i i I S 00K IN GEBRUIKTE WAGENS EEN GROTE KEUS GARAGE KERCKHAERT I KERK ACHTER DE TAKKEN IN SINT-JANSTEEN zeeuws BEGROTING CLINGE: LAATSTE BESCHIKKING VAN STERVENDE' GEMEENTERAAD SLUIS STELDE DE BEGROTING VOOR 1970 VAST ■J5 <5 VAN 1090 TOT 2000 VAN 2000 TOT 3000 VAN 3090 TOT 4000 VAN 4000 TOT 5000 TERNEUZEN voor garantie, financiering en service NULST VRIJDAG ,9 DECEMBER ,969 ZeOUWS-Vhsnd^n PROVINCIAtE ZEEUWSE COURANT SINT-JANSTEEN Een blik op de kerk van Sint-Jansteen. Wie door de - ontbladerde - bo men het bos niet meer zouziem kan zich altijd nog troosten met kerk en toren. En deze foto werd om precies 5 minuten over 11 gemaakt. Foto PZC De Keyzer in algemene beschouwing: Van Duyse: straks worden belastingen opgeschroefd CLINGE ,Het is als een laatste he- ';ing van eon stervende' zei het B. de Keyzer (lijst Willaert gemeentebegroting van Clingc liet. dienstjaar 1970 in zijn alge- besclmuwïng. ,Dc raad lieeft veel jwcaliseerd behalve een zwembad', al ius de heer De Keyzer. Ook de heer "ioossens (lijst Goossens) zei het g te vindon dat het zwembad niet worden gerealiseerd. ,Hct is een van b en w om dit op de te schuiven.' te heer Van Duyse (lijst Van Duyse nogal somber gestemd voor de toe- st van CHnge na de herindeling. De overgang naar de grotere gemeen- ii zal vooral voor Clinge grote fimam- gevolgen hebben. Clinge kent nu gemeentelijke belastingen. In de we gemeente zal men deze belas- ;n zo hoog mogelijk opschroeven, is de heer Van Duyse, die het hele- 1 niet eens bleek te zijn met de j van zaken bij de herindelingspro re. zoals die dooi- de rijksoverheid 1 gevoerd. .Clinge heeft een ge zonde financiële positie, gunstige pers- lectieven in verband met het Baal- uoekplan en redelijke algemene voor zieningen. Dit bieek voor zelfstandig heid geen maatstaf te zijn. Het wordt alleen als een welkome versterking voor de nieu\%s gemeente gezien. De onde mocratische wijze waarop de herinde- tot stand kwam ligt '"«S >."1. omiiu iv,v in net geheugen.' Tiende jongerenmis te Boschkapelle Zaterdag zal in Boschkapelle, de tiende imgerenmis worden gehouden. Dezejon- areranis zal om zeven uur beginnen a de Parochiekerk te Boschkapelle, Laar kapelaan A. Mast in de mis voor lui gaan Daar het de tiende jongeren- |jï5 is, heeft men gemeend er een wat Jfestelijk tintjte aan te moeten geven. |Zo heeft het jongerenkoor, dat al enige 'lijd hard aan het repeteren is onder hiding van O. Vosveld, een keuze ge- fcan uit liederen van de afgelopen 9 fensten en wel zodanig dat in deze ien achttal liederen samengebracht die men zelf het beste vond wat betreft tekst en melodie. Voor de bege- zal de band ,Tes'69' (de voor- Evenly Stars'zorgen, i— jongerenmis te Bosohkapelle, za- lerdajc aanstaande zal de jomgierensocië- Iteit ,de Pijp' in het parochiehuis aldaar "1 groot bal houden. Dit bal, dat on- "veer half negen zal beginnen, zal ge- «d verzorgd worden door ,Tes '69'. Kabouters .Scouting Vogelwaarde' in ander onderkomen Sên van de twee kabouterkringen van .Scouting Vogelwaarde' en wel de kring Doornroosje onder leiding van mejuf frouw Tiny Vink. is verhuisd naar een uder onderkomen. Zij hebben nu fefdak gevonden in een leegstaande JJ)g te Stoppeldijk, Rapenburg 57. Het «stuur van .Scouting Vogelwaarde' «sft dit pand onlangs van de eigenaar binnen huren en de leidsteirs zij de ''gelopen weken hard bezig geweekt er «ts gezelligs van te maken. Dit bleek 'ün gemakkelijk karwei, daar het een oud pand is. Het resultaat war renter bijzonder plezierig en na de gran de opknapbeurt was men er toch in icslnagd er een gezellig onderkomen r'n te maken. Een en ander betekende *eer een stap in de goede richting, *'U betreft het oplossen van de huis- katingsproblemen van .Scouting Vogel- Warde'. Van de aoht verschillende af buigen (2 kabouterkringen, 2 gidsen- roepen, 1 verkennersgroep, 1 welpen- ?roep, 1 siherpagroep en 1 rowanafde- '®g) moeten nu alleen nog de verken- cers en welpen samen één lokaal delen, 'J- rest heeft nu leder een eigen lokaal, oaar een oplossing van dit laatse pro- Mem wordt intussen nog hard gezocht. i nog vers Vuile lucht De heer De Keyzer ging in zijn al gemene beschouwing in op het vraag stuk vam de luchtvervuiling door de industrie. .Wolkan vuile lucht komen uit de auto's met dieselmotoren, die hier met honderden door de streek rij den. De industrie is een zegen voor de streek. Kijk maar naar Sluiskil met zijn stikstoffabriek en naar Hoek met zijn DOW-fabnek. Bij ons is er ook plaats voor industrie en voor duizenden woningen', aldus de heer De Keyzer. De heer Ruymbeke had, evenals de an dere sprekers, voor wat de begrotu van 1970 betrof niets dam lof voor en w en de opstellen-s. Voor de gewone dienst sloot de begroting met een be drag van 2.200.272,90 en een post on voorzien van 44.438,05. De kapitaal- dienst had aan inkomsten 2.387.448,23 en aan uitgaven 2.961.038,23 en doende een nadelig saldo van 673.c Burgemeester P. V. M. Vercauteren deelde na de algemene beschouwing mee dat hij in zijn nieuwjaarsrede uitvoe rig op de begroting zal ingaan. rondvraag vroeg de heer P. ns of b en w iets aan de raadsleden geven als Clinge in april volgend j aar haar zelfstandigheid verliest. De burgemeester beloofde dit punt in het college ter sprake te brengen en hierover een volgende vergadering iets nader te zeggen. Aam het NKV te Breda werd een sub sidie verleend vam 45 voor de drie leerlingen van de sociale school te Hulst die in Clinge wonen. Aan het pedago gisch werk in Zeelamd werd een sub sidie verleend van 15 cent per inwoner. Voor de jongerengroep Jong en Blij werd 300 subsidie per jaar gegeven. De muziekvereniging Semper Gaudette - bijdrage voor uniformen voor leden 20 maal 150 is 3000. Voor dé aanschaf vain materiaal var de drumband werd nog eens ƒ3525 ge voteerd. De bijdrage per leerling voor de Sinit-Bernardusschool word vaetge- stlcld op 125. Het schoolbestuur had 159,10 gevraagd maar het college had gemeend niet in dit bedrag te kunnen toestaan omdat de school nog maar en kele maanden bestaat. Aan de twee- klassige kleuterschool te Nieuw-Namen wordt medewerking verleend bij de aanschaf van nieuw meubilair en nieu we leermiddelen. Schietwedstrijd De luchtbuksvereniging .Het Zwin' te Cadzand hield in café ,de Commerce' te Cadzand een schietwedstrijd tegen de Oostburgse vereniging ,de Treffers', welke door Oostburg met 857 tegen 813 punten werd gewor leerde uitslagen luiden: De Treffers, Oosfcburg punten; 2 P. Dees, 17; 171; 4 W. de Schrijver 171; 5 A. de Poorter 168. Totaal 857 punten. Het Zwin, Cadzand: 1 J. Jansens 170 mnten; 2 Joh. Jansens 163; 3 mevrouw 'ansens 162; 4 Oora van Gemert 160; i Theo van Gemert 158. Totaal 813 punten. Prijskaarting te Koewacht De uitslag van de teerdag-prijskaarting bij A. de Schepper te Koewacht was: 1. W. Thoen - L. van Remoortere: 2. F. van Poecke - J. Martens; 3. B. C. Baert- H. de Waele; 4. E. Vermamdel - Th. de Waal; 5. R. Martinet - H. A. de Schep per. Kerstviering in ,'t Trefpunt' In het dienstencentrum .het Trefpunt te Axel wordt maandagmiddag om half vijf de kerstviering voor de Axelse be jaarden gehouden. Ds P. .J Peunings zal op deze bijeenkomst de meditatie uitspreken, terwijl de heer D. Kuyken een kerstverhaal zal voordragen. De bejaarden hebben zelf de schriftlezin gen met tal van declamaties samenge steld. Hierna zal de bejaarden een kerstmaaltijd worden aangeboden. Zij di'e met vervoersproblemen zitten, zul len op verzoek aan huis worden afge haald. PHILIPPINE Première .Esmoreit' De toneelvereniging .Esmorert' van Phi lippine geeft zaterdag 20 december a.s. een eerste voorstelling van het stuk ,Mijn hart is niet hier', een toneelspel in drie bedrijven van de auteur Jan Naaijkens. De aanvang is 20 uur. Op zondag 21 december wordt de opvoering herhaald; de aanvangstijd is dan ech ter 19.30 uur. De voorstellingen vinden plaats in het dorpshuis ,De Meerpaal' te Philippine. LAMSWAARDE NKV-kaartwedstrijd De afdeling Lams waarde van het NICV hield voor haar leden een kaartavond, waarvoor grote belangstelling bestond. De uitslag luidde: 1. Fr. v. Sikkelerus - T v. Waterschoot; 2. H. Schelfhout - E. Pamelen; 3. P. Hoogstraten - A. d' Houdt; 4. B. v. Leemput - J. Heijboer; Troost - E. Cornellssens. KLOOSTERZANDE Prijspiering De tweedaagse prijspiering bij E. Marcus te Kloosterzande is een groot geworden. De baten van de wed strijd kwamen ten goede aan de Groe- nendrjkse biljartclub. De uitslag luid de: 1 R. Jonkheijm; 2 J. Goossen; 3 R. Jonkheijm; 4 J. Goossen; 5 J. Goos sen; 6 F. Maircus; 7 J. Goossen; 8 R. Jonkheijm. IJZEN DUKE Verkiezing notabelen De kerkeraad van de Nederlandse her vormde gemeente te ÏJzendijke heeft herkozen tot ouderling de heer Iz. Haartsen en tot diaken de heren Iz. Gil jam en Fr. van de Plassche. Schaakcompetitie Terneuzen TERNEUZEN In de competitie van de Terneuzense schaakclub zijn dezer dagen weer enkele wedstrijden ge speeld. De uitslagen luiden: G. W. de Ridder - W. G. de Ridder V2 - 'A, Smolders - J. E. Stubbeling O-l, G. de Ridder - A. W. Stadhouders 1-0, van Cadsand - P. de Ruyter 1-0. C. H. Provoost - E. Elbertse i-0, P. Neve - P. Beishuizen 0-1. Schieting De teerdagschieting van St.-Sebastiaan te Koewacht gaf de volgende uitslag; le hoogvogel: W. Thoen;"2e hoogvogel G. van Damme; le zij vogel: J. Martens; 2e zij vogel: W. Thoen; le kal: A. Ingels; 2e kal: Th. van Damme. Topbiljart Aan de heer J. van Leeuwen wordt in het bestemmingsplan Noord-west een stuk grond verkocht voor 17 per vier kante meter. Vam het r-k-kerkbestuur koopt dé gemeente een stuk grond van 2165 vierkante meter voor 2.350. Deze grond is bestemd om het speelplein te verleggen. Hengelwedstrijd te Cadzand De zeehengelsportvereniging ,de Wie lingen' te Cadzand hield voor haar leden de laatste wedstrijd van het jaar, waarbij aan de grootte der vangst een punten- aantal werd gegeven. Winnaar werd: H. Brevet, Cadzand met 474 punten; 2 R. de Reu te Hoek met 396 punten; 3 H. van Iwaarden, Zuidzande 362 punten; 4 mevrouw Van Twaarden, Zuidzande 354 punten; 5 J. Visser, Re- tranchemcnt 324 punten; 6 J. van de Voorde, Retranchement 278 punten; 7 A. d. Neef, Cadzand 276 pnt: 8 A. van dc Wege, Retranchement 268 punten; 9 G. Koens, Zutdzande. 238 punten en 10 I. Allaart, Nieuwvliet 202 punten. De wedstrijd vond plaats aan het strand van Cadzand. De mannen van Tovak uit Koewacht leden weer een nederlaag ditmaal 9-13 tegen de Zondags Vermaak uit Sint- Jamsteen. De persoonlijke uitslagen: E. Buijs - J. der Weduwe 0-2; J. van Boven - A. Sturm 0-2; F. Rombaut W. Verstraeten 1-1; G. de Vliegher - L. van Campenhout 1-1; C. Martens J. Pieters 2-0; F. Buijs - F. de Nijs 1-1 1. Coppieters - W. Jansen 1-1; J. Thijs - E. Verschuerem 0-2; B. Rombaut - 0 de Moor 2-0; G. Vercauteren - E. Ver- schueren 0-2; G. Drubbel - J. der We duwe 1-1. Winkelruit vernield Door een of andere onhandige hande ling met een auto is heit verkeersbord voor de winkelruit van een schilders bedrijf Te Koewacht zodanig verbogen dat dit in die ruit terecht gekomen is met alle gevolgen van dien. De schade wordt op 600.- geschat. De politie stelt een onderzoek naar de dadea' in. CLINGE Overkoepelend orgaan voor verenigingen In zaal ,Smit-Ceoilia' te Clinge vond een bijeenkomst plaats om te komen tot de oprichting van een overkoep^ lend orgaan. Dit orgaan zou bestaan uit bestuursleden van alle in Clinge bestaande verenigingen. Het initiatief ging uit van de voorzitter van jeugdcommissie te Clinge de heer Ras. Zestien van de uitgenodigde twee endertig verenigingen hadden een ver tegenwoordiger naar deze bijeenkomst gezonden. Er is geen besluit genomen, men zal donderdag 8 januari a.s. op nieuw samen komen om de oprichting te bespreken. De initiatiefnemers wil len door deze overkoepeling voorko men, dat meerdere verenigingen op een zelfde dag festiviteiten organiseren. Verder Willen zij overwegen tot een gezamenlijke subsidie-aanvrage als de gemeentelijke herindeling op 1 april a.s. eem feit zal zijn. Tenslotte streven zij naar een behartiging van de belan gen van het gehele Clingse leven. verenïgings- Wijk ,De Grens' gaat carnaval vieren Naast de carnavalsviering vam Clingse carnavalscomité, ,De Krieke- putte' zal er ook een carnavalsvierir op touw gezet worden door de wv ,De Grens" te Clinge. De plannen zr op een wijkbijeenkomst in café .Hét Voske' bij H. Leijs besproken en het Grenscomité zal voor de nodige festivi teiten en attrakties zorgen. SINT-JANSTEEN R-k Harmonie naar het buitenland In de jongste bestuursvergadering van, de r-k harmonie Sint-Jan' te Sint-Jan-j steen werd besloten de jaarlijkse feest-1 dag te houden op zaterdag 31 januari I Het bestuur van de harmonie heeft het volgend jaar reeds een 4-tal i contracten afgesloten voor deelname aan festiviteiten in het buitenland. Zo zal men onder meer op tweede paasdag deelnemen aan de cavalcade te Rijssel en Frankfurt en op eerste paasdag de cavalcade in Charleroi (België) HULST Ruilbeurs postzegelclub De postzegelclub ,Het hield in hotel T. vai erbij dat deze begroting gezien moest worden als een technisch stuk, waarin ,geen beleidskwesties aan de orde ge- elclub ,Het Land van Hulst',steld konden worden in verband rnet -otel T. van Oosterom te het samengaan van de gemeente Re- Hulst een zeer druk bezochte ruilbeurs, tranchement por 1 april '70. Voor Ruim 100 bezoekers namen eraan deel.'de raadsleden was deze uitleg dan ook Op deze beurs werd zeer druk gehan deld. Aan de verloting, met als hoofd prijs 20 enveloppen met kinderzegels, werd door bijna alle aanwezigen mee gedaan. Winnaar van deze hoofdprijs werd H. Verschueren uit Kloosterzande. Ook de veiling stond in de belangstel ling. De 52 aangeboden kaveltjes vlot va.n de hand. Inhoud slechts van technische aard Reinigingsrechten werden van I '2 op 18 gebracht SLUIS De gemeenteraad (stelde donderdagavond de gemeentebe groting vast voor het dienstjaar 1970. i Burgemeester P. F. van Hcotegem zei NKV-kaarting Het Nederland Katholiek Vakverbond afdeling Hulst hield een kaartavond in café ,De Ster' te Hulst, waaraan 44 personen deelnamen. De uitslag was; winnersronde; 1 J, van Osselaer - J. Schauwaert: 2 K. Kaijser - J. van de Wiele; 3 G. Boers - A. Schauwaert; 4 P. Collet - G, van Kerckhoven; 5 J. Warnier - F. de Wit; 6 A. Adriaansen - H. de Wit. Verleizersronde: 1 E. Sturms - J. Esse- ling; 2 E. Herwegh - E. de Nijs; 3 E. Deïforge - T. Dobbelaer. KOT won van .Excelsior' De internationale ontmoeting, die Hulst gehouden werd. leverde een 11-9 overwinning op voor de Hulsterse biljartclub KOT op de Belgische club .Excelsior' uit Simt-Niklaas. De uit slagen luidden: KOT - Excelsior: C. Berkam - Fr. Selis 1-1; M. Pica vet Fr. Smekens 2-0: W. Koemans - A. Vereecken 2-0; R. Picavet E. Thien- pont 1-1; J. Haulez - R. v. d. Bogaert 1-1; F. Stroband - D. Willssens 0-2; J. Neve L. v. Kerckhoven 0-2; P. Wau- bers - G. v. Kerckhoven 1-1; R. Blom maart - R. v. Roeyen 1-1; R. Boon - M. Wilssens 2-0. Hoktentoonstelling te Hulst In het lokaal bij J. van Helsland te Hulst hield de postdui-venhoudersver- eniging ,De Hulsterse Luchtbode' een hoktentoonstelling die zeer druk be zocht werd. De bekende leden J. An- theunis kampioen vam de Hulsterse Luchtbode W. Blommaert en A. Neijs stelden hun beste duive.n ten toon. Duivententoonstelling De postduivenhoudersvereniging ,De Vitesse' te Hulst hield een hoktentoon stelling in haar lokaal bij P. Wentzler. Vele duivenliefhebbers kwamen de kampioenduiven van de leden P. de Hondt en A. vam Eetveldt bewonderen. aanleiding om geen al te lange alge mene beschouwing te houden, O. A. P. de Milliano vroeg de aandacht voor een aantal lopende zaken, zoals de aanleg van een sportveld, de ver betering van het zwembad en de res tauratie van de stadspoort. ,De stee- nen Beer.' De heer P. E. de Broek wilde iets meer geld uitgetrokken zien voor de aanleg van groenstroken en de heer J. A. Kopmels wilde wel eens •eten hoe het nu eigenlijk zat met de overdracht van woningwetwoningen aan toekomstige eigenaren. Over dit laatste zei burgemeester Van Hootegem: ,We zullen de zaak maals in Middelburg ter sprake bren gen.' Over de begroting zei hij: .We hebben rekening moeten houden met de nieuwe situatie na 1 april en ge tracht de begroting zo harmonisch mo gelijk op te stellen voor de neiuw te vormen gemeente. De gewone dienst heeft een grote post voor onvoorziene uitgaven maar dit is met moedwil ge daan. Alleen lopende zaken zijn aan de orde gesteld en nieuwe dingen moeten straks later uitgewerkt worden.' Over de restauratie van de stadspoort zijn, zo werd gezegd besprekingen aan de gang evenals over de verbete ring van het zwembad. ■werd herbenoemd als bestuurslid van de In- stelling sociale zorg in dc wijk Heille. Nieuwe leden van deze instelling wer den J. A. C. de Rijcke. B. J. Waenhout, mevrouw A. L. Focke-Maenhoud en me vrouw A. Z. Danckaert-Robonsin. De uitbreiding van dit ledental was nood zakelijk m verband met de neiuwe taakstelling van deze Instelling. De reinigingsrechten werden verhoogd van ƒ12.'- tot ƒ18,- per emmer, om dat het oude tarief in geen enkele ver houding meer stond met d eexplortatie van deze dienst. Voorts werd vastge steld dat de vuilnisbelt in de toekomst alleen is opengesteld op de dagen wan neer huisvuil wordt opgehaald. Het presentiegeld voor de leden van de stembureaus werd gebracht van 20 op 35 gulden per dag. Voor het onderwijs werd ƒ145.22 per leerling uitgetrokken. .Heikantse Komedie' speelt in februari Het bestuur vam de toneelclub ,De Hei- kaautse Komedie' te Heikant heeft be sloten in februari op te voeren de ko medie in 3 bedrijven: .Vogel vlieg de wereld im' door A. Decroly. De regie is in handen van de heer W. de Bruijn. NKV-kaarting De leden van de NKV-afdeüng Hengst-j. SLUISKIL Uitvoering BAC De Bonte Avond Club van Sluiskil geeft zaterdag 20 december a-s. een voorstelling in het .Glldehuis' te Sluis kil, aanvang 20.00 uur. Deze uitvoering is speciaal voor de leden van de jeugd- .High Way' en de ouders van de- soosleden. Overige belangstellenden kunnen de voorstelling eveneens bijwo nen. De BAC komt met een nieuw pro gramma. SCHIETINGEN Aan de schieting in café ,De veehan del' bij S. Blommaert te Hulst namen 56 schutters deel. De uitslag luidde: hogevogel: P. Vermeulen, Sint-Jan- steen, eerste zijvogel: A. de Koek, Hulst, tweede zijvogel: G. Blommaert, Hulst, grootste aantal (5 stuks): G. Poppe. Sint-Jansteen. hogevogel: R. de Guijtenaere, Stop- pelsdijk, eerste zijvogel: J. de Waal, Osseriisse, tweede zij vogel: R. de Guij tenaere, Stoppelsdijk. Aan de zaterdagschieting bij R. van Kruijssen te Kloosterzande namen 51 schutters deel. Uitslag: Wip I: hoge vogel: Jo de Vetter, Kapellebrug, eer ste zijvogel: R. van Kruijssen, Kloos terzande. tweede zijvogel: C. de Frel. Kloosterzande. Wip II: hogevogel: L. van Helsland, Hulst, eerste zijvogel: R- Hiel, Kloosterzande, tweede zijvogel: Sloot, Kloosterzande, grootste aantal (5 stuks) P. Sloot, Kloosterzande. ing Hengst-j0 dijk hield een kaartwedstrijd, die de i, -y,cv votende ultslaj; saf: 1 P. de RpkÏL D? utelï werd: Wip I: hogevogel: B. de Vliegher, Koewacht, eerste zijvogel: R. van Kruijssen, Kloosterzande, tweede zij- vogel: A. Burm, Noordstraat. Wip II: E. Maes; 2 J. Boeiikens - A. Hulshout;, 3 E. Hulshout - W. van Gimst; 4 P. Burg,grave - A. Baert; 5 P. van As - H. van Waterschoot; 6 A. Haegemam - Em. de Kort; 7 J. Herman - J. de Waal; 8 L. van Belle - J. Burggrave; 9 J. van Belle - F. v. d. Bergen; 10 A. de Waal - P. van Dijk. Dobbelwedstrijd De leden van het NKV-afdelïng Hengst dijk belegden een dobbelwedstrijd, waaraan niet-kaarters deelnamen. De uitslag luidde: 1 E. de Kort; 2 W. Hermam; 3 P. de Waal; 4 E. Collet: 5 Eug. de Kort. hogevogel: J. de Kort. Ossenisse, eerste zij vogel: R. Kmdt, Koewacht, tweede zij vogel: G. van Waterschoot, Lams- waarde, grootste aantal (6 stuks) P. Sloot, Kloosterzande. Aan de schieting bij A. de Schepper te Koewacht namen 28 schutters deel. De uitslag luidde: hogevogelG. van Damme, eerste zijvogel: G. de Smet, tweede zijvogel: C. van Gremberghe, grootste aantal (5 stuks): C. van Gremberghe. Q> Opel Kadett Opel Rekord Opel Blitz DKW F11 Ford 12 M Ford 17 M DAF Skoda 1963 1964 1965 1964 1966 1965 1965 Opel Kadett Opel Rekord Ford 12 M Simca 1000 1965 1964 1965 1965 Opel Rekord Opel Rekord Opel Rekord VW 1300 Fiat 850 Fiat 124 Taunus 20 M TS Peugeot diesel 1966 1966 1966 1967 1968 1967 1965 1965 Opel Kadett Opel Kadett Opel Kadett Vauxhall Viva Ford Cortina Opel Rekord Opel Rekord 1969 1968 1967 Special 1968 1967 1967 Caravan 1966 Nieuw Burg. Geilstr. 31 Tel. 011502258 Verkoper: P. J. DielemanWillem An- driessenlaan 25 Tel. 011502353 Absdaalseweg 41 Tel. 011403451 Verkoper: T. H. Platjouw, handel/aan. Axel Tel. 011551245

Provinciale Zeeuwse Courant | 1969 | | pagina 35