Sport steunde weer Zonneveld en andere kindertehuizen jp Kruispunt St.-Anna onoverzichtelijk door te ruim zicht' Tweemaal brand op een dag A. W. L. Kanaalzone stopt uitbetalen schadevergoeding 7 BLIKSEMBEZOEK AAN ZEEUWSE INSTELLINGEN BEOCORD STEREO RECORDER Zw-Nederland voor veemarkt naar Utrecht? AWL KANAALZONE NAM POST VAN ƒ80.000,- TERUG VRIJDAG 28 NOVEMBER 1969 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT (ADVERTENTIE) YAMAHA 'S WERELDS GROOTSTE FABRIEK VAN MUZIEKINSTRUMENTEN. 250.000 PIANO'S, VLEUGELS EN ELEKTRONISCHE ORGELS VERLATEN DIT JAAR DE FABRIEKEN. VLEUGEL, PIANO'S EN PLATENSPELERS VLISSINGEN Sport steunt Zonne veld' de stichting, die ieder jaar een aanzienlijk bedrag bijeengaart, voor de Zeeuwse kindertehuizen, heeft donder dag de jaarlijkse sehenkingstoumee ge- niaakt. Het bestuur van de stichting bezocht achtereenvolgens de tehuizen .Huize den Berg' te Goes, het dagver blijf van .Vijvervreugd' op het Noord- boiwerk te Middelburg. .Kinderzorg' en bel zeehospitum .Zonneveld' te Oostka- pelle. In .Huize den Berg* te Goes, dat het eerst werd bezocht, kon .Sport steunt Zonneveld' een vleugelpiano met kruk aanbieden. Voor het ontspanningspotje was er nog 250, een bedrag dat vol gens een toezegging van zuster Theo- dosia aan muziek zal worden besteed. De vleugel werd tijdens een korte sa menkomst in een zaaltje van het te huis met Sint-Nicolaas ingewijd. De heer J. G. van de Sman. psycholoog aan dit tehuis voor geestelijk gehandi capte kinderen begeleidde op de vleugel de muziek, die de kinderen met allerlei slag-instrumenten ten gehore brachten, muziek die van de heer Van de Sman van groot belang noemde in het leven van deze kinderen. (ADVERTENTIE) voor hen die kwaliteit en stijl stellen boven de prijs ontwikkelde B&O na jarenlange research de technisch volmaakte In internationale vakkringen wordt unaniem erkend dat B&O bandrecorders onder alle omstandigheden betrouwbaar zijn. B&O Beocords zijn superieur door hun technische veelzijdigheid en elegante vormgeving. De nieuwe 4-spoors BEOCORD 2400 heeft drie nieuw geconstrueerde hyperbolisch geslepen geluidskoppen en biedt ongekende mogelijkheden voor speciale toepassingen. Met Ingebouwde HiFi-stereo eindver- sterker-2x10 Watt sinusvermogen -en een mengpaneel waarvan de 8 ingangen onderling mengbaar zijn. Een slereorecorder die ruim de DIN 45500 norm overschrijdt. Prijs f1845.-. Laat een B&O-dealer u adviseren. Of vraag B&O-k.leurenkatalogus B 25 aan. U ontvangt dan tevens een lijsl van B&O-dealers in uw omgeving. Bang Olufsan Nederland Postbus 8 - 's Graveland. .Huize den Berg', ontving evenals trouwens de andere tehuizen, be halve geschenken van de stichting .Sport steunt Zonneveld' nog een enveloppe met ƒ100 uit handen van de vice-voorzitter van de motorclub ,Mac. Scheldegouwen', de heer A. de Pree. De motorclub is de organisa tor van de Zonneveld-rit'. Schamel Na .Huize den Berg' te Goes ging i naar het dagverblijf Vijvervreugd' te Middelburg. Daar werd het gezelschap welkom geheten door de heer A. Kar man namens de centrale directie van de stichting verpleeg- en rusthuizen .Zeeland'. De heer Karman wees er op dat de huidige schamele behuizing van het dagverblijf door een moderner ge bouw zal worden vervangen. ,De stich ting Sport steunt Zonneveld' zal dan wel een ander onderkomen moeten zien te krijgen', merkte stïehtingsvi zittcr, de heer C. Westerweel dient gaande op. (De stichting gebruikt na melijk een vertrek in het oude gebouw).. .Sport steunt Zonneveld' bood de stich ting verpieeg- en rusthuizen .Zeeland' een piano aan voor .Vijvervreugd', een radio-grammofooncombinatie met pla ten. een muziekkoffer, en een piano voor het dagverblijf .Vijvervreugd', en een vliegende Hollander, een duikrek en een glijbaan voor .Ipenoord'. Verder werd voor een ontspanningsfonds een bedrag van 250 beschikbaar gesteld. Hoofdleidster, T. van Roon, die het ge zelschap in het gebouw rondleidde, dank te .Sport steunt Zonneveld' namens de kinderen hartelijk voor de geschenken. Vervolgens werd een bliksembezoek ge bracht aan Kinderzorg, waar twee tv- toestellen, één voor .Huize Welgelegen' te Serooskerke en één voor het meisjes tehuis aan de Loskade te Middelburg, werden overgedragen. Verder was er een koelkast voor .Zonnevijlle' een aqua rium^ schaatsen en rolschaatsen voor het tehuis .aan de Veerse Singel en Kamerlid Tilanus: bijstandswet voor gedupeerden in Zierikzee DEN HAAG (ANP) Het tweede»- karaerlid (lr Tilanus (chu) heeft de mi nisters van binnenlandse zalten en cm; gevraagd, ten behoeve van de getroffe nen van de mijnontploffing in Zierik zee een groepsregeling in het kader van de algemene bijstandswet van toepas sing te verklaren. In een dergelijke regeling zou kunnen worden bepaald welke kostenfactoren in aanmerking bunnen komen voor scha devergoeding, met een ontsnappings clausule voor onvoorziene omstandighe den. Bij de toepasselijk verklaring kan de minister tevens aangeven welke kos tenfactoren afhankelijk van de gebeur tenis, in dat geval voor vergoeding, in aanmerking komen. De uitvoering van de regeling zou in handen kunnen worden gelegc betrokken gemeentebesturen, die ter stond tot "schadeënquêtering kunnen overgaan. De gemeenten dienen gens" dr Tilanus een in de regeling bepalen vergoeding mede afhanke lijk van de aard van de gebeurtenir uit de rijkskas te ontvangen. Dr Tilanus acht het nauwelijks vaardbaar dat een toezegging tot hulp verlening moet wachten op een beslis sing van het nationaal rampenfonds (ingevolge de vraag of een gebeurte nis als nationale ramp moet. worden beschouwd). De getroffen bevolking dient zo spoedig mogelijk te weten waar zij aan toe is. aldus dr Tilanus, die er aan herinnert dat de algemene bijstandswet reeds eerder is gebruikt voor het verlenen van hulp aan slacht offers van natuurrampen. Hij informeert tevens naar de omvang van de schade aan particuliere en wo ningwetwoningen, huisraad, onkosten van" vervangende huisvesting en drijfsschade en in welke mate de s< de door verzekering wordt gedekt. GOES Volgens het hoofdbestuur van ZLM zullen de veehouders in Zuid- West Nederland zich voor (le vee markt in de toekomst het beste kun nen oriënteren op Utrecht. Nu Rot terdam voor de telers drijgt weg te vallen, geniet Utrecht de voorkeur boven Den Bosch en Leiden, omdat er met deze plaats goede verbindin gen zijn en de markt kort liïj het gro te consuniptiegebied ligt. In september bracht een grote brand ernstige schade toe aan dc Rotter damse markt, het restaurant en het kantoor. Mede gezien de ongunstige ligging in de stad heeft de gemeente het plan opgevat om een nieuwe vee markt aan te leggen aan de rand van de stad. Door de zeer hoge kosten is men van dit plan min of meer af- Examen In Utrecht slaagde voor het examen akte pedagogie m.o.-B. de heer L. A. Soeters. leraar aan de riiks pedagogische academie te Middelburg. een voetbalspel en gereedschap voor het repareren van brommers en rijwie len voor het Baken. Voorzitter Wester weel kon toezeggen dat er voor nieuwe zwanen voor Welgelegen zal worden ge zorgd. Deze zullen dan wel deskundi ger worden gekortwiekt dan de vorige, aie immers zijn weggevlogen. Tijdens de bijeenkomst in het ge bouw van Kinderzorg in de Nieuw- straat te Middelburg sprak de heer De Pree (van de Zonneveldrit) zijn verheuging uit over het feit dat de jeugdrit Walcheren zo'n succes was aandeel dat de jeugd in deze rit heeft gehad. Kamers In zijn dankwoord wees de heer W. K. H. Dieleman er op dat .Kinderzorg' dank zij .Sport steunt Zonneveld' din gen kan permitteren die liet zonder de stichting niet zou kunnen. ,Wïj heb ben te maken met allerlei wettelijke bepalingen en we wilden voor het nieuw te bouwen meisjestehuis grotere ka niers, dan in die wettelijke bepalingen was aangegeven. Wat dat meer kost moeten we dus zelf betalen, Sport steunt Zonneveld' springt nu bij om dc toch ook broodnodige verstrooiingsmid- delen te bekostigen', aldus de heer Die leman. De heer G. J. de Jager sprak er zijn blijde verbazing over uit dat de sport wereld in Zeeland niet alleen a.an zich zelf blijkt te denken. ,Dat is de om gekeerde wereld vergeleken b(j wat de mentaliteit van de sportwereld in an der provincies helaas vaak is', vond de heer De Jager. Hierna werd nog een bezoek gebracht aan Vijvervreugd aan de Koudekerkse- weg. 's Avonds bezocht het, stichtings bestuur nog het Zeehospitium .Zonne veld' te Oostkapelle. Aan dit tehuis werd geschonken een kabelbaan, een driewielfietsje, een grammofoon met platen, een uitbreiding van de biblio theek, een hockeyspel, kleuter en spel materialen een kegelspel, boekbon voor boeken kaften, een kleuterbreimachine en diverse puzzels. Voor het padvin dersfonds en het ontspanningsfondsje werd beide 250 gesteld. Op de foto: In Huize den Berg' tc Goes wordt dc vleugel ingewijd met Sint-Nicolaasliedjes. Do kinderen vor men een orkestje. Aan dc vleugel de lieer J. G. van der Sman. Staande naast de vleugel voorzitter C. Westerweel en de lieer W. P. Joziasse, die als taris aftreedt, na jaren in die functie bij .Sport steunt Zonneveld' werkzaam te zijn geweest. (Foto PZC) Het tehuis ,De Sterre' te Sluiskil heeft ook in verband met de benoeming van een nietnve geneesheer-directeur, nog geen gelegenheid gehad wensen kenbaar te maken. Aan dit tehuis zullen op een latere datum geschenken wonden over gedragen. VERDEDIGER VOOR POLITIERECHTER: j MIDDELBURG ,Het kruispunt bij St.-Anna is onoverzichtelijk, I juist omdat men daar zulke enorme afstanden kan overzien. Men verliest zich in de ruimte'. Aldus donderdag voor de politierechter te Middelburg, mr H. Tichelman in zijn pleidooi voor de Belg F. C., die zich moest verantwoorden voor het onvoorzichtig oprijden van deze voorrangskruising. Gebr. Van Damme, piano- en orgelhandef Lange Noordstraat 16, Middelburg. G. A. Goldschmeding's piano- en orgelhandei NV Lange Kerkstraat 41, Goes. IN SCHOONDIJKE SCHOONDIJKE Een brand en een brandje bezorgden de brand weer van Schoondijke donderdag tweemaal werk. 's Morgens om half zeven ontdekte de heer J. Brugge in de openbare lagere school .Prinses Irene' een begin van brand. Via de brandmelder aan de Willemsweg alarmeerde hij de brandweer. De brand greep zeer snel om zich heen. Toen de brandweer zijn stralen tien minuten later op de vuurhaard richtte reikten de vlammen in het eerste lo kaal al tot aan de vliering en konden de omstanders onder wie zich waarne- be- gloed door de dak nen waarnemen. Anderhalf uur later waren de brand weerlieden het vuur toch meester en konden ze met het nablussingswerk be ginnen. Bij de bestrijding van de brand liep het ernaast gelegen waslokaal nog al wat brand- en waterschade op. Glo baal schat men de schade op veertig duizend gulden. De school was verze kerd. Vermoedelijk is de brand ontstaan bij de oliekachel in het klasselokaal. Vlam in de pan veroorzaakte 's mid dags omstreeks half vier een brandje in de friteskraam, eigendom van de heer Erasmus te Groede, op het Dorps plein. De toevallig passerende opper wachtmeester Nieuwenhuijze zag de brand ontstaan en maakte met een schuimblusapparaat korte metten met heL vuur. Toch was de brandweer voor dit brandje inmiddels uitgerukt: ze be dekte voor alle zekerheid het interieur van het kraam met een laag bluspoeder. De vlam sloeg in de fritespan op het moment, dat de beheerster juist even een boodschap aan het doen was. AANNEMER MAAKTE FOUTEN STANK IN SAS VAN GENT IS GEMEENTEZAAK TERNEUZEN De afvalwater leiding Kanaalzone gaat geen scha devergoeding meer betalen aan mensen die zich gedupeerd voelen door het aanleggen van de hoofd leiding en secundaire leidingen. De schadevergoeding (dit jaar in totaal zo'n 8900,- voor de hoofd leiding en ƒ6585,- voor de secun daire leidingen) werd gegeven om dat de grond van de akkers waar de leidingen doorheen gaan minder opleverde, als gevolg van struc tuurverslechtering. Op de vergadering van de raad van be stuur van de AWL, donderdagmorgen in hel gemeentehuis van Terneuzen, zette voorzitter G. H. E. M. van Waes een dik ke streep onder alles wat zich de afge lopen 1 jaar rond de schadeclaims heeft afgespeeld. De hoek waar de meeste ver goedingen werden gevraagd: Zandstraat Sas van Gent. ,De aannemer is bij het aanleggen van de hoofdleiding niet steeds zorgvuldig te werk gegaan, er zijn dingen gebeurd die niet volgens het oorspronkelijke plan verliepen', aldus de heer Van Waes. Hij merkte echter op, dat het nu .bij oordeelkundig gebruik van de grond') onmogelijk is dat de mensen nog te lijden hebben van ver minderde grondopbrengst. .Over deze schadezaak hebben we uitvoerig over- Rector C. C. Kroon nieuwe pastoor van 's-Heerenhoek VLISSENGEN Rector C. C. Kroon van het St-Josephzïekenhuis te Vlissin- gen is benoemd tot pastoor van 's-Hee renhoek. Hij volgt daarmee pastoor S. IVitteman op, die onlangs bij een ver keersongeluk om het leven kwam. Rector Kroon is 55 jaar. Hij kwam in januari 1950 naar Vlissingen, waar hij in het bijzonder met het opbouwwerk werd belast. Vanuit Vlissingen bedien de hij ook de r-k parochie in Souburg. Acht jaar geleden werd hij rector van het St-Josephzi ekenhuis. Hij zal zaterdagavond 6 december zeven uur in 's-Heerenhoek als pastoor worden geïnstalleerd. I De 20-jarige P. uit Axel werd Uitzondering zen, dat de Belg .hoogst onvoorzich tig had gereden en legde daarom alleen da boete op. Op vergadering raad Van bestuur Voor de bouw kantoor TERNEUZEN Het dagelijks bestuur van de afvalwaterleiding kanaalzone heeft van de begroting voor '70 een post van 80.000 teruggenomen, bedoeld voor de bouw van een kantoor voor het hoofd technische dienst, vergader- en archief ruimte en wasgelegenheid aan h°t ge maal .Westerschelde' in Terneuzen. Het dagelijks bestuur zal op korte termijn het plan opnieuw indienen, maar dan niet meer gegevens over de plann.en. Op de vergadering van de raad van be stuur van de AWL donderdagmorgen in het gemeentehuis van Terneuzen, maak ten de heren P. J. Huijbrecht, J. van der Peijl en D. J. Oggel bezwaren tegen de begrotingspost. De heer Huijbrecht dreigde zelfs zijn goedkeuring aan de begroting te onthouden, als de ƒ80.000 er niet werden uitgelicht. ,Als afvalwa terleiding hebben we de taak om afval water weg te pompen, niet om een pa pierwinkel te scheppen. Dat begint met een archief en dan moet er personeel bij en zo gaan we maar door'. De heer Van der Peijl (,ik weet precies hoe dat gaat') vreesde dat het gebouw niet op 80.000 maar op 160.000 zou komen. De heer Oggel tenslotte wilde het voorstel aanhouden, waarna het, ergezeld van meer details, nog eens kan worden aangeboden. AWL-voorzit- ter G. H. E. M. van Waes wees op de abominabel slechte huisvesting van de AWL-techndsche dienst. ,Het ai-chief hebben we bij onze administrateur in huis, geen ideale situatie'. Op tegenwer pingen van de heren Huijbrecht en Van der Peijl dat er na de herindeling ette lijke gemeentehuizen leegkomen ant woordde hij het niet leuk te vinden om Boete van f200 |ten laste gelegd in een auto te hebben j 1 gereden terwijl hij teveel had gedron- Voor niet onletfpn *en- In een flauwe bocht, op de weg l/UUl IllCl UfJieiieil van Terneuzen naar Sa. van (Gent. wal C. was komen rijden uit de richting!hij op de linker weghelft terecht ge- Axel en wilde afslaan naar de nie-j komen. De bestuurder van een lege- we brug. Er naderde echter een I moet komende auto had geen kans meer volkswagen, die de auto van C. niet gezien ver genoeg naar rechts uit te meer kon ontwijken. Door de bot-1 wijken waarop de botsing was gevolgd, sing ging de volkswagen over de De verdachte verklaarde "niet meer dan kop. Enige inzittenden in de auto vier of vijf biertjes te hebben geedron- van C. werden gewond. j ken. Een bloedproef had echter een pro- rnillage van 1.4 aangewezen. Officier mr Th. Lebret wees erop, dat de kruising toch duidelijk was gemarkeerd. Hij wilde echter reke ning houden met de narigheid die C. door verwondingen van familie-. De officier concludeerde, dat Van B. leden, in eigen kring, door het onge- op dat moment niet meer in staat kon val al had gehad en bepaalde daar- worden geacht om zijn auto naar be- om zijn eis op een boete van twee-1 horen te besturen. ,Het is met bepaald hond.erd gulden en een ontzegging de juiste instelling om met een auto van de rijbevoegdheid voor de tijd weg te gaan als men om een glaasje van een jaar. |bier wil', aidu6 de officier, die een wede Politierechter mr P. van Empel voorwaardelijk gevangenisstraf en een achtte echter niet voldoende bewe--"aar van de rijbevoegdheid - - - - - - eiste. Politierecnter mr Van Empel be paalde de straf, wegens een aantal bij komende omstandigheden, 'bij wijze van uitzondering' op een voorwaardelijke gevangenisstraf van een week met een proeftijd van twee jaar. Het Jaar ont zegging van de rijbevoegdheid bleef on veranderd gehandhaafd. Eveneens wegens autorijden onder te grote drankinvloed, werd J. R. uit St.- Jansteen veroordeeld tot een onvoor waardelijke gevangenisstraf van een week en een ontzegging van de rijbe voegdheid voor de tijd van negen maan den. waarvan drie maanden voorwaar delijk. Mr Van Empel had, voor wat de ontzegging betreft, het .maximum aan clementie' willen toestaan omdat R. de auto voor de uitoefening van zijn beroep heel hard nodig had. De officier had eerder het .tarief* van een week onvoorwaardelijke ge vangenisstraf en een vol jaar ont zegging van de rijbevoegdheid ge- eist. Mr Lebret had aan zijn eis nog de niet mis te verstane opmerking toegevoegd: ,Als je op die manier op stap gaat, kan beter direct je rijbe wijs bij de politie inleveren'. De po litie, die door een automobilist op R.'s rijgedrag opmerkzaam was ge maakt, had R. slingerd over de weg zien rijden. Komend uit de richting Zierikzee was C. B. uit Zonnemaire op de rijksweg bij de .Blauwe Keet' zonder voldoende op te letten met zijn auto afgedraaid. Een botsing met 'n tegemoet komende auto was het gevolg. B. verklaarde ter zitting wel te hebben gekeken maar niets te hebben gezien. Mr Lebret vor derde een boete van 300 gulden en een ontzegging van de rijbevoegdheid voor de tijd van zes maanden. Mr Van Empel legde dezelfde boete op doch be paalde de ontzegging op drie maanden voorwaardelijk. J. D. J. Martens lid statencommissie financiën MIDDELBURG Door het ontslag ne men van de heer P. H. M. Adriaanse (kvp) als statenlid is er tevens een va cature ontstaan in de vaste commissie van voorbereiding voor de financiën. Tot nieuw lid van de commissie is nu benoemd de heer J. D. J. Martens uit Hulst. huis bij anderen aan te kloppen vesting. ,We moeten voor ons probleem een zo rationeel mogelijke oplossing vinden'. Zelfs de ln allerijl op tafel gelegde te kening van de bouwplannen kon de he ren niet overtuigen. Het voorstel ging daarom voorlopig terug naar het dage lijks bestuur. De begroting (dankzij een opgenomen bedrag van 23.000 sluitend, maar met een werkelijk tekort van 47.000 op de gewone dienst) ging on der de hamer door. De cijfers voor '70 vermelden ook een post van 150.000 om een eind te maken aan stankproble men die zich afgelopen zomer voorde den in Terneuzen. De AWL-leiding is daar tevens stamriool. De raad van bestuur krijgt nog een uit voerig voorstel over technische en financiële kanten van de zaak. De heer Oggel was de enige die behoefte had aan een algemene beschouwing over de begroting '70. Op een vraag van de heer Huijbrecht antwoordde voorzitter Van Waes dat de AWL er voorlopig niet aan denkt om de tarieven voor het lozen op haar leidingen te verhogen. ,We moe ten streven naar een zekere continuïteit. Wel houden we over deze zaak steeds contact met de industrieën'. Kerkeliilce mutatie NED. HERVORMDE KERK Beroepen te Kolderveen-Dinxterveeo drs W. L. B. Schipper kandidaat te Lei den; te Midsland S. Julius die dit be roep heeft aangenomen. Aangenomen naar Leimuiden J. H. de Vree te Sleeu- wijk. Bedankt voor Amersfoort G. C. Vijzelaar te Veenendaal; voor Pernis G. E. Huizing te Haamstede. GEREF. KERKEN Beroepen te Zeist H. Vollenhoven te Rotterdam-Kralingen. CHR. GEREF. KERKEN Beroepen te Schiedam J. Westerink te Haamstede-Kerkwerve. Plaats uw familie berichten in de PZC leg gehad met Heidemaatscrappij, hel landbouwschap en de betrokkenen'. De heer Van Waes werd op de zaak rond de schadeclaims attent gemaakt door de heer D. J. Oggel, lid van de raad van bestuur. Hij herinnerde eraan dat de heer Van Waes vorig jaar al heeft gezegd dat zich geen schade claims meer zouden aandienen. ,Ik ben toen inderdaad wat optimistisch ge weest', erkende hij nu. Volgens de AWL-voorzitter loopt er, voor wat de secundaire leidingen aan gaat, nog één procedure. Overigens draait ook de aannemer op voor een deel van de kosten die schade aan ge wassen heeft teweeggebracht. De heren J. M. C. de Rijk (vertegHI woordiger van Sas van Gent in de raad van bestuur) en A. de Beleir <d:to van Westdorpe) maakten zich ongerust over stank die inwoners van Sas van Gent ,de Zandstraat en Sluiskil zou hinderen. In Sas van Gent (waar de buurtvereni ging ,Sint-Albert' al over de geuren klaagde) ligt een open riool, waarop de Coöperatieve Beetwortelsuikerfabnek en de stijfsel- en glucosefabriek lozen. ,Ze zijn weliswaar aangesloten op ue af valwaterleiding. maar hun water moet, voor het de leiding bereikt, eerst die open plaats passeren', legde de heer Van Waes uit. Hij stelde dat het riool een aangelegenheid is van de gemeente Sas van Gent en dat de AWL"derhalve weinig lean verrichten. .Maar ik heb begrepen dat de gemeente iets aan deze zaak gaat doen'. De opmerkingen van de heer De Rijk golden Sluiskil en de' Zandstraat, die last hadden van stank uit de westelijke rijkswaterleiding. Voorzitter Van Waes: .de stijfsel- en glucosefabriek loosde aanvankelijk op die rijkswaterleiding. Maar daar is nu een eind gekomen, de rijkswaterstaat heeft de leiding geschoond en de klach ten moeten dus tot het verleden beho ren'. De raad van bestuur boog zich verder over enkele rechtspositieregelingen, re- kening-courantovereenkomstcn en een begrotingswijziging. Enige en algemene kennisgeving. Op 23 november 1969 is in het Gasthuis te Mid delburg, na ee nkortstondige ziekte, op de leeftijd van 70 jaar, overleden, mevrouw SUZANNA B.ASTLAANTJE TEKHENNE-REISINGER, gewoond hebbende te 's-Heer-Hendrikskïnderen, Oude Rijksweg 27a. Op verzoek van de overledene heeft heden de cre matie te Westerveld in stilte plaatsgevonden. Goes, 27 november 1969. Notaris M. E. J. F. van Dissel, ex. test. Heden overleed in .Ter Valcke' te Goes, onze geliefde schoonzuster en tante, mejuffrouw MARLA M. MOET.A ART in de ouderdom van 88 jaar. Schoondijke, .Rusche vliet': S. Moelaart-Goethals Retranchement: W. Visser Biervliet /Driewegen Fam. Den Hamer- Anthonisse Tilburg: Fam. Moelaart Goes, 26 nov. 1969 ,Ter Valcke' De begrafenis zal plaatshebben op maan dag 1 december, om 15.00 uur, op de alge mene begraafplaats te Schoondijke. De rouw dienst heeft plaats in bejaardencentrum ,Ru- schevliet'. Enige kennisgeving Overleden: onze beste man en vader civ. ing. op de leeftijd van 78 jaar. Uit aller naam: J. A. van Dalsum- Gombert Hofplein 9, Middelburg. De crematie heeft in alle stilte plaatsgehad. Heden is geheel onverwachts van ons heengegaan, onze geliefde broer, zwager en oom MATTHEUS NAEREBOUT op de leeftijd van 73 jaar. Emmen: A. van der Heide-Naerebout H. van der Heide Vlissingen: E. Daamen-Naerebout J. Naerebout D. Naerebout-Hillen A. Naerebout L. Naerebout-De Quellery Neven en nichten Vlissingen, 26 november 1969. Heden is geheel onverwacht van ons heengegaan, onze geliefde zwager en oom MATTHEUS NAEREBOUT op de leeftijd van 73 jaar. Vlissingen: C. de Kuijper-Scheepers M. Milot-De Kuijper A. Milot T. de Kuijper Neef en nicht Vlissingen, 26 november 1969. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze in nig geliefde broer en zwager JOHANNES JACOBUS VAN MELLE Goes: M. C. van Melle J. B. van Melle Kloetinge: A. W. van Melle G. Wessel Driebergen: C. Lamain de Bruin Goes, 25 nov. 1969 Enige en algemene kennisgeving. Heden o%'erleed ra haar Heer en Heiland onze geliefde zuster, schoon zuster en tante CORNELIA BOSSCHAART in de ouderdom van 92 jaar. Mede namens de familie L. Overtveld- Bosschaart A. F. Overtveld Middelburg, 27 nov. '69 Laurens Stommeswegl Rusthuis ,Swerf-Rust' Condoleantieadres: Augustijnenstraat 6 De begrafenis vindt plaats D.V. maandag 1 december 1969 om 11.30 uur op de alge mene begraafplaats: Vooraf vindt een rouw dienst plaats voor fa milie en belangstellen den in het rusthuis ,Swerf-Rust', die aan vangt om 10.30 uur en geleid wordt door de weleerw. heer ds H. van Benthem. Heden overleed in het ziekenhuis .St-Joanna' te Goes, zacht en kalm, tot onze diepe droef heid, onze geliefde zus ter, schoonzuster en tante weduwe van 31. Bruinooge, in de ouderdom van 81 jaar Fam. Ferdinandusse Fam. Bruinooge Kruiningen, 27 november 1969 Brouwerijstraat 12a De begrafenis zal plaatshebben op maan dag 1 december aan staande des namiddags 13 uur op de algemene begraafplaats te Bieze- linge, vanuit de consis torie der Nederlands hervormde kerk te Bie- zelinge. Gelegenheid tot condoleren in de con sistorie van 14.30 tot 15 uur Geen bloemen

Provinciale Zeeuwse Courant | 1969 | | pagina 7