Uw leven is toekomstgericht. Is uw toekomst gericht op léven? Harde vraag aan u persoonlijk Moderne Levensverzekeri ng Garage Centrum Zeeland N.V. Vauxhall van General Mnfar* HEINEKEN'S BROUWERIJEN NEDERLAND N.V. Wat doet uw zoon op 1 1 november van het jaar 2000? PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 1 NOVEMBER 1969 Hij zal misschien een baan hebben,die nu nog S niet bestaat. En hij zal zeker méér weten en méér Vy gestudeerd hebben dan u. Zeer veel meer, omdat SyS y" zijn opleiding langer duurde en efficiënter was.. Jjjjjj !•;$£-. Omdat hij moet doen wat zijn tijd vraagt. W/Mmiffiw J/y Misschien zal hij zelfs-heel gewoon-in een f j'f/jfffl/ 'jf /y ander werelddeel leven (nochtans supersoon lfjfsyy slechts anderhalf uur bij u vandaan). /y yï De mogelijkheden van zijn tijd zijn ongezien »V r' groot. En als uw zoon nü vijf is, heeft hij er 9796 kans op om dat alles compleette beleven! Zal er genoeg geld zijn - en zijn geweest? Voor hem en voor uzelf? Voor al dat ongekende surplus van straks? Genoeg extra geld? Voor de duizend dingen die wij nu nog niet of nauwelijks kennen, maar die dan - heel gewoon - deel uitmaken van een plezierig dagelijks bij-de-tijds-leven? Moderne levensverzekering is een normale hoeksteen in uw leven. En hoe vlugger de wereld verandert, hoe hechter die hoeksteen moet zijn. Want moderne levensverzekering doet 2 belangrijke dingen: 1 Bij overlijden voorkomt levensverzekering dat uw gezin óók nog door financiële rouw getroffen wordt O Bij teven voorkomt levensverzekering dat u het straks plotseling veel minder breed hebt dan nu. Want met een moderne levensverzekering hebt u vandaag een efficiënte en betrouwbare vorm van sparen. Hoe staat hét met uw financiële plannen? Wanneer hebt u voor het laatst gepraat met uw verzekeringsadviseur? Dat mag u eigenlijk wel eens in de drie jaar doen: uw omstandigheden zijn immers steeds in ontwikkeling. Bel hem op en bespreek de hoogstpersoonlijke toekomst van u en de uwen! Is het jaar 2000 ver? Welnee, 't is dichtbij! Bewaar deze advertentie - 30 jaar! Kijken wie gelijk heeft... Bureau Voorlichting Levensverzekering, Groot Hertoginnelaan 8, Den Haag Bekijk 'm nuchter: een complete gezinsauto en ook een sportieve wegwezer. Véél meer dan vier wielen met een koepeltje erop. Ontdek wat een objectieve vergelijkingstest tussen 8 concurrerende auto's uitwees VauxhallViva-winnaar op alle punten. vW-sJtl» J 18 modellen vanaf 5.355.excUB.T.W.) Coosje Buskenstraat 127 Vlissingen, teL 2866 Wij zoeken voor onze Horecasector een aantal VERTEGENWOORDIGERS keuze van binnen- en buitenreclame en - niet te vergeten- de behandeling van het bier, kan hij onze relaties raad geven ten aanzien van de rendabele exploitatie in algemene zin. Zijn adviezen zijn afgestemd op de planologische, toeristische en recreatie ve ontwikkelingen en de komende evenementen in zyn rayon. F unctie-informatie De ervaren vertegenwoordiger horeca heeft als hoofdtaak de bieromzet bij de afnemers in zijn rayon te vergroten. Om dit te bereiken dient hij op velerlei gebied als adviseur op te treden. Uitgaande van zijn kennis, enerzijds omtrent de bedrijfsvoering in een hore cabedrijf, de drankwet en vestigings eisen, het beheer van onroerend goed, procedures van overdracht, verhuur, verpachting en bezwaring, en anderzijds van de wensen van de consument en de daarop afgestemde inrichting, de juiste Bijzonderheden: Aan de tewerkstelling gaat een opleiding en een inwerktijd vooraf van ongeveer een jaar, gedurende welke pe riode aan de betrokken vertegenwoordiger nog geen bepaald rayon wordt toevertrouwd. Gezien deze opleiding kunnen ook zij, die nog niet met alle genoemde activiteiten vertrouwd zijn, in aanmerking komen. Wij denken b.v. aan hen die werkzaam zyn in: de makelaardij; het verzekeringswezen; het financierings- of bankwezen; de recreatiesector. Verlangd worden: Een schoolopleiding op middelbaar niveau, bij voorkeur aangevuld met een op de horeca-bran- che afgestemde voort gezette studie; Een leeftijd tussen on geveer 25 en 30 jaar; Het rijbewijs B.E.; De bereidheid overal in Nederland te worden geplaatst. Eigenhandig geschreven brieven, met afschriften of fotocopieën van diploma's, cijferlijsten en getuigschriften en een recente pasfoto, kunnen worden gezonden aan: HEINEKEN'S BROUWERIJEN NEDERLAND N.V. t.a.v. chef Centrale Pcrsoneelvoorziening, Postbus 455. Rotterdam. vy v\v

Provinciale Zeeuwse Courant | 1969 | | pagina 6