 2ijn voorzien van ingezet kruisje en hiel- en teenversteviging. Elite Monte Carlo mousse-nylon panty kousen met ingezet kruisje en ingebreide hak en teen. Heerlijk elastisch. 20-denier. Goede pasvorm. Per stuk 2.95.2 Stuks 5.15 U bespaart 75 cent Elite Palermo 30-denier pantykousen van zeer elastische mousse-nylon. Ingezet kruisje en ingebreide hak en teen. Sublieme pasvorm. Per stuk 2.95.2 Stuks Q IS U bespaart 75 cent Elite Malaga naadloze 20-denier Enkalons met feilloos omsluitende crinkleboord, ingebreide hak en teen. «a r- Per paar 1.95, 2 Paar O. lÖ U bespaart 75 cent Elite Mallorca naadloze 30-denier Enkalons, eveneens met crinkleboord en ingebreide hak en teen. Per paar 1.95. 2 Paar 3.15 U bespaart 75 cent Elite Lugano r. mooie mousse-nylons. 20-denier. zonder naad. Omsluiten het been als een tweede huid. f r* Per paar 1.95. 2 Paar- X TH U bespaart 75 cent Elite Capri 2x40-denier biezonder elastische mousse-nylons met naad. Extra komfortabel door de ventilatiezool. O ET Per paar 3.50. 2 Paar n h U bespaart 75 cent Erna de voordelige nylon- en pantykous van goede kwaliteit. Erna biedt een uitstekende pasvorm. Elite en Erna zijn merken van Vroom Dreesmann - garantie voor kwaliteit en voordeel. Erna Groen naadloze 30-denier nylons met ingebreide hak en teen. o *1 C Per paar 1.45. 2 Paar y/ JJ U bespaart 75 cent Erna Bruin naadloze en bovendien laddervrije 20-denier nylons. O *1 C Per paar 1.45. 2 Paar I O U bespaart 75 cent Erna Grijs biezonder elastische 30-denier mousse-nylons met ingebreide hak en teen. Naadloos. r Per paar 1.75. 2 Paar V* /Q U bespaart 75 cent Erna pantykousen 20-denier mousse-nylon en stretch garens. Ingezet kruisje. Goede pasvorm, yj Per stuk 2.50. 2 Stuks y/ O U bespaart 75 cent Erna pantykousen 30-denier. Extra elastisch mousse-nylon. Ingezet kruisje. Prima pasvorm, m ~7|— Per stuk 2.75. 2 Stuks «+./0 U bespaart 75 cent VROOM DREESMANN uw prijsbewuste warenhuis MIDDELBURG - VLISSINGEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 1969 | | pagina 4