Achterstand in PZEM-incasso's nu langzamerhand ingehaald BtfuK- RIJPLATEN! Herstaco NV Vlissingen Buitenhaven Tel. 01184- 3876 - 6053 y- y; Er was eens... In Vlissingen nog niet weggewerkt Bedragen Hoger Eerste geslaagden voor A-examen koper' Zeeuwse muziekschool Paul C. van Belzen: Amateurs vragen zelf om gedegen opleiding' P.Z.C.LEES DIE KRANT Plaats uw familie berichten in de PZC iniiniffliiiiiiimimninm 8 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 1 NOVEMBER 1969 Met blijdschap geven wij kennis van de geboorte van ons dochtertje en zusje MARIA J. Francke W. Francke-Coppoolse Jaap Annie Meliskerke, 31 okt. 1969 Bergstraat 12 GETROUWD: G. P. J. VAN OOIJEN en MACHTELD PEL Middelburg, 31 oktober 1969. WIM DE BRUYNE en NETTIE DEURWAARDER geven met genoegen ken nis, ook namens hun ouders, van hun voornemen in het huwelijk te treden. De voltrekking zal DV plaatsvinden op donderdag 6 november om 3 uur in het gemeentehuis te Vlis- singen. Receptie van 4.30 uur tot 6.30 uur in zaal Rehoboth, Schoolstraat 1, Souburg. Vlissingen, Leeghwaterstraat 71. Middelburg, Nw. Vlissihgseweg 618. Toekomstig adres: Mackaystraat 83, Vlissingen. Niet in staat allen persoonlijk te bedanken, wegens de overstelpende belangstelling op 25 oktober 1969. zeggen wij allen langs deze weg hartelijk dank, voor de vele cadeaus en bloemen, of enig blijk van belangstelling. Hartelijk dank aan allen die deze dag voor ons tot een onvergetelijke hebben gemaakt, mede namens onze kin deren en kleinkinderen. W. van der Endt Joh. van der Endt-Dljkwel Kloetinge, november 1969. Lewestraat 25. Het is ons ondoenlijk, op persoonlijke wijze allen te be antwoorden, die ons na het overlijden van onze RIK hun deelneming hebben betuigd. Voor de bewijzen van vriendschap en medeleven, waarmee allen ons in deze eken tot zo bijzondere steun zijn geweest, betuigen we langs deze weg onze zeer hartelijke dank. Familie Merkeljjn. Vlissingen, november 1969, Voor de blijken van be langstelling, ondervonden bij ons huwelijk, zeggen wij allen, mede namens onze ouders, hartelijk dank. P. van Leeuwaarden W. van Leeuwaarden- de Groot Middelburg, november 1969. Breestraat 59. Op woensdag 5 novem- I ber 1969 hoopt onze geliefde vader, be huwd-, groot- en over grootvader JASPER JOBSE Gelegenheid tot felici teren van 16.30 tot i 18.00 uur in het ver- i enlgingsgebouw te Si rooskerke. Zijn dankbare kin deren, behuwd- en kleinkinderen. Serooskerke (W.)f 1 november 1969. Voor de vele bewijzen van deelneming, ontvangen na het plotseling overlijden van onze lieve vrouw, moe der en schoonmoeder JACOBA VAN SLOOTEN geboren Maas, Uit aller naam, M. van Slooten. Oost-Souburg, 1 november 1969. Voor de vele bewijzen van deelneming, ontvangen na het overlijden van onze ge liefde moeder, behuwd- en grootmoeder ELIZABETH REIJNIERSE weduwe van Pieter Verhage, Voor de vele blijken van belangstelling ontvangen bij ons 50-jarig huwelijks feest, zeggen wij, mede na mens onze kinderen en i kleinkinderen, allen harte-1 lijk dank. J. Dubbeldam R. Dubbeldam-Riddering I H. A. Delfos, arts AFWEZIG van 3 tot 8 november. Voor de vele bewijzen van medeleven, ontvangen na het plotseling overlijden van onze lieve dochter, schoondochter, zuster, schoonzuster en tante JACOBA VAN SLOOTEN geboren Maas, betuigen wij onze hartelijke Voor de vele bewijzen van medeleven ons betoond na het overlijden van onze in nig geliefde man, vader, behuwd- en grootvader KLAAS DE NOOIJER zeggen wij allen hartelijk dank. In het bijzonder de dokto ren De Greef en Postma en het personeel van het St- Josephziekenhuis. Uit aller naam, M. de Nooijer-Bakker. Vlissingen, november 1969. Glacisstraat 76. Voor de zeer vele blijken van belangstelling onder vonden bij ons 60-jarig hu welijk, welke voor ons een onvergetelijke dag is gewor den, zeggen wij allen, mede namens onze kinderen, be huwd- en kleinkinderen, hartelflk dank. A. Provoost M. Provoost-Passenier. Domburg, oktober 1969. Voorschotenstraat 3. Voor uw blijk van medele ven ons betoond tijdens de, ziekte en na het overlijden I van onze geliefde vrouw,! zuster, behuwdzuster en tante Uit aller naam, W. Slawinski. Vlissingen, november 1969. Clijverstraat 52. GEMEENTE VEERE De burgemeester van Veere brengt ter openbare kennis: 1. dat het college van ge deputeerde staten var Zeeland bij besluit var 7 oktober 1969 goedkeu ring heeft verleend aar het door de gemeente raad op 5 mei 1969 vastgestelde bestem mingsplan .Zanddijk' (herziening 1969), zulks met uitzondering van de bij het plan behorende voorschriften voor zover betreft artikel 1, lid 2, artikel 6, lid 1, de zin snede .eventueel met een daarbij opgenomen woning' en het bepaalde onder letter d, artikel 6. lid 2, artikel 15. artikel 16, sub 4, artikel 19, lid 1. sub a, f en g, artikel 19, lid 2, de zinsnede ,op de waterhuishou ding', artikel 21, lid 1, telkens het woord .rech tens', artikel 21, lid 2, artikel 22 en artikel 23: 2. dat het besluit van ge deputeerde staten met het bestemmingsplan ii gaande 4 november 1969 gedurende een maand ter gemeente-secretarie, Markt 5 te Veere, voor een ieder ter inzage ligt; 3. dat degenen, die zich tijdig met bezwaren zo wel tot de gemeenteraad als tot gedeputeerde sta ten hebben gewend, als mede een ieder, die be zwaren heeft tegen ge deeltelijke onthouding van goedkeuring door gedeputeerde staten, ge durende de onder 2. ge noemde termjjn beroep kunnen instellen bjj de kroon. Veere, 28 oktober 1969. De burgemeester voornoemd, A. de Kam. Voor de vele bewijzen van deelneming, ontvangen na het overlijden van onze va- groot- en overgroot vader DIRK KUUPER betuigen wij onze oprechte dank. Uit aller naam, M. M. de Koene-Kuijper J. D. v. Mellestraat 45, Goes. Kunstgebittenreparaties. Sneller, beter en... goed koper! Ook gouden tanden in kunstgebit- H. SCHUSTER herenkapsalon Koningsstraat 8, GOES. lijder$(sters) MYOPLASTIC KLEBER ronderveorofku*- «en, aoopel, licht, waiboar, werkt alt "hulp-apler" tar versteviging van de buikwand, houdt de breuk op haar plaats zonder bezwaren. Kosteloos te proberen bl| de deskundige van INSTITUT HERNIAIRE DE IYON die zitting zal houden let Goes: Focus', Opril bij de Grote Markt, woensd. 12 nov. 13-15 u. Middelburg: Focus', Nwe Burg 9, woens dag 12 nov. 10-12 u. Bergen op Zoom: Drog. Besling, Fortuinstr. 12, woensd. 19 nov. 10-12 u. Inlichtingen: I.H.L., Postbus 89, Heem- Mede namens onze kinde ren willen wij hartelijk dankzeggen voor de grote belangstelling, felicitaties, bloemen en cadeaus, die wij mochten ontvangen op 18 oktober 1969 bij onze 40- jarige echtvereniging. ZBrasser E. J. Brasser-1 Biggekerke, Oostweg 2. GEMEENTE VEERE De burgemeester van Veere brengt ter openbare kennis: 1. dat het college van ge deputeerde staten van Zeeland bij besluit van 7 oktober 1969 goedkeu ring heeft verleend aan het door de gemeente raad op 5 mei 1969 vastgestelde bestem mingsplan .Bungalow park buiten de Veste' (herziening 1969), zulks met uitzondering van de by het plan behorende voorschriften voor zover betreft artikel 1, lid 2, artikel 4, lid 1, de zin snede .dienstwoningen' en het bepaalde onder letter d, artikel 4, lid 2. het bepaalde onder let ter a, artikel 8, artikel 9, letter a de zinsnede ,en dergelijke bouwde len' en het bepaalde on der letter c, artikel 12, lid 1, het bepaalde onder de letters a, f en g er 2, de zinsnede ,of de wa terhuishouding", artikel 14, lid 1, telkens het woord .rechtens', en lid 2, artikel 15 en artikel 16; 2. dat het besluit van ge deputeerde staten met het bestemmingsplan in gaande 4 november 1969 gedurende een maand ter gemeente-secretarie, Markt 5 te Veere, voor een ieder ter inzage ligt; 3. dat degenen, die zich tijdig met bezwaren zo wel tot de gemeenteraad als tot gedeputeerde sta ten hebben gewend, als mede een ieder, die be zwaren heeft tegen ge deeltelijke onthouding van goedkeuring door gedeputeerde staten, ge durende de onder 2. ge noemde termijn beroep kunnen instellen bij de kroon. Veere, 28 oktober 1969. De burgemeester voornoemd. A. de Kam. De curator in het faillisse ment van A. J. A. DE NOOIJER, schoonmaakbe drijf, Van Bossestraat 88, té Vlissingen, deelt hierbij mede dat de enige uitde- lingslljst in dit faillissement heden gedeponeerd is ter griffie van de arrondisse mentsrechtbank te Middel burg ter kosteloze inzag* van crediteuren gedurende tien dagen. De curator, Mr W. K. H. Dieleman. Middelburg, 29 oktober 1969. Dam 67. MODEHUIS •- Vy/ van c/ssemk ''Ij/Iiocp LEPELSTRAAT 1 toont u een unieke collectie uit alle modecentra Kom eens naar Yerseke, dan weet u wat exclusieve mode is. Heden werd van ons weggenomen, na een geduldig gedragen lij den, mijn innig gelief de vrouw, onze lieve moeder, behuwd-, groot- en overgroot moeder op de leeftijd van ruim 87 jaar. Groningen: A. W. van der Horst- de Looff L. J. van der Horst Kortgene: W. A. Schrier- de Looff Chr. Schrier Wisse nkerke: J„ E. Meulenberg- de Looff G. M. Meulenberg Klein- en achter kleinkinderen De begrafenis zal plaatsvinden op maan dag 3 november om 2.00 uur te Kortgene vanaf het .Pensionte huis Noord-Beveland'. Heden overleed, na een moedig gedragen lijden, onze geliefde schoonzoon en zwager, op de leeftijd van ruim 54 jaar. Uit aller naam, Fam. J. Hirdes, Heinkenszand. D'rwas eens een mannetje Kapoen en die moest altijd de afwas doen. Maar d'r wilde nogwel's iets kinkelen. En dus bleef z'n beursje maar rinkelen. Maar bij de borden, die hij brak kreeg hij gratis Bankzegels op zak. En wat deed nu onze slimme man? Hij kocht daar een afwasmachine van. Zo zie je maar weer... Bankzegels hoef je alleen maar op te strijken, in te plakken en te incasseren. Bankzegelzaken herkent u aan dit embleem DRS M. DE BRUYNE (PZEM-ZEGAM-ADMINISTRATIE) MIDDELBURG ,Er is op het ogen blik geen verontrustende achterstand meer bij de gezamenlijke incasso rZEM-ZEGAM-voorschotten. Eind rig jaar en in de eerste helft van dit .jaar zijn er vertragingen geweest, nu is de achterstand vrijwel ingehaald. Al leen voor Vlissingen geldt dat nog niet, daar wordt nog aan een inhaalsysteem van de achterstand gewerkt. Aldus het hoofd van de PZEM-administratie, drs. VI. de Bruyne, over de stand van za ken bij de tweemaandelijkse inning van voorschotnota's voor elektriciteit en aardgas. Dat men in de eerste periode 1969 nogal achterop is gekomen heeft zo vertelde drs. De Bruyne te maken met een aantal factoren. In de eerste plaats werd de administra tie van het Vlissingse net 12.000 van de ruim 90.000 meters van het oude systeem van .betalen aan de deur' overgezet op het systeem van voorschot-inning per giro. Daar naast was er een piek in de ver werking van de opname van het hele meterbrstand dat één keer per jaar gebeurt en intern had men op de verwerkende afdeling met ziek te te maken. Het gevolg: in een aantal gevallen gln<_ de tweemaandelijkse voorschotnota voor elektriciteit- en gasgebruik enkele maan den te laat de deur uit: de nota januari- februari, bij het oude systeem eind april-begin mei geïnd, was pas eind juTr, eerste helft juli bij de klant, ter wijl in Vlissingen de voorschotnota's over november-aecember 1968 de afne- ning bepaald of men nog geld moet bijbetalen of dat men geld terug- Ten aanzien van de gezamenlijke in casso hebben PZEM en ZEGAM geko zen voor een systeem van vijf voor schotnota's gevolgd door een eindafre kening. Een punt, dat na ontvangst van die voorschotnota's vaak aan de or de komt: wat staat er eigenlijk op die voorschotgiro's? De praktijk leert, dat de mensen er niet afbijd uit wijs kun nen. Drs. De Bruyne: ,Toch is het een kwestie van goed lezen. Er is vermeld waarvoor de verschillende bedragen die nen'. De voorschotnota's bevatten de vaste bedragen voor elektriciteit en de voorschotten voor gas en elektriciteit. De vaste elektriciteitsbedragen vallen in twee componenten uiteen: het vastrecht dat hoort bij het tarief (voor huishou delijk gebruik 8 per twee maanden) en de eventuele huur van apparaten. Een eventueel vastrechtbedrag bij het gas bevat op de voorschotnota alleen de huur van een geiser: het vastrecht bedrag dat voor het gasgebruik als zo danig wordt gerekend is afhankelijk van de omvang van het gebruik. Ver der staat er op de nota een .gebruiks- voorsehot' voor het gas. De PZEM-ZEGAM is bezig die incas so-achterstand in te halen, waarbij er aldus drs. De Bruyne naar wordt gestreefd zes weken na de vorige nota een nieuwe nota naar de afnemers te sturen om zo in elke tweemaandelijk se periode twee weken van de achter stand in te lopen. De verwerlring per computer van de mutaties maakt dit mogelijk. Wel zal volgens de admini stratie de afrekeningsnota aan het be gin van het jaar aftijd wat later ko men, omdat eerst meteropname moet plaats vinden. Drs. De Bruyne: ,Als er mensen zijn, die door dit inhaalsy steem moeilijk komen te zitten ten aan zien van de onmiddellijke betaling, kan er in overleg altijd wel een mogelijk heid voor een zeker uitstel worden ge vonden'. De planning voorziet erin, dat in januari volgend jaar in een periode van twee weken het hele meterbe stand voor e'fctriciteit en ga® wordt opgenomen. Daarna zullen de gege vens per ponsmachine worden ver werkt om de afrekening klaar te ken. De i De eindafrekening zesde nota bevat dan beide elektriciteitsvast rechten voor de laatste twee maan den plus het bedrag voor het totale verbruik. In de gas-afrekening is het totale verbruik bepalend vooi het tarief en het vastrecht opge nomen. Aan de hand van de betaal de voorschotten wordt bij de afreke- Vrij regelmatig bereiken de PZEM- ZEGAM klachten over de omstandig heid, dat het voorschot omgerekend aanmerkelijk hoger is dan men waar schijnlijk bij de eindafrekening zal moe ten betalen. Drs De Bruyne: ,De men sen kunnen opgeven tot welk bedrag ze het voorschot willen hebben. Aan dé hand van het gebruiksverleden wordt in eerste instantie bepaald hoe groot het voorschot zal zijn. Een en ander wordt bij de eindafrekening herzien. Het kan zijn, dat men er bepaalde apparatuur heeft bijgekregen en dat de omstan digheden voor het gebruik gewijzigd zijn. Maar iedereen die om een wijzi ging van het voorschot vraagt, krijgt een gunstige reactie. Wij kunnen best een fout hebben gemaakt bij de bepa ling ervan. In het algemeen zijn er echter geen grote klachten over'. Een ander punt. dat soms aanleiding geeft tot opmerkingen en verwondering geldt de zogenaamde .goedkope stroom- uren': die periode wisselt om de drie maanden voor de helft van de gebrui kers: als de ene helft 's middags van 12-2 goedkope stroom heeft, krijgt de andere helft dat van 2-4 uur. De goed kope nachturen liggen aldus econo misch adjunt-direcfeur drs. J. K. de Jong in principe tussen 23 en 7 uur, maar de groep, die 's zaterdags twee goedkope uren minder zou hebben, krijgt goedkope nachtstroom van 's avonds 10 uur tot morgens zes uur'. Ook dat wisselt dus om de drie maanden', aldus drs. De Jong. Belangstelling muzikale vorming neemt toe VLISSINGEN Bij de Zeeuwse mu ziekschool zijn voor het eerst een drie tal leerlingen, die de opleiding voor ko peren blaasinstrumenten In haar geheel hebben gevolgd voor het examen A op gegaan. Dat gebeurde woensdagavond in het ge bouw van de Zeeuwse muziekschool in Vlissingen. Een examencommissie be staande uit de heren G. W. Bergman, directeur van de Zeeuwse muziekschool, de adjunctdirecteuren P. C. van Belzen en P. A. Broerse, en docent J. Man- naert voelde de .slachtoffers' aan de muzikale tand, overigens met goed ge- 'olg, want alle kandidaten slaagden glansrijk. Het zijn mej. Anneke Wijkhuis, cornet- tlste bij St-Caecilia in Vlissingen; de heer Gillis Dellebeke, altist bij Onda- Middelburg en de heer Tonny Smies, bugelist bij Hossanah-Axel. Hun cijfers waren respectievelijk negen, negen en achtenhalf. .Zeer behoorlijke resultaten' vernamen wij van de heer Paul C. van Belzen, die twee van de drie leerlingen heeft opgeleid, .want met negens wordt op de examens niet gestrooid'. De exameneisen voldoen aan de lande lijke normen, liggen hier zelfs nog iets hoger. De leerlingen hebben er een ge middelde studietijd van drie jaar opzit- ,Neem bijvoorbeeld Zuid-Beveland, om geving Goes waar vóórheen zes, en vu In veertien klassen gevormd uit leerlin- ten, waarbij ze ongeveer 20 minuten per week werden .getraind' door hun leraar. Ze hebben voor de commissie blijk moe ten geven toonladders in tertsen, en toonladders in drie kruisen en drie mol len vlot te kunnen spelen. Verder heb ben ze drie études moeten uitvoeren evenals een voordrachtsstuk met plano begeleiding. Zeeuws-Vlaams kamerkoor in r-k kerkdienst BRESKENS Het Zeeuws-Vlaams ka merkoor treedt morgenochtend, zondag, onder leiding van de heer Cor Schijve te Breskens in de r-k kerk op tijdens de hoogmis van 10 uur. Het koor zal enkele liederen ten gehore brengen, zo als psalm 100 en ,U, zij lof gebracht', alsmede drie lofliederen. Het kamerkoor is in West-Zeeuwsch- Vlaanderen zeer bekend om zijn vertol kingen. ziekschool individueel les neemt, kan - mits hij enig talent heeft en zijn best doet na ongeveer drie jaar examen doen voor het getuigschrift A. Hij hoeft dan net als de nu geslaagde leer lingen nog niet eerder een instru ment te hebben bespeeld. Na één tot twee jaar kan men al niet te moeilijk werk in een orkest meebla- zen'. Na de A-cursus kan men de B en C- cursus volgen. Wie C haalt, is enigs zins te vergelijken met een wat gevor derde conservatoriumleerling, \vaarb(j men wel moet bedenken dat deze cur sussen voor amateurs, en die van het conservatorium voor beroepsmusici zijn ingesteld. Muziek maken Een gedegen opleiding voor musici, die in een amateur-orkest willen spelen, acht de heer Van Belzen zeer gewenst. .Daar vragen heel veel amateurs name lijk zelf om. Er zijn heel wat mensen die in hun vrije tijd muziek willen ma ken, die ook technisch en artistiek zo verantwoord mogelijk is'. Radio, grammofoon en televisie confron teren de mensen met wat muzikaal mo gelijk is veel amateurs hebben er hun plezier in dit voor hen ideale peil zo dicht mogelijk te benaderen', aldus de heer Van Belzen, die constateert, dat er een groeiende belangstelling is voor muzikale vorming: gen, van lagere scholen op de dorpen muzikale vorming door de muziekschool wordt gegeven'. De Goese adjunct-directeur Van Belzen is verantwoordelijk voor het onderricht van de muziekschool ln het bespelen van koperen instrumenten op Walcheren en een deel van de Bevelanden. De heer Mannaert zorgt daarvoor in de rest van deze provincie. Dhr van Belzen, die de zogenaam- B-bevoegdheid heeft de hoogste bij het Nederlandse muziekonder wijs, studeerde trompet onder meer aan de Wiener Akademie ftir Mu- sik und darstellende Kunst, bij prof. Helmut Wobisch (Wiener Philhar- moniker) en prof. Richard Rudolfs (Wiener Sinphonlker), In Nederland studeerde hij bij Theo Laanen (Re sidentie orkest) en Wim Groot (Con certgebouw orkest). .Aanvankelijk speelde ik in symfonie orkesten, maar het omgaan met mensen en het geven van onderwijs boeide me meer', aldus de heer Van Belzen, die besluit: ,De heer Mannaert en ik zijn zeer tevreden met de resultaten, die onze leerlingen op het eerste examen hebben behaald.' Na een langdurige ziekte is heden uit onze kring weggenomen IZAAK PIETER VAN MALDEGEM Gedurende ruim 14 jaar is hij aan onze zaak ver bonden geweest. Zijn ijver en plichtsbetrachting zullen bij ons in dankbare herinnering blijven. Goes, 30 oktober 1969. Directie en personeel N. J. Mulder NV, Rotterdam-Goes. Heden overleed tengevolge van een droevig on geval, onze lieve dochter, zuster, schoonzuster en tante FREDERICA CATHARINA STOK geboren Van Zee, op de leeftijd van 26 jaar. Goes: G. J. van Zee C. van Zee-van Sabben Woudenberg: J. G. Keukelaar-van Zee J. G. Keukelaar Goes: G. J. B. Boon-van Zee M. Boon Goe», 29 oktober 1969. St-Adriaanstraat 5. De rouwdienst wordt gehouden op dinsdag 4 nov. om 13.30 uur in de aula op de algemene begraaf plaats te Goes, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben. Na een langdurig, geduldig gedragen lijden, is van ons heengegaan, mijn lieve vriendin en onze lieve tante ENGELINA DIANA HARTKAMP ex-directricc ziekenzorg Enschede, in de ouderdom van bijna 81 jaar. Vlissingen: J. M. Besuijen Apeldoorn: J. W. van de Bor- van de Roemer J. van de Bor Utrecht: A. A. J. C. van de Roemer Condoleantieadres: Vondellaan 99. De overledene is opgebaard in het ziekenhuis .Bethesda'. De teraardebestelling zal plaatshebben op dins dag 4 november op de Noorderbegraafplaats. Vertrek Vondellaan 99 des namiddags 13 uur. Geen bloemen Heden overleed, tot onze diepe droefheid, na een langdurig ge dragen lijden, onze in nig geliefde man, va der, behuwdvader en opa, IZAAK PIETER VAN MALDEGEM 1 54 op de leeftijd jaar. C. J. v. Maldegem- Hirdes I. P. v. Maldegem M. W. v. Maldegem- Visser Ko Wim en verloofde Matty en verloofde Daan Kees Heinkenszand, 30 oktober 1969. Kerklaan 26. De begrafenis zal plaatsvinden DV op maandag 3 november om 2 uur vanuit het dienstgebouw der Ned. herv. kerk. Heden overleed, in het academisch ziekenhuis te Utrecht, in z(jn Heer en Heiland, na een langdurig, geduldig lij den, onze geliefde zoon, broeder, zwager en JAN LOUISSE op de leeftijd van 62 jaar. Hoedekenskerke A. Louisse-Mol Goes: D. Louisse- Smallegange A. C. Smallegange Ellewoutsdijk: Z. Louisse- van der Schraaf J. van der Schraaf Hoedekenskerke H. Louisse A. W. Louisse- van Damme Neven en nichten Hoedekenskerke, 30 oktober 1969. Heden is plotseling van ons weggenomen, door een noodlottig ongeval, ons geliefd nichtje FREDERICA CATHARINA STOK-VAN ZEE Axel: A. v. Sabben J. v. Sabben- Schieman Den Haag: P. v. Sabben G. v. Sabben- Overbeek Zeist: J. v. Sabben Goes: H. v. Sabben C. v. Sabben-Borsje Zeist: A. v. Sabben M. J. de Dreu Goes, 29 okt. 1969. RECTIFICATIE Heden overleed nog vrij onverwacht, tot onze grote droefheid, myn geliefde man en onze beste broer, zwager en oom, de heer JACOBUS BERNARDUS LA SOE op de leeftijd van 66 jaar. Arnemuiden: S. M. la Soe-de Buck IJzendijke: J. F. de Buck R. de Buck-de Krijger Vlissingen: L. M. de Buck-Jongman J. Jongman Antwerpen: M. S. de Buck-Kips C. L. Kips Nieuw- en Sint-Joosland: mevr. wed. C. L. Top-de Buck Goes: C. la Soe M. la Soe-Krlekaart Arnemuiden: A. la Soe Middelburg: Adr. la Soe J. la Soe-Goverse Neven en nichten Arnemuiden, 30 oktober 1969. Molenweg 48. De begrafenis zal plaatshebben maandag 3 no vember 1969, om 13.30 uur, op de algemene be graafplaats te Arnemuiden. Vooraf vindt een rouwdienst plaats in het verenigingsgebouw ,De Arne' voor familie en belangstellenden, die aan vangt om 12.45 uur en geleid zal worden door de weleerw. heer ds A. J. A. Ruys. Na afloop van de plechtige teraardebestelling, gelegenheid de familie te condoleren ln het ver enigingsgebouw. Liever geen bezoek aan huis. RECTIFICATIE Heden overleed, zacht en kalm, onze lieve vader, behuwd-, groot- en overgrootvader JAN DIJKE weduwnaar van Johanna Pieternella Djjke-Steutel, gepensioneerd commies NS, in de ouderdom van 90 jaar. M. W. Hackenberg-Dijke M. D. P. L. Hackenberg C. J. M. Hackenberg W. P. Hackenberg-den Herder Mark Jopie Hackenberg Ad Oele Middelburg, 30 oktober 1969. Nieuwe Burg 6. De teraardebestelling zal plaatshebben op maan dag 3 november 1969. Vertrek sterfhuis om 15.00 uur. Liever geen bezoek.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1969 | | pagina 8