Boer uit roeping is nog 3 maanden burgemeester Gs voeren een industrialisatiebeleid met doeltreffende bedachtzaamheid' Axel krijgt zendstation electroniscli navigatiesysteem voor mammoettankers Ongenuanceerd Benelux Havenschap ,WESTERSCHELDEVERBINDING NIET VERDER NAAR OOSTEN' WOENSDAG 17 DECEMBER 1969 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT I GEDEPUTEERDE JHR MR T. A. J. W. SCHORER: AARZELINGEN WORDEN NIET WEGGEWUIFD' MIDDELBURG ,We hebben geko zen voor industrie. Dat is waar, maar onvolledig. Dat geeft reden tot mis verstanden. Er is in Zeeland een ont wikkelingsbeleid op gang gebracht. Haven- en industriestimulering is daarvan de hoeksteen. Maar er is nog zoveel meer: goede verbindingen, sociaal-culturele vooruitgang, re creatievoorzieningen. AJIeen: bij een stilstand van de economie valt het fundament, waarop dat ontwikke lingsbeleid is gebouwd, weg. Er zijn nu aarzelingen, reserves rondom dat beleid. Die worden niet veronacht zaamd. We moeten verder. En het college van gedeputeerde staten doet dat met .doeltreffende bedachtzaam heid'. Aldus gistermorgen de reactie van gedeputeerde ,jhr mr T. A. -J. W. Sohorer op de algemene beschouwin gen rond de provineiebegroting-1970. Na de regelrechte vragen over het beleid van het provinciaal bestuur in zaken als industriebevordering en ruimtelijke ordening kon de gedepu teerde, die daarvan de portefeuilles beheert, in zijn antwoord een aantal concrete toezeggingen doen: L Het college van gs streeft naar openbaarheid. Het college wil in gaan op de suggestie uit de sta ten. regelmatig over het ontwik kelingsbeleid te rapporteren. Op basis" daarvan zou dan in de sta ten kunnen worden gediscus sieerd. Men zal nagaan op welke manier de staten het best kunnen worden ingelicht. Mogelijk jaar lijks via een aparte bijlage in de begrotingsstukken. Het college heeft intussen behoefte aan een .vervolg' op de ontwikkelings- schets-1967 voor Zeeland- 2, Er is op het ogenblik in het over legorgaan zeèhavenontwikkeling Zuidwest-Nederland de algemene wens om de adviezen en rapporten van de speciale commissies open baar te maken. Het college van gs zal daar binnenkort nog eens hard op aandringen. En daarbij wordt dan in dit stadium gedacht aan het rapport (én de minder heidsnota) van de commissie- Verburg, die de verschillende .ge kleurde boekjes' heeft doorge licht. Ook het rapport over de be stuurlijke organisatie van de com missie-Van der Wel komt voor publikatie in aanmerking. 3, Begin volgend jaar kan het bu reau voor informatie en coördina tie van de acquisitie (industrie werving) van het overlegorgaan met zijn werkzaamheden begin nen. De voorbereidingscommissie is intussen gereed met haar aan zet. ,We kunnen de industrialisatie van Zeeland niet terugdraaien', aldus jhr Schorer. .Maar in de discussies zou den we een eind verder komen als we de niet gewenste geheimzinnig heid kunnen weghalen. Ik erger me steeds aan opmerkingen als zou het provinciaal bestuur bezig zijn Zee land vol te pompen met fabrieks schoorstenen. We kijken voortdurend naar de beperkingen, die ons zijn opgelegd. Beperkingen door de na tuur gegeven. Beperkingen ook van het principe dat we geen lintbebou wing langs de Westerschelde wen- Jhr Schorer was het met de heren Van der Peijl (chu) en Dusarduijn (kvp) eens. dat wie wil meepraten dat met deskundigheid en op basis van feiten moet doen. De open brief van AR-,verontrusten' in de PZC van maandag was er volgens deze gede puteerde" in zover naast, dat de schrijvers kennelijk niet op de hoogte zijn van de werking van het college van gs, waarin ,een gezamenlijk be leid' wordt gevoerd. Hij vond hét wat ongenuanceerd om de onrust in Zee land over de industrialisatie onder de noemer .paniek' te rangschikken. Er ls ook zoiets als heilzame verontrus ting. Die kennen wij in gs ook. Maar aan de andere kant mag het niet zo worden voorgesteld dat we maar wat aanrommelen. De gedeputeerde stel de zich voor dat er met betere inter ne en externe voorlichting heel wat misverstanden ziin te voorkomen. Later in de replieken ging de heer W. Huson ar) ook nog even in op de ,open brief in de PZC'. Hij vond het zinvol dat de bevolking wil meeden ken en meepraten over de problemen aan de orde van de dag, maar niet op deze manier. De vragen in de brief gesteld, bestempelde hij als naïef. Vooral waar het ging over het bui tenlands kapitaal. .Heeft men er wel eens over nagedacht wat zo'n bedrijf betekent voor de werkgelegenheid, dal Nederlandse bedrijven ook in het buitenland vestigingen hebben, hoe veel er aan lonen wordt uitbetaald'. Simml verhaal' Over de havenontwikkeling in het zuidwesten zei jhr Schorer: ,Het is een complexe materie, maar eigenlijk ook een simpel verhaal'. Hij herin nerde eraan hoe destijds het over leg met Rotterdam is begonnen en dut het provinciaal bestuur nu ,met nik loyaliteit' wil vasthouden dat hqt overleg in eerste instantie is bedoeld Oin problemen en mogelijkheden te coördineren. We richten ons steeds op een natio naal havenbeleid. De toespraak die minister Bakker vorige week in Zaandam heeft gehouden en waarin bij voor Nederland in de toekomst hooguit vier beheersgebieden voor zeehavens zag, noemde jhr Schorer veelbelovend. Het college is het in principe eens met de minister. Toch zou het allemaal anders gelopen zijn als er geen overleg in het zuidwesten was geweest'. Overigens attendeerde de gedeputeerde de staten er wel op dat met havenontwikkeling niet kan worden gewacht op de wetgeving. Behoefte aan bijzondere bestuursor ganen had hij niet. ,We moeten het met de bestaande bestuursorganen samen doen. Dat kan. En dan moeten we niet vooruitvluchten en om nieu we bestuursorganen vragen. Nieuwsgierig was jhr Schorer naar het rapport over de havenontwikke ling dat het Beneluxparlement vorige week in Brussel heeft aangekondigd. .De Belgische samenwerking is een onontkoombare zaak'. Zonder de sombere voorspellingen van mr Schlingemann (vvd) als ingewijde te bestrijden was de gedeputeerde ervan overtuigd da.t functionele internatio nalisatie met België zoals hij het noemde mogelijk moet blijven. Het is voor het college van gs in dit stadium moeilijk om een eigen me ning te geven over eventuele koppe ling van een ingepolderd Saeftinge aan het plan Baalhoekkanaal, nu daarover op nationaal niveau met België besprekingen aan de gang zijn. Overigens hebben gs hun voorkeur op dit punt wel aan de minister ken baar gemaakt. Het plan voor indus trie bij Ossenisse noemde jhr Schorer van belang voor Terneuzen en een snellere mogelijkheid van Saeftinge Het college van gs is het met de sta ten eens "dat één havenschap voor dr Westerschelde beter is dan twee ,Een model daarvoor zou zo vlug mo gelijk ter hand moeten worden geno men'. Jhr Schorer betreurde het me' de heer Van der Peijl dat het haven schap Vlissingen nog steeds op ziel laat wachten. De gedeputeerde deed nog de sugges tie om samen met de georganiseerde landbouw en het landbouwschap een soort congresdag over landschapsop- bouw te organiseren. Te meer daar dr contacten met de landbouw steedi- van groot belang zijn. Het rapport dat de werkgroep, die- vecht voor een ,open Oösterschelde' het college van gs heeft aangebo den, deed jhr Schorer als volgt af: ,We zijn het geheel met de regering eens: de Oösterschelde moet dicht. Van ons zal geen initiatief komen om nog eens rond de tafel te gaan zitten om de zaak opnieuw te bestu deren. We zullen de werkgroep graag ontvangen'. T. A. J. W. SCHORER P. V. M. VERCAUTEREN(70) STOPT ERMEE.... ,Het was een heel stuk van mijn leven' CLINGE Morgen (don derdag) neemt de Zeeuwse en met name de Oost-Zeeuws- Vlaamse landbouw offici eel afscheid van een markan te persoonlijkheid. Waarne mend-burgemeester P. V. M. (Paul) Vercauteren van Clin- ge is onlangs 70 jaar gewor den en dat betekent voor hem het'sein om zich terug te trekken als vice-voorzitter van de NCB, voorzitter van het NCB-rayon Zeeland, voorzitter van de NCB-kring Hulst, voorzitter van de raad van bestuur van het CHV- boekhoudbureau, als be stuurslid van de KNBTB en als hoofdingeland van het waterschap .Hulster Am bacht.' De heer Vercauteren ziet tussen het tijdstip waarop hij zich uit de georganiseerde landbouw terug trekt en het begin van de dertl- ten, een merkwaardige parallel. .De landbouw verkeerde indertijd in een crisis en nu is dat eigen lijk weer zo, al spelen de huidige moeilijkheden zich binnen een heel ander kader af. Het staat voor mij vast, dat er voor de kleinere bedrijven die uitsluitend aan akker bouw doen weinig toekomst meer is. Ik zie nog wel mogelijkheden voor de grotere, goed geleide be drijven. Daarom is het jammer dat de jongeren momenteel wat kop schuw worden voor een toekomst In de landbouw. Ze zien, dat de landbouw niet deelt in de algeme ne welvaart, ze worden geconfron teerd met de duizelingwekkende overnamekosten van een bedrijf. Het is niet voor niets dat wij de laatste jaren als organisatie zo hebben aangedrongen op belas- lingfaciliteiten'. De heer Vercauteren noemt de mechanisatie als de meest in het oog lopende verandering die zich in de afgelopen 30 a 40 jaar in de landbouw voltrok. Hoewel hij overtuigd is van de noodzaak om tot grotere landbouwbedrijven te komen, gelooft hij niet dat het samenwerken van meerdere kleine boeren in dit opzicht een oplos sing biedit. ,De trots van een boer ls juist dat hij zelfstandig is. Als vijf boeren hun grond bijeen veo- gen en er één bedrijf van maken, kan er maar één bedrijfsleider zijn. Dat betekent, dat de andere eigenaren in feite tot werknemers wordnn gedegradeerd en dat ne men ze nooit'. Volgens de heer Vercauteren zal de groei naar gro tere landbouwbedrijven zich dan ook uiterst geleidelijk moeten vol trekken. Roeping Voor burgemeester Vercauteren is het hoer-zijn, maar vooral het boer-worden, niets meer of min der dan een kwestie van roeping geweest. ,Mijn vader was geen boer", zegt hij, ,maar we waren thuis volko men vrij in de keuze van onze toekomst. Voor mij stond het al heel vroeg vast dat dat de land bouw zou worden. Na de hbs heb ik de middelbare landbouwschool gevolgd en later heb ik mijn eigen boerderij gekocht'. De heer Vercauteren is er trots op. dat hij als organisatieman al tijd op tijd de bakens heeft we ten te verzetten. Hij geeft een voorbeeld: ,We hebben er vroeger nog voor gepleit om Saeftinge voor landbouwdoeleinden in te pol deren. Voor de inpoldering van dat gebied ben ik persoonlijk nog steeds, maar nu niet meer voor zuivere landbouwdoeleinden. Ik geloof niet, dat de industrievesti ging op de linker-Schelde-oever bij de grens halt zal houden, langs het Baalhoekkanaal wordt het in de toekomst één groot industrie gebied tot aan de Westerschelde. Persoonlijk zie ik bedrijven veel liever in Saeftinge dan in het ge bied tussen Saeftinge en Terneu zen. Maak van dat middengebied een woonstreek en zet het alsje blieft niet onder de rook van al lerlei fabrieken. Voor de betekenis van Saeftinge als natuurgebied heb ik echt wel begrip, maar dat je op de lange duur onder de rook van Antwerpen en aan een ver vuilende Westerschelde daar een natuurgebied kunt handhaven is een fabeltje'. Bestuur Ook als burgemeester (sinds '38) van Clinge werd de heer Vercau teren met landbouwproblemen ge confronteerd. Hij zag de vlasin- dustrie voor een belangrijk deel verdwijnen. ,Ik probeer', zegt hij, ,er nog iets van overeind te hou den omdat we dan in de toekomst misschien nog mee kunnen pro fiteren van een EEG-regeling'. Dat hij zijn actieve rol in de landbouw nu vaarwel zegt, betreurt de heer Vercauteren nauwelijks. .Het is natuurlijk een groot stuk van je leven geweest en dan gaat schei den altijd gepaard met iets van weemoed, maar aan de andere kamt zeg ik tegen mezelf: het is genoeg ge we eest. Ik ga nog drie maanden burgemeester spelen en dan krijg ik eindelijk weer eens tijd voor mezelf en mijn hob by's: jagen, kaarten en biljarten en zo nu en dan eens een boek' SPECIAAL ONTWIKKELD VOOR INVAARSITUATIE BIJ EUROPOORT RUIM 2 JAAR LANG BEPROEFD jjXEL In Axel zullen lange slanke «nuermast en een zendergebouw verrij- in liet kader van de aanleg van elektronisch plaatsbepalingsysteem ™r ile scheepvaart. Dergelijke masten jJ gebouwen, zullen ook worden gc- Pwd in nej|00 en Gilze-Rijen. Deze li™ punten zijn na twee proefopstel- mpt mobiele apparatuur geko- V&Ult d i worden uitgespreid, met de hulp waarvan de scheepvaart kan navi geren. Onder andere is dit net bestemd voor de mammoettankers, die de geul naar Europoort moeten invaren. Ver der is dit plaatsbepalingsysteem dat volgend jaar definitief in gebruik wordt genomen nodig voor de waterstaat en het kan ook nuttig zijn voor de visserij, luohtvaart, olie-exploratie en dergelijke. Het navigatiesysteem - het radioplaats- bepalingssysteem is speciaal voor de Rotterdamse situatie ontwikkeld en werd ruim twee jaar lang beproefd. Het systeem komt eenvoudig gezegd hierop neer: als men op énige af stand van elkaar gelijktijdig drie steen tjes in het water laat vallen, zullen de cirkels die daarna over het wateropper vlak uitwaaieren, elkaar kruisen. Op dezelfde wijze, maar nu onzicht baar, zullen in de ether de signalen van de drie zenders cirkelvormig over de Noordzee uitwaaieren en elkaar krui sen. Door deze kruispunten met elk aar te verbinden, krijgt men een pa troon van hyperbolen, die de zee-opper vlakte verdelen in denkbeeldige secto ren. Via de bestaande en op dé meeste schepen aanwezige apparatuur kunnen deze sectoren zichtbaar worden ge maakt. Iedere gezagvoerder van een mammoet- tanker kan dan bepalen in welke sec tor zijn schip zich bevindt en wat de positie van zijn schip is ten opzichte van bijvoorbeeld de as van de geul. De nautische problemen van de zeer grote tankers, die Rotterdam naderen, beperken zich niet tot het bevaren van de geul. Zowel in de aanlooproute als bij het koersen door het Nauw Calais dient zorgvuldig te worden navigeerd. Praktijkmetingen aan boord van de verschillende tankers, waartoe meermalen in Calais een meetgroep van rijkswaterstaat aan boord "ging, hebben onder meer uitgewezen dat de golfslag nog veel invloed uitoefent op de bewegingen van het schip. Men pro beert thans de wetmatigheden van het golfpatroon van de Noordzee op te spo ren. De eerste gegevens hiervoor zijn bij rijkswaterstaat reeds binnengeko men. Gedeputeerde Van den Bos: BURGERZIN GROOT IN ZEELAND MIDDELBURG De burger zin is groot in Zeeland. Tot die conclusie kwam dinsdag morgen de gedeputeerde J. van den Bos bij de beantwoording van vragen gesteld tijdens de maandag gehouden begrotings debatten. Die burgerzin blijkt uit de bur gerzinleningen, die de Zeeuwse gemeenten van plaatselijke fi nanciële instellingen tot een be drag van 4 Vè miljoen hebben kunnen opnemen. Het percen tage ligt bij de Zeeuwse ge meenten op 29 pet. Landelijk is dit slechts 9 pet. Sedert de in stelling van de centrale finan ciering in 1965 is er bij de ge meenten een dalende tendens in de toegewezen geldleningen. (Dit jaar 12 miljoen toegewe zen. vorig jaar 13,6 miljoen.) Er is een stijging in de consoli- datieleningen. waarvan er dit jaar voor 9,5 miljoen werden toegewezen tegen 8,6 vorig jaar. De totale geldleningen aan de gemeenten beliepen dit jaar 21 miljoen tegen 22,2 mil joen vorig jaar. De totale financiële positie van de provincie achtte^ de heer Van den Bos vrij gunstig. Er is voor het jaar 1970 een slui tende begroting. Gedeputeerde A. Kaland: Voorbereidingen vorderen vlot i de gang. .Vóór 1 i de, financieel-economische werkgroep de prognoses voor het gebruik van de verbinding voor 1980, 1990 en 2000 op tafel brengen. Het overleg tussen de verkeersdeskundigen uit Zeeland en die van het rijk is erop gericht tot «'en juiste structuur en 3e juiste aantallen te komen. Er cir culeren op het ogenblik tekeningen voor twee projecten: een brugtun- nelcombinatie (Kruiningen Perkpol- der) en een hangbrug (Waardc-Paal) Dit deelde gedeputeerde A. J. Kaland gistermorgen mee op vragen van de staten over de stand van zaken. In eerste instantie voegde hij eraan toe dat de .provinciale vertegenwoordi gers in het overleg met het r.jk zich zullen terugtrekken, wanneer er serieus wordt gedacht aan het tra ject Waarde'. De heer Kaland signa leerde nog dat het provinciaal be stuur al van het begin af heeft ge steld dat Kruiningen-Perkpolder de uiterste grens naar oostelijke rich ting is, (Tic inen in Zeeland kan ac cepteren. De fractieleider van de CHU de heer C. F. van der Peijl ver klaarde zich bij interruptie meteen akkoord met die opvatting. ,In dat geval begint he*, voor Zeeland niet meer interessant te worden', zei h:J nog. Mr. J. G. F. Schlingemann (vvd) was het daarmee niet eens. .Het gaat te ver om vast te stel len dat heel Zeeland geen belang meer heeft bij een vaste oeverver binding. wanneer die enkele kilome ters oostelijker komt', vond hij. Voor de heer Kaland was het bij de du plieken aanleiding om zijn nogal re solute uitspraak wat terug te ne men. .Alvorens tot dat besluit te komen, zullen wij nader overleg met de staten plegen', zei hij. Overigens liet hij daarbij nog wel even uitkomen dat Zeeland bij een vaste verbinding oostelijker dan Kruiningen-Perkpolder in de toekomst niet met één vee ver binding daarnaast (Vlissingen - Breskens) genoegen zal kunnen nernen. ,En dat is een sterk argu ment'. Na een bezit van slechts 18 maanden werd plotseling van ons weggenomen, onze kleine lieveling THEO H. W. Th. van Dalen C. J. van Dalen- Kamp Vlissingen, 16 december 1969 Vincent van Gogh- laan 111 De begrafenis zal plaatshebben op vrijdag 19 december. Vertrek van huis des voormid dags 11 uur. Heden is plotseling van ons weggenomen, ons lief kleinkind en neefje THEO H. van Dalen C. van Dalen- Baarends Wim Vlissingen, 16 december 1969 Paul Krugerstraat 454 Heden overleed, geheel onverwachts, onze ge liefde schoonzuster geboren Hellrüng Vlissingen: A. A. Palmkoek wed. van A. la Soe Papendrecht: Jac. la Soe M. la Soe- van der Giessen Amsterdam C. van Bedaf J. van Bedaf - la Soe Brussel: W. la Soe A. M. Ia Soe- Pauwels Oost-Souburg: J. la Soe T. la Soe - Spuq Oost-Souburg: Joh. la Soe C. M. la Soe - Tellier Duitsland: W. Stumm W. Stumm-la Soe Heden behaagde het de Here tot Zich te nemen, in de ouderdom van bijna 92 jaar, onze ge liefde en zorgzame moeder, groot- en over grootmoeder CORNELL4 PASMAN- VERIJZER Kruiningen: M. Boone Kruiningen: S. Pasman Zaamslag: J. Pasman M. G. Pasman- Bogaarts Kruiningen: M. Pasman Vlissingen: I. Pasman A. Pasman-Verduin Kruiningen: M. Pasman Klein- en achterkleinkinderen De begrafenis zal plaatshebben op woens dag 17 december 1969, te 13.00 uur op de al gemene begraafplaats te Kruiningen. Vertrek vanuit het jeugdge- bouw van de geref. kerk te Kruiningen te 12.45 uur. Heden overleed, geheel onverwachts, onze lieve, zorgzame vrouw, moeder, behuwd- en groot moeder ERNA SOPHIE LA SOE, geboren Hellrüng, op de leeftijd van 61 jaar. Oost-Souburg: P. J. Ia Soe Sr. Middelburg: F. M. Cijsouw-la Soe N. Cijsouw Oost-Souburg: M. F. Haaze-la Soe S. E. A. Haaze A. J. de Kok-la Soe J. de Kok Middelburg: E. J. P. Erdelmann-la Soe W. J. Erdelmann Oost-Souburg: P. J. la Soe Jr. en verloofde En kleinkinderen Oost- en West-Souburg, 15 december 1969. Vlissingsestraat 65. De teraardebestelling zal plaatshebben op vrijdag 19 december 1969, vertrek Vlissingsestraat 65, des namiddags 2 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het jeugdgebouw achter de geref. kerk, Kanaal- - straat 8. Geen bezoek aan huis. Heden behaagde het de Here, tot'onze diepe droef heid, toch nog onverwachts, van onze zijde weg te nemen, onze lieve en zorgzame moeder, be huwd-, groot- en overgrootmoeder JACOMINA VAN DER MALE, weduwe van Marinus Nagelkerke, in de gezegende ouderdom van 85 jaar en 9.mnd. Goes: J. Allewijn-Nagelkerke M. M. Allewijn Rotterdam: A. Kole-Nagelkerke A. H. Kole Amersfoort: D. Nagelkerke A. Nagelkerke-Verzeijde Vlissingen: M. Nagelkerke R. Nagelkerke-Fagg Vlissingen: Q. Nagelkerke A. W. Nagelkerke-Wïsse 's-H.-Arendskerke: A. Nagelkerke 's-Heer-Arendskerke, 14 december 1969. Rusthuis .Poehvijck'. De begrafenis zal plaatshebben op heden, woens dag 17 december 1969, om 14.45 uur op de alge mene begraafplaats te 's-Heer-Arendskerke, voor afgegaan door een rouwdienst in rusthuis ,Poel- wijck' om 14.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in huize .Poelwflck'. De overledene ligt opgebaard in ziekenhuis ,Berg- zicht'. Bezoekuren van 11-12 en van 14-15 uur. Heden is op z'n alleronverwachtst door een auto ongeluk van mij weggenomen, mijn innig geliefde AB POLDERMAN op de leeftijd van 50 jaar. Berty Polderman - Burgers Middelburg, 15 december 1969 Koudekerkseweg 123 ,'t Oek Uus' Liever geen bezoek, geen bloemen, geen toespraken De overledene ligt opgebaard in het mortuarium van het Gasthuis te Middelburg. Gelegenheid tot bezoek dagelijks van 10.00-11.00 en van 18.00- 19.00 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben op zater dag 20 december te Vlissingen om 12 uur. Ver trek Koudekerkseweg Middelburg om 11.30 uur. Na afloop gelegenheid tot condoleantie, Koude kerkseweg 123, Middelburg. Diep geschokt berichten wij het plotseling over lijden tengevolge van een noodlottig ongeval, van onze geliefde zoon, broeder, zwager en oom, de heer A. POLDERMAN op de leeftijd van 50 jaar. Middelburg: D. Polderman P. Polderman - Verijzer Middelburg: C. E. Riemens - Polderman J. J. Riemens Middelburg: J. N. Huijsman - Polderman 's-H.-Arendskerke: J. P. H. Polderman G. Polderman - Petiet Middelburg: N. P. Polderman - de Kam Middelburg: C. Polderman H. Polderman - Hage Goes: J. C. Polderman - Kampman H. Kampman Vlissingen: W. Polderman G. Polderman - Kuijs Vlissingen: C. C. Polderman - Touw J. Touw Neven en nichten Middelburg, 15 december 1969 s weggenomen, ADRIAAN JO ANNUS ARIE POLDERMAN op de leeftijd van 50 jaar. De heer en mevrouw Burgers - Poulus Middelburg, 15 december 1969 Koudekerkseweg 123 Heden is nog onverwachts van ons heengegaan onze lieve, zorgzame man, vader, behuwdvader en opa ANTHONIE MUITJE echtgenoot van Maria Adriana Oele, op de leeftijd van 65 jaar. Kortgene: M. A. Mullié-Oele Goes: A. Mullié J. E. Mullié-Jacobs Ella en Anton Colijnsplaat: J. A. de Pree-Mullié W. A. de Pree Ria, Ko en Tony Rozendaal (Gld.): E. Mullié E. J. S. Mullié-ter Hoeven Marjan Kortgene, 15 december 1969. Hoofdstraat 76. De overledene ligt opgebaard in het ziekenhuis ,St.-Joanna' te Goes. Bezoekuren van 11.00-12.00 uur en van 15.00-16.00 uur. De begrafenis zal plaatshebben op vrijdag 19 december 1969 des namiddags om 2.00 uur te Kortgene, vanaf ,De Stadsvijnkelder', Hoofdstraat 39. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in ,De Stadswijnkelder'. Met diepe droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze lieve broeder, zwager en oom ANTHONIE MULLIÉ op de leeftijd van 65 jaar. Middelburg: A. K. van der Weele - Mullié G. van der Weele Zutphen: J. Mullié H. Mullié -Nout Delft: A. Mullié W. A. Mullié - Swenne Goes: J. Krijger - Mullié P. Krijger Kamperland: C. Mullié T. Mullié - de Kok Kamperland: S. M. Oele Hilversum: C. D. Pothuizen Haamstede: E. C. Priester C. Priester - Verton Neven en nichten 15 december 1969

Provinciale Zeeuwse Courant | 1969 | | pagina 7